Uitslagen atletiekwedstrijden in 2005


Sommige webmasters hebben de gewoonte hun uitslagen na verloop
van tijd weer van hun websites te verwijderen. Wij accepteren geen
aansprakelijkheid voor links die niet meer werken.

Januari Februari Maart

April

Mei

Juni

Juli

Augustus

September

Oktober November December

 


Januari


Limburgse indoorkampioenschappen atleten < 1994, Düsseldorf, 2 januari

Phanos boscross, Amsterdam-ZW, 2 januari

Meer van Tiberias marathon, Tiberias, 6 januari

Reebok cross challenge, IAAF permit, Belfast, 8 januari (.xls)

AK weekend cross country, Eldoret, 8 januari

Open Oostelijke veldloopkampioenschappen, Epe, 8 januari

Indoor mannen en AB-jongens, Dortmund, 9 januari

Indoor vrouwen en AB-meisjes, Dortmund, 9 januari

Cross Internacional Zornotza, Amorebieta, 9 januari

Engelermeercross, Brabantse kampioenschappen, Den Bosch, 9 januari

Atla-veldloop LCC, Rekem, 9 januari

Donckcross Limbracircuit, Someren, 9 januari

Fagro Parkloop ZLCC, Beek, 9 januari

Halve marathon Egmond, 9 januari

Grottenmarathon, Valkenburg, 9 januari

Militaire veldloopkampioenschappen van Kenia, Nairobi, 15 januari

IAAF permit cross country, Edinburgh, 15 januari

Indoor jongens > 1989, Dortmund, 16 januari

Indoor meisjes > 1989, Dortmund, 16 januari

Vlaamse indoorkampioenschappen atleten geboren in 1988-1991, Gent, 16 januari (.doc)

Sprintcross KL-circuit, Breda, 16 januari

Dieprijtcross, Eersel, 16 januari

Heldense bossencross Limbraciruit, Helden, 16 januari

Berenkuilcross, Landerd, 16 januari

Cross internacional de Italica, IAAF permit, Sevilla, 16 januari

Vondelparkloop 10 km, Amsterdam, 16 januari

Annendaalloop 21.1 en 10 km, Posterholt, 16 januari

Lokale indoorkampioenschappen jongens 1990-1993, Dortmund, 21 januari

Lokale indoorkampioenschappen meisjes 1990-1993, Dortmund, 21 januari

German indoormeeting springen, Wuppertal, 21 januari

German indoormeeting springen, Dessau, 22 januari

Stax indoorwedstrijd alle leeftijdsklassen, Gent, 22 januari (.doc)

NK indoor studenten, Münster, 22 januari

6-Way indoor meet, Lubbock, 22 januari (.doc)

Artevelde indoorwedstrijd alle leeftijdsklassen, Gent, 23 januari (.doc)

Russian Winter IAAF indoorgala, Moskou, 23 januari

Indoor mannen < 1990, Dortmund, 23 januari

Indoor vrouwen < 1990, Dortmund, 23 januari

Reebok cross challenge, Cardiff, 23 januari (.xls)

Commanderije cross, Gemert, 23 januari

LCC-cross Lommel, 23 januari (.xls)

Spiridoncross, Rijen, 23 januari

Lotto Crosscup mannen 11.000 meter, Hannuit, 23 januari

Lotto Crosscup vrouwen 5500 meter, Hannuit, 23 januari

Lotto Crosscup overige klassen, Hannuit, 23 januari

Cross Auchan Métropole, IAAF permit, Tourcoing, 23 januari

Indoorgala springen, Cottbus, 26 januari

Sparkassen Cup, Stuttgart, 29 januari

Reebok indoor Games, Boston, 29 januari (.xls)

Norwich Union meet GB-Rusland-Zweden, Glasgow, 29 januari

FLA indoor meet, Luxemburg, 29 januari (.pdf)

Croon Midwintermarathon mannen, Apeldoorn, 29 januari (zoekfunctie)

Croon Midwintermarathon vrouwen, Apeldoorn, 29 januari (zoekfunctie)

VOAB cross, Goirle, 30 januari

Abdijcross ZLCC, Kerkrade-Rolduc, 30 januari

IAAF permit cross, Loulé, 30 januari

Lotto Crosscup, 5e race, Mol, 30 januari (.xls)

Vlakwatercross Limbracircuit, Venray, 30 januari


Februari



Eurojump indoor, Göteborg, 3 februari (.pdfs)

Indoorgala polshoog, Potsdam, 3-5 februari

Lokale indoorkampioenschappen jongens 1994-1995, Dortmund, 4 februari

Lokale indoorkampioenschappen meisjes 1994-1995, Dortmund, 4 februari

TEAG indoorgala, Erfurt, 4 februari

PSEI Millrose Games, IAAF permit, New York, 4 februari

Sevigne Huskers indoorgala, Lincoln NE, 4-5 februari

Indoorgala hoogspringen, Arnstadt, 5 februari

IAAF permit meet (outdoor), Potchefstroom, 5 februari

EC landskampioenen clubteams, Mantua, 5 februari

Veldloopkampioenschappen Belgisch Limburg vrouwen, Sint-Truiden, 5 februari

5-Landenstrijd indoor meerkamp, Clermont Ferrand, 5-6 februari

Italiaanse indoorkampioenschappen neo-senioren en A-junioren, Genua, 5-6 februari

Nellie Cooman Games, Groningen, 5-6 februari

NK indoor A-junioren, Groningen, 5-6 februari

Open NNK indoor senioren, Groningen, 5-6 februari

Open NNK indoor B-junioren, Groningen, 5-6 februari

Open NNK indoor C-jongens, Groningen, 5-6 februari

Open NNK indoor C-meisjes, Groningen, 5-6 februari

Open NNK indoor D-junioren, Groningen, 5-6 februari

Open NNK indoor pupillen, Groningen, 5-6 februari

Indoor BCD-junioren en pupillen, Dortmund, 6 februari (.xls)

Flanders IAAF indoor meet, Gent, 6 februari (.doc)

LE 2005 indoorgala, Leipzig, 6 februari

Indoorgala 7-kamp mannen, Tallinn, 5-6 februari

Veldloopkampioenschappen Belgisch Limburg mannen, Lommel, 6 februari (.doc)

Vijf Molenscross, San Vittore Olana, 6 februari

Edoeard Grigorjan indoorgala AB-junioren, Moskou, 8 febuari (.doc in .zip)

Russische indoorkampioenschappen, Volgograd ('Stalingrad'), 10-12 februari

Tyson indoor invitational, Fayettevile, 11 februari (.doc)

Zepter indoorgala polshoog, Donjetsk, 12 februari

Gugl indoorgala IAAF permit, Linz, 12 februari

Stars indoor Games, Tampere, 12 februari (.doc)

IAAF cross, Nairobi, 12 februari

Norwich Union Britse indoorkampioenschappen en trials, Sheffield, 12-13 februari

Duitse indoorkampioenschappen AB-junioren, Sindelfingen, 12-13 februari

Amerikaanse veldloopkampioenschappen, Vancouver (WA), 12-13 februari

Indoor mannen en AB-jongens, Dortmund, 13 februari

Indoor vrouwen en AB-meisjes, Dortmund, 13 februari

LBBW indoorgala, Karlsruhe, 13 februari

NK indoor masters (korte sprint en technische nummers), Sittard, 13 februari

Eurocross, Diekirch, 13 februari (.pdf)

Lotto Crosscup, Dour, 13 februari (.xls)

Avé Heytse cross Limbracircuit, Roggel, 13 februari

Parkloop LCC, Sint-Truiden, 13 februari

NK 10 km op de weg, plus 21.1 en 30 km, Schoorl, 13 februari

Overmuntheloop 10 km en andere afstanden, Urmond, 13 februari

GE IAAF indoorgala, Stockholm, 15 februari

Telstra Classic IAAF GP II, Melbourne, 17 februari

Norwich Union IAAF indoorgala, Birmingham, 18 februari

Franse indoorkampioenschappen, Liévin, 18-20 februari

AA Drink NK indoor, Gent, 19 februari (Engelse versie in .xls)

Duitse indoorkampioenschappen, Sindelfingen, 1e dag, 19 februari (.pdf)

Italiaanse indoorkampioenschappen mannen, Ancona, 19-20 februari

Italiaanse indoorkampioenschappen vrouwen, Ancona, 19-20 februari

Spaanse indoorkampioenschappen, Madrid, 19-20 februari (.pdf)

Athina 2005 IAAF indoorgala, Athene, 20 februari

Indoor BCD-junioren en pupillen, Dortmund, 20 februari

Belgische indoorkampioenschappen, Gent, 20 februari (.txt)

Duitse indoorkampioenschappen, Sindelfingen, 2e dag, 20 februari (.pdf)

Joe Mann bosloop, 20 februari

LK veldloop alle leeftijdsklassen, Herkenbosch, 20 februari (.doc)

...Fotoalbum LK cross, Herkenbosch, 20 februari 2005

IAAF cross, Tsjiba ('Chiba'), 20 februari

Western Athletics Conference indoorkampioenschappen, Boise, 23-26 februari

Indoorgala springen, Karlstad, 24 februari

IAAF indoorgala, Madrid, 24 februari

Erdgas German indoormeeting, Chemnitz, 25 februari

Gaz de France IAAF indoorgala, Liévin, 26 februari (.pdf)

Outdoorwedstrijden werpen CD-junioren en pupillen, Dortmund, 26 februari

Open Oostelijke veldloopcompetitie, Heerde, 26 februari

Belgische en Nederlandse indoorkampioenschappen meerkamp, Gent, 26-27 februari (.doc)

Indoor CD-junioren en pupillen, Dortmund, 27 februari

Indoorgala polshoog, Sittard, 27 februari

NK veldloop, Roggel, 27 februari

Belgische kampioenschappen veldloop, Oostende, 27 februari

Franse kampioenschappen veldloop, Roullet Saint-Estephe, 27 februari

Portugese kampioenschappen veldloop (lange afstanden), Guimarães, 27 februari

Italiaanse kampioenschappen veldloop, Villa Lagarina, 27 februari


Maart



EK indoor, Madrid, 4-6 maart

Artevelde indoorwedstrijd alle leeftijdsklassen, Gent, 5 maart

Reebok cross challenge, tevens Britse WK-trials, mannen, Nottingham, 5 maart (.xls)

Reebok cross challenge, tevens Britse WK-trials, vrouwen, Nottingham, 5 maart (.xls)

Indoor senioren en AB-junioren, Dortmund, 6 maart

Belgische indoorkampioenschapppen atleten geboren in 1988-1991, Gent, 6 maart (.doc)

ACA-veldloop LCC, Alken, 6 maart

IAAF permit cross, Foekoeoka, 6 maart

20 km van Alphen KNAU-circuit, Alphen ad Rijn, 6 maart

Meuleberg Recycling ultraloop 6 uur, Stein, 6 maart

Becha Rabobankloop 10 mijl, Beek, 6 maart (.pdf)

EK indoor masters, Eskilstuna, 10-13 maart

NCAA-kampioenschappen indoor, grote universiteiten, Fayetteville, 11-12 maart

Internationale stedenontmoeting CD-meisjes en pupillen, Dortmund, 12 maart

Internationale stedenontmoeting CD-jongens en pupillen, Dortmund, 12 maart

European Winter Throwing Cup, Mersin, 12-13 maart

Indoor BCD-meisjes en pupillen, Dortmund, 13 maart

Indoor BCD-jongens en pupillen, Dortmund, 13 maart

BK veldloop masters, Betekom, 13 maart (.xls)

Halve marathon Lissabon, 13 maart (.xls)

Treechloop 11.5 km, Maastricht, 13 maart (.txt)

30 km van Tilburg, 13 maart

Fortis CPC-loop 21.1 km, Den Haag, 19 maart

WK veldloop, Saint-Galmier, 19-20 maart (.xls)

Raleigh relays, Raleigh, 25 maart

Stanford invitational, Palo Alto, 25-26 maart

Asics Osterlauf 21.1 km, Paderborn, 26 maart (zoekfunctie)

Raleigh relays, Raleigh, 26 maart

Oskam Leidsche Rijnmarathon, Vleuten, 28 maart

Peter Rusmanloop 10 mijl, Oirsbeek, 28 maart

Peter Rusmanloop 5500 meter, Oirsbeek, 28 maart

Posno Sport 21.1 km, Weert, 28 maart

Posno Sport 10.55 km, Weert, 28 maart


April


European Cup 10.000 m, Barakaldo, 2 april

NK 10.000 m, Drunen, 2 april (wedstrijd)  ¶¶ (datumkeuze)

Parelloop 10 km, Brunssum, 3 april

Clyde Littlefield Texas relays, Austin,  6-9 april

Adidas/Gaz de France marathon, Parijs, 10 april (zoekfunctie)

Fortis marathon, Rotterdam, 10 april (zoekfunctie)

Mount SAC relays, Walnut, 14-17 april

Mesa classic, Mesa AZ, 15 april

Instuif atleten > 1991, Tessenderlo, 15 april

Instuif atleten < 1994, Kerkrade, 16 april

Sun Angel classic, Tempe, 16 april (.pdf)

Instuif atleten < 1994, Weert, 17 april

Nike city run 10 km, Hilversum, 17 april

Flora marathon, Londen, 17 april

... Flora marathon zoekfunctie 

Marathon, Turijn, 17 april

BAA marathon, Boston, 18 april

Instuif atleten < 1992, Tessenderlo, 20 april

Avondloop 10 km, MLAC, Heythuysen, 20 april

Triton UCSD invitational, San Diego, 22-23 april

KNAU-competitie atleten 1990-1993, ronde 1, diverse plaatsen, 23 april

Clubcompetitie atleten > 1993, regio 17, Sittard, 23 april

Beker van Vlaanderen atleten > 1991, provinciale voorronde, Tessenderlo, 23 april

CAI Westland halve marathon, Naaldwijk, 23 april

Olympus marathon, Hamburg, 24 april

Sant Antonio marathon, Padua, 24 april

Loyalis 15 km, Maastricht, 24 april

Drake relays, Des Moines, 28-30 april

Penn relays, Philadelphia, 28-30 april

Lopersavond alle leeftijden, Moers, 29 april

Voorjaarsloop 10 km, MLAC, Beesel, 29 april (.pdf)

Meeting du Conseil Général, IAAF GP II, Fort-de-France, 30 april

Instuif atleten 1986-1991, Aken, 30 april

Steve Scott invitational, Irvine, 30 april

Provinciale kampioenschappen Belgisch-Limburg alle leeftijdsklassen, Tessenderlo, dag 1, 30 april


Mei

 

Provinciale kampioenschappen Belgisch-Limburg alle leeftijdsklassen, Tessenderlo, dag 2, 1 mei

Driekampen atleten 1992 en later, Aken, 1 mei

Instuif alle leeftijden, Dülken, 1 mei

Maasmarathon Visé-Maastricht-Visé, 1 mei

Kampioenschappen Belgisch-Limburg atleten > 1985, Heusden-Zolder, 4 mei

Flanders Cup, Sint Niklaas, 5 mei (.doc)

Hemelvaartwedstrijd, Venlo, 5 mei (.doc)

Euregio Cup atleten 1988-1991, Verviers, 5 mei

NK 24 uur hardlopen, Apeldoorn, 6-7 mei

Nippon IAAF GP, Osaka, 7 mei

Kreismeisterschaften atleten < 1990, Aachen, 7 mei (.doc)

Olimpic atleten 1992 en later, Heusden-Zolder, 7 mei (.xls)

Ter Specke Bokaal NBC, Lisse, 7 mei

Oxy invitational, Los Angeles, 7 mei

Beker van Vlaanderen mannen 1988-1991, Tessenderlo, 7 mei

Geuldalloop 10.8 km, Berg en Terblijt, 7 mei (.txt)

Beker van Vlaanderen vrouwen 1988-1991, Alken, 8 mei

Interclubfinale KBAB vrouwen, Gent, 8 mei (.doc)

ING Bank marathon, Enschede, 8 mei

Marathon van Düsseldorf, 8 mei (zoekfunctie)

Baanwedstrijden atleten < 1987, en atleten > 1991, Aachen, 10 mei

Instuif atleten < 1994, Leiden, 11 mei (.txt)

Instuif alle leeftijden, Oedt, 11 mei

Qatar Athletic IAAF Super GP, Doha, 13 mei

Run 2-Day track meet 1, atleten < 1990, Utrecht-Noord, 13 mei

Dwars door Beegden 10 km, MLAC, Beegden, 13 mei

Gelders/Overijsselse kampioenschappen CD-junioren, Almelo, 14 mei (.doc)

Royco Campbell instuif atleten 1992 en later, Hasselt-Kiewit, 14 mei (.xls)

Trigallez Recordwedstrijden NBC, Krommenie (!), 14 mei

Harry Driessen Running Center Heideloop 10 mijl, Landgraaf, 14 mei

NK meerkamp atleten < 1988, Emmeloord, 14-15 mei

Grande Premio Rio de Atletismo IAAF GP II, Rio de Janeiro, 15 mei

NK studenten, Groningen, 15-16 mei

Pinksterwedstrijden atleten < 1994, Hulst, 16 mei

Pinksterwedstrijden jongens > 1989, Mönchengladbach, 16 mei

Pinksterwedstrijden meisjes > 1989, Mönchengladbach, 16 mei

Pinkstersportfeest Rehlingen, 16 mei

Harry Schulting games mannen, Vught, 16 mei

Harry Schulting games vrouwen, Vught, 16 mei

Open Belgische studentenkampioenschappen, Kessel-Lo, 18 mei (.doc)

Global Athletics, Nijmegen, 20 mei

Instuif atleten > 1991, Tessenderlo, 20 mei

Minnesota Distance invitational, St. Paul, 21 mei

German meeting werpen, Halle, 21-22 mei

Grande Premio Brasil Caixa de Atletismo, IAAF GP, Belém, 22 mei

Vierkampen atleten 1992-1993, Kohlscheid, 22 mei

Meerkampen atleten > 1991, Sint-Truiden, 22 mei

BUPA Great 10 km-loop, Manchester (GB), 22 mei

Marikenloop 5 km, Nijmegen, 22 mei

Baanwedstrijden atleten < 1987, en atleten > 1991, Aachen, 24 mei

German meeting, Dessau, 27 mei

Instuif atleten < 1992, Alken, 28 mei

Memorial Vertommen/Cuddy, alle leeftijden, Duffel, 28 mei (.doc)

Kreismeisterschaften atleten 1990-1993, Kaarst, 28 mei

Duitse kampioenschappen 10.000 meter, Koblenz, 28 mei

Open NK gehandicapte mannen, Lelystad, 28 mei (.pdf)

Open NK gehandicapte vrouwen, Lelystad, 28 mei (.pdf)

Ringenloop 10 km, MLAC, Helden, 28 mei

Hypo Bank IAAF 10-kamp, Götzis, 28-29 mei

Hypo Bank IAAF 7-kamp, Götzis, 28-29 mei

Twente Atletiek NBC, Hengelo, 29 mei

Thales FK Games IAAF GP, Hengelo, 29 mei

Kreismeisterschaften atleten < 1990, Kaarst, 29 mei

Meerkampen atleten > 1991, Lommel, 29 mei (.doc)

German meeting Rhede, 29 mei

Nederlands-Limburgse kampioenschappen atleten geboren in 1990-1993, Venlo, 29 mei

Payton Jordan Open Track & Field, IAAF GP II, Palo Alto, 30 mei

Snellinx Cup atleten > 1991, Diepenbeek, 31 mei


Juni



Grand Prix Regione de Lombardia, IAAF GP II, Milaan, 1 juni

Instuif atleten < 1992, Tessenderlo, 1 juni

Instuif atleten < 1994, Kerkrade, 2 juni

Memorial Primo Nebiolo, IAAF GP II, Turijn, 3 juni

Instuif atleten < 1992, Kaarst, 3 juni

Instuif atleten < 1992 (5000 meter), Kaarst, 3 juni

Polshoog en hamer, atleten < 1993, Mönchengladbach, 3 juni

Instuif alle leeftijden, Oedt, 3 juni

Pepijnloop 10 km, Pey-Echt, 3 juni

Flanders Cup, Kessel-Lo, 4 juni (.doc)

Meeting de Atletismo 2004, IAAF GP, Sevilla, 4 juni

Open kampioenschappen atleten 1990-1993, Eindhoven, 4 juni

Open kampioenschappen atleten van na 1993, Eindhoven, 4 juni

Instuif atleten > 1991, Tessenderlo, 4 juni

Prefontaine Classic IAAF GP, Eugene, 4 juni

Medaille-instuif atleten 1992 en later, Heusden-Zolder, 5 juni (.xls)

NK clubteams atleten < 1986, Sittard, 5 juni

Lausitzer German meeting, Cottbus, 5 juni (.pdf)

Rhein-Ruhr marathon, Duisburg, 5 juni (zoekfunctie)

Instuif atleten < 1990, Heythuysen, 8 juni

NCAA-kampioenschappen Division 1,  Sacramento, 8-11 juni

Instuif atleten < 1994, Kerkrade, 9 juni

Golden Spike IAAF Super GP, Ostrava, 9 juni

Medaille-instuif atleten 1992 en later, Hasselt-Kiewit, 10 juni (.xls)

Askina German meeting, Kassel, 10 juni

Steinakkerloop 10 km, MLAC, Stramproy, 10 juni

Reebok GP Visa Series, New York, 11 juni

Instuif atleten < 1990, inclusief steeple chase, Aachen, 11 juni

Kampioenschappen van Vlaanderen en Belgisch Limburg masters lopen, Heusden-Zolder, 11 juni (.xls)

Kampioenschappen van Vlaanderen en Belgisch Limburg masters springen en werpen, Heusden-Zolder, 11 juni (.xls)

Gouden Spike NBC, Leiden, 11 juni

Olimpic meerkampen atleten > 1991, Tessenderlo, 11 juni

NK masters mannen, Vught, 11 juni

NK masters vrouwen, Vught, 11 juni

Meeting Métropole IAAF GP, Villeneuve d'Asq, 12 juni

DLV/DKB meeting, Ulm, 12 juni (.pdf)

NK masters mannen, Vught, 12 juni

NK masters vrouwen, Vught, 12 juni

Instuif atleten > 1991, Diepenbeek, 12 juni

Marathon Leiden, 12 juni (zoekfunctie)

Athens Opap Tsiklitiria, IAAF Super GP, Athene, 14 juni

Folksam GP, Göteborg, 14 juni

Spitzenleichtathletik gala, Luzern, 14 juni (.pdf)

Speciale Palm loopgala, Apeldoorn (!), 15 juni (.xls)

Instuif atleten < 1994, Kerkrade, 16 juni

Run 2-Day track meet 2, atleten < 1990, Utrecht-Noord, 17 juni (hoger gemiddelde dankzij 10.000 m vrouwen)

Spar Europacup landenteams superliga, Florence, 17-19 juni

German meeting polshoog, Hof, 18 juni

Instuif atleten > 1991, Kortessem, 18 juni

Nederlands-Limburgse kampioenschappen atleten > 1993, Sittard, 18 juni

Bosloopkampioenschappen atleten > 1985, Kaarst, 18 juni

Europacup landenteams 1e divisie A, Gävle, 1e dag, 18 juni

Europacup landenteams 1e divisie A, Gävle, 2e dag, 19 juni

Europacup landenteams 1e divisie B mannen, Leiria, 18-19 juni (.pdf)

Europacup landenteams 1e divisie B vrouwen, Leiria, 18-19 juni (.pdf)

Europacup landenteams 2e divisie A mannen, Tallinn, 18-19 juni (.pdf)

Europacup landenteams 2e divisie A vrouwen, Tallinn, 18-19 juni (.pdf)

Europacup landenteams 2e divisie B mannen, Izmir, 18-19 juni (.xls)

Europacup landenteams 2e divisie B vrouwen, Izmir, 18-19 juni (.xls)

KNAU-atletiekdag pupillen, Dordrecht, 19 juni

AH halve marathon, Gennep, 19 juni

Papendal Games EAA permit, Papendal, 22 juni

Reunión Internacional de Atletismo Gobierno Aragón, Zaragoza, 23 juni (.pdf)

USA kampioenschappen, Carson, CA, 23-26 juni

Haarderluip 10 km, Borgharen, 24 juni (.txt)

NK AB-junioren, Stiphout, 24-26 juni (8x pdf)

Kampioenschappen Belgisch-Limburg atleten na 1991, Hechtel, 25 juni

Keien Games NBC, Uden, 25 juni

Znamenski Memorial IAAF GP II, Kazan, 25 juni

Ruhrgas DLV 7- en 10-kamp, Ratingen, 25-26 juni

Kreismeisterschaften mannen 1992-1995, Kaarst, 26 juni

Kreismeisterschaften vrouwen 1992-1995, Kaarst, 26 juni

Estafette 100 km, Vaals-Venlo, 26 juni

Memorial Josefa Odlozila IAAF GP II, Praag, 27 juni

Folksam GP, Sollentuna, 28 juni

Instuif atleten < 1992, Heusden-Zolder, 29 juni (.xls)

Instuif atleten < 1992, Nijmegen, 29 juni

Instuif alle leeftijden, Oedt, 29 juni


Juli



Meeting Gaz de France, IAAF Golden League, Saint-Dénis, 1 juli

Instuif atleten < 1992, Tessenderlo, 1 juli

Run 2-Day track meet 3, atleten < 1990, Utrecht-Noord, 1 juli

Instuif atleten > 1993, Aachen, 2 juli

Memorial Léon Buyle, Flanders Cup, looponderdelen, Oordegem, 2 juli (.doc)

Memorial Léon Buyle, Flanders Cup, springen en werpen, Oordegem, 2 juli (.doc)

Instuif atleten > 1991, Sint-Truiden, 2 juli

Avondloop 10 km MLAC, Buggenum, 2 juli

Europacup 7-kamp superliga, Bydgoszcz, 2-3 juli

Europacup 10-kamp superliga, Bydgoszcz 2-3 juli

Europacup 7-kamp 1e divisie, Jyväskylä, 2-3 juli

Europacup 10-kamp 1e divisie, Jyväskylä, 2-3 juli

Europacup 7-kamp 2e divisie, Maribor, 2-3 juli

Europacup 10-kamp 2e divisie, Maribor, 2-3 juli

Nellie Cooman Games, Stadskanaal, 2-3 juli

Duitse kampioenschappen mannen, Wattenscheid, 2-3 juli (.pdf)

Duitse kampioenschappen vrouwen, Wattenscheid, 2-3 juli (.pdf)

Instuif atleten 1990-1993, Aachen, 3 juli

Instuif atleten > 1991, Heusden-Zolder, 3 juli

Nederlands-Limburgse kampioenschappen atleten < 1990, Sittard, 3 juli

Großes Bergsportfest alle leeftijdklassen, Viersen, 3 juli (sintelbaan)

EJOF, Lignano, 4-8 juli

Atletissima 2004 IAAF Super GP, Lausanne, 5 juli

Instuif atleten < 1990, Aachen, 5 juli

Instuif alle leeftijdsklassen, Kerkrade, 5 juli 

Instuif alle leeftijdsklassen, Kerkrade, 7 juli 

Golden Gala IAAF Golden League, Rome, 8 juli

Instuif atleten > 1991, Alken, 9 juli

Belgische kampioenschappen, Brussel, dag 1, 9 juli (.doc)

EWE German meeting, Cuxhaven, 9 juli

Instuif atleten < 1990, Roermond, 9 juli (.doc)

Avondloop 10 km, MLAC, Ell, 9 juli

Nederlandse kampioenschappen, Amsterdam-ZW, 9-10 juli

Norwich Union Britse kampioenschappen, Manchester, 9-10 juli

Belgische kampioenschappen, Brussel, dag 2, 10 juli (.doc)

EK berglopen, Heiligenblut, 10 juli

Russische kampioenschappen, Toela, 10-13 juli

IAAF GP 2005, Zagreb, 11 juli

Folksam GP, Norrtälje, 11 juli

WK B-junioren, Marrakesj, 13-17 juli

EK neo-senioren, Erfurt, 14-17 juli

Meeting de Madrid 2004, IAAF Super GP, Madrid, 16 juli

Instuif alle leeftijden, Diepenbeek, 16 juli (.doc)

Philips Games NBC, Eindhoven, 16 juli

Gulden Sporenmeeting, Flanders Cup, Kortrijk, 16 juli (.doc)

IAAF GP II, Thessaloniki, 17 juli

Instuif atleten > 1991, Hasselt-Kiewit, 17 juli

Folksam GP, Karlstad, 18 juli

Flanders Cup, Gent, 20 juli

EAA permit meet, Luik, 20 juli (.pdf)

Instuif alle leeftijden, Alken, 21 juli (.doc)

EK junioren, Kaunas, 20-24 juli

Norwich Union British IAAF Super GP, Chrystal Palace, 22 juli

Run 2-Day track meet 4, atleten < 1990, Utrecht-Noord, 22 juli

KBC Nacht van de Atletiek IAAF GP II, inclusief voor- en naprogramma, Heusden-Zolder, 23 juli (.xls)

... KBC Nacht van de Atletiek, verslag door Sportslion (Engels)

Bayer German meeting, Leverkusen, 23 juli

Spaanse kampioenschappen, Málaga, dag 1, 23 juli

Spaanse kampioenschappen, Málaga, dag 2, 24 juli

EAA permit, Flanders cup, Brasschaat, 24 juli (.pdf)

Instuif alle leeftijden, Sint-Truiden, 24 juli (.doc)

World masters games, Edmonton, 24-31 juli

IAAF GP, Helsinki, 25 juli

Dagens Nyheter Galan IAAF Super GP, Stockholm, 26 juli

Nederlandse Koninkrijksspelen B-junioren, Willemstad, 26-28 juli

Vakantiewedstrijden, Beveren, 27 juli (.doc)

Exxon Mobil Bislett Games, IAAF Golden League, Oslo, 29 juli

Instuif atleten < 1992, Hasselt-Kiewit, 30 juli (.xls)

Instuif atleten < 1992, Mol, 30 juli (.doc)

Memorial Geert Rasschaert, Flanders cup, looponderdelen, Oordegem, 30 juli (.pdf)

Memorial Geert Rasschaert, Flanders cup, technische onderdelen, Oordegem, 30 juli (.pdf)

Amsterdam Open, Amsterdam-ZW, 31 juli

Sparta Games, Den Haag-ZO, 31 juli

Instuif atleten > 1991, Hasselt-Kiewit, 31 juli


Augustus

Instuif atleten < 1992, Sint-Truiden, 5 augustus (.doc)

Instuif atleten < 1992, Gent, 6 augustus (.doc)

Memorial Johan Heyndrickx, alle leeftijden, Hechtel, 6 augustus

Instuif atleten > 1991, Herentals, 6 augustus (.doc)

Instuif atleten < 1990, Kerkrade, 6 augustus

IAAF WK outdoor, Helsinki, 6-14 augustus

Instuif atleten > 1991, Sint-Truiden, 7 augustus (.doc)

Instuif atleten < 1992, Tessenderlo, 10 augustus

Baanloopserie alle leeftijdsklassen, Bergisch-Gladbach, 11 augustus

Instuif atleten < 1992, Nijmegen, 12 augustus

Run 2-Day track meet 5, atleten < 1990, Utrecht-Noord, 12 augustus

Instuif atleten > 1991, Alken, 13 augustus (.doc)

Instuif atleten < 1990, Kerkrade, 13 augustus

Instuif atleten < 1992, Lommel, 13 augustus (.doc)

Vlaamse kampioenschappen atleten van 1988-1991, Merksem, 15 augustus (.pdf)

Instuif atleten > 1991, Peer, 15 augustus (.xls)

Universiade, Izmir, 15-20 augustus

Folksam GP, Malmö, 16 augustus

Instuif atleten > 1991, Tessenderlo, 17 augustus

Weltklasse IAAF Golden League, Zürich, 19 augustus

Instuif atleten van vóór 1994, Apeldoorn, 19 augustus (.txt)

... Foto's instuif Apeldoorn 19 augustus

Track Meeting Breda NBC, Breda, 20 augustus

Instuif atleten < 1990, Sittard, 20 augustus

Getax meeting atleten > 1991, Tessenderlo, 20 augustus

Getax meeting atleten < 1992, Tessenderlo, 20 augustus

Belgische en Nederlandse kampioenschappen berglopen, Malmédy, 20 augustus 

German meeting hoogspringen, Eberstadt, 20-21 augustus

Norwich Union IAAF Super GP, Sheffield, 21 augustus

Estafettekampioenschappen Belgisch-Limburg, Lanaken, 21 augustus (.txt)

WK masters (35+), San Sebastian, 22 augustus-3 september

Gugl Meet IAAF GP, Linz, 23 augustus

Euregiomeet atleten > 1991, Lanaken, 24 augustus (.txt)

Baanloopserie alle leeftijdsklassen, Bergisch-Gladbach, 25 augustus

Memorial Ivo van Damme, IAAF Golden League, Brussel, 26 augustus

Instuif atleten > 1991, Beveren, 27 augustus (.doc)

Euregiomeet atleten < 1992, Lanaken, 27 augustus (.txt)

Flanders Cup, Merksem, 27 augustus

Instuif atleten > 1991, Nieuwpoort, 27 augustus (.doc)

Belgische kampioenschappen atleten 1988-1991, plus BK estafettes 1986-1987, Nijvel, 1e dag, 27 augustus (.pdf)

Instuif atleten < 1990, Sittard, 27 augustus

Rob Druppersmeeting NBC, Utrecht-Noord, 27 augustus

Run Party 10 mijl, Echt, 27 augustus

Nationale C-spelen, Amsterdam-West, 27-28 augustus

Belgische kampioenschappen meerkamp, Izegem, 27-28 augustus (.doc)

Internationale meerkampen en 20 km snelwandelen, Woerden, 27-28 augustus

Rieti 2005 IAAF GP, Rieti, 28 augustus

Olimpic atleten > 1991, Bree, 28 augustus

Instuif atleten > 1989, Heythuysen, 28 augustus

Belgische kampioenschappen atleten 1988-1991, plus BK estafettes 1986-1987, Nijvel, 2e dag, 28 augustus (.pdf)

Sevenaer run 10 km, Zevenaar, 28 augustus

Instuif atleten < 1990, Stiphout, 30 augustus

KBC instuif alle leeftijdsklassen, Heusden-Zolder, 31 augustus (.xls)


September


Baanloopserie alle leeftijdsklassen, Bergisch-Gladbach, 1 september

Instuif springen en werpen atleten < 1990, Beek (NL-Limburg), 2 september

Stadionfest German meeting, Königs-Wüsterhausen, 2 september

IAAF World Final kogelslingeren, Szombathely, 3 september

Medaillewedstrijd atleten van na 1987, Apeldoorn, 3 september

Open kampioenschappen atleten van na 1989, Best, 3 september

Dan Borrey memorial atleten > 1991, Brussel-Schaerbeek, 3 september (.doc)

Dan Borrey memorial atleten geboren voor 1992, Brussel-Schaerbeek, 3 september (.doc)

Olimpic meerkampen atleten > 1991, Tessenderlo, 3 september

ISTAF IAAF Golden League, Berlijn, 4 september

Nationale D-spelen, Amsterdam-ZW, 4 september

Clubcompetitiefinale KNAU B-junioren, Bergen op Zoom, 4 september (.pdf)

Arena Games NBC, Hilversum, 4 september

Instuif atleten > 1991, Hechtel, 4 september

Kö-Lauf 10 km en 1 mijl, Düsseldorf, 4 september

ING Bank 10 km vrouwen, Tilburg, 4 september

Brabants Dagblad 10 mijl mannen, Tilburg, 4 september

... Cijfers andere onderdelen, Tilburg, 4 september

Instuif alle leeftijden, Oedt, 7 september

Instuif atleten > 1991, Tessenderlo, 9 september

Run 2-Day track meet 6, atleten < 1990, Utrecht-Noord, 9 september

IAAF World Athletics finals, Monte Carlo, 9-10 September

Instuif alle leeftijden, Kortessem, 10 september (.txt)

Instuif atleten geboren voor 1992, Nieuwpoort, 10 september (.doc)

Clubcompetitiefinale KNAU atleten 1990-1993, diverse plaatsen, 10 september

Kleines Bergsportfest jongens > 1991, Viersen, 10 september (sintelbaan)

Kleines Bergsportfest meisjes > 1991, Viersen, 10 september (sintelbaan)

Instuif atleten > 1989, plus 10.000 meter atleten < 1985, Kaarst, 11 september

Meerkampen atleten > 1989, Kaarst, 11 september

Olympic meerkampen atleten > 1991, Lanaken, 11 september

Clubcompetitiefinale KNAU masters, Leiden, 11 september

Clubcompetitiefinale KNAU atleten 1986-1987, Sittard, 11 september

Ford marathon, Keulen, 11 september

Mergellandmarathon, Meerssen, 11 september (.txt)

Koppellopen 30 minuten, Aachen, 13 september

Instuif atleten < 1992, Tessenderlo, 14 september

NK estafette, Amstelveen, dag 1, 17 september (.pdf)

Instuif technische onderdelen, atleten < 1992, Diepenbeek, 17 september

September games atleten < 1990, Maastricht, 17 september

Decastar IAAF 7- en 10-kamp, Talence, 17-18 september

NK estafette, Amstelveen, dag 2, 18 september (.pdf)

Wilhelm Ungerspiele, Düsseldorf-Rath, 18 september

Dam tot Damloop 10 mijl, Amsterdam-Zaandam, 18 september (keuzemenu en zoekmachine)

Bupa Great North Run 21.1 km, Newcastle (GB), 18 september (zoekmachine)

Instuif atleten > 1989, Aachen, 24 september

Instuif technische onderdelen, atleten < 1992, Lommel, 24 september (.doc)

Open Duitse brandweerkampioenschappen 10 km, Mönchengladbach, 24 september

NK meerkamp B-junioren, Apeldoorn, 24-25 september

Hansa Sport meet alle leeftijden, Hasselt-Kiewit, 25 september

Real Marathon, Berlijn, 25 september (zoekfunctie)

Trosloop 21.1 km, Haarlem, 25 september

Stadsloop 21.1 km, Maastricht, 25 september (.txt)

Geové Posbankloop 15 km, Velp, 25 september

Instuif atleten < 1992, Tessenderlo, 28 september


Oktober

Werpwedstrijden alle leeftijden, Aachen-Chorusberg, 1 oktober

Instuif technische onderdelen, atleten < 1992, Diepenbeek, 1 oktober (.doc)

Werpwedstrijden atleten 1990-1993, Viersen, 1 oktober

STAP-loop 10 km, Brunssum, 1 oktober

WK halve marathon, Edmonton, 1 oktober

Stratenloop 10 km, Oedt, 1 oktober

Werpwedstrijden 30-plussers, Aachen-Chorusberg, 2 oktober

Sluitingsmeet alle leeftijden, Alken, 2 oktober

Singelloop 21.1 km, Breda, 2 oktober

NK snelwandelen 50 km, Tilburg, 2 oktober

Instuif atleten > 1989, Kerkrade, 8 oktober

Instuif technische onderdelen, alle leeftijden, Lanaken, 8 oktober (.txt)

Doctor Ernst van Aaken Gedächtnislauf 10 km, Waldniel, 8 oktober

La Salle Bank marathon, Chicago, 9 oktober (zoekfunctie)

Marathon Eindhoven, 9 oktober

Halve marathon, Eindhoven, 9 oktober

Marathon rund um den Baldeneysee, Essen, 9 oktober (zoekfunctie)

Vier mijlsrace, Groningen, 9 oktober

Chemelot MGL 10 mijl, Sittard, 9 oktober (.txt)

Athloscross, Harderwijk, 15 oktober

Boekendcross, MGL-circuit, Blerick/Boekend, 16 oktober

ING marathon Amsterdam, 16 oktober

Mondriaanloop 10.6 km, Heerlen, 16 oktober

Maliebaanloop 10 km, Utrecht, 16 oktober

Camping Den Inkel cross, Kruiningen, 22 oktober

15 km-loop, Heythuysen, 22 oktober

Scopiascross, MGL-circuit, Tegelen, 23 oktober (.txt)

Heidemarathon, Oirschot, 23 oktober

Vestingloop 10 km, Edam, 23 oktober

Monnikenloop 15 km, Schiermonnikoog, 23 oktober

20 km, Stadskanaal, 23 oktober

Marathon, inclusief WK militairen, Venetië, 23 oktober

Douwe Smit memorial werpen, 29 oktober (.doc)

Wim Hol memorial 10 mijl, Papendrecht, 29 oktober

Wim Hol memorial 5 mijl, Papendrecht, 29 oktober

Rexroth Sparrenbosloop, Boxtel, 30 oktober

ING veldloop LCC, Tongeren, 30 oktober (.txt)

Rabobank IJzeren Mancross, Limbracircuit, Weert, 30 oktober

Halve marathon, Doetinchem, 30 oktober

West-Brabantse Herfstmarathon, Etten-Leur, 30 oktober (zoekfunctie)

Messe marathon, Frankfurt, 30 oktober (zoekfunctie)

US Marine Corps marathon, Washington DC, 30 oktober


November

UK cross country challenge, Birmingham, 5 november

Floracross, Boskoop, 5 november (.rtf)

Duinencross, Drunen, 6 november

Tri-Run Maple Leaf cross, Hilversum, 6 november

Encibergloop, crosscircuit Zuid-Limburg, Maastricht, 6 november (.xls)

...Winnaars Encibergloop 1946-2005

Snelle Sprongcross, Limbracircuit, Tegelen, 6 november

Lotto crosscup, Wachtebeke, 6 november (.xls)

ING Bank marathon, New York, 6 november (zoekfunctie)

Diomedoncross, Steenbergen, 6 november

Berenmarathon, West-Terschelling, 6 november

Mosselloop, Burgh-Haamstede, 12 november

Oostelijke crosscompetitie, Kampen, 12 november

Warande nationale jeugdcross, Tilburg-West (Warande), 12 november

Olsthoorn halve marathon, Monster, 12 november

Runners cross, LCC, Neerpelt, 13 november (.txt)

Leukermeer cross, MGL crosscup, Well, 13 november

ABAB Warande cross, EAA permit en KL circuit, Tilburg-West (Warande), 13 november

Valkenloop halve marathon, Valkenswaard, 13 november

UK cross country challenge, London, 19 november

GP cross mannen, Duffel, 20 november (.doc)

GP cross vrouwen, Duffel, 20 november (.doc)

Korzecross, Veldhoven, 20 november

TV Home Herfstloop 10 km, Kerkrade, 20 november

Zevenheuvelenloop 15 km, Nijmegen, 20 november

NCAA Division I crosskampioenschappen mannen, Terre Haute, 21 november

NCAA Division I crosskampioenschappen vrouwen, Terre Haute, 21 november

UK cross country challenge, Liverpool, 26 november

Bastiaannetcross, Norg, 26 november

Brooks halve marathon, Ell, 26 november

Zuiderzee marathon, Urk-Zwolle, 26 november

Meinwegcross, MGL-circuit, Herkenbosch, 27 november (.txt) 

Lotto crosscup, Roeselare, 27 november

Molenvencross, Limbracircuit, Stiphout, 27 november

... Foto's Molenvencross, Stiphout, 27 november


December

Veldloop, Boechout, 4 december

Sinterklaasveldloop LCC, Opitter, 4 december

Zandboscross, Limbracircuit, Deurne, 4 december

... Foto's Zandboscross, Deurne, 4 december

Kapellerbosloop, crosscircuit Zuid-Limburg, Landgraaf, 4 december

Roba-cross, Wespelaar, 4 december (.xls)

Montferland run 15 km, 's-Heerenberg, 4 december

Indoor alle leeftijdsklassen, Gent, 10 december (.pdf)

Indoor atleten < 1992, Münster, 10 december

Indoor atleten > 1987, Dortmund, 11 december

Engelermeercross, Den Bosch, 11 december (.doc)

Steegbergcross, MGL-circuit, Sevenum, 11 december

EK cross country, Tilburg (Leypark), 11 december

Indoor alle leeftijdsklassen, looponderdelen, Gent, 17 december (.pdf)

Indoor alle leeftijdsklassen, technische ondedelen, Gent, 17 december (.pdf)

Indoor atleten < 1990, Dortmund, 18 december

Indoor alle leeftijdsklassen, Gent, 18 december (.rtf)

Korte indooronderdelen atleten 1990-1993, Sittard, 18 december

Iris Lotto crosscup, Brussel, 18 december

Herperduincross, Oss, 18 december

Molendijkcross, MGL-circuit, Velden, 18 december (.txt)

Lidocross, Waalwijk, 18 december

Mescher bergloop 14.4 km, Eijsden, 18 december

Kasteelparkloop LCC, Dilsen, 24 december (.xls)

Indoor alle leeftijdsklassen, Gent, 26 december

Kerstcross Heerlen, 26 december

... Foto's Kerstcross Heerlen, 26 december

Hydron Sylvestercross, KL-circuit, Soest, 31 december

Sylvesterloop 10 km, Elsloo, 31 december (.xls)

Sylvesterloop 15 km mannen, São Paulo, 31 december (.txt)

Sylvesterloop 15 km vrouwen, São Paulo, 31 december (.txt)

Bit Sylvesterloop 8 km, Trier, 31 december (zoekfunctie)

Sylvesterloop 21.1 km, Tungelroy, 31 december

Sylvesterloop 15 km, Wegberg, 31 december


Terug naar startpagina Uitslagenarchieven

Back to frontpage of Results Archive


Terug naar frontpage van Tracklion

Back to frontpage of Tracklion