Uitslagen atletiekwedstrijden in 2004


Sommige webmasters hebben de gewoonte hun uitslagen na verloop
van tijd weer van hun websites te verwijderen. Wij accepteren geen
aansprakelijkheid voor links die niet meer werken.

Januari Februari Maart

April

Mei

Juni

Juli

Augustus

September

Oktober November December

 


Januari

Great North Cross Country, Newcastle, 03 januari

Indoor mannen en AB-jongens, Dortmund, 4 januari

Indoor vrouwen en AB-meisjes, Dortmund, 4 januari

Indoor senioren en ABCD-junioren, Sittard, 4 januari

LCC-cross Lanaken, 4 januari (.xls)

Donckcross Limbracircuit, Someren, 4 januari

Nieuwjaarscross Venlo-Boekend, 4 januari

Indoorkampioenschappen Westfalen, Dortmund, 10 januari

Reebok Cross Challenge mannen, Belfast, 10 januari

Reebok Cross Challenge vrouwen, Belfast, 10 januari

Open Gelders/Overijsselse kampioenschappen veldloop vrouwen, Nijmegen, 10 januari

Open Gelders/Overijsselse kampioenschappen veldloop mannen, Nijmegen, 10 januari

Indoor BCD-meisjes en meisjes pupillen, Dortmund, 11 januari

Indoor BCD-jongens en jongens pupillen, Dortmund, 11 januari

Indoor Gent, 11 januari (.doc)

Lotto Crosscup, senioren kort en lang, Mol, 11 januari

Lotto Crosscup, overige onderdelen, Mol, 11 januari

Kranenbroeker trimloopserie, Pey-Echt, 11 januari (.xls)

Fagro Parkloop, Beek, 11 januari

Nike halve marathon KNAU-circuit, Egmond, 11 januari (Zoekfunctie)

Militaire crosskampioenschappen van Kenia, Nairobi, 17 januari

Fondas Sprintcross KL-circuit, Breda, 18 januari

LK veldloop junioren en pupillen, Heerlen-Treebeek, 18 januari (.xls)

Vallagarina cross country, Rovereto, 18 januari

Annendaalloop 21.1 en 10 km, Posterholt, 18 januari

Kogelstoten Nordhausen, 23 januari

Hoog mannen, hoog en polshoog vrouwen, Wuppertal, 23 januari

Norwich Union indoorgala, Glasgow, 24 januari

FLA indoormeet, Luxemburg, 24 januari (.pdf)

NK indoor studenten, Münster, 24 januari

Nationale D-spelen indoor, Zuidbroek, 24 januari

Open Noordelijke kampioenschappen pupillen, Zuidbroek, 24 januari

Nellie Cooman indoor games, Zuidbroek, 24 januari

West-Duitse indoorkampioenschappen, Leverkusen, 24-25 januari

NK indoor A-junioren, Zuidbroek, 24-25 januari

Indoorgala polshoog mannen en hoogspringen vrouwen, Dessau, 25 januari

Indoor BCD-meisjes en pupillen, Dortmund, 25 januari

Indoor BCD-jongens en pupillen, Dortmund, 25 januari

Nationale C-spelen indoor, Zuidbroek, 25 januari

Open Noordelijke indoorkampioenschappen senioren, Zuidbroek, 25 januari

Open Noordelijke indoorkampioenschappen B-junioren, Zuidbroek, 25 januari

Lotto Crosscup, mannen 11 km, Hannuit, 25 januari

Lotto Crosscup, vrouwen 5500 m, Hannuit, 25 januari

Lotto Crosscup, overige klassen, Hannuit, 25 januari

Abdijcross Atlascircuit en LCC, Kerkrade-Rolduc, 25 januari (.xls)

Vlakwatercross Limbracircuit, Venray, 25 januari (.doc)

Indoorgala polshoog mannen en hoog vrouwen, Cottbus, 28 januari

TEAG German indoor meeting, Erfurt, 29 januari

Adidas indoor games, Boston, 31 januari

Robert Shine indoorgala, Laramie, 31 januari (.pdf)

Sparkassen indoorgala, Stuttgart, 31 januari

Grote Prijs provincie Groningen clubteams senioren, Zuidbroek, 31 januari

6-landenstrijd meerkamp indoor, Zuidbroek, 31 januari-1 februari


Februari


6-landenstrijd meerkamp indoor, Zuidbroek, 31 januari-1 februari

Indoor mannen en AB-jongens, Dortmund, 1 februari

Indoor vrouwen en AB-meisjes, Dortmund, 1 februari

Russian Winter indoorgala, Moskou, 1 februari

IAAF cross 9700 m mannen, Tourcoing, 1 februari (.pdf)

IAAF cross 5530 m vrouwen, Tourcoing, 1 februari (.pdf)

Profile cross KL-circuit, Uden-Zeeland, 1 februari

Overmunthe recratielopen 1-10 km, Urmond, 1 februari

Eurojump indoorgala, Göteborg, 3 februari

Sparkassen IAAF indoormeet, Dortmund, 4 februari

Verizon Millrose games, New York, 6 februari

Veldloopkampioenschappen Belgisch-Limburg vrouwen, Tessenderlo, 7 februari

Hoogspringindoorgala, Arnstadt, 7 februari

Croon Midwintermarathon, Apeldoorn, 7 februari (zoekfunctie)

Amerikaanse veldloopkampioenschappen mannen 12 km, Indianapolis, 7-8 februari

Amerikaanse veldloopkampioenschappen vrouwen 8 km, Indianapolis, 7-8 februari

Amerikaanse veldloopkampioenschappen, overige onderdelen, Indianapolis, 7-8 februari

Indoor BCD-jongens en pupillen, Dortmund, 8 februari

Indoor BCD-meisjes en pupillen, Dortmund, 8 februari

Flanders indoorgala, Gent,  8 februari

NK indoor masters sprint en technische onderdelen, Sittard, 8 februari

Veldloopkampioenschappen Belgisch-Limburg mannen, Alken, 8 februari

Avé Heytse cross Limbracircuit, Haelen, 8 februari

ING Marquetteloop 21.1 km mannen, Heemskerk, 8 februari

ING Marquetteloop 21.1 km vrouwen, Heemskerk, 8 februari

ING Marquetteloop, andere onderdelen, Heemskerk, 8 februari (zoekfunctie)

Melbourne Classic IAAF GP II, Melbourne, 12 februari

GE indoorgala. Stockholm, 12 februari

Keniaanse veldloopkampioenschappen en trials, Nairobi, 13 februari

Werpen CD-junioren en pupillen, Dortmund-Scharnhorst, 14 februari (outdoor!)

Indoorkampioenschappen Nederlands-Limburg, Düsseldorf, 14 februari

Europacup landenteams indoor, Leipzig, 14 februari

Boebka indoorgala polshoog, Donjetsk, 15 februari

Indoor mannen en AB-jongens, Dortmund, 15 februari

Indoor vrouwen en AB-meisjes, Dortmund, 15 februari

LBBW indoorgala, Karlsruhe, 15 februari

Jo Mann bosloop, Best, 15 februari

Eurocross mannen, Diekirch, 15 februari

Eurocross vrouwen, Diekirch, 15 februari

Lotto Crosscup mannen 9600 m, Dour, 15 februari

Lotto Crosscup vrouwen 6200 m, Dour, 15 februari

Lotto Crosscup, overige onderdelen, Dour, 15 februari

Heldense bossencross Limbraciruit, Helden, 15 februari

TRR-bosloop, Tilburg, 15 februari

Groet uit Schoorlrun 10-21.1-30 km, Schoorl, 15 februari

Norwich Union Indoor Grand Prix, Birmingham, 20 februari

AA Drink NK indoor, Gent, 21 februari (.doc)

Duitse indoorkampioenschappen mannen, Dortmund, 21-22 februari (.pdf)

Duitse indoorkampioenschappen vrouwen, Dortmund, 21-22 februari (.pdf)

Belgische indoorkampioenschappen, Gent, 22 februari (.doc)

Athina indoorgala, Peania, 22 februari

NK indoor snelwandelen, Zaandam, 22 februari

Erdgas German indoormeeting, Chemnitz, 27 februari

Amerikaanse indoorkampioenschappen, Boston, 27-29 februari

Gaz de France indoorgala, Liévin, 28 februari

BK en NK meerkamp indoor senioren en AB-junioren, Gent, 28-29 februari (.doc)

Indoor CD-jongens en pupillen, Dortmund, 29 februari

Indoor CD-meisjes en pupillen, Dortmund, 29 februari

LCC cross, Alken, 29 februari

NK veldloop, Holten, 29 februari


Maart


WK indoor, Boedapest, 5-7 maart

Reebok Cross Challenge mannen 12 en 4 km, Nottingham, 6 maart

Reebok Cross Challenge vrouwen 4 km, Nottingham, 6 maart

Reebok Cross Challenge andere onderdelen, Nottingham, 6 maart

Indoor BCD-junioren en pupillen jongens, Dortmund, 7 maart

Indoor BCD-junioren en pupillen meisjes, Dortmund, 7 maart

IAAF 5-molencross, San Vittore Olana, 7 maart

Belgische veldloopkampioenschappen, Oostende, 7 maart

20 km van Alphen KNAU-circuit, Alphen ad Rijn, 7 maart

Meuleberg Recycling ultraloop 6 uur, Stein, 7 maart

WK indoor masters, Sindelfingen, 10-14 maart

NCAA-kampioenschappen grote universiteiten, Fayetteville, 12-13 maart

European winter throwing challenge, La Valetta, 13-14 maart (.pdf)

Becha Rabobankloop 10 en 5 mijl, Beek, 14 maart

NK Ekidenestafette 42.2 km, Vught, 14 maart (.pdf)

Fortis CPC-loop 21.1 km mannen, Den Haag, 20 maart

Fortis CPC-loop 21.1 km vrouwen, Den Haag, 20 maart

Fortis CPC-loop, andere onderdelen en klassen, Den Haag, 20 maart

WK veldloop meisjes 6 km, Brussel, 20 maart

WK veldloop mannen 4 km, Brussel, 20 maart

WK veldloop vrouwen 8 km, Brussel, 20 maart

WK veldloop jongens 8 km, Brussel, 21 maart

WK veldloop vrouwen 4 km, Brussel, 21 maart

WK veldloop mannen 12 km, Brussel, 21 maart

Stanford invitational, Palo Alto, 27 maart (.pdf)

Parelloop 10 km, Brunssum, 28 maart

Posno Sport 21.1 km, Weert, 28 maart

Treechloop 11.5 km, Maastricht, 28 maart  



April



European Challenge 10.000 m, Maribor, 3 april

Texas relays, Austin, 3 april

Theo Mooren meeting CD-junioren en pupillen, Venlo, 4 april (txt)

Adidas/Gaz de France marathon, top-100 vrouwen, Parijs, 4 april

Adidas/Gaz de France marathon, top-100 mannen, Parijs, 4 april

Adidas/Gaz de France marathon, zoekfunctie, Parijs, 4 april

Fortis marathon, tevens NK, Rotterdam, 4 april

Mesa classic, Mesa AZ, 9 april

Sun Angel classic, Tempe, 10 april (.pdf)

Osterlauf 21.1 km, Paderborn, 10 april (zoekfunctie)

Peter Rusmanloop 10 mijl, Oirsbeek, 12 april

Peter Rusmanloop 5500 m, Oirsbeek, 12 april

Peter Rusmanloop 600 en 1200 m, Oirsbeek, 12 april

Oskam Leidsche Rijnmarathon, Vleuten, 12 april

Instuif D-junioren en pupillen, Tessenderlo, 16 april

Mount SAC relays, Walnut, 16-19 april

Open kampioenschappen 1 mijl en 10.000 m, Aken, 17 april

Medaillewedstrijden CD-junioren en pupillen, Arnhem-Noord, 17 april

Openingswedstrijden CD-junioren en pupillen (blokmeerkampen), Roermond, 17 april (.doc)

CAI Westland halve marathon, Naaldwijk, 17 april

10 mijl van Oosterhout, 17 april

Regio meet junioren en pupillen, Uden, 18 april

Openingswedstrijden alle leeftijdsklassen, Weert, 18 april

Nike city run 10 km, Hilversum, 18 april

Flora marathon, Londen, 18 april

Adidas marathon van Boston, 19 april

Instuif atleten geboren vóór 1991, Tessenderlo, 21 april

Avondloop 10 km, Heythuysen, 21 april

Drake relays mannen, Des Moines, 21-24 april (.pdf)

Drake relays vrouwen, Des Moines, 21-24 april (.pdf)

Penn relays, Philadelphia, 22-24 april

Triton UCSD invitational, San Diego, dag 1, 23 april

Triton UCSD invitational, San Diego, dag 2, 24 april

Meeting du Conseil Général IAAF GP II, Port-au-Prince, 24 april

KNAU-competitie atleten 1989-1992, ronde 1, diverse plaatsen, 24 april

Pupillencompetitie regio 16, Someren, 24 april

KNAU-competitie 2e divisie atleten < 1985, ronde 1, diverse plaatsen, 25 april

Instuif verstandelijk gehandicapte atleten, Tessenderlo, 25 april

Instuif atleten geboren vóór 1989. Uden, 27 april

Instuif atleten geboren vóór 1991, Tessenderlo, 28 april

Voorjaarsrun 10 km, Beesel, 29 april (.pdf)

Loyalis 11 mijl, Maastricht, 30 april (.pdf)



Mei


Instuif atleten geboren in 1985-1990, Aken, 1 mei

New Mexico invite, Albuquerque, 1 mei (.doc)

Instuif loopnummers alle leeftijdsklassen, Dülken, 1 mei

NK 10.000 m senioren en A-jongens, Gorinchem, 1 mei (xls)

Openingswedstrijden atleten geboren voor 1993, Kaarst, 1 mei

...Meerkampen Kaarst, 1 mei

Werpersdag, Kerkrade, 1 mei

Instuif atleten geboren na 1990, Aken, 2 mei

Steve Scott invitational, Irvine, 2 mei

Marathon van Düsseldorf, 2 mei (zoekfunctie) (mannen) (vrouwen)

Maasmarathon Visé-Maastricht-Visé, 2 mei (.pdf)

Instuif alle leeftijdsklassen, Oedt, 7 mei

Instuif atleten geboren na 1990, Tessenderlo, 7 mei

Japan IAAF GP, Osaka, 8 mei

Medaillewedstrijd CD-junioren en pupillen, Ede, 8 mei

Ter Specke Bokaal NBC, Lisse, 8 mei

Oxy invitational, Los Angeles, 8 mei

KNAU-competitie atleten 1987-1988, ronde 1, diverse plaatsen, 9 mei

Wilhelm Ungerspelen atleten geboren na 1988, Düsseldorf, 9 mei

Wilhelm Ungerspelen atleten geboren na 1988, Düsseldorf, 9 mei (meerkampen)

Open baanloopcircuit, Aken, 11 mei

Instuif senioren en A-junioren, Veldhoven, 13 mei

Qatar Athletic IAAF Super GP, Doha, 14 mei

Instuif senioren en ABCD-junioren, Apeldoorn, 14 mei (txt)

Open instuifserie senioren en AB-junioren, Utrecht-Noord, 14 mei

Oost-Nederlandse kampioenschappen CD-junioren, Almelo, 15 mei

Trigallez Recordwedstrijden NBC, Hoorn, 15 mei

LK CD-junioren, Sittard, 15 mei

Harry Driessen Running Center Heideloop 10 mijl, Landgraaf, 15 mei

Harry Driessen Running Center Heideloop andere afstanden, Landgraaf, 15 mei

Ringenloop 10 km, Panningen, 15 mei

Ringenloop, andere afstanden, Panningen, 15 mei

Grande Premio Rio de Atletismo IAAF GP II, Rio de Janeiro, 16 mei

KNAU-competitie masters, ronde 1, diverse plaatsen, 16 mei

KNAU-competitie atleten 1985-1986, ronde 1, diverse plaatsen, 16 mei

Arke marathon Enschede, 16 mei

Open wedstrijden alle leeftijdsklassen, Kaarst, 20 mei

Flanders Cup, Sint Niklaas, 20 mei

Hemelvaart meeting, Venlo, 20 mei

Harry Schulting games, Vught, 20 mei

NK studenten, Eindhoven, 20-21 mei

NK 10-kamp mannen en A-jongens, Woerden, 20-21 mei

NK 7-kamp vrouwen en A-meisjes, Woerden, 20-21 mei

NK 24 uur hardlopen, Apeldoorn, 21-22 mei

Global Athletics, Nijmegen, 22 mei

KNAU-competitie atleten 1989-1992, ronde 2, diverse plaatsen, 22 mei

Werpersdagen Halle, 22-23 mei

KNAU-competitie atleten < 1985, 1e divisie, ronde 1, Uden, 23 mei

KNAU-competitie atleten < 1985, 2e divisie, ronde 2, diverse plaasten, 23 mei

Instuif pupillen, Heythuysen, 23 mei

Grande Premio Brasil Caixa de Atletismo, IAAF GP, Belém, 23 mei (zoekfunctie)

Marikenloop 5 km (alleen vrouwen), Nijmegen, 23 mei

Marikenloop 10 km (alleen vrouwen), Nijmegen, 23 mei

Instuif senioren en AB-junioren, Deurne, 25 mei

Martinibokaal, Groningen, 26 mei

Instuif senioren en AB-junioren, Oedt, 26 mei

Open instuifserie senioren en AB-junioren, Utrecht-Noord, 28 mei (sprints) (rest)

Dwars door Beegden 10 km, Beegden, 28 mei

Open NK gehandicapte atleten, Bergen op Zoom, 29 mei

Memorial Vertommen-Cuddy atleten geboren vóór 1990, Duffel, 29 mei (.doc)

Memorial Vetrommen-Cuddy atleten geboren na 1990, Duffel, 29 mei (.doc)

NK werpvijfkamp masters, Eindhoven, 29 mei

Hypomeeting IAAF 10-kamp, Götzis, 29-30 mei

Hypomeeting IAAF 7-kamp, Götzis, 29-30 mei

Pinkstermeerkampen, Amstelveen, 30-31 mei

Twente Atletiek NBC, Hengelo, 31 mei

Thales FK Games IAAF GP, Hengelo, 31 mei

US Open Track & Field, IAAF GP II, Palo Alto, 31 mei

Pinksterwedstrijden atleten geboren na 1988, Mönchengladbach-Rheydt, 31 mei

Pinkstersportfeest Rehlingen, 31 mei



Juni


Instuif loopnummers senioren en AB-junioren, Kennemer baancircuit, ronde 1, Beverwijk, 2 juni

Instuif atleten geboren vóór 1991, Tessenderlo, 2 juni

Grand Prix Regione de Lombardia, IAAF GP II, Milaan, 2 juni

German meeting, Dessau, 4 juni

Van Gils instuif senioren en AB-junioren, Dordrecht, 4 juni (.pdf)

Polsstokhoogspringen en kogelslingeren, Mönchengladbach-Rheydt, 4 juni

Memorial Primo Nebiolo, IAAF GP II, Turijn, 4 juni

Pepijnloop 10 km, Pey-Echt, 4 juni

Flanders Cup, Heverlee, 5 juni (.doc)

Meeting de Atletismo 2004, IAAF GP, Sevilla, 5 juni

Instuif atleten geboren na 1990, Tessenderlo, 5 juni

Adidas Oregon Track Classic, IAAF GP II, Gresham, 5 juni

NK clubteams atleten < 1985 (eredivisie), Amsterdam-ZW, 6 juni

KNAU-competitie atleten < 1985, 1e divisie, ronde 2, Zwolle, 6 juni

KNAU-competitie atleten < 1985, 2e divisie, ronde 3, diverse plaatsen, 6 juni

Pupillencompetitie regio 17, Kerkrade, 6 juni

Rhein-Ruhr marathon. Duisburg, 6 juni (zoekfunctie)

Golden Spike IAAF Super GP, Ostrava, 8 juni

Reunión Internacional de Atletismo Gobierno Aragón, Zaragoza, 8 juni
)

Lausitzer German meeting, Cottbus, 9 juni

Speciale Palm loopgala, Papendal, 9 juni (.xls)

NCAA-kampioenschappen Division 1, Austin, 9-12 juni

Open wedstrijden atleten geboren in 1989-1994, Düsseldorf, 10 juni

Bergen Bislett Games, IAAF Golden League, Bergen, 11 juni

Askina German meeting, Kassel, 11 juni

Steinakkerloop 10 km, Stramproy, 11 juni

Gouden Spike NBC, Leiden, 12 juni

LK pupillen, Roermond, 12 juni (.doc)

Instuif atleten geboren na 1990, Tessenderlo, 12 juni

British Milers Club Nike GP, Watford, 12 juni

NK masters mannen, Vught, 12-13 juni

NK masters vrouwen, Vught, 12-13 juni

DLV meet, Erfurt, 13 juni

KNAU-competitie atleten 1987-1988, ronde 2, diverse plaatsen, 13 juni

Marathon Leiden, 13 juni (.csv, openen vanuit spreadsheet)

Instuif senioren en AB-junioren, Stiphout, 15 juni (.xls)

Duinloper meeting atleten geboren voor 1993, Kennemer baancircuit, ronde 2, Castricum, 16 juni (.txt)

Instuif alle leeftijdsklassen, Oedt, 16 juni (mannen 1500) (rest)

Instuif senioren en ABCD-junioren, Apeldoorn, 18 juni 

Instuif senioren en ABCD-junioren, Deventer, 18 juni

Instuif senioren en AB-junioren, Gorinchem, 18 juni (.xls) (1500)  (rest)

Open instuifserie senioren en AB-junioren, Utrecht-Noord, 18 juni (10.000 vrouwen) (rest)

Gebiedsfinales KNAU-competitie atleten 1989-1992, diverse plaatsen, 19 juni

Instuif CD-junioren en pupillen, Heythuysen, 19 juni

Prefontaine Classic IAAF GP, Eugene, 19 juni

BK en NK berglopen, Malmédy, 19 juni

Spar Europacup landenteams superliga dag 1, Bydgoszcz, 19 juni (.pdf)

Spar Europacup landenteams superliga dag 2, Bydgoszcz, 20 juni (.pdf)

Europacup landenteams mannen 1e divisie A, Plovdiv, 19-20 juni

Europacup landenteams vrouwen 1e divisie A, Plovdiv, 19-20 juni

Europacup landenteams mannen 1e divisie B, Istanboel, 19 juni

Europacup landenteams mannen 1e divisie B, Istanboel, 20 juni

Europacup landenteams vrouwen 1e divisie B, Istanboel, 19 juni

Europacup landenteams vrouwen 1e divisie B, Istanboel, 20 juni

Europacup landenteams 2e divisie A, Reykjavik, 19-20 juni

Europacup landenteams 2e divisie B, Novi Sad, 19-20 juni

Flanders Cup meerkampen, open kampioenschappen provincie Antwerpen, Brasschaat, 19-20 juni (.doc)

KNAU-competitie atleten 1985-1986. ronde 2, diverse plaatsen, 20 juni

Polsstokhoogspringgala, Weissach im Tal, 20 juni

KNAU-atletiekdag CD-junioren en pupillen, Amsterdam-ZW, 20 juni

Instuif senioren en ABCD-junioren, Valkenswaard, 22 juni

EAA Permit meet, Rethymno, 23 juni

Instuif atleten geboren vóór 1991, Tessenderlo, 25 juni

NK AB-junioren, Sittard, 25-27 juni

EWE German meeting, Cuxhaven, 26 juni

Open kampioenschappen CD-junioren, Eindhoven, 26 juni

Open kampioenschappen pupillen, Eindhoven, 26 juni

Meeting Métropole IAAF GP, Lille, 26 juni

Domspitzmilch Gala, Regensburg, 26 juni

Ruhrgas DLV 7- en 10-kamp, Ratingen, 26-27 juni

Nellie Cooman Games, Stadskanaal, 26-27 juni

Norwich Union IAAF Super GP, Gateshead, 27 juni

German meeting Rhede, 27 juni

KNAU-competitie masters, ronde 2, diverse plaatsen, 27 juni

Memorial Josefa Odlozila IAAF GP II, Praag, 28 juni

IAAF GP 2004, Zagreb, 29 juni

Martinibokaal werpen, Groningen, 30 juni (hamer vrouwen) (rest)

Instuif senioren en ABCD-junioren, Leiden, 30 juni (.pdf)

Instuif senioren en AB-junioren, Nijmegen, 30 juni


Juli



Instuif senioren en AB-junioren, Den Haag-Oost, 1 juli

Instuif atleten geboren vóór 1991, Tessenderlo, 1 juli


Golden Gala IAAF Golden League, Rome, 2 juli

Instuif senioren en AB-junioren, Rotterdam-Oost, 2 juli

Duitse juniorenkampioenschappen, Jena, 2-4 juli

Gulden Sporenmeeting, Flanders Cup, Kortrijk, 3 juli (.txt)

Instuif alle leeftijdsklassen, Lanaken, 3 juli (.txt)

German meeting verspringen, Bad Langensalza, 3 juli

Keien Games NBC, loopnummers mannen, Uden, 3 juli

Keien Games NBC, technische nummers mannen, Uden, 3 juli

Keien Games NBC, loopnummers vrouwen, Uden, 3 juli

Keien Games NBC, technische nummers vrouwen, Uden, 3 juli

Finale Brabantse pupillencompetitie, Valkenswaard, 3 juli

Avondloop 10 km, Buggenum, 3 juli

Europacup 7-kamp superliga, Hengelo, 3-4 juli (.pdf)

Europacup 10-kamp superliga, Tallinn, 3-4 juli (.pdf)

Europacup 7-kamp 1e divisie, Tallinn, 3-4 juli (.pdf)

Europacup 10-kamp 1e divisie, Hengelo, 3-4 juli

Europacup 7-kamp 2e divisie, Riga, 3-4 juli (.pdf)

Europacup 10-kamp 2e divisie, Riga, 3-4 juli (.pdf)

Athens Opap Tsiklitiria, IAAF Super GP, Heráklion, 4 juli

LK senioren en AB-junioren, Kerkrade, 4 juli

Baanwedstrijden atleten geboren voor 1993, Viersen, 4 juli

Noord-Brabantse kampioenschappen D-junioren en open wedstrijd CD-junioren en pupillen, Vught, 4 juli

EK berglopen, Korbielow, 4 juli

Atletissima 2004 IAAF Super GP, Lausanne, 6 juli

Instuif alle leeftijdsklassen, Oedt, 7 juli

Memorial Gerben IJpelaar, Tilburg, 7 juli

Znamenski Memorial IAAF GP II, Kazan, 9 juli

Instuif senioren en AB-junioren, Roermond, 9 juli (.doc)

Olympische selectiewedstrijden Verenigde Staten, Sacramento, 9-18 juli

Avondloop 10 km, Ell, 10 juli

Duitse kampioenschappen, Braunschweig, 10-11 juli

Belgische kampioenschappen, Brussel, 10-11 juli

Britse kampioenschappen en olympische trials, Manchester, 10-11 juli

Nederlandse kampioenschappen, Utrecht, 10-11 juli

Noord-Brabantse kampioenschappen atleten geboren in 1985-1990, Etten-Leur, 11 juli (.xls)

Coca Cola IAAF WK junioren, Grosseto, 13-18 juli

Instuif senioren en ABCD-junioren, Kerkrade, 15 juli

Open instuifserie senioren en AB-junioren, Utrecht-Noord, 16 juli

Philips Games NBC, mannen looponderdelen, Eindhoven, 17 juli

Philips Games NBC, mannen technische onderdelen, Eindhoven, 17 juli

Philips Games NBC, vrouwen looponderdelen, Eindhoven, 17 juli

Philips Games NBC, vrouwen technische onderdelen, Eindhoven, 17 juli

Meeting de Madrid 2004, IAAF Super GP, Madrid, 17 juli

Flanders Cup, looponderdelen, Oordegem, 17 juli (.pdf)

Flanders Cup, technische onderdelen, Oordegem, 17 juli (.pdf)

Open wedstrijden jongens geboren na 1990, Viersen, 17 juli

Open wedstrijden meisjes geboren na 1990, Viersen, 17 juli

Meerkampen en 800/1000 meter jongens geboren na 1988, Uerdingen, 18 juli

Meerkampen en 800/1000 meter meisjes geboren na 1988, Uerdingen, 18 juli

IAAF GP II, Thessaloniki, 19 juli

Flanders Cup, Gent, 21 juli (.doc)

Instuif senioren en ABCD-junioren, Leiden, 21 jult (.txt)

EK masters, Århus, 22 juli-1 augustus

Meeting Gaz de France, IAAF Golden League, Saint Dénis, 23 juli

Instuif atleten geboren voor 1989, Kennemer baancircuit, ronde 3, Heiloo, 23 juli

Memorial Geert Rasschaert, Ninove, 24 juli (.doc)

Rob Druppersmeeting, Utrecht, 24 juli

Russische kampioenschappen, 1e weekend, Toela, 24 juli-1 augustus

Norwich Union intercontinental meet, Birmingham, 25 juli

Olimpic atleten geboren na 1990, Hasselt-Kiewit, 25 juli (.doc)

Dagens Nyheter Galan IAAF Super GP, Stockholm, 27 juli

Norwich Union British IAAF Super GP, Chrystal Palace, 30 juli

KBC Nacht van de Atletiek IAAF GP II, Heusden-Zolder, 31 juli (.xls)

KBC Nacht van de Atletiek, onderdelen atleten geboren na 1986, 31 juli (.xls)

KBC Nacht van de Atletiek, nationale onderdelen athleten geboren vóór 1987, 31 juli (.xls)

KBC Nacht van de Atletiek, nationale races 5000 meter, 31 juli (.xls)



Augustus

Bayer German meeting, Leverkusen, 1 augustus

Gugl Meet IAAF GP, Linz, 2 augustus

Meeting provincie Luik, Naimette-Xhovémont, 3 augustus (.xls)

Meeting provincie Luik, voorprogramma, Naimette-Xhovémont, 3 augustus (.xls)

Baanloopserie alle leeftijdsklassen, Bergisch-Gladbach, 5 augustus

Weltklasse IAAF Golden League, Zürich, 6 augustus

EAA-meet, Brasschaat, 7 augustus (.doc)

Instuif senioren en AB-junioren, Sittard, 7 augustus

Amsterdam Open, Amsterdam-ZW, 8 augustus

Résisprint international, La Chaux de Fonds, 8 augustus (.pdf)

Instuif atleten geboren vóór 1991, Tessenderlo, 11 augustus

Baanloopserie alle leeftijdsklassen, Bergisch-Gladbach, 12 augustus

Open instuifserie senioren en AB-junioren, Utrecht-Noord, 13 augustus

Sparta games senioren en ABC-junioren, Den Haag-Oost, 15 augustus

Olympische Spelen (Atletiek), Athene, 18-29 augustus

Instuif senioren en ABCD-junioren, Leiden, 18 augustus

Instuif atleten geboren na 1990, Tessenderlo, 18 augustus

Baanloopserie alle leeftijdsklassen, Bergisch-Gladbach, 19 augustus

Instuif senioren en AB-junioren, Amsterdam-Noord, 20 augustus

Euregiomeet atleten geboren na 1990, Lanaken, 20 augustus (.txt)

Track Meeting Breda NBC, Breda, 21 augustus

Euregiomeet atleten geboren voor 1991, Lanaken, 21 augustus (.txt)

15 km van Zeeland, Goes, 21 augustus

Nationale C-spelen, Amsterdam-West, 21-22 augustus

Instuif senioren en AB-junioren, Kennemer baancircuit, ronde 4 mannen, Krommenie, 27 augustus

Instuif senioren en AB-junioren, Kennemer baancircuit, ronde 4 vrouwen, Krommenie, 27 augustus

Instuif senioren en ABCD-junioren, Leeuwarden, 27 augustus

Wedstrijd alle leeftijdsklassen, Papendrecht, 28 augustus

Instuif atleten geboren na 1990, Tessenderlo, 28 augustus

Getax Flanders Cup, Tessenderlo, 28 augustus

Open Kempische kampioenschappen senioren en AB-junioren, Valkenswaard, 28 augustus

Wegwedstrijd 10 mijl, Heythuysen, 28 augustus

Uurloop en 15.000 m, Schoonhoven, 28 augustus

Internationale meerkampen en snelwandelen, Apeldoorn, 28-29 augustus

Instuif senioren en AB-junioren, Lisse, 29 augustus

Instuif BCD-junioren, Purmerend, 29 augustus



September



Kronos games senioren en AB-junioren, Enschede, 1 september

Baancircuit, Arnhem, 3 september

Memorial Ivo van Damme, IAAF Golden League, Brussel, 3 september (onze keus als ééndaagse wedstrijd van het jaar 2004)

Flanders Cup, Merksem, 4 september

Belgische kampioenschappen atleten geboren in 1989-1992, Tessenderlo, 1e dag, 4 september

Clubcompetitiefinale KNAU atleten 1987-1988, Alphen ad Rijn, 5 september

Nationale D-spelen, Amsterdam-ZW, 5 september

Arena Games NBC, Hilversum, 5 september

Belgische kampioenschappen atleten geboren in 1989-1992, Tessenderlo, 2e dag, 5 september

Rieti 2004 IAAF GP, Rieti, 5 september

Brabants Dagblad 10 km vrouwen, Tilburg, 5 september

Brabants Dagblad 10 mijl mannen, Tilburg, 5 september

Instuif senioren en ABCD-junioren, Leiden, 8 september

Instuif senioren en AB-junioren, Beverwijk, 10 september (.doc)

Stadionfest German meeting, Königs-Wüsterhausen, 10 september

Instuif atleten geboren vóór 1991, Tessenderlo, 10 september

Open instuifserie senioren en AB-junioren, Utrecht-Noord, 10 september

Singelloop ±10 km, Gouda, 10 september

Instuif CD-junioren en pupillen, Kerkrade, 11 september

Instuif atleten geboren na 1990, Lanaken, 11 september (.txt)

Clubcompetitiefinales KNAU atleten 1989-1992, diverse plaatsen, 11 september

Open NK 100 km, Winschoten, 11 september

ISTAF IAAF Golden League, Berlijn, 12 september

Clubcompetitiefinale KNAU atleten 1985-1986, Eindhoven, 12 september

Clubcompetitiefinale KNAU masters, Hoorn, 12 september

Instuif senioren en ABCD-junioren, Oosterhout, 12 september

Mergelland marathon, Meerssen, 12 september

Instuif atleten geboren vóór 1991, Tessenderlo, 15 september

September games, Maastricht, 18 september

NK estafette, Amstelveen, dag 1, 18 september (.doc)

IAAF Grand Prixfinale, Monte Carlo, 18-19 september

NK estafette, Amstelveen, dag 2, 19 september (.doc)

Open wedstrijden atleten geboren na 1990. Kaarst, 19 september

Dam tot Damloop 10 mijl, Amsterdam-Zaandam, 19 september

Halve marathon, Deurne, 19 september

KBAB interprovinciale wedstrijd atleten geboren in 1987-1990, Tessenderlo, 25 september

Decastar IAAF 7- en 10-kamp, Talence, 25-26 september

NK meerkamp B-junioren, Emmeloord, 25-26 september

Promotie/degradatiewedstrijd KNAU atleten < 1985, ere/1e divisie, Groningen, 26 september

Finale clubcompetitie KNAU atleten < 1985, 2e divisie, Tilburg, 26 september

Real Marathon Berlijn, 26 september (zoekfunctie)

Trosloop 21.1 km, Haarlem, 26 september

Stadsloop 21.1 km, Maastricht, 26 september

Bupa Great North Run 21.1 km, Newcastle (GB), 26 september (search engine)

Geové Posbankloop 15 km, Velp, 26 september



Oktober


Instuif atleten geboren na 1990, Tessenderlo, 2 oktober

STAP-loop 12 km, Brunssum, 2 oktober

Straßenlauf 10 km, Oedt, 2 oktober

Singelloop 21.1 km, Breda, 3 oktober

WK halve marathon mannen, New Delhi, 3 oktober

WK halve marathon vrouwen, New Delhi, 3 oktober

Instuif atleten geboren vóór 1991, Tessenderlo, 9 oktober

Werpwedstrijden atleten geboren in 1989-1992, Viersen, 9 oktober

Boekend cross, Dagblad Noord-Limburg circuit, Venlo-NW, 10 oktober

La Salle Bank marathon, Chicago, 10 oktober (zoekfunctie)

Marathon, tevens NK masters, Eindhoven, 10 oktober (zoekfunctie)

Halve marathon, Eindhoven, 10 oktober (zoekfunctie)

Marathon rund um den Baldeneysee, Essen, 10 oktober (zoekfunctie)

Vier mijlsrace, Groningen, 10 oktober (zoekfunctie)

Athlos cross, Harderwijk, 16 oktober

Swiercross, Wijnandsrade, 16 oktober

Scopias cross, Dagblad Noord-Limburg circuit, Tegelen, 17 oktober (.txt)

ING marathon, Amsterdam, 17 oktober (zoekfunctie)

Douwe Smit memorial werpen, Roermond, 23 oktober

Monnikenloop 15 km, Schiermonnikoog, 23 oktober

Vestingloop 10 km, Edam, 24 oktober

Uurloop, Leeuwarden, 24 oktober

Reebok cross challenge, Birmingham, 30 oktober

Wim Hol memorial 10 mijl, Papendrecht, 30 oktober

Sparrenbosloop, Boxtel, 31 oktober

Rabobank IJzeren Mancross, Limbra circuit, Weert, 31 oktober

West-Brabantse Herfstmarathon, Etten-Leur, 31 oktober

Eurocity marathon, Frankfurt, 31 oktober

USA Mariniers Korps marathon, Washington, 31 oktober



November


Berliner Crosslauf, Charlottenburg, 7 november

Duinencross, Drunen, 7 november

Encibergcross ZLCC, Maastricht, 7 november

...Winnaars Encibergloop 1946-2004

Diomedoncross, Steenbergen, 7 november (.pdf)

Snelle Sprongcross Limbracircuit, Tegelen, 7 november

ING-veldloop LCC, Tongeren, 7 november (.txt)

Lotto Crosscup, atleten geboren voor 1986, Gent, 7 november

Lotto Crosscup, andere categorieën, Gent, 7 november

ING Bank marathon. New York, 7 november

Isala cross mannen, Oostelijk circuit, Kampen, 13 november

Isala cross vrouwen, Oostelijk circuit, Kampen, 13 november

Olsthoorn halve marathon, Naaldwijk, 13 november

Runners veldloop LCC, Neerpelt, 14 november (.txt)

Molenvencross Limbracircuit, Stiphout, 14 november

Leukermeerloop, Dagblad Noord-Limburg circuit, Well, 14 november

ABAB Valkenloop, Valkenswaard, 14 november

Reebok cross challenge, Londen, 20 november (.xls)

Internationale veldloop mannen, Duffel, 21 november (.doc)

Internationale veldloop vrouwen, Duffel, 21 november (.doc)

Scorpiocross, Oosterhout, 21 november

Korzecross, Veldhoven, 21 november

TV Home Herfstloop 10 km, Kerkrade, 21 november

TV Home Herfstloop 5 km, Kerkrade, 21 november

Zevenheuvelenloop 15 km, Nijmegen, 21 november

Asahi marathon Tokio, 21 november (alleen vrouwen)

NCAA-kampioenschappen cross country vrouwen, divisie I, Terre Haute, 22 november (.pdf)

NCAA-kampioenschappen cross country mannen, divisie I, Terre Haute, 22 november (.pdf)

Duitse veldloopkampioenschappen, Bremen, 27 november (.pdf)

Sint-Barbara veldloop LCC, Genk, 27 november (.txt)

Warandecross BCD-junioren en pupillen, Tilburg-ZO (Leypark), 27 november

Brooks halve marathon van Ell en Swartbroek, 27 november

Lotto Crosscup, race 2, Roeselare, 28 november

ABAB Warandecross EAA permit en KL-circuit, Tilburg-ZO (Leypark), 28 november

Meinwegcross, Dagblad Noord-Limburg circuit, 28 november (.txt)

Wijnbergloop ±14 km, Maastricht, 28 november (.txt)



December


AV'34 cross, Oostelijk circuit, Apeldoorn, 4 december (.txt)

Reebok cross challenge, Liverpool, 4 december

Enclavecross, Baarle-Nassau, 5 december

Kapellerbosloop ZLCC, Landgraaf, 5 december

Sinterklaasveldloop LCC, Opitter, 5 december (.txt)

Steegbergcross, Dagblad Noord-Limburg circuit, Sevenum, 5 december

Asahi marathon van Foekoeoka, 5 december

Montferlandrun 15 km, 's-Heerenberg, 5 december

EK cross country meisjes 3640 meter, Heringsdorf, 12 december

EK cross country jongens 5640 meter, Heringsdorf, 12 december

EK cross country vrouwen 5640 meter, Heringsdorf, 12 december

EK cross country mannen 9640 meter, Heringsdorf, 12 december

Indoor atleten geboren vóór 1989, Dortmund, 12 december

Openingsindoorgala, Düsseldorf, 12 december

Zandboscross Limbracircuit, Deurne, 12 december

Marathon van Honolulu, 12 december

Indoor atleten geboren na 1986, Dortmund, 19 december

Indoor alle leeftijdklassen, loopnummers, Gent, 19 december (.doc)

Indoor alle leeftijdsklassen, technische nummers, Gent, 19 december (.doc)

IAAF cross country challenge, tevens Lotto Crosscup, race 3, Brussel, 19 december (.xls)

Parkloop LCC, Dilsen, 19 december (.doc)

L'Avant Sylvestrecross, Reusel, 19 december

Molendijk cross, Dagblad Noord-Limburg circuit, Velden, 19 december (.doc)

Lidocross, Waalwijk, 19 december

Ineos Bergloop 14.6 km, Eijsden, 19 december

Artevelde indoorwedstrijd alle leeftijdsklassen, Gent, 26 december

Kerstcross Heerlen ZLCC, 26 december

De Meeuw Auwjoarscross, Oirschot, 26 december

Sylvestercross, KL-circuit, Soest, 31 december (.xls)

Sylvesterloop 10 km, Elsloo, 31 december (.pdf)

Sylvesterloop 15 km mannen, Sao Paulo, 31 december (.txt)

Sylvesterloop 15 km vrouwen, Sao Paulo, 31 december (.txt)

Sylvesterloop 8 km elite mannen (Asse), Trier, 31 december (zoekmachine)

Sylvesterloop 5 km elite vrouwen, Trier, 31 december (zoekmachine)


Terug naar startpagina Uitslagenarchieven

Back to frontpage of Results Archive


Terug naar frontpage van Tracklion

Back to frontpage of Tracklion