Uitslagen atletiekwedstrijden in 2003


Sommige webmasters hebben de gewoonte hun uitslagen na verloop
van tijd weer van hun websites te verwijderen. Wij accepteren geen
aansprakelijkheid voor links die niet meer werken.

Januari Februari Maart

April

Mei

Juni

Juli

Augustus

September

Oktober November December

Januari


Indoorwedstrijd senioren en ABCD-junioren, Sittard, 4 januari

Great North IAAF-cross, Newcastle, GB, 4 januari

Indoor mannen en AB-jongens, Dortmund, 5 januari

Indoor vrouwen en AB-meisjes, Dortmund, 5 januari

Phanos boscross, Amsterdam, 5 januari

LCC-cross Lanaken, 5 januari

Indoorkampioenschappen Westfalen, Dortmund, 11 januari

IAAF cross country, Belfast, 11 januari

Indoorwedstrijd voor BCD-junioren en pupillen, Dortmund, 12 januari

Donckcross Limbracircuit, Someren, 12 januari

Fagro Parkloop Atlas circuit, Beek, 12 januari

Kranenbroeker trimlopen, Pey-Echt, 12 januari

Halve marathon, KNAU-wegcircuit, Egmond, 12 januari

Indoorkampioenschappen  regio Dortmund CD-junioren en pupillen jongens, Dortmund, 17 januari

Indoorkampioenschappen regio Dortmund CD-junioren en pupillen meisjes, Dortmund, 17 januari

Indoorwedstrijd voor mannen en AB-jongens, Dortmund, 19 januari

Indoorwedstrijd voor vrouwen en AB-meisjes, Dortmund, 19 januari

NK indoor M40+ en V35+ 60 m, 60 m horden, springen en kogelstoten, Sittard, 19 januari

Nederlands-Limburgse crosskampioenschappen voor BCD-junioren en pupillen, Treebeek, 19 januari

Fondas Sprintcross KNAU Crosscircuit, Breda, 19 januari

Lotto Crosscup Hannuit, 19 januari 

IAAF-cross Sevilla, 19 januari

Annendaalloop 21.1 en 10.55 km, Posterholt, 19 januari

Indoorgala polshoog, Dessau, 25 januari

Indoorgala Luxemburg, 25 januari

Indoorgala kogelstoten, Saßnitz, 25 januari

Indoorkampioenschappen Westelijk Duitsland, Dortmund, 25-26 januari

Indoorkampioenschappen pupillen Belgisch Limburg, Sittard, 25 januari

Nellie Cooman indoorgala, Zuidbroek, 25 januari

NK indoor studenten, Zuidbroek, 25 januari

D-spelen indoor, Zuidbroek, 25 januari

Indoorwedstrijd pupillen, Zuidbroek, 25 januari

Indoormeerkampinterland, Cardiff, 25-26 januari

C-spelen indoor, Zuidbroek, 26 januari

NK indoor A-junioren, Zuidbroek, 26 januari

Open Noord-Nederlandse indoorkampioenschappen, Zuidbroek, 26 januari

Open Noord-Nederlandse indoorkampioenschappen B-junioren, Zuidbroek, 26 januari

Kreissparkasse indoorgala, Bad Segeberg, 26 januari

Abdijcross LCC, Kerkrade, 26 januari

Spiridoncross, Rijen, 26 januari

IAAF cross Tourcoing, 26 januari

Vlakwatercross Limbracircuit, Venray, 26 januari

Halve marathon van Best, 26 januari

Halve marathon van Rockanje, 26 januari

Indoorhoogspringgala, Cottbus, 29 januari

Russian Winter IAAF-indoorgala, Moskou, 30 januari

TEAG German indoor meeting, Erfurt, 31 januari

Hoog- en polshoogindoorgala, Wuppertal, 31 januari


Februari



Golden Spike indoor series, Boston, 1 februari

Croon Midwinter marathon, Apeldoorn, 1 februari

Indoorwedstrijd voor BCD-meisjes en pupillen, Dortmund, 2 februari

Indoorwedstrijd voor BCD-jongens en pupillen, Dortmund, 2 februari

Norwich Union indoorlandenstrijd, Glasgow, 2 februari

Hoogspringindoorgala, Ottenhausen, 2 februari

IAAF Sparkassen indoorgala, Stuttgart, 2 februari

Profile Keiencross KNAU Crosscircuit, Uden-Zeeland, 2 februari

Overmuntheloop 10 km, Urmond, 2 februari

Overmuntheloop overige afstanden, Urmond, 2 februari

IAAF Sparkassen Indoorgala, Dortmund, 5 februari

Hoogspringindoorgala, Weinheim, 5 februari

German indoor meeting, Chemnitz, 7 februari

Millrose indoor games, New York, 7 februari

Hoogspringindoorgala, Arnstadt, 8 februari

Nap Cup meerkamp indoor meet, Boedapest, 8 februari

Nederlands-Limburgse indoorkampioenschappen, Düsseldorf, 8 februari

... Foto's LKI Düsseldorf

NK veldloop HO-studenten, Nijmegen, 8 februari

... Foto's NK veldloop studenten Nijmegen

Duitse indoorkampioenschappen meerkamp AB-junioren, Neubrandenburg, 8-9 februari

Energizer indoorgala, Gent, 9 februari

Avé Heytse cross, Haelen, 9 februari

Almond Blossom IAAF-cross, Loulé, 9 februari

Kranenbroeker trimlopen, Pey-Echt, 9 februari

Wedertcross Valkenswaard, 9 februari

Bayer Indoorgala, Leverkusen, 14 februari

Tyson Foods indoor invitational mannen Dag 1, Fayetteville, 14 februari

Tyson Foods indoor invitational vrouwen Dag 2, Fayetteville, 14 februari

Werpwedstrijden outdoor CD-junioren en pupillen, Dortmund, 15 februari

Tyson Foods indoor invitational Dag 2, Fayetteville, 15 februari

NK indoor mannen, Gent, 15 februari

NK indoor vrouwen, Gent, 15 februari

NK indoor jongens B, Gent, 15 februari

NK indoor meisjes B, Gent, 15 februari

NK indoor mannen 40+, Gent, 15 februari

NK indoor vrouwen 35+, Gent, 15 februari

Europacup Indoor, Leipzig, 15 februari

LA indoor invitational, Los Angeles, 15 februari

Duitse indoorkampioenschappen AB-junioren, Leverkusen, 15-16 februari

Amerikaanse veldloopkampioenschappen, Houston, 15-16 februari

Polshoogindoorgala, Donjetsk, 16 februari

Indoorwedstrijd CD-junioren en pupillen jongens, Dortmund, 16 februari

Indoorwedstrijd CD-junioren en pupillen meisjes, Dortmund, 16 februari

Belgische indoorkampioenschappen, Gent, 16 februari

Hoogspringindoorgala, Otterberg, 16 februari

IAAF-cross, Chiba, 16 februari

Euro IAAF-cross mannen, Diekirch, 16 februari

Euro IAAF-cross vrouwen, Diekirch, 16 februari


Motorola marathon, Austin, 16 februari

GE indoorgala, Stockholm, 18 februari 

Norwich Union indoorgala, Birmingham, 21 februari

Crosskampioenschappen Kenia, Nairobi, 22 februari

Ambition halve marathon, Eersel, 22 februari

Duitse indoorkampioenschappen mannen en vrouwen, Leipzig, 22-23 februari

Indoorwedstrijd mannen en AB-jongens, Dortmund, 23 februari

Indoorwedstrijd vrouwen en AB-meisjes, Dortmund, 23 februari

Gaz de France indoorgala, Liévin, 23 februari 

Vodafone indoorgala Sevilla, 23 februari

Heldense bossencross, Limbracircuit, Helden, 23 februari

Finale Lotto Crosscup, Mol, 23 februari

Eurojump indoorgala, Göteborg, 27 februari

IAAF indoorgala Karlsruhe, 28 februari

Amerikaanse indoorkampioenschappen, Boston, 28 februari-2 maart


Maart



Amerikaanse indoorkampioenschappen, Boston, 28 februari-2 maart

Telstra IAAF GP II, Melbourne, 1 maart

Britse indoortrials, Birmingham, 1-2 maart

Zweedse indoorkampioenschappen mannen, Stockholm, 1-2 maart

Zweedse indoorkampioenschappen vrouwen, Stockholm, 1-2 maart

European Winter Throwing Challenge, Gioia Tauro, 1-2 maart

IAAF-indoorgala Athene, 2 maart

NK veldloop, Harderwijk, 2 maart

IAAF indoorgala Athene, 6 maart

EK masters dag 1, San Sebastian, 6 maart

EAA indoorgala Linz, 7 maart

EK masters dag 2, San Sebastian, 7 maart

EK masters dag 3, San Sebastian, 8 maart

Duitse veldloopkampioenschappen, Bad Dürrheim. 8 maart

Polshoogindoorgala, Sindelfingen, 8 maart

Amerikaanse indoorkampioenschappen meerkamp, Chapel Hill, 8-9 maart

Belgische en Nederlandse indoorkampioenschappen meerkamp, Gent, 8-9 maart (PDF)

Indoorwedstrijd CD-jongens en pupillen, Dortmund, 9 maart

Indoorwedstrijd CD-meisjes en pupillen, Dortmund, 9 maart

EK masters dag 4, San Sebastian, 9 maart

Belgische veldloopkampioenschappen, Oostende, 9 maart

Kranenbroeker trimlopen, Pey-Echt, 9 maart

Vijfmolencross, San Vittore Olano, 9 maart

20 kilometer van Alphen, KNAU-circuit, 9 maart

Ultraloop 6 Uur, Stein, 9 maart

Westzipfellauf 10 km, Tüddern, 9 maart

NCAA-indoorkampioenschappen Division I, Fayetteville, Dag 1, 14 maart

WK indoor mannen en vrouwen, Birmingham, GB, 14-16 maart

NCAA-indoorkampioenschappen Division I, Fayetteville, Dag 2, 15 maart

Indoorwedstrijd jongens BCD en pupillen, Dortmund, 16 maart

Indoorwedstrijd meisjes BCD en pupillen, Dortmund, 16 maart

Belgische veldloopkampioenschappen masters, Geraardsbergen, 16 maart

Bechaloop 10 km, Beek Z-L, 16 maart

Australische juniorenkampioenschappen, Sydney, 21-23 maart

Telstra IAAF area permit meet, Sydney, 22 maart

Indoorwedstrijd voor CD-junioren en pupillen, Dortmund, 23 maart

Posno halve marathon, Weert, 23 maart

Posno kwart marathon, Weert, 23 maart

Posno achtste marathon, Weert, 23 maart

Posno basisscholierenloop 800 m, Weert, 23 maart

Stanford invitational, Palo Alto, 28-29 maart

CPC-loop KNAU-circuit, Den Haag, 29 maart 

WK cross country meisjes 6000 m, Lausanne, 29 maart


WK cross country mannen 4000 m, Lausanne, 29 maart

WK cross country vrouwen 8000 m, Lausanne, 29 maart

WK cross country jongens 8000 m, Lausanne, 30 maart

WK cross country vrouwen 4000 m, Lausanne, 30 maart

WK cross country mannen 12.000 m, Lausanne, 30 maart



April



Engen IAAF Permit meet, Pretoria, 4 april

Parelloop 10 km, Brunssum, 6 april

Treechloop 11.5 km, Maastricht, 6 april


Marathon Parijs, 6 april (zoekfunctie)

Marathon top-100 mannen, Parijs, 6 april

Marathon top-100 vrouwen, Parijs, 6 april

Mount SAC Relays, Walnut, 11 april

European Challenge 10.000 m mannen, Athene, 12 april

European Challenge 10.000 m vrouwen, Athene, 12 april

Sun Angel Classic, Tempe, 12 april

Flora marathon Londen, 13 april (zoekfunctie)

Fortis NK marathon, Rotterdam, 13 april (gratis registratie verplicht)

Avondloop 10 km, Heythuysen, 16 april

Mount SAC Relays, Walnut, 17-19 april

Kennedymars 80 km snelwandelen, Sittard, 19 april

Marathon Boston mannen, 21 april

Marathon Boston vrouwen, 21 april

Peter Rusmanloop 10 mijl, Oirsbeek, 21 april

Peter Rusmanloop 5500 m, Oirsbeek, 21 april

Oskam Leidsche Rijn marathon, Vleuten-De Meern, 21 april

Drake Relays, Drake, 24-26 april

Penn Relays, Philadelphia, 24-26 april

NK 10.000 m mannen, vrouwen, masters en JA, plus NK 5000 m MA, Epe, 25 april

Jack Christiansen Invitational, Fort Collins, 26 april

IAAF GP II, Fort-de-France, 26 april

1e KNAU-competitiedag A-junioren poule 11, Amsterdam, 27 april

1e KNAU-competitiedag A-junioren poule 12, Barendrecht, 27 april

1e KNAU-competitiedag A-junioren poule 13, Kerkrade, 27 april

1e KNAU-competitiedag masters, poule 21, 1e divisie, Leiden, 27 april

1e KNAU-competitiedag masters, poule 21, 2e divisie, Leiden, 27 april

1e KNAU-competitiedag masters, poule 22, 1e divisie, Nijmegen, 27 april

1e KNAU-competitiedag masters, poule 22, 2e divisie, Nijmegen, 27 april

Maas-Jekerdalloop 14.5 km, Maastricht, 30 april



Mei


CD-junioren en pupillencompetitie, Heerlen, 3 mei

CD-junioren en pupillenwedstrijden, Heythuysen, 3 mei

Werpwedstrijden Kerkrade, 3 mei

Banamex GP meet, México-Cíudad, 3 mei

1e KNAU-competitiedag 2e divisie mannen en vrouwen poule 31, Delft, 4 mei

1e KNAU-competitiedag 2e divisie mannen en vrouwen poule 32, Amersfoort, 4 mei

1e KNAU-competitiedag 2e divisie mannen en vrouwen poule 33, Santpoort-Noord, 4 mei

1e KNAU-competitiedag 2e divisie mannen en vrouwen poule 34, Bergen op Zoom, 4 mei

1e KNAU-competitiedag 2e divisie mannen en vrouwen poule 35, Veldhoven, 4 mei

1e KNAU-competitiedag 2e divisie mannen en vrouwen poule 36, Steenwijk, 4 mei

IAAF GP van Brazilië, Belém, 4 mei

Marathon Almere, 4 mei

Halve marathon Almere, 4 mei

'Great' 10 km-loop Almere, 4 mei

Maasmarathon Visé-Maastricht-Visé, 4 mei (PDF)

Stratenloop 10 km Visé, 4 mei


Instuif senioren en AB-junioren, Utrecht, 9 mei

Ter Specke Bokaal, KNAU-circuit, Lisse, 10 mei

IAAF GP van Japan, Osaka, 10 mei

1e KNAU-competitiedag CD-junioren 1e divisie poule 522, Sittard, 10 mei

1e KNAU-competitiedag CD-junioren 2e divisie poule 522, Sittard, 10 mei

Mastersdag Audi-A4 circuit, Amsterdam-Radioweg, 11 mei

1e KNAU-competitiedag B-junioren poule 41, Heerhugowaard, 11 mei

1e KNAU-competitiedag B-jongens poule 42, Rotterdam-Lange Pad, 11 mei

1e KNAU-competitiedag B-meisjes poule 42, Rotterdam-Lange Pad, 11 mei

1e KNAU-competitiedag B-junioren poule 43, Oosterhout-Zuid, 11 mei

1e KNAU-competitiedag B-junioren poule 44, Weert, 11 mei

1e KNAU-competitiedag B-junioren poule 45, Emmeloord, 11 mei

Instuif Veldhoven, 15 mei

Instuif Apeldoorn, 16 mei

Trigallez Cup, KNAU-circuit, Hoorn, 17 mei

Adidas Oregon Track Classic IAAF GP II, Portland, 17 mei

Heideloop 10 mijl, Landgraaf, 17 mei


1e KNAU-competitiedag 1e divisie mannen poule 3, Enschede, 18 mei

1e KNAU-competitiedag 1e divisie vrouwen poule 4, Uden, 18 mei

2e KNAU-competitiedag 2e divisie mannen en vrouwen poule 31, Woerden, 18 mei

2e KNAU-competitiedag 2e divisie mannen en vrouwen poule 32, Beverwijk, 18 mei

2e KNAU-competitiedag 2e divisie mannen en vrouwen poule 33, Purmerend, 18 mei

2e KNAU-competitiedag 2e divisie mannen en vrouwen poule 34, Zierikzee, 18 mei

2e KNAU-competitiedag 2e divisie mannen en vrouwen poule 35, Stiphout, 18 mei

2e KNAU-competitiedag 2e divisie mannen en vrouwen poule 36, Emmen, 18 mei

Limburgse kampioenschappen CD-junioren, Kerkrade, 18 mei

Internationale wedstrijd met veel incourante onderdelen, Pliezhausen, 18 mei

Avondwedstrijd D-junioren en ouder, Kaarst, 23 mei

Instuif senioren en AB-junioren, Utrecht, 23 mei

Steve Prefontaine memorial IAAF GP, Eugene, 24 mei

KNAU-competitie CD-junioren ronde 2 poule 511, Amsterdam-Ookmeer, 24 mei

KNAU-competitie CD-junioren ronde 2 poule 512, 1e divisie, Veenendaal, 24 mei

KNAU-competitie CD-junioren ronde 2 poule 512, 2e divisie, Veenendaal, 24 mei

KNAU-competitie CD-junioren ronde 2 poule 513, Heiloo, 24 mei

KNAU-competitie CD-junioren ronde 2 poule 514, Grootebroek, 24 mei

KNAU-competitie CD-junioren ronde 2 poule 516, 1e divisie, Rotterdam-Lange Pad, 24 mei

KNAU-competitie CD-junioren ronde 2 poule 516, 2e divisie, Rotterdam-Lange Pad, 24 mei

KNAU-competitie CD-junioren ronde 2 poule 517, 1e divisie, Leiden, 24 mei

KNAU-competitie CD-junioren ronde 2 poule 517, 2e divisie, Leiden, 24 mei

KNAU-competitie CD-junioren ronde 2 poule 519, Tilburg, 24 mei (Word97)

KNAU-competitie CD-junioren ronde 2 poule 520, Roosendaal, 24 mei

KNAU-competitie CD-junioren ronde 2 poule 521, Gemert, 24 mei

KNAU-competitie CD-junioren ronde 2 poule 522, 1e divisie, Venray, 24 mei

KNAU-competitie CD-junioren ronde 2 poule 522, 2e divisie, Venray, 24 mei

KNAU-competitie CD-junioren ronde 2 poule 523, 1e divisie, Deventer, 24 mei

KNAU-competitie CD-junioren ronde 2 poule 523, 2e divisie, Deventer, 24 mei

KNAU-competitie CD-junioren ronde 2 poule 524, Hengelo, 24 mei

KNAU-competitie CD-junioren ronde 2 poule 525, 1e divisie, Kampen, 24 mei

KNAU-competitie CD-junioren ronde 2 poule 525, 2e divisie, Kampen, 24 mei

KNAU-competitie CD-junioren ronde 2 poule 526, Drachten, 24 mei

Olympic CD-junioren en pupillen, Lommel, 24 mei (Word97)

Global Athletics, Nijmegen, 24 mei

Pupillencompetitiedag Sittard, 24 mei

NK meerkamp mannen, vrouwen en A-junioren, Apeldoorn, 24-25 mei

Instuif senioren en AB-junioren, Amsterdam-Olympisch Stadion, 25 mei

Flanders Cup D-junioren en pupillen, Duffel, 25 mei (Word97)

Flanders Cup, Duffel, 25 mei (Word97)

German meeting, Rhede, 25 mei

KNAU-competitie B-junioren ronde 2 poule 41 jongens, Krommenie, 25 mei

KNAU-competitie B-junioren ronde 2 poule 41 meisjes, Krommenie, 25 mei

KNAU-competitie B-junioren ronde 2 poule 42, Zoetermeer, 25 mei

KNAU-competitie B-junioren ronde 2 poule 43, Goes, 25 mei

KNAU-competitie B-junioren ronde 2 poule 44, Veldhoven, 25 mei

KNAU-competitie B-junioren ronde 2 poule 45, Emmen, 25 mei

Twente marathon, Enschede, 25 mei

NK Studenten, Maastricht, 29-30 mei

German meeting, Dessau, 30 mei

NCAA East Reagionals, Fairfax, 30-31 mei

Pieter van Nuffelen memorial, Diest, 31 mei (Excel97)

Nationale AB-juniorenwedstrijden, Dormagen, 31 mei



Juni


Hypobank IAAF 10-kamp mannen, Götzis, 31 mei-1 juni

Hypobank IAAF 7-kamp vrouwen, Götzis, 31 mei-1 juni

NK masters mannen 1e dag, Vught, 31 mei

NK masters vrouwen 1e dag, Vught, 31 mei

CD-junioren- en pupillenwedstrijden, Dormagen, 1 juni (PDF)

Twente Atletiek KNAU-circuit, Hengelo, 1 juni

Thales FK IAAF GP, Hengelo, 1 juni

NK masters mannen 2e dag, Vught, 1 juni

NK masters vrouwen 2e dag, Vught, 1 juni

Rhein-Ruhr Marathon, tevens DK, Duisburg, 1 juni (PDF)

Wijnbergloop 21.1 km, Maastricht, 1 juni

Wijnbergloop 10.9 km, Maastricht, 1 juni

Notturno di Milano IAAF GP II, Milaan, 3 juni

German meeting, Cottbus, 4 juni

Instuif Heythuysen, 4 juni

Memorial Primo Nebiolo IAAF GP II, Turijn, 6 juni

Pepijnloop 10 km, Pepinus-Echt, 6 juni


Pepijnloop 5 km, Pepinus-Echt, 6 juni

Pepijnloop 1 km, Pepinus-Echt, 6 juni

Pinksterwedstrijden, Kaarst, 7 juni 

Gouden Spike KNAU-circuit, Leiden, 7 juni

Flanders Cup, Leuven, 7 juni (Word97)

IAAF GP II, Palo Alto, 7 juni

IAAF GP, Sevilla, 7 juni

Znamenski memorial GP II, Toela, 8 juni

KNAU-dag CD-junioren en pupillen, Amsterdam, 9 juni

CD-junioren en pupillenwedstrijden, Mönchengladbach, 9 juni

German meeting, Rehlingen, 9 juni

Cena Slovenska IAAF GP II, Bratislava, 10 juni

Instuif loopnummers, Oedt, 11 juni

Speciale Palm loopgala, Papendal, 11 juni

Amerikaanse studentenkampioenschappen 1e divisie, Sacramento, Dag 1, 11 juni

Golden Spike Super IAAF GP, Ostrava, 12 juni

Amerikaanse studentenkampioenschappen 1e divisie, Sacramento, Dag 2, 12 juni

German meeting, Kassel, 13 juni

SRL-loop 10 km mannen, Hoensbroek, 13 juni

SRL-loop 10 km vrouwen, Hoensbroek, 13 juni

SRL-loop 5 km mannen, Hoensbroek, 13 juni

SRL-loop 5 km vrouwen, Hoensbroek, 13 juni

Amerikaanse studentenkampioenschappen 1e divisie, Sacramento, Dag 3, 13 juni

KNAU-gebiedsfinale CD-junioren, poules 511-514, meisjes 1e divisie, jongens 2e divisie, Purmerend, 14 juni

KNAU-gebiedsfinale CD-junioren, poules 511-514, jongens 1e divisie, Santpoort-Noord, 14 juni

KNAU-gebiedsfinale CD-junioren, poules 511-514, meisjes 2e divisie, Santpoort-Noord, 14 juni

KNAU-gebiedsfinale CD-junioren, poules 516-517, 1e divisie, Zoetermeer, 14 juni

KNAU-gebiedsfinale CD-junioren, poules 516-517, 2e divisie, Zoetermeer, 14 juni

KNAU-gebiedsfinale CD-junioren, poules 519-520, Terneuzen, 14 juni

KNAU-gebiedsfinale CD-junioren, poules 521-522, Kerkrade, 14 juni

KNAU-gebiedsfinale CD-junioren, poules 523-524, 1e divisie, Apeldoorn, 14 juni

KNAU-gebiedsfinale CD-junioren, poules 523-524, 2e divisie, Apeldoorn, 14 juni

KNAU-gebiedsfinale CD-junioren, poules 525-526, 1e divisie, Heerenveen, 14 juni

KNAU-gebiedsfinale CD-junioren, poules 525-526, 2e divisie, Heerenveen, 14 juni

Amerikaanse studentenkampioenschappen 1e divisie, Sacramento, Dag 4, 14 juni

Bavoloop 10 km, Rijsbergen, 14 juni

Sparkassen DLV-meeting, Dortmund, 15 juni

Meeting du Nord IAAF GP, Lille, 15 juni

NK clubteams mannen, Amsterdam-Ookmeer, 15 juni (Word97)

NK clubteams vrouwen, Sittard, 15 juni

2e KNAU-competitiedag 1e divisie mannen, Hoorn, 15 juni

2e KNAU-competitiedag 1e divisie vrouwen, Krommenie, 15 juni

3e KNAU-competitiedag 2e divisie poule 31, Haarlem, 15 juni

3e KNAU-competitiedag 2e divisie poule 32 mannen, Heiloo, 15 juni

3e KNAU-competitiedag 2e divisie poule 32 vrouwen, Heiloo, 15 juni

3e KNAU-competitiedag 2e divisie poule 33, Grootebroek, 15 juni

3e KNAU-competitiedag 2e divisie poule 34, Oud-Beijerland, 15 juni

3e KNAU-competitiedag 2e divisie poule 35, Venlo, 15 juni

3e KNAU-competitiedag 2e divisie poule 36, Almelo, 15 juni

Watermijl Rotterdam, 15 juni (Excel97)

EK gehandicapte atleten, Assen, 15-21 juni

Amerikaanse kampioenschappen, Palo Alto, 19-22 juni

Instuif senioren en AB-junioren, Roermond, 20 juni (Word95)

Instuif senioren en AB-junioren, Utrecht, 20 juni

Essent Avondloop 10 km, Buggenum, 20 juni

Open kampioenschappen CD-junioren, Eindhoven, 21 juni

Open kampioenschappen pupillen, Eindhoven, 21 juni

Stedenwedstrijd pupillen, Zevenaar, 21 juni

Europacup landenteams superliga, Florence, Dag 1, 21 juni

Europacup landenteams 1e divisie A, Lappeenranta, 21- 22 juni

Europacup landenteams 1e divisie B, Velenje, 21-22 juni

Europacup landenteams 2e divisie A, Århus, 21-22 juni

Europacup landenteams 2e divisie B, Istanboel, 21-22 juni

DLV-gala mannen geboren na 1980, Mannheim, 21-22 juni

DLV-gala vrouwen geboren na 1980, Mannheim, 21-22 juni

Europacup landenteams superliga, Florence, Dag 2, 22 juni

2e KNAU-competitiedag A-junioren poule 11, Zwolle, 22 juni

2e KNAU-competitiedag A-junioren poule 12, Beverwijk, 22 juni

2e KNAU-competitiedag A-jongens poule 13, Tilburg, 22 juni

2e KNAU-competitiedag A-meisjes poule 13, Tilburg, 22 juni

Tsiklitiria Super IAAF GP, Athene, 24 juni

Spitzenleichtathletik EAA permit meet, Luzern, 25 juni

Papendal Games, Nationaal Sportcentrum Papendal, 25 juni

Exxon/Mobil Bislett Games IAAF Golden League, Oslo, 27 juni

NK A- en B-junioren, Lisse, 27-29 juni

Duitse kampioenschappen mannen en vrouwen, Ulm, 28-29 juni (PDF)

Josef Odlozil memorial IAAF GP II, Praag, 29 juni

2e KNAU-competitiedag masters poule 21, 1e divisie, Santpoort-Noord, 29 juni

2e KNAU-competitiedag masters poule 21, 2e divisie, Santpoort-Noord, 29 juni

2e KNAU-competitiedag masters poule 22, Gemert, 29 juni

Wedstrijd D-junioren en pupillen, Turnhout, 29 juni

KVVAC loopnummers, Heusden-Zolder, 29 juni (Word97)

KVVAC technische nummers, Heusden-Zolder, 29 juni (Word97)

 


Juli


Athlétissima IAAF Super GP, Lausanne, 1 juli

Instuif ABCD-junioren, Heythuysen, 2 juli

Instuif senioren en AB-junioren, Kerkrade, 2 juli

Belgische kampioenschappen 10.000 m en steeple chase, Ninove, 2 juli

Instuif loopnummers, Oedt, 2 juli

WK Masters, Carolina, Puerto Rico, 2-13 juli

GP Verzekeringen Marcel Caenen, alle leeftijdsklassen, Lanaken, 4 juli (Word97)

Gaz de France Meet IAAF Golden League, Saint-Dénis, 4 juli

Duitse kampioenschappen AB-junioren, Fulda, 4-6 juli

Bupa Ireland Cork City Sports, Cork, 5 juli

Gulden Sporenmeeting Flanders Cup, Kortrijk, 5 juli

Instuif CD-junioren en pupillen, Maastricht, 5 juli

De Keien Meet KNAU-circuit, Uden, 5 juli

Europacup meerkamp superliga, Bressanone, 5-6 juli

Europacup meerkamp 1e divisie, Tallinn, 5-6 juli

Europacup meerkamp 2e divisie, Maribor, 5-6 juli (Excel97)

Climax meerkampen, Ede, 5-6 juli

Nederlands-Limburgse kampioenschappen senioren en AB-junioren, Sittard, 6 juli

Nellie Cooman games, Stadskanaal, 6 juli

Bergsportfest baanwedstrijden alle leeftijdsklassen, Süchteln, 6 juli

EK berglopen mannen, Trente-Monte Bondone, 6 juli

EK berglopen vrouwen, Trente-Monte Bondone, 6 juli

IAAF GP, Zagreb, 7 juli

Instuif senioren en AB-junioren, Nijmegen, 9 juli

WK B-junioren, Sherbrooke, 9-13 juli

Instuif senioren en AB-junioren, Kerkrade, 10 juli

Instuif senioren en AB-junioren, Apeldoorn, 11 juli

Golden Gala IAAF Golden League, Rome, 11 juli

NK mannen en vrouwen, Amsterdam, 12-13 juli

Ruhrgas DLV meerkampgala, Ratingen, 12-13 juli

Norwich Union IAAF Super GP, Gateshead, 13 juli

D-junioren en pupillenwedstrijd, Kaarst, 13 juli

Kreismeisterschaften LVN-Düsseldorf 10.000 m, Kaarst, 13 juli

Instuif senioren en AB-junioren, Kerkrade, 16 juli

Instuif loopnummers, Oedt, 16 juli

De Leistert vakantielopen, Roggel, 16 juli

EK neo-senioren 1e dag, Bydgoszcz, 17 juli


EK neo-senioren 2e dag, Bydgoszcz, 18 juli

Wedstrijd alle leeftijdsklassen, Telgte, 18 juli

Instuif senioren en AB-junioren, Utrecht, 18 juli

EK neo-senioren 3e dag, Bydgoszcz, 19 juli

German meeting, Cuxhaven, 19 juli (PDF)

Open Eindhovense kampioenschappen, KNAU-circuit, Eindhoven, 19 juli

Juégos Olímpicos de 2012 IAAF Super GP, Madrid, 19 juli

Kleines Bergsportfest D-junioren en pupillen, Süchteln, 19 juli

EK neo-senioren 4e dag, Bydgoszcz, 20 juli

German meeting, Hamburg, 20 juli

Hoogspringgala Viersen, 20 juli

Flanders Cup, Gent, 23 juli

De Leistert vakantielopen, Roggel, 23 juli

EK junioren, Tampere, 24-27 juli

Amsterdam Open Athletics, Amsterdam, 26 juli

Athlétissima, Namur, 26 juli

Instuif senioren en AB-junioren, Sittard, 26 juli

Invitatiewedstrijd hoogspringen, Eberstadt, 26-27 juli

Invitatiewedstrijd polsstokhoogspringen vrouwen en meisjes-B, Beckum, 27 juli

Instuif D-junioren en pupillen, Hasselt-Kiewit, 27 juli

Flanders Cup Ninove, 27 juli

Europese Jeugdatletiekdagen (BC-junioren), Parijs, 28-31 juli

Gugl IAAF GP, Linz, 31 juli



Augustus

Instuif senioren en AB-junioren, Utrecht, 1 augustus

KBC Nacht van de Atletiek IAAF GP II, Heusden-Zolder, 2 augustus (Excel97)

KBC Nacht van de Atletiek, Heusden-Zolder, jeugd- en voorprogramma, 2 augustus (Excel97)

Bayer German meeting, Leverkusen, 3 augustus

IAAF GP II, Thessaloniki, 3 augustus

DN Galan IAAF Super GP, Stockholm, 5 augustus

Pan-American Games, atletiekonderdelen, Santo Domingo, 5-9 augustus

Stadionfest, Königs Wüsterhausen, 6 augustus

De Leistert vakantielopen, Roggel, 6 augustus

Norwich Union British Super IAAF GP, Chrystal Palace, 8 augustus

Instuif senioren en AB-junioren, Nijmegen, 8 augustus

Instuif senioren en AB-junioren, Kerkrade, 9 augustus

Rob Druppers meeting, Utrecht, 9 augustus

Belgische kampioenschappen alle categorieën, Jambes, 9-10 augustus

Istaf IAAF Golden League, Berlijn, 10 augustus

Gran Premio Reebok, San Sebastián, 10 augustus

Flanders Cup, Brasschaat, 13 augustus

De Leistert vakantielopen, Roggel, 13 augustus

Baanserie Bergisch Gladbach, 14 augustus

Duitse kampioenschappen veteranen dag 1, Celle, 15 augustus

Instuif senioren en AB-junioren, Utrecht, 15 augustus

Weltklasse IAAF Golden League, Zürich, 15 augustus

Duitse kampioenschappen veteranen dag 2, Celle, 16 augustus

Flanders Cup, loopnummers, Oordegem, 16 augustus (PDF)

Flanders Cup, technische nummers, Oordegem, 16 augustus (PDF)

Instuif senioren en AB-junioren, Sittard, 16 augustus

Beneluxkampioenschappen berglopen, Malmédy, 16 augustus

Duitse kampioenschappen neo-senioren, Krefeld, 16-17 augustus

Duitse kampioenschappen veteranen dag 3, Celle, 17 augustus

Asics IAAF GP, Helsinki, 18 augustus

Baanserie Bergisch Gladbach, 21 augustus

Instuif Apeldoorn, 22 augustus

Duitse kampioenschappen meerkamp, Wesel, 22-24 augustus

TMB meet Breda, 23 augustus

Nacht van Hechtel, 23 augustus

KNAU C-spelen jongens, Amsterdam-Ookmeer, 23-24 augustus (Excel97)

KNAU C-spelen meisjes, Amsterdam-Ookmeer, 23-24 augustus (Excel97)

Internationale meerkamp plus NK 20.000 m snelwandelen, Emmeloord, 23-24 augustus

Universiade, Daegu, 23-29 augustus

WK outdoor, Parijs, 23-31 augustus

Baanserie Bergisch Gladbach, 28 augustus

Haarderluip 10 km, Borgharen, 29 augustus

NK gehandicapten, Alphen ad Rijn, 30 augustus

Flanders Cup, Tessenderlo, 30 augustus

10 mijl en andere mijlenlopen op de weg, Heythuysen, 30 augustus

Instuif senioren en AB-junioren, Utrecht, 31 augustus



September


Internationale meet, Luik, 2 september

Internationale meet, Sondershausen, 3 september

Memorial Ivo van Damme, IAAF Golden League, Brussel, 5 september

Wedstrijd CD-junioren en pupillen, Kerkrade, 6 september

Flanders Cup, Merksem, 6 september (Word97)

Flanders Cup jeugdprogramma, Merksem, 6 september (Word97)

Arena Games, KNAU-circuit, Hilversum, 7 september

IAAF GP, Rieti, 7 september

KNAU-competitiefinale B-junioren, Alkmaar, 7 september

Brabants Dagblad 10 mijl, KNAU-circuit, Tilburg, 7 september

Brabants Dagblad 10 km vrouwen, KNAU-circuit, Tilburg, 7 september

Instuif Gorinchem, 12 september (Excel97)

Singelloop 10 km, Gouda, 12 september

KNAU-competitiefinale CD-jongens 1e klasse, Uden, 13 september

KNAU-competitiefinale CD-meisjes 2e klasse, Uden, 13 september

KNAU-competitiefinale CD-meisjes 1e klasse en CD-jongens 2e klasse, Heerhugowaard, 13 september

IAAF Grand Prixfinale, Monte Carlo, 13-14 september

KNAU-competitiefinale A-junioren, Drachten, 14 september (Word97)

Instuif senioren en AB-junioren, Kerkrade, 14 september

KNAU-competitiefinale masters 1e divisie, Tilburg, 14 september

KNAU-competitiefinale masters 2e divisie, Tilburg, 14 september

LK pupillen, Venray, 14 september

Bridge to Bridge 10 mijl, Arnhem, 14 september

Mergellandmarathon, Meerssen, 14 september

NK estafette, Amstelveen, 20 september (Word97)

Wedstrijd voor CD-junioren en pupillen, Sittard, 20 september

Decastar IAAF 10-kamp, Talence, 20-21 september

Decastar IAAF 7-kamp. Talence, 20-21 september

NK estafette, Amstelveen, 21 september (Word97)

Dam-tot-Damloop 10 mijl, KNAU-circuit, Amsterdam-Zaandam, 21 september

Bupa Great North Run 21.1 km en andere afstanden, Tyneside, 21 september

Schuttersparkloop 10 km, Brunssum, 21 september

Stratenloop 10 km, Oedt, 27 september

NK meerkamp B-junioren plus nationale meerkampen CD-junioren, Gorinchem, 27-28 september (Excel97)

KNAU-competitiefinale 2e divisie, Emmen, 28 september

Marathon Berlijn, 28 september (zoekfuncties)

Stadsloop 21.1 km, Maastricht, 28 september



Oktober

WK halve marathon, Vilamoura, 4 oktober

Singelloop 21.1 km, Breda, 5 oktober

Mondriaanschool 10 km, Heerlen, 5 oktober

Marathon Keulen, 5 oktober

NK 50 km snelwandelen, Tilburg, 5 oktober

Wereldcup, Europacup en NK 24 uursloop, Uden, 11-12 oktober

Marathon Chicago, 12 oktober (zoekfunctie)

Marathon Eindhoven, 12 oktober

Marathon Essen, 12 oktober

Vier mijl van Groningen, 12 oktober

Athloscross, Harderwijk, 18 oktober

Waldlauf Viersen B-junioren en ouder, 18 oktober

Waldlauf Viersen CD-junioren en pupillen, 18 oktober

Swiercross Nuth, 18 oktober

Boekendcross Dagblad De Limburgercircuit, Boekend, 19 oktober

Marathon Amsterdam, 19 oktober

Marathon Beijing, 19 oktober

Douwe Smit memorial werpen, Roermond, 25 oktober (Word97)

Run Party halve marathon, Echt, 26 oktober

Run Party 10 km (=hoofdloop), Echt, 26 oktober

Run Party 5 km, Echt, 26 oktober

Marathon Frankfurt, 26 oktober (zoekfunctie)

Marathon Etten-Leur, 26 oktober

Halve marathon Etten-Leur, 26 oktober

10 km Etten-Leur, 26 oktober



November

Duinencross Drunen, 2 november

Snelle Sprongcross Limbracircuit, Tegelen, 2 november (Word97)

Lotto Crosscup Zwijnaarde, 2 november

Marathon New York, 2 november

Amerikaanse wegkampioenschappen 10 km, Mobile, 8 november

Encibergcross, Atlascircuit, Maastricht, 9 november (Excel97)

... Erelijst Encibergcross Maastricht 1946-2003

LCC-cross Tongeren, 9 november (Excel97)

Leukermeerloop Dagblad De Limburgercircuit, Well, 9 november

LCC-cross Neerpelt, 16 november (tekst)

GP veldloop van Duffel mannen, 16 november (Word97)

GP veldloop van Duffel vrouwen, 16 november (Word97)

TV Home Herfstloop 10 km, Kerkrade, 16 november

TV Home Herfstloop 5 km, Kerkrade, 16 november

TV Home Herfstloop 2500 m, Kerkrade, 16 november

ING Bank Zevenheuvelenloop KNAU-circuit 15 km mannen, Nijmegen, 16 november

ING Bank Zevenheuvelenloop KNAU-circuit 15 km vrouwen, Nijmegen, 16 november

ING Bank Zevenheuvelenloop KNAU-circuit 15 km overige klassen (zoekfunctie), Nijmegen, 16 november

Crossfestival Beieren, Vaterstetten, 22 novembe (txt)

Halve marathon, Swartbroek, 22 november

... Andere afstanden Swartbroek, 22 november

Veldloop Arendonk mannen, 23 november

Veldloop Arendonk vrouwen, 23 november

Molenvencross Limbraciruit, Stiphout, 23 november (txt)

Halve marathon, Cadier en Keer, 23 november (txt)

... Kwart marathon, Cadier en Keer, 23 november (txt)

NCAA Division I veldloopkampioenschappen mannen, Cedar Falls, 24 november (txt)

NCAA Division I veldloopkampioenschappen vrouwen, Cedar Falls, 24 november (txt)

Warandecross KL-circuit, Tilburg, 1e dag, 29 november

LCC-cross Bree, 30 november (Excel97)

Meinwegcross Dagblad De Limburgercircuit 10 km, Herkenbosch, 30 november (txt)

Meinwegcross Dagblad De Limburgercircuit, andere afstanden, Herkenbosch, 30 november

Lotto Crosscup Roeselare, 30 november

Warandecross KL-circuit, Tilburg, 2e dag, 30 november



December

 

Barbaraveldloop LCC, Genk, 6 december (txt)

Amerikaanse crosskampioenschappen voor clubteams, mannen 10 km, Greensboro, 7 december

Amerikaanse crosskampioenschappen voor clubteams, vrouwen 6 km, Greensboro, 7 december

Kapellerbosloop 7200 m, Landgraaf, 7 december

Kapellerbosloop overige onderdelen, Landgraaf, 7 december

Steenbergcross Dagblad De Limburgercircuit, Sevenum, 7 december

Marathon, Foekoeoka, 7 december

Wincanton Montferlandrun 15 km, 's Heerenberg, 7 december

Indoor CD-junioren en pupillen, Dortmund, 14 december:  Afgelast

Zandboscross Limbraciruit, atleten geboren na 1984, Deurne, 14 december

Zandboscross Limbraciruit, atleten geboren vóór 1985, Deurne, 14 december

EK cross country, mannen 10.095 m, Edinburgh, 14 december

EK cross country, vrouwen 6595 m, Edinburgh, 14 december

EK cross country, jongens 6595 m, Edinburgh, 14 december

EK cross country, meisjes 4520 m, Edinburgh, 14 december

Molendijkcross DDL-circuit, Velden, 14 december (Word97)


Indoor mannen en AB-jongens, Dortmund, 21 december

Indoor vrouwen en AB-meisjes, Dortmund, 21 december

Lotto IAAF-cross, lang en kort, Brussel, 21 december

Lotto IAAF-cross, andere onderdelen, Brussel, 21 december

Parkloop LCC, Dilsen, 21 december (txt)

IJzeren Mancross Weert, 21 december (Word97)

Ineos Mescher bergloop 14.2 km, Eijsden, 21 december (txt)

Kerstcross Heerlen, 26 december

Indoor atleten geboren voor 1992, Sittard, 28 december

Scopiascross DDL-circuit, Tegelen, 28 december

Sylvesterloop 10 km mannen, Houilles, 28 december

Sylvesterloop 10 km vrouwen, Houilles, 28 december

Sylvestercross KL-circuit, mannen invitatieloop 10.400 m, Soest, 31 december

Sylvestercross KL-circuit, vrouwen invitatieloop 6000 m, Soest, 31 december

Sylvestercross KL-circuit, overige onderdelen, Soest, 31 december

Sylvesterloop Bolzano 10 km, etcetera, 31 december

Sylvesterloop Elsloo, 10 km, etcetera, 31 december

Sylvesterloop 15 km, Sao Paulo, 31 december

Sylvesterloop 21.1 km, etcetera, Tungelroy, 31 december


Terug naar startpagina Uitslagenarchieven

Back to frontpage of Results Archive


Terug naar frontpage van Tracklion

Back to frontpage of Tracklion