Uitslagen van Atletiekwedstrijden in 2016

Januari Februari Maart

April

Mei

Juni

Juli

Augustus

September

Oktober November December

Januari

Indoorwedstrijden voor alle leefijden, Gent, 2 januari ((.xls).zip)

Jaspercross, Limbracircuit, Asten, 3 januari (.xls)

Veldloop met honderden geldprijzen, Grimbergen, 3 januari (.xls)

Pallietercross, Lier, 3 januari (.xls)

Nieuwjaarscross, Nijmegen, 3 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren voor 2003, Dortmund, 3 januari (.xls)

Polsstokhoogspringwedstrijden, Sittard, 3 januari (.xls)

IAAF cross country permit, San Giorgio su Legnano, 6 januari (.xls)

IAAF cross country permit, Edinburgh, 9 januari (.xls)

Veldloopcircuit van Midden-Nederland, voor atleten geboren na 1996, Amersfoort, 9 januari (.xls)

Bos- en Valleicrosscircuit, Ede, 9 januari (.xls)

Crosscompetitie, Emmeloord, 9 januari (.xls)

Avondcross (kunstlicht), Hulshout, 9 januari (.xls)

Vechtdalcrosscompetitie, Vroomshoop, 9 januari (.xls)

Indoorkampioenschappen van West-Vlaanderen, Oost-Vlaanderen, en Belgisch-Limburg, Gent, 9 januari (.xls)

Hervécross, Charneux, 10 januari (.xls)

Châteletcross, Châtelet, 10 januari (.xls)

Dubbelcross, Hamme, 10 januari (.xls)

GP H. Essers, LCC, Lanaken, 10 januari (.xls)

GP Meetjesland, Maldegem, 10 januari (.xls)

Wellincross, Wellin, 10 januari (.xls)

Veldloopkampioenschappen van de regio Brussel, Woluwé-Saint-Lambert, 10 januari (.xls)

Veldloop, Zottegem, 10 januari (.xls)

Halve marathon, Egmond, 10 januari (.xls)

Indoorkampioenschappen van Antwerpen en Vlaams-Brabant, Gent, 10 januari (.xls)

Indoorkampioenschappen van Belgisch-Limburg, Heusden-Zolder, dag 2, 10 januari (.xls)

IAAF cross country permit, Antrim, 16 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor alle leefijden, Gent, 16 januari ((.xls).zip)

Abdijcross, nationaal veldloopcircuit Nederland, Kerkrade-Rolduc, 16-17 januari (.xls)

IAAF cross country permit, Sevilla, 17 januari (.xls)

ACA-veldloop, LCC, Alken, 17 januari (.xls)

Pampushoutcross, Almere, 17 januari (.xls)

Leemkuilcross, Berg en Dal, 17 januari (.xls)

Dieprijtcross, Kempencircuit, Eersel, 17 januari (.xls)

Loopgroepcross, circuit centraal Noord-Brabant, Goirle, 17 januari (.xls)

Halve Eeuwcross, Herentals, 17 januari (.xls)

Memorial Berlinde Verstraete, Ieper, 17 januari (.xls)

Eurocross, La Calamine, 17 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1998, Dortmund, 17 januari (.xls)

Annendaalloop, Posterholt, 17 januari (.xls)

Sallandcrosscircuit, Holten, 23 januari (.xls)

Wintercross, Zeewolde, 23 januari (.xls)

Waalse indoorkampioenschappen voor atleten van 1999-2002, Gent, 23 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor alle leefijden, Heusden-Zolder, 23 januari (.xls)

Conference indoor clash, Birmingham, AL, 23 januari (.xls)

IAAF cross country permit, Elgoibar, 24 januari (.xls)

Nationaal veldloopcircuit België, Hannut, 24 januari (.xls)

Veldloop, Bornem, 24 januari (.xls)

Westhoekcross, Veurne, 24 januari (.xls)

Geelse veldloop, Geel, 24 januari (.xls)

Spiridoncross, circuit centraal Noord-Brabant, Rijen, 24 januari (.xls)

Vlaamse indoorkampioenschappen voor atleten van 1999-2002, Gent, 24 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren voor 2001, Dortmund, 24 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren voor 2001, Sittard, 24 januari (.xls)

Bos- en Valleicrosscircuit, Rhenen, 30 januari (.xls)

Indoorwedstrijden door PEC Zwolle, Apeldoorn, 30 januari (.xls)

Waalse indoorkampioenschappen, Gent, 30 januari (.xls)

IAAF cross country permit, San Vittore Olano, 31 januari (.xls)

Mastboscross, nationaal veldloopcircuit Nederland, Breda, 31 januari (.xls)

Bergcross, Amersfoort, 31 januari (.xls)

Joe Manncross, Kempencircuit, Best, 31 januari (.xls)

Ourthecross, Bohon, 31 januari (.xls)

Vriendschapscross, Gosselies, 31 januari (.xls)

Belfiusveldloop, Lokeren, 31 januari (.xls)

Parkloop, LCC, Sint-Truiden, 31 januari (.xls)

Beeckestijncross, Velsen-Zuid, 31 januari (.xls)

Vlakwatercross, Limbracircuit, Venray, 31 januari (.xls)

Vlaamse indoorkampioenschappen, Gent, 31 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1996, Dortmund, 31 januari (.xls)


Februari

EAA indoor permit, Düsseldorf, 3 februari (.xls)

Vlaamse indoorkampioenschappen voor scholieren van 1997-2002, Gent, 3 februari (.xls)

Vlaamse indoorkampioenschappen voor studenten, Gent, 5 februari (.xls)

Cross countrykampioenschappen van de Verenigde Staten, Bend, OR, 6 februari (.xls)

IAAF World Indoor Tour, Karlsruhe, 6 februari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren voor 2003, Apeldoorn, 6 februari (.xls)

Belgische indoorkampioenschappen meerkamp, Gent, 6-7 februari (.xls)

Veldloopkampioenschappen van Belgisch-Limburg, Alken, 7 februari (.xls)

Veldloopkampioenschappen van Oost-Vlaanderen, Berlare, 7 februari (.xls)

Veldloopkampioenschappen van Henegouwen, Lessines, 7 februari (.xls)

Veldloopkampioenschappen van de provincie Antwerpen, Gierle, 7 februari (.xls)

RFCL-cross, Naimette, 7 februari (.xls)

Veldloopkampioenschappen van West-Vlaanderen, Poperinge, 7 februari (.xls)

Veldloopkampioenschappen van Vlaams-Brabant, Vilvoorde, 7 februari (.xls)

Don Kirby elite indoor meet, Albuquerque, 12-13 februari (.xls)

Iowa State indoor classic, Ames, 12-13 februari (.xls)

Husky classic indoor meet, Seattle, 12-13 februari (.xls)

IAAF cross country permit, Nairobi, 13 februari (.xls)

IJsseldelta crosscompetitie, Oldebroek, 13 februari (.xls)

Vechtdalcrosscompetitie, Ommen, 13 februari (.xls)

Sallandcrosscircuit, Wierden, 13 februari (.xls)

EAA indoor permit, Berlijn, 13 februari (.xls)

EAA indoor permit, Gent, 13 februari (.xls)

Indoorwedstrijden voor alle leeftijden, Heusden-Zolder, 13 februari (.xls)

USA marathon trials voor Rio, Los Angeles, 13 februari (.xls)

Februariloop, Bennekom, 13 februari (.xls)

Nederlandse indoorkampioenschappen meerkamp, Apeldoorn, 13-14 februari (.xls)

Nederlandse indoorkampioenschappen voor 35-plussers, Apeldoorn, 13-14 februari (.xls)

Nationaal veldloopcircuit België, Rotselaar, 14 februari (.xls)

Veldloopkampioenschappen van de provincie Namen, Couvin, 14 februari (.xls)

Fleuruscross, Fleurus, 14 februari (.xls)

Heldense Bossencross, Limbracircuit, Helden, 14 februari (.xls)

Wedertcross, Kempencircuit, Valkenswaard, 14 februari (.xls)

IAAF World Indoor Tour, Boston, 14 februari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 2000, Dortmund, 14 februari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1998, Gent, 14 februari (.xls)

Open NK 10 km op de weg, Schoorl, 14 februari (.xls, gedeeltelijk)

IAAF World Indoor Tour, Stockholm, 17 februari (.xls)

IAAF World Indoor Tour, Glasgow, 20 februari (.xls)

Belgische indoorkampioenschappen, Gent, 20 februari (.xls)

Duitse indoorkampioenschappen voor atleten van 1997-1998, Dortmund, 20-21 februari (.xls)

Duitse winterkampioenschappen werpen voor atleten van 1997-2000, Bochum, 20-21 februari (.xls)

Nederlandse indoorkampioenschappen voor atleten van 1997-2000, Apeldoorn, 20-21 februari (.xls)

Veldloopkampioenschappen van Belgisch-Luxemburg, Bertix, 21 februari

Veldloopkampioenschappen van de provincie Luik, Seraing, 21 februari (.xls)

Vaartsluisboscross, Almere, 21 februari (.xls)

Ardoveldloop, Ardooie, 21 februari (.xls)

Brabo-veldloop, Borsbeek, 21 februari (.xls)

Leudalcross, Limbracircuit, Haelen, 21 februari (.xls)

LCC-veldloop, Lommel, 21 februari (.xls)

CSDY-cross, Malèves-Sainte-Marie, 21 februari (.xls)

GP Julien Van De Velde, Uitbergen, 21 februari (.xls)

DJA-cross, Zundert, 21 februari (.xls)

Danikerbosloop 10 mijl, Geleen, 21 februari (.xls)

NCAA Mountain West indoorkampioenschappen, Albuquerque, 25-27 februari (.xls)

NCAA Mid-Atlantic indoorkampioenschappen, Akron, 26-27 februari (.xls)

NCAA South-Eastern indoorkampioenschappen, Fayetteville, 26-27 februari (.xls)

NCAA Mountain Pacific indoorkampioenschappen, Seattle, 26-27 februari (.xls)

Belgische indoorkampioenschappen voor atleten van 1994-1998, Gent, 27 februar (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1998, Heusden-Zolder, 27 februari (.xls)

Duitse indoorkampioenschappen, Leipzig, 27-28 februari (.xls)

Nederlandse indoorkampioenschappen, Apeldoorn, 27-28 februari (.xls)

Atledocross, circuit centraal Noord-Brabant, Dongen, 28 februari (.xls)

Noorderkempencross, Essen (provincie Antwerpen), 28 februari (.xls)

Karpencross, Kempencircuit, Eindhoven, 28 februari (.xls)

Veldloop, Lebbeke, 28 februari (.xls)

Veldloop, Lennik, 28 februari (.xls)

Suikercross, Oreye, 28 februari (.xls)

Belgische indoorkampioenschappen voor atleten van 1999-2002, Gent, 28 februari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1996, Dortmund, 28 februari (.xls)

Voorjaarsloop 15 km, Venlo, 28 februari ((.xls).zip)


Maart

Duitse veldloopkampioenschappen, Herten, 5 maart (.xls)

Sallandcrosscircuit, Goor, 5 maart (.xls)

Volkscross, Opwijk, 5 maart (.xls)

IAAF World Challenge, Melbourne, 5 maart (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 2002, Gent, 5 maart (.xls)

Indoorkampioenschappen van Belgisch-Limburg voor atleten geboren na 2002, Heusden-Zolder, 5 maart (.xls)

Nationaal veldloopcircuit België, Dour, 6 maart (.xls)

Hel van Bakel, Bakel, 6 maart (.xls)

Bastognecross, Bastogne, 6 maart (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1996, Dortmund, 6 maart (.xls)

Open Brusselse indoorkampioenschappen, Gent, 6 maart (.xls)

20 km van Alphen, Alphen aan den Rijn, 6 maart (.xls)

CPC-loop 21.1 km, tevens NK halve marathon, Den Haag, 6 maart (.xls; gedeeltelijk)

6-Uursloop, Stein (NL), 6 maart (.xls)

Indoorkampioenschappen van de Verenigde Staten, Portland, 11-12 maart (.xls)

NCAA Division 1 indoorkampioenschappen, Birmingham, 11-12 maart (.xls)

Belgische indoorkampioenschappen voor 35-plussers, Gent, 12 maart (.xls)

Nederlandse veldloopkampioenschappen, Oldenzaal, 12-13 maart (.xls)

IAAF cross country permit, Albufeira, 13 maart (.xls)

Belgische veldloopkampioenschappen, Wachtebeke, 13 maart (.xls)

Gulbergencross, Nuenen, 13 maart (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1996, Dortmund, 13 maart (.xls)

Stevenskerkloop, Nijmegen, 13 maart (.xls; gedeeltelijk)

IAAF Wereldkampioenschappen indoor, Portland, 17-20 maart (.xls)

IAAF Gold Label 21.1 km, Lissabon, 20 maart (.xls)

Venloop 21.1 km, Venlo, 20 maart ((.xls).zip, gedeeltelijk)

Indoorwedstrijden voor alle leeftijden (alleen 60 m en polshoog), Heusden-Zolder, 20 maart (.xls)

IAAF Wereldkampioenschappen halve marathon, Cardiff, 26 maart (.xls)

Paasloop, 10 mijl, Essen, BE, 26 maart (.xls)

Paasloop, 21.1 km, Paderborn, 26 maart (.xls, gedeeltelijk)

5000 en 10000 m, Stiphout, 28 maart (.xls)

Peter Rusmanloop, 10 mijl, Oirsbeek, 28 maart (.xls)

Klaploop, 10 km, Stadskanaal, 28 maart (.xls)

Paasloop, 10 km, Swalmen, 28 maart (.xls)


April

Texas relays, Austin, 30 maart-2 april ((.xls).zip)

Stanford invitational, Palo Alto, 1-2 april ((.xls).zip)

Parelloop 10 km, Brunssum, 3 april ((.xls).zip)

Instuifwedstrijden voor atleten geboren na 2002, Tessenderlo, 8 april (.xls)

Kempencircuit, Veldhoven, 8 april (.xls)

Sun Angel classic, Tempe, 8-9 april (.xls)

Instuifwedstrijden voor atleten geboren na 2002, Bree, 9 april (.xls)

Instuifwedstrijden, Turnhout, 9 april (.xls)

Mid-Limburgs Avondloopcircuit, Heythuysen, 9 april (.xls)

Instuifwedstrijden, Hasselt-Kiewit, 10 april (.xls)

Marathon, Rotterdam, 10 april ((.xls).zip)

Limbracircuit, Someren, 14 april (.xls)

Mount SAC relays, Norwalk, 14-16 april ((.xls).zip)

Instuifwedstrijden, Tessenderlo, 15 april (.xls)

Marathon, Enschede, 17 april (.xls)

Marathon, Hamburg, 17 april ((.xls).zip)

Marathon, Boston, 18 april

Kansas relays, Lawrence, 20-23 april ((.xls).zip)

Tom Jones memorial, Gainesville, 22 april (.xls)

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 2001-2004, diverse plaatsen, 23 april ((.xls).zip)

Mid-Limburgs Avondloopcircuit, Horst, 23 april (.xls)

Provinciale kampioenschappen van Vlaams-België, diverse plaatsen, 23-24 april ((.xls).zip)

Nederlandse clubcompetitie divisies 1-2-3, diverse plaatsen, 24 april ((.xls).zip)

Marathon, Düsseldorf, 24 april (.xls)

Marathon, Londen, 24 april (.xls; elite)

Cityrun 10 mijl, Roermond, 24 april ((.xls).zip)

Kempencircuit, Best, 26 april (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Oedt, 27 april (.xls)

Drake relays, Des Moines, 27-30 april (.xls)

Penn relays, Philadelphia, 28-30 april

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren voor 2003, ZO-Utrecht, 29 april (.xls)


Mei

Nederlandse kampioenschappen werpvijfkamp, Zutphen, 30 april-1 mei

Payton Jordan invitational, Stanford, 1 mei (.xls)

Vlaamse B-meeting, Herentals, 1 mei (.xls)

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 1997-1998, diverse plaatsen, 1 mei (.xls)

Instuifwedstrijden voor atleten geboren na 2000, Heusden-Zolder, 1 mei (.xls)

Instuifwedstrijden, Tessenderlo, 4 mei (.xls)

Harry Schulting games, Vught, 5 mei (.xls)

IAAF Diamond League, Doha, 6 mei (.xls)

IAAF World Challenge, Kingston, 7 mei (.xls)

Duitse kampioenschappen 10.000 m (5000 m W97-98), Celle, 7 mei (.xls)

Belgische kampioenschappen 10.000 m (3000 m steeple vrouwen), Duffel, 7 mei (.xls)

Nationaal baancircuit Nederland, Lisse, 7 mei (.xls)

Belgische clubcompetitie voor vrouwen van 1999-2002, diverse plaatsen, 7 mei (.xls)

IAAF World Challenge, Kawasaki, 8 mei (.xls)

Nederlandse clubcompetitie voor 35-plussers, diverse plaatsen, 8 mei (.xls)

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 1999-2000, diverse plaatsen, 8 mei (.xls)

Belgische clubcompetitie voor mannen van 1999-2002, diverse plaatsen, 8 mei (.xls)

Instuifwedstrijden voor atleten geboren na 2002, Hechtel, 8 mei (.xls)

Marathon, Visé-Maastricht-Visé, 8 mei

Limbracircuit, Stiphout, 10 mei (.xls)

Kempencircuit, Valkenswaard, 10 mei (.xls)

Milabaanwedstrijden, Barendrecht, 12 mei (.xls)

NCAA SE conference kampioenschappen, Tuscaloosa, 12-14 mei (.xls)

Tartlétos loopgala, Wageningen, 13 mei (.xls)

IAAF Diamond League, Sjanghai, 14 mei (.xls)

Nationaal baancircuit Nederland, Hoorn, 14 mei (.xls)

Belgische kampioenschappen clubteams vrouwen, diverse plaatsen, 14 mei (.xls)

Mid-Limburgs Avondloopcircuit, Panningen, 14 mei (.xls)

Nederlandse kampioenschappen meerkamp voor atleten van 1997-2000, Alphen aan den Rijn, 14-15 mei

Belgische kampioenschappen clubteams mannen, diverse plaatsen, 15 mei (.xls)

German meeting, Rehlingen, 16 mei (.xls)

T-meeting (sprinten en springen), Tilburg, 16 mei (.xls)

IAAF World Challenge, Beijing, 18 mei (.xls)

Global Athletics, Nijmegen, 18 mei (.xls)

Loop- en sprintwedstrijdenreeks, Ratingen, 18 mei (.pdf)

IAAF World Challenge, Ostrava, 20 mei (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren voor 2003, ZO-Utrecht, 20 mei (.xls)

Eef Kamerbeek games, Eindhoven, 21 mei (.xls)

Open Nederlandse kampioenschappen voor gehandicapte atleten, Breda, 21 mei

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 2001-2004, diverse plaatsen, 21 mei ((.xls).zip)

German meeting werpen, Halle, 21-22 mei

IAAF Diamond League, Rabat, 22 mei (.xls)

IAAF World Challenge, Hengelo, 22 mei (.xls)

Vlaamse B-meeting, Duffel, 22 mei (.xls)

Limbracircuit, Weert, 24 mei

IAAF World Challenge, Dakar, 25 mei

Baancircuit van Wallonië, Jambes, 25 mei (.xls)

Internationale wedstrijden 800-1500-5000 m, Koblenz, 25 mei (.xls)

Loop- en sprintwedstrijdenreeks, Ratingen, 25 mei (.pdf)

Sprintwedstrijdenreeks, Düsseldorf-Lierenfeld, 26 mei (.pdf)

NCAA Division 1 Eastern regionals, Jacksonville, 26-28 mei (.xls)

NCAA Division 1 Western regionals, Lawrence, 27-28 mei (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren voor 2003, Wageningen, 27 mei (.xls)

IAAF Diamond League, Eugene, 28 mei (.xls)

German meeting, Dessau, 28 mei (.pdf)

Flanders Cup, Oordegem, 28 mei (.xls)

Flanders Cup meerkamp, Herentals, 28-29 mei

Nordrhein-Westfalen Open, Bottrop, 29 mei (.xls)

German meeting, Jena, 29 mei (.xls)

Baancircuit van Wallonië, Braine l'Alleud, 29 mei (.xls)

Nederlandse clubcompetitie divisies 1-2-3, diverse plaatsen, 29 mei ((.xls).zip)

Instuifwedstrijden, Lommel, 29 mei (.pdf)

Volksbank meeting, Osterode, 31 mei (.xls)

Kempencircuit, Eindhoven, 31 mei (.xls)


Juni

Loop- en sprintwedstrijdenreeks, Ratingen, 1 juni (.pdf)

IAAF Diamond League, Rome, 2 juni (.xls)

EAA Iberoamericano meeting, Huelva, 3 juni (.xls)

Flanders Cup, Oordegem, 4 juni (.xls)

Nederlandse kampioenschappen voor clubteams (eredivisie), Sittard-ZW, 4 juni (.xls)

Instuifwedstrijden voor atleten geboren na 2002, Tessenderlo, 4 juni (.xls)

Mid-Limburgs Avondloopcircuit, Herten, 4 juni (.xls)

German meeting, Regensburg, 4-5 juni (.xls)

IAAF Diamond League, Birmingham, GB, 5 juni (.xls)

Nederlandse clubcompetitie voor 35-plussers, diverse plaatsen, 5 juni (.xls)

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 1997-1998, diverse plaatsen, 5 juni (.xls)

Instuifwedstrijden, Hechtel, 5 juni (.xls)

Marathon, Duisburg, 5 juni

NCAA Division 1 outdoorkampioenschappen, Eugene, 8-11 juni ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Oslo, 9 juni (.xls)

Limbracircuit, Venlo-Zuid, 9 juni (.xls)

Baancircuit Zeeland, Zierikzee, 9 juni (.xls)

Avondwedstrijden, Breda, 10 juni (.xls)

Asterix baanwedstrijd, Eindhoven, 10 juni (.xls)

Stroopwaffelwedstrijden, Gouda, 10 juni (.xls)

Mid-Limburgs Avondloopcircuit, Weert, 10 juni (.xls)

Nederlandse kampioenschappen 10000 m, Leiden, 11 juni (.xls)

Nationaal baancircuit Nederland, Leiden, 11 juni (.xls)

Vlaamse B-meeting, Lier, 11 juni (.xls)

Nederlandse kampioenschappen voor 35-plussers, Amersfoort, 11-12 juni ((.xls).zip)

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 1999-2000, diverse plaatsen, 12 juni ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Stockholm, 16 juni (.xls)

Sprintwedstrijdenreeks, Düsseldorf-Lierenfeld, 16 juni (.pdf)

Nederlandse kampioenschappen, Amsterdam-ZW, 16-19 juni ((.xls).zip)

Instuifwedstrijden voor atleten geboren na 2002, Hasselt-Kiewit, 17 juni (.xls)

Baancircuit van Wallonië, Nivelles, 18 juni (.xls)

Duitse kampioenschappen, Kassel, 18-19 juni (.xls)

IAAF World Challenge, São Bernardo do Campo, 19 juni (.xls)

EAA Grand Prix, Brussel, Koning Boudewijnstadion, 19 juni (.xls)

Vlaamse B-meeting, Vilvoorde, 19 juni (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Oedt, 22 juni (.xls)

Instuifwedstrijden, Tessenderlo, 22 juni (.xls)

IAAF World Challenge, Madrid, 23 juni (.xls)

German meeting, Rhede, 24 juni (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren voor 2003, ZO-Utrecht, 24 juni (.xls)

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 2001-2004, diverse plaatsen, 25 juni ((.xls).zip)

Instuifwedstrijden voor atleten geboren na 2002, Lommel, 25 juni (.xls)

IAAF World Combined Events Challenge, Ratingen, 25-26 juni (.xls)

Belgische kampioenschappen, Brussel, 25-26 juni (.xls)

Nederlandse clubcompetitie divisies 1-2-3, diverse plaatsen, 26 juni ((.xls).zip)

EAA permit meet, Sollentuna, 28 juni (.xls)

EAA permit meet, Turku, 29 juni (.xls)

Ethiopische olympische trials 10000 m, Hengelo, 29 juni (.xls)

US Olympic Trials, Eugene, 30 juni-10 juli ((.xls).zip)


Juli

Nederlandse kampioenschappen voor atleten van 1997-2000, Breda, 1-3 juli ((.xls).zip)

Baancircuit van Wallonië, Mouscron, 2 juli (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Erkelenz, 2 juli (.xls)

Instuifwedstrijden voor atleten geboren na 2002, Heusden-Zolder, 2 juli (.xls)

Mid-Limburgs Avondloopcircuit, Baarlo, 2 juli (.xls)

Flanders Cup meerkamp, Nieuwpoort, 2-3 juli (.xls)

Kermismeerkampen, Best, 2-3 juli (.xls)

Flanders Cup, Lokeren, 3 juli (.xls)

Limbracircuit, Venray, 5 juli (.xls)

Instuifwedstrijden, Kerkrade-West, 6 juli (.xls)

EAA Europese kampioenschappen, Amsterdam-ZW, 6-10 juli ((.xls).zip)

Sprintwedstrijdenreeks, Düsseldorf-Lierenfeld, 7 juli (.pdf)

Baancircuit van Groter Rotterdam, Rotterdam-Blijdorp, 7 juli (.xls)

Instuifwedstrijden voor atleten geboren na 2002, Tessenderlo, 7 juli (.xls)

BNO-circuit, Uden, 8 juli (.xls)

Flanders Cup, Kortrijk, 9 juli (.xls)

Loop- en sprintwedstrijden, Düsseldorf-Lierenfeld, 9 juli (.pdf)

Instuifwedstrijden voor alle leeftijden, Neerpelt, 10 juli (.xls)

EAA-meeting van de provincie Luik, Naimette, 13 juli (.xls)

EAA Europese kampioenschappen voor atleten van 1999-2000, Tbilisi, 14-17 juli ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Monte Carlo, 15 juli (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren voor 2003, ZO-Utrecht, 15 juli (.xls)

EAA KBC Atletieknacht, Heusden-Zolder, 16 juli (.xls)

Baanwedstrijden, Bergen op Zoom, 16 juli (.xls)

Sprint- en werpwedstrijden, Düsseldorf-Lierenfeld, 16 juli (.pdf)

Baanwedstrijden, Düsseldorf-Lierenfeld, 17 juli (.pdf)

IAAF Wereldkampioenschappen voor atleten van 1997-1998, Bydgoszcz, 19-24 juli ((.xls).zip)

Instuifwedstrijden voor atleten geboren voor 2005, Kerkrade-West, 20 juli (.xls)

Limbracircuit, Roermond, 22 juli (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren voor 2003, Wageningen, 22 juli (.xls)

Instuifwedstrijden voor atleten geboren na 2002, Alken, 22 juli (.xls)

IAAF Diamond League, Londen, 22-23 juli (.xls)

Flanders Cup, Ninove, 23 juli (.xls)

Instuifwedstrijden, Alken, 23 juli (.xls)

Duitse kampioenschappen voor atleten van 1994-1996, Bochum, 23-24 juli (.xls)

Duitse kampioenschappen voor atleten van 1997-2000, Mönchengladbach, 29-31 juli ((.xls).zip)

Flanders Cup, Kessel-Lo, 30 juli (.xls)

Instuifwedstrijden voor alle leeftijden, Heusden-Zolder, 31 juli (.xls)


Augustus

Instuifwedstrijden, Tessenderlo, 3 augustus (.xls)

Flanders Cup, Huizingen, 6 augustus (.xls)

Instuifwedstrijden, Lommel, 6 augustus (.xls)

Instuifwedstrijden, Brasschaat, 7 augustus (.xls)

Instuifwedstrijden voor atleten geboren na 2000, Neerpelt, 7 augustus (.xls)

Instuifwedstrijden, Turnhout, 7 augustus (.xls)

Instuifwedstrijden voor atleten geboren na 2000, Heusden-Zolder, 10 augustus (.xls)

Middenafstanden, Rotterdam-Oost, 11 augustus (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren voor 2003, ZO-Utrecht, 12 augustus (.xls)

IOC/IAAF Olympische Spelen (atletiek), Rio de Janeiro, 12-21 augustus ((.xls).zip)

Instuifwedstrijden voor atleten geboren na 2002, Peer, 14 augustus (.pdf)

Vlaamse kampioenschappen voor atleten van 1999-2002, Kessel-Lo, 15 augustus (.xls)

Milawedstrijdenreeks voor alle leeftijden, Paffrath, 18 augustus (.xls)

Instuifwedstrijden voor atleten geboren na 2000, Alken, 19 augustus (.pdf)

Flanders Cup, Merksem, 20 augustus (.xls)

Instuifwedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Lanaken, 20 augustus (.xls)

IAAF Diamond League, Lausanne, 25 augustus (.xls)

Milawedstrijdenreeks voor alle leeftijden, Paffrath, 25 augustus (.xls)

Instuifwedstrijden voor atleten geboren voor 2003, Gouda, 26 augustus (.xls)

IAAF Diamond League, Paris Saint-Dénis, 27 augustus (.xls)

Vlaamse B-meeting, Mol, 27 augustus (.xls)

Instuifwedstrijden voor atleten geboren na 2002, Vosselaar, 27 augustus (.xls)

Nederlandse kampioenschappen voor atleten van 2001-2002 (officieus), Amsterdam-Ookmeer, 27-28 augustus (.xls)

Zuid-Nederlandse kampioenschappen, Weert, 28 augustus (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Oedt, 31 augustus (.pdf)


September

IAAF Diamond League, Zürich, 1 september (.xls)

Milawedstrijdenreeks voor alle leeftijden, Paffrath, 1 september (.xls)

Wedstrijdenreeks voor atleten geboren voor 2003, La Louvière, 2 september (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren voor 2003, ZO-Utrecht, 2 september (.xls)

IAAF World Challenge, Berlijn, 3 september (.xls)

Nordrhein-Westfalen versus Nederland voor atleten van 2001-2002, Gladbeck, 3 september (.xls)

Werpwedstrijden voor atleten geboren voor 2005, Kerkrade-West, 3 september (.xls)

Belgische kampioenschappen voor atleten van 1999-2002, Herentals, 3-4 september ((.xls).zip)

Nederlandse kampioenschappen voor atleten van 2003-2004 (officieus), Amsterdam-ZW, 4 september ((.xls).zip)

Nationaal baancircuit Nederland, Hilversum, 4 september (.xls)

Finale Nederlandse clubcompetitie voor 35-plussers, Vught, 4 september (.xls)

Finale Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 1999-2000, Dronten, 4 september (.xls)

Tilburg 10 miles, Tilburg, 4 september (.xls)

IAAF World Challenge, Zagreb, 6 september (.xls)

EAA permit meet, Rovereto, 6 september (.xls)

Milawedstrijdenreeks voor alle leeftijden, Düsseldorf-Lierenfeld, 7 september (.pdf)

Wedstrijden voor atleten geboren voor 2003, Tessenderlo, 7 september (.xls)

Baancircuit van het Westland, Naaldwijk, 8 september (.xls)

Baancircuit van Groter Rotterdam, Spijkenisse, 8 September (.xls)

IAAF Diamond League, Brussel, 9 september (.xls)

Nederlandse kampioenschappen studententeams, Nijmegen, 10 september (.xls)

Belgische kampioenschappen provinciale teams voor atleten van 1999-2002, Woluwé-Saint-Lambert, 10 september (.xls)

Finale Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 2001-2004, Alphen aan den Rijn, 10 september (.xls)

Vlaamse kampioenschappen clubteams voor atleten van 2003-2006, Sint-Niklaas, 10 september ((.xls).zip)

Open Nederlandse kampioenschappen 100 km, Winschoten, 10 september

Belgische kampioenschappen voor atleten van 1994-1998, Nivelles, 11 september (.xls)

Nederlandse kampioenschappen clubteams voor atleten van 1997-1998, Rotterdam-Oost, 11 september (.xls)

Wedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Naimette, 11 september (.xls)

Instuifwedstrijden, Turnhout, 11 september (.xls)

Marathon, Meerssen, 11 september ((.xls).zip)

Milawedstrijdenreeks voor alle leeftijden, Düsseldorf-Lierenfeld, 14 september (.pdf)

Wedstrijden voor atleten geboren voor 2005, Kerkrade-West, 14 september (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren voor 2003, Wageningen, 16 september (.xls)

Wedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Dampicourt, 17 september (.xls)

Play-offs Nederlandse clubcompetitie eredivisie/divisie 1, Assendelft-ZW, 18 september (.xls)

Play-offs Nederlandse clubcompetitie divisies 1/2, Hengelo, 18 september (.xls)

Play-offs Nederlandse clubcompetitie divisies 2/3, Eindhoven, 18 september (.xls)

Belgische estafettekampioenschappen, Mouscron, 18 september (.xls)

Wedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Verviers, 18 september (.xls)

Damloop 10 mijl, Amsterdam-Zaandam, 18 september (.xls)

Milawedstrijdenreeks voor alle leeftijden, Düsseldorf-Lierenfeld, 21 september (.pdf)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Erkelenz, 23 september (.xls)

Baanwedstrijden voor 30-plussers, Düsseldorf-Lierenfeld, 24 september (.pdf)

Wedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Spa, 24 september (.xls)

STAP-loop 10 km, Brunssum, 24 september (.xls)

Nederlandse estafettekampioenschappen, Amstelveen, 24-25 september (.xls)

Wedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Braine l'Alleud, 25 september (.xls)

Wedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Marche, 25 september (.xls)

Marathon, Berlijn, 25 september ((.xls).zip)

Joe Piane NCAA cross country invitational, South Bend, Indiana, 30 september (.xls)


Oktober

Wedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Bruxelles-Nord (Stade Roi Baudouin), 1 oktober (.xls)

Wedstrijden voor alle leeftijdsklassen, La Louvière, 2 oktober (.xls)

Marathon, Keulen, 2 oktober (.xls)

Nederlandse kampioenschappen 50 km snelwandelen, Tilburg, 2 oktober (.xls)

Singelloop 21.1 km, Breda, 2 oktober (.xls)

Singelloop 10 km, Utrecht, 2 oktober (.xls)

Wedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Bruxelles-Forest (Stade Bertelson), 7 oktober (.xls)

Wedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Arlon, 8 oktober (.xls)

Wedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Châtelineau, 8 oktober (.xls)

Wedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Watermael-Boitsfort (Stade des Trois Tilleuls), 8 oktober (.xls)

Wedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Naimette, 9 oktober (.xls)

Marathon, Chicago, 9 oktober ((.xls).zip)

Marathon, tevens Belgische kampioenschappen, Eindhoven, 9 oktober (.xls)

Marathon, Essen, 9 oktober (.xls)

4 Mijlloop, Haren-Groningen, 9 oktober (.xls)

NCAA cross country, Madison, WI, 14 oktober (.xls)

NCAA cross country, University Park, PA, 14 oktober (.xls)

Athloscross, Harderwijk, 15 oktober (.xls)

NCAA cross country pre nationals (generale repetitie), Terre Haute, 15 oktober (.xls)

Wedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Barvaux, 16 oktober (.xls)

The Battle 15 km, Molenhoek, 16 oktober ((.xls).zip)

Marathon, tevens Nederlandse kampioenschappen, Amsterdam, 16 oktober ((.xls).zip)

Stadsloop 10 km, Kerkrade, 16 oktober (.xls)

Zwarte Dennencross, Staphorst, 22 oktober (.xls)

Lokaal crosscircuit, Vlaardingen, 22 oktober (.xls)

Wedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Bruxelles-Forest (Stade Bertelson), 22 oktober (.xls)

Nationaal crosscircuit België, Gent, 23 oktober ((.xls).zip)

Crosscircuit centraal Noord-Brabant, Loon op Zand, 23 oktober (.xls)

IAAF Wereldkampioenschappen voor 35-plussers, Perth, 26 oktober-6 november

AVD-cross, Dwingeloo, 29 oktober (.xls)

Crosscircuit centraal Noord-Brabant, Tilburg, 29 oktober (.xls)

Bos- en Valleicrosscircuit, Veenendaal, 29 oktober (.xls)

Douwe Smittrofee werpen, Roermond, 29 oktober (.xls)

Veldloop, Bonheiden, 30 oktober (.xls)

Sparrenbosloop, Boxtel, 30 oktober (.xls)

Parkcross, Hoorn, 30 oktober (.xls)

Najaarscross, Rotterdam-Oost, 30 oktober (.xls)

IJzeren Mancross, Limbracircuit, Weert, 30 oktober (.xls)

NCAA Conference kampioenschappen cross country, 32 locaties, 21-30 Oktober ((.xls).zip)

Heideloop, Gennep, 30 oktober (.xls)

Trailruns van de Duivel, Nijmegen, 30 oktober (.xls)

Marathon, Etten-Leur, 30 oktober ((.xls).zip)

Marathon, Frankfurt am Main, 30 oktober (.xls)

Mariniersmarathon, Washington DC, 30 oktober (.xls)


November

Passaatcross, Papendrecht, 5 november (.xls)

Nationaal crosscircuit België, Mol, 6 november (.xls)

Randerodecross, Ugchelen, 6 november (.xls)

Maalbeekcross, Limbracircuit, Belfeld, 6 november (.xls)

Veldloop, Ciney, 6 november (.xls)

Crosscircuit centraal Noord-Brabant, Drunen, 6 november (.xls)

Pingelcross, Haaksbergen, 6 november (.xls)

Maple Leafcross, Hilversum, 6 november (.xls)

Veldloop, Obourg, 6 november

Veldloop, Opwijk, 6 november (.xls)

Veldloop, Stavelot, 6 november (.xls)

LCC-veldloop, Tongeren, 6 november (.xls)

Veldloop, Waregem, 6 november (.xls)

Veldloop, Zwijnaarde, 6 november (.xls)

Encibergloop, Maastricht, 6 november (.xls)

Bosloop, Malden, 6 november (.xls)

Valkenloop 21.1 km, Valkenswaard (Leenderbos), 6 november (.xls)

Marathon, New York, 6 november (.xls)

Veldloop, Mechelen, 11 november ((.xls).zip)

NCAA Division 1 Great Lakes regionals cross country, Madison, WI, 11 november (.xls)

NCAA Division 1 Mid-Atlantic regionals cross country, University Park, PA, 11 november (.xls)

NCAA Division 1 Midwest regionals cross country, Iowa City, 11 november (.xls)

NCAA Division 1 Mountain regionals cross country, Logan, UT, 11 november (.xls)

NCAA Division 1 Northeast regionals cross country, Bronx, NY, 11 november (.xls)

NCAA Division 1 South regionals cross country, Tallahassee, 11 november (.xls)

NCAA Division 1 South Central regionals cross country, Fayetteville, AR, 11 november (.xls)

NCAA Division 1 Southeast regionals cross country, Charlottesville, VA, 11 november (.xls)

NCAA Division 1 West regionals cross country, Sacramento, 11 november (.xls)

Duitse Crosscup, Pforzheim, 12 november (.xls)

Mosselcross, Burgh-Haamstede, 12 november (.xls)

Vioscross, Hollandscheveld, 12 november (.xls)

Lokaal veldloopcircuit, Wierden, 12 november (.xls)

IAAF cross country permit, Atapuerca, 13 november (.xls)

Lokaal bosloopcircuit, Baarn, 13 november (.xls)

Veldloop, Bertrix, 13 november (.xls)

Haarlerbergloop, Haarle, 13 november (.xls)

Crosscircuit centraal Noord-Brabant, Kaatsheuvel, 13 november (.xls)

Dinkelcross, Losser, 13 november (.xls)

Veldloop, Monceau-sur-Sambre, 13 november (.xls)

LCC-veldloop, Neerpelt, 13 november (.xls)

Veldloop, Sint-Maria-Aalter, 13 november (.xls)

Veldloop, Spa, 13 november (.xls)

Molenvencross, Limbracircuit, Stiphout, 13 november (.xls)

Kempische crosscompetitie, Veldhoven, 13 november (.xls)

Dijkgatboscross, Wieringerwerf, 13 november (.xls)

Trailrun Weerter bossen 35 km, Nederweert-ZW, 13 november (.xls)

NCAA Division 1 cross country kampioenschappen, Terre Haute, 19 november (.xls)

Veldloop, Nivelles, 19 november (.xls)

Houtcross, Reeuwijk, 19 november (.xls)

EAA cross country permit, Darmstadt, 20 november (.xls)

Veldloop, Bruxelles-Evere, 20 november

Veldloop, Deinze, 20 november (.xls)

Veldloop, Duffel, 20 november (.xls)

SAV-cross, Grootebroek, 20 november (.xls)

Veldloop, Kortenberg, 20 november

Crosscircuit centraal Noord-Brabant, Oosterhout, 20 november (.xls)

Thorcross, Roosendaal, 20 november (.xls)

Zevenheuvelenloop 15 km, Nijmegen, 20 november (.xls)

Veldloop, Gaurain, 26 november (.xls)

Veldloop, Vilvoorde, 26 november (.xls)

EAA permit Warandeloop, nationaal crosscircuit Nederland, Tilburg, 26-27 november (.xls)

IAAF cross country permit, Alcobendas, 27 november (.xls)

Nationaal crosscircuit België, Roeselare, 27 november (.xls)

Veldloop, Arendonk, 27 november (.xls)

Veldloop, Couvin, 27 november

Zandboscross, Limbracircuit, Deurne, 27 november (.xls)

Veldloop, Flémalle, 27 november (.xls)

LCC-veldloop, Genk, 27 november (.xls)

Veldloop, Uden, 27 november (.xls)

Kempencrosscircuit, West-Veghel, 27 november (.xls)

Veldloop, Zele, 27 november (.xls)


December

Veldloop, Baudour, 3 december (.xls)

Inkelcross, Kruiningen, 3 december (.xls)

Crosscircuit centraal Noord-Brabant, Baarle-Nassau, 4 december (.xls)

Veldloop, Boechout, 4 december (.xls)

LCC-veldloop, Bree, 4 december (.xls)

Veldloop, La Calamine, 4 december (.xls)

Veldloop, Oudenaarde, 4 december (.xls)

Veldloop, Rixensart, 4 december (.xls)

Veldloop, Saint-Mard, 4 december (.pdf)

Veldloop, Wespelaar, 4 december (.xls)

Kapellerbosloop 7200 m, Landgraaf, 4 december (.xls)

Montferlandrun 15 km, 's-Heerenberg, 4 december ((.xls).zip)

Bergcross, Nijverdal, 10 december (.xls)

Bos- en Valleicrosscircuit, Wageningen, 10 december (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 2002, Gent, 10 december ((.xls).zip)

EAA Europese kampioenschappen cross country, Chia, 11 december (.xls)

Veldloop, Booischot, 11 december (.xls)

Veldloop, Malonne, 11 december (.xls)

Kempische crosscompetitie, Reusel, 11 december (.xls)

Cees Clementcross, Sneek, 11 december (.xls)

Veldloop, Wanze, 11 december (.xls)

EAA cross country permit, nationaal crosscircuit België, Brussel, 18 december (.xls)

LCC-veldloop, Dilsen, 18 december (.xls)

Maasnielder veldloop, Limbracircuit, tevens kampioenschappen NL-Limburg, Roermond, 18 december (.xls)

Veldloop, Vosselaar, 18 december (.xls)

Crosscircuit centraal Noord-Brabant, tevens provinciale kampioenschappen, Waalwijk, 18 december (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren voor 2003, Dortmund, 18 december (.xls)

Indoorwedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Düsseldorf, 18 december (.xls)

Indoorwedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Gent, 18 december ((.xls).zip)

Mescherbergloop 15.6 km, Eijsden, 18 december (.xls)

Veldloop, Ertevelde, 26 december (.xls)

Kerstcross, Breda, 26 december (.xls)

Kerstcross, Heerlen, 26 december (.xls)

Kerstcross, Klarenbeek, 26 december (.xls)

De Belte kerstcross, Nieuw-Heeten, 26 december (.xls)

Kempische crosscompetitie, Oirschot, 26 december (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren voor 2003, Gent, 26 december ((.xls).zip)

Kasteelparkloop, Horst, 26 december (.xls)

Sylvestercross, nationaal crosscircuit Nederland, Soest, 31 december (.xls)

Sylvesterloop, Elsloo, 31 december (.xls)


Terug naar frontpage van Tracklion