Uitslagen van Atletiekwedstrijden in 2013

Januari Februari Maart

April

Mei

Juni

Juli

Augustus

September

Oktober November December

Januari

Nachtcross, circuit Belgisch-Limburg, Tessenderlo, 5 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren vr 1998, Apeldoorn, 5 januari (.xls)

Indoorkampioenschappen van de Belgische provincies Antwerpen en Vlaams-Brabant, Gent, 5 januari

Indoorwedstrijden voor atleten geboren vr 2000, Luxemburg, 5 januari

Jaspercross, Limbracircuit, Asten-ZO, 6 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren vr 1998, Dortmund, 6 januari

Indoorkampioenschappen van de Belgische provincies West-Vlaanderen, Oost-Vlaanderen, en Limburg, Gent, 5 januari

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1997, Luxemburg, 6 januari

Cougar collegiate indoor invitational, Provo, 10-12 januari

Kentucky indoor invitational, Lexington, 11-12 januari

Snake River Open Indoor, Pocatello, 11-12 januari

Indoorwedstrijden voor alle leeftijden, Gent, 12 januari

Indoorwedstrijden voor atleten geboren vr 2000, Luxemburg, 12 januari

University of Washington Indoor Invitational, Seattle, 12 januari

ACA-veldloop, circuit Belgisch-Limburg, Alken, 13 januari (.xls)

Bossencross, Limbracircuit, Helden, 13 januari (.xls)

PWN halve marathon, Egmond, 13 januari

Indoorwedstrijden voor atleten geboren vr 2002, Dortmund, 19 januari

Waalse indoorkampioenschappen voor atleten van 1996-1999, Gent, 19 januari

Indoorkampioenschappen van het groothertogdom Luxemburg, Luxemburg, 19 januari

Bronco indoor invitational, Nampa, Idaho, 19 januari (pdf)

Abdijcross, nationaal circuit NL, Kerkrade-Rolduc, 19-20 januari (.xls)

Dieprijtcross, Kempencircuit NL, Eersel, 20 januari (.xls)

Dalo-veldloop, circuit Belgisch-Limburg, Lommel, 20 januari (.xls)

Vlaamse indoorkampioenschappen voor atleten van 1996-1999, Gent, 20 januari

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1997, Luxemburg, 20 januari

Indoorwedstrijden hoogspringen voor atleten geboren vr 2002, Sittard, 20 januari

Waalse indoorkampioenschappen, Gent, 26 januari

Lotto Crosscup, Hannut, 27 januari (.xls)

Schietbergencross, Kempencircuit NL, Geldrop, 27 januari (.xls)

Spiridoncross, circuit centraal Noord-Brabant, Rijen, 27 januari

Vlakwatercross, Limbracircuit, Venray, 27 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1997, Dortmund, 27 januari

Vlaamse indoorkampioenschappen, Gent, 27 januari

Indoorkampioenschappen van Belgisch-Limburg voor atlaten geboren na 1999, Sittard, 27 januari


Februari

Veldloopkampioenschappen van de Verenigde Staten, Saint-Louis, 2 februari

Veldloopkampioenschappen van Oost-Vlaanderen, Lebbeke, 2 februari (.xls)

Dussmann indoorgala, Luxemburg, 2 februari

BN/De Stem Mastboscross, nationaal circuit NL, Breda, 2-3 februari (.xls)

Loopgroepcross, circuit centraal Noord-Brabant, Goirle, 3 februari

Provinciale veldloopkampioenschappen van Antwerpen, Borsbeek, 3 februari (.xls)

Veldloopkampioenschappen van Belgisch-Limburg, Neerpelt, 3 februari (.xls)

Veldloopkampioenschappen van West-Vlaanderen, Roeselare, 3 februari (.xls)

Veldloopkampioenschappen van Vlaams-Brabant, Vilvoorde, 3 februari (.xls)

Belgische indoorkampioenschappen meerkampers en 35-plussers, Gent, 2-3 februari

Indoorwedstrijden voor atleten geboren vr 2002, Luxemburg, 3 februari

PSD Bank indoorgala, Dsseldorf, 8 februari

Nederlandse indoorkampioenschappen meerkampers en 35-plussers, Apeldoorn, 9-10 februari

EAA Indoorgala, Gent, 10 februari

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1993, Dortmund, 10 februari

Nederlandse indoorkampioenschappen, Apeldoorn, 16-17 februari (.xls)

Lotto Crosscup, Hulshout, 17 februari (.xls)

Atledocross, circuit centraal Noord-Brabant, Dongen, 17 februari

Av Leudalcross, Limbracircuit, Haelen, 17 februari (.xls)

Parkloop, circuit Belgisch-Limburg, Sint-Truiden, 17 februari (.xls)

Wedertcross, Kempencircuit NL, Valkenswaard, 17 februari (.xls)

Belgische indoorkampioenschappen, Gent, 17 februari

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1993, Dortmund, 17 februari

Duitse indoorkampioenschappen, Dortmund, 23-24 februari

Nederlandse indoorkampioenschappen voor atleten geboren in 1994-1997, Apeldoorn, 23-24 februari (.xls)

Lotto Crosscup, Dour, 24 februari (.xls)

Joe Manncross, Kempencircuit NL, Best, 24 februari (.xls)

Commanderijecross, De Mortel, 24 februari


Maart

Europese indoorkampioenschappen, Gothenburg, 1-3 maart

Belgische indoorkampioenschappen voor atleten geboren in 1991-1995, Gent, 2 maart

Amerikaanse indoorkampioenschappen, Albuquerque, 2-3 maart

Belgische indoorkampioenschappen voor atleten geboren in 1996-1999, Gent, 3 maart

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1995, Dortmund, 3 maart

Carrier 20 km, Alphen aan den Rijn, 3 maart

NCAA Division I indoorkampioenschappen, Fayetteville, 8-9 maart

Duitse veldloopkampioenschappen, Dornstetten, 9 maart

Belgische indoorkampioenschappen voor 35-plussers, Gent, 9 maart

Belgische veldloopkampioenschappen, tevens finale Lotto Crosscup, Oostende-Stene, 10 maart (.xls)

Hel van Bakel, Bakel, 10 maart

Karpencross, Kempencircuit NL, Eindhoven, 10 maart (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1997, Dortmund, 10 maart (.xls)

ABNAMRO CPC-loop 21.1 km, Den Haag, 10 maart

Aztec invitational, San Diego (SDS), 14-16 maart

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1993, Dortmund, 17 maart

Trojan invitational, Los Angeles (USC), 22-23 maart

IAAF WK cross country, Bydgoszcz, 24 maart

Weir Minerals Venloop, open NK 21.1 km, Venlo, 24 maart

Texas relays, Austin, 28-30 maart

SF State distance carnival, San Francisco, 29 maart

Stanford invitational, Stanford, 29-30 maart


April

Openingswedstrijden voor alle leeftijden, Stiphout, 1 april

Peter Rusmanloop 10 mijl, Oirsbeek, 1 april

Sun Angel classic, Tempe, 5-6 april

IAAF World Challenge. Melbourne, 6 april

Parelloop 10 km, Brunssum, 7 april

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 1996-1997, diverse locaties, 14 april

Nederlandse clubcompetitie voor 35-plussers, diverse locaties, 14 april

ABNAMRO marathon, Rotterdam, 14 april

Marathon, Boston, 15 april

Baanwedstrijdenreeks Nederlandse Kempen, voor atleten geboren vr 2002, Veldhoven, 16 april

Mount SAC relays, Walnut, 18-20 april

Openingswedstrijden, Dsseldorf-Lierenfeld, 19 april

Aprilwedstrijden voor alle leeftijden, Erkelenz, 20 april

Belgische clubcompetitie voor vrouwen van 2000-2003, diverse locaties, 20 april

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 1998-2001, diverse locaties, 20 april

Voorjaarsrun 10 km, MLAC, Beesel, 20 april

Belgische clubcompetitie voor mannen van 2000-2003, diverse locaties, 21 april

Nederlandse clubcompetitie 1e/2e/3e divisie, diverse locaties, 21 april

Marathon, Enschede, 21 april

Virgin Atlantic marathon, Londen, 21 april

Haspa marathon, Hamburg, 21 april

Drake relays, Des Moines, 24-27 april

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2000, Naaldwijk, 25 april

Penn relays, Philadelphia, 25-27 april

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2002, Etten-Leur, 26 april

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2000, Treebeek, 26 april

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2002, Wijchen, 26 april

Gooi- en Eemlandcircuit voor atleten geboren vr 2000, Amersfoort, 27 april

Incourante loopnummers voor alle leeftijden, Erkelenz, 27 april

Belgische provinciale kampioenschappen, diverse locaties, 27-28 april

City run 10 mijl, Roermond, 30 april


Mei

Vlaamse B-meeting, Herentals, 1 mei

Lopersdag voor alle leeftijden, Schteln, 1 mei

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren vr 2000, Utrecht-ZO, 3 mei

IAAF World Challenge, Kingston, 4 mei

Belgische clubcompetitie voor vrouwen van 1996-1999, diverse locaties, 4 mei

IAAF World Challenge, Tokio, 5 mei

Belgische clubcompetitie voor mannen van 1996-1999, diverse locaties, 5 mei

Instuifwedstrijden voor alle leeftijden, Weert-ZW, 7 mei

Wedstrijden voor atleten geboren vr 2000, Dortmund, 8 mei (.xls)

Hemelvaartwedstrijden voor alle leeftijden, Keulen-Oost, 9 mei (.pdf)

Flanders Cup, Sint-Niklaas, 9 mei (.xls)

Harry Schulting games, Vught-NO, 9 mei (.xls)

IAAF Diamond League, Doha, 10 mei

Belgische clubcompetitie voor vrouwen, diverse locaties, 11 mei

Ter Specke Bokaal, baancircuit NL, Lisse, 11 mei (.xls)

Open regionale kampioenschappen (Niederrhein-Sd), Aken-Waldstadion, 11-12 mei (.pdf)

Guus Wokke opticinsloop 10 km, MLAC, Panningen, 11 mei

IAAF World Challenge, Belm, 12 mei

Belgische clubcompetitie voor mannen, diverse locaties, 12 mei

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 1994-1995, diverse locaties, 12 mei

Maasmarathon, Vis-Maastricht-Vis, 12 mei

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren vr 2002, Amersfoort, 14 mei (.xls)

Baanwedstrijdenreeks Nederlandse Kempen, voor atleten geboren vr 2002, Eindhoven, 14 mei (.xls)

Mini-internationale wedstrijden, Koblenz, 15 mei (.xls)

Track meeting, Wageningen, 17 mei (.xls)

IAAF Diamond League, Sjanghai, 18 mei

IAAF World Challenge, Ponce, 18 mei

Flynth Recordwedstrijden, baancircuit NL, Hoorn, 18 mei (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2000, Lanaken, 18 mei (.pdf)

Flanders Cup, Lokeren, 19 mei (.xls)

Veldslag van atleten geboren in 1996-1998, Amsterdam-West, 19 mei

Mayk van Beek Heideloop 10 mijl, Landgraaf, 19 mei

Nederlandse kampioenschappen meerkamp, Apeldoorn, 19-20 mei

Pure Blue pinkstergala, Hulst, 20 mei (.xls)

Pinkstergala, German meeting, Rehlingen, 20 mei (.xls)

T-meeting, Tilburg, 20 mei

IAAF World Challenge, Beijing, 21 mei

Baanwedstrijdenreeks voor alle leeftijden, Oedt, 22 mei

Baanwedstrijden voor studenten en atleten geboren vr 2000, Eindhoven, 24 mei (.pdf)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2000, Kaarst, 24 mei (.pdf)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren vr 2000, Utrecht-ZO, 24 mei

IAAF Diamond League, New York, 25 mei

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 1998-2001, diverse locaties, 25 mei

Vlaamse kampioenschappen, Ninove, 25 mei (.xls)

Hypobank IAAF meerkampgala, Gtzis, 25-26 mei

Singelloop 10 km, MLAC, Weert, 25 mei

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 1996-1997, diverse locaties, 26 mei

Nederlandse clubcompetitie voor 35-plussers, diverse locaties, 26 mei

Vlaamse B-meeting, Duffel, 26 mei

German meeting, Rhede, 26 mei

DSM baancircuit voor atleten geboren vr 2000, Harderwijk, 29 mei (.xls)

German meeting, Dessau, 31 mei (.xls)

Gooi- en Eemlandcircuit voor atleten geboren vr 2000, Huizen, 31 mei (.xls)

Instuif voor atleten geboren vr 2002, Schoonhoven, 31 mei (.xls)


Juni

IAAF Diamond League, Eugene, 1 juni

Wedstrijden voor atleten geboren voor 2000, Lommel, 1 juni

Flanders Cup, Oordegem, 1 juni (.xls)

Kragten avondloop 10 km, MLAC, Roermond-Herten, 1 juni

Nederlandse kampioenschappen clubteams, Den Haag-West, 2 juni

Nederlandse clubcompetitie 1e/2e/3e divisie, diverse locaties, 2 juni

IAAF Diamond League, Rome, 4 juni

Baanwedstrijdenreeks Nederlandse Kempen, voor atleten geboren vr 2002, Valkenswaard, 4 juni

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2002, Weert, 4 juni

Tartltos loopgala, Wageningen, 5 juni (.xls)

NCAA Division I kampioenschappen, Eugene, 5-8 juni

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2000, Deurne, 6 juni

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2000, Waalwijk, 6 juni (.xls)

IAAF World Challenge, Hengelo, 8 juni

Flanders Cup, Kessel-Lo, 8 juni (.xls)

German meeting, Regensburg, 8 juni (.xls)

Steinakkerloop 10 km, MLAC, Stramproy, 8 juni (.xls)

Open Noord-Brabantse kampioenschappen meerkamp, voor atleten geboren vr 2002, Gemert, 8-9 juni

IAAF World Challenge, Rabat, 9 juni

Gouden Spikewedstrijden, baancircuit NL, Alphen aan den Rijn, 9 juni (.xls)

Maastrichts Mooiste 15 km, Maastricht, 9 juni

IAAF World Challenge, Moskou, 11 juni

IAAF World Challenge, Dakar, 12 juni

EAA Global Athletics, Nijmegen, 12 juni (.xls)

IAAF Diamond League, Oslo, 13 juni

Bizarre middenafstanden, Barendrecht, 13 juni (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2000, Lanaken, 14 juni (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren vr 2000, Utrecht-ZO, 14 juni (.xls)

Erdgas IAAF meerkampgala, Ratingen, 15-16 juni

Nederlandse clubcompetitie 1e/2e/3e divisie, diverse locaties, 16 juni

Baanwedstrijdenreeks Nederlandse Kempen, voor atleten geboren vr 2002, Best, 18 juni (.xls)

Amerikaanse kampioenschappen, Des Moines, 19-23 juni

Acht van Horst 10 km, MLAC, Horst, 21 juni

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 1998-2001, diverse locaties, 22 juni

Vlaamse B-meeting, Vilvoorde, 22 juni

Europacup voor landenteams, eredivisie, Gateshead, 22-23 juni

Europacup voor landenteams, 1e divisie, Dublin, 22-23 juni (.xls)

Europacup voor landenteams, 2e divisie, Kaunas, 22-23 juni

Europacup voor landenteams, 3e divisie, Banska Bystrica, 22-23 juni

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 1994-1995, diverse locaties, 23 juni

Stratenloop 15 km, Bilzen, 23 juni

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2000, Stiphout, 25 juni (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor alle leeftijden, Oedt, 26 juni (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2000, Tessenderlo, 26 juni (.xls)

IAAF World Challenge, Ostrava, 27 juni (.xls)

Nederlandse kampioenschappen voor atleten van 1994-1997, Eindhoven, 28-30 juni (.xls)

EAP meet, Nivelles, 29 juni (.xls)

Univ Stadsloop 10 km, Appingedam, 29 juni (.xls)

IAAF Diamond League, Birmingham, 30 juni

Vlaamse B-meeting, Lier, 30 juni (.xls)


Juli

IAAF Diamond League, Lausanne, 4 juli

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren vr 2000, Utrecht-ZO, 5 juli (.xls)

IAAF Diamond League, Paris Saint-Dnis, 6 juli

Flanders Cup, Oordegem, 6 juli (.xls)

Nacht van de Vriendschap, Mol, 6 juli (.xls)

Duitse kampioenschappen, Ulm, 6-7 juli

Kermismeerkampen, Best, 6-7 juli

Universiade, Kazan, 6-17 juli

Klaverblad Arena Games, baancircuit NL, Hilversum, 7 juli (.xls)

Wedstrijden voor atleten geboren vr 2002, Schteln, 7 juli

EAA-meeting van de provincie Luik, Naimette, 10 juli (.xls)

Middenafstanden en hinkstapspringen, Schlafhorst, 10 juli

IAAF wereldkampioenschappen voor atleten van 1996-1997, Donjetsk, 10-14 juli

EAA Europese kampioenschappen voor atleten van 1991-1993, Tampere, 10-14 juli (.xls)

IAAF World Challenge, Madrid, 13 juli

KBC EAA Atletieknacht, Heusden-Zolder, 13 juli (.xls)

Flanders Cup, Kortrijk, 14 juli (.xls)

EOC Europese olympiade voor atleten van 1997-1998, Utrecht-ZO, 15-19 juli (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2000, Stiphout, 16 juli (.xls)

EAA Europese kampioenschappen voor atleten van 1994-1995, Rieti, 18-21 juli (.xls)

IAAF Diamond League, Monte Carlo, 19 juli

German meeting, Bottrop, 19 juli (.xls)

Track meeting, Wageningen, 19 juli (.xls)

Belgische kampioenschappen, Brussel, 20-21 juli (.xls)

Asics Nederlandse kampioenschappen, Amsterdam-ZW, 20-21 juli (.xls)

IPC Wereldkampioenschappen voor gehandicapte atleten, Lyon, 19-28 juli

IAAF Diamond League, Londen, 26-27 juli

Baanwedstrijden, Dsseldorf-Lierenfeld, 27 juli (.pdf)

Vakantiewedstrijden, Mol, 27 juli (.pdf)

Flanders Cup, Ninove, 27 juli (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Lanaken, 31 juli (.pdf)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2000, Stiphout, 31 juli (.xls)


Augustus

Flanders Cup, Gentbrugge, 3 augustus (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2000, Lommel, 3 augustus (.pdf)

Open Belgische meerkampkampioenschappen, Dilbeek, 3-4 augustus (.pdf)

Wedstrijden voor alle leeftijden, Brasschaat, 4 augustus (.pdf)

Wedstrijden voor atleten geboren vr 2000, Vilvoorde, 6 augustus (.pdf)

Baanloopserie voor alle leeftijden, Erkelenz, 7 augustus (.xls)

Baanloopserie voor alle leeftijden, Leverkusen-Manfort, 8 augustus (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren vr 2000, Utrecht-ZO, 9 augustus (.xls)

Vlaamse B-meeting, Huizingen, 10 augustus (.xls)

Berghoff meeting voor atleten geboren vr 2000, Tessenderlo, 10 augustus (.xls)

IAAF WK, Moskou, 10-18 augustus ((.xls).zip)

Wedstrijden voor atleten geboren vr 2000, Aalst, 11 augustus (.pdf)

Vlaamse kampioenschappen voor atleten van 1996-1999, Heusden-Zolder, 15 augustus (.xls)

Baanloopserie voor alle leeftijden, Leverkusen-Manfort, 15 augustus (.xls)

BNO-reeks baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2000, Uden, 16 augustus (.xls)

"Gouden" 1500-wedstrijden voor atleten geboren vr 2000, Vilvoorde, 17 augustus (.pdf)

Wedstrijden voor atleten geboren vr 2000, Tongerlo, 21 augustus (.xls)

Baanloopserie voor alle leeftijden, Erkelenz, 21 augustus (.pdf)

IAAF Diamond League, Stockholm, 22 augustus

Baanloopserie voor alle leeftijden, Leverkusen-Manfort, 22 augustus (.xls)

BNO-reeks baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2000, Gemert, 23 augustus (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2002, Roermond, 23 augustus (.xls)

Memorial Ren Thomas voor atleten geboren vr 2000, Tessenderlo, 23 augustus (.xls)

Flanders Cup, Merksem, 24 augustus (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden (NL-Limburgse kampioenschappen voor atleten geboren na 2001), Kerkrade, 24 augustus (.xls)

Euregiomeeting voor alle leeftijden, Lanaken, 24 augustus (.pdf)

Nederlandse kampioenschappen voor atleten van 1998-1999 (officieus), Amsterdam-Ookmeer, 24-25 augustus (.xls)

IAAF Diamond League, Zrich, 29 augustus

Wedstrijden voor atleten geboren vr 2000, Neerpelt, 30 augustus (.pdf)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren vr 2000, Utrecht-ZO, 30 augustus (.xls)

EAP Amsterdam Open, Amsterdam-ZW, 31 augustus (.xls)

Baanwedstrijden, Dsseldorf-Lierenfeld, 31 augustus (.pdf)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 1997, Stiphout, 31 augustus (.xls)

Zuid-Nederlandse kampioenschappen, voor Noord-Brabantse en Limburgse atleten geboren vr 2000, Weert, 31 augustus (.xls)


September

Belgische kampioenschappen voor atleten van 1996-1999, Mouscron, 31 augustus-1 september (.xls)

IAAF World Challenge, Berlijn, 1 september

Hoogspringgala, Viersen, 1 september (.xls)

Brabants Dagblad 10 mijl, Tilburg, 1 september

IAAF World Challenge, Zagreb, 3 september

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2002, Weert-ZW, 3 september

Baanwedstrijdenreeks voor alle leeftijden, Dsseldorf-Lierenfeld, 4 september (.pdf)

IAAF Diamond League, Brussel, 6 september

BNO-reeks baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2000, Den Bosch, 6 september

Dual meet Nedeland-Westfalen, voor atleten van 1998-1999, Almelo, 7 september (.xls)

IAAF World Challenge, Rieti, 8 september

Nederlandse kampioenschappen voor atleten van 2000-2001 (officieus), Amsterdam-ZW, 8 september (.xls)

Nederlandse kampioenschappen clubteams voor atleten van 1994-1995, Sittard, 8 september (.xls)

Nederlandse clubcompetitiefinale voor 35-plussers, Utrecht-ZO, 8 september (.xls)

Marathon, Meerssen, 8 september

Baanwedstrijdenreeks, Dsseldorf-Lierenfeld, 11 september (.pdf)

Time Tronics meeting voor atleten geboren vr 2000, Tessenderlo, 11 september (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2000, Someren, 12 september

Baanwedstrijdenreeks voor alle leeftijden, Oedt, 13 september

Belgische kampioenschappen voor provinciale teams van atleten van 1996-1999, Brugge, 14 september (.xls)

Belgische clubnacompetitie voor atleten van 2000-2003, Maldegem, 14 september (.xls)

Nederlandse clubcompetitiefinale voor atleten van 1998-2001, Rotterdam-Oost, 14 september (.xls)

Avondloop 10 km, MLAC, Heythuysen, 14 september (.xls)

Belgische kampioenschappen voor atleten van 1991-1995, Vilvoorde, 15 september (.xls)

Nederlandse clubnacompetitie ere/1e divisie, Vught, 15 september (.xls)

Nederlandse clubnacompetitie 1e/2e divisie, Zwolle, 15 september (.xls)

Nederlandse clubnacompetitie 2e/3e divisie, Alphen aan den Rijn, 15 september (.xls)

Baanwedstrijdenreeks, Dsseldorf-Lierenfeld, 18 september (.pdf)

Structabo meeting voor atleten geboren vr 2000, Tessenderlo, 18 september (.xls)

Track meeting, Wageningen, 20 september (.xls)

Belgische kampioenschappen estafette, Merksem, 22 september (.xls)

Wedstrijden voor atleten geboren na 1999, Schteln, 22 september

Nederlandse clubcompetitiefinale voor atleten van 1996-1997, Leiden, 22 september (.xls)

Dam-tot-Damloop 10 mijl, Amsterdam-Zaandam, 22 september

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2002, Weert-ZW, 24 september

Open kampioenschappen, Dsseldorf-Lierenfeld, 27 september

Sluitingswedstrijden voor alle leeftijden, Erkelenz, 27 september

Nederlandse kampioenschappen estafette, Amstelveen, 28-29 september

BMW marathon, Berlijn, 29 september

ABNAMRO Singelloop, open NK 10 km, Utrecht, 29 september


Oktober

Amgen Singelloop 21.1 km, Breda, 6 oktober

Bank of America marathon, Chicago, 13 oktober

De Lage Landen marathon, open NK, Eindhoven, 13 oktober

RWE marathon, Essen, 13 oktober

Vier mijl, Haren-Groningen, 13 oktober

WMA Wereldkampioenschappen voor 35-plussers, Porto Alegre, 16-27 oktober

Oldemeijercross, Hardenberg, 19 oktober (.xls)

Athlos cross, Harderwijk, 19 oktober (.xls)

Blauwe Meer cross, Loon op Zand, 20 oktober (.xls)

TCS marathon, Amsterdam, 20 oktober

Douwe Smit Trofee (werpvijfkamp), Roermond, 26 oktober

DOS-cross, Dwingeloo, 26 oktober (.xls)

Lotto Crosscup relays, Gent, 27 oktober

IJzeren Mancross, Limbracircuit, Weert, 27 oktober (.xls)


November

Lotto Crosscup, Mol, 3 november (.xls)

No Limitscross, Kempencircuit NL, Bladel, 3 november (.xls)

Scopias Klein Zwitserlandcross, Limbracircuit, Tegelen-NO, 3 november (.xls)

LCC-veldloop, Tongeren, 3 november (.xls)

Encibergloop, Maastricht, 3 november

ING Bank marathon, New York, 3 november

Mizuno bergloop, Altweerterheide, 9 november

LCC-veldloop, Neerpelt, 10 november (.xls)

Molenvencross, Limbracircuit, Stiphout-West, 10 november (.xls)

Grote Prijs van de stad Halle, 11 november (.xls)

Grote Prijs van de stad Mechelen, 11 november (.xls)

NCAA D1 Northeast regionals cross country, Bronx, NY, 15 november (.xls)

NCAA D1 Mid-Atlantic regionals cross country, Betlehem, PA, 15 november (.xls)

NCAA D1 Great Lakes regionals cross country, Madison, WI, 15 november (.xls)

NCAA D1 Midwest regionals cross country, Ames, IA, 15 november (.xls)

NCAA D1 Mountain regionals cross country, Ogden, UT, 15 november (.xls)

NCAA D1 West regionals cross country, Sacramento, CA, 15 november (.xls)

NCAA D1 South Central regionals cross country, Waco, TX, 15 november (.xls)

NCAA D1 South regionals cross country, Tuscaloosa, AL, 15 november (.xls)

NCAA D1 Southeast regionals cross country, Earlysville, VA, 15 november (.xls)

Memorial Jef Bogaertscross, Kortenberg, 17 november

Scorpiocross, Oosterhout, 17 november (.xls)

Witvencross, Kempencircuit NL, Veldhoven, 17 november (.xls)

Scholten Awater Zevenheuvelenloop 15 km, Nijmegen-Groesbeek-Nijmegen, 17 november

NCAA D1 nationals cross country, Terre Haute, IN, 23 november (.xls)

Memorial Frans Christiaenscross, Vilvoorde, 23 november (.xls)

EAA Loket.NL Warandeloop, open NK veldloop, Tilburg, 23-24 november (.xls)

EAA Lotto Crosscup, Roeselare, 24 november (.xls)

Herfstcross, Arendonk, 24 november

Veldloop, Bonheiden, 24 november

LCC-veldloop, Genk, 24 november (.xls)

Memorial Falco Christiaenscross, Zele, 24 november


December

LCC-veldloop, Bree, 1 december (.xls)

Kapellerbosloop, Landgraaf, 1 december (.xls)

Spar EAA Europese veldloopkampioenschappen, Belgrado, 8 december (.xls)

Zandboscross, Limbracircuit, Deurne-West, 8 december (.xls)

L'Avant Sylvestrecross, Kempencircuit NL, Reusel, 8 december (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 2000, Gent, 14 december (.pdf)

Meinwegcross, Limbracircuit, Herkenbosch, 15 december (.xls)

3-Dorpencross, Kempencircuit NL, Veghel-ZW, 15 december (.xls)

Lidocross, circuit centraal Noord-Brabant, Waalwijk, 15 december (.xls)

Indoorwedstrijden voor alle leeftijden, Dortmund, 15 december

Indoorwedstrijden voor alle leeftijden, Dsseldorf, 15 december (.pdf)

Mescherbergloop 15 km, Eijsden, 15 december (.xls)

Indoorwedstrijden voor alle leeftijden, Gent, 21 december ((.xls).zip)

IAAF Lotto Crosscup, Brussel, 22 december (.xls)

LCC-veldloop, Dilsen, 22 december (.xls)

Indoorwedstrijden voor alle leeftijden, Dortmund, 22 december (.xls)

Kerstcross, Heerlen, 26 december (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren voor 2001, Gent, 26 december ((.xls).zip)

Indoorwedstrijden voor alle leeftijden, Gent, 28 december ((.xls).zip)

Auwjaorscross, Kempencircuit NL, Oirschot, 29 december (.xls)

Sylvestercross, veldloopcircuit NL, Soest, 31 december (.xls)


Terug naar frontpage van Tracklion