Uitslagen van Atletiekwedstrijden in 2019

Januari Februari Maart

April

Mei

Juni

Juli

Augustus

September

Oktober November December

Januari

Indoorkampioenschappen van Antwerpen en Vlaams-Brabant, Gent, 5 januari ((.xls).zip)

IAAF cross country challenge, San Giorgio su Legnano, 6 januari ((.xls).zip)

Jaspercross, Limbracircuit, Asten, 6 januari ((.xls).zip)

Veldloop, Grimbergen, 6 januari ((.xls).zip)

Veldloop, Hulshout, 6 januari ((.xls).zip)

Crosscircuit Belgisch-Limburg (LCC), Lanaken, 6 januari ((.xls).zip)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren voor 2008, Apeldoorn, 6 januari ((.xls).zip)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren voor 2006, Dortmund, 6 januari ((.xls).zip)

Indoorkampioenschappen van West-Vlaanderen, Oost-Vlaanderen, en Belgisch-Limburg, Gent, 6 januari ((.xls).zip)

Nieuwjaarsloop 10 km, Boekend, 6 januari ((.xls).zip)

Great Stirling Castle cross country, Stirling, 12 januari ((.xls).zip)

Open indoorwedstrijden, Seattle, 12 januari ((.xls).zip)<

Indoorwedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Gent, 12 januari ((.xls).zip)

IAAF cross country challenge, Elgoibar, 13 januari ((.xls).zip)

Crosscircuit centraal Noord-Brabant, Goirle, 13 januari ((.xls).zip)

Veldloopkampioenschappen van Antwerpen, Mechelen, 13 januari ((.xls).zip)

Veldloopkampioenschappen van West-Vlaanderen, Meulebeke, 13 januari ((.xls).zip)

Veldloopkampioenschappen van Belgisch-Limburg, Tongeren, 13 januari ((.xls).zip)

Veldloopkampioenschappen van Oost-Vlaanderen, Zottegem, 13 januari ((.xls).zip)

Halve marathon, Egmond, 13 januari ((.xls).zip)

Martin Luther King junior indoor invitational, Albuquerque, 18-19 januari ((.xls).zip)

Keydet VMI indoor invitational, Lexington, VA, 18-19 januari ((.xls).zip)

IAAF cross country challenge, Dundonald, 19 januari ((.xls).zip)

Waalse indoorkampioenschappen voor atleten van 2001-2004, Gent, 19 januari ((.xls).zip)

Nederlandse indoorkampioenschappen voor atleten van 2004-2007 (officieus), Apeldoorn, 19-20 januari ((.xls).zip)

IAAF cross country challenge, Sevilla, 20 januari ((.xls).zip)

Crosscup Luik, Hannut, 20 januari ((.xls).zip)

EAA Abdijcross, nationaal crosscircuit Nederland, Rolduc, 20 januari ((.xls).zip)

Leemkuilcross, Berg en Dal, 20 januari ((.xls).zip)

Veldloop, Bornem, 20 januari ((.xls).zip)

Dieprijtcross, Kempencircuit, Eersel, 20 januari ((.xls).zip)

Bossencross, Limbracircuit, Helden, 20 januari ((.xls).zip)

Veldloop, Herentals, 20 januari ((.xls).zip)

Veldloop, Ieper, 20 januari ((.xls).zip)

Veldloop, Maldegem, 20 januari ((.xls).zip)

Crosscircuit centraal Noord-Brabant, Rijen, 20 januari ((.xls).zip)

Vlaamse indoorkampioenschappen voor atleten van 2001-2004, Gent, 20 januari ((.xls).zip)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1999, Dortmund, 20 januari ((.xls).zip)

Annendaalloop 21.1 en 10.55 km, Posterholt, 20 januari ((.xls).zip)

NCAA indoor meet, Clemson, SC, 25-26 januari ((.xls).zip)

NCAA indoor meet, Huntington, WV, 25-26 januari ((.xls).zip)

NCAA indoor meet, Lynchburg, VA, 25-26 januari ((.xls).zip)

NCAA indoor meet, Seattle, 25-26 januari ((.xls).zip)

IAAF world indoor tour, Boston, 26 januari ((.xls).zip)

Universitaire indoorwedstrijden, Albuquerque, 26 januari ((.xls).zip)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren voor 2004, Apeldoorn, 26 januari ((.xls).zip)

Waalse indoorkampioenschappen, Gent, 26 januari ((.xls).zip)

IAAF cross country challenge, San Vittore Olano, 27 januari ((.xls).zip)

EAA Mastboscross, nationaal crosscircuit Nederland, Breda, 27 januari ((.xls).zip)

Joe Manncross, Kempencircuit, Best, 27 januari ((.xls).zip)

Veldloop, Geel, 27 januari ((.xls).zip)

Veldloop, Poperinge, 27 januari ((.xls).zip)

Crosscircuit Belgisch-Limburg (LCC), Sint-Truiden, 27 januari ((.xls).zip)

Vlakwatercross, Limbracircuit, Venray, 27 januari ((.xls).zip)

Veldloop, Vilvoorde, 27 januari ((.xls).zip)

Indoorgala, Dortmund, 27 januari ((.xls).zip)

Vlaamse indoorkampioenschappen, Gent, 27 januari ((.xls).zip)


Februari

NCAA indoorwedstrijden, Albuquerque, 1-2 februari ((.xls).zip)

NCAA indoorwedstrijden, College Station, 1-2 februari ((.xls).zip)

NCAA indoorwedstrijden, Lincoln, NE, 1-2 februari ((.xls).zip)

NCAA indoorwedstrijden, Notre Dame, IN, 1-2 februari ((.xls).zip)

NCAA indoorwedstrijden, Winston-Salem, 1-2 februari ((.xls).zip)

Nederlandse indoorkampioenschappen voor 35-plussers, Apeldoorn, 1-3 februari ((.xls).zip)

Crosskampioenschappen van de Verenigde Staten, Tallahassee, 2 februari ((.xls).zip)

IAAF world indoor tour, Karlsruhe, 2 februari ((.xls).zip)

Indoorgala, Luxemburg, 2 februari ((.xls).zip)

Nederlandse indoorkampioenschappen voor 5- en 7-kampers, Apeldoorn, 2-3 februari ((.xls).zip)

Belgische indoorkampioenschappen voor 5- en 7-kampers, Gent, 2-3 februari ((.xls).zip)

IAAF cross country challenge, Albufeira, 3 februari ((.xls).zip)

Crosscircuit Belgisch-Limburg (LCC), Alken, 3 februari ((.xls).zip)

Crosscircuit centraal Noord-Brabant, Dongen, 3 februari ((.xls).zip)

Veldloop, Hamme, 3 februari ((.xls).zip)

Veldloop, Lier, 3 februari ((.xls).zip)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren voor 2010, Dortmund, 3 februari ((.xls).zip)

IAAF world indoor tour, Torun, 6 februari ((.xls).zip)

IAAF world indoor tour, Madrid, 8 februari ((.xls).zip)

Huskey indoor classic, Seattle, 8 februari ((.xls).zip)

Don Kirby indoor invitational, Albuquerque, 8-9 februari ((.xls).zip)

Iowa State classic, Ames, 8-9 februari ((.xls).zip)

Tyson invitational, Fayetteville, 8-9 februari ((.xls).zip)

Darius Dixon indoor invitational, Lynchburg, VA, 8-9 februari ((.xls).zip)

EAA indoor tour, Gent, 9 februari ((.xls).zip)

EAA indoor tour, Linz, 9 februari ((.xls).zip)

Nederlandse indoorkampioenschappen voor atleten van 2000-2003, Apeldoorn, 9-10 februari ((.xls).zip)

Crosscup Vlaams-Brabant, Rotselaar, 10 februari ((.xls).zip)

Wedertcross, Kempencircuit, Valkenswaard, 10 februari ((.xls).zip)

Open NK 10 km op de weg, Schoorl, 10 februari ((.xls).zip)

NCAA indoorwedstrijden, Seattle, 15 februari ((.xls).zip)

NCAA Big South conference indoorkampioenschappen, Lynchburg, VA, 15-16 februari ((.xls).zip)

IAAF world indoor tour, Birmingham, GB, 16 februari ((.xls).zip)

Nederlandse indoorkampioenschappen, Apeldoorn, 16-17 februari ((.xls).zip)

Duitse indoorkampioenschappen, Leipzig, 16-17 februari ((.xls).zip)

Veldloop, Essen (Antwerpen), 17 februari ((.xls).zip)

Karpencross, Kempencircuit, Eindhoven, 17 februari ((.xls).zip)

Leudalcross, Limbracircuit, Haelen, 17 februari ((.xls).zip)

Veldloop, Lebbeke, 17 februari ((.xls).zip)

Crosscircuit Belgisch-Limburg (LCC), Lommel, 17 februari ((.xls).zip)

Belgische indoorkampioenschappen, Gent, 17 februari ((.xls).zip)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1999, Dortmund, 17 februari ((.xls).zip)

Marathon, Sevilla, 17 februari ((.xls).zip)

IAAF world indoor tour, Düsseldorf, 20 februari ((.xls).zip)

NCAA Mountain West conference indoorkampioenschappen, Albuquerque, 21-23 februari ((.xls).zip)

NCAA Southeast Conference indoorkampioenschappen, Fayetteville, 22-23 februari ((.xls).zip)

NCAA Mountain Pacific conference indoorkampioenschappen, Seattle, 22-23 februari ((.xls).zip)

Indoorkampioenschappen van de Verenigde Staten, Staten Island, NY, 22-24 februari ((.xls).zip)

Indoorwedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Gent, 23 februari ((.xls).zip)

Nederlandse kampioenschappen cross country, Kraggenburg, 23-24 februari ((.xls).zip)

NCAA Atlantic 10 conference indoorkampioenschappen, Fairfax, VA, 23-24 februari ((.xls).zip)

Belgische kampioenschappen cross country, Brussel-Noord, 24 februari ((.xls).zip)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1999, Dortmund, 24 februari ((.xls).zip)

Voorjaarsloop 15 km, Venlo, 24 februari ((.xls).zip)


Maart

EAA Europese indoorkampioenschappen, Glasgow, 1-3 maart ((.xls).zip)

Belgische indoorkampioenschappen voor atleten van 1997-2001, Gent, 2 maart ((.xls).zip)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren voor 2010, Dortmund, 2 maart ((.xls).zip)

Belgische kampioenschappen cross country voor 35-plussers, Tessenderlo, 3 maart ((.xls).zip)

Veldloop, Ardooie, 3 maart ((.xls).zip)

Crosscircuit Belgisch-Limburg (LCC), Tessenderlo, 3 maart ((.xls).zip)

Belgische indoorkampioenschappen voor atleten van 2002-2005, Gent, 3 maart ((.xls).zip)

NCAA Division 1 indoorkampioenschappen, Birmingham, AL, 8-9 maart ((.xls).zip)

Duitse kampioenschappen cross country, Ingolstadt, 9 maart ((.xls).zip)

Britse kampioenschappen cross country, Prestwold Hall, 9 maart ((.xls).zip)

Belgische indoorkampioenschappen voor 35-plussers, Gent, 10 maart ((.xls).zip)

NCAA-wedstrijden, Atlanta, 15-16 maart ((.xls).zip)

NCAA-wedstrijden, Portland, 15-16 maart ((.xls).zip)

NCAA-wedstrijden, Sacramento, 15-16 maart ((.xls).zip)

Stevensloop 21.1 km, Nijmegen, 17 maart ((.xls).zip

Heuvellandmarathon, Vaals-Maastricht, 17 maart ((.xls).zip

NCAA-wedstrijden, High Point, NC, 22-23 maart ((.xls).zip)

Arizona State invitational, Tempe, 22-23 maart ((.xls).zip)

20 km-race, Alphen aan den Rijn, 24 maart ((.xls).zip)

Parelloop 10 km, Brunssum, 24 maart ((.xls).zip)

Wereldkampioenschappen indoor voor 35-plussers, Torun, 24-30 maart

Texas relays, Austin, 27-30 maart ((.xls).zip)

Mike Fanelli classic, Hayward, CA, 28-30 maart ((.xls).zip)

Raleigh relays, Raleigh, 29-30 maart ((.xls).zip)

Stanford invitational, Stanford, 29-30 maart ((.xls).zip)

IAAF Wereldkampioenschappen cross country, Århus, 30 maart ((.xls).zip)

Venloop 21.1 km, open NK, Venlo, 31 maart ((.xls).zip)


April

Incourante looponderdelen voor alle leeftijden, Bottrop, 5 april ((.xls).zip)

Don Kirby Tailwind invitational, Albuquerque, 6 april

Nederlandse clubteamcompetitie voor atleten van 2004-2007, diverse plaatsen, 6 april ((.xls).zip)

Nederlandse clubteamcompetitie voor 35-plussers, diverse plaatsen, 7 april ((.xls).zip)

Nederlandse clubteamcompetitie voor atleten van 2000-2001, diverse plaatsen, 7 april ((.xls).zip)

Citylauf 10 km, Korschenbroich, 7 april ((.xls).zip)

Marathon, Rotterdam, 7 april ((.xls).zip)

Leudalloop MLAC 10 km, Heythuysen, 13 april ((.xls).zip)

Nederlandse clubteamcompetitie divisies 1-2-3, diverse plaatsen, 14 april ((.xls).zip)

Marathon, Enschede, 14 april ((.xls).zip)

Marathon, Parijs, 14 april

Marathon, Boston, 15 april

Bryan Clay invitational, Azusa, 17-19 april ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor alle leeftijdklassen, Oud-Beijerland, 18 april ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten geboren voor 2008, Someren, 18 april ((.xls).zip)

Mount San Antonio college relays, Torrance, 18-20 april ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten geboren voor 2008, Valkenswaard, 19 april ((.xls).zip)

Virginia challenge, Charlottesville, VA, 19-20 april ((.xls).zip)

Duke invitational, Durham, NC, 19-20 april ((.xls).zip)

Michael Johnson invitational, Waco, 19-20 april

Belgische provinciale kampioenschappen, diverse plaatsen, 20-22 april ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten gebroen voor 2008, Amersfoort, 22 april ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten gebroen voor 2008, Stiphout, 22 april ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten gebroen voor 2008, Vught, 22 april ((.xls).zip)

Drake relays, Des Moines, 24-27 april ((.xls).zip)

Penn relays, Philadelphia, 25-27 april

Tom Jones memorial, Gainesville, 26-27 april

IAAF World Challenge, São Paulo, 28 april ((.xls).zip)

Nederlandse clubteamcompetitie voor atleten van 2002-2003, diverse plaatsen, 28 april ((.xls).zip)

Marathon, Düsseldorf, 28 april ((.xls).zip)

Marathon, Hamburg, 28 april

Marathon, Londen, 28 april

Cityrun 10 mijl, Roermond, 28 april ((.xls).zip)

Treechloop 11.3 km, Maastricht, 28. April ((.xls).zip)


Mei

Vlaams B-circuit, Herentals, 1 mei ((.xls).zip)

Payton Jordan invitational, Stanford, 2 mei ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Doha, 3 mei ((.xls).zip)

Track series, Utrecht-ZO, 3 mei ((.xls).zip)

Belgische kampioenschappen 10000 m (plus 3000 m steeple vrouwen), Oudenaarde, 4 mei ((.xls).zip)

Looponderdelen 150-10000 m voor atleten geboren voor 2006, Leverkusen, 4 mei ((.xls).zip)

Bekerwedstrijden voor Belgische clubteams voor atleten van 2002-2005, diverse plaatsen, 4-5 mei ((.xls).zip)

Incourante middenafstanden, Barendrecht, 9 mei ((.xls).zip)

Thema-avond 5000 m, Zwolle, 10 mei ((.xls).zip)

Vlaams B-circuit, Duffel, 11 mei ((.xls).zip)

Nederlandse clubteamcompetitie eredivisie, Vught, 11 mei ((.xls).zip)

Avondloop MLAC 10 km, Horst, 11 mei ((.xls).zip)

Internationale baanwedstrijden, Pliezhausen, 12 mei ((.xls).zip)

Vlaams B-circuit, Sint-Niklaas, 12 mei ((.xls).zip)

Nederlandse clubteamcompetitie voor 35-plussers, diverse plaatsen, 12 mei ((.xls).zip)

Nederlandse clubteamcompetitie voor atleten van 2000-2001, diverse plaatsen, 12 mei ((.xls).zip)

Marathon, Vise-Maastricht-Vise, 12 mei ((.xls).zip)

Baanwedstrijden, Weert, 14 mei ((.xls).zip)

Lopersavond 1500 m, Naaldwijk, 16 mei ((.xls).zip)

Track Series, Wageningen, 17 mei ((.xls).zip)

Nederlandse kampioenschappen voor 35-plussers, Gouda, 17-19 mei ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Sjanghai, 18 mei ((.xls).zip)

Internationale loopwedstrijden 800-5000 m, Karlsruhe, 18 mei ((.xls).zip)

Nederlands baancircuit, Lisse, 18 mei ((.xls).zip)

Avondloop MLAC 10 km, Kessel, 18 mei ((.xls).zip)

Bekerwedstrijden voor Belgische clubteams, diverse plaatsen, 18-19 mei ((.xls).zip)

IAAF World Challenge, Osaka, 19 mei ((.xls).zip)

IAAF World Challenge, Nanjing, 21 mei ((.xls).zip)

Asterix meeting, Eindhoven, 23 mei ((.xls).zip)

NCAA Division 1 East preliminaries, Jacksonville, 23-25 mei ((.xls).zip)

NCAA Division 1 West preliminaries, Sacramento, 23-25 mei ((.xls).zip)

Track Series, Utrecht-ZO, 24 mei ((.xls).zip)

Flanders cup, Oordegem, 25 mei ((.xls).zip)

Nederlandse clubteamcompetitie voor atleten van 2004-2007, diverse plaatsen, 25 mei ((.xls).zip)

Avondloop MLAC 10 km, Velden, 25 mei ((.xls).zip)

IAAF combined events challenge, Goetzis, 25-26 mei ((.xls).zip)

Nederlandse clubteamcompetitie divisies 1-2-3, diverse plaatsen, 26 mei ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Stockholm, 30 mei ((.xls).zip)

Harry Schulting games, Vught, 30 mei ((.xls).zip)

Vlaamse kampioenschappen, Heusden-Zolder, 30 mei ((.xls).zip)

Nederlandse studentenkampioenschappen, Groningen, 30-31 mei ((.xls).zip)


Juni

Nationale baanwedstrijden, Jena, 1 juni ((.xls).zip)

Flanders cup, Oordegem, 1 juni ((.xls).zip)

Internationale baanwedstrijden, Ingolstadt, 2 juni ((.xls).zip)

Trail run 30 km, Heythuysen, June 2 ((.xls).zip)

Baanwedstrijden, Barendrecht, 5 juni ((.xls).zip)

NCAA Division 1 outdoorkampioenschappen, Austin, 5-8 juni ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Rome, 6 juni ((.xls).zip)

Tartletos loopgala, Wageningen, 7 juni ((.xls).zip)

Duitse kampioenschappen 10000 m, Essen-Stoppenberg, 8 juni ((.xls).zip)

Nederlandse kampioenschappen 10000 m en diverse nevenevenementen, Leiden, 8 juni ((.xls).zip)

Flanders cup, Lier, 8 juni ((.xls).zip)

IAAF combined events challenge, Arona, 8-9 juni ((.xls).zip)

IAAF World Challenge, Hengelo, 9 juni ((.xls).zip)

Internationale baanwedstrijden, Rehlingen, 9 juni ((.xls).zip)

T-meeting, Tilburg, 10 juni ((.xls).zip)

IAAF World Challenge, Turku, 11 juni ((.xls).zip)

EAA meeting, Montreuil, 11 juni ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Oslo, 13 juni ((.xls).zip)

Internationale baanwedstrijden, Dessau, 14 juni ((.xls).zip)

Next generation athletics, Nijmegen, 15 juni ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Rabat, 16 juni ((.xls).zip)

Nederlandse clubteamcompetitie divisies 1-2-3, diverse plaatsen, 16 juni ((.xls).zip)

IAAF World Challenge, Ostrava, 20 juni ((.xls).zip)

EAA meeting, Huelva, 20 juni ((.xls).zip)

Track series, Utrecht-ZO, 21 juni ((.xls).zip)

Waals baancircuit, Nivelles, 22 juni ((.xls).zip)

Nederlandse clubteamcompetitie voor atleten van 2004-2007, diverse plaatsen, 22 juni ((.xls).zip)

Avondloop MLAC 10 km, Herten, 22 juni ((.xls).zip)

IAAF combined events challenge, Talence, 22-23 juni ((.xls).zip)

Flanders cup, Lokeren, 23 juni ((.xls).zip)

Nederlandse clubteamcompetitie voor atleten van 2002-2003, diverse plaatsen, 23 juni ((.xls).zip)

Singelloop MLAC 10 km, Weert, 28 juni ((.xls).zip)

Nederlandse kampioenschappen voor atleten van 2000-2003, Alphen aan den Rijn, 28-30 juni ((.xls).zip)

Belgische kampioenschappen voor atleten van 1997-2001, Lebbeke, 29 juni ((.xls).zip)

IAAF combined events challenge, Ratingen, 29-30 juni ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Stanford, 30 juni (verbouwing stadion Eugene) ((.xls).zip)


Juli

Baanwdstrijden, Rotterdam-Blijdorp, 4 juli ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Lausanne, 5 juli ((.xls).zip)

Limbracircuit, Roermond, 5 juli ((.xls).zip)

Track series, Wageningen, 5 juli ((.xls).zip)

EAA Europacup 10000 m, Londen (Parliament Hill), 6 juli ((.xls).zip)

Nederlands baancircuit, Hilversum, 6 juli ((.xls).zip)

Vlaams B-circuit, Ertvelde, 7 juli ((.xls).zip)

Universiade, Napels, 8-13 juli ((.xls).zip)

EAA Europese kampioenschappen voor atleten van 1997-1999, Gaevle, 11-14 juli ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Monte Carlo, 12 juli ((.xls).zip)

Track series, Utrecht-ZO, 12 juli ((.xls).zip)

Flanders cup, Kortrijk, 13 juli ((.xls).zip)


Augustus


September


Oktober


November


December


Terug naar Tracklion

Terug naar Sportslion