Uitslagen van Atletiekwedstrijden in 2017

Januari Februari Maart

April

Mei

Juni

Juli

Augustus

September

Oktober November December

Januari

IAAF cross country permit, San Giorgio su Legnano, 6 januari (.xls)

EAA cross country permit, Edinburgh, 7 januari (.xls)

Avondveldloop, Hulshout, 7 januari (.xls)

Indoorkampioenschappen van Antwerpen en Vlaams-Brabant, Gent, 7 januari ((.xls).zip)

Indoorkampioenschappen van Belgisch-Limburg, Heusden-Zolder, dag 1, 7 januari (.xls)

Veldloopkampioenschappen van federaal Brussel, Woluwé-Saint-Lambert, 8 januari (.xls)

Jaspercross, Limbracircuit, Asten, 8 januari (.xls)

Veldloop, Charneux, 8 januari (.xls)

Veldloop, Châtelet, 8 januari (.xls)

Veldloop, Grimbergen, 8 januari (.xls)

LCC-veldloop, Lanaken, 8 januari (.xls)

Veldloop, Maldegem, 8 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren voor 2004, Dortmund, 8 januari ((.xls).zip)

Indoorkampioenschappen van West-Vlaanderen, Oost-Vlaanderen, en Belgisch-Limburg, Gent, 8 januari ((.xls).zip)

Halve marathon, Egmond, 8 januari (.xls)

Abdijcross, randprogramma, Kerkrade-Rolduc, 13 januari (.xls)

IAAF cross country permit, Antrim, 14 januari (.xls)

Abdijcross, randprogramma, Kerkrade-Rolduc, 14 januari (.xls)

Martin Luther King junior indoor invitational, Albuquerque, 14 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Gent, 14 januari ((.xls).zip)

NCAA indoor invitational, Seattle, 14 januari ((.xls).zip)

EAA permit Abdijcross, nationaal crosscircuit Nederland, Kerkrade-Rolduc, 15 januari (.xls)

LCC-veldloop, Alken, 15 januari (.xls)

Kempische crosscompetitie, Eersel, 15 januari (.xls)

Crosscircuit centraal Noord-Brabant, Goirle, 15 januari (.xls)

Veldloop, Hamme, 15 januari (.xls)

Bossencross, Limbracircuit, Helden, 15 januari (.xls)

Veldloop, Herentals, 15 januari (.xls)

Veldloop, Ieper, 15 januari (.xls)

Veldloop, Lessines, 15 januari (.xls)

Leemkuilcross, Nijmegen, 15 januari (.xls)

Veldloop, Wellin, 15 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren voor 2004, Apeldoorn, 15 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Gent, 15 januari ((.xls).zip)

Annendaalloop 21.1 km, Posterholt, 15 januari (.xls)

NCAA indoorwedstrijden, Albuquerque, 21 januari (.xls)

Waalse indoorkampioenschappen voor atleten van 2000-2003, Gent, 21 januari (.xls)

IAAF cross country permit, San Vittore Olano, 22 januari (.xls)

Nationaal crosscircuit België, Hannut, 22 januari ((.xls).zip)

Veldloop, Bornem, 22 januari (.xls)

Veldloop, Geel, 22 januari (.xls)

Veldloop, Poperinge, 22 januari (.xls)

Vlaamse indoorkampioenschappen voor atleten van 2000-2003, Gent, 22 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 2001, Dortmund, 22 januari ((.xls).zip)

LCC-veldloop, Sint-Truiden, 28 januari (.xls)

New Balance indoormeeting, Boston, 28 januari (.xls)

German indoormeeting, Chemnitz, 28 januari (.xls)

Waalse indoorkampioenschappen, Gent, 28 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren voor 2004, Apeldoorn, 28 januari (.xls)

Mastboscross, nationaal crosscircuit Nederland, Breda, 29 januari (.xls)

Kempische crosscompetitie, Best, 29 januari (.xls)

Veldloop, Gosselies, 29 januari (.xls)

Veldloop, Lier, 29 januari (.xls)

Veldloop, Seraing, 29 januari (.xls)

Vlakwatercross, Limbracircuit, Venray, 29 januari (.xls)

Vlaamse indoorkampioenschappen, Gent, 29 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1997, Dortmund, 29 januari ((.xls).zip)


Februari

EAA permit indoorgala, Düsseldorf, 1 februari (.xls)

NCAA indoor meet, Albuquerque, 3-4 februari (.xls)

Nederlandse indoorkampioenschappen voor 35-plussers, Apeldoorn, 3-5 februari (.xls)

Veldloopkampioenschappen van de Verenigde Staten, Bend, OR, 4 februari (.xls)

Bos- en valleicrosscircuit, Ede, 4 februari (.xls)

Vechtdal crosscompetitie, Ommen, 4 februari (.xls)

Cross voor atleten geboren na 1997, Zeewolde, 4 februari (.xls)

IAAF indoormeeting, Karlsruhe, 4 februari (.xls)

Armory Track indoormeeting, New York, 4 februari ((.xls).zip)

Nederlandse indoorkampioenschappen meerkamp, Apeldoorn, 4-5 februari (.xls)

Belgische indoorkampioenschappen meerkamp, Gent, 4-5 februari (.xls)

Europacup cross country voor clubteams, Albufeira, 5 februari (.xls)

Veldloopkampioenschappen van Oost-Vlaanderen, Beveren, 5 februari (.xls)

Veldloopkampioenschappen van Namur, Ciney, 5 februari (.xls)

Veldloopkampioenschappen van West-Vlaanderen, Diksmuide, 5 februari (.xls)

Veldloopkampioenschappen van Antwerpen, Herentals, 5 februari (.xls)

Veldloopkampioenschappen van Belgisch-Limburg, Lanaken, 5 februari (.xls)

Veldloopkampioenschappen van Liège, Naimette, 5 februari (.xls)

Veldloopkampioenschappen van Vlaams-Brabant, Vilvoorde, 5 februari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren voor 2002, Dortmund, 5 februari (.xls)

IAAF indoormeeting, Torún, 10 februari (.xls)

German indoormeeting, Berlijn, 10 februari (.xls)

Don Kirby indoor invitational, Albuquerque, 10-11 februari ((.xls).zip)

Husky classic, Seattle, 10-11 februari ((.xls).zip)

Flanders indoorgala, Gent, 11 februari (.xls)

Millrose indoorgames, New York, 11 februari (.xls)

Nederlandse indoorkampioenschappen, Apeldoorn, 11-12 februari (.xls)

Nationaal crosscircuit België, Rotselaar, 12 februari ((.xls).zip)

Veldloopkampioenschappen van Brabant-Wallon, Malèves-Sainte-Marie, 12 februari (.xls)

Avé Leudalcross, Limbracircuit, Haelen, 12 februari (.xls)

Veldloop, Marche, 12 februari

Kempische crosscompetitie, Valkenswaard, 12 februari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten uit 1998-2007, Dortmund, 12 februari ((.xls).zip)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 2003, Gent, 12 februari ((.xls).zip)

Open NK 10 km op de weg, Schoorl, 12 februari (.xls)

IAAF open crosskampioenschappen van Kenia, Nairobi, 18 februari (.xls)

Bos- en Valleicrosscircuit, Rhenen, 18 februari (.xls)

IAAF indoormeeting, Birmingham, GB, 18 februari (.xls)

Belgische indoorkampioenschappen, Gent, 18 februari (.xls)

Duitse indoorkampioenschappen, Leipzig, 18-19 februari (.xls)

Nederlandse indoorkampioenschappen voor atleten uit 1998-2003, Apeldoorn, 18-19 februari ((.xls).zip)

Veldloop, Ardooie, 19 februari (.xls)

Veldloopcircuit centraal Noord-Brabant, Dongen, 19 februari (.xls)

Kempische crosscompetitie, Eindhoven, 19 februari (.xls)

Veldloop, Fleurus, 19 februari (.xls)

Veldloop, Lennik, 19 februari (.xls)

LCC-veldloop, Lommel, 19 februari (.xls)

Veldloop, Oleye, 19 februari (.xls)

Veldloop, Rossart, 19 februari (.xls)

Veldloop, Wichelen, 19 februari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 2001, Dortmund, 19 februari ((.xls).zip)

Russische indoorkampioenschappen, Moskou, 19-21 februari (.xls)

NCAA Mountain West conference indoorkampioenschappen, Albuquerque, 23-25 februari ((.xls).zip)

NCAA Mountain Pacific federation indoorkampioenschappen, Seattle, 23-25 februari ((.xls).zip)

Indoorwedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Gent, 25 februari ((.xls).zip)

Duitse indoorkampioenschappen voor atleten uit 1998-2003, Sindelfingen, 25-26 februari ((.xls).zip)

Nationaal crosscircuit België, Dour, 26 februari ((.xls).zip)

Veldloop, Lebbeke, 26 februari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1997, Dortmund, 26 februari (.xls)


Maart

EAA Europese kampioenschappen indoor, Belgrado, 3-5 maart ((.xls).zip)

Veldloop, Opwijk, 4 maart (.xls)

Belgische indoorkampioenschappen voor atleten van 1993-1997, Gent, 4 maart (.xls)

Nederlandse kampioenschappen cross country, Amstelveen-NW, 4-5 maart ((.xls).zip)

Veldloop der Noorderkempen, Essen, 5 maart (.xls)

Veldloop, Heerlen-NW, 5 maart (.xls)

Belgische indoorkampioenschappen voor atleten van 1998-2001, Gent, 5 maart (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren voor 2008, Dortmund, 5 maart ((.xls).zip)

20 km van Alphen, Alphen aan den Rijn, 5 maart (.xls)

6-uursloop, Stein, 5 maart (.xls)

NCAA Division 1 indoorkampioenschappen, College Station, 10-11 maart ((.xls).zip)

Duitse kampioenschappen cross country, Löningen, 11 maart ((.xls).zip)

Belgische kampioenschappen cross country, Wachtebeke, 12 maart ((.xls).zip)

Veldloop, Bakel, 12 maart (.xls)

Veldloop, Mierlo, 12 maart (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten uit 1998-2007, Dortmund, 12 maart ((.xls).zip)

CPC-loop 21.1 km, Den Haag, 12 maart ((.xls).zip)

Baanwedstrijden, Portland, 17-18 maart ((.xls).zip)

Baanwedstrijden, Tempe, 17-18 maart ((.xls).zip)

Belgische kampioenschappen cross country voor 35-plussers, Lokeren, 19 maart ((.xls).zip)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren voor 2008, Dortmund, 19 maart ((.xls).zip)

Stevenskerkloop, tevens NK 21.1 km, Nijmegen, 19 maart ((.xls).zip)

Raleigh relays, Raleigh, NC, 24-25 maart ((.xls).zip)

Willamette invite, Salem, OR, 25 maart (.xls)

IAAF Wereldkampioenschappen cross country, Kampala, 26 maart (.xls)

Venloop 21.1 km, Venlo, 26 maart ((.xls).zip)


April

Texas relays, Austin, 29 maart-1 april ((.xls).zip)

Pepsi invitational, Gainesville, FL, 30 maart-1 april ((.xls).zip)

Stanford invitational, Stanford, 31 maart-1 april ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten van 2002-2009, Bree, 1 april (.xls)

Leudalloop 10 km, MLAC, Heythuysen, 1 april (.xls)

Parelloop 10 km, Brunssum, 2 april ((.xls).zip)

Stadsloop 10 km, Korschenbroich, 2 april (.xls)

Sun Angel classic, Tempe, 6-8 april ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten van 2004-2009, Tessenderlo, 7 april (.xls)

Kempisch baancircuit, Veldhoven, 7 april (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten van 2004-2009, Westerlo, 8 april (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren voor 2004, Turnhout, 9 april (.xls)

Marathon, Parijs, 9 april ((.xls).zip)

Marathon, Rotterdam, 9 april ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten geboren voor 2006, Limbracircuit, Someren, 13 april (.xls)

Brian Clay invitational, Azusa, 13-14 april ((.xls).zip)

Mount SAC relays, Torrance, 12-15 april ((.xls).zip)

Pure athletics invitational, Clermont, FL, 15 april (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten van 2004-2009, Hasselt-Kiewit, 15 april (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren voor 2006, Amersfoort, 17 april ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten geboren voor 2004, Diepenbeek, 17 april (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Stiphout, 17 april (.xls)

Marathon, Boston, 17 april ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten geboren voor 2004, Tessenderlo, 19 april (.xls)

Triton invitational, La Jolla, 21-22 april ((.xls).zip)

Cardinal classic, Stanford, 21-22 april ((.xls).zip)

Provinciale kampioenschappen van België, diverse plaatsen, 22-23 april ((.xls).zip)

Marathon, Enschede, 23 april (.xls)

Marathon, Hamburg, 23 april ((.xls).zip)

Marathon, Londen, 23 april ((.xls).zip)

Stadsloop 10 mijl, Roermond, 23 april ((.xls).zip)

Baanwedstrijdenreeks voor alle leeftijden, Oedt, 26 april (.xls)

Drake relays, Des Moines, 26-29 april ((.xls).zip)

Penn relays, Philadelphia, 27-29 april ((.xls).zip)

Steve Scott invitational, Irvine, 28-29 april ((.xls).zip)

Parkloop 10 km, MLAC, Horst, 29 april ((.xls).zip)

Nederlandse competitie clubteams divisies 1-2-3, diverse plaatsen, 30 april ((.xls).zip)

Marathon, Düsseldorf, 30 april (.xls)


Mei

Vlaams B-circuit, Herentals, 1 mei ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten geboren voor 2004, Heusden-Zolder, 1 mei ((.xls).zip)

Kempisch baancircuit, Eindhoven, 2 mei (.xls)

IAAF Diamond League, Doha, 5 mei (.xls)

Payton Jordan invitational, Stanford, 5 mei (.xls)

Oxy invitational, Eagle Rock, 6 mei ((.xls).zip)

Belgische kampioenschappen 10.000 meter en steeple chase, Ninove, 6 mei (.xls)

Belgische interclubwedstrijden vrouwen 2000-2003, diverse plaatsen, 6 mei ((.xls).zip)

Nederlandse competitie clubteams voor atleten uit 2002-2005, diverse plaatsen, 6 mei ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten van 2004-2009, Hechtel, 6 mei ((.xls).zip)

Nederlandse competitie clubteams voor 35-plussers, diverse plaatsen, 7 mei ((.xls).zip)

Nederlandse competitie clubteams voor atleten uit 1998-1999, diverse plaatsen, 7 mei ((.xls).zip)

Belgische interclubwedstrijden mannen 2000-2003, diverse plaatsen, 7 mei ((.xls).zip)

1000 meterlopen voor atleten geboren voor 2006, Amersfoort, 9 mei (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren voor 2006, Limbracircuit, Stiphout, 9 mei (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor nationale subtoppers, Utrecht-ZO, 12 mei ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Sjanghai, 13 mei (.xls)

Duitse kampioenschappen 10.000 meter, Bautzen, 13 mei (.xls)

Ter Specke Bokaal, NBC, Lisse, 13 mei (.xls)

All on the Line qualifier, Santa Barbara/Montecito, 13 mei (.xls)

Belgische interclubwedstrijden vrouwen, diverse plaatsen, 13 mei ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten van 2004-2009, Mol, 13 mei (.xls)

Avondloop 10 km, MLAC, Panningen, 13 mei (.xls)

Nederlandse kampioenschappen meerkamp 1998-2005, Emmeloord, 13-14 mei (.xls)

Belgische interclubwedstrijden mannen, diverse plaatsen, 14 mei ((.xls).zip)

Marathon, Visé-Maastricht-Visé, 14 mei ((.xls).zip)

Final qualifying meet, Redlands, 17-18 mei (.xls)

Asterix baanwedstrijden, Eindhoven, 19 mei (.xls)

Baanwedstrijden, Sittard-ZW, 19 mei (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor nationale subtoppers, Wageningen, 19 mei ((.xls).zip)

IAAF World Challenge, Kingston, 20 mei (.xls)

Britse kampioenschappen 10000 m, Hampstead, 20 mei (.xls)

Nederlandse kampioenschappen clubteams, Den Haag-West, 20 mei (.xls)

Vlaamse kampioenschappen, Heusden-Zolder, 20 mei ((.xls).zip)

IAAF World Challenge, Kawasaki, 21 mei (.xls)

Vlaams B-circuit, Duffel, 21 mei (.xls)

Nederlandse competitie clubteams voor atleten uit 2000-2001, diverse plaatsen, 21 mei ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten van 2004-2009, Genk, 21 mei (.xls)

Heideloop 10 mijl, Landgraaf, 21 mei (.xls)

Marikenloop, alleen vrouwen, Nijmegen, 21 mei ((.xls).zip)

Harry Schulting games, Vught, 25 mei (.xls)

NCAA Division 1 Eastern regionals, Lexington, 25-27 mei ((.xls).zip)

NCAA Division 1 Western regionals, Austin, 25-27 mei ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Eugene, 26-27 mei (.xls)

German meeting, Jena, 27 mei (.xls)

Flanders Cup, Oordegem, 27 mei ((.xls).zip)

Nederlandse competitie clubteams voor atleten uit 2002-2005, diverse plaatsen, 27 mei ((.xls).zip)

IAAF Combined Events Challenge, Götzis, 27-28 mei (.xls)

Flanders Cup 7- en 10-kamp, Herentals, 27-28 mei ((.xls).zip)

Nederlandse competitie clubteams divisies 1-2-3, diverse plaatsen, 28 mei ((.xls).zip)

Marathon, Tilburg, 28 mei

Kempisch baancircuit, Valkenswaard, 30 mei (.xls)


Juni

Middenafstanden en steeple chase voor alle leeftijden, Barendrecht, 1 juni (.xls)

EAA Global Athletics, Nijmegen, 2 juni (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor nationale subtoppers, Utrecht-ZO, 2 juni ((.xls).zip)

IAAF World Challenge, São Paulo, 3 juni (.xls)

Flanders Cup, Oordegem, 3 juni ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten van 2004-2009, Tessenderlo, 3 juni ((.xls).zip)

Memorial Gaston Reiff, Braine-l'Alleud, 4 juni (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren voor 2004, Hechtel, 4 juni (.xls)

German meeting, Rehlingen, 5 juni (.xls)

NCAA Division 1 outdoorkampioenschappen, Eugene, 7-10 juni ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Rome, 8 juni (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren voor 2004, Tongeren, 9 juni (.xls)

Singelloop 10 km, MLAC, Weert, 9 juni ((.xls).zip)

Nederlandse kampioenschappen voor 35-plussers, Gouda, 9-11 juni ((.xls).zip)

EAA Europacup 10.000 meter, Minsk, 10 juni (.xls)

Flanders Cup, Huizingen, 10 juni ((.xls).zip)

Nederlandse competitie clubteams voor atleten uit 2002-2005, diverse plaatsen, 10 juni ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten van 2004-2009, Genk, 10 juni ((.xls).zip)

IAAF World Challenge, Hengelo, 10-11 juni ((.xls).zip)

German meeting, Regensburg, 10-11 juni ((.xls).zip)

Nederlandse competitie clubteams voor atleten uit 2000-2001, diverse plaatsen, 11 juni ((.xls).zip)

Marathon, Duisburg, 11 juni

IAAF World Challenge, Turku, 13 juni (.xls)

Kempisch baancircuit, Best, 13 juni (.xls)

IAAF Diamond League, Oslo, 15 juni (.xls)

German meeting, Dessau, 16 juni (.xls)

Tartlétos loopgala, Wageningen, 16 juni (.xls)

Gouden Spike, NBC, Leiden, 17 juni ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten geboren voor 2004, Ertvelde, 17 juni (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten van 2004-2009, Hasselt-Kiewit, 17 juni (.xls)

Duitse kampioenschappen voor atleten van 1995-1997, Leverkusen, 17-18 juni ((.xls).zip)

Belgische kampioenschappen voor 35-plussers, Ninove, 17-18 juni ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Stockholm, 18 juni (.xls)

Nederlandse competitie clubteams divisies 1-2-3, diverse plaatsen, 18 juni ((.xls).zip)

Baanwedstrijdenreeks voor alle leeftijden, Oedt, 21 juni (.xls)

Kampioenschappen van de Verenigde Staten, Sacramento, 22-25 juni ((.xls).zip)

Baanwedstrijdenreeks voor nationale subtoppers, Utrecht-Noord, 23 juni ((.xls).zip)

EAA Europacup landenteams (superliga), Villeneuve d'Asq, 23-25 juni ((.xls).zip)

EAA Europacup landenteams (1e divisie), Vaasa, 23-25 juni ((.xls).zip)

IAAF Combined Events Challenge, Ratingen, 24-25 juni ((.xls).zip)

Waals baancircuit, Nivelles, 24 juni ((.xls).zip)

IAAF Combined Events Challenge, Ratingen, 24-25 juni ((.xls).zip)

Flanders Cup, Lokeren, 25 juni ((.xls).zip

Nederlandse competitie clubteams voor 35-plussers, diverse plaatsen, 25 juni ((.xls).zip)

Nederlandse competitie clubteams voor atleten uit 1998-1999, diverse plaatsen, 25 juni ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten geboren voor 2006, Limbracircuit, Weert, 27 juni (.xls)

IAAF World Challenge, Ostrava, 28 juni (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren voor 2004, Tessenderlo, 28 juni (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Lanaken, 30 juni


Juli

Nederlandse kampioenschappen voor atleten van 1998-2001, Vught, 30 juni-2 juli ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Paris, 1 juli (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten van 2002-2009, Neerpelt, 1 juli (.xls)

Avondloop 10 km, MLAC, Baarlo, 1 juli (.xls)

Belgische kampioenschappen, Brussel, 1-2 juli ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten geboren voor 2006, Limbracircuit, Venray, 4 juli (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor alle leeftijden, Oedt, 5 juli (.xls)

IAAF Diamond League, Lausanne, 6 juli (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Rotterdam-Zoo, 6 juli (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor nationale subtoppers, Wageningen, 7 juli (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren voor 2004, Sint-Truiden, 7 juli (.xls)

Flanders Cup, Kortrijk, 8 juli ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten van 2004-2009, Sint-Truiden, 8 juli (.xls)

Avondloop 10 km, MLAC, Herten, 8 juli ((.xls).zip)

Duitse kampioenschappen, Erfurt, 8-9 juli ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Londen, 9 juli (.xls)

Grand Prix, Brussel, 9 juli ((.xls).zip)

Arena Games, NBC, Hilversum, 9 juli (.xls)

IAAF Wereldkampioenschappen voor atleten van 2000-2001, Nairobi, 12-16 juli ((.xls).zip)

EAA Europese kampioenschappen voor atleten van 1995-1997, Bydgoszcz, 13-16 juli ((.xls).zip)

Nederlandse kampioenschappen, Utrecht-Centrum en Utrecht-ZO, 13-16 juli ((.xls).zip)

IAAF World Challenge, Madrid, 14 juli (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten van 2004-2009, Alken, 14 juli (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren voor 2006, Limbracircuit, Roermond, 14 juli (.xls)

Flanders Cup, Ninove, 15 juli ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten geboren voor 2004, Alken, 15 juli (.xls)

IAAF Diamond League, Rabat, 16 juli (.xls)

EAA meeting van de provincie Luik, Naimette-Xhovémont, 19 juli ((.xls).zip)

EAA Europese kampioenschappen voor atleten van 1998-1999 (2000-2001 = OK), Grosseto, 20-23 juli ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Monte Carlo, 21 juli (.xls)

EAA Nacht van de Atletiek, Heusden-Zolder, 22 juli ((.xls).zip)


Augustus


September


Oktober


November


December


Terug naar Tracklion

Terug naar Sportslion