Nederlandse database aller tijden 3000 meter steeple
chase mannen (binnen 9.20.00)

Dutch alltime database 3000 metres steeple
chase men (within 9:20:00)



Copyright © 2001-2017 by Michel Franssen


Laatste update: 15 april 2017, 09.49 uur

Last update:
April 15, 2017, 09:49 hours CET


Mark First Last Birthday Track Club Site Date
8.04.95# Simon Vroemen 11.05.69 Sprint Brussel 26.08.05
8.12.05 Jim Svenøy 22.04.72 Rotterdam Brussel 22.08.97
8.18.02 Hans Koeleman 05.10.57 AAC Boedapest 04.08.85
8.21.90 Marcel Laros 10.10.71 Sprint Brussel 22.08.97
8.23.99 Herman Hofstee 17.07.63 DOS Dwingeloo Koblenz 13.08.87
8.34.74 Martin ten Kate 16.12.58 Fortis Hengelo 27.06.86
8.35.18 Casper Vroemen 11.05.69 Haag Atletiek Hechtel 06.07.96
8.35.93 René Godlieb 01.12.66 AAC Hengelo 12.08.90
8.37.83 Dennis Licht 30.05.84 AV'34 Apeldoorn Uden 03.07.10
8.40.50 Joost Blokland 07.02.82 Gouda Bydgoszcz 20.06.04
8.41.6h Jeroen van Dijke 06.04.76 Leiden Hengelo 29.08.01
8.43.14 Paul Hagedoren 25.12.67 Unitas Tessenderlo 18.08.90
8.43.2h Egbert Nijstad 24.06.42 DOS Dwingeloo Drachten 23.06.71
8.44.80 André Klappe 27.01.74 PEC Den Haag 01.06.96
8.45.0h Wil Willems 13.06.44 Kimbria Brescia 21.07.68
8.46.40 Dirkjan Hoogstraten 24.04.61 Sparta Hengelo 11.06.89
8.46.58 Ronald Schut 10.09.66 PSV Deinze 08.06.91
8.46.70 Nico Vessies 12.02.62 DEM Stiphout 04.07.92
8.46.9h Pieter Vos 18.01.49 GVAV Rapiditas Oslo 07.06.78
8.48.0h Evert van Ravensberg 04.02.53 Haarlem Roosendaal 28.08.79
8.48.32 Ron van Diepen 19.06.70 Hera Assen 16.07.94
8.48.5h Roelof Veld 23.09.44 Daventria Kerkrade 28.07.72
8.50.03 Richard Kooyman 26.12.63 Rotterdam Koblenz 01.06.88
8.51.0h Bram Wassenaar 30.03.44 Bataven Papendal 25.08.74
8.52.3h John Vermeule 04.12.61 Dynamo'70 Breda 17.04.83
8.52.68 Ramses Bekkenk 27.07.76 Leiden Utrecht 22.06.01
8.53.0h Steef Kijne 31.05.49 Metro Sittard 09.07.77
8.53.1h Cor Vriend 08.11.49 PSV Kerkrade 28.07.72
8.53.27 Erik Punt 17.07.67 LGPK Amsterdam 24.07.93
8.53.3h Bert van Delden 18.01.53 Rotterdam Cwmbran 18.05.80
8.53.7h Martien vd Hoorn 18.03.53 AAV'36 Leiden 10.08.80
8.54.49 Ron Vlenterie 01.12.59 Unitas Essen 03.06.87
8.55.0h Chris Semplonius 22.01.52 AV'55 Sittard 10.07.77
8.55.30 Neals Strik 10.12.73 BAV Dreux 12.06.96
8.55.50 Noah Schutte 15.05.95 Uni of Portland/Leiden Atletiek Torrance 13.04.17
8.55.5h Jacques Denis 06.02.48 Sprint Papendal 11.08.73
8.55.66 John Heemskerk 26.06.67 Haag Atletiek Eugene 16.03.91
8.56.52 Aart Bakker 09.11.61 Haag Atletiek Groningen 16.07.88
8.56.69 Emile de Jonge 02.09.72 Prins Hendrik Uden 01.07.00
8.57.11 Eelco de Voogt 04.11.69 Ilion Den Haag 01.06.96
8.57.18 Noël Keijsers 22.05.73 Prins Hendrik Tessenderlo 20.08.05
8.57.1h Wil Roox 24.03.53 Kimbria Sittard 09.09.78
8.57.2h Theo Verbeek 29.03.49 Trias Haarlem 12.07.78
8.57.2h Joost Borm 08.08.56 Phoenix Papendal 11.08.78
8.58.5h Rudy Verriet 29.12.56 UNC Den Haag 18.08.78
8.58.63 Michael Meijler 12.12.70 AAC Tel Aviv 12.06.99
8.58.80 Ferry ten Hove 10.10.64 Spark Leiden 08.05.87
8.58.8h William Slotboom 29.12.57 Sprint Sittard 23.06.84
8.59.20 Nils Pennekamp 29.05.87 Phanos Rehlingen 16.05.16
8.59.25 Simon Grannetia 20.08.94 De Spartaan Oordegem 28.05.16
8.59.47 Han Wolsing 17.01.65 Altis Assen 16.07.94
8.59.62 Kees van Klink 02.08.56 Bataven Leiden 08.05.87
8.59.6h Frans Thuys 17.07.55 AAC Amsterdam 03.06.84
9.00.39 Ronald Klomp 08.03.62 Sprint Haarlem 20.05.90
9.01.02 Mark Borghans 01.04.60 Unitas Amsterdam 02.09.84
9.01.4h Jan Zethof 09.05.60 AAC Hengelo 09.09.90
9.01.8h Dick ten Bruggencate 30.04.52 Trias Sittard 23.06.84
9.02.00 Peter Schouw 23.03.65 Haag Atletiek Arlington 15.04.89
9.02.0h Herman de Jong 17.02.46 Phoenix Duisburg 06.09.68
9.02.2h Hein Cujé 05.06.33 EMM Berlijn 01.09.63
9.02.4h John vd Wansem 05.07.50 Sparta Papendal 06.05.73
9.02.66 Richard Douma 17.04.93 Zaanland Braunschweig 22.06.14
9.02.79 Remko Kortenoeven 22.06.72 Hellas Apeldoorn 07.09.97
9.02.84 Olfert Molenhuis 29.09.83 Groningen Amsterdam 08.07.06
9.02.8h Jack van Eekelen 27.01.35 Thor Brussel 05.09.65
9.03.11 Marijn vd Ploeg 25.08.73 Hellas Utrecht 05.07.96
9.03.27 Peter Wielaard 01.01.67 Hellas Assen 16.07.94
9.03.28 Frank Wiegman 17.12.64 Tartlétos Utrecht 12.08.94
9.03.29 Ian Murdoch 10.07.80 Hylas Amsterdam 17.06.12
9.04.06 Wim de Koning 31.01.62 Hellas Utrecht 08.08.81
9.04.3h Abel Knol 15.11.56 GVAV Rapiditas Haarlem 12.07.78
9.04.3h Rob de Brouwer 23.11.62 Unitas Papendal 19.06.83
9.04.3h Ed van Gemeren 30.01.61 AAV'36 Amsterdam 16.09.83
9.04.6h Jan van Oss 03.01.54 Valkenswaard Utrecht 02.08.81
9.05.16 Jeffrey Sullivan 11.11.70 Haarlem Haarlem 09.06.96
9.05.43 Ronald Derksema 11.08.68 Argo'77 Assen 16.07.94
9.05.48 Jeroen van Schaijik 17.03.61 AAC Amsterdam 22.05.93
9.06.0h Paul van Diepen 25.05.54 AAC Den Haag 18.08.78
9.06.18 Jeroen Deen 20.09.68 SAV Sittard 24.08.91
9.06.2h Frans Verberne 20.09.56 Tartlétos Roosendaal 14.07.83
9.06.2h Jan Korevaar 11.12.61 Sliedrecht Sport Huizen 25.06.88
9.06.9h Robert Boer 22.06.65 Rotterdam Kerkrade 29.05.93
9.07.16 Erik Theunissen 15.03.66 Sparta Amersfoort 16.06.91
9.07.21 Stan Rijken 18.04.73 Prins Hendrik Eindhoven 31.05.92
9.07.3h Eyob Muller 08.09.67 Spark Huizen 04.06.89
9.07.4h Paul Kolb 01.01.54 Ciko'66 ? 01.01.81
9.07.4h Paul Bekers 22.09.59 GVAC Sittard 21.05.82
9.07.54 Michael Meyler 12.12.70 AAC Lissabon 26.05.02
9.07.9h Gerard Smit 11.12.57 AAC Amsterdam 17.08.84
9.07.9h Marco Glastra 18.07.72 Hellas Nijmegen 04.08.00
9.08.05 René van Dijke 25.01.74 Parthenon Bergen op Zoom 15.07.95
9.08.08 Michiel de Ruiter 23.07.86 Hera Amsterdam 01.07.07
9.08.21 Roy Hoornweg 08.05.89 Passaat Uden 27.06.09
9.08.30 Marcel Versteeg 20.08.65 Haag Atletiek Amsterdam 09.06.96
9.08.4h Huub Pollmann 06.04.50 Ciko'66 Papendal 06.05.73
9.08.9h Ad Maas 11.01.48 PSV Papendal 06.07.75
9.08.9h Rob de Neef 12.12.59 Thor Roosendaal 14.07.83
9.09.89 Marcel Kijkuit 25.07.72 Sliedrecht Sport Stiphout 04.07.92
9.10.02 Sullivan Smith 16.09.76 Phanos Amsterdam 03.06.07
9.10.2h Jack van Bladel 12.06.65 Attila Amsterdam 03.06.84
9.10.31 Okke-Jan Bosker 09.10.65 GVAV Rapiditas Huizen 13.05.90
9.10.4h Jur Heevel 05.07.49 GVAV Rapiditas Papendal 16.07.75
9.10.57 Benny Verstege 03.07.68 AV'34 Apeldoorn Bergen op Zoom 15.07.95
9.10.64 Louis Dam jr 23.10.62 Lycurgus Assen 16.07.94
9.10.9h Adri Hartveld 07.10.59 AAV'36 Veldhoven 04.09.83
9.11.0h Hans Kasteren 17.11.42 Shell Delft 14.09.69
9.11.1h Jan-Willem Boogman 08.02.52 Hellas Groningen 26.05.79
9.11.2h Gerard van Lent 03.12.56 AAC Krommenie 25.08.85
9.11.55 Jeroen Broekzitter 08.02.77 Hellas Utrecht 27.06.97
9.11.8h Arjen Guikema 19.03.47 Start78 Papendal 04.06.72
9.11.91 Roger Klingestijn 15.03.64 Unitas Leiden 08.05.87
9.12.0h Lucien Baert 06.06.58 Valkenswaard Lommel 15.09.84
9.12.6h Rinus de Schipper 03.10.41 Fortis Den Bosch 31.07.66
9.12.7h Stefan Beerepoot 24.07.71 Hollandia Amsterdam 09.07.93
9.12.92 René Stokvis 25.01.87 Tion Tilburg 19.04.15
9.12.96 Wilbert vd Bosch 23.06.61 Sprint Amsterdam 23.06.85
9.13.49 Godfrey Ramokoné 12.05.85 Haarlem Utrecht 20.07.07
9.13.5h Remko Riebeek 07.04.69 PSV Krommenie 24.06.95
9.13.74 Stefan Kreykamp 14.04.76 De Keien Kerkrade 16.08.01
9.14.1h Rob Brouwer 01.05.59 AAC Utrecht 24.05.85
9.14.2h Rob van Zanten 28.09.56 Fortuna Vlaardingen Spijkenisse 01.05.83
9.14.32 Luuk Steenbergen 08.12.62 Bataven Hengelo 08.07.89
9.14.54 Marcel van Langen 11.01.76 Argo'77 Hengelo 03.09.97
9.14.67 Kamiel Maase 20.10.71 Ilion Den Haag 06.09.92
9.14.69 Jacco Luijendijk 18.03.76 Leiden Amsterdam 13.07.03
9.14.78 Mark vd Koelen 03.10.83 Nijmegen Hengelo 28.08.02
9.14.93 Raymond vd Berg 10.09.82 Prins Hendrik Tessenderlo 28.08.04
9.15.35 Casper Dirks 31.03.73 Argo'77 Groningen 03.06.98
9.15.4h Henk Kalf 22.01.47 GVAV Rapiditas Münster 18.07.71
9.15.69 Lucas Nieuweboer 01.10.94 Holland Haarlem Amsterdam 19.06.16
9.15.9h Rob Hoevenaars 11.06.74 De Keien Valkenswaard 30.06.94
9.16.52 Michiel van Nispen 14.10.82 Sprint Amsterdam 06.06.04
9.16.66 Frank Ruitenbeek 26.08.60 AAC Zwolle 06.07.85
9.16.6h Peter Vlaarkamp 16.11.48 Castricum Kerkrade 05.08.72
9.17.04 Robert Ton 12.04.85 Gouda Leiden 12.06.04
9.17.19 Daan Hoek 25.08.74 Rotterdam Emmeloord 05.07.97
9.17.41 Sjors Draaisma 18.09.62 Ilion Amsterdam 13.07.86
9.17.6h Menno Lievers 20.08.59 SOS Breda 17.04.83
9.17.8h Tiny van Kuyk 18.08.53 Prins Hendrik Sittard 06.05.79
9.18.11 Wim Koevoets 18.12.71 Parcival Utrecht 09.08.96
9.18.12 Jan-Hendrik Neiser 01.01.71 Hellas ? 01.01.96
9.18.18 Johan de Koning 07.06.74 Sprint Breda 09.05.93
9.18.24 Cas Lutz 27.10.93 GAC Hilversum Amsterdam 19.06.16
9.18.52 René Steutel 09.07.78 Zuidwal Hoorn 23.06.96
9.18.8h Ad Buys 20.09.52 Phoenix Amsterdam 15.06.75
9.18.8h Hans Mens 23.10.54 HAC Helmond Veldhoven 16.09.81
9.19.0h Wijnand Bladt 28.02.47 V&LTC Papendal 01.06.74
9.19.1h Jan Kokx 01.01.53 Sprint Sittard 06.05.79
9.19.4h Ben van Stiphout 01.01.51 HAC Helmond Uden 31.05.71
9.19.4h Léon Classen 01.08.60 Swift Groningen 14.06.81
9.19.7h René de Kock 01.01.50 Thor Sittard 06.05.79
9.19.8h Wycher vd Bremen 20.11.54 Daventria Papendal 01.06.74
9.19.8h Kees Kraaijeveld 15.70.55 Sliedrecht Sport Vught 31.05.84
9.19.9h Alex Bos 01.01.61 Start'78 Zwolle 21.05.85
9.19.9h Hank Weerts 05.02.60 De Keien Hilversum 25.06.89

# = former European record


Terug naar startpagina Nederlandse Ranglijsten

Back to frontpage of Dutch Rankings


Terug naar startpagina Atletiek

Back to frontpage of Track & Field


Terug naar Homepage Atletiek

Back to Homepage of Track & Field