Nederlandse marathonranglijst aller tijden mannen (binnen 2.30.00)

Dutch alltime marathon rankings men (within 2.30.00)


Laatste update: 6 november 2017, 15.11 uur


Last update: November 6, 2017, 15:11 hours CET



Copyright © 1987-2017 by
Michel Franssen


In deze ranglijsten verwerken wij alleen brutotijden,
conform IAAF Rule 165 (IAAF Competition Rules 2012-2013):

"... The official time shall be the time elapsed between the

firing of the starting gun and the athlete reaching the finish line.

However, the time elapsed between an athlete crossing the start

line and the finish line can be made known to him, but will not

be considered an official time..."


Mark First Last Birthday Track Club Site Date
2.08.16 Abdi Nageeye 02.03.89 Cifla Amsterdam 15.10.17
2.08.21 Kamiel Maase 20.10.71 Leiden Amsterdam 21.10.07
2.09.01 Gerard Nijboer 18.08.55 Daventria Amsterdam 26.04.80
2.09.58 Michel Butter 05.11.85 Lycurgus Amsterdam 21.10.12
2.10.04 Martin ten Kate 16.12.58 Fortis Rotterdam 16.04.89
2.10.07 Greg van Hest 03.06.73 Tilburg RR Rotterdam 18.04.99
2.10.13 Luc Krotwaar 25.01.68 Prins Hendrik Foekoeoka 07.12.03
2.10.27 Bert van Vlaanderen 25.11.64 Hellas Rotterdam 19.04.98
2.10.35 Koen Raymaekers 31.01.80 Hellas Rotterdam 15.04.12
2.10.52 Khalid Choukoud 23.03.86 Haag Atletiek Rotterdam 13.04.14
2.11.02 Cor Lambregts 22.04.58 Unitas Rotterdam 02.04.85
2.11.37 Aiduna Aitnafa 28.10.74 PSV Eindhoven 09.10.94
2.11.41 Cor Vriend 08.11.49 PSV Maassluis 07.04.84
2.11.45 Tekeye Gebreselassie 16.10.70 PSV Eindhoven 09.10.94
2.12.08 Hugo vd Broek 18.09.76 Castricum Amsterdam 17.10.04
2.12.22 John Vermeule 04.12.61 Dynamo Maassluis 08.04.89
2.12.27 Tony Dirks 12.02.61 Schuurmans Amsterdam 26.09.93
2.12.41 Rudy Verriet 29.12.58 Nijmegen Maassluis 07.04.84
2.13.15 Ray Crabb 24.09.54 Afcent Striders Londen 17.04.83
2.13.15 Jos Sasse 21.02.65 AVA'70 Frankfurt 30.10.88
2.13.43 Kim Reynierse 10.01.61 Dynamo Berchem 10.09.89
2.13.45 Jacques Valentin 06.09.55 Olympus'70 Maassluis 07.04.84
2.13.48 Jeroen van Damme 29.09.72 Achilles EL Rotterdam 10.04.05
2.13.55 Steve Brooks 08.06.70 Iowa State/Unitas Londen 13.04.97
2.14.02 Roelof Veld 23.09.44 Daventria Sneek 10.06.78
2.14.04 Tadesse Woldemeskel 05.10.72 PSV Maassluis 13.04.96
2.14.06 Gerard Kappert 10.12.61 Daventria Maassluis 12.04.97
2.14.08 Richard Vollenbroek 23.07.57 MPM West-Berlijn 04.10.87
2.14.14 Barry Kneppers 20.11.49 AAC Tokio 01.03.81
2.14.47 Ko vd Weijden 06.07.45 AV'23 Sneek 10.06.78
2.14.50 Dick Tesselaar 02.07.57 Hollandia Hoorn Berlijn 30.09.90
2.14.52 Peter Rusman 29.08.53 Unitas Rotterdam 02.04.85
2.14.58 Getaneh Tessema 28.01.68 Achilles Etten-Leur Eindhoven 01.01.94
2.15.00 Bill Caine 27.09.56 Afcent Striders Londen 17.04.83
2.15.00 Jan Smets 04.10.62 AVR'69 Berchem 16.09.90
2.15.01 Patrick Stitzinger 25.08.81 Pegasus Amsterdam 18.10.09
2.15.10 Martin Lauret 27.10.71 Typhoon/TDR Chicago 12.10.08
2.15.14 Aart Stigter 15.09.56 AAV36 Amsterdam 07.05.89
2.15.14 Michel de Maat 10.09.61 Fortuna Vlaardingen Amsterdam 13.05.90
2.15.32 Adri Hartveld 07.10.59 AAV36 Maassluis 12.04.86
2.15.44 Fransua Woldemariam 20.10.70 Zuidwal Rotterdam 20.04.97
2.15.48 Jan van Rijthoven 21.02.61 AVR'69 Rotterdam 21.04.91
2.15.49 Hugo van Duysse 02.02.53 RKHAVH Berchem 15.09.79
2.15.49 Max van Wersch 15.03.58 Achilles-Top Maassluis 13.04.85
2.16.19 Ronald Schröer 19.08.84 Hera Amsterdam 21.10.12
2.16.20 Olfert Molenhuis 28.09.83 Groningen Atletiek Amsterdam 16.10.11
2.16.23 Sander Schutgens 31.12.75 Pegasus Amsterdam 19.10.08
2.16.24 Peter Visser 06.11.63 Daventria Rotterdam 18.04.99
2.16.35 Wim Zegers 27.07.53 AV'34 Apeldoorn West-Berlijn 29.09.85
2.16.42 Henk Mentink 05.03.52 Athlos Maassluis 12.04.86
2.16.49 Gerard Smit 11.12.57 AAC Amsterdam 07.05.89
2.16.53 Henk Kalf 22.01.47 GVAV-Rapiditas Amsterdam 03.05.75
2.16.54 Ronald Schut 10.09.66 PSV Eindhoven 12.10.97
2.17.10 Rens Dekkers 29.11.81 Hera Rotterdam 11.04.10
2.17.11 René Stam 01.01.61 Sprint Milaan 01.01.89
2.17.11 Marco Gielen 30.05.70 Scopias Lissabon 23.11.97
2.17.29 Robert Ton 25.08.81 Phanos Amsterdam 18.10.09
2.17.31 Berthold Berger 20.10.68 Start'78 Hamburg 27.04.97
2.17.34 Gert-Jan Wassink 18.12.85 Argo Gaanderen Rotterdam 12.04.15
2.17.43 Gerard Mentink 06.05.51 Daventria Apeldoorn 04.02.78
2.17.46 Peter van Egdom 15.08.61 LGPK Eindhoven 08.10.00
2.17.54 Roger Smeets 23.08.73 Caesar Visé 13.05.07
2.18.05 Robert Smits 11.08.70 Argo'77 Berlijn 26.09.99
2.18.09 Gerrit van Essen 18.11.48 Edam West-Berlijn 30.09.84
2.18.10 Neals Strik 10.12.73 Fit Amsterdam 18.10.09
2.18.12 Maurits vd Veen 12.09.67 Hanzesport Austin 16.02.03
2.18.14 Gerard Tebroke 09.11.49 Ciko'66 New York 21.10.79
2.18.19 Peter vd Velden 29.11.68 PSV Rotterdam 19.04.98
2.18.26 Ambroise Uwiragiye 13.12.80 SAV Rotterdam 10.04.16
2.18.39 Klaas Lok 12.01.55 Phoenix West-Berlijn 29.09.85
2.18.46 Matty de Vugt 04.06.51 AVR'69 Berchem 27.06.87
2.18.53 Jan Korevaar 11.12.61 Avantri Eindhoven 11.10.92
2.18.55 Mike Teekens 16.12.88 Achilles Etten-Leur Berlijn 25.09.16
2.19.03 Jos Koniuszek 14.06.52 Sprint Maassluis 09.04.88
2.19.07 Aad Steylen 01.08.35 ASV Hüsum 12.05.68
2.19.09 Nico Hamers 20.05.63 Heythuysen Rotterdam 19.04.98
2.19.10 Rob Strik 14.01.48 BAV Foekoeoka 07.12.80
2.19.13 John Duinmeijer 11.03.68 DEM Rotterdam 17.04.94
2.19.17 Erik Edelman 29.10.62 AVR Rotterdam 17.04.88
2.19.18 Mark van Rooij 06.11.60 AAC Eindhoven 13.10.91
2.19.20 Paul Overbeek 14.09.60 V&LTC Rotterdam 22.04.90
2.19.21 Jeroen van Erp 05.11.70 Seven Hills Almere 06.05.01
2.19.33 Edwin Aardenburg 05.08.62 DEM Essen 24.10.93
2.19.34 Gerard Huynen 13.09.53 Noordkop Maassluis 13.04.85
2.19.36 Edwin de Vries 11.12.92 Almere'81 Amsterdam 15.10.17
2.19.37 Erik Sanders 22.05.84 Nijmegen Eindhoven 12.10.08
2.19.38 Dick vd Broek 25.03.71 Holland Berlijn 28.09.97
2.19.40 Frans Verberne 20.09.56 Tartlétos Essen 19.10.85
2.19.47 Huub Pragt 28.07.61 Sparta Rotterdam 21.04.91
2.19.48 Jos Hermens 08.01.50 Unattached Montréal 31.07.76
2.19.48 Harm Sengers 27.08.82 Eindhoven Atletiek Eindhoven 09.10.16
2.19.49 Jan-Dirk Hazeleger 19.09.63 Hague RR Etten-Leur 28.10.89
2.19.56 Erwin Nederlof 26.06.62 Sliedrecht Sport West-Berlijn 04.10.87
2.19.58 Hans vd Mortel 11.07.61 Deurne Utrecht 10.05.92
2.20.10 Kees vd Heul 12.07.51 Avantri Essen? 25.10.80
2.20.12 Geert Visser 04.01.57 Liemers Apeldoorn 01.02.92
2.20.17 Jaap van Duivenvoorde 27.02.63 Bataven Rotterdam 21.04.91
2.20.23 Keath Deathridge 18.03.44 V&LTC Londen 17.04.83
2.20.26 Henk van Hoek 12.04.47 HAC Helmond Amsterdam 08.05.82
2.20.30 Geert Jansen 03.01.42 AAC Basel 05.06.76
2.20.36 Arjen Guikema 19.03.47 Start'78 Essen 27.10.73
2.20.41 Marcel de Veen 21.10.56 Achilles-Top Rotterdam 16.04.89
2.20.41 Sebastién Schletterer 21.12.72 Dynamica Rotterdam 13.04.14
2.20.43 Léon Weyers 15.01.57 Nijmegen Eindhoven 24.10.82
2.20.47 Wesley vd Gouw 30.04.85 Prins Hendrik Rotterdam 13.04.14
2.20.58 Jelte Brontsema 06.12.79 Groningen Atletiek Amsterdam 16.10.11
2.21.08 Keith Brackstone 17.10.53 Afcent Striders Apeldoorn 05.02.83
2.21.15 Cees Kraaijeveld 15.07.55 AV'34 Apeldoorn Maassluis 09.04.88
2.21.26 Henk Nugteren 18.12.52 AAC Enschede 25.08.79
2.21.29 Ruud Onland 07.01.55 LAAC West-Berlijn 01.10.89
2.21.30 Wim van Miltenburg 14.02.57 Hellas Utrecht 03.04.82
2.21.33 Gerrit Voortman 24.03.63 HAC'63 Berlijn 29.09.96
2.21.33 Jan Kortekaas 16.09.63 Leiden Berlijn 28.09.97
2.21.35 Kees de Haan 12.07.46 Lycurgus Leeuwarden 19.09.87
2.21.36 Peter Kooij 17.08.46 Fit Sneek 10.06.78
2.21.40 Ton Teepe 25.04.54 V&LTC Etten-Leur 22.10.83
2.21.41 Harry Driessen 21.04.56 Kimbria Maassluis 13.04.85
2.21.48 Nico Eijsink 01.01.57 Celle West-Berlijn 28.09.86
2.21.49 Tecle Mekonnen 24.05.82 Nijmegen Atletiek Rotterdam 10.04.16
2.21.52 Bram Wassenaar 30.03.44 Bataven Utrecht 03.04.82
2.21.53 Saïd Serifi Kenfaoui 15.12.73 Gouda Almere 05.05.02
2.21.54 Remco de Bree 05.12.66 Hellas Eindhoven 11.10.98
2.21.58 Jeroen Veldhuis 20.10.75 Phanos Amsterdam 18.10.09
2.21.59 Paul Zwama 23.04.87 Groningen Atletiek Amsterdam 19.10.14
2.22.04 Jan van Laarhoven 01.09.48 Sprint Amsterdam 08.05.82
2.22.05 Jan de Lange 29.12.51 Start'78 Eindhoven 10.10.93
2.22.07 Dirk Sytsma 30.01.67 Friesland Eindhoven 10.10.93
2.22.09 Joop Smit 27.12.41 Trias Maastricht 24.10.76
2.22.09 Marius de Snaijer 12.09.42 Fortuna Vlaardingen Zwolle 13.10.84
2.22.10 Martin vd Ven 23.10.52 Attila Rotterdam 02.04.85
2.22.12 Luuk Metselaar 01.01.92 Oxford University Amsterdam 15.10.17
2.22.13 Rinus Marcusse 27.03.43 Olympia Halsteren Rotterdam 01.07.72
2.22.14 Piet van Alphen 16.08.30 AAC Rotterdam 09.04.83
2.22.17 Kees Verhoef 20.06.50 Hellas Praag 15.04.73
2.22.20 Abraham Zewdie 22.08.64 Hellas Rotterdam 18.04.99
2.22.21 Harry Patist 05.05.46 Sprint Apeldoorn 03.02.79
2.22.24 Martin Beck 05.06.53 AAC Enschede 27.08.77
2.22.24 Paul Hagedoren 25.12.67 Unitas Eindhoven 12.10.97
2.22.33 Jan Zethof 09.05.60 AAC Zwolle 01.10.88
2.22.34 Wil Rindt 22.05.53 PSV Utrecht 17.04.83
2.22.35 Wies van Houte 25.05.48 Altis Berchem 13.09.75
2.22.36 Sepp Vermeulen 17.11.59 Scheldesport Eindhoven 10.10.93
2.22.38 Ton Larmit 04.08.51 AVR'69 Berchem 11.10.80
2.22.39 Pip Tesselaar 26.06.69 Hera Amsterdam 21.10.12
2.22.49 Frans Smit 22.08.58 Liemers Maassluis 12.04.86
2.22.59 Toon Heeren 08.03.67 Achilles Etten-Leur Rotterdam 22.04.01
2.23.02 Noël Keijsers 22.05.73 Prins Hendrik Amsterdam 16.10.11
2.23.03 John vd Wansem 05.07.50 Phoenix Etten-Leur 31.10.87
2.23.13 Roger Jaspers 28.10.63 Kimbria Eindhoven 11.10.92
2.23.15 Iwan Kamminga 20.12.78 Aquilo Eindhoven 27.04.14
2.23.16 Zachary Freudenberg 07.07.78 Vitalis Amsterdam 16.10.11
2.23.18 Jan van Oss 03.01.54 Valkenswaard Amsterdam 08.05.82
2.23.27 Terry McBrien 27.04.53 Afcent Striders Enschede 25.08.79
2.23.28 Romain Jansen 20.07.36 Thor Frankfurt 15.05.83
2.23.30 Wouter Jansen 17.06.87 Cifla Amsterdam 16.10.16
2.23.31 Kees Berkhout 05.03.50 Prins Hendrik Rotterdam 16.04.89
2.23.31 Woldeslassa Milkessa 10.11.66 PSV Rotterdam 23.04.95
2.23.33 Simon Vroemen 11.05.69 Sprint Beijing 21.10.07
2.23.35 Oskar de Kuijer 12.11.66 Eindhoven Atletiek Amsterdam 16.10.11
2.23.36 Peter Zwiers 04.06.55 Haarlemmermeer Maassluis 09.04.88
2.23.36 Thijs Feuth 08.10.81 Leiden Atletiek Rotterdam 05.04.09
2.23.39 Huib Dalebout 01.01.55 Dynamo Ruiselede 03.04.83
2.23.40 Wim Roelofs 12.11.38 Zaanland Glasgow 24.08.80
2.23.41 Bert Jacobse 06.12.52 Kimbria West-Berlijn? 30.09.79
2.23.42 Gert van Bergen 01.08.64 AAC Rotterdam 22.04.01
2.23.47 Johan Smet 20.07.59 AAC West-Berlijn 04.10.87
2.23.52 Gerard Hol 07.10.54 Altis Eindhoven 10.10.93
2.23.53 Willem de Weerdt 19.11.55 PEC Zwolle Maassluis 11.04.87
2.23.56 Jan-Willem Schaar 24.08.75 Parthenon Rotterdam 04.04.04
2.23.57 Wil Sparreboom 08.09.47 PAC Rotterdam 19.04.86
2.24.05 No Opdenoordt 13.11.41 Kimbria Rotterdam 01.07.72
2.24.05 Jorrit Cleij 22.06.87 Cifla Amsterdam 16.10.16
2.24.06 René Godlieb 01.12.66 Zuidwal Berlijn 29.09.96
2.24.08 Herman Hofstee 17.07.63 DOS Dwingeloo Berlijn 28.09.97
2.24.09 Alan O'Shea 17.09.80 Rotterdam? Rotterdam 09.04.17
2.24.12 Jan Honcoop 26.03.43 Hellas Utrecht 31.05.80
2.24.12 Douwe Jaarsma 22.07.47 Fit Utrecht 31.05.80
2.24.16 Paul Peeters 01.01.48 Achilles-Top Hüsum 23.02.74
2.24.19 Dick van Santen 12.06.45 PAC Zwolle 04.10.88
2.24.21 Colin Bekers 21.09.79 Achilles Etten-Leur Rotterdam 09.04.17
2.24.23 Erik Sier 18.12.63 Edam Maassluis 09.04.88
2.24.27 Dick van Zalinge 01.01.59 Edam Maassluis 09.04.88
2.24.30 Johan Kijne 27.03.47 Metro Rotterdam 07.07.73
2.24.31 Omar Moussa Dongen Leiden 14.06.98
2.24.38 Wilfred Kiplagat Samoei De Keien Almere 03.05.98
2.24.41 Hoving Veendam Amsterdam 07.05.89
2.24.45 Veron Lust 12.01.63 Nea Volharding Rotterdam 28.04.96
2.24.46 Ad Buijs 20.09.52 Phoenix Maastricht 24.10.76
2.24.46 Christiaan de Lie 31.07.76 Castricum Amsterdam 18.10.09
2.24.47 Ruud Sleper 01.01.50 AV'34 Apeldoorn Maassluis 13.04.85
2.24.52 Wim Hol 28.10.41 Sliedrecht Sport Antwerpen 30.05.69
2.24.52 Rob ter Poorten 01.01.39 Hollandia Hoorn Apeldoorn 04.02.78
2.24.55 Klaas de Ruyter AV'34 Apeldoorn Essen 16.10.71
2.24.56 Wim Sterrenburg 21.05.55 Dordrecht Etten-Leur 29.10.95
2.25.01 Maarten Wakelkamp 01.01.54 V&LTC Maassluis 13.04.85
2.25.01 André Kolders 01.01.55 Sliedrecht Sport Maassluis 11.04.87
2.25.02 Frans Thuys 17.07.55 AAC Amsterdam 08.05.82
2.25.02 Kees van Dommele 15.09.49 Haarlemmermeer Apeldoorn 03.02.90
2.25.04 George van Gorkum 06.12.51 Nijmegen Essen 19.10.85
2.25.09 Joop de Vreede Sparta Utrecht 03.04.82
2.25.11 Hans Oosterwijk 24.11.56 Ilion Almere 04.05.99
2.25.12 Hans Vrolijk 01.01.53 Sparta Amsterdam 08.05.82
2.25.13 Henk Bronswijk 28.06.43 Olympus'70 Maassluis 13.04.85
2.25.14 Remon van Lunzen 09.03.69 Lionitas Amsterdam 18.10.09
2.25.16 Lubert Mulder 15.05.60 AV'34 Apeldoorn Berlijn 27.09.92
2.25.18 Bert van Sijtveld AV'23 Rotterdam 07.07.73
2.25.19 Paul Vos Altis Rotterdam 02.04.85
2.25.19 Jacques Fiers Weert Utrecht 27.04.86
2.25.22 Domien Brandsma 19.09.61 Fortuna Vlaardingen Rotterdam 19.04.86
2.25.23 Robert Jongh 05.10.71 Hellas Rotterdam 18.04.99
2.25.23 Harald van Doorn 03.09.64 Lycurgus Eindhoven 14.10.07
2.25.24 Ad Tirie Dynamo Essen 20.10.84
2.25.26 Gerard Berkhout SAV Enschede 25.08.79
2.25.29 Rob van Schooten 28.07.55 AAV'36 Apeldoorn 04.02.78
2.25.29 Ad Spikmans 27.10.45 Prins Hendrik Eindhoven 24.10.82
2.25.30 Wim van Gemert 24.07.51 Oss'78 Beek-Ubbergen 28.05.88
2.25.30 Paul Kruithof 16.02.65 Energie Rotterdam 20.04.97
2.25.32 Dick Bakker 01.01.51 Hera Utrecht 23.04.84
2.25.34 Pedre Brinaru Unitas Apeldoorn 03.02.90
2.25.41 Jeroen Veldhuis 20.10.75 AAC Amsterdam 17.10.10
2.25.44 Rob van Kooten 06.03.59 Pallas Maassluis 08.04.89
2.25.45 Wim Edam 09.06.50 Edam Essen 25.10.80
2.25.49 Paul Römkens 08.08.67 Achilles-Top Rotterdam 05.04.92
2.25.53 Peter vd Aart Maastricht Rotterdam 19.04.86
2.25.54 Keesjan Schuurman 27.07.63 Unitas Apeldoorn 01.02.92
2.25.57 Wim vd Zon 01.01.48 PAC Sneek 10.06.78
2.25.58 Jacob Vos 01.02.64 Argo'77 Rotterdam 17.04.94
2.26.02 Willem Westerholt 27.06.52 Holland Haarlem Nederland 01.01.82
2.26.04 John Verhiel 23.09.59 Achilles-Top Rotterdam 14.04.84
2.26.06 Rasjid Ben Meziane 25.06.68 Delta Sport Almere 03.05.98
2.26.07 Frans Künen 17.04.30 Sprint Eindhoven 23.07.60
2.26.10 Raymond Schippers Ilion Rotterdam 17.04.94
2.26.12 Marius Paalvast 18.10.46 Waterweg Maassluis 12.04.86
2.26.12 Wim Liefers 01.10.49 AV'34 Apeldoorn Zwolle 01.10.88
2.26.16 Paul Barnhoorn 18.06.56 Bataven Berlijn 30.09.90
2.26.17 Chris Stoekenbroek AAC Amsterdam 08.05.82
2.26.19 Jo Ferket 07.07.54 Bataven Rotterdam 18.04.93
2.26.23 Jaap Rijlaarsdam Altis Etten-Leur 27.10.84
2.26.24 Nick vd Poel 28.07.87 Ilion Rotterdam 09.04.17
2.26.27 Roel Wijmenga 19.06.92 Unitas Rotterdam 09.04.17
2.26.32 Patrick Kwist Rotterdam Atletiek Amsterdam 18.10.09
2.26.32 Alex vd Meer 03.05.77 Tartlétos Amsterdam 18.10.09
2.26.35 Derek Cornell Afcent Striders Rotterdam 17.04.88
2.26.37 Kees de Munck 10.10.53 Ilion Maassluis 12.04.86
2.26.37 Raymond vd Berg 10.09.82 Prins Hendrik Eindhoven 12.10.08
2.26.40 Hans Klootwijk Lycurgus Utrecht 10.05.92
2.26.41 Frits Boudewijn 03.09.44 V&LTC Maassluis 12.04.86
2.26.41 Robert Boer 22.06.65 Rotterdam Enschede 01.01.94
2.26.42 Don Jassies 08.04.62 AVR Rotterdam 17.04.88
2.26.45 Wim Ogink 19.11.51 Daventria Apeldoorn 04.02.78
2.26.45 Paul Stam 30.03.56 Ciko'66 Rotterdam 19.04.86
2.26.47 Niels Koole 13.07.71 Walcheren Eindhoven 13.10.96
2.26.48 Martin Jansen 24.08.56 Hanzesport Enschede 20.06.87
2.26.48 Elbert Voogt 23.08.56 Veluwe Enschede 20.06.87
2.26.49 Matthijs van Deursen Tegelen West-Berlijn 09.10.88
2.26.50 Krekelberg 01.01.53 Swift Amersfoort 19.09.81
2.26.54 Raymon vd Berg 10.09.82 Prins Hendrik Amsterdam 16.10.11
2.26.57 Saïd Hayek 01.01.80 Eindhoven Atletiek Eindhoven 09.10.11
2.26.58 Thomas Pieper Hague RR Berlijn 28.09.97
2.26.59 Rudy Mol GAC Hilversum Essen 16.10.71
2.27.02 Joost Borm 08.08.56 Phoenix Etten-Leur 22.10.83
2.27.02 Harry Versteegen 20.11.53 Bataven Rotterdam 18.04.93
2.27.05 Gerard van Lent 03.12.56 AAC Rotterdam 21.04.91
2.27.06 Henk Simonis 24.06.46 Ilion Rotterdam 02.04.85
2.27.07 Hans van Kasteren 17.11.42 Metro Meerbeck 10.06.67
2.27.09 Jos van Leeuwen 24.06.61 Sparta Maassluis 07.04.90
2.27.09 John Buskermolen 02.08.57 Aalsmeer Etten-Leur 31.10.93
2.27.11 Joop Keizer 01.01.41 Avenhorn Amsterdam 03.05.75
2.27.11 Thierry van Schijndel 03.01.63 Keien Schoorl 21.03.93
2.27.13 Hans Heppener AAC? Maassluis 13.04.85
2.27.13 David vd Linden 07.08.68 PSV New York 01.10.98
2.27.14 Dirk vd Vlugt Holland Haarlem Rotterdam 02.04.85
2.27.14 Piet Hopmans 02.02.50 Spado Etten-Leur 31.10.93
2.27.17 Michel vd Luijtgaarden 10.05.54 Prins Hendrik Etten-Leur 25.10.92
2.27.18 Ton Rovers 01.01.53 Valkenswaard Maassluis 13.04.85
2.27.18 Ruben Scheurwater 19.02.80 Prins Hendrik Rotterdam 09.04.06
2.27.18 Hidde Tangerman 13.12.77 Amsterdam 17.10.10
2.27.19 Rob Barel 23.12.57 VAV Rotterdam 02.04.85
2.27.19 Frank van Gessel Pijnenburg Amsterdam 24.09.95
2.27.19 Louis Vink 05.04.35 AV'23 Berchem 18.09.70
2.27.20 Andries Nelemans 06.02.67 Sprint Rotterdam 28.04.96
2.27.21 Wim Padmos 11.07.66 Voorne Atletiek Rotterdam 19.04.98
2.27.22 Jan van Deudekom Suomi Maastricht 24.10.76
2.27.22 Marcel de Kievith 01.01.47 Thor Rotterdam 09.04.83
2.27.23 Hans Pleijster 03.11.61 Haarlemmermeer Berlijn 30.09.90
2.27.24 Rob Stoekenbroek Hellas Amsterdam 08.05.82
2.27.24 Gerard Hendriks 28.05.55 AV'34 Apeldoorn Rotterdam 18.04.93
2.27.25 Harald Herzog AAC Sneek 10.06.78
2.27.25 Piet Kuys 25.11.59 Castricum Rotterdam 17.04.94
2.27.27 Michiel Otten 26.10.68 Prins Hendrik Etten-Leur 26.10.03
2.27.28 Eugène Janssen 13.11.48 Unitas West-Berlijn 30.09.84
2.27.29 Louis Berkhoff AV'34 Apeldoorn Zwolle 04.10.86
2.27.29 Jan Veltman AV'34 Apeldoorn Eindhoven 16.10.88
2.27.31 Dick Bruinsma AAC Amsterdam 25.09.94
2.27.32 Harry uit het Broek LAAC Eindhoven 16.10.88
2.27.32 Rian Arends 05.06.63 Argo'77 Apeldoorn 02.02.91
2.27.34 Wim van Stuijvenberg Astylos Apeldoorn 03.02.90
2.27.35 Ger Ettes 26.11.58 AAC Amsterdam 13.05.90
2.27.39 Peter Hameeteman Zeeland Sport Maassluis 13.04.85
2.27.40 Imo Muller 25.09.80 AAC Amsterdam 19.10.14
2.27.41 Peter Vliegen GVAC Leiden 16.06.91
2.27.42 Willem Verriet 01.01.58 Cifla Eindhoven 24.10.82
2.27.43 Henry Riedijk Voorne Maassluis 13.04.85
2.27.44 Wim van Dijk 31.10.51 GAC Gemert Etten-Leur 31.10.93
2.27.44 Peter Res 16.08.78 Castricum/TDR Amsterdam 19.10.08
2.27.46 Johan Kloek AAC Maassluis 11.04.81
2.27.46 Bruno Schlack Sparta Rotterdam 09.04.83
2.27.46 Bernard te Boekhorst 18.02.72 Phoenix Rotterdam 22.04.01
2.27.47 Tony Luttikhold 10.03.54 ASV Etten-Leur 26.10.85
2.27.47 Karl Uitterlinden Spirit Maassluis 12.04.86
2.27.48 Ton van 't Veer 29.08.57 Sprint Etten-Leur 28.10.89
2.27.50 Lou Polak 05.07.46 Metro Maassluis 10.04.82
2.27.54 Tom Küsters 01.01.43 Cifla Beek-Ubbergen? 01.01.83
2.27.54 Wim Veenman 24.11.49 PAC Etten-Leur 31.10.87
2.27.55 Kees Vaneman 31.05.52 Tempo Sneek 10.06.78
2.27.58 Frans Simons 18.02.59 PEC Apeldoorn 04.02.84
2.27.58 Alex Mutsaars Sliedrecht Sport Etten-Leur 31.10.93
2.27.59 Frans Tibben Argo Gaanderen Zwolle 04.10.86
2.28.01 Henk Wesselius Horror Duisburg 26.09.87
2.28.02 Harry Kamphuis 02.01.62 Achilles-Top Rotterdam 28.04.96
2.28.02 Addy de Kort 08.12.72 Prins Hendrik Rotterdam 22.04.01
2.28.03 Jan de Hollander 09.11.47 Hellas Apeldoorn 04.02.78
2.28.03 Ad van Hest 09.11.46 Tilburg RR Etten-Leur 27.10.84
2.28.03 Wim Ockhuysen 01.01.50 GAC Hilversum Utrecht 29.04.90
2.28.04 Jaap de Knegt 22.10.71 Rotterdam Rotterdam 21.04.02
2.28.07 Kosta Poltavets 27.11.62 Caesar Eindhoven 13.10.96
2.28.08 Wout van Kleef 13.07.60 Spark Rotterdam 19.04.98
2.28.09 Rick Driessen AAC West-Berlijn 01.10.89
2.28.09 Luuk Steenbergen 08.12.62 Bataven West-Berlijn 01.10.89
2.28.17 Dave Warrens 01.01.62 Blauw Wit Rotterdam 17.04.88
2.28.17 Michel Schrier 06.11.79 Dynamica Rotterdam 15.04.12
2.28.18 Sip Stal 17.05.54 Hellas Rotterdam 05.04.92
2.28.19 Rasjid Mohammadi 07.07.67 Atos Utrecht 17.05.98
2.28.19 Erwin Reijmer 26.05.86 De Liemers Rotterdam 13.04.14
2.28.22 Dolf Jansen 25.06.63 AV'23 Helmond 12.10.85
2.28.24 Sander van Kappel Utrecht Etten-Leur 29.10.95
2.28.25 Har Pollen 08.09.49 Festina Eindhoven 23.09.84
2.28.28 Eef Kooman 01.11.54 Deltasport Etten-Leur 25.10.92
2.28.29 Henk Borst Nederland Frankfurt 13.05.84
2.28.29 Jan Baremans 20.01.41 Achilles Etten-Leur Maassluis 12.04.86
2.28.30 Mark de Bode 05.03.61 Huizen Utrecht 12.05.91
2.28.30 Arthur Schramade 21.09.69 Cifla Rotterdam 11.04.10
2.28.30 Pieter van Beekveld 01.01.83 Eindhoven Atletiek Eindhoven 12.10.14
2.28.33 Henk Broeren Hanzesport Eindhoven 23.09.84
2.28.34 André van Kesteren 28.02.62 Altis Eindhoven 12.10.97
2.28.34 Rob Detert 11.12.78 AV'34 Apeldoorn Amsterdam 16.10.11
2.28.35 Roel van Zuylen 01.01.43 GAC Hilversum Amersfoort 01.01.81
2.28.35 Hans Verbaandert 10.11.58 GVAC Eindhoven 10.10.99
2.28.36 Danny in 't Veen 29.08.72 Rotterdam Rotterdam 04.04.04
2.28.37 Ruud van Wuijckhuijse 01.01.53 FIT Utrecht 03.04.82
2.28.37 Hans Cornelis 27.06.53 RRA Maassluis 12.04.86
2.28.37 Michiel Hulleman 15.12.81 AAC Eindhoven 14.10.12
2.28.38 Henk van Zantvoort 15.12.57 Weert Maassluis 12.04.86
2.28.38 Dico de Graaf 01.01.56 PAC Rotterdam 19.04.86
2.28.38 Immanuël van Essel Duisburg Keulen 03.10.99
2.28.40 Hans Ruiter Ciko'66 Apeldoorn 01.02.75
2.28.40 Casper Koelma 06.03.77 MPM Berlijn 30.09.12
2.28.42 Jan Romein Hanzesport? Utrecht 10.05.92
2.28.43 Arco Timmermans AV40 Rotterdam 16.04.89
2.28.45 Eef vd Brink Pijnenburg Maassluis 12.04.86
2.28.46 Peter van Marrewijk 05.06.63 Olympus'70 Maassluis 07.04.90
2.28.47 Wim van Heeswijk 01.12.42 DAK Etten-Leur 29.10.88
2.28.48 Orphan van Faassen 18.12.83 Ciko'66 Utrecht 25.04.11
2.28.50 Charles Timmermans Voorne Rotterdam 28.04.96
2.28.51 Bruno Joppen 09.04.52 ATC'75 Apeldoorn 06.02.88
2.28.51 Frans Bekhuis Nijmegen Rotterdam 18.04.93
2.28.52 Bernard Hoogeslag 01.01.55 Daventria Rotterdam 09.04.83
2.28.52 Chris van Summeren 31.07.54 Oss'78 Maassluis 12.04.86
2.28.55 Bert Velema AAC61 West-Berlijn 04.10.87
2.28.56 Stuart Burton Nederland Amsterdam 16.10.05
2.28.56 Jos Timans 01.01.81 Atletiek Maastricht Berlijn 25.09.16
2.28.58 Frank Litjens PEC Sneek 10.06.78
2.29.02 Henk Reitsema Nijmegen Apeldoorn 02.02.85
2.29.02 Jan de Wilde AV56 Rotterdam 05.04.92
2.29.06 Kees Hermans Holland Haarlem Zwolle 13.10.84
2.29.06 Aad Butter DEM Schoorl 01.01.89
2.29.07 Johan de Vlieger Atletica Amsterdam 08.05.88
2.29.07 Johan ten Kate 08.05.64 AV'34 Apeldoorn Apeldoorn 07.02.96
2.29.07 Patrick Delait Caesar Eindhoven 13.10.96
2.29.07 Marco van Etten Rotterdam Rotterdam 09.04.17
2.29.08 Wim de Koning jr Fortuna Vlaardingen Rotterdam 17.04.94
2.29.08 Juur Hanemaayer Olympus'70 Rotterdam 23.04.95
2.29.09 Henny Mentink 07.04.48 AV'34 Apeldoorn Helmond 11.10.87
2.29.10 Peer vd Ven 01.01.48 Prins Hendrik Middelburg 07.05.82
2.29.10 Chris Holdrop Blauw Wit Amsterdam 07.05.83
2.29.13 Lou Maas Kimbria Etten-Leur 28.10.89
2.29.16 Ton van Hoessel 01.01.52 Attila Amsterdam 12.05.84
2.29.16 Jos Elfring 01.01.85 Asterix Eindhoven 13.10.13
2.29.19 Janus vd Zande Olympia Halsteren Bern 27.06.54
2.29.21 Peter Kuipers Koplopers Maassluis 09.04.88
2.29.21 Titus Mulder 15.05.61 AV'34 Apeldoorn Berlijn 27.09.92
2.29.24 Gerard van Bergen Oss'78 Eindhoven 23.09.84
2.29.25 Gerard van Rijn AAC Amsterdam 17.10.99
2.29.26 Theo Bloemberg 09.12.50 Liemers Apeldoorn 02.02.91
2.29.28 Jan Ooijen 01.01.47 GAC Hilversum Etten-Leur 29.10.88
2.29.32 Johan Brands Attila Amsterdam 03.05.75
2.29.32 Nico Kroon Oss'78 Etten-Leur 27.10.84
2.29.32 Erik Theunissen Olympus'70 West-Berlijn 09.10.88
2.29.32 Koen Henkes 1982 Zeewolde Berlijn 27.09.15
2.29.33 Jan van Essen Gemzen Etten-Leur 27.10.84
2.29.33 Ad Diederen Unitas West-Berlijn 09.10.88
2.29.36 Harry Honselaar Blauw Wit Nederland 01.01.76
2.29.38 Ger Heeskens PSV Maastricht 24.10.76
2.29.38 Jan Anthonisse 28.03.46 PAC Enschede 10.09.83
2.29.39 Piet Bleeker Lycurgus Zaandam 05.07.58
2.29.40 Henk den Ouden KNAU Enschede 10.09.83
2.29.41 Gijsalt Terpstra 24.09.55 AAC'61 Etten-Leur 28.10.89
2.29.41 Luc Schout 05.05.87 Cifla New York 05.11.17
2.29.42 Bertus de Haan Daventria Utrecht 05.05.79
2.29.42 Frans Visser 01.01.54 Liemers Utrecht 03.04.82
2.29.42 Casper Dirks 31.03.73 Argo'77 Amsterdam 17.10.10
2.29.44 Ulrich Vreden 26.10.61 AVR Rotterdam 05.04.92
2.29.48 John Palant Unitas Rotterdam 05.04.92
2.29.50 Jay Sauer 17.01.72 Cifla Eindhoven 12.10.08
2.29.51 Jack Spijkerboer 01.01.53 GM Best Apeldoorn 02.02.80
2.29.51 Simon Ernstring Nederland Etten-Leur 26.10.85
2.29.51 Willem de Boer 23.08.77 Lionitas Berlijn 27.09.15
2.29.52 Erwin Harmes 30.10.81 Dynamica Utrecht 19.10.14
2.29.53 Jan-Willem Lether 01.07.60 Sliedrecht Sport Amsterdam 07.05.89
2.29.57 Bert Kamphorst Phoenix Etten-Leur 29.10.88
2.29.58 Jan Pulles Valkenswaard Apeldoorn 02.02.80
2.29.59 Henk Kleinrensink 03.02.44 Pallas Maassluis 13.04.85

Terug naar startpagina Nederlandse Ranglijsten

Back to frontpage of Dutch Rankings


Terug naar startpagina Atletiek

Back to frontpage of Track & Field


Terug naar Homepage Atletiek

Back to Homepage of Track & Field