Nederlandse ranglijst halve marathon mannen
1 mei 1999-30 april 2000 (tot en met 1.19.59 uur bruto)

Dutch rankings half marathon men

May 1, 1999-April 30, 2000 (within 1:20:00 hours gross)


Voor het laatst bijgewerkt op 15 juni 2000, 12.55 uur

Last update: June 15, 2000, 12.55 hrs CET


Copyright © 1999, 2000 by Michel Franssen


Deze ranglijst verscheen in Runner's World van juni 2000

Correcties s.v.p.  voor 15 juni 2000 naar mij e-mailen, bij voorbaat dank

 

1.02.20  Greg van Hest             Schoorl            20.02.00  
1.02.33  Kamiel Maase              Palermo            03.10.99  
1.02.51  Aiduna Aitnafa            Zaandam            19.09.99  
1.02.57  Marco Gielen              Almere             02.05.99  
1.03.51  Jeroen van Damme          Dronten            18.12.99
1.03.51  Aziz Bougra               Almere             02.05.99  
1.04.13  Luc Krotwaar              Den Haag           25.03.00  
1.04.40  Tadesse Woldemeskel       Den Haag           25.03.00  
1.04.41  Peter van Egdom           Den Haag           25.03.00  
1.05.06  Jeroen van Erp            Dronten            18.12.99  
1.05.22  Robert Smits              Dronten            18.12.99  
1.05.30  Said Kanfaoui             Gouda              06.02.00  
1.05.31  Neals Strik               Den Haag           25.03.00  
1.05.36  Paul Hagedoren            Den Haag           25.03.00  
1.05.39  Teckey Gebrselassie       Egmond             09.01.00
1.05.53  Abraham Zewdie            Haarlem            26.09.99  
1.05.52  Hugo vd Broek             Den Haag           25.03.00  
1.05.59  Aart Stigter              Breda              03.10.99  
1.06.04  Bert van Vlaanderen       Utrecht            08.05.99  
1.06.11  Toon Heeren               Dronten            18.12.99  
1.06.12  Jeroen Broekzitter        Egmond             09.01.00  
1.06.16  Dirk vd Broek             Egmond             09.01.00  
1.06.27  Peter vd Velden           Eindhoven          10.10.99  
1.06.30  Fransua Woldemariam       Egmond             09.01.00  
1.06.32  Ronald Schut              Den Haag           25.03.00  
1.06.37  Armand vd Smissen         Drunen             27.02.00  
1.06.41  Rasjid Mohammadi          Almere             02.05.99  
1.06.43  Wilfred Kiplagat          Drunen             27.02.00  
1.06.44  Stan Rijken               Almeirim           17.10.99  
1.06.46  Gustave Ombouma           Drunen             27.02.00  
1.06.49  Hicham Frey               Best               23.01.00  
1.06.51  Remco de Bree             Den Haag           25.03.00  
1.06.52  Michel de Maat            Den Haag           25.03.00  
1.06.54  Bernard te Boekhorst      Schoorl            20.02.00  
1.06.57  Huub Maas                 Den Haag           25.03.00  
1.07.15  Edo Baart                 Schoorl            20.02.00  
1.07.19  Jeffrey Sullivan          Egmond             09.01.00  
1.07.26  Samuel Olengvra           Meppel             16.10.99  
1.07.28  John Vermeule             Leiden             13.06.99  
1.07.30  Saďd Kenfaoui             Renswoude          06.11.99  
1.07.32  Peter Visser              Deurne             12.09.99  
1.07.32  David vd Linden           Drunen             27.02.00  
1.07.48  Louis Dam                 Duiven             03.10.99  
1.08.03  Gerrit Kramer             Ommen              12.06.99  
1.08.10  Marcel Versteeg           Den Haag           25.03.00  
1.08.11  Mark Jaspers              Posterholt         16.01.00  
1.08.18  Dennis Klasen             Terheijden         16.05.99  
1.08.22  Guido Sasse               Zutphen            16.05.99  
1.08.27  JanWillem Schaar          Gouda              06.02.00  
1.08.30  Herman Hofstee            Drachten           02.10.99  
1.08.34  Arno vd Berg              Egmond             09.01.00  
1.08.40  Wim Padmos                Breda              03.10.99  
1.08.45  Michel Doeser             Breda              03.10.99  
1.08.47  Hicham Bouiaouiche        Valkenswaard       14.11.99  
1.08.47  Peter Hopman              Dronten            18.12.99  
1.08.54  Huub Kurvers              Echt               24.10.99  
1.08.57  Nico Hamers               Echt               24.10.99  
1.08.57  Said Serifi               Heemskerk          13.02.00  
1.09.01  Hans Verbaandert          Eindhoven          13.05.99  
1.09.03  Abdala elmi Rafle         Dronten            18.12.99  
1.09.07  Jos Sasse                 Hierden            11.03.00  
1.09.10  Koos Verweij              Drunen             27.02.00  
1.09.21  Vincent Bruins            Schoorl            20.02.00  
1.09.22  Arthur Schramade          Nuenen             05.06.99  
1.09.25  Christiaan de Lie         Egmond             09.01.00  
1.09.30  Chris Brands              Almere             02.05.99  
1.09.37  Rudi vd Lelie             Assen              24.10.99  
1.09.40  Roman Vinken              Weert              26.03.00  
1.09.44  Raymond vd Wel            Eindhoven          10.10.99  
1.09.47  Noël Keijsers             Weert              26.03.00  
1.09.50  Herman Couperus           Gouda              06.02.00  
1.09.51  Alex Mutsaars             Assen              24.10.99  
1.09.51  Marco Glastra             Leek               25.03.00  
1.09.54  Gert van Bergen           Den Haag           25.03.00  
1.09.54  Rafik Boulaabi            Den Haag           25.03.00  
1.09.56  Domien Brandsma           Gouda              06.02.00  
1.09.59  Ronald Wiegers            Utrecht            08.05.99  
1.10.00  R Wijen                   Eindhoven          10.10.99  
1.10.07  Youssef Saher             Assen              24.10.99  
1.10.07  Appie Beekhuizen          Den Haag           25.03.00  
1.10.08  Jan van Rijthoven         Terheijden         16.05.99  
1.10.08  Tank el Bali              Utrecht            16.04.00  
1.10.10  Rob vd Want               Gouda              06.02.00  
1.10.14  Marti ten Kate            Breda              03.10.99  
1.10.19  André Plette              Kampen             23.10.99  
1.10.19  Addy de Kort              Rosmalen           26.03.00  
1.10.24  Mauricio Gonzalez         Gouda              06.02.00  
1.10.25  Berthold Berger           Klazienaveen       29.05.99  
1.10.29  Niels Koole               Gouda              06.02.00  
1.10.29  Michael Woerden           Utrecht            16.04.00  
1.10.30  Edwin Aardenburg          Bergen NH          12.06.99  
1.10.30  Robin Punt                Nijeveen           04.12.99  
1.10.32  Gerrit Voortman           Raalte             30.05.99  
1.10.32  Casper Dirks              Dronten            18.12.99  
1.10.33  Robert Jong               Utrecht            08.05.99  
1.10.33  Wil Does                  Alkmaar            13.05.99  
1.10.38  Fred van Zoest            Linschoten         18.12.99  
1.10.41  Christian Bakker          Eindhoven          10.10.99  
1.10.41  Adri Deemter              Nijeveen           04.12.99  
1.10.43  Peter Res                 Egmond             09.01.00  
1.10.44  Peter Burger              Bergen NH          12.06.99  
1.10.50  Jan van Ommen             Hierden            11.03.00  
1.10.50  Willem Faber              Leek               25.03.00  
1.10.51  Huub Pragt                Utrecht            08.05.99  
1.10.53  Gerard Kappert            Noordseschut       03.07.99  
1.10.57  Lucas Level               Dronten            18.12.99  
1.10.59  Mohammed el Aiche         Meppel             16.10.99  
1.11.00  Frans Bekhuis             Raalte             30.05.99  
1.11.01  Jaap de Knegt             Egmond             09.01.00  
1.11.02  Jon Meinds                Siddeburen         01.05.99  
1.11.03  Ad Peeters                Best               23.01.00  
1.11.05  Wim Opten                 Siddeburen         01.05.99  
1.11.06  Adri Hartveld             Raalte             30.05.99  
1.11.06  Said Ettajeb              Eindhoven          10.10.99  
1.11.07  Rasjid ben Meziane        Schoorl            20.02.00  
1.11.07  Ernst Huisman             Den Haag           25.03.00  
1.11.08  Tim Brouwer               Den Haag           25.03.00  
1.11.12  John Aalbers              Arnhem             27.12.99  
1.11.17  Gerard Hol                Almere             02.05.99  
1.11.17  Gerard Hendriks           Gouda              06.02.00  
1.11.19  Ger Bodelier              Eindhoven          10.10.99  
1.11.19  Guus Huls                 Egmond             09.01.00  
1.11.19  Marcel Smeets             Weert              26.03.00  
1.11.21  Fons Liebregts            Eindhoven          10.10.99  
1.11.21  Jeroen Zeinstra           Eindhoven          10.10.99  
1.11.24  Jan van Steensel          Den Haag           25.03.00  
1.11.26  Patrick Snijders          Drunen             27.02.00  
1.11.27  Charles Timmermans        Den Haag           25.03.00  
1.11.30  Robert Koch               Eindhoven          10.10.99  
1.11.30  Arjen Kuper               Meppel             16.10.99  
1.11.30  Bert Hier                 Mijnsheerenland    01.04.00  
1.11.31  David Knapstein           Siddeburen         01.05.99  
1.11.33  Miguel van Tongeren       Maassluis          23.01.00  
1.11.33  Reijer Klopman            Den Haag           25.03.00  
1.11.38  Ibrahim Elsidig           Eindhoven          10.10.99  
1.11.39  Norbert Groot             Breda              03.10.99  
1.11.39  Kees Huizenga             Blijham            31.12.99  
1.11.41  Wil Dors                  Zaandam            19.09.99  
1.11.41  Farah aden Yusuf          Marrum             18.12.99  
1.11.41  Rasjid Fadis              Maassluis          23.01.00  
1.11.43  Cock vd Hulst             Schoorl            20.02.00  
1.11.46  Willem Boon               Lisse              09.01.00  
1.11.46  Ruud Beerepoot            Egmond             09.01.00  
1.11.46  John vd Wansem            Gouda              06.02.00  
1.11.46  Harry Kamphuis            Weert              26.03.00  
1.11.51  Christian Henet           Breda              03.10.99  
1.11.51  Peter Rolink              Meppel             16.10.99  
1.11.51  Willem de Weerdt          Hierden            11.03.00  
1.11.52  Jeroen Punt               Linschoten         18.12.99  
1.11.57  Bert Verduin              Middenbeemster     22.08.99  
1.11.58  Joost van Galen           Middenbeemster     22.08.99  
1.12.00  Erik Hopman               Bergen NH          12.06.99  
1.12.00  Huybert Groenendaal       Terschelling       07.11.99  
1.12.02  Dave Baars                Egmond             09.01.00  
1.12.07  Piet Wagemakers           Roosendaal         26.06.99  
1.12.07  Mulugeta Hayelom          Den Haag           25.03.00  
1.12.08  Heerke Postma             Meppel             16.10.99  
1.12.08  André Roukema             Amsterdam          17.10.99  
1.12.10  Arjan de Gier             Den Haag           25.03.00  
1.12.11  Abdoel Mohammadi          Schoorl            20.02.00  
1.12.12  Harald van Doorn          Schoorl            20.02.00  
1.12.13  Sepp Vermeulen            Cadzand            06.02.00  
1.12.15  Johan Matthijsse          Rolde              24.09.99  
1.12.19  Cees Kraaijeveld          Meppel             16.10.99  
1.12.19  Jos Krist                 Weert              26.03.00  
1.12.20  Colin Bekers              Eindhoven          10.10.99  
1.12.25  Albert vd Ziel            Siddeburen         01.05.99  
1.12.25  Dave Bekers               Eindhoven          10.10.99  
1.12.27  Udo Zwijnenberg           Meppel             16.10.99  
1.12.29  Juriaan Galavazi          Rotterdam          19.03.00  
1.12.31  Gerard van Rijn           Terschelling       07.11.99  
1.12.32  Wilfried van Meer         Breda              03.10.99  
1.12.32  Jan Stoppels              Norg               29.04.00  
1.12.34  Pitchou Itebe             Dalfsen            06.08.99  
1.12.34  Jacob Vos                 Giethoorn          22.08.99  
1.12.36  Rens Eising               Terschelling       07.11.99  
1.12.39  Rob Brauenboer            Breda              03.10.99  
1.12.43  Lahcen ait Naceur         Den Haag           25.03.00  
1.12.44  Pieter Heijnen            Utrecht            08.05.99  
1.12.44  Lamko Hulzebos            Meppel             16.10.99  
1.12.45  René Poppe                Raalte             30.05.99  
1.12.47  Amarh Hussen              Utrecht            08.05.99  
1.12.48  John Philipsen            Eindhoven          10.10.99  
1.12.48  Ton van Doorn             Egmond             09.01.00  
1.12.48  Wil Boudewijns            Weert              26.03.00  
1.12.49  Alfred Roelen             Eindhoven          10.10.99  
1.12.50  Karel van Egmond          Den Haag           25.03.00  
1.12.51  Paul Barnhoorn            Gouda              06.02.00  
1.12.53  Ad Onnink                 Rotterdam          19.03.00  
1.12.53  Rob Prins                 Den Haag           25.03.00  
1.12.53  Marcel Jochem             Rosmalen           26.03.00  
1.12.54  KlaasJan Hofstra          Dalfsen            06.08.99  
1.12.56  HansTore Utnes            Assen              24.10.99  
1.12.56  Marc van Dijk             Valkenswaard       14.11.99  
1.12.56  Theo Meijerink            Castricum          12.12.99  
1.12.56  John Fokkink              Blijham            31.12.99  
1.12.56  Okke-Jan Bosker           Leek               25.03.00  
1.12.56  Mulugeta Hayelom          Haarlem            02.04.00  
1.12.57  Christ Chabot             Rosmalen           26.03.00  
1.12.58  Alex Stienstra            Assen              24.10.99  
1.12.59  Alwin Vermeulen           Cadzand            06.02.00  
1.12.59  Dennis van Bakel          Haarlem            02.04.00  
1.13.01  Adri Termaat              Duiven             03.10.99  
1.13.01  Nicolai vd Heijden        Rosmalen           26.03.00  
1.13.03  Michel vd Luijtgaarden    Eindhoven          13.05.99  
1.13.03  Bert de Addy              Valkenswaard       14.11.99  
1.13.04  Eric Borg                 Duiven             03.10.99  
1.13.04  Casper Koelma             Oldenzaal          14.11.99  
1.13.04  Henk van Velzen           Egmond             09.01.00  
1.13.04  Willem de Graaf           Den Haag           25.03.00  
1.13.06  Hein Hurkmans             Egmond             09.01.00  
1.13.07  Wichard Hendriks          Eindhoven          10.10.99  
1.13.11  Wico Verhagen             Gouda              06.02.00  
1.13.12  Amriet Oemraw             Gouda              06.02.00  
1.13.14  Alex Scholten             Giethoorn          22.08.99  
1.13.15  Wichard de Benis          Drunen             27.02.00  
1.13.15  Gerrit Heusinkveld        Den Haag           25.03.00  
1.13.16  Ben Platter               Glanerbrug         16.05.99  
1.13.17  Dolf Jansen               Zaandam            19.09.99  
1.13.18  Math Roberts              Posterholt         16.01.00  
1.13.19  Hein Gilsing              St Oedenrode       20.06.99  
1.13.19  Hans Oosterwijk           Den Haag           25.03.00  
1.13.20  Nico Bijman               Castricum          12.12.99  
1.13.22  Peter Tas                 Hoorn              26.03.00  
1.13.23  Mark van Liempd           Eindhoven          10.10.99  
1.13.24  Christoph Mann            Eindhoven          10.10.99  
1.13.25  Bert Flier                Monster            13.11.99  
1.13.25  Theo Haverkamp            Hierden            11.03.00  
1.13.26  Gerard Limbeek            Loenen             09.10.99  
1.13.26  Nicolai vd Heyden         Drunen             27.02.00  
1.13.27  E de Ruiter               Schoorl            20.02.00  
1.13.29  Erik Bakker               Badhoevedorp       30.05.99  
1.13.29  Hein Gilsing              Eindhoven          10.10.99  
1.13.29  Dinand van Turnhout       Eindhoven          10.10.99  
1.13.30  Hans van Weegen           Heemskerk          13.02.00  
1.13.30  Sjaak Luteijn             Den Haag           25.03.00  
1.13.32  Marco Tramontina          Eindhoven          13.05.99  
1.13.32  Bernard Roelen            Den Haag           25.03.00  
1.13.33  Ronald de Jonge           Arnhem             27.12.99  
1.13.34  Marco van Dongen          Drunen             27.02.00  
1.13.34  Jeen Kempenaar            Den Haag           25.03.00  
1.13.36  Paul de Brie              Eindhoven          10.10.99  
1.13.36  Marhein vd Wiel           Drunen             27.02.00  
1.13.37  Folkert vd Krol           Monster            13.11.99  
1.13.37  Rene Bergsma              Den Haag           25.03.00  
1.13.38  Kees Schroer              Schoorl            20.02.00  
1.13.39  Kees Portegijs            Bergen NH          12.06.99  
1.13.39  Johan van Straaten        Maassluis          23.01.00  
1.13.39  Rob Riksen                Weert              26.03.00  
1.13.40  Vincent Smal              Eindhoven          13.05.99  
1.13.42  Wim Liefers               Zutphen            16.05.99  
1.13.44  Wouter van Kleef          Gouda              06.02.00  
1.13.44  Ron Steijger              Drunen             27.02.00
1.13.46  Jos Moesmans              Eindhoven          13.05.99
1.13.48  Anton van Overveld        Etten-Leur         31.10.99  
1.13.48  Philip Eijlander          Drunen             27.02.00  
1.13.51  Rut Zoutman               Monster            13.11.99  
1.13.51  Cees Tiemens              Hierden            11.03.00  
1.13.51  Mark van Erp              Den Haag           25.03.00  
1.13.53  Hassan Yaray              Almere             02.05.99  
1.13.54  Pieter Heggen             Monster            13.11.99  
1.13.55  Ralph Apeldoorn           Heemskerk          13.02.00  
1.13.56  Ben Castricum             Egmond             09.01.00  
1.13.56  André van Berlo           Weert              26.03.00  
1.13.57  Doeke de Jong             Gouda              06.02.00  
1.13.57  Eric Kahls                Landsmeer          06.02.00  
1.13.57  René Karremans            Norg               29.04.00  
1.13.59  Albert Rip                Eindhoven          13.05.99  
1.13.59  Wilbert Touw              Etten-Leur         31.10.99  
1.14.00  Marc Taeijmans            Eindhoven          10.10.99  
1.14.01  Micha de Bruin            Eindhoven          10.10.99  
1.14.01  Casper Grondel            Eindhoven          10.10.99  
1.14.01  Jurgen Ratelband          Egmond             09.01.00  
1.14.02  Jan Zuidweg               Maassluis          23.01.00  
1.14.06  Brand van Dijk            Utrecht            08.05.99  
1.14.06  Ger Kragten               Mijdrecht          03.10.99  
1.14.06  Melchior vd Pol           Loenen             09.10.99  
1.14.07  Han vd Weck               Gouda              06.02.00  
1.14.09  Ed van Dijk               Mijnsheerenland    01.04.00  
1.14.10  Paul de Niet              Leiden             13.06.99  
1.14.10  Gerard Smit               Utrecht            16.04.00  
1.14.11  Marlon Tielemans          Eindhoven          10.10.99  
1.14.11  Frans Woerden             Linschoten         18.12.99  
1.14.14  Wim Voermans              Eindhoven          13.05.99  
1.14.14  Guido Savelkoul           Posterholt         16.01.00  
1.14.15  Dennis Lambalk            Mijdrecht          03.10.99  
1.14.16  Jack van Ginneken         Drunen             27.02.00  
1.14.17  Peter van Marrewijk       Linschoten         18.12.99  
1.14.20  RobertJan Lassche         Enschede           06.06.99  
1.14.20  Hans Brankaert            Eersel             26.02.00  
1.14.21  Bob de Vries              Dronten            18.12.99  
1.14.21  Wim vd Hoorn              Lisse              09.01.00  
1.14.22  Kosta Poltavets           Drachten           02.10.99  
1.14.22  Jeroen Machielsen         Den Haag           25.03.00  
1.14.23  Giordano Piffero          Eindhoven          10.10.99  
1.14.23  Jan Sytsma                Oldenzaal          14.11.99  
1.14.24  Viktor Maliy              Monster            13.11.99  
1.14.26  Jan de Lange              Drachten           02.10.99  
1.14.26  Rob Smit                  Maassluis          23.01.00  
1.14.26  Martin Dubbeld            Den Haag           25.03.00  
1.14.27  Maurice Winterman         Zutphen            16.05.99  
1.14.27  Piet Hopmans              Drunen             27.02.00  
1.14.28  Frans van Heteren         Abcoude            24.08.99  
1.14.28  Thomas Winkler            Eindhoven          10.10.99  
1.14.28  Remco Kleinrensink        Arnhem             27.12.99  
1.14.29  Wilfred vd Mill           Rotterdam          06.11.99  
1.14.29  Martin Hasebos            Swartbroek         03.12.99  
1.14.29  Piet Kuys                 Heemskerk          13.02.00  
1.14.30  Peter Bruinsma            Meppel             16.10.99  
1.14.30  Sandor Bron               Maassluis          23.01.00  
1.14.31  Peter Medendorp           Den Haag           25.03.00  
1.14.32  Peter Jansen              Breda              03.10.99  
1.14.32  Tonnie Bruns              Oldenzaal          14.11.99  
1.14.32  Rudy Henquet              Posterholt         16.01.00  
1.14.32  Arjan van Polen           Haren              04.03.00  
1.14.33  Herman Lubbers            Siddeburen         01.05.99  
1.14.33  René Evers                Den Haag           25.03.00  
1.14.35  Jan Sijtsma               Den Haag           25.03.00  
1.14.36  Mark Jillissen            Linschoten         18.12.99  
1.14.36  Pierre van Leeuwen        Den Haag           25.03.00  
1.14.36  Robert de Jong            Norg               29.04.00  
1.14.37  Mark Overhand             Egmond             09.01.00  
1.14.37  Kees van Helmond          Drunen             27.02.00  
1.14.38  Ron Jansen                Linschoten         18.12.99  
1.14.39  Marinus Dijkman           Linschoten         18.12.99  
1.14.39  Richard de Groot          Maassluis          23.01.00  
1.14.39  Jan Verwijs               Gouda              06.02.00  
1.14.39  Jan Zegers                Rosmalen           26.03.00  
1.14.39  Peter van Vuuren          Haarlem            02.04.00  
1.14.40  Marcel Uppelschot         Linschoten         18.12.99  
1.14.40  Marius Schwartz           Leek               25.03.00  
1.14.40  René vd Meerendonk        Rosmalen           26.03.00  
1.14.41  Joost Wessels             Den Haag           25.03.00  
1.14.42  Leonard van Putten        Egmond             09.01.00  
1.14.42  Ad van Marrewijk          Brielle            13.02.00  
1.14.42  Tjarko Gramsma            Schoorl            20.02.00  
1.14.43  Maarten de Jong           Meppel             16.10.99  
1.14.45  Ernest Kox                Best               23.01.00  
1.14.47  Jan van Bennekom          Gouda              06.02.00  
1.14.48  Maykel Geerdink           Oldenzaal          14.11.99  
1.14.48  Wobbe vd Meulen           Egmond             09.01.00  
1.14.49  Frank Gijskens            Posterholt         16.01.00  
1.14.50  Frank Gotze               Egmond             09.01.00  
1.14.50  Gijs vd Hurk              Drunen             27.02.00  
1.14.51  Richard vd Kraan          Leiden             13.06.99  
1.14.52  Rob van Gestel            Drunen             27.02.00  
1.14.53  A Huls                    Gennep             20.06.99  
1.14.53  Machiel Ittmann           Mijnsheerenland    01.04.00  
1.14.54  Dick van Zalinge          Enschede           06.06.99  
1.14.54  R Nicia                   Breda              03.10.99  
1.14.55  Marcel Vlutters           Glanerbrug         16.05.99  
1.14.55  Jack Govers               Roosendaal         26.06.99  
1.14.55  Bert Janssen              Eindhoven          10.10.99  
1.14.55  Hans Top                  Leek               25.03.00  
1.14.56  Han Wolsing               Amersfoort         11.09.99  
1.14.56  Bart Mulders              Eindhoven          10.10.99  
1.14.58  René Lambregts            Roosendaal         26.06.99  
1.14.58  Jo Schoonbroodt           Echt               24.10.99  
1.14.58  Cor de Jongh              Drunen             27.02.00  
1.14.59  Johnny Johnson            Renswoude          06.11.99  
1.14.59  Peter van Steenoven       Rosmalen           26.03.00  
1.15.00  Raymond Blok              Egmond             09.01.00  
1.15.00  Theo Habout               Cadzand            06.02.00  
1.15.02  Richard vd Pol            Breda              03.10.99  
1.15.02  Jan Paalman               Loenen             09.10.99  
1.15.02  Charles vd Ven            Eindhoven          10.10.99  
1.15.02  Huub Brueren              Echt               24.10.99  
1.15.02  Andries Smit              Maassluis          23.01.00  
1.15.03  Har Pollen                Echt               24.10.99  
1.15.03  Henk van Haperen          Drunen             27.02.00  
1.15.04  Piet Hopmans              Den Haag           25.03.00  
1.15.04  Frans Roelofs             Den Haag           25.03.00  
1.15.06  Frank Falkman             Zutphen            16.05.99  
1.15.08  Mari Kamerman             Vught              17.10.99  
1.15.11  Theo Schootman            Glanerbrug         16.05.99  
1.15.11  Ruud Moelands             Etten-Leur         31.10.99  
1.15.11  Jan Cammeraat             Monster            13.11.99  
1.15.14  Ruud van Woensel          St Oedenrode       20.06.99  
1.15.15  Jan Zegers                Drunen             27.02.00  
1.15.16  Jan Cornelissen           Bergen NH          12.06.99  
1.15.16  Geurt Rozendaal           Egmond             09.01.00  
1.15.16  George Edelman            Den Haag           25.03.00  
1.15.17  Bert van Driesten         Egmond             09.01.00  
1.15.18  Pieter Kleerebezem        Enschede           06.06.99  
1.15.18  M Issa                    Leeuwarden         04.03.00  
1.15.20  Bob Winter                Zaandam            19.09.99  
1.15.20  Guido Leguyt              Linschoten         18.12.99  
1.15.21  Frans Govers              St Oedenrode       20.06.99  
1.15.21  Jos Krist                 Veldhoven          19.03.00 
1.15.22  Ger Lemmens               Echt               24.10.99 
1.15.23  Bart Eveleens             Almere             02.05.99  
1.15.23  Paul Bierman              Egmond             09.01.00  
1.15.23  Peter Mijsberg            Drunen             27.02.00  
1.15.23  Alex vd Meer              Den Haag           25.03.00  
1.15.24  Wil Goessens              Posterholt         16.01.00  
1.15.24  Henk Olijve               Norg               29.04.00  
1.15.25  Jan Scheenstra            Opende             08.05.99  
1.15.26  Cor Hoebeke               Gouda              06.02.00  
1.15.27  Lodewijk van Dongen       Voorschoten        05.09.99  
1.15.28  Ruud Doodeman             Castricum          12.12.99  
1.15.29  Lammert Timmenga          Siddeburen         01.05.99  
1.15.29  Jaap Vallentgoed          Best               23.01.00  
1.15.30  Martin Deleman            Monster            13.11.99  
1.15.31  Richard vd Weijden        Enschede           06.06.99  
1.15.31  Peter Witlox              Rosmalen           26.03.00  
1.15.32  Rudy Sinnema              Leeuwarden         04.03.00  
1.15.32  Egbert Zijlstra           Norg               29.04.00  
1.15.33  John Quaak                Den Haag           25.03.00  
1.15.34  Maurits van Oostveen      Amsterdam          17.10.99  
1.15.34  Herman Akkerman           Schoorl            20.02.00  
1.15.35  Patrick Reyners           Eindhoven          10.10.99  
1.15.37  Elbert Voogt              Zutphen            16.05.99  
1.15.37  Willy Gerrits             Eindhoven          10.10.99  
1.15.37  Eric Bossink              Amsterdam          17.10.99  
1.15.38  Rudi Wouters              Eindhoven          10.10.99  
1.15.38  Friedy de Jong            Drunen             27.02.00  
1.15.39  Jaap vd Bok               Brielle            13.02.00  
1.15.40  Hans Westerlaken          Gouda              06.02.00  
1.15.40  Arend Ramaker             Hierden            11.03.00  
1.15.41  Rob van Heerden           Almere             02.05.99  
1.15.41  Marcel Fiering            Brielle            13.02.00  
1.15.43  Dick Gelderblom           Siddeburen         01.05.99  
1.15.43  Edgard Quirijnen          Eindhoven          10.10.99  
1.15.47  B van Doorn               Leersum            28.08.99  
1.15.47  Rob van Schooten          Gouda              06.02.00  
1.15.47  Erwin van Diemen          Den Haag           25.03.00  
1.15.49  Arjan Planting            Enschede           06.06.99  
1.15.49  Talma Klaas               Kampen             23.10.99  
1.15.49  Jan Korevaar              Monster            13.11.99  
1.15.50  Dick Ramerman             Eindhoven          10.10.99  
1.15.50  Ronald Ovaa               Echt               24.10.99  
1.15.50  Olaf Bos                  Egmond             09.01.00  
1.15.51  JanDirk van Zanten        Bergen NH          12.06.99  
1.15.53  Hassan Jaray              Zaandam            19.09.99  
1.15.53  Toine vd Broeck           Den Haag           25.03.00  
1.15.54  Theo Bloemberg            Duiven             03.10.99  
1.15.54  Martin Breedijk           Schoorl            20.02.00  
1.15.55  Lucas Buikema             Siddeburen         01.05.99  
1.15.55  Arie Lucas                Den Haag           25.03.00  
1.15.56  Lou Maas                  Bilzen             27.06.99  
1.15.56  Klaas de Boer             Vlieland           01.08.99  
1.15.56  Fred Keurntjes            Duiven             03.10.99  
1.15.57  Frans vd Meer             Maassluis          23.01.00  
1.15.58  Edgard Creemers           Eindhoven          10.10.99  
1.15.58  Martin Zwinkels jr        Monster            13.11.99  
1.15.58  Marcel Boor               Egmond             09.01.00  
1.15.59  Jan Wullink               Nijeveen           04.12.99  
1.15.59  Ruud Baak                 Lisse              09.01.00  
1.15.59  Piotr Janmaat             Den Haag           25.03.00  
1.16.00  Anton vd Heuvel           Gemert             08.05.99  
1.16.03  HarmJan Martens           Geesbrug           05.06.99  
1.16.03  Roger Rousseau            Weert              26.03.00  
1.16.04  Joost la Lau              Heemskerk          13.02.00  
1.16.05  Piet vd Poel              Lisse              09.01.00  
1.16.05  Ruud Jansen               Den Haag           25.03.00  
1.16.07  Erwin Smit                Badhoevedorp       30.05.99  
1.16.08  Jan vd Broek              Egmond             09.01.00  
1.16.08  Benjamin Kok              Langezwaag         26.02.00  
1.16.09  Huub Neijnens             Weert              26.03.00  
1.16.11  Jan Fidder                Zaandam            19.09.99  
1.16.11  René Bernards             Egmond             09.01.00  
1.16.12  John Engele               Den Haag           25.03.00  
1.16.13  Arlindo Delgado           Egmond             09.01.00  
1.16.14  Hans ter Mors             Glanerbrug         16.05.99  
1.16.14  Roger Jaspers             Posterholt         16.01.00  
1.16.15  E Vonk                    Terheijden         16.05.99  
1.16.15  Frank Valentijn           Drunen             27.02.00  
1.16.16  Dorus Jaspers             Drunen             27.02.00  
1.16.18  Gerrit te Vaarwerk        Enschede           06.06.99  
1.16.19  Jos Karstanje             Linschoten         18.12.99  
1.16.20  Fred Reijnen              Egmond             09.01.00  
1.16.20  Bernard Disselborg        Gouda              06.02.00  
1.16.20  Frans Nieboer             Den Haag           25.03.00  
1.16.21  JanBas van Noord          Opende             08.05.99  
1.16.21  Adriano da Cruz           Zaandam            19.09.99  
1.16.21  Sacha Mühlebach           Schoorl            20.02.00  
1.16.22  Hans Bosman               Doetinchem         14.11.99  
1.16.23  Jos Moesman               Eindhoven          10.10.99  
1.16.24  Gerard Lensvelt           Chaam              03.07.99  
1.16.24  Paul Koenis               Gouda              06.02.00  
1.16.25  John Klerkx               Eindhoven          10.10.99  
1.16.25  Piet Thomassen            Echt               24.10.99  
1.16.25  Edward Doorschodt         Den Haag           25.03.00  
1.16.25  Henk van Dongen           Rosmalen           26.03.00  
1.16.27  Pierre Steijvers          Eindhoven          10.10.99  
1.16.28  Jacob vd Meulen           Siddeburen         01.05.99  
1.16.28  Ad de Rooy                Etten-Leur         31.10.99  
1.16.28  Ron Hack                  Den Haag           25.03.00  
1.16.29  Jan Lazet                 Giethoorn          22.08.99  
1.16.29  M de Jongh                Rolde              24.09.99  
1.16.29  Geu Siebenga              Den Haag           25.03.00  
1.16.31  Arie Prins                Geesbrug           05.06.99  
1.16.31  Edwin van Dort            Zoeterwoude        19.12.99  
1.16.31  Jan Smid                  Gouda              06.02.00  
1.16.31  Harry Tupan               Haren              04.03.00  
1.16.32  Eric van Oijen            Utrecht            16.04.00  
1.16.33  Erik Brommert             Schoorl            20.02.00  
1.16.34  K Talma                   Egmond             09.01.00  
1.16.34  Arne Scholten             Aalten             18.03.00  
1.16.35  Ad van Egmond             Linschoten         18.12.99  
1.16.36  Pieter Janssen            Echt               24.10.99  
1.16.36  Mark de Haan              Maassluis          23.01.00  
1.16.36  Ronald Nihot              Norg               29.04.00  
1.16.37  Jos Beijer                Doetinchem         14.11.99  
1.16.37  Evert de Graaf            Rotterdam          19.03.00  
1.16.39  Leon Goertz               Echt               24.10.99  
1.16.39  Loek vd Gaag              Gouda              06.02.00  
1.16.40  Hans van Sambeek          Gemert             08.05.99  
1.16.42  Siem Slot                 Nijeveen           04.12.99  
1.16.42  Harry Veldkamp            Dronten            18.12.99  
1.16.42  Edwin vd Heijden          Egmond             09.01.00  
1.16.43  Toon de Rouw              Eindhoven          13.05.99  
1.16.43  Guus Relouw               Eindhoven          10.10.99  
1.16.43  Ruud vd Meer              Gouda              06.02.00  
1.16.43  Glijn vt Meij             Heemskerk          13.02.00  
1.16.43  Jan Poortman              Hierden            11.03.00  
1.16.43  Koen Joosse               Den Haag           25.03.00  
1.16.44  Ton Verkleij              Linschoten         18.12.99  
1.16.44  Jos van Heijningen        Leek               25.03.00  
1.16.45  Alec vd Voort             Eindhoven          10.10.99  
1.16.45  Fred Habraken             Valkenswaard       14.11.99  
1.16.45  José Manuel               Utrecht            16.04.00  
1.16.47  Tony Garcia               Ommen              12.06.99  
1.16.47  Gerben Korthouwer         Den Haag           25.03.00  
1.16.48  Harold Hiel               Roosendaal         26.06.99  
1.16.50  Gerrit Jurjens            Nijeveen           04.12.99  
1.16.51  Jean Willigers            Echt               24.10.99  
1.16.52  Vegard Spiten             Linschoten         18.12.99  
1.16.53  Wiel Peters               Eindhoven          10.10.99  
1.16.54  Bart Colijen              Leiden             13.06.99  
1.16.54  Marcel Kuiper             Amsterdam          17.10.99  
1.16.55  Leon van Ravenstein       Eindhoven          10.10.99  
1.16.55  Merwin Dollison           Leek               25.03.00  
1.16.56  Kees Wijts                Leiden             13.06.99  
1.16.56  Belt Jack                 Kampen             23.10.99  
1.16.56  Jan vd Kerkhof            Swartbroek         03.12.99  
1.16.57  Bert Vergoossen           Posterholt         16.01.00  
1.16.58  Heiko Nijlaan             Assen              24.10.99  
1.16.58  Joop Lusthof              Marrum             18.12.99  
1.16.58  Marcel Mientjes           Den Haag           25.03.00  
1.16.59  Henk Bouwland             Meppel             16.10.99  
1.16.59  Marinus Oele              Gouda              06.02.00  
1.17.00  Koos Mulders              Gouda              06.02.00  
1.17.00  Rob Bijl                  Den Haag           25.03.00  
1.17.01  Ton vt Veer               Breda              03.10.99  
1.17.02  Jack Belt                 Utrecht            08.05.99  
1.17.02  Jan de Wilde              Haamstede          28.08.99  
1.17.02  Henk Moviat               Appelscha          04.09.99  
1.17.02  Fred Reitsma              Sneek              21.11.99  
1.17.03  Wim Besuijen              Gouda              06.02.00  
1.17.04  Jan Nabuurs               Eindhoven          10.10.99  
1.17.04  Rudy ten Hove             Dronten            18.12.99  
1.17.05  Twan Adams                Breda              03.10.99  
1.17.05  Arie van Dijk             Gouda              06.02.00  
1.17.05  Corn‚ Raaymakers          Drunen             27.02.00  
1.17.06  John Blokker              Bergen NH          12.06.99  
1.17.06  Bert Meys                 Echt               24.10.99  
1.17.06  Gerard Joosten            Drunen             27.02.00  
1.17.06  Simon Murphy              Diever             11.03.00  
1.17.10  André Pelgrom             Zutphen            16.05.99  
1.17.10  Sjaak Janssen             Eindhoven          10.10.99  
1.17.10  Marc Quadflieg            Echt               24.10.99  
1.17.10  Erik Klooster             Maassluis          23.01.00  
1.17.10  Harry Rutgers             Leek               25.03.00  
1.17.13  Roger Deckers             Echt               24.10.99  
1.17.14  Yuri Verolme              Maassluis          23.01.00  
1.17.15  Richard Clevett           Leiden             13.06.99  
1.17.15  Eeuwe Schot               Leek               25.03.00  
1.17.16  Ab Vos                    Warmenhuizen       07.11.99  
1.17.16  Marco Eskes               Landsmeer          14.11.99  
1.17.16  Theo Timmermans           Den Haag           25.03.00  
1.17.16  GertJan de Haan           Leek               25.03.00  
1.17.17  Ronald Lachenal           Almere             02.05.99  
1.17.17  Anton Root                Zaandam            19.09.99  
1.17.19  Jean Hendrikx             Eindhoven          13.05.99  
1.17.20  Erik Tolboom              Etten-Leur         31.10.99  
1.17.21  Harrie Uithetbroek        Enschede           03.10.99  
1.17.21  Ren‚ van Uum              Echt               24.10.99  
1.17.21  Hubert Nijland            Oldenzaal          14.11.99  
1.17.22  Hein Asveld               Valkenswaard       14.11.99  
1.17.22  Menno Fritsma             Blijham            31.12.99  
1.17.22  Rene Godlieb              Den Haag           25.03.00  
1.17.23  Rob Adriaens              Utrecht            08.05.99  
1.17.23  Ton Rovers                Eindhoven          10.10.99  
1.17.23  Henk Kroezenga            Assen              24.10.99  
1.17.23  Jack Niessen              Egmond             09.01.00  
1.17.25  HendrikJan Hanning        Egmond             09.01.00  
1.17.26  Edwin Jansen              Egmond             09.01.00  
1.17.27  Jan Zwarthoed             Egmond             09.01.00  
1.17.27  Guido Gijzen              Posterholt         16.01.00  
1.17.27  R Burger                  Schoorl            20.02.00  
1.17.27  Getachew Ayele            Haarlem            02.04.00  
1.17.28  Wilko de Vos              Breda              03.10.99  
1.17.28  Sjef van Beerendonk       Drunen             27.02.00  
1.17.29  Hans Peeters              Echt               24.10.99  
1.17.29  Mathijs Lusthof           Sneek              21.11.99  
1.17.29  H Chaaby                  Egmond             09.01.00  
1.17.30  Adri ter Maat             Dalfsen            06.08.99  
1.17.30  Klaas vd Veen             Meppel             16.10.99  
1.17.31  Nando Liem                Eindhoven          10.10.99  
1.17.31  T Bakker                  Warmenhuizen       07.11.99  
1.17.32  Twan van Kooten           Utrecht            08.05.99  
1.17.32  Jan ten Cate              Egmond             09.01.00  
1.17.32  H Hendrickx               Posterholt         16.01.00  
1.17.32  Kees vd Zanden            Leek               25.03.00  
1.17.33  Ron Zaal                  Zutphen            16.05.99  
1.17.33  Hans Rawee                Assen              24.10.99  
1.17.33  Walter Laurijissen        Etten-Leur         31.10.99  
1.17.34  Klaas Blink               Joure              11.09.99  
1.17.34  Hans Smeets               Posterholt         16.01.00  
1.17.35  Jaap Rijlaarsdam          Renswoude          06.11.99  
1.17.35  Chris Reindertsen         Den Haag           25.03.00
1.17.36  Hein Keekstra             Raalte             30.05.99  
1.17.36  Tjibbe de Vries           Epe                06.11.99  
1.17.36  Geert Immerzeel           Egmond             09.01.00  
1.17.36  Hans Rijs                 Egmond             09.01.00  
1.17.37  Jos van Heijningen        Geesbrug           05.06.99  
1.17.37  Maurice van Wijk          Gouda              06.02.00  
1.17.38  Peter de Jongh            Terheijden         16.05.99  
1.17.38  Vincent Holtmaat          Zutphen            16.05.99  
1.17.38  NN vd Brink               Leersum            28.08.99  
1.17.38  Thomas Drössler           Loenen             09.10.99  
1.17.38  André van Olst            Loenen             09.10.99  
1.17.38  Murk Falkema              Dronten            18.12.99  
1.17.38  Henk Cretier              Drunen             27.02.00  
1.17.39  Frank van Wijngaarden     Rockanje           30.01.00  
1.17.41  Fons Warrens              Etten-Leur         31.10.99  
1.17.41  W vd Hoorn                Roelofarendsveen   28.11.99  
1.17.41  Antoon vd Made            Maassluis          23.01.00  
1.17.42  Jan Olsthoorn             Den Haag           25.03.00  
1.17.43  Hans Roodzant             Leiden             13.06.99  
1.17.43  A Oulkhouch               Den Haag           25.03.00  
1.17.43  Zef Budzijn               Weert              26.03.00  
1.17.43  Johan Smet                Haarlem            02.04.00  
1.17.44  Bert Tielen               Eindhoven          10.10.99  
1.17.44  Gerrit Dijkslag           Aalten             18.03.00  
1.17.45  Tom Davies                Leiden             13.06.99  
1.17.45  Eite Everts               Assen              24.10.99  
1.17.47  Wieger Wiggemans          Zutphen            16.05.99  
1.17.47  Martijn van Leeuwen       Egmond             09.01.00  
1.17.48  Peter Scheutjens          Eindhoven          13.05.99  
1.17.48  Ad Heydens                Breda              03.10.99  
1.17.49  Herman Lenferink          Linschoten         18.12.99  
1.17.50  Jan Nienhuis              Leek               25.03.00  
1.17.52  Ferry ten Hove            Brielle            13.02.00  
1.17.53  Martijn de Lange          Schoorl            20.02.00  
1.17.54  Kees Vrolijk              Egmond             09.01.00  
1.17.55  Andr‚ Peer                Almere             02.05.99  
1.17.55  Peter Mettes              Alkmaar            13.05.99  
1.17.56  Gasse vd Zee              Almere             02.05.99  
1.17.56  Joop Soeurt               Utrecht            08.05.99  
1.17.56  Arie Reurink              Geesbrug           05.06.99  
1.17.56  Jan Rietdijk              Leiden             13.06.99  
1.17.56  Marco Janssen             Etten-Leur         31.10.99  
1.17.56  Wim Kuypers               Best               23.01.00  
1.17.57  Willem Romeyn             Dalfsen            06.08.99  
1.17.57  Richard de Wit            Middenbeemster     22.08.99  
1.17.57  D van Duin                Warmenhuizen       07.11.99  
1.17.57  Twan Peters               Best               23.01.00  
1.17.57  Hans Nas                  Aalten             18.03.00  
1.17.58  Peter Trof                Ulrum              31.07.99  
1.17.58  Paul van Rooyen           Arnhem             27.12.99  
1.17.58  P Koeymans                Posterholt         16.01.00  
1.17.58  Paul Dekkers              Maassluis          23.01.00  
1.17.59  Peter Bressers            Eindhoven          13.05.99  
1.18.00  Erik Kuijen               Assen              24.10.99  
1.18.00  Peter Burgers             Utrecht            16.04.00  
1.18.01  Henk Hoekman              Drachten           02.10.99  
1.18.01  Ronald Wiering            Egmond             09.01.00  
1.18.02  Johann te Peele           Purmerend          07.11.99  
1.18.02  Eric Bakker               Egmond             09.01.00  
1.18.02  T van Garderen            Egmond             09.01.00  
1.18.02  Wim Vos                   Cadzand            06.02.00  
1.18.04  Joop Runeman              Castricum          12.12.99  
1.18.05  Ronald Valkenburg         Utrecht            08.05.99  
1.18.05  John Jansen               Lisse              09.01.00  
1.18.05  Bob Bruschke              Egmond             09.01.00  
1.18.06  Ben Kerkvliet             Zoeterwoude        19.12.99  
1.18.06  Rob van Kooten            Arnhem             27.12.99  
1.18.07  Patrick Hendriks          Weert              26.03.00  
1.18.08  Albert Timmers            Eindhoven          10.10.99  
1.18.08  D Hazewindus              Hoorn              26.03.00  
1.18.09  Arjan Beije               Haamstede          28.08.99  
1.18.09  Frans van Hak             Eindhoven          10.10.99  
1.18.10  Jan van Ammers            Middenbeemster     22.08.99  
1.18.10  Cris Bergmans             Egmond             09.01.00  
1.18.11  Weerdt Jacob de           Kampen             23.10.99  
1.18.11  Wolter vd Veen            Egmond             09.01.00  
1.18.14  Fred van Mook             Utrecht            08.05.99  
1.18.14  Ronald Breugom            Dronten            18.12.99  
1.18.14  Henry Dullink             Egmond             09.01.00  
1.18.15  Pieter Borst              Mijdrecht          03.10.99  
1.18.15  J Bosch                   Posterholt         16.01.00  
1.18.17  T van Graven              Warmenhuizen       07.11.99  
1.18.17  Wouter van Winden         Den Haag           25.03.00  
1.18.17  Sjoerd Bonnema            Haarlem            02.04.00  
1.18.20  Kees Brasser              Castricum          12.12.99  
1.18.20  Lars vd Eerden            Weert              26.03.00  
1.18.21  Roelof Bos                Geesbrug           05.06.99  
1.18.21  Johnny de Vries           Renswoude          06.11.99  
1.18.21  R van Lanen               Egmond             09.01.00  
1.18.21  Stefan Hulisz             Egmond             09.01.00  
1.18.21  John Reynen               Eersel             26.02.00  
1.18.22  Frans Stegerink           Enschede           03.10.99  
1.18.22  P Berntsen                Egmond             09.01.00  
1.18.22  Rob de Vries              Schoorl            20.02.00  
1.18.23  Willem Hoogsteen          Eindhoven          10.10.99  
1.18.23  C de Munck                Egmond             09.01.00  
1.18.23  Hennie van Velzen         Maassluis          23.01.00  
1.18.24  Itebe Pitchou             Enschede           06.06.99  
1.18.24  Werner van Dongen         Gennep             20.06.99  
1.18.24  Evert Groen               Best               23.01.00  
1.18.24  Rinus Kroon               Brielle            13.02.00  
1.18.24  E Noorman                 Schoorl            20.02.00  
1.18.25  Anton Watzeels            Etten-Leur         31.10.99  
1.18.25  JanDirk Hazeleger         Heemskerk          13.02.00  
1.18.25  Henny Roodhorst           Rosmalen           26.03.00  
1.18.26  Bert Snijder              Eindhoven          10.10.99  
1.18.26  Jos Jans                  Eindhoven          10.10.99  
1.18.26  Dennis Geerlings          Amsterdam          17.10.99  
1.18.26  Marcel Kies               Haarlem            02.04.00  
1.18.27  Willem Dubbeldam          Terschelling       07.11.99  
1.18.27  Janus Kerkhofs            Eersel             26.02.00  
1.18.27  Jan Rijt vd               Weert              26.03.00  
1.18.28  André Pelgrom             Kampen             23.10.99  
1.18.28  Robert vd Velde           Heemskerk          13.02.00  
1.18.29  Maarten Endel             Alkmaar            13.05.99  
1.18.29  Xander van Rijen          Breda              03.10.99  
1.18.29  Jan vd Meer               Gouda              06.02.00  
1.18.29  Ton Bakhuis               Den Haag           25.03.00  
1.18.30  E van Loon                Breda              03.10.99  
1.18.30  Sjef Lamers               Swartbroek         03.12.99  
1.18.30  Kees Fransen              Heemskerk          13.02.00  
1.18.30  Tjeerd de Jong            Den Haag           25.03.00  
1.18.31  Brahim Chaout             Utrecht            08.05.99  
1.18.31  Peter van Koppen          Monster            13.11.99  
1.18.31  HenkJan Oldewarris        Dronten            18.12.99  
1.18.31  Marlie Snijders           Best               23.01.00  
1.18.31  Jan van Hassent           Maassluis          23.01.00  
1.18.31  Ruud de Vette             Gouda              06.02.00  
1.18.31  Pieter Grootes            Rosmalen           26.03.00  
1.18.32  Gerry van Helmond         Baarle-Nassau      05.12.99  
1.18.32  Bert Vos                  Best               23.01.00  
1.18.33  Peter Stolk               Eindhoven          10.10.99  
1.18.33  R Reynaerts               Roelofarendsveen   28.11.99  
1.18.34  Bas de Graaf              Etten-Leur         31.10.99  
1.18.35  Iwan van Kooten           Egmond             09.01.00  
1.18.36  Har Boonen                Posterholt         16.01.00  
1.18.37  Pieter de Jong            Castricum          12.12.99  
1.18.37  Rob Brekelmans            Den Haag           25.03.00  
1.18.38  Wilco de Schipper         Etten-Leur         31.10.99  
1.18.39  Gerard Klein              Egmond             09.01.00  
1.18.39  Lahoucine Amrins          Gouda              06.02.00  
1.18.39  Steven Post               Den Haag           25.03.00  
1.18.40  Ruud Tijhuis              Almere             02.05.99  
1.18.40  Jan Tommassen             Utrecht            08.05.99  
1.18.40  Arjan Kleij               Utrecht            08.05.99  
1.18.40  Arnoud van Garderen       Renswoude          06.11.99  
1.18.40  N Schotten                Warmenhuizen       07.11.99  
1.18.41  Gertjan van Kessel        Eindhoven          10.10.99  
1.18.41  Corné Peters              Etten-Leur         31.10.99  
1.18.42  Eef Kooman                Breda              03.10.99  
1.18.42  Arie Visser               Egmond             09.01.00  
1.18.42  Ron Vermeulen             Best               23.01.00  
1.18.44  Arend Burgers             Zutphen            16.05.99  
1.18.44  Harold vd Ende            Glanerbrug         16.05.99  
1.18.44  Marco Beumer              Ommen              12.06.99  
1.18.44  Johan Huygens             Etten-Leur         31.10.99  
1.18.44  Rob vd Valk               Monster            13.11.99  
1.18.44  Justin Winton             Arnhem             27.12.99  
1.18.45  Jan Groen                 Giethoorn          22.08.99  
1.18.45  Arno Hulshof              Breda              03.10.99  
1.18.45  Toon de Jong              Etten-Leur         31.10.99  
1.18.45  Mike Ververgaert          Weert              26.03.00  
1.18.46  Henk Timmerman            Dalfsen            06.08.99  
1.18.46  René vd Weijenberg        Eindhoven          10.10.99  
1.18.46  Jacco Schipperen          Etten-Leur         31.10.99  
1.18.47  J Kerkhof                 Warmenhuizen       07.11.99  
1.18.47  Manfred Wiegmans          Rotterdam          19.03.00  
1.18.48  FA Appelboom              Amsterdam          17.10.99  
1.18.48  Arjan vd Pijl             Drunen             27.02.00  
1.18.49  Willy Laurijssen          Chaam              03.07.99  
1.18.49  Kim Reijnierse            Haamstede          28.08.99  
1.18.49  Richard vd Horst          Eindhoven          10.10.99  
1.18.49  Tonny vd Goorbergh        Drunen             27.02.00  
1.18.50  Cor Vonk                  Monnickendam       06.06.99  
1.18.50  Paul van Dongen           Gennep             20.06.99  
1.18.50  Jos de Kock               Roosendaal         26.06.99  
1.18.50  Corn‚ Klein               Egmond             09.01.00  
1.18.51  W Graafmans               Breda              03.10.99  
1.18.51  Hennie Franke             Eindhoven          10.10.99  
1.18.51  P Kamsen                  Schoorl            20.02.00  
1.18.52  Wytse Muijsert            Linschoten         18.12.99  
1.18.52  Jos Berg                  Maassluis          23.01.00  
1.18.52  Folkert vd Eerden         Weert              26.03.00  
1.18.53  Cor Messing               Utrecht            08.05.99  
1.18.53  Jos vd Vorst              Eindhoven          10.10.99  
1.18.53  Peter ter Burg            Den Helder         10.10.99  
1.18.53  Jef Somers                Baarle-Nassau      05.12.99  
1.18.53  Marco Haamans             Castricum          12.12.99  
1.18.53  Roy van Rees              Linschoten         18.12.99  
1.18.53  Huib de Kwant             Rotterdam          19.03.00  
1.18.54  Nico Koopman              Dalfsen            06.08.99  
1.18.54  Peter Kassenaar           Duiven             03.10.99  
1.18.54  Martin Ketellapper        Eindhoven          10.10.99  
1.18.54  Freerk Kaspersma          Marrum             18.12.99  
1.18.54  Rob van Noordt            Den Haag           25.03.00  
1.18.55  Adri Groen                Landsmeer          19.12.99  
1.18.55  Marcel Grob               Den Haag           25.03.00  
1.18.56  Peter Zwiers              Badhoevedorp       30.05.99  
1.18.56  Jos Linders               Eindhoven          10.10.99  
1.18.56  Ronnie van Dormont        Eindhoven          10.10.99  
1.18.56  Joost Mudde               Drunen             27.02.00  
1.18.56  Frank van Rooy            Rosmalen           26.03.00  
1.18.57  Paul Visser               Duiven             03.10.99  
1.18.57  Ronald Jacobs             Warmenhuizen       07.11.99  
1.18.57  Gerard van Eijnatten      Drunen             27.02.00  
1.18.58  Sander Rietveld           Egmond             09.01.00  
1.18.58  P Deceuninck              Posterholt         16.01.00  
1.18.58  Robert Bakker             Texel              11.03.00  
1.18.59  M vd Meer                 Egmond             09.01.00  
1.19.00  Eric Teunissen            Monster            13.11.99  
1.19.01  Wim Akkerman              Den Haag           25.03.00  
1.19.02  Paul Fergus               Eindhoven          13.05.99  
1.19.02  J Uithetbroek             Rolde              24.09.99  
1.19.02  Frans vd Weel             Gouda              06.02.00  
1.19.02  R Tuynman                 Hoorn              26.03.00  
1.19.03  Jelle Vrijsen             Etten-Leur         31.10.99  
1.19.04  PietJan Kansen            Kreileroord        06.02.00  
1.19.04  Cliff van Ooststroom      Gouda              06.02.00  
1.19.04  Athanasios Baxevanidis    Weert              26.03.00  
1.19.05  Ton Verkleij              Mijdrecht          03.10.99  
1.19.05  Riemer Renkema            Terschelling       07.11.99  
1.19.05  Jaap van Duyvenvoorde     Egmond             09.01.00  
1.19.05  André Schippers           Rotterdam          19.03.00  
1.19.06  Piet Vervenne             Utrecht            08.05.99  
1.19.06  Robert de Clerck          Eindhoven          10.10.99  
1.19.06  Bas van Beek              Heerde             15.01.00  
1.19.06  John Cornet               Rotterdam          19.03.00  
1.19.07  Tonnie Korsten            Meppel             16.10.99  
1.19.07  Nico Droppert             Gouda              06.02.00  
1.19.08  Frank Scheutjens          St Oedenrode       20.06.99  
1.19.08  M Zieltjens               Zaandam            19.09.99  
1.19.08  Hans de Graaf             Heemskerk          13.02.00  
1.19.08  Armand Goosens            Den Haag           25.03.00  
1.19.09  Roy Menning               Oldenzaal          14.11.99  
1.19.09  Jeroen vd Brugge          Maassluis          23.01.00  
1.19.10  Martin Knotter            Eindhoven          10.10.99  
1.19.10  Jan vd Peet               Egmond             09.01.00  
1.19.10  Adrie Visser              Maassluis          23.01.00  
1.19.10  Henk Borst                Landsmeer          06.02.00  
1.19.10  Leo van Leeuwen           Den Haag           25.03.00  
1.19.11  John Pfaff                Linschoten         18.12.99  
1.19.11  Jos van Heyningen         Blijham            31.12.99  
1.19.11  Peter Rijnsburger         Heemskerk          13.02.00  
1.19.11  Chris Clemens             Rosmalen           26.03.00  
1.19.12  Guus Claessens            Den Haag           25.03.00  
1.19.12  Hans Wijnsouw             Den Haag           25.03.00  
1.19.13  Chris vd Neut             Abcoude            24.08.99  
1.19.13  Peter de Roorden          Egmond             09.01.00  
1.19.13  Darren Gray               Den Haag           25.03.00  
1.19.14  Pieter Iedema             Utrecht            08.05.99  
1.19.15  Harry van Gogh            Swartbroek         03.12.99  
1.19.15  Pim Veeger                Egmond             09.01.00  
1.19.15  Arie Schaar               Maassluis          23.01.00  
1.19.15  Eric Weernink             Norg               29.04.00  
1.19.16  Lody Herst jr             Eindhoven          10.10.99  
1.19.16  Jan Bos                   Renswoude          06.11.99  
1.19.16  Ritske Boerman            Haren              04.03.00  
1.19.16  Rob van Kempen            Rotterdam          19.03.00  
1.19.17  Ries van O                Utrecht            08.05.99  
1.19.17  Hans vd Dungen            Etten-Leur         31.10.99  
1.19.18  Albert Meijer             Badhoevedorp       30.05.99  
1.19.18  Rob Hendrikx              Eindhoven          10.10.99  
1.19.18  Anton van Spronsen        Maassluis          23.01.00  
1.19.18  Kees Greidanus            Utrecht            16.04.00  
1.19.19  Jan Hollestelle           Epe                06.11.99  
1.19.19  Leo vd Helm               Gouda              06.02.00  
1.19.19  Coen Schoonheden          Texel              11.03.00  
1.19.20  Rikkert van Assouw        Eindhoven          10.10.99  
1.19.20  Wim Vlemmings             Valkenswaard       14.11.99  
1.19.20  Henk Schaap               Linschoten         18.12.99  
1.19.20  Aldert Pepping            Egmond             09.01.00  
1.19.21  Siegfried Janzing         Gennep             20.06.99  
1.19.21  Piet Bressers             Egmond             09.01.00  
1.19.21  Kjeld Broekhaus           Maassluis          23.01.00  
1.19.21  Rick Koolwijk             Heemskerk          13.02.00  
1.19.21  Kasper vd Giesen          Rotterdam          19.03.00  
1.19.22  Edwin Fey                 Amsterdam          17.10.99  
1.19.22  Jeroen Blokker            Heemskerk          13.02.00  
1.19.23  Hans van Vlijmen          Gemert             08.05.99  
1.19.23  Jos Meeuws                Eindhoven          10.10.99  
1.19.23  Marco Beuner              Kampen             23.10.99  
1.19.25  J Berends                 Bovensmilde        14.08.99  
1.19.25  J Broers                  Schoorl            20.02.00  
1.19.26  Hubert Stoop              Utrecht            08.05.99  
1.19.26  J van Opstal              Breda              03.10.99  
1.19.26  Ruud van Dool             Linschoten         18.12.99  
1.19.26  JanWillem Rijke           Gouda              06.02.00  
1.19.28  Gerard Bouwhuis           Ulrum              31.07.99  
1.19.28  Remco Oost                Uithuizermeeden    02.10.99  
1.19.28  Jan Mulder                Amsterdam          17.10.99  
1.19.28  Frank Schneyderberg       Renswoude          06.11.99  
1.19.28  Peter Burgers             Egmond             09.01.00  
1.19.28  Marc Wijsman              Den Haag           25.03.00  
1.19.28  Jan de Jong               Mijnsheerenland    01.04.00  
1.19.28  Kees Tak                  Mijnsheerenland    01.04.00  
1.19.30  Marco Geldof              Leiden             13.06.99  
1.19.30  Erik Willems              Eindhoven          10.10.99  
1.19.30  Anton Trommel             Mijnsheerenland    01.04.00  
1.19.31  H Pluim                   Noordseschut       03.07.99  
1.19.31  M Elmourabit              Eindhoven          10.10.99  
1.19.31  Toine van Leent           Drunen             27.02.00  
1.19.31  F van Strien              Drunen             27.02.00  
1.19.32  Cyril Mica                Leiden             13.06.99  
1.19.32  J van Baar                Schoorl            20.02.00  
1.19.33  Jarno Boomgaars           Eindhoven          10.10.99  
1.19.33  Ronald Nijland            Dronten            18.12.99  
1.19.33  Max van Dorsten           Den Haag           25.03.00  
1.19.34  Jack Hoofwijk             Eindhoven          10.10.99  
1.19.35  Wiebe Heidema             Leiden             13.06.99  
1.19.35  Marc Gunter               Roosendaal         26.06.99  
1.19.35  Herman Bijl               Voorschoten        05.09.99  
1.19.35  Jurgen Segers             Eindhoven          10.10.99  
1.19.35  Ernesto Gonzales          Gouda              06.02.00  
1.19.35  Henk Bruyns               Drunen             27.02.00  
1.19.35  Rinus Stevens             Den Haag           25.03.00  
1.19.36  Frank Verstappen          Gemert             08.05.99  
1.19.36  Ton van Buren             Eindhoven          10.10.99  
1.19.36  Marcel Duyvestein         Etten-Leur         31.10.99  
1.19.36  Pieter Bakker             Den Haag           25.03.00  
1.19.38  Tonu Garcia               Dalfsen            06.08.99  
1.19.38  Louis vd Dungen           Etten-Leur         31.10.99  
1.19.38  L van Keulen              Egmond             09.01.00  
1.19.38  Henry Sunder              Maassluis          23.01.00  
1.19.38  Jan Veld                  Landsmeer          06.02.00  
1.19.38  C de Boorder              Schoorl            20.02.00  
1.19.38  Gerjan Diepstraten        Drunen             27.02.00  
1.19.39  Arjan vd Bijl             Enschede           06.06.99  
1.19.39  Elbert Noordam            Eindhoven          10.10.99  
1.19.39  Henk Beimers              Eindhoven          10.10.99  
1.19.39  S van Baast               Linschoten         18.12.99  
1.19.40  Paul Koeijmans            Echt               24.10.99  
1.19.40  Erik Stam                 Egmond             09.01.00  
1.19.41  Erik vd Meer              Brielle            13.02.00  
1.19.42  Piet de Peuter            Assen              24.10.99  
1.19.42    vd Dielen               Drunen             27.02.00  
1.19.42  LPA van Esch              Drunen             27.02.00  
1.19.43  Michel Elshof             Doetinchem         14.11.99  
1.19.43  Hans vd Bilt              Linschoten         18.12.99  
1.19.43  K Elsinga                 Schoorl            20.02.00  
1.19.44  Mimoun Yacoubi            Almere             02.05.99  
1.19.44  Martin van Buijtene       Leiden             13.06.99  
1.19.44  Leo Klaasse               Brielle            13.02.00  
1.19.45  Jan Dijkman               Siddeburen         01.05.99  
1.19.45  Maurice Sillen            Echt               24.10.99  
1.19.45  Henk Eliens               Weert              26.03.00  
1.19.46  Bert Schalkwijk           Monnickendam       06.06.99  
1.19.46  Cor Zeegers               St Oedenrode       20.06.99  
1.19.46  M Knetsch                 Lisse              09.01.00  
1.19.46  Carlo Bolwerk             Rosmalen           26.03.00  
1.19.47  Jacob de Weerdt           Dronten            18.12.99  
1.19.47  Bart Luijk                Egmond             09.01.00  
1.19.47  F Stultiens               Posterholt         16.01.00  
1.19.48  Wim Ebisch                Echt               24.10.99  
1.19.48  Kees Schaap               Etten-Leur         31.10.99  
1.19.49  Johan Timmerman           Giethoorn          22.08.99  
1.19.50  Humphrey Mijnals          Utrecht            08.05.99  
1.19.50  M Helmink                 Schoorl            20.02.00  
1.19.50  Simon Plantinga           Leek               25.03.00  
1.19.50  John Pannekoek            Weert              26.03.00  
1.19.51  Martijn Hiensch           Utrecht            08.05.99  
1.19.51  Nico Graaf                Bergen NH          12.06.99  
1.19.51  K vd Maas                 Bovensmilde        14.08.99  
1.19.51  Mario vd Loo              Eindhoven          10.10.99  
1.19.51  Jackie Laterveer          Epe                06.11.99  
1.19.52  Martin Spraakman          Raalte             30.05.99  
1.19.52  Sabrino Forster           Monnickendam       06.06.99  
1.19.52  Ron Bruyns                Leiden             13.06.99  
1.19.52  Henk Landman              Terschelling       07.11.99  
1.19.53  Jan vd Brand              Etten-Leur         31.10.99  
1.19.53  Ronaldo Dercksen          Egmond             09.01.00  
1.19.53  Piet vd Sanden            Drunen             27.02.00  
1.19.54  Ruud Wijnen               Eindhoven          10.10.99  
1.19.54  PerIvar Jaksland          Assen              24.10.99  
1.19.54  Jan Vergeer               Lisse              09.01.00  
1.19.54  Cas Tiethof               Gouda              06.02.00  
1.19.54  Albert Corveleyn          Brielle            13.02.00  
1.19.55  Ruud Hoogland             Monnickendam       06.06.99  
1.19.55  Rob van Pelt              Etten-Leur         31.10.99  
1.19.55  Sebastian Francke         Gouda              06.02.00  
1.19.56  Harry Marissink           Raalte             30.05.99  
1.19.56  Nico de Bruijn            Leiden             13.06.99  
1.19.56  Jan van Dijken            Assen              24.10.99  
1.19.56  H Leek                    Schoorl            20.02.00  
1.19.57  Ben van Zundert           Utrecht            08.05.99  
1.19.57  Frans Greve               Gouda              06.02.00  
1.19.57  Sjirk Dotinga             Norg               29.04.00  
1.19.58  Wout Duyndam              Leiden             13.06.99  
1.19.58  Dick Keizer               Mijnsheerenland    01.04.00  
1.19.59  Ad van Rooy               Eindhoven          10.10.99


Vrouwen onder 1.40.00 uur/women within 1:40:00 hours



Terug naar startpagina Nederlandse Ranglijsten

Back to frontpage of Dutch Rankings


Terug naar startpagina Atletiek

Back to frontpage of Track & Field


Terug naar mijn Homepage

Back to my Homepage