Nederlandse Ranglijst 5000 meter Mannen 2000

Dutch Rankings 5000 Metres Men 2000


In uitvoering / under construction


Last update: December 30, 2000, 16:00 hrs CET

Copyright © 2000 by Michel Franssen

 

 

13.14.13

Kamiel

Maase

73

Leiden Atletiek

Heusden-Zolder

00.08.05

13.38.73

Luc

Krotwaar

68

PH

Papendal

00.07.05

13.44.38

Sander

Schutgens

75

Pegasus

Kassel

00.06.07

13.44.44

Remco

Kortenoeven

72

PH

Heusden-Zolder

00.08.05

13.50.12

Jeroen van

Damme

73

Achilles E-L

Heusden-Zolder

00.08.05

13.53.93

Koen

Raymaekers

80

Hellas

Heusden-Zolder

00.08.05

14.07.82

Michiel

Otten

68

PH

Heusden-Zolder

00.08.05

14.07.91

Hugo vd

Broek

76

Castricum

Heusden-Zolder

00.08.05

14.09.81

Aziz

Bougra

61

Leiden Atletiek

Amsterdam

00.07.16

14.15.58

Peter

Visser

63

AV'34 Apeldoorn

Papendal

00.07.05

14.20.01

Joep

Tigchelaar

81

Seven Hills

Nijmegen

00.05.23

14.23.39

Robert

Smits

70

Argo'77

Uden

00.07.01

14.24.0h

Fransua

Woldemariam

70

Zuidwal

Zaanstad

00.06.18

14.24.4h

Ron van

Diepen

70

Hera

Zaanstad

00.06.18

14.26.11

Edo

Baart

68

PH

Amsterdam

00.07.16

14.26.49

Stan

Rijken

73

PH

Uden

00.07.01

14.26.82

Toon

Heeren

68

Achilles E-L

Uden

00.07.01

14.30.21

Cor

Datema

71

GVAV Rapiditas

Utrecht

00.08.19

14.30.85

Maurice van

Veldhooven

76

Olympus'70

Heusden-Zolder

00.08.05

14.30.87

Rudy vd

Oetelaar

80

PSV

Uden

00.07.01

14.31.26

Noël

Keijsers

73

Nijmegen

Utrecht

00.08.19

14.33.95

Jack van

Avendonk

67

Attila

Ninove

00.08.12

14.38.5h

Stefan

Beumer

81

AV'34 Apeldoorn

Apeldoorn

00.04.08

14.39.48

Said Serifi

Kenfaoui

73

Gouda

Amersfoort

00.06.07

14.41.21

Roman

Vinken

72

STAP Heerlen

Utrecht

00.08.19

14.42.64

Bob

Winter

77

Lycurgus

Utrecht

00.08.19

14.43.30

Lars

Haverkamp

79

Gent

00.07.19

14.47.93

Paul

Hagedoren

67

Unitas

Kerkrade

00.07.08

14.49.35

David

Hemstede

79

Atletico'73

Heusden-Zolder

00.08.05

14.49.84

Hakim

Najib

Haag Atletiek

Uden

00.07.01

14.50.40

Rob

Detert

78

AV'34 Apeldoorn

Almere

00.04.16

14.50.66

Job

Dusch

81

Scopias

Kerkrade

00.06.03

14.50.78

Mark van

Maaren

70

PH

Heusden-Zolder

00.08.05

14.51.48

Abdala Elmi

Rafle

74

Castricum

Heusden-Zolder

00.08.05

14.51.58

Jaap de

Knegt

Rotterdam Atletiek

Uden

00.07.01

14.52.97

Ad

Peeters

67

PSV

Utrecht

00.08.19

14.54.76

Bernard te

Boekhorst

72

Phoenix

Utrecht

00.08.19

14.55.33

Christian de

Lie

Utrecht

00.08.19

14.56.79

Leonard van

Putten

76

Rotterdam Atletiek

Heusden-Zolder

00.08.05

14.57.15

John

Philipsen

72

LGD

Uden

00.07.01

14.57.50

Reinier

Burgemeester

73

Parthenon

Utrecht

00.08.19

15.01.55

Jan Hendrik van

Steensel

71

Leiden Atletiek

Uden

00.07.01

15.02.75

Rafik

Boulaabi

79

Sparta

Uden

00.07.01

15.03.19

Koos

Verweij

71

OSS Volo

Uden

00.07.01

15.03.37

Ruud

Moelands

77

Sprint

Nijmegen

00.05.23

15.04.28

Colin

Bekers

79

Sprint

Uden

00.07.01

15.04.59

Mark

Pacqué

82

Haag Atletiek

Rotterdam

00.05.14

15.06.42

Danny it

Veen

72

Ilion

Utrecht

00.08.19

15.09.08

Eelco de

Voogt

69

Ilion

Nijmegen

00.05.23

15.09.54

Miguel van

Tongeren

73

Dynamica

Bergen op Zoom

00.06.06

15.09.8h

Gustave

Ombouma

71

OSS Volo

Veldhoven

00.05.14

15.10.16

Hilbert de

Vries

78

Horror

Utrecht

00.08.19

15.10.77

Farah Aden

Yusuf

77

AV'34 Apeldoorn

Breda

00.06.18

15.11.2h

Mohammed

Raggani

76

Phanos

Grootebroek

00.05.14

15.11.62

Paul

Verkleij

73

Gouda

Uden

00.07.01

15.12.26

Guus

Janssen

81

Nijmegen

Nijmegen

00.05.23

15.13.27

Guus

Huls

81

AAC

Uden

00.07.01

15.14.29

Remco de

Bree

66

Hellas

Breda

00.06.18

15.14.30

Ali

Habbou

69

Hellas

Utrecht

00.08.04

15.14.58

Tjarko

Gramsma

68

Lycurgus

Uden

00.07.01

15.16.52

Machiel

Engelhart

68

Scopias

Uden

00.07.01

15.17.71

Huub

Kurvers

61

Caeser

Santpoort

00.09.24

15.17.83

Ronald

Bassa

75

De Keien

Uden

00.07.01

15.17.99

Rachid ben

Meziane

Rotterdam Atletiek

Rotterdam

00.05.14

15.19.41

René van

Dijke

74

Parthenon

Heusden-Zolder

00.08.05

15.19.6h

Jack

Hopmans

67

Spado

Oosterhout

00.05.24

15.19.71

Rob

Bravenboer

70

PH

Uden

00.07.01

15.20.16

Rik van

Laarhoven

TU Eindhoven

Brasschaat

00.08.15

15.20.1h

Rachid

Mohammadi

67

Atos

Zaanstad

00.06.18

15.20.83

Jan

Kortekaas

63

Leiden Atletiek

Alphen

00.08.31

15.21.66

Olaf

Bos

75

Tartlétos

Uden

00.07.01

15.22.01

Leo

Hereijgers

68

Sprint

Uden

00.07.01

15.22.52

Roelof

Flierman

76

Leiden Atletiek

Alphen

00.08.31

15.23.26

Ruud

Beerepoot

68

Hera

Amersfoort

00.09.24

15.23.34

Said

Ayoda

82

Rotterdam Atletiek

Alphen

00.08.31

15.24.51

Jaap van

Duyvenvoorden

63

Leiden Atletiek

Heusden-Zolder

00.08.05

15.24.61

Chris

Henet

59

AV'34 Apeldoorn

Uden

00.07.01

15.24.9h

André

Roukema

62

AV'23

Leiden

00.07.19

15.25.02

Niels

Koole

Dynamica

Bergen op Zoom

00.06.06

15.25.0h

Wil

Does

65

Hylas

Zaanstad

00.06.18

15.26.29

Patrick

Franken

74

Unitas

Sittard

00.07.15

15.26.66

Michael

Doeser

69

Typhoon

Gorinchem

00.06.16

15.26.8h

Gert van

Bergen

64

Phanos

Santpoort

00.06.18

15.26.97

Jeroen

Zeinstra

75

Tartlétos

Uden

00.07.01

15.27.3h

Zac

Freudenberg

RU Groningen

Groningen

00.06.10

15.28.67

Lucas

Lefel

67

GAC Hilversum

Hilversum

00.07.05

15.29.1h

Rens

Eising

69

Zaanland

Zaanstad

00.06.18

15.30.15

Ralph

Apeldoorn

76

DEM

Leiden

00.05.02

15.30.19

Issa

Mussa

72

Impala

Sittard

00.06.18

15.30.63

Herman

Couperus

65

Gouda

Utrecht

00.08.04

15.30.84

Tim

Brouwer de Koning

61

Leiden Atletiek

Alphen

00.08.31

15.32.63

Arthur

Schramade

69

Cifla

Apeldoorn

00.08.11

15.34.05

Christian

Hemstede

79

Sisu

Zwolle

00.04.16

15.34.71

Hans van

Beek

74

AV'47

Alphen

00.08.31

15.35.05

Rob vd

Want

65

Rotterdam Atletiek

Breda

00.06.18

15.35.44

Erik

Goossens

71

Scheldesport

Ninove

00.08.12

15.37.28

Timothy

Karanu

80

PSV

Valkenswaard

00.08.26

15.37.5h

Piet

Wagemakers

68

Thor

Oosterhout

00.05.24

15.37.72

Dave

Rost

71

LGPK

Nijmegen

00.08.04

15.37.91

Hein

Hurkmans

63

Phanos

Amersfoort

00.09.24

15.38.05

Daniël

Rewijk

75

Hera

Leiden

00.05.02

15.38.3h

Sander vd

Hoogen

74

't Haasje

Ede

00.05.14

15.39.52

Peter van

Vuuren

64

DEM

Amersfoort

00.09.24

15.40.74

Addy de

Kort

72

PH

Amersfoort

00.09.24

15.41.02

Niels de

Bruin

79

BAV

Almere

00.04.16

15.41.15

Hans

Verbaandert

58

GVAC

Ninove

00.06.24

15.41.4h

Sascha

Mühlebach

77

Monnickendam

Santpoort

00.06.18

15.42.69

Antal

Amptmeijer

74

PAC

Utrecht

00.07.21

15.43.29

Klaas

Smit

Castricum

Hengelo

00.06.23

15.43.51

Evert

Gielen

79

Achilles-Top

Sittard

00.06.18

15.43.59

Tarik

Lbali

79

Hellas

Haarlem

00.05.14

15.43.66

Mark

Jaspers

65

AV'34 Maastricht

Sittard

00.07.15

15.44.60

Bart

Verschoren

Utrecht

00.08.19

15.45.00

Johan

Schoors

Utrecht

00.08.19

15.45.58

Geurt

Rozendaal

69

GAC Hilversum

Beverwijk

00.06.18

15.45.60

Peter de

Rooden

64

Leiden Atletiek

Gorinchem

00.06.16

15.45.65

Ronald de

Jonge

70

LGPK

Utrecht

00.07.21

15.45.82

Cees

Kraayeveld

AV'34 Apeldoorn

Tilburg

00.06.11

15.46.07

Paul

Koenis

79

Gouda

Amersfoort

00.06.07

15.46.28

Fouad

Fertoute

73

Spirit

Santpoort

00.09.24

15.46.32

Richard

Clavett

66

GAC Hilversum

Hilversum

00.07.05

15.46.38

Wilfred van

Mill

69

PSV

Eindhoven

00.07.29

15.46.51

Sander

Rietveld

59

Atos

Utrecht

00.08.04

15.46.63

Mark vd

Dungen

80

PH

Utrecht

00.08.19

15.46.9h

Sjaak

Luteijn

57

Wielingen

Terneuzen

00.06.06

15.47.13

David vd

Linden

68

PSV

Vught

00.09.24

15.49.01

Frans

Roelofs

65

PH

Utrecht

00.06.09

15.49.26

Rob

Schilder

69

SAV

Krommenie

00.05.14

15.49.6h

Alex

Scholten

62

Veluwe

Apeldoorn

00.04.08

15.50.38

Bart

Luijk

72

Phoenix

Utrecht

00.08.04

15.50.8h

Alwin

Vermeulen

70

AV'56

Bergen op Zoom

00.05.14

15.51.0h

Ayele

Getachew

68

Haarlem

Santpoort

00.06.18

15.51.86

Ruud

Woord

Thor

Tilburg

00.06.11

15.52.15

Ronald van

Vlierberghe

72

Leiden Atletiek

Alphen

00.08.31

15.52.65

Benjamin

Romkes

65

Zaanland

Amersfoort

00.09.24

15.52.83

Don

Jassies

62

Rotterdam Atletiek

Utrecht

00.07.21

15.53.3h

Jeroen vd

Bos

77

Parthenon

Naaldwijk

00.04.20

15.53.91

Henk van

Velzen

52

Leiden Atletiek

Leiden

00.05.02

15.53.97

Vincent

Trinthamer

78

Sparta

Utrecht

00.07.21

15.55.04

John

Boogaard

63

SAV

Sittard

00.06.18

15.56.01

Kees de

Munck

53

Ilion

Vught

00.09.24

15.56.4h

Ernst

Hulsman

70

PEC

Zwolle

00.05.25

15.56.83

Dave

Bekers

74

Asterix

Utrecht

00.07.21

15.56.9h

Martin

Zwinkels

70

Olympus '70

Naaldwijk

00.04.20

15.57.23

David

Kleyn

68

CAF Fribourg

Utrecht

00.08.04

15.57.44

Martijn van

Leeuwen

Castricum

Hengelo

00.06.23

15.57.46

Mike

Tesselaar

77

Hera

Utrecht

00.07.21

15.57.61

Casper

Dirks

73

Argo'77

Uden

00.05.14

15.57.80

Alfred

Rekers

65

PEC

Utrecht

00.07.21

15.58.70

Ton van

Doorn

51

Haarlem

Utrecht

00.08.04

15.58.75

Hans van

Beek

74

AV'47

Krommenie

00.05.14

15.59.1h

Henri

Havinga

62

AV'40

Naaldwijk

00.04.20

15.59.34

Piet

Kuijs

59

Castricum

Den Haag

00.09.03

15.59.9h

Arjan

Beije

71

Delta Sport

Oosterhout

00.05.24

16.01.30

Nico

Bijman

60

Castricum

Hengelo

00.04.16

16.02.30

Frans

Jorna

68

Hellas

Utrecht

00.06.09

16.03.23

Willem

Boon

61

De Spartaan

Beverwijk

00.06.18

16.03.39

Jeroen

Koot

81

Sparta

Hengelo

00.09.03

16.03.73

Ceiloi van

Deutekom

80

Nijmegen

Sittard

00.05.14

16.04.24

Maarten vd

Bosch

64

Cifla

Nijmegen

00.08.04

16.05.05

Marcel

Fekkes

Kronos

Apeldoorn

00.08.11

16.05.19

David

Kleijn

68

CAF Fribourg

Utrecht

00.05.19

16.05.32

Remco

Kleinrensink

74

Attica

Utrecht

00.06.09

16.05.90

Edgard

Creemers

75

Leiden Atletiek

Utrecht

00.05.19

16.06.58

Theo vd

Wielen

57

Nijmegen

Den Haag

00.09.03

16.07.36

Niels

Slagter

78

SAV

Hengelo

00.09.03

16.07.4h

Erik

Niemeijer

RU Groningen

Groningen

00.06.10

16.07.87

Mark

Leeman

81

Sperwers

Hengelo

00.09.03

16.08.11

Rene

Dekkers

81

Hera

Utrecht

00.08.19

16.09.0h

René

Gielen

72

Scopias

Veldhoven

00.05.14

16.09.68

Wim de

Weerdt

55

Cialfo

Den Haag

00.09.03

16.10.04

Benjamin vd

Logt

78

Zaanland

Uden

00.07.01

16.10.10

Sander vd

Broek

81

Athlos

Hengelo

00.06.23

16.10.10

Rene

Lambregts

60

Thor

Den Haag

00.09.03

16.10.25

John

Buskermolen

57

AAV'36

Alphen

00.08.31

16.10.49

Patrick

Tas

81

AV'40

Lisse

00.09.03

16.10.64

Abdel

Saoudy

76

Hellas

Utrecht

00.07.21

16.11.04

Peter

Mijsberg

65

Cifla

Nijmegen

00.08.04

16.11.58

Rob

Prins

56

PAC

Utrecht

00.08.04

16.11.6h

Jan

Cammeraat

51

Ilion

Zoetermeer

00.06.06

16.11.74

Edwin

Fey

63

Lycurgus

Utrecht

00.08.04

16.12.10

Nico

Weerkamp

73

Kimbria

Kerkrade

00.05.21

16.12.22

Wim van

Velden

77

Olympus '70

Heusden-Zolder

00.08.05

16.12.62

Marius

Schwartz

66

GVAV Rapiditas

Utrecht

00.07.21

16.13.26

Rob vd

Valk

71

Olympus '70

Utrecht

00.08.04

16.14.06

Frans de

Nijs

64

Holland Haarlem

Utrecht

00.07.21

16.14.83

Bert vd

Geest

62

Attica

Utrecht

00.06.09

16.15.3h

Jac

Govers

62

Thor

Bergen op Zoom

00.05.14

16.15.5h

Alex vd

Meer

AU Wageningen

Groningen

00.06.10

16.16.00

Gerard

Hesselmans

59

NOP

Santpoort

00.09.24

16.16.1h

Ton

Bekhuis

63

Sparta

Naaldwijk

00.04.20

16.16.48

Theo vd

Veer

54

Climax

Den Haag

00.09.03

16.17.35

Peter van

Marrewijk

63

AAV'36

Alphen

00.08.31

16.17.49

Wil

Pepels

58

Caesar

Kerkrade

00.05.21

16.18.36

Hans

Oosterwijk

56

Ilion

Den Haag

00.09.03

16.19.0h

Rachid

Fadis

64

Spark

Delft

00.05.14

16.19.14

Wobbe vd

Meulen

71

Ciko'66

Utrecht

00.06.09

16.19.25

Remco

Spigt

78

Hollandia

Hengelo

00.09.03

16.19.38

Michel

Drijfhout

70

Lycurgus

Utrecht

00.08.04

16.19.7h

Arjan

Beye

71

Delta Sport

Bergen op Zoom

00.05.14

16.19.82

Fons

Liebregts

65

PSV

Haarlem

00.05.14

16.20.23

Remco

Peetoom

55

AAC

Breda

00.06.18

16.20.85

Lou vd

Put

62

AV'34 Maastricht

Kerkrade

00.07.08

16.21.20

Titus

Mulder

61

AV'34 Apeldoorn

Apeldoorn

00.08.26

16.22.76

Niels

Hovy

82

Hellas

Gorinchem

00.06.16

16.22.77

Koen

Joosse

67

PSV

Stiphout

00.06.27

16.23.1h

Harold

Hiel

68

RKHAVH

Bergen op Zoom

00.05.14

16.23.80

Gijs van

Gemert

75

AAC

Beverwijk

00.06.18

16.24.99

Martin

Hagenaars

71

Leiden Atletiek

Leiden

00.05.02

16.25.05

Karel van

Egmond

55

Ilion

Rotterdam

00.05.14

16.25.31

Peter

Huls

58

Cifla

Nijmegen

00.08.04

16.25.39

Duk

Bekema

61

Startbaan

Utrecht

00.08.04

16.25.54

Eric van

Haren

69

Astylos

Utrecht

00.05.19

16.26.1h

Jurjen

Koenen

80

PAC

Zoetermeer

00.06.18

16.27.38

Fons

Liebregts

65

PSV

Eindhoven

00.05.06

16.27.50

Leo

Jansen

57

PAC

Utrecht

00.07.21

16.27.62

Ernst

Huisman

70

PEC

Uden

00.05.14

16.27.8h

Veron

Lust

68

Nea Volharding

Grootebroek

00.05.14

16.28.13

Justin

Winton

68

Ciko'66

Vught

00.09.24

16.28.93

Ruud

Kamp

70

Phoenix

Leiden

00.05.02

16.29.3h

Henry

Sunder

64

AV'40

Zoetermeer

00.06.06

16.29.58

Ton

Sjerps

58

SAV

Tilburg

00.06.11

16.29.59

Jan Willem

Lether

60

Typhoon

Utrecht

00.07.21

16.29.5h

Antoon vd

Heuvel

64

HAC Helmond

Veldhoven

00.05.14

16.30.02

Lou

Maas

65

AV'34 Maastricht

Kerkrade

00.07.08

16.30.09

Paul van

Diepen

69

De Keien

Nijmegen

00.08.04

16.30.31

Sander

Groen

68

Gouda

Hilversum

00.07.05

16.31.31

Ad

Heijdens

38

Achilles E-L

Tilburg

00.06.11

16.31.59

Ger

Kragten

55

Atos

Utrecht

00.08.19

16.31.9h

Marcel

Kuiper

64

Waterland

Grootebroek

00.05.14

16.32.24

Ger

Bodelier

65

STB

Kerkrade

00.05.21

16.32.6h

Ad

Huijsmans

51

Fit

Santpoort

00.06.18

16.32.9h

Marcel

Mientjes

64

Hague RR

Naaldwijk

00.04.20

16.33.35

Dennis

Lambalk

71

Atos

Utrecht

00.08.04

16.33.5h

Mark

Westera

69

PEC

Zwolle

00.05.25

16.33.63

Jiri

Kemper

77

Waterland

Lisse

00.08.27

16.33.90

Frank

Cornelissen

61

Nijmegen

Nijmegen

00.08.04

16.33.94

Sadik el

Mourabite

72

PSV

Eindhoven

00.07.29

16.33.9h

Peter van

Leeuwen

57

Hague RR

Naaldwijk

00.04.20

16.34.88

Tom

Bakhuis

63

Sparta

Alphen

00.08.31

16.35.00

Jaap

Vallentgoed

Altis

Tilburg

00.06.11

16.35.05

Jan de

Groot

66

Hellas

Utrecht

00.08.19

16.35.39

Adriaan

Dekkers

GAC Gemert

Tilburg

00.06.11

16.35.55

Remco

Peetoom

55

AAC

Rotterdam

00.05.14

16.36.49

Dolf vd

Voort

74

Hellas

Utrecht

00.05.19

16.36.84

Ruud vd

Wal

78

AV'34 Apeldoorn

Hengelo

00.09.03

16.37.4h

Remco van

Hove

65

Trias

Zaanstad

00.06.18

16.37.94

Jan

Faes

Parthenon

Gorinchem

00.06.16

16.38.35

Wico

Verhagen

54

Fortuna Vlaardingen

Tilburg

00.06.11

16.38.44

Jan

Groen

58

Start'78

Utrecht

00.06.09

16.38.66

Arjan van

Polen

75

De Sperwers

Amersfoort

00.09.24

16.39.6h

Eric

Borg

67

Climax

Ede

00.05.14

16.39.79

Ernest

Kox

58

DES

Tessenderlo

00.09.27

16.39.83

Wilco

Steenwijk

80

PEC

Utrecht

00.07.21

16.40.0h

Theo

Timmermans

62

Hague RR

Naaldwijk

00.04.20

16.40.57

Ben van

Zundert

Phoenix

Utrecht

00.08.19

16.40.9h

Ron vd

Berg

65

Waterweg

Naaldwijk

00.04.20

16.41.25

Lucas

Buikema

61

GVAV Rapiditas

Utrecht

00.08.19

16.41.9h

Rob

Heusinkveld

69

Argo Gaanderen

Ede

00.05.14

16.42.29

Arjan

Kleij

71

Hellas

Utrecht

00.07.21

16.42.91

Gerwin

Heijnen

73

PSV

Haarlem

00.05.14

16.42.92

Berno

Overbeek

79

Atletico'73

Uden

00.07.01

16.42.97

Herman vd

Hengel

61

GAC Hilversum

Utrecht

00.08.19

16.43.34

Geoff

Richards

74

Altis

Hilversum

00.07.05

16.43.65

Martin

Dubbeld

58

Haag Atletiek

Alphen

00.04.16

16.43.78

Edwin

Jansen

67

PSV

Eindhoven

00.05.06

16.43.8h

Paul

Dekkers

72

Koplopers

Naaldwijk

00.04.20

16.44.11

Walter

Zuiderduin

64

AAC

Krommenie

00.05.14

16.44.2h

Wiet

Hagelaars

61

DAK

Veldhoven

00.05.14

16.44.31

Imo

Muller

80

AV'34 Apeldoorn

Lisse

00.09.03

16.44.77

Henry

Dullink

59

Hellas

Utrecht

00.08.04

16.45.1h

John vd

Vlies

74

Spirit OB

Bergen op Zoom

00.05.14

16.45.2h

Sandor

Bron

68

Gouda

Zoetermeer

00.06.06

16.45.4h

Elebert

Noordam

64

Ilion

Zoetermeer

00.05.23

16.45.69

Ruben van

Leeuwen

81

Kronos

Sittard

00.05.14

16.45.71

Rob

Wassenberg

81

Unitas

Vught

00.04.16

16.45.72

Leo

Janssen

57

PAC

Den Haag

00.09.03

16.45.7h

Jan

Jansen

61

Valkenswaard

Veldhoven

00.05.14

16.45.83

Ruud

Brosens

82

Sprint

Hengelo

00.09.03

16.46.03

Jan de

Groot

74

Rotterdam Atletiek

Lisse

00.08.27

16.46.16

Patrick van

Ruiten

70

De Spartaan

Santpoort

00.09.24

16.46.2h

Ronald de

Roos

Hellas

Zoetermeer

00.05.09

16.46.3h

Dennis

Bakel

71

Haarlemmermeer

Zaanstad

00.06.18

16.46.8h

René

Mulders

55

Ilion

Zoetermeer

00.06.06

16.47.4h

Rob den

Bieman

Wijchen

Apeldoorn

00.04.08

16.47.4h

Ton

Nugteren

62

Energie

Zoetermeer

00.06.18

16.47.84

Fons

Leuven

65

Suomi

Utrecht

00.08.04

16.47.8h

Karel

Petiet

81

AAV'36

Naaldwijk

00.04.20

16.47.8h

Jan vd

Kerkhof

Weert

Veldhoven

00.05.14

16.47.8h

Patrick

Snijders

75

Heythuysen

Veldhoven

00.05.14

16.48.36

Herman

Akkerman

57

Hollandia

Beverwijk

00.06.18

16.48.41

Chris

Daanen

59

Phoenix

Leiden

00.05.02

16.49.22

Luc

Koning

65

PH

Uden

00.07.01

16.49.2h

Kees van

Helmond

66

Scorpio

Bergen op Zoom

00.05.14

16.49.59

Hans

Westerlaken

60

Energie

Bergen op Zoom

00.06.06

16.50.14

John

Reynen

70

Achilles-Top

Kerkrade

00.05.21

16.50.3h

Doeke de

Jong

52

Olympus '70

Naaldwijk

00.04.20

16.50.48

Ricardo

Pengel

Cifla

Uden

00.07.01

16.50.65

Henk

Jansen

Veluwe

Apeldoorn

00.08.11

16.51.1h

Silvius

Roche

69

Hague RR

Naaldwijk

00.04.20

16.51.49

Rob

Gielen

78

Heythuysen

Kerkrade

00.05.21

16.51.6h

Wouter van

Winden

74

Haag Atletiek

Naaldwijk

00.04.20

16.52.11

Hans

Mutsaers

56

De Keien

Uden

00.07.01

16.53.0h

Marcel

Horrocks

65

Sparta

Naaldwijk

00.04.20

16.53.44

Jan Jouke

Vos

82

AV'55

Utrecht

00.05.19

16.53.45

Piet

Hopmans

50

Spado

Bergen op Zoom

00.06.06

16.54.02

Hans van

Vlijmen

60

De Keien

Nijmegen

00.08.04

16.54.45

Danny

Hendrix

70

Unitas

Kerkrade

00.05.21

16.54.4h

Jeroen

Maas

Sprint

Bergen op Zoom

00.05.14

16.55.32

Joris

Egging

76

Ciko'66

Vught

00.09.24

16.55.3h

Ferdi

Welmer

63

AV'40

Zoetermeer

00.05.23

16.55.6h

Robert

Bakker

79

Texel

Zaanstad

00.06.18

16.57.52

Fred

Lataster

60

Cifla

Apeldoorn

00.08.11

16.57.89

Peter

Vlaarkamp

48

Castricum

Hengelo

00.04.16

16.58.04

Wytze

Muijzert

64

Ron Clarke

Utrecht

00.08.04

16.58.0h

Menno

Merlijn

76

Nea Volharding

Grootebroek

00.05.14

16.58.2h

Ronald

Hommelberg

78

Swift

Veldhoven

00.05.14

16.58.35

Jan

Verwijs

64

Energie

Alphen

00.08.31

16.58.42

Herman

Lenferink

59

Phoenix

Utrecht

00.08.04

16.58.51

Guido ot

Hof

76

Haag Atletiek

Leiden

00.05.02

16.59.0h

Martijn

Venhuizen

KU Nijmegen

Groningen

00.06.10

16.59.1h

Henry

Spiekman

54

Ilion

Zoetermeer

00.06.06

16.59.8h

Cor de

Jongh

58

Scorpio

Oosterhout

00.05.24






Terug naar Startpagina Nederlandse Ranglijsten

Back to Frontpage of Dutch Rankings


Terug naar Startpagina Atletiek

Back to Frontpage of Track & Field


Terug naar Homepage van deze Sportsite

Back to Homepage of this Sports Site