Nederlandse database aller tijden 5000 meter vrouwen
(binnen 17.30.00)

Dutch alltime database 5000 metres women
(within 17:30:00)



Copyright © 2002-2021 by Michel Franssen


Laatste update: 29 november 2021, 13.30 uur

Last update:
November 29, 2021, 13:30 CET


Mark First Last Birthday Track Club Site Date
14.22.12 ER Sifan Hassan 01.01.93 Nike Oregon/Eindhoven Atletiek Londen 21.07.19
14.51.25 Susan Kuijken-Krumins 08.07.86 Seven Hills/Cifla Brussel 01.09.17
14.51.95 Lornah Kiplagat 20.03.74 Hylas Utrecht 21.06.02
14.55.27 Susan Chepkemei 25.06.75 Deurne Oslo 13.07.01
15.07.20 Maureen Koster 03.07.92 Phanos Stanford 01.05.16
15.07.52 Diane van Es 22.03.99 PAC Nijmegen 29.05.21
15.07.68 Christine Toonstra 22.06.66 ADA Hechtel 17.07.92
15.10.28 Sarah Lahti 18.02.95 Cifla Oslo 01.07.21
15.15.77 Jip Vastenburg 21.03.94 AV'34 Apeldoorn Heusden-Zolder 21.07.18
15.17.08 Elly van Hulst 09.06.59 FSTC Brussel 25.08.89
15.19.71 Jane Kiptoo 08.08.82 Phanos Utrecht 21.06.02
15.20.23 Anja Smolders 02.06.73 Prins Hendrik Heusden-Zolder 05.08.00
15.20.91 Grete Koens 26.05.67 Ciko'66 Helsinki 25.06.96
15.23.27 Erika vd Bilt 07.04.71 Leiden Heusden-Zolder 05.08.00
15.32.07 Hilda Kibet 27.03.81 Castricum Heusden-Zolder 31.07.04
15.34.30 Marjan Freriks 13.12.61 PEC Emmeloord 03.06.92
15.34.37 Adriënne Herzog 30.09.85 AV'34 Apeldoorn Hengelo 30.05.10
15.35.22 Wilma van Onna 13.06.65 PAC Papendal 05.07.00
15.35.43 Elizeba Cherono 06.06.88 Achilles Etten-Leur Wageningen 12.06.15
15.40.55 Julia van Velthoven 12.03.94 Cifla Nijmegen 15.06.19
15.44.25 Rita Delnoye 20.06.66 Kimbria Hechtel 30.07.88
15.44.54 Lena Cheruiyot 01.03.73 Hylas Utrecht 22.06.01
15.46.20 Carla Beurskens 10.02.52 Festina Oslo 27.06.85
15.47.16 Miranda Boonstra 29.08.72 Leiden Hengelo 28.05.06
15.47.31 Jill Holterman 11.09.91 Zaanland Wageningen 16.06.17
15.49.08 Carlien Harms 13.02.68 SATC Utrecht 05.06.92
15.49.20 Vivian Ruijters 31.08.71 Prins Hendrik Apeldoorn 24.08.01
15.49.90 Selma Borst 05.09.83 Hera Heusden-Zolder 31.07.04
15.53.04 Ilse Pol 27.06.82 Running2000 Wageningen 03.06.09
15.53.89 Anita Looper 21.10.75 Groningen Hengelo 31.05.04
15.53.90 Irene vd Reijken 13.08.93 Rotterdam Atletiek Utrecht 07.08.20
15.53.94 Marije Peters 30.07.93 Cifla Nijmegen 08.06.18
15.54.14 Jasmijn Lau 11.03.99 Ciko'66 Dortmund 15.08.20
15.54.29 Bo Ummels 24.08.93 Unitas/TDR Wageningen 05.07.19
15.55.94 Brenda Sleeuwenhoek 03.11.70 Avantri Walnut 15.04.95
15.56.6h Wilma Rusman 14.05.58 Unitas Roosendaal 23.04.83
15.56.82 Irene van Lieshout 01.09.93 Cifla Wageningen 16.06.17
15.57.27 Lotte Krause 29.11.92 AKU Utrecht 06.08.21
15.58.40 Ineke van Koldam 21.11.97 Phoenix Utrecht 06.08.21
15.59.26 Ruth vd Meijden 15.08.84 Asterix Tilburg 26.05.12
15.59.28 Marcella Herzog 24.02.93 Running2000 Koblenz 25.05.16
15.59.59 Carolyne Jepkosgei 01.01.91 Castricum Wageningen 07.07.17
16.01.26 Marijke de Visser 15.01.93 Cifla Utrecht 29.08.20
16.02.62 Anja Smolders 02.06.73 Prins Hendrik Hengelo 31.05.04
16.03.18 Lesley van Miert 10.06.85 Sprint Tilburg 25.05.12
16.03.8h Sylvia Kruijer 06.09.74 Nova Assen 09.09.97
16.04.18 Nadja Wijenberg 02.04.64 Tilburg RR Amsterdam 16.07.00
16.06.07 Anne Luijten 04.04.94 Uni of Portland/Olympus'70 Eindhoven 27.06.15
16.06.75 Helen Hofstede 31.12.80 Atverni Koblenz 16.05.13
16.06.88 Andrea Deelstra 06.03.85 Heerenveen Utrecht 01.09.17
16.08.47 Floor Doornwaard 17.02.00 De Gemzen Karlsruhe 15.05.21
16.09.62 Jamie van Lieshout 12.07.91 Attila Wageningen 05.06.13
16.10.61 Vera de Vries 01.01.02 Horror Nijmegen 29.05.21
16.10.84 Kim Dillen 15.01.83 Eindhoven Atletiek Wageningen 05.06.13
16.11.12 Daphne Panhuijsen 30.07.77 Improve RR Wageningen 10.05.07
16.11.93 Gabriëlle Vijverberg 22.05.68 Caesar Sittard 26.07.96
16.12.03 Marieke Falkmann 07.01.87 Groningen Atletiek Tilburg 25.05.12
16.12.55 Tirza vd Wolf 26.05.94 Reeuwijk Wageningen 05.07.19
16.13.24 Sabine vd Reijt 08.09.81 Sprint Oordegem 04.07.09
16.14.52 Marlin van Hal 05.09.93 De Keien Wageningen 05.06.13
16.15.64 Lysanne Wilkens 17.09.94 Phoenix Merksem 21.08.21
16.18.54 Joke Kleyweg 29.01.62 Sparta Leiden 20.05.91
16.19.20 Marlies Overbeeke 25.06.80 PAC Amsterdam 09.07.05
16.19.45 Heleen Plaatzer 20.11.79 Haasje Wageningen 20.05.11
16.19.49 Sandra Hofmans 29.09.71 Sprint Groningen 12.07.98
16.19.61 Edith Kortekaas 29.11.74 Kimbria Utrecht 19.06.98
16.19.94 Inge de Jong 06.06.76 Trias Oordegem 03.07.10
16.21.65 Famke Heinst 30.03.99 High Point Uni/De Liemers Breda 26.06.21
16.22.04 Annelieke vd Sluijs 10.02.66 Haag Kekrade 24.05.97
16.22.27 Mieke Aanen 02.05.63 Haag Kerkrade 24.05.97
16.22.4h Marianne vd Linde 06.07.62 Haarlem Santpoort 08.07.94
16.23.14 Veerle Bakker 29.09.97 Portland/Leiden Atletiek Eugene 02.04.21
16.23.8h Jolanda Homminga 03.07.59 ADA Amsterdam 30.06.89
16.25.53 Jasmijn Bakker 11.10.99 Triathlon Utrecht 30.08.19
16.26.67 Lisanne Gevelaar-Meuleman 23.08.89 LAAC Nijmegen 15.08.20
16.27.00 Irma Heeren 16.04.67 Cialfo Harderwijk 06.06.02
16.28.20 Jacelyn Gruppen 03.11.89 Groningen Atletiek Utrecht 06.08.21
16.29.0h Helle Vullings 25.10.66 Venray Vught 15.07.93
16.29.0h Claartje Raedts 03.04.78 Leiden Leiden 21.07.04
16.29.92 Giselle Slotboom 09.03.93 Utah TC/De Spartaan Utrecht 22.06.18
16.29.98 Lianne vd Belt 02.09.95 Groningen Atletiek Utrecht 07.08.20
16.30.55 Pauline Claessen 19.08.80 Seven Hills Utrecht 07.07.06
16.30.80 Sandra ter Horst 28.04.73 Ciko'66 Utrecht 01.06.01
16.31.99 Elisa de Jong 05.12.92 Groningen Atletiek Karlsruhe 18.05.19
16.32.02 Marit Tegelaar 22.10.90 Uni of Portland/PAC Walnut 19.04.13
16.33.05 Ineke Vis 29.12.58 Olympus'70 Nijmegen 08.09.89
16.33.12 Britt Ummels 24.08.93 TDR/Unitas Kessel-Lo 19.08.17
16.33.18 Kristijna Loonen 26.07.70 Phanos Amsterdam 09.07.05
16.33.1h Annie van Stiphout 30.09.52 HAC Helmond Leuven 28.06.81
16.33.24 Chantelle Ann Groenewoud 03.03.89 Vancouver/Unitas Guelph 28.05.13
16.33.48 Merel de Knegt 09.05.79 Attila Amsterdam 08.07.06
16.33.76 Inge Nijhoving 24.08.72 Prins Hendrik Papendal 11.06.03
16.33.7h Anne van Schuppen 11.10.60 Hague RR Hilversum 06.07.94
16.34.0h Barbara Kamp 05.07.61 PAC Naaldwijk 24.09.99
16.34.68 Regina van Duyn 06.09.65 De Bataven Utrecht 30.08.91
16.35.65 Stefanie Bouma 31.08.82 Impala Oordegem 02.06.12
16.36.15 Suzanne Wiertsema 06.10.71 Castricum Nijmegen 17.08.01
16.36.21 Ellen Jansen 12.08.95 Groningen Atletiek Utrecht 30.08.19
16.36.48 Annet van Veldhuizen 09.06.69 De Spartaan Utrecht 30.08.91
16.36.51 Annet Bezemer 23.03.69 Keien Nijmegen 04.08.00
16.37.28 Roos Blokhuis 05.02.01 Passaat Wageningen 16.09.16
16.37.5h Petra van Liempt 10.01.54 Prins Hendrik Vught 21.07.92
16.38.31 Saskia Weinans 12.02.94 De Liemers Utrecht 31.05.18
16.38.6h Janine vd Bolt 24.08.63 Achilles-Top Stiphout 01.07.86
16.39.20 Yasmin Hillebrink 27.02.89 Aart Stigter Amsterdam 01.08.15
16.40.77 Anne-Mieke vd Pol 10.07.64 Nijmegen Utrecht 07.07.06
16.41.43 Ezbe Strydom 27.03.81 Fit Stellenbosch 04.04.09
16.41.73 Kristel vd Berg 30.10.98 Fortuna Vlaardingen Wageningen 05.07.19
16.42.77 Anna Hightower 18.07.02 Ciko'66 Nijmegen 15.06.19
16.42.98 Josien Scheepens 16.01.97 Holland Haarlem Wageningen 16.06.17
16.43.65 Karin Nieuwenhuijsen 02.01.87 Hellas Nijmegen 29.05.21
16.43.6h Isabelle Heusinkveld 08.01.67 Ciko'66 Hechtel 22.07.89
16.44.0h Mieke Hombergen 14.07.57 DAK Vught 21.07.92
16.45.37 Barbara Zutt 07.03.81 Hera Apeldoorn 14.06.06
16.46.06 Lotte vd Pol 24.12.99 Pieter Keij Rotterdam 26.09.19
16.47.78 Corina Dekker 03.12.61 Hera Bergen op Zoom 16.07.95
16.48.0h Lindsay van Marrewijk 04.02.83 Olympus'70 Naaldwijk 10.06.10
16.49.43 Wendy de Boer 26.02.85 Castricum Gold Coast 26.01.03
16.49.58 Daisy Hombergen 22.01.63 Hellas Utrecht 11.05.93
16.49.88 Sophie Dielissen 19.01.99 Venloop Wageningen 18.05.18
16.50.51 Karin Meyer 18.11.61 AAC Kerkrade 28.05.94
16.52.80 Jacqueline Rustidge 28.04.68 DOS Kampen Utrecht 11.08.95
16.52.8h Tineke Kluft 28.08.56 Thor Nijmegen 24.04.82
16.53.40 Nina Mathijssen 03.05.80 Phanos Utrecht 07.09.07
16.54.48 Jolanda Verstraten 26.06.83 Scopias Zeist 12.04.02
16.54.63 Marja Verhoef 13.06.63 Phoenix Utrecht 06.05.94
16.55.20 Hennie Zantinga 27.11.51 AV'55 Amsterdam 26.06.94
16.55.45 Elise Zijderlaan 28.04.69 Avantri Utrecht 05.07.96
16.55.49 Léonie Balter 26.05.91 Avon Wageningen 15.06.11
16.57.75 Corine Spaans 09.09.76 Eindhoven Atletiek Wageningen 30.05.12
16.57.7h Frederike Sieders 21.12.61 Ciko'66 Zevenaar 18.06.80
16.57.7h Irene Wentzel 23.06.45 Hellas Stiphout 20.08.85
16.58.24 Lindsay van Marrewijk 04.02.83 Olympus'70 Amsterdam 18.07.10
16.58.38 Danne Boterenbrood 19.07.85 Unitas Utrecht 14.06.13
16.58.76 Tess Boekema 02.12.93 BB-lopers Heerde 18.05.18
16.59.09 Dagmar Smid 26.01.97 Prins Hendrik Wageningen 18.09.20
16.59.63 Lisanne Wever 21.12.91 Nea-Volharding Herentals 01.05.12
17.00.47 Suzanne Broxterman 23.02.88 Pallas'67 Wageningen 07.06.19
17.01.52 Yasmine Abbes 18.02.02 Cifla Amersfoort 13.09.20
17.02.47 Lesley Smit 20.07.89 LAAC Heerde 18.05.18
17.02.93 Marlies Kort 21.06.72 AV'56 Tilburg 08.07.01
17.02.98 Renée Sijbesma 01.01.01 Eindhoven Atletiek Nijmegen 29.05.21
17.03.85 Marije Hijman 10.06.00 PAC Utrecht 06.08.21
17.04.87i Merel van Steenbergen 22.01.92 Uni of Portland/AV'47 Seattle 10.02.12
17.05.06 Anja Bunthof 31.03.76 HAC Helmond Apeldoorn 27.06.99
17.05.85 Tess van Randtwijk 04.10.04 AV'34 Apeldoorn Zwolle 25.09.20
17.05.8h Erica Soeverein 15.12.63 Hollandia Aalsmeer 14.07.99
17.06.05 Lindy Burgman 24.05.83 PEC Amsterdam 18.07.10
17.06.11 Aline Kootstra 03.02.94 ACO/Van Elderen Zwolle 25.09.20
17.06.11 Iris Velting 25.08.00 HAC'63 Nijmegen 29.05.21
17.06.61 Simone Guikema 11.01.70 Start'78 Utrecht 05.09.90
17.06.6h Irina Fischer Baling 06.11.66 Nijmegen Nijmegen 23.08.91
17.08.1h Heather MacDuff 17.05.58 PSV Nijmegen 24.08.84
17.08.37 Ellen vd Kolk 24.08.98 Tartlétos Wageningen 07.06.19
17.09.71 Sophie vd Most 02.08.95 Atletiek Maastricht Heerde 18.05.18
17.09.7h Annie van Hoef 31.07.60 Spiridon Vught 03.06.93
17.10.23 Jennifer Gulikers 01.01.94 Unitas Nijmegen 29.05.21
17.10.24 Sanne Mooldijk 20.10.98 Rotterdam Atletiek Tampere 25.05.19
17.10.8h Marlien van Beek 06.04.65 Phoenix Vught 15.07.93
17.11.20 Liselotte vd Berg 01.01.82 AAV'36 Alphen aan den Rijn 19.07.20
17.11.2h Eefje van Wissen 17.11.47 Hollandia Grootebroek 25.08.83
17.11.51 Femke Klaus 01.01.76 Castricum Uden 30.06.01
17.11.57 Evelien Ruijters 10.08.85 Unitas Stiphout 31.07.13
17.12.03 Jolien de Waard 28.03.94 Groningen Atletiek Nijmegen 29.05.21
17.12.0h Ina Bakker 11.02.57 Olympus'70 Nijmegen 02.09.81
17.12.17 Fanos Tekle 01.01.93 Aart Stigter Wageningen 15.06.18
17.12.18 Saskia van Vugt 31.12.82 Phoenix Wageningen 03.06.09
17.12.56 Marjon vd Wansem 28.12.91 LADB Stiphout 23.05.10
17.12.7h Desirée Heijnen 09.02.66 Kimbria Vught 28.06.88
17.14.0h Marga Wiegman 08.08.57 AV'55 Nijmegen 24.04.82
17.14.26 Eva Janssen 10.05.77 GAC Hilversum Utrecht 09.05.03
17.14.43 Marleen vd Graaff 24.02.80 Typhoon Utrecht 10.07.04
17.14.69 Jeanine vd Klashorst 05.04.91 Prins Hendrik Wageningen 22.05.15
17.15.17 Machteld Mulder 21.02.89 Groningen Atletiek Koblenz 16.05.13
17.16.16 Eartha Weber 01.01.95 Atletiek Maastricht Nijmegen 29.05.21
17.16.72 Mirjam Koersen 06.05.74 GAC Hilversum Heiloo 17.08.12
17.16.90 Karin Harmelink 08.01.67 GVAV Rapiditas Apeldoorn 27.06.99
17.16.96 Jessie Hulst 31.07.73 Rotterdam Den Haag 02.06.96
17.17.08 Trijnie Smeenge 03.11.51 Dynamo'70 Lisse 05.05.84
17.17.12 Lorraine Ravestein 11.11.86 Phoenix Eindhoven 27.06.15
17.17.2h Brigit de Nijs 27.06.58 Sparta Utrecht 06.09.81
17.17.3h Carolien Lucas 27.09.60 Sagitta Stiphout 20.08.85
17.17.51 Geeske Jansen 05.03.59 AV'34 Apeldoorn Amsterdam 26.06.94
17.18.0h An Rindt 28.01.58 Olympia Eindhoven Nijmegen 02.09.81
17.18.35 Miriam van Reijen 26.10.83 Phanos Amsterdam 18.07.10
17.19.29 Esther Schrijvers 18.01.85 Prins Hendrik Zeist 12.04.02
17.19.39 Marjolein Sécrève 18.02.77 Vitesse Utrecht 14.05.99
17.19.46 Merel vd Marel 01.11.99 Haarlemmermeer Wageningen 05.07.19
17.19.83 Mirte Kortman 01.01.01 Ciko'66 Breda 26.06.21
17.19.87 Jolie Tops 13.06.99 Eindhoven Atletiek Vught 30.06.17
17.20.22 Anne den Otter 01.01.96 Energie Gainesville 28.03.19
17.20.4h Carla Ophorst 02.12.58 Olympus'70 Naaldwijk 18.09.97
17.20.9h Annette Bell 01.01.64 LAAC Hengelo 27.08.97
17.21.1h Monique vd Ven 26.03.66 Logo Vught 03.06.93
17.21.72 Joke de Zeeuw 09.05.49 PAC Lisse 05.05.84
17.21.80 Christine Venhuizen 21.06.81 Seven Hills Wageningen 05.06.13
17.22.08 Hanneke Hink 29.01.78 Groningen Atletiek Steenwijk 04.04.09
17.24.02 Wendy Vlaming 14.10.73 Phanos Utrecht 09.08.02
17.24.60 Monique Bruins 26.11.63 Leiden Utrecht 14.05.99
17.25.12 Nienke van Zoggel 01.01.90 Oss'78 Nijmegen 15.05.20
17.25.38 Wendy vd Spijker 16.02.76 Haag Atletiek Amsterdam 08.07.06
17.25.53 Melanie Spruyt 14.12.79 Running2000 Utrecht 18.06.10
17.25.86 Annelies Homma 29.11.77 Prins Hendrik Utrecht 18.06.10
17.26.66 Bieke Schipperen 05.03.04 Scorpio Breda 26.06.21
17.27.03 Inge vd Meulen 01.01.73 Olympia Eindhoven Utrecht 12.08.05
17.28.0h Reina Visser 02.12.85 Nijmegen Atletiek Hengelo 10.06.10
17.28.49 An Lenders 29.10.90 Venloop Running Team Wageningen 17.05.19
17.28.54 Mariska Dute 16.11.85 LGPK Amsterdam 27.07.14
17.28.57 Maya Yvette Kingma 08.09.95 Tartlétos Wageningen 16.06.17
17.29.08 Mieke Kleyn 08.05.45 Lycurgus Lisse 05.05.84
17.29.45 Nynke Beunders 24.04.85 LAAC Utrecht 15.07.11
17.29.4h Carla Hoekstra 27.05.65 VAV Apeldoorn 30.06.89
17.29.86 Fleur Baljet 20.12.95 Horror Wageningen 18.05.18
17.29.89 Haike Lemmink 11.02.63 Argo'77 Den Haag 02.06.96

 


Terug naar startpagina Nederlandse Ranglijsten

Back to frontpage of Dutch Rankings


Terug naar startpagina Atletiek

Back to frontpage of Track & Field


Terug naar homepage Tracklion

Back to homepage of Tracklion