Nederlandse database aller tijden 5000 meter mannen
(binnen 15.00.00)

Dutch alltime database 5000 metres men
(within 15:00:00)



Copyright © 2001-2017 by Michel Franssen

Laatste update: 16 september 2017, 09.26 uur

Last update: 
September 16, 2017, 09:26 CET


Mark First Last Birthday Track Club Site Date
13.13.06 Kamiel Maase 20.10.71 Leiden Berlijn 06.09.02
13.21.67 Gerard Tebroke 09.11.49 Ciko'66 Zürich 16.08.78
13.21.9h Jos Hermens 08.01.50 Unattached Nijmegen 09.07.78
13.22.26 Gertjan Liefers 26.09.78 AV'34 Apeldoorn Luzern 14.06.05
13.22.37 Maurício González 16.10.60 Walcheren Walnut 27.04.85
13.23.00 Dennis Licht 30.05.84 Phanos Stanford 02.05.15
13.24.46 Stijn Jaspers 23.06.61 Haarlem Leuven 02.06.84
13.26.29 Marcel Versteeg 20.08.65 Haag Atletiek Kerkrade 31.05.92
13.29.02 Jesper vd Wielen 02.08.91 Cifla Oordegem 26.05.12
13.30.25 Henk Gommer 17.11.62 Tartlétos Hechtel 31.07.93
13.31.41 Roy Hoornweg 08.05.89 Passaat Heusden-Zolder 18.07.15
13.32.39 Mohammed Ali Mohammed 11.11.89 Nijmegen Atletiek Ninove 01.08.15
13.32.94 Cor Lambregts 22.04.58 Unitas Koblenz 25.08.82
13.33.24i Robert de Brouwer 23.11.62 Unitas East Rutherford 09.02.85
13.33.28 Sander Schutgens 31.12.75 Pegasus Hechtel 01.08.98
13.33.41 Martin ten Kate 16.12.58 Fortis Hengelo 13.08.89
13.33.41 Mohammed Baket 27.08.68 Hellas Hechtel 19.07.97
13.36.1h Klaas Lok 12.01.55 Phoenix Brussel 22.08.80
13.37.11 Tony Dirks 12.02.61 Keien Hengelo 19.07.87
13.37.18 Jim Svenøy 22.04.72 Rotterdam Eugene 26.05.96
13.37.33 Michel Butter 05.11.85 Lycurgus Heusden-Zolder 18.07.08
13.37.73 Roger Clark 06.04.44 Afcent Striders Chrystal Palace 14.07.73
13.38.12 Getaneh Tessema 28.01.68 Achilles Etten-Leur Kerkrade 28.05.94
13.38.35 Tom Wiggers 10.08.87 Hylas Oordegem 31.05.14
13.38.73 Luc Krotwaar 25.01.68 Prins Hendrik Papendal 05.07.00
13.38.86 Abdi Nageeye 02.03.89 AV'34 Apeldoorn Oordegem 26.05.12
13.38.89 Greg van Hest 03.06.73 Tilburg RR Kerkrade 17.05.96
13.39.33 Khalid Choukoud 23.03.86 Sparta Heusden-Zolder 18.07.09
13.39.73 Herman Hofstee 17.07.63 DOS Dwingeloo Kerkrade 30.05.92
13.40.25 Koen Raymaekers 31.01.80 Hellas Hechtel 23.08.03
13.40.8h Jo Schout 25.04.54 Hulst Papendal 04.06.75
13.40.97 Hans Koeleman 05.10.57 AAC Den Haag 06.07.80
13.42.24 Martin Lauret 27.10.71 Typhoon Heusden-Zolder 20.07.08
13.42.45 Marco Gielen 30.05.70 Scopias Heusden-Zolder 14.07.01
13.44.21 Patrick Aris 05.01.56 Haag Hengelo 06.07.84
13.44.44 Remco Kortenoeven 22.06.72 Prins Hendrik Heusden-Zolder 05.08.00
13.46.01 Joep Tigchelaar 09.02.81 Seven Hills Palo Alto 27.03.04
13.46.2h Cor Vriend 08.11.49 PSV Papendal 04.06.75
13.46.92 Jeroen van Damme 29.09.72 Achilles Etten-Leur Heusden-Zolder 14.07.01
13.47.14 Rob Detert 11.12.78 AV'34 Apeldoorn Heusden-Zolder 23.07.05
13.47.17 Gert-Jan Wassink 18.12.85 Argo Gaanderen Oordegem 26.05.12
13.47.51 Patrick Stitzinger 25.08.81 Pegasus Heusden-Zolder 28.07.07
13.47.70 Jorit van Malsen 02.10.88 Atverni Oordegem 26.05.12
13.47.79 René Godlieb 01.12.66 AAC Papendal 10.07.93
13.48.0h Bram Wassenaar 30.03.44 Ciko'66 Papendal 15.05.78
13.48.28 Jean-Pierre Weerts 20.06.86 Achilles-Top Heusden-Zolder 18.07.09
13.48.43 Moses Waweru 07.02.78 Hellas Hechtel 23.08.03
13.49.0h Egbert Nijstad 24.05.42 DOS Dwingeloo Papendal 07.07.71
13.49.2h Ton Luttikhold 10.03.54 ASV Sittard 10.08.80
13.49.30 Mark van Rooy 06.11.60 AAC Kerkrade 14.06.91
13.50.0h Roelof Veld 23.09.44 Daventria Papendal 15.05.78
13.50.77 Simon Vroemen 11.05.69 Ciko'66 Kerkrade 24.05.97
13.51.01 John Vermeule 04.12.61 Dynamo70 Sittard 18.06.89
13.51.2h Haico Scharn 19.06.45 Ciko'66 Aarhus 24.06.73
13.51.2h Henk Mentink 05.03.52 Daventria Sittard 10.08.80
13.52.22 Armand vd Smissen 30.06.68 Schuurmans Papendal 09.07.94
13.52.94 Steve Brooks 08.06.70 Iowa State/Unitas Madison 07.05.94
13.53.23 Bert van Vlaanderen 25.11.64 Hellas Kerkrade 30.05.92
13.53.63 Marcel Laros 10.10.71 Sprint Uden 28.06.97
13.53.6h Rudy Verriet 29.12.58 Nijmegen Papendal 15.05.78
13.53.82 Michiel Otten 26.10.68 Prins Hendrik Ninove 03.08.96
13.54.02 Casper Vroemen 11.05.69 Haag Uden 28.06.97
13.54.86 Stan Niesten 19.11.96 DEM Oordegem 23.05.15
13.55.0h Piet Vonck 02.04.47 Hulst Sittard 09.07.77
13.55.46 Hugo vd Broek 18.09.76 Castricum Nijmegen 24.05.03
13.55.6h John vd Wansem 05.07.50 Sparta Papendal 11.08.74
13.55.95 Ronald Schröer 28.09.84 Hera Heusden-Zolder 18.07.09
13.56.0h Armando Houtveen 21.04.59 Altis Steinkjer 30.05.80
13.56.12 Alexander Hahn 14.02.89 Pegasus Nijmegen 25.05.11
13.56.2h Gerard Nijboer 18.08.55 Daventria Papendal 04.06.79
13.57.40 Peter vd Velden 29.11.68 PSV Kerkrade 27.05.95
13.57.67 Thomas Poesiat 18.01.88 Haag Atletiek Nijmegen 26.05.10
13.57.92 Huub Pragt 28.07.61 Haag Hengelo 27.06.86
13.58.4h Joost Borm 08.08.56 Phoenix Leuven 08.09.79
13.58.9h Aart Bakker 09.11.61 Haag Atletiek Hechtel 30.07.88
13.59.8h No Opdenoordt 13.11.41 Kimbria Den Bosch 31.07.66
14.00.10 Christian Fischer 28.06.72 Pegasus Flanders 05.09.97
14.01.13 Frank Futselaar 16.07.91 De Liemers Utrecht 01.09.17
14.01.61 Paul Jaspers 10.08.65 Haarlem Koblenz 14.06.89
14.01.8h Piet Waaning 19.03.47 Spartaan Papendal 05.07.75
14.02.03 Guus Janssen 22.08.81 Nijmegen Utrecht 11.07.04
14.02.08 Jan van Oss 03.01.54 Valkenswaard Leiden 22.05.81
14.02.23 Stan Rijken 18.04.73 Prins Hendrik Emmeloord 06.07.97
14.03.26 Gerard Kappert 10.10.61 Daventria Hengelo 09.07.89
14.03.78 Kristof van Malderen 30.05.83 VAC/TDR Heusden-Zolder 22.07.06
14.04.0h Theo Geutjes 08.10.51 Fit Papendal 04.06.75
14.04.35 Adri Hartveld 07.10.59 AAV'36 Sittard 23.06.84
14.05.39 Noah Schutte 15.05.95 Leiden Heusden-Zolder 16.07.16
14.05.86 René Jacobs 20.09.69 Prins Hendrik Utrecht 29.05.98
14.06.0h Harry Patist 05.05.46 Sprint Sittard 09.07.77
14.06.2h Geert Jansen 05.01.42 AAC Papendal 26.07.72
14.06.4h Theo Verbeek 29.03.49 Trias Papendal 04.06.75
14.07.13 Jamal Baligha 11.12.73 Zuidwal Amsterdam 09.07.06
14.07.18 Mike Foppen 29.11.96 Seven Hills/Cifla Heusden-Zolder 22.07.17
14.07.25 Dirk de Heer 08.04.81 Groningen Palo Alto 02.05.03
14.07.48 Michiel Otten 26.10.68 Prins Hendrik Utrecht 11.08.95
14.07.48 Ruud vd Oetelaar 09.06.80 PSV Utrecht 01.09.01
14.07.8h Ad Buys 20.09.52 Phoenix Sittard 09.07.77
14.08.37 Mahadi Abdi Ali 08.11.95 Unitas Heusden-Zolder 22.07.17
14.08.49 Dries Basemans 12.02.92 DCLA Oordegem 28.05.16
14.08.6h Jack van Bladel 12.06.65 Attila Leiden 25.09.86
14.08.91 Edo Baart 16.04.68 Prins Hendrik Papendal 12.07.97
14.09.2h Pieter Vos 18.01.51 GVAV Rapiditas Papendal 04.06.75
14.09.55 Mark Borghans 01.04.60 Unitas Hengelo 06.07.84
14.09.81 Aziz Bougra 01.01.61 Leiden Amsterdam 16.07.00
14.10.3h Menno Lievers 20.08.59 Pijnenburg 01.01.83
14.10.67 Henk vd Boogaard 21.05.65 Valkenswaard Hechtel 31.07.93
14.10.68 Roger Jaspers 28.10.63 Unitas Amsterdam 12.07.86
14.10.93 Robert Smits 11.08.70 Argo'77 Ninove 03.08.96
14.11.01 Bart van Nunen 24.09.95 Passaat Oordegem 28.05.16
14.11.0h Joep Delnoye 30.08.34 Kimbria Keulen 09.07.58
14.11.12 Aiduna Aitnafa 28.10.74 PSV Kerkrade 24.05.97
14.11.6h Evert Hoving 14.01.53 NOP Papendal 15.06.77
14.11.81 Jeroen Broekzitter 08.02.77 Hellas Stanford 13.05.97
14.11.85 Luc Schout 05.05.87 GAC Gemert Nijmegen 11.06.14
14.11.8h Henny Stokvis 24.10.45 Fortis Papendal 12.06.74
14.12.13 Robert Ton 12.04.85 Phanos Heusden-Zolder 18.07.09
14.12.1h Guido Sasse 21.02.65 AVA70 Papendal 07.09.88
14.12.20 Paul Zwama 23.04.87 Groningen Atletiek Oordegem 27.05.17
14.12.48 Jos Sasse 23.10.57 AVA70 Amsterdam 12.07.86
14.12.4h Piet Deelstra 21.08.40 AV'55 Papendal 03.08.74
14.12.72 Aart Stigter 15.09.56 AAV'36 Apeldoorn 14.09.90
14.12.85 Jack van Avendonk 09.04.67 Attila Ninove 03.08.96
14.12.89 Berthold Berger 20.10.68 Haag Papendal 14.07.91
14.12.8h Hein Cujé 05.06.33 EMM Stockholm 21.08.58
14.13.34 Leo Herijgers 18.04.68 Sprint Ninove 03.08.96
14.13.3h Chris Semplonius 22.01.52 Lionitas Sittard 21.07.78
14.13.40 Paul Overbeek 14.09.60 Haag Papendal 11.07.92
14.13.52 Sam Volovitsj 06.02.61 AAC Amsterdam 12.07.86
14.13.61 Zerom Gebrihiwet 01.01.93 Unitas Heusden-Zolder 16.07.16
14.13.99 Olfert Molenhuis 29.09.83 Groningen Heusden-Zolder 13.07.13
14.13.9h Kees Kraayeveld 15.07.55 AV'34 Apeldoorn Leiden 25.09.86
14.14.0h Wim Slijkhuis 13.01.23 AAC Oslo 23.08.46
14.14.2h Michel Franssen 07.05.53 Swift Sittard 09.07.77
14.14.3h Peter Rusman 29.08.53 Unitas Kessel-Lo 03.06.80
14.14.46 Tijs Groen 11.12.85 Liemers Tilburg 25.05.12
14.14.62 Peter Visser 06.11.63 PEC Hengelo 27.05.96
14.15.42 Joeri Wolf 21.02.91 Cifla Heusden-Zolder 22.07.17
14.15.4h Henk Tiebosch 06.06.46 Metro Papendal 10.06.73
14.15.7h Jan Zethof 09.05.60 AAC Haarlem 20.05.84
14.15.83 Jurjen Polderman 21.04.91 Clytoneüs Utrecht 29.08.14
14.16.09 Wouter Ploeger 10.10.92 AAC'61 Koblenz 25.05.16
14.16.19 Edwin de Vries 11.12.92 Almere'81 Heusden-Zolder 18.07.15
14.16.23 Luc Schout 05.05.87 GAC Gemert Tilburg 25.05.12
14.16.3h Rien vd Wilt 06.08.49 Clytoneüs Papendal 07.09.88
14.16.40 John Duinmeijer 11.03.68 DEM Hechtel 18.07.92
14.16.79 Frank Wiegman 17.12.64 Tartlétos Tempe AZ 23.03.90
14.16.84 Jeroen Linneman 05.12.64 Tion Breda 12.05.91
14.16.99 Alwin Roovers 14.10.92 Achilles Etten-Leur Oordegem 23.05.14
14.16.9h Richard Kooyman 26.12.63 Rotterdam Stiphout 21.06.88
14.17.0h Kees vd Heul 12.07.51 Avantri Zevenaar 18.06.80
14.17.0h Peter Hopman 30.05.65 Trias Papendal 07.06.95
14.17.11 Kalid Amin 27.09.97 Triathlon Oordegem 29.05.16
14.17.13 Toon Heeren 08.03.67 Achilles Etten-Leur Apeldoorn 27.06.99
14.17.16 Mike Teekens 16.12.88 Achilles Etten-Leur Oordegem 29.05.16
14.17.26 Ramses Bekkenk 27.07.76 Leiden Utrecht 04.09.99
14.17.4h Jos Koniuszek 14.06.52 Sprint Hechtel 15.08.86
14.18.31 Kim Reynierse 10.01.61 Dynamo'70 Leiden 08.05.86
14.18.4h Gerjo Spans 12.07.48 SOS Sittard 14.07.72
14.18.4h Barry Kneppers 20.11.49 AAC Haarlem 06.09.80
14.18.4h Rick Snoep 15.02.55 MPM Hengelo 27.04.84
14.18.68 Edwin Aardenburg 05.08.62 DEM Hechtel 18.07.92
14.18.88 Erik Negerman 15.01.75 Phanos Papendal 09.06.04
14.18.92 Jan Jansen 03.04.65 Holland Leiden Hechtel 18.07.92
14.18.96 Martin Delleman 28.10.68 Typhoon Ninove 25.07.98
14.19.02 Mark Nouws 20.08.90 Castricum Utrecht 28.08.14
14.19.06 Abdelghani Zarhouni 11.03.70 Ciko'66 Hechtel 18.07.92
14.19.2h Michel Visschers 10.03.51 Unitas Sittard 12.07.78
14.19.76 Jorrit Cleij 22.06.87 Cifla Heusden-Zolder 13.07.13
14.20.05 Jan-Dirk Hazeleger 19.09.63 Bataven Hechtel 31.07.93
14.20.27 Mohammed Akoudad 06.11.72 Haag Hechtel 06.07.96
14.20.4h Peetjan van Zijl 21.05.55 Phoenix Papendal 16.06.78
14.20.5h Emile Vrijman 04.11.62 Metro Leiden 26.09.85
14.20.66 Jan Laan 17.05.51 Spartaan Amsterdam 12.07.86
14.21.28 Jeffrey Sullivan 11.11.70 Haarlem Utrecht 29.08.98
14.21.38 Flores Weverling 19.02.73 Leiden Atletiek Oordegem 28.05.17
14.21.4h Johan Breel 11.10.55 Marathon Roosendaal 12.07.78
14.21.53 Wesley vd Gouw 30.04.85 Prins Hendrik Heusden-Zolder 13.07.13
14.21.6h Bob Dielis 31.12.65 HAC Helmond Amsterdam 03.06.84
14.21.9h Léon Weyers 15.01.57 Nijmegen DenHaag 01.08.79
14.22.07 Jan Tuithof 16.10.55 Phoenix Amsterdam 12.07.86
14.22.09 Said Ayada 03.10.82 Rotterdam Utrecht 01.09.01
14.22.0h Wijnand Bladt 28.02.47 Haag Papendal 12.06.74
14.22.26 Marcel de Veen 21.10.56 Achilles-Top Hechtel 08.08.87
14.22.5h Piet vd Haas 30.06.58 HAC Helmond Beek 16.05.80
14.22.6h Ben van Stiphout 01.01.51 HAC Helmond Sittard 15.07.72
14.22.70 Ronald vd Blink 04.03.79 Nijmegen Utrecht 04.09.99
14.23.0h Geert Visser 01.01.57 Liemers Zevenaar 29.05.83
14.23.0h Dirkjan Hoogstraten 24.04.61 Sparta Leiden 25.09.86
14.23.30 Wijnand Rijkenberg 30.10.84 Lycurgus Palo Alto 31.03.06
14.23.33 Gerrit Kramer 24.04.66 Lionitas Hengelo 27.05.96
14.23.3h Evert van Ravensberg 01.01.53 Haarlem Sittard 21.07.78
14.23.4h Johan Kijne 01.01.47 Metro ? 01.01.72
14.23.4h Conno du Fossé 01.01.52 Holland Haarlem Sittard 21.07.78
14.23.4h Kees van Klink 02.08.56 Bataven Leiden 25.09.86
14.23.4h René Stam 01.01.61 Sprint Vlaardingen 17.06.92
14.23.56 Remco de Bree 05.12.66 Hellas Kerkrade 27.05.95
14.23.65 Mark van Maaren 07.10.70 Haag Hechtel 06.07.96
14.23.71 Eelco de Voogt 04.11.69 Ilion Leiden 12.05.02
14.23.7h Peter Bakker 01.01.52 Lionitas Papendal 31.08.79
14.23.8h Gijs de Bode 25.07.41 Metro Leiden 14.06.67
14.23.8h Jan Dijkkamp 01.01.50 Metro Roosendaal 12.07.78
14.24.02 Ruben Scheurwater 01.01.81 Passaat Wageningen 03.06.09
14.24.0h Fransua Woldemariam 20.10.70 Zuidwal Zaandam 18.06.00
14.24.16 Bas van Hooren 12.06.92 Atletiek Maastricht Heusden-Zolder 16.07.16
14.24.22 Dick vd Broek 25.03.71 Pijnenburg Ninove 28.07.01
14.24.41 Roy van Son 13.10.75 Pegasus/Duffel Papendal 22.06.05
14.24.4h Ron van Diepen 19.06.70 Hera Zaanstad 18.06.00
14.24.5h Ronald Schut 10.09.66 PSV Uden 17.08.90
14.24.66 Pip Tesselaar 26.06.69 Hera Heusden-Zolder 31.07.04
14.24.74 Simon Grannetia 20.08.94 De Spartaan Utrecht 15.07.17
14.25.09 Theo vd Veer 17.10.54 Holland Leiden Leiden 12.05.91
14.25.0h Michel de Maat 10.09.61 Fortuna Vlaardingen Stiphout 03.09.89
14.25.0h Pieter Oosterhof 12.11.67 Haasje Vught 23.06.94
14.25.2h Steef Kijne 31.05.49 Metro Nijrnegen 17.08.77
14.25.36 Jarno van Miltenburg 09.04.88 Hellas Oordegem 26.05.12
14.25.53 Joost vd Ende 19.02.88 Seven Hills Heusden-Zolder 18.07.09
14.25.5h Pascal Vroemen 01.06.67 Caesar Vught 23.06.94
14.25.80 Noël Keijsers 22.05.73 Prins Hendrik Heusden-Zolder 02.08.03
14.25.84 Andy Neal 18.03.68 Nijmegen Sittard 24.08.91
14.25.8h Frans Künen 17.04.30 Sprint ? 01.01.56
14.25.8h Gerrit Veenstra 26.01.64 GVAV Rapiditas Papendal 29.06.90
14.26.15 Jorrit Pels 23.06.87 Rotterdam Heusden-Zolder 18.07.09
14.26.31 André Hermsen 25.03.64 Hellas Hechtel 18.07.92
14.26.31 Christiaan de Lie 31.07.76 Castricum Heusden-Zolder 18.07.09
14.26.37 Yennick Wolthuizen 16.12.84 Dokev Heusden-Zolder 18.07.09
14.26.56 Wesley Pauël 20.10.90 Castricum Heusden-Zolder 16.07.11
14.26.66 Lucas Nieuweboer 01.10.94 Holland Haarlem Heusden-Zolder 22.07.17
14.26.72 Nico Vessies 12.02.62 DEM Hechtel 18.07.92
14.26.7h Ruud van Wuyckhuyse 01.01.53 Hellas Nijmegen 13.06.86
14.26.85 Edgard Creemers 26.03.75 Leiden Leiden 22.05.05
14.26.87 Pim Molenaar 30.11.87 Trias Heusden-Zolder 20.07.08
14.26.98 Robert Hassink 24.03.65 Hellas Koblenz 14.06.89
14.26.98 Maurice van Veldhooven 15.11.76 Olympus'70 Heusden-Zolder 14.07.01
14.26.9h Henk Janssen 11.02.55 Kronos Papendal 07.09.88
14.27.09 Gerard Smit 11.12.57 AAC Zwolle 06.07.85
14.27.0h Hans Bloemendaal 20.04.66 Lycurgus Leiden 28.09.89
14.27.16 Erik Edelman 29.10.62 AVR Groningen 16.07.88
14.27.1h Henk Lindner 01.01.59 Maraton Haarlem 20.06.79
14.27.3h Richard Vollenbroek 23.07.57 MPM Drachten 26.09.82
14.27.40 Gerwin vd Hurk 03.06.86 Prins Hendrik Wageningen 11.06.08
14.27.67 Twan Lensen 25.02.76 Venray Utrecht 11.07.04
14.27.75 Bart Hoogenboom 06.05.75 Groningen Versailles 23.05.04
14.27.86 Richard Douma 17.04.93 Zaanland Ninove 21.07.12
14.28.02 Peter Res 16.08.78 Castricum Papendal 09.06.04
14.28.03 Tadesse Woldemeskel 05.10.72 PSV Eindhoven 08.09.96
14.28.10 Gert de Ruygt 01.01.58 Pijnenburg Koblenz 27.05.87
14.28.24 Orphan van Faassen 18.12.83 Ciko'66 Heusden-Zolder 20.07.08
14.28.35 Ricardo Floris 30.01.90 Pegasus Nijmegen 11.06.14
14.28.3h José Orvalho 01.01.48 Tion Roosendaal 12.07.78
14.28.4h Martien vd Hoorn 18.03.53 AAV'36 Nijmegen 02.08.79
14.28.58 Latta Jiru Wago 23.08.84 Argo'77 Papendal 12.06.02
14.28.5h John Verhiel 23.09.59 Achilles-Top Sittard 19.07.86
14.28.61 Evert Gielen 16.08.71 Achilles-Top Vught 20.09.98
14.28.97 Jaap de Knegt 22.10.71 AVR Heusden 14.07.01
14.29.0h Paul Watson 01.01.61 Afcent Striders Sittard 21.05.82
14.29.30 Ad Peeters 26.02.66 PSV Kerkrade 17.05.96
14.29.46 Niels de Bruin 07.12.79 BAV Papendal 12.06.02
14.29.4h Wim Roovers 20.11.28 Thor Middelburg 28.06.58
14.29.5h Douwe Jaarsma 01.01.47 FIT Nijmegen 04.07.79
14.29.73 Manuel de Backer 14.07.96 Thor Oordegem 23.05.15
14.29.75 Erik Sanders 22.05.84 Nijmegen Wageningen 11.06.08
14.29.7h Hugo van Duysse 01.01.53 RKHAV Roosendaal 20.09.78
14.29.88 Jeroen van Erp 05.11.70 Stap Vooruit Apeldoorn 27.06.97
14.30.06 Paul Hagedoren 25.12.67 Unitas Uden 29.05.94
14.30.0h Mike Fairley 01.01.52 Quick Den Haag 25.06.77
14.30.17 Frank Reith 15.10.69 Tion Koblenz 22.06.90
14.30.1h Jan van Rijthoven 21.02.61 AVR'69 Papendal 29.06.90
14.30.1h Bob Winter 01.12.77 Lycurgus Oordegem 26.08.00
14.30.21 Cor Datema 19.09.71 GVAV Rapiditas Utrecht 19.08.00
14.30.22 Dennis Weijers 17.06.86 Phoenix Oordegem 04.07.09
14.30.2h Henk Kalf 01.01.47 GVAV Rapiditas Groningen 04.07.81
14.30.2h Eyob Muller 08.09.67 Spark Leiden 22.09.88
14.30.41 Robert Jongh 05.10.71 Hellas Utrecht 29.05.98
14.30.4h Johan Antheunisse 01.01.49 Marathon Roosendaal 20.09.78
14.30.4h Gerard Mentink 01.01.51 Daventria Den Haag 14.08.81
14.30.4h Hans vd Mortel 11.07.61 Deurne Papendal 30.05.90
14.30.71 Tim Bolink 09.04.92 Hellas Heusden-Zolder 22.07.17
14.30.9h Martin vd Ven 23.10.52 Attila Den Haag 14.08.81
14.30.9h Ed van Gemeren 30.01.61 AAV'36 Lisse 20.09.83
14.31.01 Mario vd Hoeven 01.01.64 Haag Amsterdam 31.05.85
14.31.50 Ambroise Uwiragiye 13.12.80 SAV Utrecht 29.08.14
14.31.58 Pieter Fris 05.05.57 Sparta Amsterdam 31.05.85
14.31.6h Erik Punt 17.07.67 Rotterdam Apeldoorn 02.07.93
14.31.83 Jan Willem Schaar 24.08.75 Parthenon Utrecht 20.06.03
14.32.17 André Klappe 27.01.74 PEC Utrecht 08.08.97
14.32.1h Michael Stiemer 31.01.67 Altis Amsterdam 06.08.93
14.32.24 Jos van Leeuwen 24.06.61 Sparta Santpoort 27.06.90
14.32.2h Bert van Hamersveld 01.01.54 AAC Amsterdam 03.06.84
14.32.54 Maikel vd Steen 31.05.92 Prins Hendrik Wageningen 15.06.11
14.32.90 Jeroen Veldhuis 20.10.75 AAC Heusden-Zolder 18.07.09
14.32.96 Mark Jaspers 29.03.65 Unitas Keulen 27.08.89
14.32.97 Colin Bekers 21.09.79 LTES Heusden-Zolder 28.07.07
14.33.2h Melchert Kok 01.01.58 Zaanland Lisse 20.09.83
14.33.40 David Hemstede 17.04.79 Atletico'73 Tilburg 08.07.01
14.33.5h Ruud Onland 07.01.55 MPM Drachten 26.09.82
14.33.66 Bram Anderiessen 01.08.99 AKU Merksem 29.07.17
14.33.7h William Slotboom 01.01.57 PAC Hengelo 11.07.83
14.33.7h Dick Tesselaar 02.07.57 Hollandia Vlaardingen 17.06.92
14.33.96 Bernard te Boekhorst 18.02.72 Phoenix Papendal 11.06.03
14.33.99 Tom Koetsenruijter 12.08.93 Thor Wageningen 06.06.14
14.34.12 Raymond vd Wel 04.04.70 PSV Hechtel 19.07.97
14.34.17 Remco Grasman 21.09.72 Almere'81 Gorinchem 06.05.97
14.34.1h Jacques Valentin 06.09.55 Olympus'70 Den Haag 14.08.81
14.34.2h Lubbert Mulder 15.05.60 AV'34 Apeldoorn Papendal 19.05.91
14.34.4h Wim van Miltenburg 14.02.57 Hellas Utrecht 01.08.81
14.34.5h Jan Verloop 16.03.59 Bataven Amsterdam 17.07.87
14.34.67 Abraham Zewdie 22.08.64 Hellas Utrecht 06.05.94
14.34.6h Frans Verberne 20.09.56 Tartlétos Den Haag 12.08.83
14.34.6h Wycher Wiggemans 21.02.61 Ciko'66 Zwolle 01.06.86
14.34.75 René Bouwrneester 08.06.61 Zaanland Santpoort 27.06.90
14.34.88 Jody Tesselaar 13.09.74 Hera Heusden-Zolder 23.07.05
14.34.90 Mike Barsaiyan 26.12.87 Hylas Heiloo 03.06.07
14.34.95 Neals Strik 10.12.73 BAV Ninove 03.08.96
14.34.95 Adnan Naanaa 23.03.80 AAC Amsterdam 06.06.04
14.35.18 Peter van Marrewijk 05.06.63 Olympus'70 Hilversum 08.06.87
14.35.1h Marco Soeteman 01.01.63 GVAV Nijgemen 12.10.85
14.35.20 Mark Pacqué 26.04.82 Sparta Tilburg 08.07.01
14.35.26 Cas Lutz 27.10.93 GAC Hilversum Oordegem 28.05.17
14.35.27 Michel Basemans 07.04.87 DES/DCLA Heusden-Zolder 18.07.09
14.35.30 Tjerk Conijn 17.01.87 Lycurgus Utrecht 29.08.14
14.35.3h Léon Classen 01.08.60 Swift Sittard 05.08.83
14.35.4h Piet de Peuter 05.11.58 Phoenix Dormagen 17.07.77
14.35.56 Wilbert Touw 18.12.69 Achilles Etten-Leur Gorinchem 06.06.97
14.35.6h Bernard Hoogeslag 01.01.55 Daventria Sittard 08.07.77
14.35.7h Auke Postma 01.01.49 AV'55 Groningen 27.04.80
14.35.7h Simon Blom 01.01.55 Delta Sport Lebbeke 20.05.81
14.35.80 Ronald Klomp 08.03.62 Sprint Koblenz 29.06.91
14.36.14 Gerben IJpelaar 20.03.72 Attila Tilburg 11.09.94
14.36.21 Saïd Serifi Kenfaoui 15.02.73 Gouda Uden 25.06.05
14.36.26 Lars Gerritsen 06.01.94 Passaat Nijmegen 02.06.17
14.36.3h John Boogaard 02.06.63 SAV Papendal 07.06.95
14.36.44 Roger Smeets 23.08.73 Caesar Kerkrade 04.07.04
14.36.4h Cor vd Burgt HAC Helmond 01.01.71
14.36.8h Frank Assmann 15.12.66 Prins Hendrik Stiphout 21.06.88
14.36.9h Johan de Koning 07.06.74 Sprint Apeldoorn 10.09.93
14.37.01 Henry Tibben 02.08.62 GVAV Rapiditas Apeldoorn 05.07.96
14.37.11 Mark Hilberts 11.04.73 GAC Hilversum Papendal 01.07.95
14.37.2h Menno Groenendaal 01.01.60 Liemers Zwolle 01.06.86
14.37.46 Jan Klein-Douwel 02.12.66 PEC Zwolle 26.05.91
14.37.4h Frans Smit 22.08.58 Liemers Papendal 07.09.88
14.37.4h Jeffrey Himpers 21.09.70 Sprint Apeldoorn 10.09.93
14.37.5h Steven Sloof 06.03.65 GVAV Rapiditas Amsterdam 11.06.93
14.37.64 Joost la Lau 11.07.70 Bataven Gisingen 25.09.93
14.37.77 Hilbert de Vries 01.01.78 Groningen Utrecht 09.05.03
14.38.04 Wouter Jansen 17.06.87 Cifla Heusden-Zolder 16.07.16
14.38.15 Milco Driessen 01.01.88 Hellas/URT Ninove 21.07.12
14.38.1h Richard Litjens 17.02.55 Sprint Roosendaal 20.09.78
14.38.1h Joost Wessels 30.10.63 GVAV Rapiditas Amsterdam 25.06.93
14.38.20 Maurits vd Veen 12.09.67 CMS Boston 31.05.97
14.38.2h Kees Langelaan 15.06.56 AV'40 Lisse 29.05.83
14.38.4h Piet Wink 22.09.49 Phoenix Papendal 01.06.74
14.38.54 Koos Verweij 05.04.71 OSS/Volo Valkenswaard 26.08.95
14.38.5h Ron Vlenterie 01.01.59 AAC Vught 13.05.84
14.38.5h John Vaessen 27.05.55 Unitas Breda 19.09.84
14.38.5h Stefan Beumer 28.04.81 AV'34 Apeldoorn Apeldoorn 08.04.00
14.38.75 Johnny Nagelhout 09.06.70 GAC Hilversum Tilburg 11.09.94
14.38.85 Jeroen Beumer 02.12.78 AV'34 Apeldoorn Utrecht 29.08.98
14.38.8h Albert-Jan Cohen Tervaart 01.01.59 GVAV Rapiditas Groningen 29.06.83
14.39.02 Nabil Karimi 25.12.79 Typhoon Papendal 25.06.03
14.39.03 Marco Glastra 18.07.72 Vitalis Utrecht 25.07.97
14.39.0h Peter Schouw 23.03.65 Haag Den Haag 01.05.88
14.39.0h Wim Paardekoper 15.09.65 Hague RR Leiden 27.09.90
14.39.0h Titus Mulder 15.05.61 AV'34 Apeldoorn Apeldoorn 10.09.93
14.39.22 Ronnie Overgaauw                       18.03.85 Dynamica Ninove 21.07.12
14.39.28 Reinier Burgemeester 14.05.73 Parthenon Utrecht 29.08.02
14.39.2h Gert Tromp 13.03.62 Gemzen Papendal 07.09.88
14.39.2h Jan Koorevaar 11.12.61 Avantri Leiden 06.09.92
14.39.30 Wouter Timmer 14.10.71 Hellas Kerkrade 24.05.97
14.39.36 Frank Blikslager 26.12.92 Groningen Atletiek Tilburg 25.05.12
14.39.41 Simon Beemsterboer 11.11.81 Cialfo Wageningen 13.06.07
14.39.48 Jeroen Zeinstra 06.02.75 LGPK Heusden-Zolder 31.07.04
14.39.4h John Houter 01.01.61 SAV Leiden 01.09.82
14.39.52 Benjamin Romkes 15.02.65 Zaanland Utrecht 22.07.94
14.39.5h Henk vd Oever 01.01.65 Bataven Leiden 24.07.85
14.39.5h Michael Meyler 12.12.70 AAC Amsterdam 25.06.93
14.39.68 Ries van Zon 29.11.85 Climax Wageningen 30.05.12
14.39.78 Koos Verwey 05.04.71 OSS Volo Utrecht 24.07.98
14.40.0h Huib Dalebout 01.01.55 AV'56 Merksem 02.09.82
14.40.1h Kees van Westerop 12.06.54 Phoenix Sittard 17.07.81
14.40.2h Hamady el Hossiny 05.05.67 AV'34 Apeldoorn Deventer 26.06.92
14.40.3h Max van Wersch 15.03.58 Achilles-Top Nijmegen 16.08.85
14.40.3h Sip Stal 17.05.54 Hellas Amsterdam 25.06.93
14.40.60 David Lightfoot 12.09.65 Sprint Eindhoven 27.05.90
14.40.61 Aden Joessoef Fara 03.04.77 AV'34 Apeldoorn Amsterdam 12.05.02
14.40.62 Reijer Klopman 16.11.63 GVAV Rapiditas Utrecht 02.06.95
14.40.6h Martin Daniëls 01.01.52 HAC Nijmegen 04.07.79
14.40.6h Kor Louws 01.01.55 Gemzen Papendal 31.08.79
14.40.76 Jeroen Maas 29.11.82 Sprint Nijmegen 25.05.11
14.40.7h Wim Ogink 01.01.51 Hellas Utrecht 19.06.81
14.40.9h Ton Teepe 01.01.54 V&LTC Haarlem 20.06.82
14.41.06 Timothy Vergauwen 25.03.92 Velocitas Heusden-Zolder 13.07.13
14.41.09 Karsten Kruck 12.06.78 Pegasus Papendal 13.06.01
14.41.0h Johan ten Kate 08.05.64 Sprinter Papendal 30.06.89
14.41.0h Domien Brandsma 19.09.61 Waterweg Vlaardingen 17.06.92
14.41.13 Marco Ramaekers 02.08.75 Weert Utrecht 29.08.98
14.41.21 Roman Vinken 02.10.72 STAP Utrecht 19.08.00
14.41.34 Michael Meijer 12.12.70 AAC Utrecht 02.06.95
14.41.3h Jan van Laarhoven 01.01.48 RKHAV Kessel-Lo 30.08.79
14.41.43 Wil Pepels 14.07.58 Caesar Sittard 23.05.93
14.41.4h Abel Knol 01.01.56 GVAV Rapiditas Nijmegen 04.07.79
14.41.56 Mark Kwakernaak 11.09.84 Parthenon Heusden-Zolder 31.07.04
14.41.5h Wil Rindt 01.01.53 PSV Stiphout 03.07.84
14.41.62 Nico Hamers 20.05.63 Heythuysen Sittard 05.08.95
14.41.6h Harry Driessen 21.04.56 PSV Stiphout 22.06.82
14.41.6h Dick van Zalinge 01.01.59 Edam Den Haag 29.06.84
14.41.86 Peter Jansen 23.03.64 Sprint Utrecht 16.06.91
14.41.8h Lou Simons 01.01.50 Keien Papendal 16.06.82
14.41.8h Paul Kraakman 17.03.63 Edam ? 01.01.84
14.41.97 Mochtar Chrifi 19.03.73 Stap Vooruit Papendal 13.06.01
14.41.97 Patrick Franken 16.01.74 Unitas Papendal 09.06.04
14.42.00 Michiel van Nispen 14.10.82 Sprint Nijmegen 25.05.11
14.42.1h Ad Diederen 15.09.60 Unitas Sittard 23.08.86
14.42.2h Jaap van Duijvenvoorde 27.02.63 Bataven Leiden 22.08.90
14.42.3h Paul Kolb 01.01.54 Ciko'66 Nijmegen 01.06.81
14.42.41 Jaouad el Bouazzaoui 02.04.80 Rotterdam Santpoort 25.04.04
14.42.4h Rien van Haperen 10.01.52 Prins Hendrik ? 01.01.78
14.42.66 Rens Dekkers 29.11.81 Hera Heusden-Zolder 31.07.04
14.42.74 Jan Kortekaas 16.09.63 Leiden Hechtel 19.07.97
14.42.8h Han Kulker 15.08.59 Bataven Leiden 22.04.90
14.42.92 Ronald Groot 21.03.66 AAC Utrecht 20.08.93
14.43.11 Mohammed Raggani 09.10.76 Phanos Papendal 13.06.01
14.43.1h Hein Veld 01.01.43 AVON Sittard 01.01.77
14.43.2h Koen Dudink 20.11.62 SAV Amsterdam 17.07.87
14.43.2h Don Jassies 08.04.62 AVR Leiden 24.09.87
14.43.31 Daan Reintjes 30.07.93 De Liemers Oordegem 01.06.14
14.43.4h Theo van Kouteren 01.01.51 Suomi Haarlem 14.05.78
14.43.4h Herman Jolink 01.01.59 Liemers Utrecht 25.05.86
14.43.68 Han Wolsing 17.01.65 Altis Utrecht 30.07.93
14.43.6h Edwin Kok 04.11.71 Keien Amsterdam 11.06.93
14.43.75 Hessel Posthuma 30.08.82 Castricum Heusden-Zolder 31.07.04
14.43.7h Wil Kortenray 07.11.39 Kimbria Sittard 21.07.78
14.43.8h Hisjem Frey 16.10.70 Sagitta Santpoort 21.05.95
14.44.0h Jo vd Hoogen ? HAC Helmond ? 01.01.71
14.44.0h Frans Visser 01.01.54 Liemers Zevenaar 16.06.82
14.44.0h Ger Zwartendijk 04.04.69 Sprint Leiden 18.09.91
14.44.17 Rasjid Mohammadi 07.07.67 Atos Utrecht 07.08.98
14.44.18 Kees Hordijk 01.01.56 Haarlem Amsterdam 23.06.85
14.44.26 Tim Ternnink 29.11.54 Startbaan Utrecht 16.06.91
14.44.2h Addoella Boechmala 01.01.51 PEC Nijrnegen 27.06.80
14.44.4h Vincent ter Laak 01.01.60 Olympus'70 Lisse 20.09.83
14.44.4h Louis Dam jr 23.10.62 Lycurgus Leiden 18.09.91
14.44.57 Alex van Tilburg 15.02.71 Thor Uden 30.06.01
14.44.5h Erwin Nederlof 01.01.62 Sliedrecht Sport Roosendaal 16.07.87
14.44.5h Benny Verstege 03.07.68 Hanzesport Apeldoorn 10.09.93
14.44.76 Benjamin Romkes 15.02.65 Zaanland Amsterdam 05.06.05
14.44.7h Piet de Vries 01.01.47 Lionitas Drachten 16.08.78
14.44.80 Guus Huls 21.09.70 Atos Amsterdam 08.08.97
14.44.8h Jos vd Boer 01.01.48 Sprint Sittard 21.07.78
14.44.8h Hans Vrolijk 01.01.53 Sparta Den Haag 01.07.83
14.45.0h Lou Polak 01.01.46 Metro ? 01.01.74
14.45.2h Jan Honcoop 01.01.43 Hellas ? 01.01.75
14.45.2h Remco Peetoom 08.03.55 AAC Amsterdam 18.09.92
14.45.3h Walter van Rossum 01.01.51 ROVS Den Haag 22.07.81
14.45.4h Hans Spitzen 01.01.52 Start'78 Sittard 21.07.78
14.45.53 Luuk Maas 26.08.99 Tilburg RR Heusden-Zolder 22.07.17
14.45.6h Fred Kooiman 07.02.66 Sliedrecht Sport Amsterdam 28.07.89
14.45.70 René van Dijke 25.01.74 Parthenon Uden 03.07.99
14.45.8h Aarnoud Huisman 11.05.68 Horror Lommel 06.07.86
14.45.91 Jos Faber 01.02.66 Nijkerk Nijmegen 21.08.87
14.45.96 Gadisa Abebe 09.05.82 PSV Utrecht 16.07.04
14.45.9h Ronald Goossens 01.01.55 PSV Stiphout 01.07.86
14.45.9h Merlijn Trouw 13.01.71 AAC Amsterdam 18.09.92
14.46.00 Jan van Ommen 21.09.69 Cialfo Uden 30.06.01
14.46.00 Gerard van Hezik ? Prins Hendrik Utrecht 10.09.04
14.46.04 Vincent Mensen 28.10.90 Leiden Atletiek Amsterdam 02.08.15
14.46.0h Henk Cysouw 01.01.59 Sprint Stiphout 03.07.84
14.46.0h Ron Kalisvaart 03.03.60 Sparta Amsterdam 27.07.90
14.46.23 Michel Brons 11.02.83 Almere'81 Papendal 09.06.04
14.46.2h Johan Smet 20.07.59 AAC Amsterdam 17.07.87
14.46.3h Paul van Diepen 01.01.54 AAC Haarlem 20.06.79
14.46.3h Jack Spijkerboer 01.01.53 GM Best Nijmegen 04.07.79
14.46.3h Luuk Steenbergen 08.12.62 Bataven Leiden 22.08.90
14.46.41 Alex Mutsaars 24.11.62 Sliedrecht Utrecht 25.07.97
14.46.49 Ivo Bijl 28.06.93 Passaat Hulst 20.05.13
14.46.4h Peter Appelman 29.06.56 DEM Roosendaal 23.08.77
14.46.4h Ruud van Weerden 01.01.63 Prins Hendrik Nijmegen 14.06.85
14.46.4h Johan Kuijpers 06.03.65 Festina Sittard 13.09.85
14.46.65 Tecle Mekonnen 24.05.82 Nijmegen Atletiek Nijmegen 27.05.15
14.46.6h Henk Salentijn 01.01.58 Swift Neerpelt 31.08.83
14.46.6h Ad Coolbergen 30.08.63 Haarlem Amsterdam 19.08.89
14.46.7h Rian Arends 05.06.63 Argo'77 Zwolle 19.07.88
14.46.8h Jack vd Broek 29.04.66 GVAC Weert 17.05.87
14.46.90 Ralph van Houwelingen 26.07.94 Prins Hendrik Nijmegen 02.06.17
14.46.94 Daan Kers 03.04.68 Ciko'66 Eindhoven 24.07.99
14.46.9h Dave Cameron 01.01.58 AV'40 Leiden 01.06.86
14.46.9h Clemens Vollenbergh 27.08.63 Keien Groningen 02.06.91
14.47.0h Jan Reynders 01.01.50 Kimbria Sittard 28.04.78
14.47.0h Maarten Wakelkamp 01.01.54 Haag Den Haag 18.08.85
14.47.0h Gerard van Lent 03.12.56 AAC Leiden 26.09.89
14.47.0h Paul Römkens 08.08.67 GVAV Rapiditas Nijmegen 07.05.93
14.47.2h Cees Clement 02.02.40 FIT ? 01.01.63
14.47.2h Hans vd Mortel 11.07.61 Deurne Papendal 10.06.92
14.47.30 Casper Ravensbergen 19.04.66 Bataven Leiden 29.05.94
14.47.4h Bert Jacobse 01.01.52 Kirnbria Sittard 03.06.77
14.47.4h Martin Beck 01.01.53 AAC Roosendaal 11.09.77
14.47.4h Hans Wubben 08.06.63 AAV'36 Leiden 04.07.97
14.47.54 Mohammed Labquira 01.01.76 Haag Apeldoorn 14.06.06
14.47.69 Peter Wielaard 14.12.67 Hellas Utrecht 12.08.94
14.47.95 Zachary Freudenberg 07.07.78 Vitalis Papendal 11.06.03
14.47.9h Paul de Greef 01.01.61 Weert Nijmegen 14.06.85
14.48.0h Wim Hol 01.01.41 Hercules Haarlem 20.06.79
14.48.18 Abdala Elmi Rafle 01.01.74 Castricum Tilburg 08.07.01
14.48.1h Stef Harweg 05.12.64 Haasje Uden 10.09.97
14.48.20 Sepp Vermeulen 17.11.59 Scheldesport Terneuzen 21.06.92
14.48.27 Pieter Luijendijk 17.10.71 Energie Gorinchem 25.06.96
14.48.2h Johan de Vlieger 12.12.58 Atletica Den Haag 21.06.85
14.48.42 Edwin de Leeuw 06.01.74 AV'56 Merksem 16.06.93
14.48.4h Jef Lataster 27.02.22 Avon Brussel 01.06.52
14.48.4h Paul Chardon 01.01.54 Sprint Breda 24.05.87
14.48.55 Wil Goessens 27.06.62 Unitas Sittard 27.06.92
14.48.58 Jorik van Egdom 01.01.95 VAV Nijmegen 18.05.16
14.48.5h Wibo Lelieveld 07.05.57 Bataven Leiden 25.09.86
14.48.5h Gavin Dalton 01.01.53 Afcent Sittard 18.08.87
14.48.6h Jan de Bart 09.12.58 AV'56 Roosendaal 23.08.77
14.48.6h Marcel Tesselaar 26.06.69 Hera Heiloo 10.08.01
14.48.71 Camille Neeter 19.01.68 Hellas Utrecht 16.06.91
14.48.76 Rob Bravenboer 19.12.70 Prins Hendrik Heusden-Zolder 02.08.03
14.48.7h Frans Burger 18.02.57 Spado Roosendaal 02.07.80
14.48.8h Fred Oudshoorn 01.01.51 V&LTC Haarlem 20.06.79
14.48.8h Hans Bader 07.06.65 Phoenix Amsterdam 11.06.93
14.48.9h Hans van Kasteren 17.11.42 Ahlen Königswinter 01.06.79
14.48.9h Maarten van Maanen 01.01.61 Bataven Hengelo 13.06.87
14.49.0h Han Jansen 01.01.58 Argo'77 Groningen 17.05.81
14.49.0h Henk van Leeuwen 01.01.52 Bataven Den Haag 22.07.81
14.49.1h Arne Evers 01.01.47 AAC Den Haag 26.07.79
14.49.1h Corné Peters 21.01.66 Spado Eindhoven 11.06.89
14.49.27 Michel Doeser 05.02.69 Typhoon Hechtel 19.07.97
14.49.2h Meindert Koopman 01.01.57 Daventria Zevenaar 23.06.85
14.49.32 Edwin Slijkhuis 17.12.87 Groningen Atletiek Wageningen 16.06.17
14.49.33 Erik Niemeijer 15.07.79 Sprint Wageningen 02.06.10
14.49.34 Paul Verkley 03.05.73 Gouda Alphen 08.09.96
14.49.39 Jack Hopmans 28.12.67 Spado Uden 28.06.97
14.49.40 Fred van Zoest 03.07.60 AV'47 Lisse 26.05.91
14.49.51 Robert Boer 22.06.65 Rotterdam Hoorn 24.09.89
14.49.58 John Philipsen 21.09.74 Deurne Uden 30.06.01
14.49.7h Rerny van Oosterhout 01.01.57 Nijrnegen Nijrnegen 03.09.80
14.49.7h Angelo Timas 04.09.67 AAC Amsterdam 06.08.93
14.49.7h Ferdy vd Heide 28.10.85 Hera Amersfoort 21.06.09
14.49.84 Hakim Najib 10.08.77 Haag Uden 01.07.00
14.49.9h Thomas Pieper 29.09.63 Hague RR Leiden 04.07.97
14.50.0h Harry Honselaar 01.01.48 Blauw Wit Nijrnegen 03.09.80
14.50.15 Arne Mulder 20.06.90 BB-lopers Oordegem 29.05.16
14.50.17 Taco Wehrung 31.12.71 Unitas Venlo 09.06.94
14.50.18 Ad Verwey 07.11.78 Typhoon Utrecht 21.06.02
14.50.1h Jos Kaptein 15.03.65 Trias Leiden 25.09.86
14.50.2h Fred Rademaker 01.01.61 Haag Utrecht 01.08.86
14.50.45 Peter Janssen 08.07.85 Prins Hendrik Heusden-Zolder 22.07.06
14.50.4h Hans vd Griendt 17.07.67 Atletica Terneuzen 27.08.95
14.50.50 Peter van Egdom 15.08.61 LGPK Emmeloord 28.05.94
14.50.5h Willy te Marvelde 01.01.52 ASV Papendal 04.06.79
14.50.5h Erik Sier 18.12.63 Edam Leiden 28.09.89
14.50.5h Willem van Veenendaal 31.01.62 Phoenix Uden 10.07.91
14.50.66 Job Dusch 16.12.81 Scopias Kerkrade 08.07.00
14.50.8h Hans Vugts 01.01.60 AAV'36 Leiden 02.09.87
14.50.8h Patrick Weijers 09.01.70 Haasje Uden 30.08.95
14.50.92 Peter-Jan Hardenbol 03.11.91 Hellas Heusden-Zolder 22.07.17
14.50.93 Christiaan Hemstede 17.04.79 Sisu Uden 01.07.00
14.51.05 Ian Murdoch 10.07.80 Hylas Amersfoort 21.06.09
14.51.0h Henk Ravensbergen 12.10.56 Bataven Leiden 17.06.90
14.51.13 Joost Blokland 07.02.82 Gouda Amsterdam 25.04.04
14.51.1h Peter Havermans 01.01.52 Marathon Haarlem 20.06.79
14.51.1h Erik Schurink 11.07.56 AAC Lisse 18.06.85
14.51.23 Godfrey Ramokoné 12.05.85 Haarlem Heusden-Zolder 28.07.07
14.51.26 Richard Smulders 13.03.75 PSV Oordegem 09.07.94
14.51.2h Rob van Schooten 28.07.55 AAV'36 Utrecht 01.08.86
14.51.37 Harm Sengers 27.08.82 Eindhoven Atletiek Wageningen 15.06.11
14.51.37 Erwin Harmes 30.10.81 Dynamica Utrecht 29.08.14
14.51.3h Richard Beumer 20.12.68 Ciko'66 Nijmegen 18.09.87
14.51.3h Wilfred Kiplagat Samoei 25.09.65 Keien Oss 05.06.96
14.51.4h Ruud Sleper 01.01.50 AV'34 Apeldoorn Zevenaar 17.06.81
14.51.4h Herman Kromhout 05.02.46 V&LTC Amsterdam 01.10.82
14.51.4h Dick ten Bruggencate 30.04.52 Trias Lisse 15.05.83
14.51.58 Gianluca Assorgia 29.11.94 Sportlust Wageningen 16.06.17
14.51.5h Herman de Jong 17.02.46 Phoenix Utrecht 01.01.60
14.51.60 Dennis Klasen 23.02.69 Thor Roosendaal 06.09.93
14.51.79 Geart Jorritsma 03.05.96 Horror Wageningen 16.06.17
14.51.7h Paul Bekers 01.01.59 GVAC Stiphout 28.06.83
14.51.7h Jos Mols 26.11.62 Nijmegen Vught 15.07.93
14.51.86 Christiaan Bosselaar 31.05.82 Holland Haarlem Wageningen 16.06.17
14.51.8h André Kolders 01.01.55 Sliedrecht Sport Leiden 08.05.82
14.51.8h Nico van Lent 29.10.54 Oss'78 Amsterdam 30.06.89
14.51.94 Björn Koreman 06.03.91 Tilburg RR Utrecht 01.09.17
14.51.97 Herman Couperus 11.04.65 Altis Utrecht 24.07.98
14.52.0h Ton Rovers 01.01.53 Valkenswaard Stiphout 21.06.88
14.52.14 Rick van Laarhoven 28.07.78 RKHAV Papendal 13.06.01
14.52.15 Frans Thuys 01.01.55 AAC Amsterdam 04.09.83
14.52.17 Rob Adriaens 15.12.74 Climax Papendal 11.06.03
14.52.19 Jos Sukel 14.06.75 Prins Hendrik Uden 04.07.98
14.52.1h Ruud van Wuijckhuise 01.01.53 Fit ? 01.01.83
14.52.2h Robert Strik 14.01.48 BAV Amstelveen 26.08.79
14.52.37 Gert van Bergen 01.08.64 AAC Amsterdam 26.05.91
14.52.3h Guust Bours 01.01.50 RKHAV Merksem 18.08.77
14.52.3h Ronald de Koster 01.01.58 Attila Stiphout 28.06.83
14.52.62 Jan Korevaar 11.12.61 Avantri Leiden 15.09.91
14.52.76 Alexander vd Vooren 04.12.85 Atverni Wageningen 13.06.07
14.52.7h Ronald de Graaf 13.08.70 AAV'36 Leiden 04.07.97
14.52.80 Maikel Peeman 14.01.99 Flakkee Vught 02.07.17
14.52.8h Hans vd Voorden 04.11.62 Bataven Leiden 22.09.88
14.52.98 Wil Does 01.03.65 Hylas Santpoort 25.06.97
14.52.9h Fons Siemonsma 01.01.57 AV'55 Nijmegen 03.09.80
14.53.0h Ad Rooijmans 01.01.57 Thor Papendal 10.06.79
14.53.0h Leon vd Velden 01.01.57 AV'56 Vught 28.06.88
14.53.12 Ronald Bassa 11.02.75 Keien Utrecht 01.09.01
14.53.1h Ed Blacha 12.11.67 Avon Sittard 22.09.90
14.53.2h Robin Bijsterveld 19.12.69 Kronos Nijmegen 14.08.92
14.53.35 WiI Goessens 27.06.62 Unitas Den Haag 17.06.90
14.53.3h Henk Klop 18.04.62 Fortuna Vlaardingen Lisse 30.08.88
14.53.40 Niek Blikslager 13.06.95 Groningen Atletiek Nijmegen 02.06.17
14.53.41 Daniël Rewijk 26.06.75 SAV Heusden-Zolder 23.07.05
14.53.4h Dave Warrens 01.01.62 Blauw-Wit Amsterdam 01.07.88
14.53.4h Rian vd Broeke 23.02.61 Atletica Middelburg 21.08.90
14.53.4h Keesjan Schuurman 27.07.63 Unitas Leiden 18.09.91
14.53.6h Viktor Bezelev 05.06.63 Athlos Emmeloord 05.05.96
14.53.78 Jim Rothweiler 16.04.93 Holland Haarlem Heusden-Zolder 19.07.14
14.53.8h Zeger de Ruyter 17.01.52 Typhoon Utrecht 20.05.86
14.53.9h Gerard van Bergen 01.08.64 AAC Amsterdam 14.07.89
14.54.04 Harald van Doorn 03.09.64 Lycurgus Heusden-Zolder 23.07.05
14.54.0h Dirk de Bruyn 01.01.36 AVR Papendal 16.06.78
14.54.0h Léon Verheyen 01.01.57 Tartlétos Nijmegen 24.08.84
14.54.1h Rob Kleine 01.01.52 DEM Roosendaal 20.09.78
14.54.2h Steven Wijker 06.02.67 Trias Krommenie 19.05.86
14.54.2h Piet Kuys 25.11.59 Castricum Leiden 27.09.90
14.54.34 Rasjid Ben Meziane 25.06.68 Delta Sport Leiden 29.05.94
14.54.39 Sybren Mulder 17.02.83 Groningen Atletiek Steenwijk 03.04.10
14.54.3h Jan Bouman 01.01.58 Hercules Haarlem 20.06.79
14.54.3h Elbert Voogt 23.08.56 Veluwe Papendal 07.09.88
14.54.42 Bas ten Dam 24.07.91 AV'23 Oordegem 23.05.15
14.54.56 Roel Wijmenga 19.06.92 Unitas Koblenz 25.05.16
14.54.7h Henk Nugteren 01.01.52 AAC Den Haag 13.05.79
14.54.7h Bert van Exsel 01.01.54 Sprint Den Haag 26.07.79
14.54.7h Sjaak van Schie 01.01.58 Bataven Leiden 09.09.88
14.54.82 Erwin Harmes 30.10.81 González Amsterdam 02.08.15
14.54.8h Gerrit van Essen 01.01.48 Edam Haarlem 09.05.82
14.54.8h Fridtjof Koomen 15.10.62 Trias Krommenie 04.07.86
14.54.95 Adriaan Fransen 18.06.90 AAC'61 Tilburg 25.05.12
14.54.96 Rudi vd Lelie 23.09.72 AV'55 Emmeloord 05.05.96
14.54.9h Ruud Moelands 01.01.77 Sprint Papendal 11.06.98
14.55.02 Remco Snippe 19.06.93 Unitas Heusden-Zolder 18.07.15
14.55.04 Danny Koppelman 13.02.97 ACO/Van Elderen Wageningen 15.09.17
14.55.0h Buck Schroots 01.01.59 Sliedrecht Sport Dordrecht 29.08.87
14.55.1h Peer vd Ven 01.01.48 Prins Hendrik Nijmegen 09.07.80
14.55.24 Casper Dirks 31.03.73 Argo'77 Rotterdam 05.09.97
14.55.2h Jan Sinnige 01.01.58 DEM Krommenie 14.07.81
14.55.2h Michel Ziekman 16.09.66 Valkenswaard Nijmegen 19.09.86
14.55.39 Fabian ten Kate 28.07.92 Vitalis Wageningen 16.06.17
14.55.3h Paul Grimbergen 28.04.57 Spartaan Lisse 20.09.83
14.55.42 Pim Gouw 27.12.85 Zuidwal Amersfoort 11.05.05
14.55.4h Wilbert vd Bosch 01.01.61 Achilles EL Vught 29.05.83
14.55.4h Gerard Huynen 13.09.53 AAC Amsterdam 25.04.86
14.55.4h Wessel Koopmans 01.04.62 DOS Kampen Amersfoort 14.06.89
14.55.51 Henk Raassens 23.12.70 Venray 26.05.91
14.55.52 Joost Vollaard 28.01.72 Nijmegen Sittard 08.09.91
14.55.54 Rob Hoevenaars 11.06.74 Keien Uden 04.07.98
14.55.56 Vincent Stolp 14.11.71 Lycurgus Utrecht 16.06.91
14.55.59 Erik Hopman 12.05.60 Trias Leiden 15.09.85
14.55.5h Okke-Jan Bosker 09.10.65 GVAV Groningen 23.05.87
14.55.66 Sten Stoltenberg 10.10.96 Haarlemmermeer Oordegem 29.05.16
14.55.68 Christian Bakker 27.07.69 PSV Uden 03.07.99
14.55.6h Henk Viset 17.11.29 Cialfo Rotterdam 05.08.56
14.55.6h Henk van Eck 14.10.56 GAC Gemert Uden 30.08.95
14.55.79 Roland Coray 23.11.66 Attila Weert 08.09.91
14.55.81 Jaco Luijendijk 18.03.76 Leiden Utrecht 10.08.01
14.55.86 Lars Cazander 29.11.92 Hellas Wageningen 16.06.17
14.55.88 Rlchard vd Weijden 06.06.64 LAAC Apeldoorn 17.06.95
14.55.8h Rinus van Blankers 01.01.58 Ciko'66 Lisse 20.09.83
14.55.99 Rachid el Abouchi 16.08.69 AVR Lisse 26.05.91
14.56.24 Ali el Jarlifi 23.10.75 Sparta Dordrecht 21.05.95
14.56.27 Henk van Velzen 16.09.52 Bataven Leiden 29.05.94
14.56.28 Wilbert van Vliet 03.01.89 Venloop Wageningen 16.06.17
14.56.2h Cees Verhoef 01.01.50 Hellas 01.01.72
14.56.2h Willem Verriet 01.01.58 Cifla Papendal 31.05.82
14.56.2h Marcel de Kievith 01.01.47 Thor Roosendaal 10.06.82
14.56.2h Bert Wenker 01.01.63 Holland Hoorn 31.08.86
14.56.2h Ed Janssen 30.01.65 Unitas Sittard 24.08.91
14.56.37 Jeroen van Dijke 25.01.74 Leiden Leiden 22.05.05
14.56.3h Mario Eskes 01.01.62 Waterland Amsterdam 24.07.88
14.56.3h Danny Streefkerk 01.05.59 Hellas Nijmegen 08.09.89
14.56.4h Jos Renne 01.01.57 Holland Leiden Roosendaal 12.07.78
14.56.4h Dick Bakker 01.01.51 Hera Den Haag 28.07.82
14.56.55 Freek vd Weerd 02.06.97 Sprint Oordegem 23.05.15
14.56.5h Ton van Hoesel 01.01.52 Attila Valkenswaard 11.06.78
14.56.64 Klaas Smit ? ? Hechtel 07.08.99
14.56.6h J Keesom ? AV'23 Rotterdam 05.08.56
14.56.6h Wouter Hagemeijer 01.01.50 Hellas Krommenie 08.08.86
14.56.79 Harry Weians 12.04.60 Nijmegen Krommenie 25.06.89
14.56.79 Leonard van Putten 10.07.76 AVR Heusden-Zolder 05.08.00
14.56.7h Toine van Leent 24.10.60 Sprint Breda 28.07.85
14.56.83 Arjen vd Logt 07.06.90 Phoenix Wageningen 16.06.17
14.56.87 Simon Bell 06.05.66 LAAC Apeldoorn 05.07.96
14.56.8h Ger Ettes 26.11.58 AAC Krommenie 31.08.86
14.56.8h Gerard Hendriks 28.05.55 PEC Amsterdam 28.07.89
14.56.93 Angelo Obrie 29.03.68 Schelde Sport Terneuzen 26.09.89
14.56.96 Wouter Kegge 10.02.84 Clytoneüs Amsterdam 25.04.10
14.56.98 Pim Lambregts 07.02.96 Swift Utrecht 01.09.17
14.56.9h Lesley Wood 01.01.46 Afcent Striders Sittard 25.06.80
14.56.9h Bert van Delden 01.01.53 Rotterdam Lille 26.05.81
14.56.9h Bert van Nunen 01.01.57 Keien Veldhoven 23.06.85
14.56.9h Huub Kurvers 01.11.61 Caesar Sittard 24.08.91
14.57.05 Dennis Tilburg 20.04.66 Almere'81 Amsterdam 08.06.01
14.57.0h Rob de Neef 01.01.59 Thor Nijmegen 08.08.86
14.57.0h Wim de Heij 01.01.62 Tion Hengelo 13.06.87
14.57.18 Arthur Schramade 21.09.69 Cifla Nijmegen 25.05.02
14.57.1h Veron Lust 12.01.63 Nea Volharding Santpoort 17.06.90
14.57.21 Kees van Dommele 15.09.49 Haarlem Andenne 09.05.91
14.57.2h William Augustinus 04.04.67 Sparta Leiden 25.09.86
14.57.2h Gery van Huisstede 13.12.64 GAC Hilversum Santpoort 23.06.88
14.57.2h Gert de Ruijgt 26.02.58 Pijnenburg Amstelveen 16.06.91
14.57.2h Danny Hendrix 04.06.70 Unitas Valkenswaard 30.06.94
14.57.32 Charles Khazoom 01.01.93 Kronos Wageningen 22.07.16
14.57.3h Mike Hurd 01.01.45 Afcent Striders Hengelo 23.06.83
14.57.48 Danny in 't Veen 29.08.72 Ilion Vught 17.06.01
14.57.4h Willem de Weerdt 01.01.55 Hattem Zwolle 10.09.87
14.57.6h Kees de Munck 10.10.53 Ilion Zoetermeer 05.06.91
14.57.7h Piet Wagemakers 02.12.68 Thor Roosendaal 10.08.93
14.57.81 Nout Jansen 04.10.89 Tartlétos Utrecht 31.08.12
14.57.87 Eduard Grob 09.01.93 GAC Hilversum Oordegem 28.05.17
14.57.92 Noal Berite 22.01.91 AV'23 Amsterdam 26.07.14
14.57.9h Johan van Wieringen 01.01.63 Bataven Leiden 02.09.87
14.58.13 Bob te Lindert 12.10.98 Argo Gaanderen Nijmegen 02.06.17
14.58.1h Siem Boekel 01.01.61 Hera Lisse 20.09.83
14.58.1h René Schepers 25.11.55 Unitas Sittard 12.09.86
14.58.31 Erik Leusink 04.07.89 HAC'63 Utrecht 01.09.17
14.58.44 Folkert vd Krol 01.02.72 Energie Rotterdam 05.09.97
14.58.48 Jaap Witte 11.12.82 TDR Oordegem 01.06.13
14.58.4h Peter Marsh 01.01.50 Afcent Striders Sittard 20.07.84
14.58.4h Nick Doorn 25.07.60 Zaanland Amsterdam 06.08.93
14.58.5h Peter vd Broek 01.01.67 Marathon Vlissingen 18.06.86
14.58.5h Martin Jansen 24.08.56 Hanze Sport Papendal 07.09.88
14.58.5h Dave Roberts ? ? Heiloo 21.06.98
14.58.67 Tim vd Broeke 10.10.95 Dynamica Oordegem 29.05.16
14.58.6h Remko Riebeek 07.04.69 PSV Vught 15.07.93
14.58.7h Marinus Schoonen 01.01.57 Thor Roosendaal 09.07.86
14.58.87 André van Kesteren 28.02.62 Altis Amersfoort 25.08.95
14.58.89 Jacob Vos 01.02.64 Argo'77 Utrecht 16.06.91
14.58.8h Jos Verbeek 09.11.62 Olympus'70 Den Haag 22.07.81
14.58.8h Wim Koevoets 18.12.71 Parcival Vught 15.07.93
14.59.05 Jan Winters 16.07.64 Gemzen Zevenaar 27.05.90
14.59.06 Wim Padmos 11.07.66 Voorne Rotterdam 05.09.97
14.59.0h Peter Bierens 01.01.62 GVAC Stiphout 03.07.84
14.59.0h Toine van Erp 01.01.59 Oss'78 Nijmegen 24.08.84
14.59.13 Remi de Olde 22.07.81 Sisu Papendal 12.06.02
14.59.2h Jan Timmermans 01.01.51 Daventria Papendal 15.05.78
14.59.2h Sascha Mühlebach 10.08.77 Monnickendam Heiloo 17.06.01
14.59.34 Jesse van Burg 09.03.88 Ilion Sittard 06.06.10
14.59.34 Michiel de Ruiter 23.07.86 Nova Uithoorn 07.06.15
14.59.35 Koen Vossers 06.05.89 Hanzesport Wageningen 22.07.11
14.59.3h Aart vd Waard 01.01.62 Typhoon Amsterdam 26.07.85
14.59.3h Jaap Flötman 01.01.64 Zaanland Amsterdam 29.05.87
14.59.4h Erik van Amstel 27.11.54 Kimbria Sittard 14.09.79
14.59.4h Frank van Wijngaarden 01.01.59 Rijnsoever Den Haag 03.06.88
14.59.4h Ulrich Vreede 26.10.61 Rotterdam Leiden 06.09.92
14.59.50 Ralf Courage 01.05.76 Caesar Uden 29.06.02
14.59.75 Robertjan de Graaf 04.02.73 PEC Breda 28.06.92
14.59.75 Tom Hendrikse 11.08.98 AAC'61 Wageningen 16.06.17
14.59.7h Paul Kruithof 16.02.65 Energie Uden 17.08.90
14.59.84 Woldeslassa Milkessa 10.11.66 PSV Kerkrade 06.08.94

 


Terug naar startpagina Nederlandse Ranglijsten

Back to frontpage of Dutch Rankings


Terug naar startpagina Atletiek

Back to frontpage of Track & Field


Terug naar homepage Atletiek

Back to home page of Track & Field