Nederlandse database aller tijden 3000 meter mannen
(binnen 8.35.00)

Dutch alltime database 3000 metres men
(within 8:35:00)



Copyright © 2002-2022 by Michel Franssen


Laatste update: 6 augustus 2022, 22.30 uur


Last update:
August 6, 2022, 22:30 hours CET


Mark First Last Birthday Track Club Site Date
7.37.48 Gert-Jan Liefers 26.09.78 AV'34 Apeldoorn Hengelo 29.05.05
7.39.75 Mike Foppen 29.11.96 Cifla Rome 17.09.20
7.44.4h Jos Hermens 08.01.50 Unattached Oslo 04.07.74
7.45.37 Jim Svenøy 22.04.72 Rotterdam Florø 23.05.98
7.45.44 Kamiel Maase 20.10.71 Leiden Atletiek Leiden 12.06.99
7.45.88 Marcel Versteeg 20.08.65 Haag Atletiek Koblenz 26.08.92
7.46.01 Paul Mwangi 19.11.73 Haag Atletiek Jena 24.05.98
7.46.52 Marko Koers 03.11.72 Nijmegen Leiden 12.06.99
7.47.2h Gerard Tebroke 09.11.49 Ciko'66 Keulen 22.06.77
7.47.42i Tim Verbaandert 17.07.00 Eindhoven Atletiek Dortmund 12.02.22
7.47.4h Stijn Jaspers 23.06.61 Haarlem Brussel 24.08.84
7.47.78 Maurício González 16.10.60 Walcheren West-Berlijn 23.08.85
7.51.34i Robert de Brouwer 23.11.62 Achil'87 Sevilla 08.03.91
7.51.48 Marcel Laros 10.10.71 Sprint Tessenderlo 31.08.96
7.51.4hi Klaas Lok 12.01.55 Phoenix Milaan 12.03.78
7.51.75 Henk Gommer 17.11.62 Schuurmans Rhede 06.08.93
7.51.79 Cor Lambregts 20.04.58 Unitas Hengelo 06.06.81
7.52.49 Sander Schutgens 31.12.75 Pegasus Rhede 18.06.99
7.52.57 Jesper vd Wielen 02.08.91 Cifla Wageningen 18.05.12
7.52.67 Guus Janssen 22.08.81 Nijmegen Atletiek Leiden 13.06.09
7.52.6h Hans Koeleman 05.10.57 AAC Breda 18.05.85
7.52.8h Haico Scharn 18.06.45 Ciko'66 Lingby 15.08.73
7.53.11 Mahadi Abdi Ali 08.11.95 Unitas Kessel-Lo 06.08.22
7.54.03i Luc Krotwaar 25.01.68 PSV Den Haag 20.02.94
7.54.17 Martin Lauret 27.10.71 Ciko'66 Rhede 18.06.99
7.54.33i Benjamin de Haan 27.02.93 AV'34 Apeldoorn Boston 10.02.18
7.54.46 Armando Houtveen 21.04.59 Altis Hengelo 27.07.82
7.54.55 Jean-Pierre Weerts 20.06.86 Achilles-Top Naimette 15.07.09
7.54.6hi Egbert Nijstad 24.06.42 DOS Dwingeloo Rotterdam 03.03.73
7.54.89 Moses Waweru 07.02.78 Hellas Uden 05.07.03
7.54.8h Bram Wassenaar 30.03.44 Bataven Papendal 13.07.74
7.54.91 Dennis Licht 30.05.84 AV'34 Apeldoorn Braunschweig 22.06.14
7.55.46i Bram Anderiessen 01.08.99 AKU Apeldoorn 17.02.19
7.55.84 Joost Borm 08.08.56 Phoenix Hengelo 27.07.82
7.56.01 Rob Detert 11.12.78 AV'34 Apeldoorn Nijmegen 20.05.05
7.56.09 Patrick Stitzinger 25.08.81 Pegasus Wattenscheid 12.08.07
7.56.19 Han Kulker 15.08.59 Bataven Stuttgart 31.01.88
7.56.46i Noah Schutte 15.05.95 Leiden Atletiek Apeldoorn 23.02.20
7.56.52 Kristof van Malderen 30.05.83 VAC/TDR Leiden 13.06.09
7.56.64i René Godlieb 01.12.66 AAC Den Haag 20.02.94
7.56.70 Mohammed Abdirachman 06.08.01 Cifla Cork 05.07.22
7.56.73 Khalid Choukoud 23.03.86 Haag Atletiek Rhede 09.07.11
7.56.77 Remco Kortenoeven 22.06.72 Prins Hendrik Tessenderlo 28.08.99
7.57.06 Mark Borghans 01.04.60 Unitas Tessenderlo 22.08.87
7.57.07 Abdi Nageeye 02.03.89 AV'34 Apeldoorn Oordegem 04.07.09
7.57.16 Marti ten Kate 16.12.58 Fortis Brussel 26.08.83
7.57.40 Tony Dirks 12.02.61 Keien Tessenderlo 22.08.87
7.57.44 Patrick Aris 05.10.56 V&LTC Aken 30.05.86
7.57.62 Paul Jaspers 10.08.65 Haarlem Hechtel 14.08.84
7.57.75 Mark van Rooy 06.11.60 AAC Rhede 03.08.90
7.57.77 Isaac Kimeli 09.03.94 Rotterdam Atletiek Huizingen 06.06.15
7.58.18 Yorben Ruiter 19.08.95 PAC Cork 14.08.19
7.58.38 Simon Vroemen 11.05.69 Tartlétos Leiden 09.06.01
7.58.66 Koen Raymaekers 31.08.80 Hellas Uden 05.07.03
7.58.72 Roy Hoornweg 08.05.89 Passaat Oordegem 05.07.14
7.58.77 Herman Hofstee 17.07.63 DOS Dwingeloo Kerkrade 06.06.90
7.59.46 Jeroen van Damme 29.09.72 LTES Uden 05.07.03
7.59.80 Michel Butter 05.11.85 Lycurgus Leiden 13.06.09
7.59.84 Ramses Bekkenk 27.07.76 Leiden Atletiek Tessenderlo 28.08.99
8.00.31 Frank Futselaar 16.07.91 De Liemers Oordegem 02.06.18
8.00.34 Robin van Riel 30.04.00 Attila Kessel-Lo 06.08.22
8.00.8h Roelof Veld 23.09.44 Daventria Koblenz 04.04.73
8.01.17 Ronald vd Blink 04.03.79 Nijmegen Tessenderlo 28.08.99
8.01.2h Jo Schout 25.04.54 Hulst Arnhem 25.01.75
8.01.37 Hlynur Andresson 1993 Leiden Atletiek Vught 13.05.21
8.01.37i Stan Niesten 19.11.96 DEM Apeldoorn 23.02.20
8.01.70 Gerben IJpelaar 20.03.72 Attila Tessenderlo 31.08.96
8.01.86i Filmon Tesfu 05.09.93 Sportlust Apeldoorn 21.02.21
8.02.16 Mohammed Baket 27.08.68 Hellas Utrecht 16.08.96
8.02.55 Michiel Otten 26.10.68 Prins Hendrik Tessenderlo 31.08.96
8.02.66i Steve Brooks 08.06.70 Iowa State/Unitas Oklahoma City 26.02.94
8.03.0h Rudy Verriet 29.12.56 UNC Roosendaal 10.08.77
8.03.17 Stan Rijken 18.04.73 Prins Hendrik Leiden 14.06.97
8.03.27i Harmen Hoek 02.04.94 Tion Apeldoorn 21.02.21
8.03.34 Kalid Amin 27.09.97 Cifla Hilversum 06.07.19
8.03.62 Ronald Schröer 28.09.84 Hera Oordegem 02.06.12
8.03.7h Jan van Oss 03.01.54 Valkenswaard Neerpelt 29.06.80
8.03.8h Ton Luttikhold 10.03.54 ASV Rhede 30.07.80
8.04.0hi John vd Wansem 05.07.50 Sparta Leiden 24.02.75
8.04.15 Niels Laros 17.04.05 Scorpio Pliezhausen 16.05.21
8.04.19 Job IJtsma 16.06.00 Groningen Atletiek Kessel-Lo 06.08.22
8.04.28 Tom Wiggers 10.08.87 Haarlem Lisse 05.05.12
8.04.34 Thomas Poesiat 18.01.88 Haag Atletiek Leiden 11.06.11
8.04.45 Sam Volovics 06.02.61 AAC Breda 08.06.86
8.04.46 Johan de Koning 07.06.74 Sprint Vught 15.05.97
8.04.53 Mohammed Ali Mohammed 11.11.89 Nijmegen Atletiek Oordegem 03.06.17
8.04.66 Niek Blikslager 13.06.95 Groningen Atletiek Hilversum 06.07.19
8.04.8h Pieter Vos 18.01.51 GVAV Rapiditas Dortmund 06.06.76
8.05.15 Jorit van Malsen 02.10.88 Hellas Wageningen 18.05.12
8.05.18 Alexander Hahn 14.02.89 Pegasus Leiden 11.06.11
8.05.27 Huub Pragt 28.07.61 Sparta Rhede 02.07.86
8.05.2h Johan Kuijpers 06.03.65 Festina Nijmegen 03.06.83
8.05.2h John Vermeule 04.12.61 Dynamo'70 Nijmegen 03.06.83
8.05.34 René Jacobs 20.09.69 Prins Hendrik Uden 14.05.98
8.05.45 Richard Douma 17.04.93 Zaanland Göteborg 18.08.18
8.05.65 Stefan Nillessen 02.01.03 Cifla Utrecht 10.06.22
8.05.6h Gerard Nijboer 18.08.55 Daventria Recklinghausen 05.08.79
8.05.78 Milan vd Meer 1996 Het Haasje Lisse 07.05.22
8.05.82 Aart Bakker 09.11.61 V&LTC Papendal 17.08.88
8.05.96 Richard Kooijman 26.12.63 Rotterdam Leverkusen 28.06.88
8.05.96 Gert-Jan Wassink 31.08.82 Argo Gaanderen Lisse 05.05.12
8.06.18 Jelmer vd Linden 15.10.96 Statina Vught 13.05.21
8.06.1h Rick Snoep 15.02.55 MPM Nijmegen 03.06.83
8.06.42 Hugo vd Broek 18.09.76 Castricum Vught 29.05.03
8.06.5h André Hermsen 25.03.64 Hellas Papendal 30.06.89
8.06.7h Jeroen Linneman 05.12.64 Tion Papendal 30.06.89
8.06.81 Casper vd Putten 20.05.95 Asterix Utrecht 10.06.22
8.06.8h Kees vd Heul 12.07.51 Avantri Papendal 16.07.75
8.07.01 Casper Vroemen 11.05.69 Sprint Leiden 13.06.98
8.07.0h Theo Geutjes 08.10.51 Fit Papendal 16.07.75
8.07.23 Maikel Peeman 14.01.99 Flakkee Kessel-Lo 06.08.22
8.07.38 Remyo Tielsema 11.10.90 Phanos Utrecht 10.06.22
8.07.42 Jeroen Broekzitter 08.02.77 Hellas Amsterdam 02.07.99
8.07.4h Emile Vrijman 04.11.62 Metro Nijmegen 03.06.83
8.07.64 Edo Baart 16.04.68 Prins Hendrik Tessenderlo 30.08.97
8.07.6h No Opdenoordt 13.11.41 Kimbria Brussel 13.09.67
8.07.74 Frank Wiegman 17.12.64 Tartlétos Utrecht 14.06.94
8.07.76 Bob Winter 01.12.77 Lycurgus Tessenderlo 28.08.99
8.07.8h Joep Delnoye 30.08.34 Kimbria Keulen 01.07.59
8.07.93 Marco Gielen 30.05.70 Scopias Uden 30.06.01
8.08.0h Jan Zethof 09.05.60 AAC Papendal 30.06.89
8.08.13i Dirk de Heer 08.04.81 Groningen Ames 14.02.04
8.08.27i Ruben Sansom 13.11.97 Atletiek Maastricht Sabadell 30.01.22
8.08.2h Roger Jaspers 28.10.63 Unitas Tessenderlo 22.08.87
8.08.49 Ad Verwey 07.11.78 Typhoon Hilversum 10.09.00
8.08.59 Teun ter Haar 21.03.03 Cifla Birmingham, GB 11.05.22
8.08.63 Luc Velzeboer 10.10.98 Almere'81 Kortrijk 10.07.21
8.08.72 Joost la Lau 11.07.70 Bataven Hengelo 04.06.94
8.08.88 Luuk Maas 26.08.99 Cifla Lisse 07.05.22
8.08.8h Wim Slijkhuis 13.01.23 AAC Bergen 27.08.46
8.08.90 Jos Sasse 23.10.57 AVA'70 Rhede 02.07.86
8.08.99 Steven Sloof 06.03.65 GVAV Rapiditas Groningen 17.06.92
8.09.00 Tim vd Broeke 10.10.95 Dynamica Lisse 07.05.22
8.09.14 Dirkjan Hoogstraten 24.04.61 Haag Atletiek Hechtel 15.08.86
8.09.2h Leonard Frederiks 07.08.50 Lycurgus Papendal 16.07.75
8.09.3h Ronald Klomp 08.03.62 Attila Uden 18.05.89
8.09.43 René Stokvis 25.01.87 Tion Lisse 05.05.12
8.09.44 Wouter Timmer 14.10.71 Hellas Leiden 13.06.98
8.09.4h Piet Vonck 20.04.47 Hulst Roosendaal 04.09.77
8.09.67 Daan Reintjes 30.07.93 De Liemers Vught 01.08.20
8.09.6h Michael Stiemer 31.01.67 Altis Vught 19.05.94
8.09.6hi Toine van Wilderen 21.08.51 Quick Leiden 11.02.73
8.09.80 Berthold Berger 20.10.68 Start'78 Den Haag 27.02.93
8.09.82 Lucas Nieuweboer 01.10.94 Holland Haarlem Lisse 07.05.22
8.09.86 Joep Tigchelaar 09.02.81 Seven Hills Uden 05.07.03
8.09.90 Nik Lemmink 21.09.98 Groningen Atletiek Kessel-Lo 06.08.22
8.09.91i Peter vd Velden 29.11.68 PSV Den Haag 20.02.94
8.09.94 Nick Marsman 21.12.97 Groningen Atletiek Utrecht 08.07.22
8.10.18i Thomas Lewis 11.03.94 Phanos Apeldoorn 23.02.20
8.10.2h Rien vd Wilt 06.08.49 Clytoneüs Papendal 30.06.89
8.10.4h Ad Buijs 20.09.52 Phoenix Roosendaal 04.09.77
8.10.4h Armand vd Smissen 30.06.68 Sprint Vught 19.05.94
8.10.60i Mark Nouws 20.08.90 Thor Apeldoorn 23.02.14
8.10.62 Ron van Diepen 14.06.70 Hera Lisse 27.04.96
8.10.90 Christian Fischer 28.06.72 Pegasus Wipperfürth 16.08.97
8.10.93 Ed van Gemeren 30.01.61 AAV'36 Hechtel 14.08.85
8.10.97 Manuel de Backer 14.07.96 Thor Kessel-Lo 19.08.17
8.10.9h Ruud vd Oetelaar 09.06.80 PSV Tessenderlo 25.08.01
8.11.0h Evert Hoving 14.01.53 NOP Bremen 08.05.75
8.11.0h Jack van Avendonk 09.04.67 AVR'69 Vught 19.05.94
8.11.0h Leo Herijgers 18.04.68 Sprint Vught 19.05.94
8.11.26 Gianluca Assorgia 29.11.94 Sportlust Lisse 07.05.22
8.11.2h Henk Mentink 05.03.52 Daventria Papendal 27.06.79
8.11.4h Piet Waaning 19.03.47 Spartaan Papendal 16.07.75
8.11.6h Léon Haan 01.08.68 Rotterdam Amsterdam 31.07.92
8.11.70 Eelco de Voogt 04.11.69 Ilion Leiden 08.06.02
8.11.74i Wouter van den Akker 2003 Umass Lowell/ATC'75 Boston 06.03.22
8.11.77 Wouter Ploeger 10.10.92 AAC'61 Huizingen 10.06.17
8.11.7h Conno du Fossé 08.06.52 Holland Haarlem Roosendaal 05.06.79
8.11.80 Jack van Bladel 12.06.65 Unitas Rhede 02.07.86
8.11.8h Arno Schout 1951 Hulst Arnhem 27.01.74
8.12.0hi Henk Tiebosch 06.06.46 Metro Rotterdam 21.02.74
8.12.1h Abdelghani Zarhouni 11.03.70 Ciko'66 Breda 04.09.90
8.12.21 Floris Willebroordse 23.10.90 González Kessel-Lo 06.08.22
8.12.22i Jurjen Polderman 21.04.91 Clytoneüs Apeldoorn 23.02.14
8.12.23 Lars Gerritsen 06.01.94 Passaat Vught 30.05.19
8.12.2h Theo Verbeek 29.03.49 Trias Papendal 16.07.75
8.12.38 Jarreau Suijkerbuijk 19.08.01 Scorpio Utrecht 16.07.21
8.12.39 Pim Molenaar 30.11.87 Trias Leiden 12.06.10
8.12.4h Edwin Aardenburg 05.08.62 DEM Papendal 30.06.89
8.12.58 Patrick vd Rijdt 18.01.71 Keien Vught 15.05.97
8.12.5h Melchert Kok 20.09.58 Zaanland Vught 27.08.85
8.12.74 Robert Smits 11.08.70 Argo'77 Utrecht 14.06.94
8.12.97 Martijn Wijnhoven 31.08.02 Nijmegen Atletiek Utrecht 08.07.22
8.13.0h Jan Jansen 03.04.64 Holland Leiden Leiden 23.06.92
8.13.15 Alwin Roovers 14.10.92 Achilles Etten-Leur Utrecht 10.07.15
8.13.1h Robin van HeIden 06.02.65 Haag Atletiek Uden 06.06.91
8.13.3h Bert van Vlaanderen 25.11.64 Hellas Amsterdam 19.07.91
8.13.40 Wessel van Veenen 27.10.95 Groningen Atletiek Utrecht 08.07.22
8.13.44 Mark van Maaren 07.10.70 Haag Atletiek Tessenderlo 30.08.97
8.13.48 Bram Rouwen 04.04.85 Hanzesport Breda 28.08.10
8.13.4h Adri Hartveld 07.10.59 AAV'36 Birmingham 15.08.84
8.13.56 Fransua Woldemariam 20.10.70 PSV Sittard 23.05.94
8.13.59i Sven Schoonebeek 30.01.97 Lycurgus Apeldoorn 18.02.18
8.13.61 Stan Schipperen 29.11.01 Scorpio Utrecht 08.07.22
8.13.6h Rien van Haperen 10.01.52 Prins Hendrik Roosendaal 10.08.77
8.13.6h Evert van Ravensberg 04.02.53 Haarlem Roosendaal 01.09.78
8.13.70 Milco Hahury 03.10.95 Rotterdam Atletiek Utrecht 10.06.22
8.13.77 Tijs Groen 11.12.85 Liemers Lisse 05.05.12
8.13.7h Jan Dirk Hazeleger 19.09.63 Bataven Leiden 23.06.92
8.13.80 Dries Basemans 12.02.92 DCLA Ertvelde 17.06.17
8.13.97 Eyob Muller 08.09.67 Spark Hechtel 15.08.86
8.13.9h Ton Verbaandert 09.04.69 GVAC Lommel 13.07.90
8.13.9h John Sloot 05.03.69 Haag Atletiek Breda 04.09.90
8.14.0h Harry Patist 05.05.46 Sprint Den Haag 23.04.78
8.14.15 Toon Heeren 08.03.67 Achilles Etten-Leur Duffel 17.05.97
8.14.28 Ries van Zon 29.11.85 Climax Alphen ad Rijn 09.06.13
8.14.2h Peter Bakker 18.08.52 Lionitas Den Haag 15.08.79
8.14.2h Ad Peeters 26.02.68 PSV Tessenderlo 31.08.96
8.14.3h Peter Rusman 29.08.53 Unitas Leuven 12.07.81
8.14.57 Ruben Scheurwater 19.02.80 Prins Hendrik Vught 20.05.04
8.14.59 Greg van Hest 03.06.73 Schuurmans Sittard 25.07.92
8.14.5h Kees Kraaijeveld 15.07.55 AV'34 Apeldoorn Vught 21.08.86
8.14.62 Zerom Gebrihiwet 1993 Unitas Kessel-Lo 03.08.18
8.14.67 Erik Edelman 29.10.62 Rotterdam Papendal 08.06.88
8.14.6h Henk Snepvangers 27.02.39 MOC'17 Oisterwijk 08.09.63
8.14.70 Guido Sasse 21.02.65 AVA'70 Rhede 01.07.88
8.14.75 Tom de Gelder 07.10.98 Cifla Utrecht 16.07.21
8.14.7h Kor Louws 16.10.55 Gemzen Rhede 09.06.82
8.14.7h Hans Bloemendaal 20.04.66 Lycurgus Hengelo 20.06.93
8.14.7h Jeroen van Dijke 06.04.76 Leiden Atletiek Tessenderlo 25.08.01
8.14.81 Tom Hoogeboom 08.09.01 Hylas Utrecht 08.07.22
8.14.8h Piet de Peuter 05.11.58 Phoenix Dormagen 31.07.77
8.14.8h Ronald Schut 10.09.65 PSV Mol 08.08.93
8.14.9h Hugo van Duijsse 1953 RKHAV Bornem 03.08.79
8.14.9h Jeffrey Sullivan 11.11.70 Haarlem Leiden 12.08.98
8.15.05 Erik Negerman 15.01.75 Lionitas Hoorn 20.05.00
8.15.0h Michel Visschers 10.03.51 Unitas Papendal 27.06.79
8.15.12 Getaneh Tessema 28.01.68 Achilles Etten-Leur Etten-Leur 02.07.96
8.15.17 Mark vd Koelen 03.10.83 Nijmegen Tessenderlo 24.08.02
8.15.1h Michel Franssen 07.05.53 Swift Sittard 12.08.77
8.15.2h Paul Watson 1961 Afcent Striders Neerpelt 11.08.82
8.15.37 Menno Lievers 20.08.59 SOS Lisse 07.05.83
8.15.39 Cor Datema 19.09.71 AV'40 Leiden 10.06.00
8.15.41i Maurits vd Veen 12.09.67 CMS Boston 14.02.98
8.15.44 Roy van Son 13.10.75 Pegasus Nijmegen 20.05.05
8.15.47 Ron Vlenterie 01.12.59 Unitas Breda 08.06.86
8.15.48 Joost Blokland 07.02.82 Gouda Uden 03.07.04
8.15.4h Johan Breel 1955 Marathon Roosendaal 02.09.78
8.15.61 Bart van Nunen 24.09.95 De Passaat Nivelles 22.06.19
8.15.74 Jos Verbeek 09.11.62 Rotterdam Leiden 19.06.86
8.15.74i Rick Hartogs 24.08.89 DAK Apeldoorn 21.02.21
8.15.78 Barend Derriks 02.08.81 Castricum Vught 09.05.02
8.15.7h Peter Hopman 30.05.65 Trias Papendal 09.09.92
8.15.84 Sven Schoonebeek 30.01.97 Lycurgus Utrecht 16.07.21
8.15.87 Ate vd Burgt 17.03.78 Tartlétos Breda 28.08.10
8.15.8h René Stam 1961 Sprint Amsterdam 31.07.92
8.15.90 Wouter Heinrich 18.09.93 Phanos Vught 13.05.21
8.15.9h Martin Delleman 28.10.68 Typhoon Gorinchem 17.09.93
8.16.09 Cas Lutz 27.10.93 GAC Hilversum Vught 30.05.19
8.16.0h Remco de Bree 05.12.66 Hellas Tessenderlo 31.08.96
8.16.12 Maarten vd Heuvel 15.04.81 Hanzesport Lisse 06.05.06
8.16.1h André Klappe 27.01.74 PEC Papendal 04.09.96
8.16.22 Evert Gielen 16.08.71 Achilles-Top Tessenderlo 28.08.99
8.16.33 Duncan Steenbakker 17.10.01 Castricum Utrecht 16.05.21
8.16.40 Paul Verkleij 03.05.73 Gouda Lisse 02.05.98
8.16.5h Martien vd Hoorn 18.03.53 Holland Leiden Den Haag 15.08.79
8.16.5h Jan Tuithof 1955 Phoenix Vught 21.08.86
8.16.73 Peter Visser 06.11.63 AV'34 Apeldoorn Leiden 10.06.00
8.16.81 Joeri Wolf 21.02.91 Cifla Utrecht 10.07.15
8.16.82 Niels Verwer 10.07.89 Phanos Leiden 14.06.14
8.17.11 Paul Zwama 23.04.87 Leiden Atletiek Hilversum 09.07.17
8.17.12 Jaouad el Bouazzaoui 02.04.80 Rotterdam Breda 23.08.03
8.17.1h Hein Cujé 05.06.33 Dynamo 01.01.62
8.17.23 Michiel Löschner 09.11.76 AAC Vught 16.05.05
8.17.29 Edgard Creemers 26.03.75 Leiden Atletiek Vught 16.05.05
8.17.2h Peetjan van Zijl 21.05.55 Hellas 01.01.76
8.17.33 Latta Jiru Wago 23.08.84 PSV Uden 03.07.04
8.17.45i Ryan Oosting 09.05.01 Alington High, MA Boston 09.02.19
8.17.4h Wibo Lelieveld 07.05.57 Bataven Den Haag 23.09.80
8.17.4h Paul Kraakman 17.03.63 Edam Den Haag 20.07.84
8.17.51 Peter Res 16.08.78 Castricum Uden 03.07.04
8.17.55 Max Polak 18.02.00 PAC Vught 13.05.21
8.17.58 Jesse Fokkenrood 28.03.02 Scorpio Vught 13.05.21
8.17.60 Henk vd Boogaard 21.05.65 Valkenswaard Hengelo 20.06.93
8.17.7h Frank Reith 15.10.69 Tion Uden 06.06.91
8.17.81 John Duinmeijer 11.03.68 DEM Leiden 18.05.91
8.17.87 Pip Tesselaar 20.06.69 Hera Vught 09.05.02
8.17.88 Stefan Wessel 03.05.87 Groningen Atletiek Rhede 07.06.12
8.18.04 Erik Punt 17.07.67 LGPK Hengelo 20.06.93
8.18.04 Bas van Hooren 12.06.92 Atletiek Maastricht Kessel-Lo 03.08.18
8.18.1h Rens Eising 12.07.69 Zaanland Uden 06.06.91
8.18.1h Paul Overbeek 14.09.60 Haag Atletiek Amsterdam 26.06.92
8.18.22i Simon Grannetia 20.08.94 Uni of Portland/De Spartaan Ames 09.02.18
8.18.38 Twan Lensen 25.02.76 Venray Uden 03.07.04
8.18.38 Edwin de Vries 11.12.92 Castricum Lisse 18.05.19
8.18.49 Sifan Hassan 1993 Nike Oregon/Eindhoven Atletiek Stanford 30.07.19
8.18.54 Christiaan de Lie 31.07.76 Castricum Vught 10.05.00
8.18.73 Michiel de Ruiter 23.07.86 Hera Nijmegen 29.05.09
8.18.7h Wim van Miltenburg 14.02.57 Hellas Papendal 08.07.81
8.18.88 Nils Pennekamp 29.05.87 Phanos Leiden 14.06.14
8.18.95 Ralph van Houwelingen 26.07.94 Prins Hendrik Vught 10.05.18
8.18.9h Cullum Murray 1960 Afcent Striders Sittard 16.07.82
8.19.03 Ruud van Wuyckhuyse 1953 FIT Leiden 19.06.86
8.19.07 Paul Hagedoren 25.12.67 Unitas Kerkrade 07.06.89
8.19.26 Jort Benz 08.09.01 Scorpio Ertvelde 07.07.19
8.19.2h Jan Laan 17.05.51 Spartaan Lisse 19.08.86
8.19.36 Cas Kopmels 2000 Leiden Atletiek Nijmegen 29.05.21
8.19.3h Piet vd Haas 30.06.58 HAC Helmond Neerpelt 11.08.82
8.19.49 Gert Tromp 13.03.62 Gemzen Arnhem 17.08.88
8.19.52i Flores Weverling 19.02.73 Leiden Atletiek Apeldoorn 15.01.17
8.19.5h Marcel de Veen 21.10.56 Achilles-Top Sittard 24.07.87
8.19.6h Wim Roovers 20.11.28 Thor Wolfsburg 01.05.58
8.19.78 Andy Neal 18.03.68 Nijmegen Sittard 21.07.91
8.19.8h Douwe Jaarsma 1947 FIT Den Haag 25.07.80
8.19.91 David Hemstede 17.04.79 Atletico'73 Leiden 08.06.02
8.19.98 Bob Dielis 31.12.65 HAC Helmond Utrecht 26.08.84
8.20.0h Johan Antheunisse 1949 Marathon Sittard 25.08.78
8.20.0h Mark Jaspers 29.03.65 Unitas Sittard 21.05.88
8.20.1h Frans Verberne 20.09.56 Tartlétos Nijmegen 03.08.83
8.20.21 Herman Couperus 11.04.65 Hermes Hengelo 05.06.95
8.20.25 Orphan van Faassen 18.12.83 Lycurgus Nijmegen 29.05.09
8.20.33q Mohammed Raggani 09.10.76 Phanos 01.01.01
8.20.3h Klaas de Ruiter AV'34 Apeldoorn 01.01.62
8.20.50 Ricardo Floris 30.01.90 Pegasus Rhede 11.07.14
8.20.53 Jos Kaptein 15.03.65 Trias Papendal 13.08.86
8.20.55 Frank Blikslager 26.12.92 Groningen Atletiek Rhede 07.06.12
8.20.65 Juan Zijderlaan 27.09.05 Scorpio Jeruzalem 05.07.22
8.20.6h Erik Schurink 11.07.56 AAC Vught 27.08.85
8.20.73 Wouter Jansen 17.06.87 Cifla Leiden 11.06.11
8.20.75 Maurice van Veldhooven 15.11.76 Olympus'70 Hoorn 20.05.00
8.20.75 Ties vd Hurk 06.06.96 Het Haasje Utrecht 10.06.22
8.20.7h Aziz Bougra 02.02.66 PSV Valkenswaard 12.06.01
8.20.89 Luc Schout 05.05.87 Attila Leiden 09.06.07
8.20.92 Robert Ton 12.04.85 Phanos Kessel-Lo 06.06.09
8.20.95 Edwin Sjerps 18.11.97 SAV Huizingen 14.08.21
8.21.05 Levi van Mulken 15.05.03 Unitas Utrecht 10.06.22
8.21.0h Mathieu Korpershoek 11.11.50 AV'34 Maastricht Sittard 25.08.78
8.21.2h Henk Lindner 06.06.59 Marathon Roosendaal 10.08.77
8.21.2h Frank Assmann 15.12.66 Prins Hendrik Vught 27.08.85
8.21.31 Kees van Klink 02.08.56 Bataven Papendal 13.08.86
8.21.38 Daan Kers 03.04.68 Ciko'66 Hengelo 04.06.01
8.21.40 Björn Koreman 06.03.91 Leiden Atletiek Vught 30.05.19
8.21.45 Erik Hopman 12.05.60 Trias Papendal 21.08.85
8.21.45 Neal Bouterse 11.08.93 Castricum Goes 11.08.15
8.21.49 Sjoerd Weijers 02.10.95 Nijmegen Atletiek Leiden 14.06.14
8.21.5h Theo vd Veer 17.10.54 Holland Leiden Nijmegen 03.08.83
8.21.5h Jan Verloop 1959 Bataven Leiden 11.07.84
8.21.62 Maarten Hindriks 12.04.95 Groningen Atletiek Utrecht 10.07.20
8.21.85 Erik Niemeijer 15.07.79 Vitalis Leiden 07.06.03
8.21.87 Jaap de Knegt 22.10.71 Rotterdam Hengelo 04.06.01
8.21.99 Vincent Telgen 08.11.72 Cialfo Lisse 01.05.93
8.22.04 Ephrem Kuiper 1995 AAC Utrecht 08.07.22
8.22.15 Michel de Maat 10.09.61 Fortuna Vlaardingen Kerkrade 06.06.90
8.22.1h Henk Naaykens 1950 Attila Vught 28.06.77
8.22.26 Marcel Tesselaar 26.06.69 Hera Vught 10.05.01
8.22.28 Seppe vt Westende 09.10.95 Leiden Atletiek Hilversum 07.07.18
8.22.2h Herman de Jong 17.02.46 Phoenix Leiden 14.06.69
8.22.34 Dick vd Broek 25.03.71 Pijnenburg Kerkrade 30.05.92
8.22.35 Pieter Oosterhof 12.11.67 Haasje Stiphout 14.06.94
8.22.3h Erik van Amstel 1954 Kimbria Sittard 20.07.79
8.22.4h Pascal Vroemen 01.05.67 Caesar Maastricht 04.06.93
8.22.53 Nathan Houwaard 2005 Triathlon Utrecht 10.06.22
8.22.55 Ian Murdoch 10.07.80 Hylas Leiden 13.06.09
8.22.56 Wycher Wiggemans 21.02.61 Ciko'66 Papendal 13.08.86
8.22.56 Said Ayada 03.10.82 Rotterdam Breda 23.08.03
8.22.5h Dick van Driest 1964 Atos Amsterdam 29.07.88
8.22.6h Mike Fairley 1952 Quick Sittard 14.08.77
8.22.77 Arjen van der Logt 07.06.90 Phoenix Vught 10.05.18
8.22.78 Jos van Leeuwen 24.06.61 Sparta Leiden 12.05.90
8.22.78 Bart Hoogenboom 06.05.75 GVAV Rapiditas Annecy 05.05.02
8.22.87 Peter van Wees 1959 Holland Haarlem Den Haag 02.08.78
8.22.87 Jek Persoons 17.04.62 AAV36 Utrecht 23.08.81
8.22.8h Chris Semplonius 1952 AV'55 Den Haag 03.08.77
8.22.8h Martin vd Ven 23.10.52 Attila Vught 13.09.81
8.22.8h Rob Druppers 29.04.62 Hellas 01.01.88
8.22.8h Kees-Jan Schuurman 27.07.63 Unitas Sittard 05.08.89
8.23.03 Noël Keijsers 22.05.73 Prins Hendrik Vught 16.05.05
8.23.0h Hans vd Mortel 11.07.61 Deurne Uden 05.07.90
8.23.0h Edwin Kok 04.11.71 Keien Nijmegen 06.08.93
8.23.0h Geurt Rozendaal 27.08.69 GAC Hilversum Amsterdam 05.08.94
8.23.14 Thijmen Kupers 10.04.91 Groningen Atletiek Lisse 10.05.14
8.23.15 Casper Dirks 31.03.73 Argo'77 Den Haag 21.02.99
8.23.16 Saïd Serifi Kenfaoui 15.12.73 Gouda Vught 16.05.05
8.23.18 Ilias el Khattabi 16.07.01 Rotterdam Atletiek Rotterdam 20.08.20
8.23.1h Jeffrey Himpers 21.09.70 Sprint Etten-Leur 24.08.93
8.23.22 Stef Harweg 05.12.64 Haasje Vught 15.05.97
8.23.2h Hans Harting 02.02.26 AAC 01.01.52
8.23.2h Martin Daniëls 1952 HAC Helmond Sittard 19.08.79
8.23.2h William Slotboom 1957 PAC Den Haag 08.07.81
8.23.2h Ron Kalisvaart 03.03.60 Sparta Amsterdam 10.08.90
8.23.39 Wilbert Touw 18.12.69 Achilles Etten-Leur Hengelo 05.06.95
8.23.42 Jens Peeters 05.08.01 Eindhoven Atletiek Ertvelde 07.07.19
8.23.4h Bert Jacobse 1952 Kimbria Sittard 28.05.78
8.23.5h Abel Knol 1956 GVAV Sittard 25.08.78
8.23.5h John Vaessen 27.05.55 Unitas Stiphout 01.01.84
8.23.5h Jaap van Duijvenvoorde 27.02.63 Bataven Amsterdam 10.08.90
8.23.64 Mohammed Abdirachman 06.08.01 Cifla Utrecht 21.06.19
8.23.67 Menno Groenendal 1960 Liemers Papendal 08.06.88
8.23.6h J Fekkes 01.01.56
8.23.6h Piet Wink 22.09.49 Phoenix Brussel 10.09.74
8.23.6h Imco Brouwer 17.05.60 Zaanland Roosendaal 16.09.80
8.23.73 Dennis Weijers 17.06.86 Phoenix Nijmegen 29.05.09
8.23.7h Paul Kolb 1954 Ciko'66 Den Haag 05.06.81
8.23.84 Jesse van Burg 09.03.88 Ilion Lisse 05.05.12
8.23.85 Gert de Ruijgt 1958 Pijnenburg Vught 16.06.87
8.23.87 Ronald Bassa 11.02.75 Keien Leiden 14.06.08
8.23.92 Maikel vd Steen 31.05.92 Prins Hendrik Lisse 05.05.12
8.23.98 Johnny Nagelhout 09.06.70 GAC Hilversum Hengelo 20.06.93
8.23.9h Bernard Hogeslag 1955 Daventria Papendal 27.06.79
8.24.01 Achmed Aboebakar 04.04.97 Triathlon Utrecht 10.06.22
8.24.0h Bert van Hamersveld 1954 AAC Papendal 08.07.81
8.24.0h Kees Langelaan 1956 AV'40 Leiden 11.07.84
8.24.0h Erwin Nederlof 1962 Sliedrecht Sport Stiphout 02.06.87
8.24.11 Geert Visser 1957 Liemers Lisse 07.05.83
8.24.29 Henry Tibben 02.08.62 GVAV Rapiditas Amsterdam 19.07.96
8.24.29 Erik vd Linden 17.04.74 Hera Vught 20.05.04
8.24.2h Jan Dijkkamp 1950 Metro Papendal 28.06.78
8.24.2h Gerard Smit 11.12.57 AAC Amsterdam 03.07.87
8.24.2h Robin Punt 28.04.69 LGPK Papendal 16.06.93
8.24.35 Najib Hassan 01.07.01 PAC Utrecht 11.08.17
8.24.3h Jaap Flötman 1964 Zaanland Vught 27.08.85
8.24.44 Jan Korevaar 11.12.61 Sliedrecht Sport Lisse 06.05.89
8.24.54 Sullivan Smith 16.09.76 Phanos Leiden 18.08.04
8.24.58 Ronald de Graaf 13.08.70 AAV'36 Utrecht 15.08.97
8.24.61 Jorrit Pels 23.06.87 Rotterdam Leiden 13.06.09
8.24.6h Bernard Hoogeslag 1955 Daventria Nijmegen 07.09.77
8.24.6h Wim Verriet 1958 Cifla Stiphout 26.05.82
8.24.6h Dick van Zalinge 27.10.59 Edam Heerhugowaard 12.06.84
8.24.6h Pieter Fris 05.05.57 Sparta Lisse 19.08.86
8.24.6h Cor Olieman 12.12.71 AAC Amsterdam 04.08.95
8.24.79 Jarno van Miltenburg 09.04.88 Hellas Wageningen 18.05.12
8.24.79 William van Eeken 1994 ACO/Van Elderen Utrecht 10.06.22
8.24.7h Peter Havermans 1952 Marathon Papendal 27.06.79
8.24.7h Aart Stigter 15.09.56 AAV'36 Den Haag 15.06.84
8.24.7h Gerard van Lent 03.12.56 AAC Vught 27.08.85
8.24.82 Erik Sanders 22.05.84 Nijmegen Oordegem 02.07.05
8.24.8h Frans Künen 17.04.30 Sprint 01.01.56
8.24.8h Kim Reijnierse 10.01.61 Dynamo'70 Middelburg 06.07.88
8.24.8h Joost Wessels 30.10.63 GVAV Rapiditas Nijmegen 05.08.93
8.24.8h Nico Vessies 12.02.62 DEM Amsterdam 13.08.93
8.24.90 Dominic Bersee 19.09.90 Olympus'70 Lisse 07.05.22
8.24.9h Rik Bisschop 25.04.67 AV40 Papendal 16.06.93
8.25.03 Yassine Loukili 05.03.96 Hellas Kessel-Lo 03.08.18
8.25.09 Godfrey Ramokone 1985 Haarlem Leiden 09.06.07
8.25.0h Piet Deelstra 1940 Lionitas Den Haag 15.08.79
8.25.13 Michel Basemans 07.04.87 DCLA Kessel-Lo 06.06.09
8.25.13 Olfert Molenhuis 29.09.83 Groningen Vught 13.05.10
8.25.1h NN de Haas Holland Leiden 01.01.62
8.25.1h Harry Driessen 21.04.56 PSV Stiphout 26.05.82
8.25.27 Corné Peters 21.01.66 Spado Amsterdam 01.07.84
8.25.27 Nick van Tol 04.05.90 GAC Hilversum Leiden 13.06.09
8.25.2h Ben van Stiphout 1951 HAC Helmond Sittard 17.06.72
8.25.2h Léon Wijers 1957 Nijmegen Den Haag 25.07.80
8.25.2h Bert Bouma 18.07.59 Edam Amsterdam 28.08.87
8.25.35 Neals Strik 10.12.73 BAV Vught 14.05.96
8.25.39 Dirk van Sijpveld 14.08.95 VAV Utrecht 10.06.22
8.25.3h Henk vd Oever 1965 Bataven Leiden 12.07.85
8.25.3h Gerrit Veenstra 26.01.64 GVAV Rapiditas Amsterdam 13.08.93
8.25.4h Dirk ten Bruggencate 1952 Trias Heerhugowaard 12.06.84
8.25.54 Thom Reynders 02.07.99 Unitas Utrecht 08.07.22
8.25.57 Jeroen vd Biggelaar 07.12.76 Venray Vught 29.05.03
8.25.5h Willem van Veenendaal 31.01.62 Phoenix Vught 16.07.91
8.25.64 Roel Wijmenga 19.06.92 Atletiek Maastricht Vught 01.08.20
8.25.65 Hakim Najib 10.08.77 Haag Atletiek Hoorn 19.05.01
8.25.69i Lars Laros 19.11.02 Scorpio Liévin 23.01.22
8.25.6h John Verhiel 23.09.59 Achilles-Top Kerkrade 06.07.86
8.25.71 Henk Raassens 23.12.70 Venray Stiphout 14.06.94
8.25.73 Jody Tesselaar 13.09.74 Hera Tessenderlo 20.08.05
8.25.74 Roland Coray 23.11.66 Attila Kerkrade 06.06.90
8.25.77 Harrie Dam 1971 Nea Volharding Haarlem 24.07.92
8.25.7h Erwin Groenendal 1968 Haarlem Nijmegen 03.06.88
8.25.88 Michael Tesfahiwet 2001 Unitas Huizingen 24.08.19
8.25.8h Jan de Bart 09.12.58 AV56 Roosendaal 10.08.77
8.25.8h Frank Mos 1961 Sparta Den Haag 06.09.85
8.25.9h Jef Hensgens 27.01.48 Achilles-Top 01.01.68
8.25.9h Paul Hopman 04.09.63 Trias Amsterdam 09.09.88
8.25.9h Ronald Groot 21.03.66 AAC Amsterdam 26.06.92
8.25.9h Han Wolsing 17.01.65 Altis Amsterdam 13.08.93
8.26.03 Vincent Hazeleger 21.08.95 Phanos Utrecht 10.07.20
8.26.08 Daan vd Velden 21.02.00 Cifla Nijmegen 29.05.21
8.26.0h Wil Pepels 14.07.58 Caesar Maastricht 04.06.93
8.26.18 Ivo Bijl 28.06.93 Passaat Vught 10.05.18
8.26.1h Fred Rademaker 1961 V&LTC Lisse 19.08.86
8.26.1h Anton Huijben 27.07.72 Keien Amsterdam 31.07.92
8.26.1h Koos Verwey 05.04.71 OSS-Volo Den Bosch 28.05.98
8.26.1h Jeroen Pals 04.12.80 Sprint 01.01.99
8.26.2h Henk Viset 17.11.29 Cialfo 01.01.57
8.26.2h Robert Hassink 24.03.65 Hellas Nijmegen 03.06.88
8.26.3h Mark Hilberts 11.04.73 Pijnenburg Alphen 22.07.93
8.26.4h Michel Ziekman 16.09.66 Valkenswaard Stiphout 23.05.89
8.26.55 Geart Jorritsma 03.05.96 Lichtlopen Vught 01.08.20
8.26.57 Frank Ruitenbeek 26.08.60 AAC Amsterdam 12.09.85
8.26.5h Simon Blom 1955 Delta Sport Sittard 20.07.79
8.26.5h Robertjan de Graaf 04.02.73 PEC Amsterdam 31.07.92
8.26.63 Vincent Hoek 14.04.71 Avantri Lisse 01.05.93
8.26.66 Wouter Warndorff 16.07.91 Thor Vught 13.05.10
8.26.68 Joost Vollaard 28.01.72 Nijmegen Alphen 28.06.91
8.26.74 Mohammed Akoudad 06.11.72 Haag Atletiek Papendal 08.07.95
8.26.7h Walter van Rossum 1951 ROVS Utrecht 01.08.81
8.26.7h Frans Visser 1954 Liemers Papendal 07.07.82
8.26.7h Domien Brandsma 19.09.61 Fortuna Vlaardingen Leiden 18.06.86
8.26.7h Johan Smet 20.07.59 AAC Amsterdam 26.06.92
8.26.8h Aad Steylen 01.08.35 Shell 01.01.61
8.26.8h Peter Jansen 23.03.64 Sprint Vught 16.07.91
8.26.8h Michael Meyler 12.12.70 GVAV Rapiditas Amsterdam 13.08.93
8.26.91 Marco van Erp 23.01.93 Leiden Atletiek Utrecht 10.06.22
8.26.93 Bernard te Boekhorst 18.02.72 Phoenix Hilversum 10.09.00
8.27.01 Guus Huls 21.09.70 AAC Uden 14.05.98
8.27.08 Tom Hendrikse 11.08.98 AAC'61 Utrecht 18.07.20
8.27.1h Jos Koniuszek 1952 Sprint Sreda 12.06.83
8.27.1h Marinus Rosbergen 06.02.66 AV'40 Lisse 10.08.88
8.27.1h Gery van Huisstede 13.12.64 GAC Hilversum Amersfoort 01.07.92
8.27.25 Wesley vd Gouw 30.04.85 Prins Hendrik Vught 09.05.13
8.27.2h Léon Classen 01.08.60 Swift Neerpelt 06.05.83
8.27.2h Herman Jolink 1959 Liemers Amsterdam 04.07.87
8.27.2h Aarnoud Huisman 11.05.68 Horror Papendal 08.06.88
8.27.2h Casper Ravensbergen 19.04.66 Bataven Alphen 22.07.93
8.27.2h Patrick Weijers 09.01.70 Haasje Nijmegen 02.06.95
8.27.35 Roger Klingestijn 15.03.64 Unitas Rhede 02.07.86
8.27.36 Rik Goethals 20.11.92 Triathlon Utrecht 10.07.20
8.27.39 Wijnand Rijkenberg 30.10.84 Lycurgus Leiden 10.06.06
8.27.3h Honoré Hoedt 13.08.59 Ciko'66 Kerkrade 06.07.86
8.27.48 Tjerk Conijn 17.01.87 Lycurgus Utrecht 14.08.15
8.27.4h Kees Ruyter 20.11.57 NOP Papendal 16.07.75
8.27.4h Frans Smit 22.08.58 Liemers Papendal 08.07.81
8.27.53 Tim Bolink 09.04.92 AAC Utrecht 12.05.17
8.27.56 John Philipsen 21.09.74 Deurne Vught 10.05.01
8.27.57 Jorrit Cleij 22.06.87 Cifla Vught 14.05.15
8.27.58 Mojalefa Kloprogge 15.09.01 PAC Utrecht 13.05.22
8.27.61 Louran van Keulen 10.10.68 AAC Lisse 02.05.98
8.27.63 Bouke Onstenk 28.01.81 Hollandia Osterode am Harz 15.06.11
8.27.69 Patrick Franken 16.01.74 Unitas Tessenderlo 30.08.99
8.27.6h Barry Kneppers 1949 Noordkop Den Haag 02.08.78
8.27.6h Richard Litjens 1955 Sprint Roosendaal 02.09.78
8.27.71 Hessel Posthuma 30.08.82 Castricum Vught 29.05.03
8.27.75 Edwin de Leeuw 06.01.74 AV56 Sittard 25.07.92
8.27.76 Marijn vd Ploeg 25.08.73 Hellas Utrecht 16.08.96
8.27.78 Karsten Kruck 1978 Pegasus Vught 10.05.01
8.27.79 Marco Glastra 18.07.72 Vitalis Utrecht 15.08.97
8.27.7h Jaap van Duivenvoorde 27.02.63 Bataven Lisse 12.08.87
8.27.7h Harry Weinans 12.04.60 Nijmegen Nijmegen 10.05.89
8.27.7h Merlijn Trouw 13.01.71 AAC Amsterdam 26.06.92
8.27.87 Louis Dam junior 23.10.62 AAC Haarlem 24.07.92
8.27.91 Mike Teekens 16.12.88 Achilles Etten-Leur Utrecht 19.06.15
8.27.99 Roelof Flierman 30.12.76 Leiden Atletiek Leiden 10.06.00
8.27.9h Corné Haast 1959 Spado Breda 12.06.83
8.27.9h Ad Coolbergen 30.08.63 Haarlem Amsterdam 03.08.89
8.28.01 William Augustinus 04.04.67 Spartaan Lisse 04.05.91
8.28.01 Ralf Nieuwenhuizen 27.03.94 Rotterdam Atletiek Rotterdam 24.08.17
8.28.02 Ruud Sleper 1950 AV'34 Apeldoorn Papendal 15.08.84
8.28.10 Hans Bader 07.08.65 Phoenix Utrecht 14.06.94
8.28.1h Kees van Westerop 12.06.54 Phoenix Stiphout 25.05.82
8.28.27 Aart de Waard 1962 Typhoon Amsterdam 12.07.85
8.28.2h Hans Mens 1954 HAC Helmond Stiphout 22.09.77
8.28.2h Wim Ogink 1951 Hellas Utrecht 01.08.81
8.28.2h Jan van Rijthoven 21.02.61 AVR'69 Vught 21.08.86
8.28.2h Ton Baltus 28.12.65 Lycurgus Amsterdam 01.09.93
8.28.38 Jeroen Maas 29.11.82 Sprint Leiden 11.06.11
8.28.39 Henri ter Braak 1965 Liemers Utrecht 26.08.84
8.28.3h Ton Rovers 1953 Valkenswaard Stiphout 31.05.88
8.28.41 Jan Kortekaas 16.09.93 Leiden Atletiek Utrecht 16.08.96
8.28.48i Niels te Pas 01.01.96 LAAC Apeldoorn 23.02.20
8.28.49 Fred van Zoest 03.07.60 AV'47 Leiden 18.05.91
8.28.4h Erik Hopman 1960 Trias Heerhugowaard 12.06.84
8.28.4h Richard Zethof 1967 AVA'64 Lisse 12.08.87
8.28.57 Kees van Klink 02.08.56 Bataven Leiden 12.05.90
8.28.58 Lauran Beijens 16.09.92 Attila Utrecht 10.06.22
8.28.5h Ruud van Weerden 1963 TEC Vught 13.09.84
8.28.6h Henk Kalf 1947 GVAV Rapiditas Groningen 26.05.82
8.28.6h Hamady el Hossini 05.05.67 AV'34 Apeldoorn Papendal 09.09.92
8.28.6h Robert Boer 22.06.65 AVR Vught 01.07.93
8.28.88 Saïd Hayek 30.12.80 HAC Utrecht 30.08.13
8.28.93 Gijs Peters 21.02.85 Attila Vught 17.05.07
8.28.99 Kees Hordijk 1956 Haarlem Amsterdam 12.07.85
8.28.9h Albert-Jan Cohen Tervaart 1959 GVAV Rapiditas Groningen 08.06.83
8.29.0h Mijndert Blankenstein 02.01.30 Trekvogels 01.01.59
8.29.14 Jeroen Engels 07.05.83 Prins Hendrik Hilversum 07.07.13
8.29.1h Titus Mulder 15.05.61 Fortis Nijmegen 10.05.89
8.29.1h Wil Goessens 27.06.62 Unitas Sittard 15.07.89
8.29.1h René van Dijke 25.01.74 Parthenon Vught 19.05.94
8.29.26 Wesley Pauël 20.10.90 Castricum Leiden 12.06.10
8.29.2h Ad Diederen 15.09.60 Unitas Sittard 09.08.86
8.29.39i Mohammed Abdirachman 06.08.01 Cifla Apeldoorn 15.02.20
8.29.40 Remco Grasman 21.09.72 Almere'81 Leiden 14.06.97
8.29.4h Marco Eskes 1962 Waterland Beverwijk 24.07.87
8.29.55 Mischa Hermans 06.08.03 Unitas Kessel-Lo 06.08.22
8.29.5h Wil Rindt 1953 PSV Papendal 08.07.81
8.29.5h Jeroen van Erp 05.11.70 Haasje Nijmegen 02.06.95
8.29.62 Guus Reijngoud 19.04.88 Hellas Leiden 11.06.11
8.29.6h Ruud Onland 1955 MPM Hengelo 21.06.81
8.29.6h Rob Hoevenaars 11.06.74 Keien Vught 19.05.94
8.29.71 Colin Bekers 21.09.79 LTES Kessel-Lo 14.08.10
8.29.7h Bert van Delden 1953 AVR Den Haag 25.07.80
8.29.7h Mario vd Hoeven 1964 Haag Atletiek Den Haag 06.09.85
8.29.7h Veron Lust 21.01.63 Nea Volharding Amsterdam 26.06.92
8.29.81 Pepijn vd Westerlo 28.06.94 Eindhoven Atletiek Utrecht 10.06.22
8.29.89 Pim Lambregts 07.02.96 Swift Utrecht 16.07.21
8.29.8h José Orvalho 1948 Tion Papendal 27.06.79
8.29.8h Erik Kahls 24.06.67 Haarlem Beverwijk 24.07.87
8.29.8h Roeland vd Waardt 29.09.73 Altis Vught 19.05.94
8.29.9h Han Baauw 1963 Haarlem Beverwijk 24.07.87
8.29.9h Hans vd Voorden 04.11.62 Bataven Santpoort 20.05.88
8.29.9h Piet Kuijs 25.11.59 Castricum Papendal 12.09.90
8.30.01 Ismaïl Chamali 25.10.79 Improve RR Vught 17.05.07
8.30.05 Jeroen Kramer 02.06.63 AAC Luik 02.10.82
8.30.0h Paul Bekers 1959 GVAC Breda 12.06.83
8.30.0h Nico Langbroek 1958 Suomi Lisse 09.08.84
8.30.0h René Bouwmeester 08.06.61 Zaanland Amersfoort 27.05.87
8.30.0h Remco Peetoom 08.03.55 AAC Amsterdam 19.07.91
8.30.18 Benjamin Romkes 15.02.65 Zaanland Oordegem 01.07.06
8.30.1h Jos Renne 1957 Holland Leiden Sittard 25.08.78
8.30.1h Martin de Pater 1954 V&LTC Den Haag 26.06.79
8.30.1h Max van Wersch 1958 Achilles-Top Sittard 26.07.85
8.30.1h Gert van Bergen 01.08.64 AAC Amsterdam 26.06.92
8.30.1h Taco Wehrung 31.12.71 Unitas Vught 19.05.94
8.30.21 Mark Leeman 18.08.81 Phoenix Leiden 14.06.08
8.30.21 Abdiniini Hassan 1999 Cifla Utrecht 03.09.21
8.30.21 Paavo de Leng 2001 Groningen Atletiek Kessel-Lo 06.08.22
8.30.2h Nico vd Heyden 1963 Metro Den Haag 20.07.84
8.30.38 Joost vd Ende 19.02.88 Seven Hills Drunen 24.06.10
8.30.3h Joop van Engelen 1952 Sparta Den Haag 15.08.79
8.30.3h Kees vd Velde 1956 Hellas Utrecht 28.06.85
8.30.3h Arnold van Roermund 1963 Sprint Vught 27.08.85
8.30.3h Johan ten Kate 08.05.64 Sprinter Nijmegen 10.05.89
8.30.4h Vincent ter Laak 1960 Olympus'70 Nijmegen 24.08.83
8.30.52 Jan-Hendrik Neiser 1971 Hellas 01.01.96
8.30.56 Fausto Sassen 14.02.73 Scopias Venlo 08.07.93
8.30.63 Jeroen Veldhuis 20.10.75 AAC Oordegem 02.07.11
8.30.63 Léon Graumans 25.08.88 Phoenix Utrecht 10.08.12
8.30.7h Steven Wijker 1967 Trias Beverwijk 24.07.87
8.30.7h Hans Koenekoop 11.05.65 AAV'36 Den Haag 08.06.88
8.30.7h Clemens Vollenbergh 27.08.63 Keien Breda 04.09.90
8.30.7h Ton Klerkx 1960 Weert Hechtel 26.07.95
8.30.81 Mark Pacqué 26.04.82 Sparta Leiden 09.06.01
8.30.8h Anton Jonkers 2028 Sprint 01.01.56
8.30.8h Jan Honcoop 1943 Hellas Papendal 08.07.81
8.30.8h Peter Schouw 23.03.65 V&LTC Den Haag 08.06.88
8.30.94 Job Dusch 16.12.81 Scopias Vught 10.05.00
8.30.97 Stijn Boek 31.01.75 Spirit Lelystad Groningen 25.06.93
8.30.9h Henry Polman 1960 Liemers Nijmegen 26.06.81
8.30.9h Koen Dudink 20.11.62 SAV Amsterdam 06.05.88
8.30.9h Henk Klop 18.04.62 Fortuna Vlaardingen Middelburg 06.07.88
8.31.00 Tom Koetsenruiter 12.08.93 Thor Vught 02.06.11
8.31.10 Wilbert van Vliet 03.01.89 Seven Hills Breda 18.08.07
8.31.11 Sobhe Abdelhak Haag Atletiek Lisse 08.05.04
8.31.15 Cain Rutgers 01.11.99 Phanos Utrecht 10.06.22
8.31.1h Piet de Vries Lionitas Den Haag 20.06.78
8.31.1h Stefan Beerepoot 24.07.71 Hollandia Amsterdam 10.09.93
8.31.2h Wim Paardekoper 15.09.65 Hague RR Naaldwijk 22.07.92
8.31.37i Okke-Jan Bosker 09.10.65 GVAV Rapiditas Den Haag 04.02.89
8.31.3h Peter Wielaard 14.12.67 Hellas Vught 19.05.94
8.31.42 Stefan Hulisz 22.08.74 Bataven Hengelo 05.06.95
8.31.42 Marco Ramaekers 02.08.75 PSV Vught 20.05.04
8.31.48 Jos Sukel 14.06.75 Prins Hendrik Leiden 13.06.98
8.31.4h Fons Siemonsma 1957 AV'55 Den Haag 15.08.79
8.31.4h Hans Vrolijk 1953 Sparta Den Haag 29.07.83
8.31.4h Ron vd Linde 1962 Sliedrecht Sport Vlissingen 22.09.84
8.31.4h John Boogaard 02.06.63 SAV Amsterdam 26.06.92
8.31.51 Danny Koppelman 13.02.97 ACO/Van Elderen Utrecht 09.08.19
8.31.5h Peter Wezel 1955 Bataven Den Haag 23.09.80
8.31.5h Rein Merkenhof 1952 Vitesse Utrecht 11.07.86
8.31.5h Toine van Leent 24.10.60 Sprint Stiphout 23.05.89
8.31.6h Ton van Hoesel 1952 Attila Roosendaal 10.05.78
8.31.6h Siem Boekel 05.09.61 Hera Den Haag 08.06.83
8.31.6h Mike Binks 1955 Afcent Striders Sittard 04.08.84
8.31.6h Bob vd Rhee 1962 Metro Amsterdam 28.08.87
8.31.6h Henk Janssen 11.02.55 Kronos Hengelo 29.06.88
8.31.7h Wilbert vd Bosch 1961 Sprint Vught 27.08.85
8.31.8h Jeroen Deen 20.09.68 SAV Amsterdam 26.06.92
8.31.8h Angelo Timas 04.09.67 AAC Amsterdam 13.08.93
8.31.96 Erik Bakker 15.04.70 Spartaan Lisse 04.05.91
8.31.97 Rob Bravenboer 19.12.70 Prins Hendrik Tessenderlo 24.08.02
8.31.99 Erik Leusink 04.07.89 HAC'63 Utrecht 15.07.16
8.31.9h Paul de Greef 1961 Tartlétos Vught 27.08.85
8.32.0h Paul Grimbergen 28.04.57 Spartaan Den Haag 20.07.84
8.32.0h Fred Kooiman 07.02.66 Sliedrecht Sport Amsterdam 06.05.88
8.32.10 Erwin Harmes 30.10.81 Dynamica Goes 15.08.14
8.32.14 Rick van Laarhoven 28.07.78 RKHAV Vught 10.05.01
8.32.14 Stijn van Geene 1998 Phanos Vught 30.05.19
8.32.1h Henk Salentijn 1958 Swift Neerpelt 19.08.83
8.32.1h Ivo vd Maarel 1966 Nijmegen Stiphout 05.06.84
8.32.1h Maarten van Maanen 1961 Bataven Utrecht 11.07.86
8.32.1h Henk Ravensbergen 12.10.56 Bataven Leiden 13.06.90
8.32.23 Cas Wille 2001 Phoenix Eindhoven 24.07.21
8.32.27 Jan-Hendrik van Steensel 17.05.71 Leiden Atletiek Leiden 10.06.00
8.32.2h Peter Appelman 29.06.56 Trias Heerhugowaard 17.06.84
8.32.30 Niels de Bruin 07.12.79 BAV Utrecht 08.06.07
8.32.31 Hylke vd Gaast 28.09.66 Bataven Papendal 08.07.95
8.32.39 Henk Smit 1959 PSV Papendal 13.08.86
8.32.43 Rick Paffen 1996 Atletiek Maastricht Nijmegen 29.05.21
8.32.47 Robert Jongh 05.10.71 Hellas Tessenderlo 30.08.97
8.32.4h Pieter Wouda 1947 Horror Drachten 24.08.77
8.32.4h Jan Sinnige 1958 DEM Krommenie 09.08.81
8.32.50 Rafik Boulaabi 08.09.79 Sparta Waasland 01.06.00
8.32.50i Richard Smulders 2000 PSV Den Haag 27.02.94
8.32.54 Roman Vinken 02.10.72 STAP Kerkrade 22.07.00
8.32.5h Herman Kromhout 05.02.46 V&LTC Den Haag 03.09.82
8.32.5h Rob van Schooten 28.07.55 AAV'36 Amsterdam 28.08.87
8.32.5h Theo Kuunders 15.08.60 Deurne Vught 13.09.88
8.32.5h Luuk Steenbergen 08.12.62 Bataven Amsterdam 10.08.90
8.32.61 Bert Wenker 1963 Holland Leiden Papendal 13.08.86
8.32.62 Jaco Luijendijk 18.03.76 Leiden Atletiek Vught 29.05.03
8.32.65 Jeroen Zeinstra 06.02.75 LGPK Vught 16.05.05
8.32.6h NN Giling Olympus 01.01.61
8.32.6h Hein Veld 1942 AVON Sittard 14.08.77
8.32.70 Gijs Jacobs 06.04.87 HAC Helmond Vught 17.05.07
8.32.7h Willy Roox 1953 Kimbria Dülken 05.08.78
8.32.7h Fred Oudshoorn 1951 V&LTC Den Haag 26.06.79
8.32.7h Johan de Vieger 1958 Marathon Den Haag 15.06.84
8.32.7h Marco Peeters 15.02.61 Olympia Eindhoven Sittard 05.08.89
8.32.84 Rob Brouwer 1959 AAC Amsterdam 12.07.85
8.32.86 Jack Hopmans 28.12.67 Spado Etten-Leur 26.08.97
8.32.8h Richard Spierenburg 1934 Memphis 01.01.60
8.32.8h Huib Dalebout 1955 AV'56 Vlissingen 23.09.84
8.32.94 John Houter 1961 SAV Amsterdam 12.07.85
8.32.9h Jacques Valentin 06.09.55 Olympus'70 Den Haag 19.06.80
8.33.00 Rien van Blankers 1958 Ciko'66 Papendal 15.08.84
8.33.01 Nabil Karimi 25.12.79 Typhoon Leiden 09.06.01
8.33.0h Joop Keizer 11.06.41 Atos Amsterdam 12.06.64
8.33.0h Arne Evers 1947 AAC Papendal 27.06.79
8.33.0h Peter te Lintelo 13.10.63 Tion Papendal 12.09.90
8.33.10 Jan-Willem Schaar 24.08.75 Parthenon Dordrecht 27.06.03
8.33.11 Adnan Naanaa 23.03.80 AAC Hilversum 25.05.05
8.33.15 Simon de Jong PSV Brussel 09.07.95
8.33.17 Leonard van Putten 10.07.76 Flakkee Waasland 01.06.00
8.33.17 Gerwin vd Hurk 03.06.86 Prins Hendrik Vught 17.05.07
8.33.1h Arno Körmeling 1956 Sisu Papendal 22.04.79
8.33.1h Harry Ruitenbeek 17.01.57 AAC Utrecht 29.06.84
8.33.1h Rian vd Broeke 23.02.61 Atletica Vlissingen Roosendaal 14.06.89
8.33.21 Peter-Jan Hardenbol 03.11.91 Hellas Hilversum 09.07.17
8.33.22 Fabian ten Kate 29.07.92 Vitalis Vught 10.05.18
8.33.2h Jan-Willem Boogman 08.02.52 Hellas Utrecht 22.05.79
8.33.2h Jack Spijkerboer 1953 GM Best Papendal 27.06.79
8.33.2h Wessel Koopmans 01.04.62 DOS Kampen Amersfoort 09.05.90
8.33.2h Edwin Alferink 03.11.73 Fortis Nijmegen 02.06.95
8.33.3h Norbert Groenewegen 07.05.59 Sparta Den Haag 20.07.84
8.33.3h Jos Mols 26.11.62 Nijmegen Nijmegen 03.05.91
8.33.53 Abraham Zewdie 22.08.64 Hellas Utrecht 16.08.96
8.33.5h Peter van Marrewijk 05.06.63 Olympus'70 Vlissingen 22.07.84
8.33.62 Henk van Eck 14.10.56 GAC Gemert Stiphout 15.06.93
8.33.64 Cor Brandwijk 17.06.68 Holland Leiden Lisse 04.05.91
8.33.67 Ronald Cockx 03.09.94 DJA Eindhoven 24.07.21
8.33.6h Gerard Bras 1952 AV'56 Den Haag 02.08.78
8.33.73 Marco Vermond 08.05.86 Seven Hills Uden 03.07.04
8.33.74 Arne Mulder 20.06.90 PEC Utrecht 13.07.18
8.33.7h Paul van Diepen 1954 AAC Papendal 27.06.79
8.33.81 Michael Doeser 05.02.69 Typhoon Uden 14.05.98
8.33.82i Elly van Hulst 09.06.59 FSTC Boedapest 04.03.89
8.33.8h Cor vd Burgt HAC Helmond 01.01.70
8.33.8h Hans Gaertner 20.06.72 Nijmegen Papendal 12.09.90
8.33.8h Paul Kruithof 16.02.65 Energie Wespelaar 09.08.91
8.34.05 Jesse Kayser 20.11.82 Phoenix Leiden 11.06.05
8.34.0h Martin Beck 1953 AAC Nijmegen 07.09.77
8.34.0h Edwin vd Berg 13.05.62 Phoenix Utrecht-O 29.06.84
8.34.13 Richard Bock 26.02.71 PSV Kerkrade 06.06.90
8.34.13 Tecle Mekonnen 24.05.82 Nijmegen Atletiek Sint-Niklaas 05.07.15
8.34.14 Léon Verheyen 1957 Tartlétos Papendal 15.08.84
8.34.17 Sam Kraaijeveld 1999 Passaat Utrecht 16.07.21
8.34.24 Michiel de Jong 12.07.73 Impala Drachten 11.09.96
8.34.24 Rens Dekkers 26.06.69 Hera Vught 17.05.07
8.34.29 Peter Heusschen 09.01.76 Venray Vught 20.05.04
8.34.2h Hans Spitzen 1952 Steenwijk Nijmegen 07.09.77
8.34.2h Renaldo Mercelina 1946 AAC Amsterdam 01.08.84
8.34.2h Kees vd Put 02.05.57 Scorpio Breda 11.05.89
8.34.2h Ger Zwartendijk 04.04.69 Sprint Tilburg 12.09.91
8.34.2h Erik Jans 03.03.76 Keien Uden 10.09.97
8.34.33i Roger Smeets 23.08.73 Caesar Düsseldorf 08.02.03
8.34.35 Sander van Elk 2001 Leiden Atletiek Utrecht 13.05.22
8.34.39 Niek den Exter 15.02.92 Duffel Ertvelde 17.06.17
8.34.3h JW Keesom AV'23 01.01.60
8.34.3h Bert van Exsel 1954 Sprint Roosendaal 05.06.79
8.34.41 Susan Kuijken 08.07.86 Seven Hills/Cifla Birmingham, GB 20.08.17
8.34.4h Henk Cysouw 1959 Sprint Breda 12.06.83
8.34.4h Ben Kerkvliet 1941 Bataven Den Haag 15.06.84
8.34.4h Kees-Jan Bongaertz 14.06.71 V&LTC Amsterdam 19.05.88
8.34.4h Kees van Dommele 15.09.49 Haarlem Santpoort 20.05.88
8.34.4h Walter Zuyderduin 04.02.64 AAC Amsterdam 28.05.93
8.34.50 Klaas-Jan Hofstra 18.07.65 Impala
8.34.51 Jack vd Broek 1965 GVAC Rotterdam 31.05.84
8.34.5h Johan Manders 1962 Jasper Sport Sittard 25.07.86
8.34.5h Paul Chardon 1954 Sprint Vught 20.08.87
8.34.5h John van Wieringen 1963 Bataven Leiden 29.08.87
8.34.5h Wilfried van Meer 10.04.66 Scorpio Breda 21.08.88
8.34.64 Merlijn vd Velden 07.01.03 Cifla Utrecht 10.06.22
8.34.6h Paul Verra Haarlem 01.01.56
8.34.6h Gerard Mentink 1951 Daventria Deventer 16.04.77
8.34.6h Abdoella Boechmala 1951 PEC Den Haag 19.06.80
8.34.75 Khalid Mokhtari 09.07.93 PAC Utrecht 10.06.22
8.34.7h Zeger de Ruiter 1952 Typhoon Utrecht 29.05.84
8.34.82 Wouter Hagemeyer 1950 Hellas Papendal 15.08.84
8.34.84 Pim Gouw 27.12.85 Zuidwal Hilversum 25.05.05
8.34.8h Wim Hol 1941 Hercules Den Haag 15.08.69
8.34.8h Jos vd Boer 1948 Sprint Roosendaal 02.09.78
8.34.8h Frans Burger 1957 Spado Stiphout 26.05.82
8.34.8h Hans vd Griendt 17.07.67 Scheldesport Vlissingen 15.09.90
8.34.8h Jacco Schipperen 16.09.67 Sprint Etten-Leur 09.06.92
8.34.92 Ruud Boom 03.01.91 Tion Lisse 05.05.12
8.34.96 Erwin Palsma 1963 Lycurgus Amsterdam 12.07.85
8.34.96 Rogier Rijkenberg 08.03.78 Lycurgus Tessenderlo 30.08.97




Terug naar startpagina Nederlandse Ranglijsten

Back to frontpage of Dutch Rankings


Terug naar startpagina Atletiek

Back to frontpage of Track & Field


Terug naar Indexpagina Atletiek

Back to Index page of Track & Field