Nederlandse ranglijsten 3000 en 5000 meter mannen en vrouwen, jaar 1999


                                                       Versie: 18 februari 2009, 16.55 uur


                                                    Copyright   © 1999- 2009 by Michel Franssen


                          Mannen 3000 meter:

07.45.44 Kamiel Maase             Leiden Atletiek    Leiden        12.06.99 
07.46.52 Marko Koers              AV Nijmegen        Leiden        12.06.99 
07.52.49 Sander Schutgens         Pegasus            Rhede         18.06.99 
07.54.17 Martin Lauret            Ciko '66           Rhede         18.06.99 
08.01.99 Gertjan Liefers          AV '34             Nijmegen      21.05.99
08.02.08 Sander Schutgens         Pegasus            Bitburg       21.05.99 
08.02.22 Ramses Bekkenk           Leiden Atletiek    Leiden        12.06.99 
08.02.42 Remco Kortenoeven        PH                 Leiden        12.06.99 
08.03.14 Jeroen van Damme         Achilles-EL        Leiden        12.06.99 
08.07.16 Koen Raymaekers          Hellas             Vught         13.05.99 
08.07.42 Jeroen Broekzitter       Hellas             Amsterdam     02.07.99 
08.15.28 Bob Winter               Lycurgus           Den Haag      21.02.99 
08.15.56 Stan Rijken              PH                 Den Haag      21.02.99 
08.15.58 Ronald vd Blink          Nijmegen           Den Haag      21.02.99 
08.18.78 Ramses Bekkenk           Leiden Atl         Den Haag      23.01.99
08.18.1h Christian Fischer        Pegasus            Oedt          19.05.99
08.18.2h Marc Corstjens           Pegasus            Gent          14.02.99 
08.19.79 Koen Raymaekers          Hellas Utrecht     Den Haag      14.02.99 
08.22.79 Ruud vd Oetelaar         Sprint/PSV         Den Haag      23.01.99 
08.23.15 Casper Dirks             Argo77             Den Haag      21.02.99 
08.26.73 Michiel Otten            PH                 Den Haag      21.02.99 
08.26.98 Rob Detert               AV34A              Den Haag      31.01.99 
08.27.30 Casper Dirks             Argo77             Den Haag      31.01.99 
08.27.35 Jeffrey Sullivan         Haarlem            Den Haag      23.01.99 
08.27.69 Patrick Franken          Unitas             Tessenderlo   30.08.99
08.28.23 Mark van Maaren          PH                 Den Haag      21.02.99 
08.28.80 Casper Dirks             Argo77             Den Haag      23.01.99 
08.29.70 Bart Hoogeboom           GVAV               Den Haag      21.02.99 
08.32.96 Rob Detert               AV'34              Hoorn         15.05.99 
08.34.90 Erik Negerman            Lionitas           Hoorn         15.05.99 
08.36.47 Said Serifi Kanfaoui     Gouda              Hoorn         15.05.99 
08.39.00 Stefan Beumer            AV '34             Den Haag      14.02.99 
08.42.64 Patrick Stitzinger       AV '34             Sittard       24.05.99 
08.43.28 Barend Derriks           Castricum          Den Haag      14.02.99 
08.44.42 Rudy vd Oetelaar         PSV                Sittard       14.08.99 
08.45.50 Roy van Son              Pegasus            Roermond      26.06.99 
08.46.65 Tony Meyers              AV Unitas          Sittard       24.05.99 
08.47.35 Huub Kurvers             Caesar             Sittard       24.05.99 
08.48.17 Dirk de Heer             AAC '61            Den Haag      14.02.99 
08.49.85 Marcel Tesselaar         Hera               Hoorn         15.05.99 
08.50.46 Renzo Roumen             Caesar             Roermond      26.06.99 
08.51.46 Ron Wijnen               AV Caesar          Roermond      26.06.99 
08.51.95 Mark Pacque              Haag Atl.          Zevenaar      11.06.99 
08.51.97 Job Dusch                Scopias            Den Haag      14.02.99 
08.52.03 Roy van Son              ADRT Pegasus       Sittard       24.05.99 
08.52.86 Mark Jaspers             AV34M              Kerkrade      07.08.99 
08.53.66 Klaas Smit               Edam               Den Haag      14.02.99 
08.53.84 Peter Stolk              PSV                Sittard       24.05.99 
08.54.18 Carl de Bont             Caeser             Den Haag      14.02.99 
08.54.76 Geert Jan Wassink        Rotterdam          Zevenaar      11.06.99 
08.54.79 Paul Hagedoren           Unitas             Sittard       14.08.99 
08.55.80 Marc Peters              Prins Hendrik      Den Haag      14.02.99 
08.56.00 Joost Blokland           Gouda              Zevenaar      11.06.99 
08.57.17 Paul Hagedoren           Unitas             Sittard       14.08.99 
08.57.97 Job Dusch                Scopias            Eindhoven     25.04.99 
08.58.76 Patrick Stitzinger       AV '34 Maastricht  Den Haag      14.02.99 
08.58.90 Dave Lommen              Pegasus            Düsseldorf    06.02.99
08.59.68 P Heusschen              HAC                Roermond      26.06.99 
08.59.99 Ad Onnink                Rotterdam          Den Haag      30.01.99 
09.00.76 Ron Wijnen               Caesar             Sittard       24.05.99 
09.00.95 Marc vd Koelen           Nijmegen           Zevenaar      11.06.99 
09.01.31 Henk van Eck             HAC                Sittard       14.08.99 
09.02.31 NN vd Laan               Almere             Den Haag      30.01.99 
09.02.44 Bas Verduyn              AV '34             Den Haag      14.02.99 
09.02.92 Jody Tesselaar           Hera               Hoorn         15.05.99 
09.04.47 Danny Hendrix            Caesar             Sittard       14.08.99 
09.06.56 Dolf vd Voort            Hellas             Hoorn         15.05.99 
09.06.66 Mark Pacqué              Haag Atletiek      Den Haag      14.02.99 
09.06.70 Michel Brons             Almere 81          Zevenaar      11.06.99 
09.07.62 Harry Kamphuis           Achilles Top       Sittard       24.05.99
09.08.33 Job Dusch                Scopias            Düsseldorf    06.02.99
09.12.03 Sven de Vries            SAV                Den Haag      14.02.99 
09.13.59 Joost Blokland           Gouda              Den Haag      14.02.99 
09.14.35 Carl de Bont             Caesar             Sittard       24.05.99 
09.14.91 Christiaan Henet         Ciko'66            Sittard       14.08.99 
09.15.58 Marc vd Koelen           Nijmegen           Den Haag      14.02.99 
09.15.67 Renzo Roumen             Caesar             Sittard       24.05.99 
09.16.94 Sven de Vries            SAV                Zevenaar      11.06.99 
09.18.02 Leon van Ravenstein      AV Helden          Roermond      26.06.99 
09.20.11 Danny ten Kulve          AV 34 A            Zevenaar      11.06.99 
09.20.82 Hessel Posthuma          Castricum          Zevenaar      11.06.99 
09.22.28 Martijn Fonville         Lycurgus           Den Haag      14.02.99 
09.22.72 Martijn Maas             Suomi              Zevenaar      11.06.99 
09.23.25 Jan vd Winkel            Swift              Roermond      26.06.99 
09.23.48 Mark Peters              P.H.               Eindhoven     25.04.99 
09.24.69 Martijn Fronville        Lycurgus           Zevenaar      11.06.99 
09.24.89 Ad Versnick              Almere             Den Haag      30.01.99 
09.25.92 Hessel Posthuma          Castricum          Den Haag      14.02.99 
09.27.42 Peter Vlaarkamp          Castricum          Den Haag      30.01.99 
09.27.67 Anton Costeris           AVC 55             Zevenaar      11.06.99 
09.28.39 Michel Brons             Almere '81         Den Haag      14.02.99 
09.28.72 Jeanpierre Jaros         Heer               Sittard       24.05.99 
09.29.31 Guus Gilsing             HAC                Zevenaar      11.06.99 
09.29.81 Koen Joosse              PSV                Sittard       24.05.99 
09.30.45 Stef Derriks             Castricum          Zevenaar      11.06.99 
09.34.52 Stef Derriks             Castricum          Den Haag      14.02.99 
09.34.94 Rob Wassenberg           AV Unitas          Sittard       24.05.99 
09.35.53 Martijn van Leeuwen      Catricum           Zevenaar      11.06.99 
09.36.66 Sjef Verbruggen          Trithlon           Zevenaar      11.06.99 
09.37.26 Patrick Franken          AV Unitas          Sittard       24.05.99 
09.44.30 Tonny Herben             Kimbria            Roermond      26.06.99 
09.44.36 Frank Hensgens           AV STB             Düsseldorf    06.02.99 
09.44.52 Jan-Jouke Vos            AVC 55             Zevenaar      11.06.99 
09.44.61 Levi Sars                O.S.S.Volo         Eindhoven     25.04.99 
09.46.63 Theo Peeters             AVV                Roermond      26.06.99 
09.47.58 Ron Stroeken             Scopias            Düsseldorf    06.02.99 
09.47.90 Martijn van Leeuwen      Castricum          Den Haag      14.02.99 
09.50.14 Luc de Rooy              AV Caesar          Düsseldorf    06.02.99 
09.53.98 Jan van Schijndel        Keien              Eindhoven     25.04.99 
09.54.44 W Westera                Achilles Top       Sittard       24.05.99 
09.56.51 Peer Pulles              Unitas             Eindhoven     25.04.99 
09.58.83 Michel vd Wall           AV Unitas          Düsseldorf    06.02.99 
10.04.27 Rob Wassenberg           AV Unitas          Düsseldorf    06.02.99 
10.05.03 Michel Visschers         AV Unitas          Sittard       24.05.99 
10.07.35 Hans Bergers             AV Caesar          Düsseldorf    06.02.99 
10.09.47 Jack Vleeshouwers        AV Unitas          Sittard       24.05.99 
10.09.64 Bart Gerrits             H.A.C.             Eindhoven     25.04.99 
10.09.92 Zef Budzijn              AV Unitas          Sittard       24.05.99 
10.11.34 Ervin Meijer             Kimbria            Sittard       24.05.99 
10.11.71 Rene Marechal            A.V.Weert          Eindhoven     25.04.99 
10.13.68 Harold vd Veerdonk       Unitas             Sittard       14.08.99 
10.13.70 Leo Kokkelkorn           STB                Sittard       14.08.99 
10.14.56 Flip Versteegen          De Komeet          Düsseldorf    06.02.99 
10.16.92 J Vleeshouwers           Unitas             Roermond      26.06.99 
10.16.94 Zef Budzijn              Unitas             Roermond      26.06.99 
10.22.60 Peer Pulles              AV Unitas          Düsseldorf    06.02.99 
10.30.34 Boy Possen               Achill.Top         Eindhoven     25.04.99 
10.38.07 Frank la Haye            Achilles Top       Sittard       24.05.99 
10.38.86 Michiel Verstraten       Helden             Sittard       14.08.99 
10.42.20 Bennie Groenen           A.V.V.             Eindhoven     25.04.99 
10.43.52 Wil Dijkstra             Unitas             Roermond      26.06.99 
10.49.54 Harold vd Veerdonk       Unitas             Roermond      26.06.99 
10.51.71 Baree Achaki             Caesar             Eindhoven     25.04.99 
10.53.64 NN vd Briel              Kimbria            Sittard       24.05.99 
10.53.84 Joris van Vlerken        G.V.A.C.           Eindhoven     25.04.99 
10.55.89 Joop Keizer              Atos               Den Haag      30.01.99 
11.13.08 Oscar Mulder             P.S.V.             Eindhoven     25.04.99 
11.25.09 Jordie Rinia             AV '34             Düsseldorf    06.02.99 
11.26.27 Menkes vd Briel          Kimbria            Düsseldorf    06.02.99 
11.47.11 Dennis Fraters           Scopias            Düsseldorf    06.02.99 
11.50.34 Casper vd Gugten         Kimbria            Düsseldorf    06.02.99 
12.30.13 Mark Bruynen             Helden             Düsseldorf    06.02.99 
12.35.15 Bart Oldenhof            Scopias            Düsseldorf    06.02.99


                             Mannen 5000 meter:

13.25.17     Kamiel Maase              Leiden Atl         Hechtel       07.08.99      
13.39.85     Kamiel Maase              Leiden Atl         Apeldoorn     27.06.99      
13.40.87     Sander Schutgens          Pegasus            Kassel        23.06.99      
13.42.46     Sander Schutgens          Pegasus            Hechtel       07.08.99      
13.45.34     Martin Lauret             Ciko '66           Papendal      10.07.99      
13.50.19     Martin Lauret             CIKO'66            Apeldoorn     27.06.99      
13.53.62     Martin Lauret             Ciko '66           Uden          03.07.99      
13.58.71     Sander Schutgens          Pegasus            Apeldoorn     27.06.99      
13.59.14     Remco Kortenoeven         PH Vught           Utrecht       04.09.99      
14.02.89     Koen Raijmakers           Hellas             Uden          03.07.99  NJR    
14.03.10     Remco Kortenoeven         Pr.Hendrik         Apeldoorn     27.06.99      
14.03.88     Jeroen van Damme          Achilles           Uden          03.07.99      
14.08.80     Remco Kortenoeven         Pr Hendrik         Uden          03.07.99      
14.09.48     Remco Kortenoeven                            Hechtel       07.08.99      
14.10.85     Hugo Vd Broek                                Hechtel       07.08.99      
14.12.64     Marcel Versteeg           Haag Atletiek      Lathi         06.06.99      
14.13.22     Stan Rijken                                  Hechtel       07.08.99      
14.13.58     Stan Rijken               Pr.Hendrik         Apeldoorn     27.06.99      
14.15.65     Casper Vroemen            Sprint             Papendal      10.07.99      
14.16.12     Koen Raymaekers           Hellas             Apeldoorn     27.06.99      
14.17.13     Toon Heeren               Achilles           Apeldoorn     27.06.99      
14.17.26     Ramses Bekkink            Leiden atletiek    Utrecht       04.09.99      
14.18.30     Jeroen Broekzitter        Hellas             Utrecht       06.08.99      
14.18.45     Michiel Otten                                Hechtel       07.08.99      
14.21.00     Jeroen Broekzitter        Hellas             Utrecht       13.08.99      
14.22.02     Michiel Otten             Pr Hendrik         Uden          03.07.99      
14.22.70     Ronald vd Blink           AVN                Utrecht       04.09.99      
14.23.89     Jeffrey Sullivan          Haarlem            Uden          03.07.99      
14.25.36     Cor Datema                GVAV               Utrecht       04.09.99      
14.27.12     Koen Raymakers            Hellas             Zevenaar      11.06.99      
14.28.43     Stan Rijken               Prins Hendrik      Utrecht       04.09.99      
14.28.62     Mark van Maaren                              Hechtel       07.08.99      
14.29.06     Peter vd Velden           P.S.V.             Eindhoven     24.07.99      
14.29.30     Joep Tichelaar            Seven Hill         Zevenaar      11.06.99      
14.30.83     Joep Tigchelaar           SHRT               Uden          03.07.99      
14.30.90     Hugo vd Broek             Castricum          Apeldoorn     27.06.99      
14.31.48     Jeffrey Sullivan          AV Haarlem         Apeldoorn     27.06.99      
14.31.60     Mark van Maaren           Pr Hendrik         Uden          03.07.99      
14.33.66     Ruud vd Oetelaar          PSV                Zevenaar      11.06.99      
14.33.71     Evert Gielen                                 Hechtel       07.08.99      
14.33.77     Jack van Avendonk                            Hechtel       07.08.99      
14.34.71     Noël Keijzers             AAC                Utrecht       04.09.99      
14.35.36     Guus Janssen              AVN                Utrecht       04.09.99      
14.36.39     Henri Tibben              GVAV               Utrecht       04.09.99      
14.36.55     Luc Krotwaar              Hellas             Apeldoorn     27.06.99      
14.36.97     Said Serifi Kanfouni      AV Gouda           Utrecht       04.09.99      
14.37.49     Paul Hagedoren            AV Unitas          Sittard       10.07.99      
14.38.20     Guus Huls                 AAC                Utrecht       04.09.99      
14.38.70     Erik Negerman             Lionitas           Apeldoorn     27.06.99      
14.39.72     Paul Hagedoren            Unitas             Apeldoorn     27.06.99      
14.40.13     Jack van Avendonk         Attila             Uden          03.07.99      
14.41.57     Michiel Otten             Pr.Hendrik         Apeldoorn     27.06.99      
14.44.23     Mark van Maaren           Pr.Hendrik         Apeldoorn     27.06.99      
14.44.32     Bernard te Boekhorst      Phoenix            Utrecht       13.08.99      
14.44.93     Bob Winter                Lycurgus           Utrecht       04.09.99      
14.45.70     René van Dijke            Parthenon          Uden          03.07.99      
14.45.79     Ad Peeters                PSV                Uden          03.07.99      
14.45.95     Hakim Najib               Haag Atletiek      Utrecht       04.09.99      
14.46.54     Henry Tibben              GVAV-Rap           Uden          03.07.99      
14.46.58     Marco Ramakers            AV Weert           Utrecht       04.09.99      
14.46.94     Daan Kers                 Ciko'66            Eindhoven     24.07.99      
14.47.28     Henry Tibben              Rapiditas          Utrecht       06.08.99      
14.47.61     Gerben IJpelaar           Attila             Apeldoorn     27.06.99      
14.47.67     Ad Peeters                                   Hechtel       07.08.99      
14.47.75     Gerben Ypelaar            AV Attila          Rotterdam     20.06.99      
14.47.93     Gerben Ypelaar            Attila             Uden          03.07.99      
14.48.29     Timothy Karanu            Argo '77           Utrecht       04.09.99      
14.49.00     Jeroen van Damme          Achilles           Apeldoorn     27.06.99      
14.49.81     Peter Res                 AV Castricum       Utrecht       04.09.99      
14.52.10     Armand vd Smissen         Ciko'66            Uden          03.07.99      
14.52.58     Mark van Maaren           Pr Hendrik         Rotterdam     20.06.99      
14.52.7h     Hugo vd Broek             Castricum          Santpoort     09.05.99      
14.53.05     Jan Kortekaas             Leiden Atl         Uden          03.07.99      
14.53.21     Stef Harweg               t Haasje           Utrecht       04.09.99      
14.53.3h     Renier Burgemeester       Parthenon          Eindhoven     27.04.99      
14.53.46     Mark Pacque               Haag Atletiek      Utrecht       04.09.99   JB   
14.53.50     Martin Lauret             Ciko'66            Uden          20.06.99      
14.54.73     Mohammed Raggani          Leiden Atletiek    Utrecht       06.08.99      
14.55.68     Christian Bakker          PSV                Uden          03.07.99      
14.55.91     Tony Meyers               AV Unitas          Rotterdam     20.06.99      
14.56.21     Stef Herreweg             't Haasje          Utrecht       14.05.99      
14.56.45     Raymond vd Wel            PSV                Rotterdam     20.06.99      
14.56.64     Klaas Smit                                   Hechtel       07.08.99      
14.57.72     Colin Beekers             AV Sprint          Rotterdam     20.06.99      
14.59.59     Twan Lensen                                  Hechtel       07.08.99      
15.00.17     Ruud vd Oetelaar          PSV                Uden          03.07.99      
15.00.27     Christian Hemstede                           Hechtel       07.08.99      
15.00.58     Henry Tibben              Rapiditas          Utrecht       14.05.99      
15.01.07     Dirk de Heer              Argo '77           Utrecht       04.09.99      
15.01.34     Evert Gielen              Ach Top            Uden          20.06.99      
15.01.43     Guus Janssen              Nijmegen           Uden          20.06.99      
15.01.44     Rafik Boulaabi            Sparta             Uden          03.07.99      
15.01.58     Rob vd Want               RA                 Rotterdam     20.06.99      
15.02.04     Gerben Ypelaar            Attila             Vught         09.05.99      
15.03.59     Guus Janssen              AVNijmegen         Uden          03.07.99      
15.03.84     Jack van Avendonck        Attila             Apeldoorn     27.06.99      
15.04.63     Louis Pearson             NOP                Utrecht       04.09.99      
15.06.16     Twan Lensen               SHRT               Uden          03.07.99      
15.06.22     Ruud Moelands             Sprint             Vught         09.05.99      
15.06.84     David Hemstede                               Hechtel       07.08.99      
15.07.17     Job Dusch                 Scopias            Uden          03.07.99      
15.07.58     Ruud Berepoot                                Hechtel       07.08.99      
15.08.03     Michel Doeser             Typhoon            Uden          03.07.99      
15.08.42     Colin Bekers              Sprint             Uden          03.07.99      
15.08.66     Herman Couperus           AV Gouda           Utrecht       06.08.99      
15.08.72     Norbert Groot             Tartletos          Utrecht       04.09.99      
15.09.12     Louis Dam                                    Hechtel       07.08.99      
15.09.48     Rob vd Want               RA                 Vught         09.05.99      
15.09.49     Peter Hopman                                 Hechtel       07.08.99      
15.10.02     Dirk de Heer              ARGO'77            Uden          03.07.99      
15.10.18     Jack Hopmans              Spado              Utrecht       04.09.99      
15.10.53     Rafik Boulabi             Sparta             Utrecht       04.09.99      
15.10.60     Roy van Son                                  Hechtel       07.08.99      
15.10.99     Sander vd Hoogen          Haasje             Uden          03.07.99      
15.11.27     Job Dusch                 Pegasus            Zevenaar      11.06.99      
15.11.81     Rob Bravenboer            Pr Hendrik         Uden          03.07.99      
15.12.02     Reinier Burgemeester      Parthenon          Utrecht       13.08.99      
15.12.51     Reinier Burgemeester      Parthenon          Utrecht       06.08.99      
15.12.52     Ad Peeters                P.S.V.             Eindhoven     24.07.99      
15.13.02     Wilfred van Mill          PSV                Uden          03.07.99      
15.13.36     Colin Bekers              Sprint             Utrecht       06.08.99      
15.13.57     Mohamed Raggani           Leiden Atletiek    Utrecht       13.08.99      
15.13.59     Jacco Luijendijk          Leiden Atl         Uden          03.07.99      
15.13.59     John vd Wansum            L.A.D.B.           Eindhoven     24.07.99      
15.14.04     Frank Staal               Phoenix            Utrecht       06.08.99      
15.14.04     John van der Wansem       LADB               Utrecht       06.08.99      
15.14.70     Leo Hereijgers            Achilles           Uden          03.07.99      
15.15.27     Wilfried van Meer         Scorpio            Utrecht       13.08.99      
15.17.14     Patrick Stitzinger        AV'34 Ma           Uden          03.07.99      
15.17.46     Reiner Burgemeester       Parthenon          Amstelveen    09.05.99      
15.17.6h     Michel de Maat            Fortuna            Rotterdam     20.06.99      
15.18.45     Jan Kortekaas             Leiden Atl         Amstelveen    09.05.99      
15.19.24     Louis Pearson             NOP                Utrecht       06.08.99      
15.19.40     Christiaan Hemstede       Sisu               Uden          03.07.99      
15.19.4h     Wil Does                  Hylas              Santpoort     09.05.99      
15.19.94     Abdala elmi Rafle                            Hechtel       07.08.99      
15.21.45     Bernhard te Boekhort      Phoenix            Uden          03.07.99      
15.23.37     Jeffrey Segers            THOR               Utrecht       04.09.99      
15.24.08     Wilfried van Meer         Scorpia            Eindhoven     24.07.99      
15.24.61     Mark Hilberts             GAC                Amstelveen    09.05.99      
15.24.76     Christiaan Hemstede       SISU               Eindhoven     24.07.99      
15.25.2h     Christian Bakker          P.S.V.             Eindhoven     27.04.99      
15.25.84     Rob Hoevenaars                               Hechtel       07.08.99      
15.26.99     Patrick Stitzinger        AV 34 M            Zevenaar      11.06.99      
15.28.01     Danny int Veen            Ilion              Uden          20.06.99      
15.28.21     Wobbe vd Meulen           Ciko '66           Uden          03.07.99      
15.28.73     Antoon vd Heuvel          HAC                Uden          03.07.99      
15.28.85     Wilfred van Mill                             Hechtel       07.08.99      
15.28.94     Wilfried van Meer         Scorpio            Uden          03.07.99      
15.29.99     Peter Heusschen           HAC                Uden          03.07.99      
15.31.21     Raymond vd Wel            PSV                Vught         09.05.99      
15.31.98     JanHendr van Steensel     Leiden Atletiek    Utrecht       14.05.99      
15.33.58     E van Galen               Leiden Atletiek    Utrecht       14.05.99      
15.33.78     Wilfred van Mill          PSV                Utrecht       04.09.99      
15.34.80     Patrick Franken           Unitas             Utrecht       04.09.99      
15.34.81     Tim Brouwer de Koning     Leiden Atletiek    Utrecht       14.05.99      
15.35.15     JanHendrik van Steensel                      Hechtel       07.08.99      
15.35.35     Jrgen Ratelband                             Hechtel       07.08.99      
15.36.63     Tony Meijers              Unitas             Vught         09.05.99      
15.36.64     JanHend van Steensel      Leiden Atletiek    Utrecht       04.09.99      
15.36.9h     Han Wolsing               Triathlon          Santpoort     09.05.99      
15.37.11     David Hemstede            Ciko '66           Uden          03.07.99      
15.40.39     Rob Bravenboer                               Hechtel       07.08.99      
15.41.3h     Jurgen Ratelband          Trias              Santpoort     09.05.99      
15.42.01     Dave Bekers               Asterix            Utrecht       04.09.99      
15.42.67     Joost de Klerk            AV 56              Zevenaar      11.06.99      
15.43.50     Peter de Rooden           Leiden Atletiek    Utrecht       13.08.99      
15.44.11     Ceiloi van Deutekom       Nijmegen           Zevenaar      11.06.99      
15.44.43     Alfred Rekers             PEC 1910           Utrecht       14.05.99      
15.44.8h     Wilfred van Mill          P.S.V.             Eindhoven     27.04.99      
15.45.35     Danny Intveen             Ilion              Utrecht       13.08.99      
15.45.35     Clemens Vollebergh        Keien              Uden          20.06.99      
15.46.1h     Erwin van Diemen          Energie            Rotterdam     20.06.99      
15.47.65     Ceiloi van Deutekom       AVNijmegen         Uden          03.07.99      
15.47.77     Bert van Galen                               Hechtel       07.08.99      
15.48.0h     Don Jassies               R'dam Atl.         Rotterdam     20.06.99      
15.48.91     Peter de Rooden                              Hechtel       07.08.99      
15.49.42     Gerwin Heijne             PSV                Uden          03.07.99      
15.50.1h     Rik Bisschop              AV '40             Rotterdam     20.06.99      
15.51.11     Geert Immerzeel           Tartletos          Utrecht       13.08.99      
15.53.43     Ron Jansen                Blauw Wit          Utrecht       13.08.99      
15.53.9h     Erik Hopman               Trias              Santpoort     09.05.99      
15.53.9h     Hans Bos                  R'dam Atl.         Rotterdam     20.06.99      
15.54.8h     Hans van Beek             AV '47             Rotterdam     20.06.99      
15.54.91     Jos Sukel                 PH                 Vught         09.05.99      
15.55.55     Ronald de Jonge           Ciko '66           Utrecht       06.08.99      
15.55.63     Nico Weerkamp             Kimbria            Sittard       10.07.99      
15.56.37     Roeland Bassa             De Keien           Uden          03.07.99      
15.56.65     Christiaan Loeffen        Oss78              Uden          03.07.99      
15.58.07     Dave Bekers               Asterix            Uden          03.07.99      
15.59.1h     Henri Havinga             AV '40             Rotterdam     20.06.99      
16.00.12     Jaap Stijlaart            Triathlon          Utrecht       13.08.99      
16.00.46     Jeroen Zeinstra           Tartletos          Utrecht       13.08.99      
16.00.49     Ben van Zundert           Phoenix            Utrecht       04.09.99      
16.01.0h     Abdala elmi Raffle        Castricum          Santpoort     09.05.99      
16.05.3h     Boike Kropman             P.S.V.             Eindhoven     27.04.99      
16.07.16     Mark vd Dungen            Pr Hendrik         Uden          03.07.99      
16.09.57     Gerard Smit               Statina            Utrecht       14.05.99      
16.09.5h     Richard Clevett           Zuidwal            Santpoort     09.05.99      
16.10.58     Peter de Rooden           Leiden Atletiek    Utrecht       14.05.99      
16.11.40     Marcel Cornelissen        Pr Hendrik         Uden          03.07.99      
16.11.4h     Ton Kramers               Zuidwal            Santpoort     09.05.99      
16.12.38     Wim Verburg               Parcival           Uden          03.07.99      
16.12.57     Ad Heijdens               Achilles           Uden          03.07.99  WR 60+    
16.12.61     Toon Heeren               Achilles           Uden          03.07.99      
16.13.1h     Rut Zoutman               Olympus'70         Rotterdam     20.06.99      
16.13.25     Bert van Galen            Leiden Atletiek    Utrecht       13.08.99      
16.14.29     Lody Herst                Olympia            Eindhoven     24.07.99      
16.14.96     Mark van den Dungen       Prins Hendrik      Utrecht       04.09.99      
16.15.25     Ben van Zundert           Phoenix            Uden          20.06.99      
16.16.14     Bart Luijk                Phoenix            Utrecht       04.09.99      
16.16.37     Mark vd Dungen            Hendrik            Zevenaar      11.06.99      
16.16.47     Wil Goessens              AV Unitas          Sittard       10.07.99      
16.17.07     Casper Grondel            Hellas             Utrecht       04.09.99      
16.17.10     Levi Sars                 OSS VOLO           Zevenaar      11.06.99      
16.17.79     Leon van Ravenstein                          Hechtel       07.08.99      
16.18.15     Mark Jillissen            Hellas             Utrecht       13.08.99      
16.19.04     Harry Kamphuis            Achilles Top       Sittard       10.07.99      
16.19.05     Jaap Stijlaart            Triathlon          Utrecht       06.08.99      
16.19.60     Ron Jansen                Blauw Wit          Utrecht       06.08.99      
16.19.76     Martin Delleman           Typhoon            Utrecht       13.08.99      
16.19.9h     Ton Sjerps                SAV                Santpoort     09.05.99      
16.20.1h     NN Peels                  A.V.V.             Eindhoven     27.04.99      
16.20.5h     Gerard Klein              Zaanland           Santpoort     09.05.99      
16.20.79     Gerard Lensvelt           Typhoon            Utrecht       13.08.99      
16.21.00     Jeroen Machielsen         Atletics           Emmen         20.06.99      
16.21.84     Edwin van der Heijden     GAC                Utrecht       04.09.99      
16.22.1h     Johan van Straten         Energie            Rotterdam     20.06.99      
16.22.50     Machiel Engelhart         Scopias            Sittard       24.07.99      
16.23.10     Ronald de Roos            Hellas             Utrecht       14.05.99      
16.23.16     Mark van Liempd           De Keien           Uden          03.07.99      
16.23.54     Rene Wessel               Blauw Wit          Utrecht       04.09.99      
16.23.65     Frank van Wijngaarden     Haag Atletiek      Utrecht       04.09.99      
16.23.6h     Theo Peeters              A.V.V.             Eindhoven     27.04.99      
16.23.84     Bas van Summeren          GAC Gem            Uden          03.07.99      
16.23.90     Berno Overbeek            Atletico 73        Sittard       24.07.99      
16.24.28     Guido Languijt            Hellas             Uden          20.06.99      
16.25.02     Kees de Vrieze            PSV                Utrecht       04.09.99      
16.25.77     Jos Karstanje             Hellas             Utrecht       04.09.99      
16.26.91     Berno Overbeek            Atletico           Uden          03.07.99      
16.28.26     Jaap Duyvenvoorde         Leiden Atletiek    Utrecht       14.05.99      
16.29.12     Edwin vd Heijden          GAC                Utrecht       14.05.99      
16.29.7h     Klaas Talsma              Almere             Santpoort     09.05.99      
16.30.11     Erik van Tooren           AAV'36             Amstelveen    09.05.99      
16.30.37     Sa‹d el Mourabite         PSV                Uden          03.07.99      
16.30.7h     Jan Jansen                A.V.V.             Eindhoven     27.04.99      
16.31.8h     Ben van Zundert           Ph/Her/Vit         Santpoort     09.05.99      
16.32.18     Maarten Hanegraaf         De Keien           Uden          03.07.99      
16.32.99     Berno Overbeek            Atletico '73       Utrecht       13.08.99      
16.35.67     Johan van Straaten        Energie            Utrecht       06.08.99      
16.36.71     Michel Aandewiel          Sparta             Amstelveen    09.05.99      
16.37.3h     Olivier Heimel            Ph/Her/Vit         Santpoort     09.05.99      
16.37.8h     J vd Honing               A.V.V.             Eindhoven     27.04.99      
16.37.97     Jan Verwijs               Energie            Utrecht       13.08.99      
16.38.47     Ger Kragten               Atos               Utrecht       13.08.99      
16.39.6h     Jieli Visser              P.S.V.             Eindhoven     27.04.99      
16.41.03     Bob Kendle                MPM                Zevenaar      11.06.99      
16.42.00     Rene Wessel               Blauw Wit          Utrecht       06.08.99      
16.42.9h     Frank Ossen               Hylas              Santpoort     09.05.99      
16.43.1h     Achmed Bootajeh           P.A.C.             Rotterdam     20.06.99      
16.44.1h     Benjamin Logt             Zaanland           Santpoort     09.05.99      
16.44.8h     Rob vd Valk               Olympus'70         Rotterdam     20.06.99      
16.45.80     Casper Grondel            Hellas             Uden          03.07.99      
16.48.61     Jean Willigers            Kimbria            Sittard       24.07.99      
16.49.76     Bas van Summeren          GAC Gemert         Eindhoven     24.07.99      
16.50.30     Ronald van de Dungen      Tartletos          Utrecht       13.08.99      
16.51.86     Harm Zijlstra             NOP                Utrecht       06.08.99      
16.53.43     Lucas Buikema             Rapiditas          Utrecht       04.09.99      
16.54.32     Jos Wubben                Pallas '67         Utrecht       14.05.99      
16.55.0h     Thomas Nijdam             Nea Volh           Santpoort     09.05.99      
16.55.34     Ralf Berendsen            Asterix            Utrecht       13.08.99      
16.55.79     Fred Reijnen              PSV                Uden          03.07.99      
16.55.94     Jan Verwijs               Energie            Utrecht       06.08.99      
16.56.67     Lou Maas                  AV'34              Sittard       10.07.99      
16.57.06     Gerard Lensvelt           Typhoon            Utrecht       06.08.99      
16.57.47     Jan Fidder                Atos               Utrecht       06.08.99      
16.58.07     Marco Tramontinaa         PSV                Utrecht       06.08.99      
16.59.15     Marco Tramontina          PSV                Utrecht       13.08.99      
16.59.5h     Gerard van Nugteren       P.A.C.             Rotterdam     20.06.99      
16.59.78     Eric van Oijen            Statina            Utrecht       14.05.99      
17.00.84     Arjan Kleij               Hellas             Utrecht       13.08.99      
17.02.0h     Jeroen Looijen            P.S.V.             Eindhoven     27.04.99      
17.03.55     GertJan van Kessel        De Keien           Uden          03.07.99      
17.03.6h     Ruud Wijnen               Jaspersp.          Eindhoven     27.04.99      
17.04.14     Ed Rinia                  Hellas             Utrecht       04.09.99      
17.05.48     Rahul Ravesteijn          PSV                Utrecht       13.08.99      
17.05.92     Mark van de Wiet          Asterix            Utrecht       13.08.99      
17.06.6h     Harm Peters               P.S.V.             Eindhoven     27.04.99      
17.07.74     Arjan Kleij               Hellas             Utrecht       04.09.99      
17.07.99     Sander Broek              Athlos             Zevenaar      11.06.99      
17.07.99     Marcel Uppelschoten       Hellas             Utrecht       13.08.99      
17.08.02     Hans van Vlijmen          De Keien           Uden          03.07.99      
17.08.27     Arjan Kleij               Hellas             Utrecht       06.08.99      
17.11.57     Kees de Vreze             PSV                Uden          03.07.99      
17.12.51     Camiel Verweij            Hellas             Utrecht       13.08.99      
17.12.52     Wouter Kreeft             CIKO 66            Zevenaar      11.06.99      
17.13.5h     Jan Oskam                 AV '47             Rotterdam     20.06.99      
17.15.07     Siegfried Janzing         Cifla              Uden          03.07.99      
17.15.46     Jan Willem Lether         Typhoon            Utrecht       06.08.99      
17.17.0h     Marco Eramontina          P.S.V.             Eindhoven     27.04.99      
17.17.71     Pieter van Gageldonk      Hellas             Utrecht       06.08.99      
17.18.63     Harm Peeters              PSV                Uden          03.07.99      
17.21.6h     Richard Wir               Nea Vol.           Santpoort     09.05.99      
17.21.75     Michel Sorber             Startbaan          Amstelveen    09.05.99      
17.22.5h     John Reus                 SAV                Santpoort     09.05.99      
17.22.7h     Marco Barendrecht         Spark              Rotterdam     20.06.99      
17.22.96     Wim van Teutem            Hellas             Utrecht       14.05.99      
17.23.37     Jopie van Lanen           De Keien           Uden          03.07.99      
17.23.5h     Menno Merlijn             Nea Vol.           Santpoort     09.05.99      
17.23.63     Albert Rip                Olympia            Eindhoven     24.07.99      
17.26.43     Lucas Buikema             Rapiditas          Utrecht       06.08.99      
17.27.01     Rahul Ravesteyn           PSV                Utrecht       06.08.99      
17.27.43     Ruud van Suijdam          Phoenix            Utrecht       06.08.99      
17.28.82     Har Pollen                Pegasus            Sittard       10.07.99      
17.30.0h     Raymond Beeren            P.S.V.             Eindhoven     27.04.99      
17.31.8h     Adriaan Pol               Fortuna            Rotterdam     20.06.99      
17.33.3h     Kees vd Heul              Avantri            Rotterdam     20.06.99      
17.34.45     Patrick van Hoegee        Altis              Utrecht       14.05.99      
17.35.4h     Charles Versnick          Almere             Santpoort     09.05.99      
17.35.92     Johan van Hal             De Keien           Uden          03.07.99      
17.37.92     Albert Pepers             De Keien           Uden          03.07.99      
17.39.71     Martin vd Zwet            Spartaan           Amstelveen    09.05.99      
17.41.63     Ruud Verhoef              Ron Clarke         Utrecht       04.09.99      
17.41.95     Mark Bruynen              AV Helden          Sittard       10.07.99      
17.43.90     Auke Dijkstra             Atos               Utrecht       13.08.99      
17.47.70     Arjen Schots              Pallas '67         Utrecht       13.08.99      
17.47.86     Toon Woerdman             Daventria          Eindhoven     24.07.99      
17.49.4h     Alex van Gieser           Clytoneus          Rotterdam     20.06.99      
17.49.78     Jan Knuiman               Pallas '67         Utrecht       13.08.99      
17.50.39     Zef Budzijn               AV Unitas          Sittard       10.07.99      
17.52.05     Philip Roebroek           Cifla              Uden          03.07.99      
17.54.08     Sjaak Vervuurt            Hellas             Utrecht       06.08.99      
17.54.2h     Peter Reinsma             Triathlon          Santpoort     09.05.99      
17.54.61     Bert Kramer               Gouda              Amstelveen    09.05.99      
17.55.42     Edwin Metzemaekers        AV Sliedrecht      Utrecht       06.08.99      
17.59.0h     Richard Versteeg          VAV                Santpoort     09.05.99      
18.05.93     Peter Bok                 De Keien           Uden          03.07.99      
18.06.8h     Boudewijn Emo             Atverni            Santpoort     09.05.99      
18.07.40     Roel Jan Heeringa         Vitesse            Utrecht       13.08.99      
18.07.99     René Maréchal             AV Weert           Sittard       10.07.99      
18.07.9h     Guido IJzerman            Suomi              Santpoort     09.05.99      
18.12.73     Ruud Verhoef              Ron Clarke         Utrecht       06.08.99      
18.13.21     Willem Raijmakers         De Keien           Uden          03.07.99      
18.14.31     J Vleeshouwers            AV Unitas          Sittard       10.07.99      
18.16.1h     Nico vd Heuvel            Avantri            Rotterdam     20.06.99      
18.16.42     Joost Borm                Phoenix            Utrecht       06.08.99      
18.16.89     Jeroen Goes               Clytoneus          Utrecht       14.05.99      
18.20.90     Ralph Moorman             Tartletos          Utrecht       13.08.99      
18.23.04     Jeroen Timmers            Phoenix            Utrecht       13.08.99      
18.25.82     Mostafa Elorche           Leiden Atletiek    Utrecht       06.08.99      
18.27.45     John Swart                Holland Haarlem    Utrecht       06.08.99      
18.29.80     Ruud Verhoef              Ron Clarke         Utrecht       13.08.99      
18.37.5h     John Wagner               Suomi              Santpoort     09.05.99      
18.39.01     Johan Hermans             AV Helden          Sittard       10.07.99      
18.42.01     Marc van Onna             Cifla              Uden          03.07.99      
18.48.33     Eelco Muller              Startbaan          Utrecht       06.08.99      
18.58.78     Ton Wildenborg            Hellas             Utrecht       04.09.99      
18.58.7h     Dik vd Stelt              Aalsmeer           Santpoort     09.05.99      
19.01.1h     Tobi Wisseloo             Clytoneus          Rotterdam     20.06.99      
19.01.22     Harold vd Veerdonk        Unitas             Sittard       24.07.99      
19.04.00     Ralph Moorman             Tartletos          Utrecht       06.08.99      
19.04.1h     Pim Michielse             Spark              Rotterdam     20.06.99      
19.11.49     Ton Wildenborg            Hellas             Utrecht       06.08.99      
19.17.75     Peter Gevers              Keien              Eindhoven     24.07.99      
19.25.46     Ton Wildenborg            Hellas             Utrecht       14.05.99      
19.37.67     John Williams             Olympia            Eindhoven     24.07.99      
19.39.61     Eelco Muller              Startbaan          Uden          03.07.99      
19.44.66     Geert Verstraten          Keien              Eindhoven     24.07.99      
19.50.77     Rob Arbon                 GAC                Utrecht       13.08.99      
19.53.86     Auke Dijkstra             Atos               Utrecht       06.08.99      
20.14.71     Hans Ras                  Hellas             Utrecht       13.08.99      
20.34.84     Hans Ras                  Hellas             Utrecht       06.08.99      


                             Vrouwen 3000 meter:      
08.54.75 Sylvia Kruijer           av Castricum       Vught         13.05.99      
09.03.76 Wilma van Onna           PAC                Vught         13.05.99      
09.17.42 Sandra Hofmans           Sprint             Vught         13.05.99      
09.24.80 Annet Bezemer            De Keien           Vught         13.05.99      
09.26.41 Erika vd Bilt            Leiden Atletiek    Amstelveen    09.05.99      
09.30.24 Sylvia Kruijer           Castricum          Den Haag      21.02.99      
09.30.40 Liesbeth vd Heuvel       Haag               Den Haag      21.02.99      
09.30.50 Sandra Hofmans           Sprint             Den Haag      21.02.99      
09.30.95 Vivian Ruijters          Zuidwal            Vught         13.05.99      
09.31.28 Inge Nijhoving           Hellas             Vught         13.05.99      
09.37.64 Anita Looper             Argo'77            Nijmegen      21.05.99      
09.38.15 Miranda Boonstra         Leiden Atletiek    Nijmegen      21.05.99      
09.42.53 Sandra ter Horst         Ciko'66            Vught         09.05.99      
09.47.13 Annet Bezemer            Keien              Rotterdam     20.06.99      
09.49.06 Daphne Panhuysen         Nijmegen           Den Haag      21.02.99      
09.54.05 Suzanne Wiertsema        Castricum          Den Haag      21.02.99      
09.59.29 Anja Bunthof             HAC                Uden          20.06.99      
09.59.45 Rosa Pieltjes            Gemzen             Zevenaar      11.06.99      
10.03.91 Isabelle Heusinkveld     Ciko'66            Den Haag      21.02.99      
10.13.23 Vanessa van Voskuilen    AAV'36             Zevenaar      11.06.99      
10.17.39 Maartje Kardol           Seven Hill         Zevenaar      11.06.99      
10.40.38 Rian vd Burgt            AVV                Roermond      26.06.99      
10.50.50 Eline Rijkenberg         Lycurgus           Zevenaar      11.06.99      
10.53.97 Leezan van Wijk          Spado              Zevenaar      11.06.99      
10.54.57 Marianne van Velzen      Sprint             Uden          20.06.99      
11.00.34 Heather MacDuff          P.S.V.             Uden          20.06.99      
11.00.7h Femke Klous              Castricum          Santpoort     09.05.99      
11.02.87 Francien den Teuling     AchTop             Kerkrade      07.08.99      
11.05.11 Els Rovers               AV Unitas          Sittard       24.05.99      
11.05.62 Mechtild Panhuysen       Kimbria            Roermond      26.06.99      
11.11.14 Erna Wilmink             TION               Uden          20.06.99      
11.13.57 Jolanda Verstraten       Helden             Sittard       14.08.99      
11.13.5h Manna Kwak               Zuidwal            Santpoort     09.05.99      
11.14.22 Els Rovers               Unitas             Uden          20.06.99      
11.22.31 Sylvia Berghouwer        SAV                Zevenaar      11.06.99      
11.24.09 Hetty Pennen             Pr Hendrik         Zevenaar      11.06.99      
11.24.11 Mieke Eppink             Tartletos          Zevenaar      11.06.99      
11.26.6h Sylvia Berghouwer        SAV                Santpoort     09.05.99      
11.27.53 Lenie vd Poel            Spartaan           Amstelveen    09.05.99      
11.30.04 Anneke Kloostra          Sparta             Amstelveen    09.05.99      
11.31.1h Joeki Hoog               Spark              Rotterdam     20.06.99      
11.39.1h Marijke Kroon            Phoenix            Santpoort     09.05.99      
11.50.54 Irina Fischer            PAC                Rotterdam     20.06.99      
11.53.23 Dineke Kok               GAC                Amstelveen    09.05.99      
12.05.59 Anja vd Biggelaar        Attila             Uden          20.06.99      
12.08.47 Maria Dooyenburg         Pr Hendrik         Rotterdam     20.06.99      
12.10.3h Anja vd Gugten           Triathlon          Santpoort     09.05.99      
12.16.24 Clarine Heijltjes        AchTop             Kerkrade      07.08.99      
12.17.45 Anouk Verhoef            AVC 55             Zevenaar      11.06.99      
12.17.6h Daniëlle 't Hart         Energie            Rotterdam     20.06.99      
12.25.0h Marjolein Heinsbroek     VAV                Santpoort     09.05.99      
12.34.2h Coby van Kreuningen      AAV '36            Rotterdam     20.06.99      
12.34.49 Judith Hesselingen       DEM                Rotterdam     20.06.99      
12.36.65 Nel Marisa               Startbaan          Amstelveen    09.05.99      
12.56.0h Coby Zeilmaker           Suomi              Santpoort     09.05.99      
13.34.1h Paulette Hooijschuur     Zaanland           Santpoort     09.05.99      
13.45.1h Daniëlle Kolfschoten     Ilion              Rotterdam     20.06.99      
16.14.1h Rosemarijn Verduin       Atverni            Santpoort     09.05.99



                            Vrouwen 5000 meter:


15.43.09     Wilma van Onna            PAC                Spijkenisse   16.06.99      
15.53.1h     Erika vd Bilt             Leiden Atletiek    Naaldwijk     22.04.99      
16.18.26     Miranda Boonstra          Leiden Atletiek    Utrecht       14.05.99      
16.28.63     Sandra Hofmans            AV Sprint          Apeldoorn     27.06.99      
16.42.57     Barbara Kamp              PAC                Dordrecht     30.06.99      
16.43.63     Anita Looper              ARGO'77            Apeldoorn     27.06.99      
16.43.81     Vivian Ruijters           Zuidwal            Apeldoorn     27.06.99      
16.45.15     Inge Nijhoving            Hellas             Rotterdam     02.06.99      
16.53.19     Jacqueline Rustidge       Isala'96           Apeldoorn     27.06.99      
16.55.74     Annet Bezemer                                Hechtel       07.08.99      
17.05.8h     Erica Souverein           Hollandia          Aalsmeer      14.07.99      
17.15.06     Anja Bunthof              HAC                Apeldoorn     27.06.99      
17.16.90     Karin Harmelink           Rapiditas          Apeldoorn     27.06.99      
17.16.93     Monique Bruins            Leiden Atl         Apeldoorn     27.06.99      
17.19.39     Marjolein Secreve         Vitesse            Utrecht       14.05.99      
17.21.41     Edith Kortekaas           Kimbria            Apeldoorn     27.06.99      
17.24.15     Sandra ter Horst          CIKO'66            Apeldoorn     27.06.99      
17.24.60     Monique Bruins            Leiden Atletiek    Utrecht       14.05.99      
17.29.61     Suzanne Wiertsema         AV Castricum       Utrecht       04.09.99      
17.46.21     Marijke Von Bergh         Phoenix            Utrecht       13.08.99      
18.05.22     Marlien van Beek          LADB               Utrecht       06.08.99      
18.23.48     Nicole Phillipens         Holland Haarlem    Utrecht       06.08.99      
18.27.39     Cora Arts                 Phoenix            Utrecht       06.08.99      
18.34.44     Linda van Wely            Blauw Wit          Utrecht       06.08.99      
18.39.54     Gemma van Nijnanten       Leiden Atletiek    Utrecht       14.05.99      
18.45.20     Cora Arts                 Phoenix            Utrecht       14.05.99      
18.47.79     Jojanneke Berendsen       Atletico 73        Sittard       24.07.99      
18.50.65     Lia Wijnberger            Phoenix            Utrecht       14.05.99      
19.01.91     Inge van Dijen            Statina            Utrecht       14.05.99      
19.05.9h     Rian vd Burgt             P.S.V.             Eindhoven     27.04.99      
19.53.86     Ingrid Coster             Atos               Utrecht       06.08.99      
19.57.68     Margret de Weerd          GAC                Utrecht       13.08.99      


Deze ranglijsten zijn in eerste aanleg, en dus verre van volledig. We hebben immers bij lange na niet alle uitslagen. Het kan zijn, dat iemand meer dan één keer in de lijsten voorkomt. Pas na afloop van het seizoen vermelden wij van elke atleet alleen de beste prestatie. U kunt ons helpen up-to-date te blijven door de uitslagen te E-mailen in dBase IV, Foxpro, Access, Approach, Excel, Quattro Pro, Lotus 123, Word, Wordperfect, ASCII-tekst (MS-DOS), ANSI-tekst (Windows), html, of hoe dan ook, mits u ze aanlevert in rechte kolommen (velden). We moeten vaak op naam sorteren, zodat we er zeker van zijn, dat meneer Jan van Amsterdam straks ook met zijn beste prestatatie in de eindlijst komt te staan. Als u aparte kolommen (velden) maakt voor de voor- en achternaam, let er er dan op, dat het voorvoegsel direct na, en in één kolome met de voornaam komt, dus zo:


Tijd      Voornaam      Achternaam      GebDatum      Club     Plaats      Datum
15.12.14  Jan van       Amsterdam       10.10.75      AAC      Rotterdam   07.08.99


en niet in de gewichtige, maar ineffectieve stijl van boekhouders van de jaren '50:


Tijd      Voornaam      Achternaam     GebDatum      Club    Plaats       Datum
15.12.14  Jan           Amsterdam van  10.10.75      AAC     Rotterdam    07.08.99


want dan staan we, door de veelheid van voorvoegsels, voor een zeer tijdrovende klus. Als u één kolom (veld) voor de naam hanteert, doe het dan a.u.b. zo:


Tijd      Naam                 GebDatum        Club          Plaats         Datum
15.12.14  Amsterdam; Jan van   10.10.75        AAC          Rotterdam      07.08.99


Belangrijke items: juiste spelling van de naam, voornaam voluit, en liever geen bijnamen.

Als een atleet een landelijke vereniging als Veteranen Nederland of Lopersgroep PK heeft opgegeven, vermeld dan ook a.u.b. de woonplaats van die atleet.

Met uw medewerking is het wellicht mogelijk om van meer onderdelen actuele ranglijsten bij te houden.

                            Ook indoortijden

Enkele jaren geleden golden voor het NK indoor 3000 meter nog twee sterk uiteenlopende limieten: 8.15 outdoor, en 8.40 outdoor. Het kon voorkomen, dat iemand met een indoortijd van 8.39.99 mocht meedoen, en iemand met een outdoortijd van 8.15.01 niét. Een beetje bizar, want die 200 meterbanen zijn echt niet zoveel trager. Zelf liep ik in 1986 indoor 8.16.74 en outdoor 8.16.2h. Ik geeft toe, dat mijn outdoortijd van toen enigszins tegenviel, maar we moeten het niet overdrijven. We maken in deze ranglijsten dus geen onderscheid tussen in- en outdoortijden. Aan plaats en datum kunnen we meestal wel aflezen of de prestatie binnen of buiten is geleverd. Tegelijk een stimulans om tussen het crossen door ook eens naar Den Haag of Dortmund te gaan. Het is dan voor uitgesproken 10.000 metercrossers trouwens verstandig de nadruk eerst op de 1500 meter te leggen. Dat vergemakkelijkt de omschakeling naar een veel hoger tempo. Ik spreek uit eigen ervaring: 15de in de Prominentencross in Tilburg, en een week later niet vooruit te branden op de 3000 meter in Dortmund. Na 3x een 1500 meter was ik pas scherp genoeg voor een representatieve 3000 meter in de hal. Toen ging het ineens van 8.40 naar 8.17, solo! Toen begreep ik ook hoe de SAE aan dat vreemde verschil in limieten was gekomen.


Terug naar startpagina Nederlandse Ranglijsten

Back to frontpage of Dutch Rankings


Terug naar startpagina Atletiek

Back to frontpage of Track & Field


Terug naar indexpagina Atletiek

Back to index page of Track & Field