Nederlandse database aller tijden 1500 meter vrouwen (binnen 4.40.00)

Dutch alltime database 1500 metres women (within 4:40:00)


Copyright © 2002-2017 by Michel Franssen


Laatste update: 16 juli 2017, 21.50 uur

Last update: July 16, 2017, 21:50 CET


Mark First Last Birthday Track Club Site Date
3.56.05 Sifan Hassan 01.01.93 Eindhoven Atletiek Monte Carlo 17.07.15
3.59.79 Maureen Koster 03.07.92 Phanos Monte Carlo 17.07.15
4.03.63 Elly van Hulst 09.06.59 PAC Rome 05.09.87
4.05.08 Hillary Stellingwerf 07.08.81 Unitas Rome 31.05.12
4.05.13 Ilja Keizer 26.02.44 Vitesse München 09.09.72
4.05.38 Susan Kuijken 08.07.86 Seven Hills Ostrava 27.06.13
4.05.67 Letitia Vriesde 05.10.64 AVR Tokio 31.08.91
4.06.07 Adriënne Herzog 30.09.85 AV'34 Barcelona 25.07.09
4.06.25 Yvonne vd Kolk 07.01.69 AVR Monte Carlo 03.08.91
4.06.91 Sarah Lahti 18.02.95 Cifla Oordegem 27.05.17
4.06.92 Ellen van Langen 09.02.66 ADA Sevilla 06.06.92
4.07.90 Sanne Verstegen 10.11.85 Rotterdam Atletiek Hengelo 11.06.17
4.08.81 Berny Boxem 12.05.48 MPM München 07.09.72
4.09.03 Anjolie Wisse 17.09.76 Haag Atletiek Kassel 14.06.02
4.09.21 Grete Koens 26.05.67 Ciko'66 Leverkusen 20.08.00
4.09.80 Heidi vd Plas 09.01.64 De Gemzen Keulen 08.09.91
4.10.00 Christine Toonstra 22.06.66 ADA Keulen 20.08.89
4.10.04 Sylvia Kruijer 06.09.74 Castricum    Hengelo 10.06.98
4.10.11 Jip Vastenburg 21.03.94 AV'34 Heusden-Zolder 19.07.14
4.10.98 Marije te Raa 22.06.84 AAC Brasschaat 11.07.10
4.11.07 Anja Smolders 02.06.73 Prins Hendrik Barcelona 29.07.99
4.11.78 Karen Glerum 06.04.70 Dynamo'70 Durham 02.06.90
4.11.9h Maria Gommers 26.09.39 Unitas Athene 20.09.69
4.12.44 Manon Kruiver 03.01.88 Nova Kessel-Lo 30.07.16
4.12.93 Helen Hofstede 31.12.80 Atverni Gentbrugge 03.08.13
4.14.06 Laura Bosman 08.10.67 Rotterdam Den Haag 06.09.92
4.14.0h Joke van Gerven 18.05.49 De Spartaan Kerkrade 06.08.72
4.14.12 Anne vd Hurk 07.10.80 Prins Hendrik Utrecht 13.06.09
4.14.62 Saskia Brouwer 14.08.60 Ciko'66 Pescara 02.08.81
4.15.14 Lesley van Miert 10.06.85 Sprint Heusden-Zolder 07.07.12
4.15.55 Marijke de Visser 15.01.93 Phoenix Heusden-Zolder 19.07.14
4.15.59 Miranda Boonstra 29.08.72 Leiden Oordegem 04.07.09
4.15.69 Stella Jongmans 17.05.71 Rotterdam Assen 17.07.94
4.15.69 Erika vd Bilt 07.04.71 Leiden Papendal 18.07.98
4.15.6h Anneke de Lange 23.07.46 Sparta Papendal 11.08.73
4.16.0h Tineke Kluft 28.08.56 Thor Brussel 18.08.78
4.16.21 Yvonne Hak 30.06.86 Hera Rabat 23.05.09
4.16.31 Evelien Ruijters 10.08.85 Atletiek Maastricht Heusden-Zolder 16.07.11
4.16.39 Margreet Verbeek 14.06.61 Olympia'48 Gent 14.02.88
4.16.45 Raika Lenaarts 02.03.88 Hera Nijmegen 25.05.11
4.16.92 Rita Delnoye 20.06.66 Kimbria Leverkusen 28.06.88
4.17.19 Annet Bezemer 23.03.69 De Keien        Papendal 18.07.98
4.17.50 Annie Moedt 09.11.61 Woldstreek Roosendaal 20.06.79
4.17.5h Maaike Persoons 24.07.63 ADA Stiphout 22.06.82
4.17.64 Ineke Dieperink 26.02.65 AAC Hechtel 22.07.95
4.17.6h Anneloes Bosman 12.03.47 UNC Athene 20.09.69
4.18.02 Corine van Beek 21.02.82 Groningen Atletiek Papendal 25.06.03
4.18.28i Stella Kubasch 07.01.92 Aart Stigter Dortmund 20.12.15
4.18.35 Erika vd Bilt 07.04.71 Leiden Nijmegen 25.05.02
4.18.39 Lotte Krause 29.11.92 AKU Kessel-Lo 30.07.16
4.18.3h Ali Monsma 24.06.60 Lionitas Stiphout 22.06.82
4.18.48 Krista Aukema 29.09.67 Impala          Arnhem 10.07.99
4.18.59 Jill Holterman 11.09.91 Zaanland Utrecht 02.06.17
4.18.64 Marjan Freriks 13.12.61 AV'34 Apeldoorn Zevenaar 23.05.93
4.18.71 Vivian Ruijters 31.08.71 Prins Hendrik Papendal 18.07.98
4.18.82 Marlies Overbeeke 25.06.80 PAC Austin 10.06.04
4.18.84 Suzanne Voorrips 11.10.93 Groningen Atletiek Kessel-Lo 30.07.16
4.18.91 Suzanne Wiertsema 06.10.71 Castricum Nijmegen 25.05.02
4.18.95 Marlies Manders 18.09.91 Hellas Kortrijk 14.07.12
4.19.00 Marieke Falkmann 07.01.87 Groningen Atletiek Heusden-Zolder 10.07.10
4.19.19 Carina van Dorp 11.09.71 Hellas Ninove 12.08.00
4.19.21 Britt Ummels 24.08.93 Uni of Mississippi/Maastricht Jacksonville 26.05.16
4.19.25 Wilma van Onna 13.06.66 Olympia'48 Sittard 18.06.89
4.19.3h Els Gommers 14.01.42 Unitas Helsinki 13.09.71
4.19.46 Petra van Liempt 10.01.54 Prins Hendrik Hengelo 27.06.92
4.19.50 Ester Goossens 21.02.72 Hellas Heiloo 19.06.94
4.19.84 Selma Borst 06.09.83 Hera Neerpelt 02.06.07
4.19.85 Huria Riadi 02.05.79 LAAC     Uden 30.07.99
4.19.96 Wendy Detert 27.02.77 AV'34 Apeldoorn         Gorinchem 04.06.99
4.20.06 Carlien Harms 13.02.68 Sparta Kerkrade 07.06.89
4.20.30 Wilma Rusman 14.05.58 Unitas Vught 23.07.83
4.20.33 Anita Looper 21.10.75 Argo'77 Gent 16.07.06
4.20.46 Ezbe Strydom 27.03.81 Fit Nijmegen 29.05.09
4.20.5h Annie van Stiphout 30.09.52 HAC Helmond Sittard 14.08.77
4.20.71 Nina Mathijssen 03.05.80 Phanos Uden 04.08.07
4.20.83 Jamie van Lieshout 12.07.91 Attila Oordegem 06.07.13
4.20.8h Marga Wiegman 08.08.57 AV'55 Roosendaal 08.09.79
4.20.91 Roos Blokhuis 05.02.01 Passaat Oordegem 27.05.17
4.20.9h Karin de Nijs 30.07.59 Sparta Oslo 06.06.78
4.21.02 Juanee Pekelharing 08.03.82 Prins Hendrik Uden 04.08.07
4.21.04 Elsbeth Ciesluk 28.06.86 Haag Atletiek Utrecht 16.07.17
4.21.05 Sandra Hofmans 29.09.71 Sprint Kevelaer 03.06.95
4.21.38 Karin Nieuwenhuijsen 02.01.87 Hellas Amsterdam 27.07.14
4.21.3h Ans Hofstede 21.01.47 Memphis Papendal 19.08.70
4.21.5h Carla Grimbergen 18.04.53 Spartaan Papendal 16.06.71
4.21.78 Merel van der Marel 01.11.99 Haarlemmermeer Kortrijk 09.07.16
4.21.82 Dagmar Smid 26.01.97 AAV'36 Utrecht 16.07.17
4.21.92 Femke Schuurman 21.05.79 Leiden Gorinchem 14.06.02
4.21.92 Anne Luijten 04.04.94 Uni of Portland/Olympus'70 Portland 15.05.16
4.22.11 Chantelle Ann Groenewoud 03.03.89 Vancouver/Unitas London/Canada 20.06.14
4.22.30 Maddie Duhon 21.02.89 Uni of Stanford/Olympus'70 Stanford 01.05.11
4.22.4h Elly Ernest 17.04.47 Thor Papendal 16.06.71
4.22.52 Daphne Panhuijsen 30.07.77 Kimbria Sittard 26.07.96
4.22.55 Bo Ummels 24.08.93 Unitas/TDR Oordegem 27.05.17
4.22.58 Edith Kortekaas 29.11.74 Kimbria Uden 04.07.98
4.22.8h Jacky Winkelman 27.05.63 HAC Helmond Stiphout 28.06.83
4.22.94 Machteld Mulder 21.02.89 Hollandia Amsterdam 02.08.08
4.23.00 Iris Wullems 16.08.75 Rotterdam Ninove 27.07.02
4.23.09 Ilse Pol 27.06.82 Running2000 Leiden 11.06.11
4.23.16i Lotte Visschers 02.08.79 Unitas Luxemburg 25.01.03
4.23.18 Loes Delleman 04.08.66 De Keien        Uden 03.07.99
4.23.23 Kim Dillen 15.01.83 Eindhoven Atletiek Best 18.06.13
4.23.27 Diane van Es 22.03.99 PAC Rotterdam 16.07.15
4.23.37 Marlin van Hal 05.09.93 De Keien Watford 30.06.13
4.23.60 Lio Hogenbosch 09.03.81 Nijmegen Apeldoorn 16.05.03
4.23.7h Marijke Moser 13.11.46 GAC Hilversum Peyka 10.07.73
4.23.91 Andrea Deelstra 06.03.85 Athlon Oordegem 01.07.06
4.23.95 Margriet Berkhout 27.08.90 Nova Leiden 09.06.07
4.23.97 Marcella Herzog 24.02.93 Running'2000 Utrecht 15.07.16
4.23.9hi Carla Beurskens 15.02.52 Festina Zwolle 01.02.81
4.24.21 Lara Nicod 23.03.85 Phanos Melbourne 04.03.10
4.24.38 Veerle Bakker 29.09.97 Leiden Atletiek Rotterdam 06.07.17
4.24.67 Annelieke vd Sluijs 10.02.66 Haag Atletiek Amsterdam 19.07.96
4.24.67 Sabine vd Reijt 08.09.81 Sprint Uden 12.07.08
4.24.74 Julia van Velthoven 12.03.94 Cifla Nijmegen 18.05.16
4.24.76 Aida Boogmans 08.11.59 Prins Hendrik Eindhoven 27.07.91
4.24.76 Joke Spikman 27.01.65 Argo'77 Kevelaer 03.06.95
4.24.80 Christine Bosch 15.08.85 GAC Hilversum Utrecht 30.08.13
4.25.41 Jasmijn Bakker 11.10.99 Triathlon Nijmegen 02.06.17
4.25.46 Ingrid Grutters 28.08.74 Atverni Assen 20.05.12
4.25.4h Riet Kruiswijk 26.12.49 AV'40 Den Haag 10.08.76
4.25.4h Mieke Aanen 07.05.63 Haag Atletiek Naaldwijk 22.08.97
4.25.5h Joke Kleyweg 29.01.62 Sparta Leiden 31.05.90
4.25.64 Isabelle Heusinkveld 08.01.67 Ciko'66 Essen 02.07.89
4.25.68 Margriet de Graaf 06.11.54 ADA Roosendaal 27.08.83
4.25.90 Elise Zijderlaan 26.04.69 Avantri Gorinchem 25.06.96
4.26.11 Inge Nijhoving 24.08.72 Hellas 01.01.99
4.26.1h Thea Martens 12.10.45 Sprint Sittard 12.08.78
4.26.22 Brenda Sleeuwenhoek 16.04.71 Avantri Hengelo 05.06.95
4.26.36 Lindy Burgman 24.05.83 PEC Heusden-Zolder 31.07.04
4.26.48 Daisy Hombergen 22.01.63 Hellas Hengelo 20.06.93
4.26.4h Birgit de Nijs 27.06.58 RKHAV Roosendaal 12.06.78
4.26.4h Greta Jansen 09.10.65 Impala Papendal 24.06.88
4.26.74 Eva Janssen 10.05.77 GAC Hilversum Nijmegen 24.05.01
4.26.7h Liesbeth Thurlings 20.10.64 Tegelen Vught 07.06.88
4.27.11 Lorraine Ravestein 11.11.86 Phoenix Ninove 02.08.14
4.27.28 Liesbeth vd Heuvel 31.01.66 Haag Atletiek Gorinchem 03.06.98
4.27.4h Betty Kok 22.02.46 Sagitta Papendal 12.08.70
4.27.69 Claartje Raedts 03.04.78 Leiden Utrecht 10.07.04
4.27.7h Lilian Veerman 05.05.63 Edam Lisse 14.06.88
4.27.82 Joke de Zeeuw 09.05.49 PAC Sittard 23.06.84
4.27.88 Haike Lemmink 11.02.63 Argo'77 Hechtel 22.07.95
4.27.8h Anneke Schutte 17.07.66 Gemzen Uden 14.09.89
4.28.12 Marlies Huigen 22.08.94 Hanzesport Harderwijk 21.08.10
4.28.15i Nisrine Masrhalmi 17.11.96 Energie Apeldoorn 22.02.15
4.28.29 Kristijna Loonen 26.07.70 Altis Stiphout 04.07.92
4.28.29 Irene van Lieshout 01.09.93 Cifla Wageningen 13.06.15
4.28.57 Jasmijn Lau 11.03.99 Ciko'66 Heusden-Zolder 16.07.16
4.28.6h Tineke van Wonderen 05.04.45 Trias Amsterdam 20.09.67
4.28.6h Irene ter Hark 12.02.56 Sparta Sittard 10.07.77
4.28.75 Katja Staartjes 11.03.63 Tartlétos Papendal 15.08.84
4.28.95 Karla vd Bogaard 02.10.78 Ciko'66 Leiden 13.06.98
4.28.9h Ina Blaauw 01.12.47 AVG'26 Groningen 07.08.76
4.29.12 Irene Wentzel 23.06.45 Hellas Hengelo 06.07.84
4.29.13 Lotte vd Boom 11.03.87 Thor Uden 03.06.06
4.29.14 Sabine Rutten 04.05.97 VAV Oordegem 01.06.13
4.29.15 Anouschka Lievaart 15.10.82 Attila Leiden 09.06.07
4.29.21 Patty den Ouden 27.08.91 Daventria Wageningen 23.05.14
4.29.26 Ashley Melcherts 17.04.98 Energie Utrecht 08.08.14
4.29.43 Sandra ter Horst 28.04.73 Ciko'66 Leiden 08.06.02
4.29.52 Lisanne Wever 12.12.91 Nea-Volharding Oordegem 02.06.12
4.29.6h Monique Timmermans 22.02.70 Oss'78 Nijmegen 22.08.90
4.29.79 Suus Baggen 28.11.53 Hellas Hengelo 06.07.84
4.29.86 Petula Ruijs 11.03.67 Metro Amsterdam 01.07.84
4.29.90 Christien ten Bosch 10.11.73 Gemzen Rhede 03.06.89
4.29.96 Elisa de Jong 05.12.92 Groningen Atletiek Ninove 23.07.16
4.29.99 Annemieke vd Pol 10.07.64 Wijchen Oordegem 01.07.06
4.30.06 Esther Vermuë 18.02.88 Rotterdam Eugene 10.04.10
4.30.19 Lysanne Wilkens 17.09.94 Prins Hendrik Utrecht 16.07.17
4.30.1h Adèle Poelmans 01.01.54 Prins Hendrik Gendringen 03.09.87
4.30.22 Saskia Weinans 12.02.94 AV'34 Wageningen 23.05.14
4.30.32 Hanneke Schipper 29.01.78 Groningen Nijmegen 20.05.05
4.30.3h Hanneke vd Velde 12.04.66 Blauw Wit Papendal 07.09.94
4.30.41 Jolanda Verstraten 26.06.83 Scopias Sint-Niklaas 01.05.08
4.30.52 Esther Platteeuw 03.01.92 Scheldesport Amsterdam 27.07.14
4.30.53 Margret Hink 27.06.84 Nova Leiden 08.06.02
4.30.54 Judy Middelburg 26.02.89 Olympus'70 Oordegem 02.06.12
4.30.59 Marjon Roefs 13.04.66 De Keien Amsterdam 01.07.84
4.30.64 Marja Verhoef 13.06.63 Phoenix Hengelo 20.06.93
4.30.69 Anja Bunthof 31.03.76 HAC Helmond Uden 04.07.98
4.30.6h Claire Spauwen 25.06.50 Achilles-Top Eschweiler 19.05.74
4.30.6h Olga Commandeur 30.10.58 Suomi Amsterdam 21.09.75
4.30.74i Mariëlle Schiltmans 01.10.72 Astylos Den Haag 16.02.91
4.30.89 Shirin van Anrooij 05.02.02 AV'56 Huizingen 10.06.17
4.30.90 Anna Hightower 18.07.02 Ciko'66 Nijmegen 02.06.17
4.30.99 Kim Hittinger 01.05.95 AKU Amsterdam 27.07.14
4.31.15 Irmgard Goud 02.04.63 PSV Groningen 21.06.92
4.31.21 Sabine Gols 10.01.71 GVAV Rapiditas Utrecht 07.08.92
4.31.35 Simone Bouwman 17.01.72 GVAV Rapiditas Leiden 08.06.02
4.31.51 Anouk Trooster 05.06.93 AAC'61 Alphen ad Rijn 10.07.11
4.31.54 Barbara Zutt 07.03.81 Hera Uden 03.06.06
4.31.5h Gabrie Heyster 24.09.74 Sparta Haarlem 24.07.91
4.31.5h Corina Dekker 03.12.61 Hera Heerhugowaard 30.06.95
4.31.88 Doreth Teunissen 27.01.66 GAC Gemert Papendal 09.07.94
4.31.88 Esther Schrijvers 18.01.85 Prins Hendrik Hengelo 02.06.02
4.31.89 Karin de Witte 18.11.61 ADA Leiden 06.06.92
4.31.8h Marianne Stolk 10.11.59 Sprint Sittard 28.05.89
4.31.9h Maria Peters 10.07.50 Prins Hendrik Roosendaal 02.09.79
4.32.01 Roos Hop 17.04.00 Thor Roosendaal 07.06.14
4.32.07 Marije Hijman 10.06.00 PAC Rotterdam 06.07.17
4.32.0h Fieke Kamps 22.05.58 Sagitta Papendal 20.07.75
4.32.17 Floor Doornwaard 17.02.00 De Gemzen Wageningen 16.06.17
4.32.2h Ellen van Grembergen 05.05.60 Sprint Roosendaal 02.07.80
4.32.47 Renata Haring 08.02.74 Rotterdam Hengelo 01.06.03
4.32.64 Sanne Bakker 05.05.81 Castricum Hechtel 01.08.98
4.32.67 Geeske Jansen 05.03.59 Athlos Hilversum 23.05.88
4.32.78 Marit Tegelaar 22.10.90 Uni of Portland/PAC Eugene 08.05.10
4.32.82 Maaike Telkamp 20.08.99 Almere'81 Wageningen 16.06.17
4.32.89i Marian Kortmann 23.12.71 AAV'36 Den Haag 20.02.88
4.32.8h Hennie Pot 27.11.51 Impala Groningen 19.04.92
4.32.91 Ruth vd Meyden 15.08.84 Asterix Best 05.06.12
4.32.92 Marrit van Buuren 08.04.71 VAV Arnhem 21.07.89
4.32.9h Astrid Oskam 13.11.61 De Bataven Leiden 12.10.79
4.33.07 Irene vd Reijken 13.08.93 Rotterdam Atletiek Rotterdam 06.07.17
4.33.10 Marije Peters 30.07.93 Cifla Heusden-Zolder 16.07.16
4.33.1h Regina van Duyn 06.09.65 De Bataven Leiden 19.08.92
4.33.1hi Hilde Dix 02.01.49 Hermes Arnhem 17.02.74
4.33.31 Annelie Bruin 01.01.69 Zaanland Sittard 18.07.87
4.33.37 Yvonne Schreuder 13.11.62 Attila Tilburg 16.09.89
4.33.3h Anja Matakena 24.06.59 TEC Papendal 20.07.75
4.33.3h Marleen Niesten 24.01.63 DEM Roosendaal 05.07.80
4.33.42 Nicole van Grieken 20.10.73 Spartaan Leiden 13.06.98
4.33.51 Tirza vd Wolf 26.05.94 Reeuwijk Utrecht 24.06.16
4.33.5h Dina Jansen 09.06.52 Ciko'66 Papendal 25.06.77
4.33.66 Brechje de Ruyck 20.10.84 RKHAV Hengelo 31.05.04
4.33.67 Karin Harmelink 08.01.67 GVAV Rapiditas Emmeloord 05.07.97
4.33.69 Rosa Pieltjes 19.01.80 Gemzen Hengelo 30.05.99
4.33.6h Janet Looys 04.09.55 Ciko'66 Sittard 21.07.78
4.33.6h Ronny Hoekstra 06.04.62 AV'55 Groningen 06.05.79
4.33.6h Marjan van Schie 20.02.59 De Bataven Roosendaal 18.07.79
4.33.6h Ingrid Albers 04.07.69 AV'34 Apeldoorn Nijmegen 06.05.88
4.33.8h Ineke Vis 29.12.58 Olympia'48 Den Haag 16.08.87
4.34.01 Annemarie Slangewal 12.09.98 Triathlon Utrecht 20.05.16
4.34.04 Fanny van Maanen 08.06.88 Rotterdam Oordegem 17.07.04
4.34.09i Judy Broer 09.12.59 Sparta Zuidlaren 12.02.84
4.34.0h Desirée Heijnen 09.02.66 Unitas Sittard 20.07.84
4.34.18 Marleen Loman 25.04.92 NOP Wageningen 18.05.12
4.34.1h Leny vd Poel 01.01.56 Spartaan 01.01.76
4.34.20 Linda van Vliet 27.06.64 Olympus'70 Lisse 31.07.83
4.34.34 Lotte Jacobs 11.10.88 HAC Uden 25.06.06
4.34.37 Susan van Weperen 09.05.98 Invictus Amsterdam 16.06.16
4.34.3hi Greet vd Akker 23.11.45 AV'55 Arnhem 17.02.74
4.34.49 Jessie Fairley 25.04.91 LGPK Vilvoorde 23.06.06
4.34.4h Eefje van Wissen 17.11.47 Hollandia Hoorn 10.07.83
4.34.57 Simone Guikema 11.01.70 Hellas Leiden 12.05.91
4.34.6h Henny Grimbergen 03.08.54 Spartaan Drachten 03.07.71
4.34.75 Nicole Weijling-Dissel 16.06.67 AAC Nijmegen 18.05.16
4.34.90 Katja Broers 07.03.80 Seven Hills Kerkrade 24.05.98
4.34.90 Marlies Kort 21.06.72 AV'56 Gorinchem 15.06.01
4.35.02 Laura Wientjens 17.08.94 Thor Zwolle 27.06.10
4.35.12 Mirto Canters 29.10.02 Cifla Utrecht 12.08.16
4.35.15 Famke Heinst 30.03.99 De Liemers Vught 02.07.17
4.35.21 Kristel vd Berg 30.10.98 Energie Oordegem 04.06.16
4.35.30 Regina Hazeleger 06.09.65 De Bataven Utrecht 09.07.93
4.35.32 Inga Michejenko 19.07.83 Olympus'70 Gouda 26.08.16
4.35.4h Marjan Achterkamp 01.01.64 GVAV Rapiditas Groningen 24.05.87
4.35.4h Carla Hoekstra 06.04.62 VAV Nijmegen 06.05.89
4.35.62 Marian Peeters 31.10.68 Kimbria Sittard 19.05.97
4.35.6h Annet van Veldhuizen 09.06.69 Spartaan Papendal 19.06.91
4.35.78 Esther Schouten 11.12.93 Vabco Mol Heusden-Zolder 18.07.15
4.35.7h Jacqueline Spaans 02.02.61 Waterland Papendal 03.10.76
4.35.83 Lotte van Dinther 15.12.84 Cifla Hulst 13.06.11
4.35.8h Sjan Vermeulen HAC Helmond 01.01.68
4.35.92i Carla Hertogh 05.11.65 Spado Zuidlaren 12.02.84
4.35.9h Jany van Gerwen 09.02.77 PSV Valkenswaard 09.06.98
4.36.05 Elke Spierenburg 06.09.63 Fortis Zwolle 03.02.80
4.36.0h Frederieka Sieders 02.11.61 Ciko'66 Papendal 15.08.80
4.36.10 Marjolein Rutgers 13.07.85 Clytoneüs Grootebroek 16.05.04
4.36.21 Aria Schouten 11.12.93 Vabco Mol Ninove 21.07.12
4.36.28 Majelle Laman 17.03.72 Castricum Hengelo 04.06.94
4.36.47 Karlijn van Es 02.08.95 PAC Rotterdam 07.07.16
4.36.48 Juul Lavrijsen 25.02.93 Seven Hills Leiden 13.06.09
4.36.50 Anna Eikendal 04.06.02 Atverni Utrecht 24.06.16
4.36.53 Marjon vd Wansem 28.12.91 LADB Utrecht 12.08.16
4.36.53i Laura Boekel 04.11.97 Nova Apeldoorn 15.01.17
4.36.55 Corinde van Es 11.02.97 PAC Utrecht 19.06.15
4.36.58 Corine Spaans 01.01.76 Eindhoven Atletiek Uden 27.06.09
4.36.5h Josée Renders 01.01.58 PSV Sittard 01.05.81
4.36.60 Suzanne Broxterman 23.02.88 Pallas'67 Wageningen 19.05.17
4.36.62 Nikki Fairley 11.02.87 Seven Hills Duffel 29.05.04
4.36.63 Janine Stutterheim 15.05.79 Impala Emmen 16.06.96
4.36.73 Céline de Wild 08.02.92 Thor Leiden 13.06.09
4.36.82 Karin Gomarus 23.04.72 Argo'77 Ninove 27.07.02
4.36.8h Margret Sandbrink 01.01.60 HAC Helmond Kerkrade 16.05.86
4.36.91 Brechtje Kraan 28.10.89 Hellas/URT Amsterdam 17.06.12
4.37.00 Josien Scheepens 16.01.97 Holland Haarlem Wageningen 18.09.15
4.37.01 Lydia van Dijk 04.01.00 Holland Haarlem Vught 02.07.17
4.37.04 Marleen vd Graaff 24.02.80 Typhoon Uden 03.07.04
4.37.05i Yasmin Hillebrink 27.02.89 Aart Stigter Apeldoorn 22.02.15
4.37.06 Giselle Slotboom 09.03.93 Uni of Utah/De Spartaan San Francisco 29.03.13
4.37.0h Carla Joosten HAC Helmond 01.01.70
4.37.19 Bé van Lotringen 05.03.69 Phanos Gent 26.05.01
4.37.29 Marika Zethof 12.07.56 TVA Papendal 04.08.74
4.37.2h Kristel Logghe 01.01.69 Marathon Vlissingen 18.06.86
4.37.33 Tessa den Heijer 27.02.96 Groningen Atletiek Jessheim 05.06.14
4.37.34 Karin Wezeman 07.03.83 Argo'77 Ninove 28.07.01
4.37.34 Esmée Teeling 07.02.93 Olympus'70 Gouda 26.08.16
4.37.3h Boukje Hiemstra 03.11.65 Impala Drachten 20.05.84
4.37.42 Liesbeth Voorthuijsen 13.10.83 Haag Atletiek Utrecht 12.08.11
4.37.45 Hilda Kibet 01.01.81 Castricum Nijmegen 25.05.02
4.37.46 Linda Alzate Ramirez 11.02.99 Ilion Rotterdam 06.07.17
4.37.49 Maud van Alphen 03.02.80 Phoenix Utrecht 22.05.09
4.37.4h Marleen vd Laan 01.01.60 Sagitta Den Haag 18.08.84
4.37.51 Ingrid Kuijpers 12.02.84 Seven Hills Zevenaar 12.06.99
4.37.56 Giuliana Caiti 14.08.90 Phanos Vught 06.06.15
4.37.5h Anny Burgman 01.01.50 PEC Den Haag 11.07.80
4.37.5h Janine vd Bolt 01.01.63 Achilles-Top Nijmegen 25.05.84
4.37.62 Marrijtje Molenhuis 19.11.90 Fresno State Uni/AAC'61 Stanford 26.03.11
4.37.62 Elke Molenaar 11.03.98 Spirit Lelystad Wageningen 19.09.14
4.37.64 Sonja Kleijn 18.08.73 AV'47 Amsterdam 24.07.93
4.37.68 Sarah Peerik 22.12.02 Hanzesport Nijmegen 02.06.17
4.37.77 Karin Gorter 08.07.83 Kronos Heusden-Zolder 13.07.13
4.37.86 Lia Verbeek 01.01.54 Attila Sittard 01.06.86
4.37.8h Erica Souverein 15.12.63 SAV Amsterdam 07.06.91
4.37.8h Menoes Geraets 04.09.73 Waterland Amsterdam 23.07.93
4.37.98 Bo Klaassen 01.03.91 AV'56 Hulst 12.05.08
4.37.9h Jopie Daane 25.03.51 Marathon Vlissingen 06.07.86
4.37.9h Karin Boelens 31.10.58 Nijmegen Nijmegen 06.05.88
4.38.06 Nicole Taalman 08.05.76 Caesar Sittard 25.06.95
4.38.17 Danaïd Prinsen 20.08.97 Aquilo Heerenveen 27.04.14
4.38.43 Nicole van Amstel 11.05.88 Maastricht Merksem 25.08.07
4.38.48 Jamie Schumacher 12.01.79 Ciko'66 Hoorn 23.06.96
4.38.51 Manjorie Janssen 25.05.02 Cifla Nijmegen 02.06.17
4.38.57 Paulina Rath 28.11.78 Tilburg RR Hoorn 23.06.96
4.38.57 Femke Rietveld 12.04.80 AAV'36 Zevenaar 13.06.99
4.38.59 Laurien Buffart 19.06.80 Phanos Utrecht 27.05.11
4.38.5h Margot de Nijs 19.08.63 Sparta Remscheid 16.08.80
4.38.5h Maaike Hornstra 09.02.65 Friesland Heerenveen 13.05.98
4.38.6h Wilma vd Wouw 22.09.60 Hollandia Amsterdam 28.07.89
4.38.71 Marita Wouters 01.01.60 Thor Amsterdam 07.08.82
4.38.75 Brenda vd Laan 07.12.78 AAV'36 Sittard 25.06.95
4.38.76 Jacqueline Rustidge 28.04.68 Isala'98 Apeldoorn 06.07.96
4.38.97 Susan Dammingh 09.06.73 Nijmegen Alphen ad Rijn 30.06.91
4.39.02 Manon Mensink 08.05.75 Ciko'66 Sittard 26.06.11
4.39.04 Maartje Kardol 27.03.81 De Keien Hoorn 23.06.96
4.39.05 Janneke Coolen 21.04.84 Seven Hills Zevenaar 12.06.99
4.39.07 Larissa Scholten 14.10.88 Haarlem Utrecht 25.05.12
4.39.10 Stefanie Pooyé 03.07.87 Sprint Hulst 01.06.09
4.39.14 Pauline Claessen 19.08.80 Seven Hills Uden 03.07.04
4.39.19 Chanmari Venter 23.10.75 Pallas'67 Amsterdam 17.06.12
4.39.26 Marjon Hoefkens 01.01.59 Kimbria Leiden 08.05.87
4.39.27 Marije Wever 22.07.93 Nea-Volharding Breda 03.06.12
4.39.28 Inge Middelveld 01.01.58 ADA Groningen 16.07.88
4.39.31 Gerda Tuitert 01.01.59 Tartlétos Papendal 06.07.83
4.39.3h Ina Bakker 01.01.57 Olympus'70 Leiden 28.05.82
4.39.41 Lieke Marijnen 15.09.93 Rotterdam Atletiek Gouda 26.08.16
4.39.41 Femke Been 16.03.01 Castricum Ninove 15.07.17
4.39.53 Ilse Pullen 27.04.87 ACO/Van Elderen Utrecht 08.05.15
4.39.53 Anouk Prop 27.12.99 Spado Rotterdam 07.07.16
4.39.5h Barbara Kamp 05.07.61 PAC Naaldwijk 11.06.98
4.39.68 Marinka Moerman 30.11.70 Spirit Oud-Beijerland Leiden 14.06.86
4.39.6h Albertine Visserman 13.05.68 Impala Nijmegen 14.09.84
4.39.6h Marja vd Werf 01.07.58 Olympia'48 Den Haag 19.08.89
4.39.75 Marlien van Beek 06.04.65 LADB Vught 13.06.95
4.39.76 Ellen Jansen 12.08.95 Vitalis Utrecht 16.07.17
4.39.83 Sharon de Knegt 11.12.89 Oss'78 Eindhoven 16.07.05
4.39.86 Vanessa van Voskuilen 01.03.81 Ilion Vught 04.06.00
4.39.89 Natasja Brusik 10.02.83 Nijmegen Heusden-Zolder 10.07.10
4.39.90 Marlies van Geel 18.03.59 DJA Malmö 19.07.96

 



Terug naar startpagina Nederlandse Ranglijsten

Back to frontpage of Dutch Rankings


Terug naar startpagina Atletiek

Back to frontpage of Track & Field


Terug naar homepage Atletiek

Back to homepage of Track & Field