Nederlandse database aller tijden 1500 meter mannen
(binnen 3.55.00)

Dutch alltime database 1500 metres men
(within 3.55.00)



Copyright © 2001-2017 by Michel Franssen


Laatste update: 30 juli 2017, 00.27 uur

Last update: July 30, 2017, 00:27 CET


Mark First Last Birthday Track Club Site Date
3.32.89 Gertjan Liefers 26.09.78 Atletico'73 Brussel 24.08.01
3.33.05 Marko Koers 03.11.72 Nijmegen Parijs 28.06.96
3.35.07 Rob Druppers 29.04.62 Hellas West-Berlijn 23.08.85
3.35.77 Richard Douma 17.04.93 Zaanland Heusden-Zolder 16.07.16
3.35.95 Paul Mwangi 19.11.73 Haag Atletiek Leverkusen 26.08.01
3.36.08 Han Kulker 15.08.59 Bataven Rome 04.09.87
3.36.16 Bob Dielis 31.12.65 Unitas Hengelo 13.08.89
3.37.13 Kristof van Malderen 30.05.83 VAC/TDR Heusden-Zolder 10.07.10
3.37.25 Marc Corstjens 31.08.65 Pegasus/Toekomst Hengelo 12.08.90
3.37.31 Evert Hoving 14.01.53 NOP Stockholm 05.07.76
3.37.46 Arnoud Okken 20.04.82 Atletico'73 Kassel 14.06.02
3.37.71 Marcel Versteeg 20.08.65 Haag Atletiek Hengelo 28.06.92
3.37.8h Haico Scharn 18.06.45 Ciko'66 Århus 24.06.73
3.38.08 Frank Wiegman 17.12.64 Tartlétos Hengelo 12.08.90
3.38.19 Ate vd Burgt 17.03.78 Tartlétos Heusden-Zolder 28.07.07
3.38.27 Joost Borm 08.08.56 Phoenix Brussel 04.09.79
3.38.56 Robin van Helden 06.02.65 V&LTC Leverkusen 01.08.90
3.38.58 Bob Winter 01.12.77 Phanos Heusden-Zolder 22.07.06
3.38.83 Klaas Lok 12.01.55 Phoenix Göteborg 07.08.79
3.39.02 Mark Borghans 01.04.60 Unitas Koblenz 13.08.87
3.39.19 Simon Vroemen 11.05.69 Tartlétos Nivelles 24.07.94
3.39.1h Bram Wassenaar 30.03.44 Ciko'66 Århus 23.06.71
3.39.62 Marcel Laros 10.10.71 Sprint Hengelo 20.06.93
3.39.72 René Stokvis 25.01.87 Tion Heusden-Zolder 10.07.10
3.39.94 Dennis Licht 30.05.84 AV'34 Apeldoorn Hengelo 24.05.15
3.40.05 Mark Nouws 20.08.90 Thor Ninove 02.08.14
3.40.08 Niels Verwer 10.07.89 Castricum Amsterdam 18.07.10
3.40.10 Wibo Lelieveld 07.05.57 Bataven Brussel 18.08.78
3.40.29 Stijn Jaspers 23.06.61 Haarlem Hengelo 12.07.83
3.40.49 Jim Svenøy 22.04.72 Rotterdam Dortmund 26.06.99
3.40.49 Vincent Hazeleger 21.08.95 Trias Hengelo 10.06.17
3.40.52 John Sloot 05.03.69 Haag Atletiek Hechtel 10.08.91
3.40.77 Guus Janssen 22.08.81 Nijmegen Uden 27.06.09
3.41.12 Wouter de Boer 03.06.85 Tion Brasschaat 11.07.10
3.41.14 Casper Vroemen 11.05.69 Tartlétos Rhede 29.07.94
3.41.15 Stefan Beumer 28.04.81 AV'34 Apeldoorn Glasgow 03.09.00
3.41.31 Maarten vd Heuvel 15.04.81 Hanzesport Uden 03.06.06
3.41.41 Arno Körmeling 25.08.56 Sisu Rehlingen 31.05.82
3.41.50 Jesper vd Wielen 02.08.91 Cifla Oordegem 23.05.15
3.41.55 Tom Wiggers 10.08.87 Hylas Uden 03.07.10
3.41.58 Luc Krotwaar 25.01.68 PSV Palermo 25.06.88
3.41.9h Henk Gommer 17.11.62 Tartlétos Papendal 19.06.91
3.42.19 Abdi Nageeye 02.03.89 AV'34 Apeldoorn Uden 27.06.09
3.42.20 Michael Stiemer 31.01.67 Altis Papendal 08.07.95
3.42.27 Gerben IJpelaar 20.03.72 Attila Gorinchem 25.06.96
3.42.2h Henk Snepvangers 27.02.39 MOC'17 Breda 24.07.66
3.42.36 Hans Koeleman 05.10.57 AAC Malmö 13.08.81
3.42.41 Mark vd Koelen 03.10.83 Nijmegen Papendal 25.06.03
3.42.49 Cor Lambregts 20.04.58 Unitas Rehlingen 31.05.82
3.42.51 Robert de Brouwer 23.11.62 Unitas Essen 21.06.85
3.42.51 Mohammed Ali Mohammed 11.11.89 Nijmegen Atletiek Nijmegen 18.05.16
3.42.5h Hans Bloemendaal 20.04.66 Zaanland Hechtel 10.08.91
3.42.62 Bas Eefting 16.05.82 Ciko'66 Nijmegen 20.05.05
3.42.65 Fransua Woldemariam 01.01.69 PSV Berlijn 08.07.87
3.42.6h Kor Louws 16.10.55 Gemzen Recklinghausen 23.07.78
3.42.73 Michiel Löschner 09.11.76 Hellas Papendal 25.06.03
3.42.75 Bram Som 20.02.80 Atletico'73 Kessel-Lo 13.08.11
3.42.76 Rens Eising 12.07.69 AAC Hechtel 30.07.94
3.42.76 Mike Foppen 29.11.96 Cifla Sollentuna 29.06.17
3.42.7h Arie Ruyter 19.05.58 NOP Kessel-Lo 11.07.80
3.42.83 Barend Derriks 02.08.81 Castricum Papendal 26.06.02
3.42.84 Kamiel Maase 20.10.71 Leiden Papendal 04.07.01
3.42.84 Wouter Ploeger 10.10.92 Groningen Atletiek Oordegem 04.06.16
3.42.86 Herman Hofstee 17.07.63 DOS Dwingeloo Hengelo 21.05.88
3.43.04 Thijs Nijhuis 20.09.92 Eastern Kentucky Nijmegen 11.06.14
3.43.22 Berthold Berger 20.10.68 Start78 Kerkrade 29.05.93
3.43.27 Aart Bakker 09.11.61 Haag Atletiek Hengelo 14.08.88
3.43.29 Thijmen Kupers 10.04.91 Groningen Atletiek Utrecht 15.07.17
3.43.30 Corné Peters 21.01.66 Spado Koblenz 13.08.87
3.43.32 Léon Haan 01.08.68 Rotterdam Esch-sur-Alzette 24.08.92
3.43.3h Wijnand Bladt 28.02.47 Haag Atletiek Papendal 04.08.74
3.43.49 Johan de Koning 07.06.74 Sprint Oordegem 04.07.09
3.43.50 Ronald vd Blink 04.03.79 Nijmegen Papendal 26.06.02
3.43.52 Steven Sloof 06.03.65 GVAV Rapiditas Stiphout 05.07.92
3.43.5h Kees vd Heul 12.07.51 Avantri Århus 09.07.75
3.43.69 Roy van Eekelen 04.05.95 Sprint Kortrijk 12.07.14
3.43.6h Henk Lindner 06.06.59 Marathon Nijmegen 12.08.79
3.43.76 Valentijn Weinans 29.12.95 Nijmegen Atletiek Nijmegen 02.06.17
3.43.77 Moses Waweru 07.02.78 Hellas Oordegem 16.08.03
3.43.78 Patrick vd Rijdt 18.01.71 Keien Kerkrade 29.05.93
3.43.82 Ad Verwey 07.11.78 Typhoon Nijmegen 24.05.01
3.43.82 Jurjen Polderman 21.04.91 Clytoneüs Oordegem 30.05.15
3.43.83 Rob Detert 11.12.78 AV'34 Apeldoorn Nijmegen 25.05.02
3.43.8h Wim Slijkhuis 13.01.23 Haag Atletiek Antwerpen 21.08.49
3.43.8h Jos Hermens 08.01.50 Unattached DenHaag 26.06.77
3.43.8h Rob Schippers 01.01.60 Lionitas Eugene 09.06.83
3.43.8h Paul Jaspers 10.08.65 Haarlem Neerpelt 01.08.84
3.43.94 Jesse van Burg 09.03.88 Ilion Oordegem 04.07.09
3.43.94 Bram Rouwen 04.04.85 Hanzesport Nijmegen 25.05.11
3.43.95 Sebastién Schletterer 21.12.72 AAC Oordegem 16.08.03
3.44.14 Jos Verbeek 09.11.62 Metro Hengelo 27.06.86
3.44.17 Mark van Rooij 06.11.60 AAC Sittard 18.06.89
3.44.18 Ed van Gemeren 30.01.61 AAV'36 Leiden 09.06.84
3.44.19 Nils Pennekamp 29.05.87 Haarlemmermeer Oordegem 02.06.12
3.44.24 Mark van Dijk 17.05.74 Pegasus Bern 13.06.98
3.44.26 Jeroen van Dijke 06.04.76 Leiden Nivelles 20.08.00
3.44.44 Sander Schutgens 31.12.75 Pegasus Bern 13.06.98
3.44.4h Joost la Lau 11.07.70 Bataven Leiden 06.09.92
3.44.5h René Jacobs 20.09.69 Jasper Sport Papendal 10.06.92
3.44.6h Roelof Veld 23.09.44 Daventria Leiden 11.02.73
3.44.74 Wouter Timmer 14.10.71 Hellas Papendal 18.07.98
3.44.76 Mahadi Abdi Ali 08.11.95 Unitas/TDR Leiden 17.06.17
3.44.89 Lars Paardekooper 10.08.92 Cifla Nijmegen 12.06.13
3.44.8h Henk Tiebosch 06.06.46 Metro Athene 27.06.72
3.44.8h Léonard Frederiks 07.08.50 Zaanland Nijmegen 09.06.76
3.44.90 Luc Schout 05.05.87 Attila Heusden-Zolder 28.07.07
3.45.07 Jan Jansen 03.04.64 Bataven Koblenz 14.06.89
3.45.0h Kees Ruyter 20.11.56 NOP Sittard 10.08.80
3.45.0h Abdelghani Zarhouni 11.03.70 Ciko'66 Papendal 10.06.92
3.45.0h Cor Datema 19.09.71 GVAV Rapiditas Watford 05.08.98
3.45.1h Mijndert Blankenstein 02.01.30 V&LTC Frechen 12.06.60
3.45.1h Richard Litjens 17.02.55 Sprint Sittard 12.08.78
3.45.23 André Hermsen 25.03.64 Hellas Hengelo 13.08.89
3.45.24 Ramses Bekkenk 27.07.76 Leiden ? 01.01.99
3.45.33 Marinus Rosbergen 06.02.66 AVR Koblenz 23.08.89
3.45.33 Dennis van Tongeren 12.03.72 AVA'81 Gorinchem 25.06.96
3.45.40 Siem Boekel 06.09.61 Hera Hengelo 27.07.82
3.45.42 Gert vd Weele 06.12.64 AV'56 Papendal 19.05.86
3.45.42 Remko Kortenoeven 22.06.72 Hellas Hechtel 19.07.97
3.45.43 Jeffrey Himpers 21.09.70 Sprint Sittard 23.05.93
3.45.4h Gerard Tebroke 09.11.49 Ciko'66 DenHaag 26.06.77
3.45.4h Marco Leenders 30.11.64 Nijmegen Vught 07.06.88
3.45.55 Eyob Muller 08.09.67 Spark Papendal 19.05.86
3.45.68 Jan Zethof 09.05.60 AVA'64 Leuven 02.06.84
3.45.77 Martin Lauret 27.10.71 Typhoon Gorinchem 25.06.96
3.45.79 Ronald Schut 10.09.65 PSV Sittard 23.05.93
3.45.7h Rudy Verriet 29.12.56 Nijmegen Sittard 12.08.78
3.45.80 Yorben Ruiter 19.08.95 PAC Brussel 09.07.17
3.45.83 Jos Faber 01.02.66 Nijmegen Hengelo 19.07.87
3.45.85 Bram Anderiessen 01.08.99 AKU Nijmegen 02.06.17
3.45.8h Martin ten Kate 16.12.58 Fortis Nijmegen 22.08.86
3.46.02 Stan Rijken 18.04.73 Prins Hendrik Hengelo 31.05.97
3.46.02 Wijnand Rijkenberg 30.10.84 Lycurgus Eugene 06.05.06
3.46.09 Martin Delleman 28.10.68 Typhoon Papendal 09.07.94
3.46.1h Jef Hensgens 27.01.48 Achilles-Top Papendal 26.07.72
3.46.1h Erik van Amstel 27.11.54 Kimbria Sittard 21.05.77
3.46.22 Ruud vd Oetelaar 09.06.80 PSV Gorinchem 14.06.02
3.46.23 André Klappe 27.01.74 PEC Gorinchem 25.06.96
3.46.35 Jeroen Kramer 02.06.63 AAC Stiphout 28.06.83
3.46.3h Kees van Loon 31.12.42 Achilles-Top Brussel 30.06.68
3.46.3h Jan Gerrits 07.06.49 Metro Oulou 29.07.73
3.46.3h Menno Lievers 20.08.59 SOS Merksem 26.06.81
3.46.3h John Vermeule 04.12.61 Dynamo70 Den Haag 02.07.82
3.46.46 Stijn Boek 31.01.75 Hellas Gorinchem 06.05.97
3.46.4h Egbert Nijstad 24.04.42 DOS Dwingeloo Papendal 30.06.71
3.46.4h Rik Snoep 15.02.55 AVR Roosendaal 05.09.76
3.46.60 Jean-Pierre Weerts 20.06.86 Achilles-Top Brussel 07.05.06
3.46.62 Tjerk Conijn 17.01.87 Lycurgus Ninove 02.08.14
3.46.65 Pim Molenaar 30.11.87 Trias Heusden-Zolder 10.07.10
3.46.83             Erik Negerman 15.01.75 Phanos Papendal 26.06.02
3.46.87 Michiel Otten 26.10.68 Prins Hendrik Gorinchem 25.06.96
3.46.87 Oliver Poeschl 05.01.72 Pegasus Koblenz 13.05.98
3.46.89 Jorijn de Maré 28.01.94 Hellas Oordegem 06.07.13
3.46.9h Armando Houtveen 21.04.59 Altis Papendal 26.05.80
3.46.9h Sietze Maat 27.09.62 Thor Amsterdam 03.06.84
3.47.07 Patrick Stitzinger 25.08.81 Pegasus Merksem 25.08.07
3.47.08 Johan Kuijpers 06.03.65 Festina Essen 21.06.85
3.47.08 Stefan Wessel 03.05.87 De Sperwers Nijmegen 25.05.11
3.47.0h Peter vd Velden 29.11.68 AVR Papendal 10.06.92
3.47.10 Jaap Flötman 01.01.64 Zaanland Hengelo 27.06.86
3.47.10 Wouter Jansen 17.06.87 Cifla Nijmegen 25.05.11
3.47.15 Sander vd Vlugt 20.02.70 Lycurgus Hengelo 31.05.97
3.47.19 Peter Res 16.08.78 Castricum Nijmegen 23.05.00
3.47.1h Peter Appelman 29.06.56 DEM Roosendaal 05.09.76
3.47.26 Sam Volovics 06.02.61 AAC Amsterdam 25.05.86
3.47.26 Bart Hoogenboom 06.05.75 GVAV Rapiditas Gorinchem 14.06.02
3.47.2h Willem vd Worp 23.02.62 Argo'77 Papendal 30.05.90
3.47.2h Coen Stoker 09.03.68 AV'34 Apeldoorn Papendal 10.06.92
3.47.3h Anton Blok 17.10.44 Suomi Groningen 16.08.66
3.47.3h Jo Schout 25.04.54 RKHAV Papendal 28.05.77
3.47.45 Paul Verkleij 03.05.73 Gouda Duffel 30.05.98
3.47.52 Marcel Wouters 14.07.86 Nijmegen Heusden-Zolder 22.07.06
3.47.55 Ronald Bassa 11.02.75 Keien Heusden-Zolder 02.08.03
3.47.60 Niek Blikslager 13.06.95 Groningen Atletiek Merksem 29.07.17
3.47.61 Tommy Staal 18.08.94 AV'56 Oordegem 31.05.14
3.47.69 Frank Futselaar 16.07.91 De Liemers Merksem 29.07.17
3.47.6h Geert Udding 01.01.47 AAC'61 Uden 30.07.68
3.47.6h Jacques Denis 06.02.48 Sprint Papendal 29.07.72
3.47.6h Melchert Kok 20.09.58 Zaanland Leiden 09.09.80
3.47.74 Jeroen Beumer 02.12.78 AV'34 Apeldoorn Papendal 18.07.98
3.47.76 Wilfred van Holst 01.07.88 Groningen Atletiek Hoorn 21.05.11
3.47.78 Stephan Kreykamp 14.04.76 Keien Kerkrade 29.05.93
3.47.82 Emile Vrijman 04.11.62 AVR Vught 23.07.83
3.47.85 Bouke Onstenk 28.01.81 Hollandia Ninove 11.08.07
3.47.89 Geurt Rozendaal 27.08.69 GAC Hilversum Gorinchem 17.06.94
3.47.8h Gijs de Bode 25.07.41 Metro Breda 24.07.66
3.47.8h Edwin Aardenburg 08.05.62 DEM Papendal 30.05.90
3.47.8h Greg van Hest 03.06.73 Schuurmans Breda 25.05.93
3.47.97 Dirk de Heer 08.04.81 Groningen Austin 04.04.03
3.47.9h Patrick Aris 05.10.56 Haag Atletiek Amsterdam 03.06.84
3.48.01 Michel Butter 05.11.85 Lycurgus Oordegem 26.07.08
3.48.04 Remco Ymker 05.03.77 AV'34 Apeldoorn Gorinchem 03.06.98
3.48.06 Mark van Rooy 06.11.60 AAC Krommenie 09.09.90
3.48.0h Imco Brouwer 01.01.60 Zaanland Leiden 09.09.80
3.48.0h Vincent Hoek 14.04.71 Avantri Papendal 19.06.91
3.48.10 Koen Raymaekers 11.01.80 Hellas ? 01.01.99
3.48.18 Jan Verloop 16.03.59 Bataven Leiden 16.06.85
3.48.20 Sjoerd Weijers 02.10.95 Nijmegen Atletiek Hoorn 16.05.15
3.48.23 Dick vd Broek 25.03.71 Pijnenburg Papendal 10.06.92
3.48.29 Stephan Beerepoot 24.07.71 Hollandia Amsterdam 24.07.93
3.48.2h John vd Wansem 05.07.50 Sparta Papendal 08.06.73
3.48.2h Bert van Hamersveld 01.01.54 AAC Sittard 10.08.80
3.48.31 Jelmer vd Linden 15.10.96 Statina Utrecht 15.07.17
3.48.37 Jeroen Linneman 05.12.64 Tion Hengelo 19.07.87
3.48.3h Marcel Spaans 01.01.61 AAC Stiphout 28.06.83
3.48.3h Gert Tromp 13.03.62 Gemzen Papendal 24.06.88
3.48.45 Stan Niesten 19.11.96 DEM Hoorn 16.05.15
3.48.48 Sjaak van Zuylen 16.07.62 Nijmegen Hengelo 11.06.89
3.48.4h Erwin Nederlof 26.06.62 Sliedrecht Sport Papendal 30.05.90
3.48.4h Robin Punt 28.09.69 LGPK Amsterdam 25.06.93
3.48.58 Rob Mast 30.03.68 AAC Krommenie 25.06.89
3.48.5h Herman de Jong 17.02.46 Phoenix Papendal 09.06.71
3.48.63 Wim de Koning 31.01.62 Hellas Leiden 19.05.82
3.48.63 Cor Olieman 12.12.71 AAC Leiden 22.06.96
3.48.64 Fausto Sassen 14.02.73 Pegasus Hechtel 06.07.96
3.48.64 Tijs Groen 11.12.85 De Liemers Uden 03.07.10
3.48.67 Nout Jansen 04.10.89 Tartlétos Uden 27.06.09
3.48.71 Jack van Bladel 12.06.65 Unitas Essen 12.06.87
3.48.72 Khalid Choukoud 23.03.86 Haag Atletiek Uden 03.07.10
3.48.74 Wieger Wiggemans 21.02.61 Ciko'66 Hengelo 27.06.86
3.48.76 Pip Tesselaar 26.06.69 Hera Ninove 27.07.02
3.48.7h Richard Kooyman 26.12.63 AVR Rotterdam 15.06.88
3.48.7h Ton Verbaandert 09.04.69 GVAC Neerpelt 18.07.88
3.48.82 Simon Grannetia 20.08.94 De Spartaan Kortrijk 08.07.17
3.48.8h Marco Soeteman 01.01.63 GVAV Rapiditas Hengelo 04.05.86
3.48.8h Dirkjan Hoogstraten 24.04.61 Sparta Leiden 25.07.86
3.48.8h Tony Dirks 12.02.61 Keien Vught 01.06.89
3.48.92 Ad Peeters 28.02.68 PSV Nijmegen 10.07.96
3.48.93 Jorit van Malsen 02.10.88 Hellas Hoorn 12.05.12
3.49.01 Steve Brooks 08.06.70 Iowa State/Unitas Des Moines 24.04.93
3.49.03 Joep Tigchelaar 09.02.81 Seven Hills Atlanta 17.05.03
3.49.0h Herman Kromhout 05.02.46 V&LTC Den Haag 20.06.78
3.49.0h Frank Mos 01.01.61 Sparta Rotterdam 04.09.85
3.49.0h Erik Edelman 29.10.62 AVR Amsterdam 29.05.87
3.49.12 Arthur van Dijk 09.01.71 Olympus'70 Papendal 12.07.97
3.49.12 Jeroen Pals 04.12.80 Sprint Papendal 26.06.02
3.49.20 Eelco de Voogt 04.11.69 Ilion Hengelo 02.06.02
3.49.2h Luc Bakker 09.03.61 Phoenix Utrecht 04.06.93
3.49.36 Frank Assmann 15.12.66 Prins Hendrik Hengelo 13.08.89
3.49.44 Casper Dirks 31.03.73 Phanos Heusden-Zolder 28.07.07
3.49.44 Gert-Jan Wassink 18.12.85 Argo Gaanderen Hoorn 12.05.12
3.49.4h Evert van Ravensberg 01.01.53 Haarlem Den Haag 20.06.78
3.49.4h Martien vd Hoorn 18.03.53 Holland Leiden Den Haag 03.08.79
3.49.50 Hilbert de Vries 29.12.78 Groningen Eindhoven 19.07.03
3.49.52 Robert Smits 11.08.70 Argo'77 Papendal 10.07.93
3.49.61 Menno Schouten 03.09.91 Lycurgus Utrecht 15.07.17
3.49.64 Ruben Scheurwater 19.02.80 Parthenon Gorinchem 14.06.02
3.49.64 Roy Hoornweg 08.05.89 Passaat Hoorn 22.05.10
3.49.67 Jek Persoons 17.04.62 AAV'36 Santander 01.08.81
3.49.67 Jeroen vd Biggelaar 07.12.76 GAC Gemert Heusden-Zolder 20.07.02
3.49.67 Flores Weverling 19.02.73 Leiden Atletiek Rotterdam 07.07.16
3.49.6h Peter Jansen 23.03.64 Sprint Nijmegen 23.08.85
3.49.6h Rob Sluijpers 05.03.68 AVON Vught 11.06.89
3.49.6h Paul Hagedoren 25.12.67 Unitas Maastricht 19.08.89
3.49.6hi Michel Visschers 10.03.51 Unitas Leiden 11.02.73
3.49.82 Cor vd Bij 21.09.73 Vitalis Utrecht 22.08.97
3.49.83 Stefan Hulisz 22.08.74 Leiden Leiden 22.06.96
3.49.8h Wim van Miltenburg 01.01.57 Hellas Leiden 22.05.81
3.49.8h Hans vd Voorden 04.11.62 Bataven Papendal 07.09.88
3.49.93 Arno Hoevink 22.03.83 AV'34 Apeldoorn Nijmegen 22.05.04
3.49.98 Xander van Rijen 14.10.68 Sprint Haarlem 20.05.90
3.49.9h Casper van Daalen 01.01.54 Sparta Den Haag 11.06.78
3.49.9h Ton Baltus 28.12.65 Lycurgus Papendal 07.09.88
3.50.03 Rick Bisschop 25.04.67 AV'40 Papendal 15.07.93
3.50.03 Sven Schoonebeek 30.01.97 Lycurgus Oordegem 28.05.17
3.50.04 Erik Niemeijer 15.07.79 Vitalis Nijmegen 22.05.04
3.50.10 Edwin de Vries 11.12.92 Castricum Nijmegen 27.05.15
3.50.15 Sybren Mulder 17.02.83 Hollandia Hoorn 23.05.09
3.50.19 Michiel de Ruiter 21.08.64 Hera Hoorn 23.05.09
3.50.1h Peetjan van Zijl 21.05.55 Phoenix Den Haag 20.06.78
3.50.1h Edwin vd Berg 13.05.62 Phoenix Utrecht 04.06.85
3.50.20 Daan Reintjes 30.07.93 De Liemers Hoorn 17.05.14
3.50.21 Marco Glastra 18.07.72 GVAV Rapiditas Papendal 18.07.98
3.50.26 Tim vd Broeke 10.10.95 Dynamica Lokeren 25.06.17
3.50.28 Vincent Telgen 08.11.72 Cialfo Amsterdam 24.07.93
3.50.2h Jan van Oss 01.01.54 Valkenswaard Neerpelt 30.05.81
3.50.2h Ferry ten Hove 10.10.64 Spark Valkenswaard 22.06.86
3.50.31 Ron van Diepen 19.06.70 Prins Hendrik Heusden-Zolder 20.07.02
3.50.34 Christiaan de Lie 31.07.76 Castricum Uden 01.07.00
3.50.37 Ron vd Linde 01.01.62 AVR Amsterdam 23.06.85
3.50.3h Armand vd Smissen 30.06.68 Sprint Breda 25.05.93
3.50.43 Norbert Groenewegen 07.05.59 Sparta Amsterdam 12.07.86
3.50.47 Edgard Creemers 26.03.75 Leiden Uden 25.06.05
3.50.4h Rien van Haperen 10.01.52 Prins Hendrik Den Haag 11.06.78
3.50.50 Daan Kers 03.04.68 Ciko'66 Papendal 10.07.99
3.50.52 Jorian Damen 25.03.92 Cifla Rotterdam 07.07.16
3.50.58 Marcel Tesselaar 26.06.69 Hera Nijmegen 24.05.01
3.50.75 Henri ter Braak 01.01.65 Liemers Papendal 27.05.85
3.50.7h Joep Delnoye 30.08.34 Kimbria Brussel 19.06.57
3.50.81 Luuk Wagenaar 11.03.94 Phanos Ninove 23.07.16
3.50.84 Menno Zuidema 07.01.87 Phoenix Uden 02.07.11
3.50.89 Jack van Avendonk 09.04.67 Attila Rotterdam 14.07.90
3.50.8h Frans Witpeerd 01.01.62 Startbaan Leiden 28.05.82
3.50.95 Harry Weinans 12.04.60 Nijmegen Papendal 15.05.89
3.50.97 Laurent Dumergues 01.01.77 Tartlétos Uden 01.07.00
3.50.9h Kees Kraayeveld 15.07.55 Sliedrecht Sport Den Haag 02.07.82
3.50.9h Marcel den Hartigh 30.07.65 Atletico'73 Nijmegen 17.05.92
3.50.9h Peter Hopman 30.05.65 Trias Amsterdam 18.09.92
3.51.03 Louran van Keulen 10.10.68 AAC Hechtel 01.08.98
3.51.06 Herman Couperus 11.04.65 Hermes Gorinchem 16.06.95
3.51.0h Ray Crabb 01.01.54 Afcent Striders Kerkrade 06.07.80
3.51.0h Peter Rusman 01.01.53 Lionitas Kessel-Lo 20.06.81
3.51.12 Ries van Zon 29.11.85 Climax Nijmegen 23.05.07
3.51.14 Zerom Gebrihiwet 01.01.93 Unitas Nijmegen 18.05.16
3.51.15 Huub Pragt 28.07.61 Haag Atletiek Leiden 08.05.87
3.51.15 Maurits vd Veer 12.09.67 CMS Dedham 06.06.98
3.51.15 Said Serifi Kanfaoui 15.02.73 Gouda Uden 01.07.00
3.51.18 Reinaldo Mercelina 18.04.46 AAC Roosendaal 05.09.81
3.51.19 Martin vd Ven 01.01.52 Attila Sittard 10.05.81
3.51.19 Hessel Posthuma 30.08.82 Castricum Brasschaat 15.08.01
3.51.1h Joop Keizer 11.06.41 Atos Opladen 28.06.64
3.51.1h Jan van Leuveren 01.01.55 AAC Amsterdam 01.10.82
3.51.22 Tom Koetsenruiter 12.08.93 Thor Utrecht 08.08.14
3.51.2h Peter Bakker 01.01.52 Lionitas Papendal 08.06.77
3.51.2h Ron Vlenterie 01.12.59 Unitas Stiphout 21.06.88
3.51.34 Jeroen van Damme 29.09.72 Thor Gorinchem 16.06.95
3.51.39 Maarten van Baardwijk 13.02.85 Nijmegen Atletiek Utrecht 18.06.10
3.51.3h Jan Dijkkamp 01.01.50 Metro Den Haag 20.06.78
3.51.3h Mark van Maaren 07.10.70 GVAV Rapiditas Papendal 10.06.92
3.51.40 Joep van Oorschot 26.12.86 Seven Hills Nijmegen 23.05.07
3.51.45 Hans vd Mortel 11.07.61 Deurne Sittard 28.05.89
3.51.46 Kees-Jan Bongaertz 14.06.71 Haag Atletiek Papendal 15.05.89
3.51.47 Michiel de Jong 12.07.73 Impala Eindhoven 15.09.96
3.51.48 Tecle Mekonnen 24.05.82 Nijmegen Atletiek Heusden-Zolder 18.07.15
3.51.56 Menno Groenendal 01.01.60 Liemers Papendal 19.05.86
3.51.5h Roel Raymakers 01.01.57 HAC Helmond Sittard 09.07.77
3.51.65 Quinten Hennekam 02.03.90 Passaat Heusden-Zolder 10.07.10
3.51.67 Sander Tytgat ? ? Waasland 01.06.00
3.51.67 Mohammed Raggani 01.01.76 Phanos ? 01.01.01
3.51.69 Neal Bouterse 11.08.93 Castricum Oordegem 30.05.15
3.51.69 Didier Nibbering 12.12.91 Rotterdam Atletiek Rotterdam 07.07.16
3.51.6h Wim Roovers 20.11.28 Thor Rotterdam 24.07.56
3.51.6h Dick van Driest 01.01.64 Atos Leiden 30.06.88
3.51.77 Gijs Jacobs 06.04.87 HAC Helmond Tilburg 25.05.12
3.51.7h Frits de Ruijter 05.04.17 AV'23 Amsterdam 27.07.47
3.51.7h Erik Schurink 11.07.56 AAC Nijmegen 16.08.85
3.51.7h Menno Iedema 03.07.63 GVAV Rapiditas Amsterdam 18.09.92
3.51.82 Wim de Heij 01.01.62 Tion Breda 05.07.87
3.51.82 Fred van Kaam 11.05.63 DEM Amsterdam 14.05.88
3.51.84 Michel Versteegen 23.07.68 Bataven Kerkrade 29.05.93
3.51.8h Ronald Klomp 08.03.62 Attila Vught 01.06.89
3.51.90 Gert-Jan Wassink 31.08.82 Argo Uden 03.07.10
3.51.92 Jeffrey Sullivan 11.11.70 Haarlem Leiden 22.06.96
3.51.99 Wouter Warndorff 16.07.91 Thor Zwolle 27.06.10
3.51.99 Jordi Baars 09.01.92 Aalsmeer Heusden-Zolder 10.07.10
3.51.9h Tonny Luttikhold 01.01.54 ASV Zevenaar 18.06.80
3.51.9h Roger Klingestijn 13.03.64 Unitas Sittard 01.01.84
3.51.9h Jos Kaptein 15.03.65 Trias Amsterdam 25.07.86
3.52.00 David Hemstede 17.04.79 Atletico'73 Uden 04.08.07
3.52.03 Stef Harweg 05.12.64 Haasje Papendal 12.07.97
3.52.05 Dennis Weijers 17.06.86 Phoenix Uden 27.06.09
3.52.05 Paul Boon 21.04.88 Hollandia Hengelo 29.05.11
3.52.07 Remi Fieret 23.02.73 Olympus'70 Papendal 12.07.97
3.52.07 Ruud Boom 03.01.91 Daventria Utrecht 18.06.10
3.52.0h André Fenneman 01.01.57 Ciko'66 Sittard 21.05.77
3.52.0h Johan Breel 01.01.55 Marathon Roosendaal 21.06.78
3.52.0h Chris Semplonius 01.01.52 Lionitas Hamburg 23.07.78
3.52.0h Mark Jaspers 29.03.65 Unitas Kerkrade 03.06.88
3.52.10 Richard Bock 26.02.71 PSV Amsterdam 17.06.90
3.52.12 Gerrit Doornwaard 22.01.64 Gemzen Boekarest 15.06.91
3.52.15 Alexander Hahn 14.02.89 Pegasus Hengelo 29.05.11
3.52.1h René Bouwmeester 08.06.61 Zaanland Papendal 26.05.80
3.52.1h Bob Bouma 18.07.59 Edam Nijmegen 12.07.89
3.52.20 Brian Kamstra 05.07.93 AAC'61 Oordegem 02.06.12
3.52.24 Honoré Hoedt 13.08.59 Ciko'66 Papendal 27.05.85
3.52.29 Jaouad el Bouazzaoui 02.04.80 Rotterdam Amsterdam 06.06.04
3.52.2h Pieter Vos 01.01.51 GVAV Rapiditas Papendal 15.05.78
3.52.2h Wiljan Loomans 01.01.59 Hollandia Leiden 28.05.82
3.52.2h Stefan Nieuwenhuis 01.03.71 Sprint Valkenswaard 16.07.92
3.52.32 Riccardo Sprong 01.06.93 Clytoneüs Uden 02.07.11
3.52.3h Paul Kraakman 01.01.63 Edam Amsterdam 15.07.84
3.52.44             Sebastiaan Breedijk 06.09.82 Zaanland Heusden 20.07.02
3.52.46 Bob vd Ham 01.01.90 UNCW/TDR Ninove 27.07.13
3.52.4h Gerard Nijboer 18.08.55 Daventria Nijmegen 26.05.79
3.52.50 John Duinmeijer 11.03.68 DEM Uden 26.08.90
3.52.50 Thomas Poesiat 18.01.88 Haag Atletiek Hoorn 21.05.11
3.52.52 Erik Kramer 28.11.66 AAC Krommenie 27.05.89
3.52.5h Niek Flipse 08.12.50 AV'56 Den Haag 26.06.77
3.52.61 Frank Ruitenbeek 26.08.60 AAC Papendal 27.05.85
3.52.62 Jeffrey vd Park 23.06.91 Dokev Oordegem 31.05.14
3.52.65 Marijn vd Putten 01.10.75 Haarlemmermeer Hoorn 15.05.04
3.52.67 Roger Jaspers 28.10.63 Unitas Sittard 02.08.86
3.52.69 Erik Hopman 12.05.60 AAC Hengelo 14.08.88
3.52.6h Wouter Hagemeyer 01.01.50 Hellas Utrecht 04.06.85
3.52.72 Youri Pessy 09.11.94 Cifla Heusden-Zolder 22.07.17
3.52.7h René Godlieb 01.01.66 AAC Papendal 07.09.88
3.52.91 Guus Reijngoud 19.04.88 Hellas Heusden-Zolder 10.07.10
3.52.91 Jeroen Engels 07.05.83 Prins Hendrik Nijmegen 12.06.13
3.52.99 Balint Horvath 06.06.89 Leiden Atletiek Gentbrugge 03.08.13
3.52.9h Arne Evers 01.01.47 AAC Bocholtz 03.06.78
3.52.9h Henk Mentink 01.01.52 Daventria Nijmegen 26.05.79
3.52.9h Peter Visser 06.11.63 Altis Amersfoort 26.06.87
3.53.05 Nabil Karimi 25.12.79 Typhoon Uden 01.07.00
3.53.09 Theo Kuunders 15.08.60 Deurne Papendal 15.05.89
3.53.0h Bert Hillen 01.01.51 TION Njjmegen 09.07.78
3.53.0h Arjen Visserman 20.08.66 Impala Nijmegen 06.05.83
3.53.0h Kees van Klink 02.08.56 Bataven Leiden 17.08.88
3.53.0h Cees vd Velde 01.01.56 Hellas Utrecht 04.06.93
3.53.0h Folkert vd Krol 01.02.72 Energie Papendal 05.06.96
3.53.10 Taco Wehrung 31.12.71 Unitas Vught 24.05.92
3.53.13 Harry Ruitenbeek 17.01.57 AAC Papendal 27.05.85
3.53.14 Chris Bergmans 25.01.73 Hellas Papendal 26.06.02
3.53.18 Abdes Belarbi 26.03.73 Pijnenburg Leverkusen 12.07.91
3.53.19 Hakim Najib 10.08.77 Haag Atletiek Gorinchem 15.06.01
3.53.23 Noël Keijsers 22.05.73 Nijmegen Ninove 12.08.00
3.53.25 Erik Punt 17.07.67 AVR Roosendaal 25.05.86
3.53.27 Remco Beckers 25.10.80 Asterix Eindhoven 26.07.08
3.53.2h Han Baauw 01.01.63 Haarlem Beverwijk 23.05.87
3.53.32 Edwin Kok 04.11.71 Keien Hechtel 18.07.92
3.53.37 Sven Grundeken 16.10.79 Leiden Atletiek Uden 02.07.11
3.53.3h Jan Reynders 09.10.50 Kimbria Leuven 21.05.69
3.53.3h Conno du Fossé 01.01.52 Holland Haarlem Papendal 04.06.79
3.53.3h Ruud Sleper 01.01.50 AV'34 Apeldoorn Nijmegen 26.06.81
3.53.3h Kees-Jan Schuurman 27.07.63 Unitas Lisse 27.06.89
3.53.47 Sjaak Hoogstraten 11.07.93 AV'23 Kessel-Lo 08.08.15
3.53.4h Jan Reijnders 01.01.50 Kimbria Papendal 16.06.78
3.53.4h Rien vd Wilt 06.08.49 Clytoneüs Utrecht 04.06.85
3.53.4h Arjen Schaafsma 25.03.62 Argo'77 Haarlem 15.09.85
3.53.4h Erik Kahls 24.06.67 DEM Leiden 17.08.88
3.53.52 Henk vd Boogaard 21.05.65 Valkenswaard Papendal 10.07.93
3.53.54 Jos Sasse 01.01.57 AVA70 Papendal 19.05.86
3.53.57 Ronald Bal 09.05.68 Haag Atletiek Stiphout 04.07.92
3.53.58 Andrew Neal 18.03.68 Nijmegen Sittard 10.08.91
3.53.58 Djoao Lobles 14.01.01 Noordkop Nijmegen 02.06.17
3.53.59 Henk van Eck 14.10.56 GAC Gemert Uden 18.06.95
3.53.65 William Augustinus 04.04.67 Spartaan Leiden 12.05.91
3.53.69 Hugo vd Broek 18.09.76 Castricum
3.53.6h Hans Mens 01.01.54 HAC Helmond Den Haag 11.06.78
3.53.6h Peter Wezel 01.01.55 Bataven Leiden 09.09.80
3.53.6h Edwin Alferink 03.11.73 Fortis Amsterdam 11.08.95
3.53.71 Hans Wijnen 01.01.65 Unitas Amsterdam 12.07.86
3.53.71 Roel van Opdorp 03.02.87 Leiden Oordegem 04.07.09
3.53.77 Olaf Mesman 10.09.91 PAC Lokeren 01.06.09
3.53.7h Corné Haast 01.11.59 Spado Leiden 20.06.82
3.53.80 Najib Hassan 01.07.01 PAC Nijmegen 02.06.17
3.53.85 Marco Vermond 08.05.86 Seven Hills Duffel 29.05.04
3.53.86 Mark Knoop 24.06.67 PSV Leiden 22.06.96
3.53.8h D Jansen 01.01.36 Thor Eindhoven 20.07.58
3.53.8h Gerard van Santen 01.01.57 Typhoon Den Haag 27.07.84
3.53.8h Arnold van Roermund 01.01.63 Sprint Nijmegen 23.08.85
3.53.8h Jan Laan 01.01.51 Sparta Vught 25.05.86
3.53.8h Jos Herijgers 01.01.60 DJA Roosendaal 09.07.86
3.53.9h Kees Eigenhuis 01.01.53 AVA'64 Den Haag 09.09.79
3.53.9h Marcel de Veen 21.10.56 Achilles-Top Valkenswaard 22.06.86
3.53.9h Jan Raaphorst 11.12.68 Olympus'70 Papendal 07.09.94
3.54.00 Rein-Jan Kroes 31.01.80 Ilion Papendal 05.07.00
3.54.00i Bart Uiterwijk 12.10.84 Hellas Apeldoorn 31.01.09
3.54.06 Olfert Molenhuis 27.09.83 Groningen Hoorn 13.05.06
3.54.07 Stefan Ymker 16.06.80 Phanos Papendal 25.07.03
3.54.08 Jimmy Schulten 13.11.70 Oss'78 Uden 18.06.95
3.54.08 Rob ter Burg 04.01.95 Groningen Atletiek Oordegem 23.05.15
3.54.09 Gijs Groen 16.01.87 Haag Atletiek Utrecht 18.06.10
3.54.0h Frans Verberne 01.01.56 Tartlétos Papendal 31.05.82
3.54.11 Job Dusch 16.12.81 Scopias Nijmegen 23.05.00
3.54.15 Lars Cazander 29.11.92 Hellas Hoorn 17.05.14
3.54.18 Jeroen de Korte 31.08.74 Holland Haarlem Tilburg 07.07.01
3.54.1h Simon Blom 01.01.55 Delta Sport Roosendaal 28.08.79
3.54.1h Paul Chardon 01.01.54 Sprint Roosendaal 09.07.86
3.54.1h Kees Haasnoot 28.08.65 Bataven Leiden 17.08.88
3.54.1h Frans Jorna 15.03.68 Tartlétos Valencia 14.07.91
3.54.26 Mohammed Akoudad 06.11.72 Haag Atletiek Leiden 22.06.96
3.54.28 Geert vd Worp 01.01.66 MPM Hengelo 06.07.84
3.54.2h Emile Hopman 01.01.60 Trias Leiden 06.06.85
3.54.2h Ad Coolbergen 30.08.63 Bataven Leiden 17.08.88
3.54.31 Leo Herijgers 18.04.68 Sprint Amsterdam 19.07.96
3.54.32 Léon Graumans 25.08.88 Phoenix Amsterdam 16.06.12
3.54.32 Freek Lier 11.04.94 Vitalis Oordegem 28.05.17
3.54.34 Bas van Hooren 12.06.92 Atletiek Maastricht Oordegem 28.05.16
3.54.34 Olivier Wijtenburg 01.01.84 Haag Atletiek Utrecht 15.07.17
3.54.37 Dries Basemans 12.02.92 DCLA Huizingen 10.06.17
3.54.3h Tonnie van Uden HAC Helmond Kerkrade 28.06.67
3.54.3h Dirk ten Bruggencate 01.01.52 Trias Den Haag 29.05.80
3.54.3h Piet vd Haas 30.06.58 HAC Helmond Stiphout 24.08.82
3.54.3h Frank Geuzebroek 05.08.63 AAC Amsterdam 01.10.82
3.54.40             Remco Ammerlaan 30.12.83 Olympus'70 Papendal 26.06.02
3.54.47 Gert van Bergen 01.08.64 AAC Amsterdam 22.05.93
3.54.4h Theo Verwijst 01.01.56 Keien Papendal 26.05.80
3.54.4h Han Jansen 01.01.58 Argo'77 Groningen 10.05.81
3.54.4h Wim de Hey 01.01.62 MPM Den Haag 18.08.84
3.54.4h Nico Langbroek 01.01.58 Suomi Den Haag 18.08.84
3.54.4h Theo Haverkamp 15.10.58 AAV'36 Rotterdam 03.07.85
3.54.50 Arjen van der Logt 07.06.90 Phoenix Amsterdam 16.06.16
3.54.52 Rik Benschop 25.04.67 Delvers Leiden 18.05.91
3.54.52 John Janssen 04.10.63 Unitas Sittard 10.08.91
3.54.57 Tom de Gelder 07.10.98 Olympus'70 Breda 03.07.16
3.54.59 Steven Tito 10.05.77 Leiden Heusden-Zolder 20.07.02
3.54.5h Wycher vd Bremen 20.11.54 Daventria Deventer 27.06.73
3.54.5h Ad Buys 20.09.52 Phoenix Den Haag 31.08.77
3.54.5h Michel Franssen 07.05.53 Swift Sittard 19.09.77
3.54.5h Rudy van Weerden 01.01.63 Prins Hendrik Vught 17.08.85
3.54.5h Marco Peeters 01.01.61 Olympia Eindhoven Roosendaal 09.07.86
3.54.5h Cock vd Hulst 24.01.60 Hera Amstelveen 11.06.89
3.54.61 Jorrit Cleij 22.06.87 Cifla Nijmegen 12.06.13
3.54.68 Ricardo Floris 30.01.90 Pegasus Lier 28.06.15
3.54.69 Ron Kalisvaart 03.03.60 Sparta Utrecht 21.06.87
3.54.6h Wim Bergisch 12.12.67 Haarlem Amsterdam 16.08.91
3.54.6h Evert Gielen 16.08.71 Achilles-Top Veldhoven 06.09.98
3.54.6hi Hugo Kusters 31.12.62 Unitas Dortmund 03.01.88
3.54.74 Timo Beemster 06.10.85 SAV Utrecht 12.08.05
3.54.76 Robert Ton 12.04.85 Gouda Nijmegen 23.05.07
3.54.77 Joost Blokland 07.02.82 Gouda Gouda 09.05.02
3.54.77 André Diemeer 25.01.83 DEM Amsterdam 08.07.06
3.54.7h Theo Verbeek 01.01.49 Trias Den Haag 18.08.78
3.54.80 Toine van Leent 24.10.60 Sprint Sittard 28.05.89
3.54.81 Marcel van Langen 11.01.76 Argo'77 Gorinchem 06.06.97
3.54.82 Abdel Illah 01.01.75 Stap Vooruit Amsterdam 19.07.96
3.54.84 Frank Blikslager 26.12.92 Groningen Atletiek Eindhoven 30.06.13
3.54.85 Stephan Praet 01.03.71 AAC Rimini 30.05.92
3.54.85 Jaap Gerben Vellinga 28.07.94 Horror Utrecht 19.06.15
3.54.89 Bob te Lindert 12.10.98 Argo Gaanderen Leiden 17.06.17
3.54.8h Camiel Verhamme Oss'78 01.01.66
3.54.8h Jan de Waard 01.01.53 Zeeland Sport Neerpelt 27.08.80
3.54.8h Henri Polman 01.01.60 Liemers Papendal 08.06.81
3.54.8h Dick Bartelson 19.10.60 Nea Volharding Amsterdam 18.07.82
3.54.8h Rob Jansen 01.01.62 DEM Amsterdam 22.05.83
3.54.8h Ruud van Wuykhuyse 01.01.53 Hellas Leiden 27.06.84
3.54.8h Robert Boer 22.06.65 AVR Roosendaal 09.07.86
3.54.91 Lars Gerritsen 06.01.94 Passaat Rotterdam 06.07.17
3.54.93 Léon Ineke 05.10.83 Nova Eindhoven 19.07.03
3.54.9h Paul Watson 01.01.61 Afcent Striders Sittard 30.07.82
3.54.9h Maarten Verheul 01.01.61 Reeuwijk Leiden 27.06.84
3.54.9h Paul Grimbergen 28.04.57 Spartaan Nijmegen 01.08.84

 


Terug naar startpagina Nederlandse Ranglijsten

Back to frontpage of Dutch Rankings


Terug naar startpagina Atletiek

Back to frontpage of Track & Field


Terug naar Indexpagina Atletiek

Back to Index page of Track & Field