Atletiekagenda langere termijn

(sommige data voor het winterseizoen 2019-2020 zijn nog niet definitief; wij zijn niet aansprakelijk voor organisaties, die voor de lol of uit traditiegeilheid onjuiste informatie verspreiden, noch voor wijzigingen of afgelastingen, en zorgen zo snel mogelijk voor correcties en updates)



"Schiet door" naar 2020



2019



Januari Februari Maart
April Mei Juni
Juli Augustus September
Oktober November December


November

NCAA D1 XC nationals, Terre Haute, IN, 23 november

Brits crosscircuit, Liverpool, 23 november

Veldloop, Vilvoorde, 23 november

Warandeloop, veldloopcircuit Nederland, Tilburg-West, 23-24 november

IAAF cross country challenge, Alcobendas, 24 november

Nationaal veldloopcircuit Duitsland, Darmstadt, 24 november

Veldloopcircuit België, Roeselare, 24 november

LCC-veldloop, Genk, 24 november

Veldloop, Lier, 24 november

Veldloop, Zele, 24 november

Kempen crosscircuit, Veghel-West, 24 november

Halve marathon, Ell, 24 november

Veldloop, Arendonk, 30 november


December

Crosscircuit centraal Noord-Brabant, Baarle-Nassau, 1 december

Veldloop, Booischot, 1 december

LCC-veldloop, Bree, 1 december

Zandboscross, Limbracircuit, Deurne, 1 december

Veldloop, Oudenaarde, 1 december

Veldloop, Wespelaar, 1 december

Kempen trailrun 33 km, Bladel, 1 december

Kapellerbosloop, Landgraaf, 1 december

Montferlandrun 15 km, 's-Heerenberg, 1 december

EAA EK cross country, Lissabon, 8 december

Kempen crosscircuit, Reusel, 8 december

Bos en Vallei crosscircuit, Wageningen, 14 december

Phanos Boscross, veldloopcircuit Nederland, Amstelveen, 15 december

Veldloop, Wichelen, 15 december

Crosscircuit centraal Noord-Brabant, Waalwijk, 15 december

Mescherbergloop 15 km, Eijsden, 15 december

Neelder veldloop, Limbracircuit, Roermond, 21 december

Indoorwedstrijden, Dortmund, 21-22 december

LCC-veldloop, Dilsen, 22 december

Veldloop, Lille bij Turnhout, 22 december

Kerstcross, Heerlen, 26 december

Veldloop, Ertvelde, 29 december

Kempen crosscircuit, Oirschot, 29 december

Sylvestercross, veldloopcircuit Nederland, Soest, 31 december



2020



Januari Februari Maart
April Mei Juni
Juli Augustus September
Oktober November December


Januari

Indoorkampioenschappen van West-Vlaanderen, Oost-Vlaanderen en Belgisch-Limburg, Gent, 4 januari

Indoorsprintcup, Dortmund, 4 januari

IAAF cross country challenge, San Giorgio su Legnano, 5 januari

Jaspercross, Limbracircuit en kampioenschappen van Noord-Brabant, Asten, 5 januari

Veldloop, Grimbergen, 5 januari

Veldloop, Hulshout, 5 januari

LCC-veldloop, Lanaken, 5 januari

Indoorkampioenschappen van Antwerpen en Vlaams-Brabant, Gent, 5 januari

Indoorwedstrijden, Dortmund, 5 januari

Brits crosscircuit, Stirling, 11 januari

Bos en Vallei crosscircuit, Ede, 11 januari

IAAF cross country challenge, Elgoibar, 12 januari

Veldloopkampioenschappen van Antwerpen, Essen, 12 januari

Veldloopkampioenschappen van Vlaams-Brabant, Gooik, 12 januari

Veldloopkampioenschappen van Belgisch-Limburg, Tessenderlo, 12 januari

Veldloopkampioenschappen van Oost-Vlaanderen, Maldegem, 12 januari

Veldloopkampioenschappen van West-Vlaanderen, Diksmuide, 12 januari

Crosscircuit centraal Noord-Brabant, Goirle, 12 januari

Halve marathon, Egmond, 12 januari

Veldloopkampioenschappen van de Verenigde Staten, locatie onbekend, 18 januari

Indoorkampioenschappen van Westfalen, Dortmund, 18 januari

Waalse indoorkampioenschappen voor atleten van 2003-2006, Louvain-la-Neuve, 18 januari

IAAF cross country challenge, Sevilla, 19 januari

Veldloopcircuit België, Hannut, 19 januari

Abdijcross, veldloopcircuit Nederland, Rolduc, 19 januari

Leemkuilcross, Berg en Dal, 19 januari

Kempen crosscircuit, Eersel, 19 januari

Bossencross, Limbracircuit, Helden, 19 januari

Veldloop, Herentals, 19 januari

Veldloop, Ieper, 19 januari

Crosscircuit centraal Noord-Brabant, Rijen, 19 januari

Indoorwedstrijden, Dortmund, 19 januari

IAAF World indoor tour, Boston, 25 januari

Vlaamse indoorkampioenschappen voor atleten van 2003-2006, Gent, 19 januari

Waalse indoorkampioenschappen, Louvain-la-Neuve, 25 januari

IAAF cross country challenge, San Vittore Olano, 26 januari

Mastboscross, veldloopcircuit Nederland, Breda, 26 januari

LCC-veldloop, Alken, 26 januari

Kempen crosscircuit, Best, 26 januari

Veldloop, Bornem, 26 januari

Veldloop, Geel, 26 januari

Vlakwatercross, Limbracircuit, Venray, 26 januari

Veldloop, Veurne, 26 januari

Veldloop, Vilvoorde, 26 januari

Veldloop, Zottegem, 26 januari

Indoorkampioenschappen van NRW voor atleten van 2001-2004, Dortmund, 26 januari

Vlaamse indoorkampioenschappen, Gent, 26 januari

IAAF World indoor tour, Karlsruhe, 31 januari


Februari

Bos en Vallei crosscircuit, Rhenen, 1 februari

Indoorwedstrijden, Apeldoorn, 1 februari

Belgische indoorkampioenschappen voor meerkampers, Louvain-la-Neuve, 1-2 februari

Crosscircuit centraal Noord-Brabant, Dongen, 2 februari

Veldloop, Hamme, 2 februari

Veldloop, Ronse, 2 februari

Indoorkampioenschappen van Nordrhein-Westfalen, Dortmund, 2 februari

IAAF World indoor tour, Düsseldorf, 4 februari

Nederlandse indoorkampioenschappen voor 35-plussers, Apeldoorn, 7-9 februari

IAAF World indoor tour, Torun, 8 februari

EAA indoorgala, Gent, 8 februari

Nederlandse indoorkampioenschappen meerkamp, Apeldoorn, 8-9 februari

Veldloopcircuit België, Rotselaar, 9 februari

Leudalcross, Limbracircuit, Haelen, 9 februari

Kempen crosscircuit, Valkenswaard, 9 februari

Indoorgala met vrije inschrijving, Dortmund, 9 februari

Open NK 10 km op de weg, Schoorl, 9 februari

Indoorkampioenschappen van de Verenigde Staten, New York, 14-15 februari

IAAF World indoor tour, Glasgow, 15 februari

Nederlandse indoorkampioenschappen voor atleten van 2001-2004, Apeldoorn, 15-16 februari

Veldloop, Lebbeke, 16 februari

LCC-veldloop, Lommel, 16 februari

Commanderijecross, Limbracircuit, Milheeze, 16 februari

Belgische indoorkampioenschappen, Gent, 16 februari

Indoorwedstrijden, Dortmund, 16 februari

IAAF World indoor tour, Liévin, 19 februari

IAAF World indoor tour, Madrid, 21 februari

Belgische veldloopkampioenschappen voor 35-plussers, Brussel-Noord, 22 februari

Nederlandse indoorkampioenschappen, Apeldoorn, 22-23 februari

Britse indoorkampioenschappen, Glasgow, 22-23 februari

Duitse indoorkampioenschappen, Leipzig, 22-23 februari

Belgische veldloopkampioenschappen, Brussel-Noord, 23 februari

Plaatselijke indoorkampioenschappen, Dortmund, 23 februari

Nederlandse veldloopkampioenschappen, Kraggenburg, 29 februari

Franse indoorkampioenschappen, Liévin, 29 februari

Belgische indoorkampioenschappen voor atleten van 1998-2002, Louvain-la-Neuve, 29 februari

Olympische marathontrials van de Verenigde Staten, Atlanta, 29 februari


Maart

Nederlandse veldloopkampioenschappen (vervolg), Kraggenburg, 1 maart

Veldloop, Poperinge, 1 maart

Franse indoorkampioenschappen, Liévin (vervolg), 1 maart

Belgische indoorkampioenschappen voor atleten van 2003-2006, Gent, 1 maart

Britse veldloopkampioenschappen, Loughborough, 7 maart

Duitse veldloopkampioenschappen, Sindelfingen, 7 maart

Franse veldloopkampioenschappen, Montauban, 7-8 maart

Kempen crosscircuit, Eindhoven, 8 maart

Belgische indoorkampioenschappen voor 35-plussers, Gent, 8 maart

CPC-loop 21.1 km, Den Haag, 8 maart

IAAF wereldkampioenschappen indoor, Nanjing, 13-15 maart

NCAA D1 indoorkampioenschappen, Albuquerque, 13-14 maart

IAAF cross country challenge, Albufeira, 15 maart

Indoorwedstrijden, Dortmund, 15 maart

Parelloop 10 km, Brunssum, 15 maart

EAA Europese indoorkampioenschappen voor 35-plussers, Braga, 15-21 maart

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 2008, Dortmund, 22 maart

Stevensloop NK 21.1 km, Nijmegen, 22 maart

Texas relays, Austin, 25-28 maart

Venloop 21.1 km, Venlo, 29 maart


April

Mike Fanelli classic, San Francisco, 2-4 april

Stanford invitational, Stanford, 3-4 april

Marathon, Rotterdam, 5 april

Bryan Clay invitational, Azusa, 15-17 april

Mount SAC relays, Walnut, 16-18 april

IAAF Diamond League, Doha, 17 april

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 2005-2008, diverse plaatsen, 18 april

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 2001-2004, diverse plaatsen, 19 april

Marathon, Enschede, 19 april

Drake relays, Des Moines, 22-25 april

Penn relays, Philadelphia, 23-25 april

Provinciale kampioenschappen, diverse Belgische plaatsen, 25-26 april

Nederlandse clubcompetitie divisies 1-2-3, diverse plaatsen, 26 april


Mei

Belgische kampioenschappen 10000 m (plus BK steeple vrouwen), WalloniŽ, 1 mei

Vlaams B-circuit, Herentals, 1 mei

Cardinal classic, Stanford, 1-2 mei

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 2001-2004, diverse plaatsen, 3 mei

Payton Jordan invitational, Stanford, 8 mei

Belgische clubkampioenschappen vrouwen, diverse plaatsen, 9 mei

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 2005-2008, diverse plaatsen, 9 mei

IAAF Diamond League, ergens in China, 10 mei

Belgische clubkampioenschappen mannen, diverse plaatsen, 10 mei

Baancircuit Nederland, Lisse, 16 mei

IAAF Diamond League, Sjanghai, 16 mei

Flanders cup, Lokeren, 17 mei

Nederlandse clubcompetitie voor 35-plussers, diverse plaatsen, 17 mei

Harry Schulting games, Vught, 21 mei

Nederlandse clubkampioenschappen (eredivisie), Vught, 23 mei

Flanders cup, Lier, 23 mei

IAAF World challenge, Stockholm, 24 mei

Nederlandse clubcompetitie divisies 1-2-3, diverse plaatsen, 24 mei

IAAF Diamond League, Rome, 28 mei

NCAA D1 outdoor regionals West, Lawrence, 28-30 mei

NCAA D1 outdoor regionals East, Lexington, 28-30 mei

Flanders cup (Ifam), Oordegem, 30 mei

IAAF Diamond League, Rabat, 31 mei


Juni

IAAF World challenge, Hengelo, 1 juni

Vlaams B-circuit, Duffel, 1 juni

T-meeting, Tilburg, 1 juni

Nederlandse kampioenschappen voor 35-plussers, Hengelo, 5-7 juni

Flanders cup (Putbos), Oordegem, 6 juni

Duitse kampioenschappen, Braunschweig, 6-7 juni

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 2001-2004, diverse plaatsen, 7 juni

IAAF Diamond League, Eugene, 7 juni

NCAA D1 outdoorkampioenschappen, Austin, 10-13 juni

IAAF Diamond League, Oslo, 11 juni

Open NK 10000 m, Leiden, 13 juni

Vlaams B-circuit, Gentbrugge, 13 juni

Baancircuit Nederland, Leiden, 13 juni

IAAF Diamond League, Parijs, 13 juni

EAA premium meeting, Madrid, 19 juni

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 2005-2008, diverse plaatsen, 13 juni

Olympische trials van de Verenigde Staten, Eugene, 19-28 juni

Baancircuit van Wallonië, Brussel-Noord, 20 juni

Nederlandse kampioenschappen voor atleten van 2001-2004, Amersfoort, 19-21 juni

Baancircuit van Wallonië, Nivelles, 21 juni

Nederlandse clubcompetitie voor 35-plussers, diverse plaatsen, 21 juni

Nederlandse outdoorkampioenschappen, Den Haag-West, 26-28 juni


Juli

EAA meeting de Liège, Naimette-Xhovémont, 1 juli

EAA Atletieknacht, Heusden-Zolder, 4 juli

Baancircuit Nederland, Hilversum, 4 juli

IAAF Diamond League, Londen, 4 juli

Nederlandse clubcompetitie divisies 1-2-3, diverse plaatsen, 5 juli

IAAF wereldkampioenschappen voor atleten van 2001-2002, Nairobi, 7-12 juli

IAAF Diamond League, Monte Carlo, 10 juli

Flanders cup, Kortrijk, 11 juli

EAA Europese kampioenschappen voor atleten van 2003-2004, Rieti, 16-19 juli

Flanders cup, Ninove, 18 juli

Vlaams B-circuit, Ertvelde, 20 juli

Vlaams B-circuit, Mol, 21 juli

IAAF wereldkampioenschappen voor 35-plussers, Toronto, 21-31 juli

Flanders cup, Kessel-Lo, 25 juli

IOC/IAAF Olympische Zomerspelen, Tokio, 31 juli


Augustus

IAAF wereldkampioenschappen voor 35-plussers, Toronto, 1 augustus (slot)

Flanders cup, Huizingen, 1 augustus

IOC/IAAF Olympische Zomerspelen (vervolg), Tokio, 1-9 augustus

IOC/IAAF Olympische marathon vrouwen, Nagano, 2 augustus

Vlaams B-circuit, Sint-Niklaas, 8 augustus

IOC/IAAF Olympische marathon mannen, Nagano, 9 augustus

IAAF Diamond League, Gateshead, 16 augustus

IAAF Diamond League, Lausanne, 20 augustus

Flanders cup, Merksem, 22 augustus

EAA Europese kampioenschappen, Parijs, 26-30 augustus

Vlaams B-circuit, Deinze, 29 augustus


September

IAAF Diamond League, Brussel, 4 september

Stratenrace 10 mijl, Tilburg, 6 september

IAAF Diamond League, Zürich, 11 september

Play-offs/play-outs Nederlandse clubcompetitie eredivisie en divisies 1-2-3, diverse plaatsen, 13 september

Finales Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 2005-2008, plaats te bepalen, 19 september

Finales Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 2001-2004, plaats te bepalen, 20 september

Damloop 10 mijl, Amsterdam-Zaandam, 20 september

Nederlandse estafettekampioenschappen, Amstelveen, 26-27 september

Marathon, Berlijn, 27 september


Oktober

Singelloop 21.1 km, Breda, 4 oktober

Singelloop 10 km, Utrecht, 4 oktober

Marathon, Eindhoven, 11 oktober

Marathon, Amsterdam, 18 oktober

4 mijlsrace, Haren-Groningen, 18 oktober


November

Zevenheuvelenloop 15 km, Nijmegen, 15 november

Warandeloop, veldloopcircuit Nederland, Tilburg-West, 21-22 november


December

EAA Europese kampioenschappen cross country, Dublin, 13 december

Sylvestercross, veldloopcircuit Nederland, Soest, 31 december



Terug naar frontpage van Tracklion

Back to frontpage of Tracklion