Uitslag avondwedstrijd en Scarabee 10 km.
26 juni 2007 organisatie AVV Valkenswaard
Jongens Junioren D  Hoog
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Casper van der Putten 20-5-1995 PSV 1.25 m
Jongens Junioren D 800m.
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Wadie Moussaoui 5-3-1994 AV Weert 2.29.62 min
2 Casper van der Putten 20-5-1995 PSV 2.32.79 min
Meisjes junioren D  60 m.
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Tamara Doreleijers 22-1-1994 Gen.Mich. 8.73 sec
2 Renske van Os 31-3-1994 Gen.Mich. 8.82 sec
3 Mirna van Slooten 10-4-1995 AVV 9.71 sec
Meisjes junioren D  600m.
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Renske van Os 31-3-1994 Gen.Mich. 1.51.22 min
2 Tamara Doreleijers 22-1-1994 Gen.Mich. 1.57.32 min
3 Mirna van Slooten 10-4-1995 AVV 2.02.02 min
Meisjes junioren D  Ver
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Tamara Doreleijers 22-1-1994 Gen.Mich. 4.61 m
2 Renske van Os 31-3-1994 Gen.Mich. 4.20 m
3 Anouk van den Ouweland 22-4-1994 AVV 3.86 m
4 Mirna van Slooten 10-4-1995 AVV 3.37 m
Jongens junioren C  100m.
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Juri van Lierop 11-11-1992 Jasper Sport 13.41 sec
2 Dirk van Vroonhoven 31-10-1993 GVAC 14.19 sec
Jongens junioren C  800m.
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Remco Hoeymans 16-6-1992 AVV 2.13.67 min
2 Juri van Lierop 11-11-1992 Jasper Sport 2.18.31 min
3 Lex Sinnige 15-12-1992 AV Weert 2.21.90 min
4 Rico Thijssen 14-12-1992 GVAC 2.26.11 min
5 Dirk van Vroonhoven 31-10-1993 GVAC 2.30.15 min
Jongens junioren C  Hoog
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Geert Heesters 28-10-1992 AVV 1.60 m
Meisjes junioren C  80m.
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 CloŽ de Jong 14-12-1993 Gen.Mich. 11.50 sec
2 Yara Muller 16-9-1993 AVV 11.55 sec
3 JuliŽtte Schlaghecke 14-12-1992 AVV 11.79 sec
4 Pauliena Rooijakkers 12-5-1993 Jasper Sport 11.94 sec
5 Rianne van Slooten 31-8-1993 AVV 11.97 sec
Meisjes junioren C 600m.
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Ellen van Vroonhoven 14-1-1992 GVAC 1.47.35 min
2 Pauliena Rooijakkers 12-5-1993 Jasper Sport 1.48.79 min
3 Yara Muller 16-9-1993 AVV 1.54.20 min
4 Marleen Rinzema 13-9-1993 GVAC 1.57.26 min
5 JuliŽtte Schlaghecke 14-12-1992 AVV 1.57.91 min
6 Rianne van Slooten 31-8-1993 AVV 2.00.42 min
7 CloŽ de Jong 14-12-1993 Gen.Mich. 2.05.92 min
Meisjes junioren C  ver
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 CloŽ de Jong 14-12-1993 Gen.Mich. 4.20 m
2 Ellen van Vroonhoven 14-1-1992 GVAC 4.17 m
3 Yara Muller 16-9-1993 AVV 4.07 m
4 Yvonne Ketelaars 18-3-1992 AVV 3.83 m
Jongens junioren B 800m.
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Lawrence Bolte 1990 AVV 2.08.32 min
2 Luc Bekers 14-8-1991 GVAC 2.09.65 min
3 Sander van Esch 18-2-1991 GVAC 2.11.17 min
4 Rob van Agt 12-5-1990 GVAC 2.15.91 min
Jongens junioren B werpdriekamp Prest.
Plaats Naam Vereniging Kogel Discus Speer Pnt.
1 Erik van Ham 5-2-1992 AVV 8.72 28.22 28.83 1105
Meisjes junioren B  100m.
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Iris Muller 30-12-1990 AVV 13.27 sec
Meisjes junioren B 800m.
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Jamie van Lieshout 12-7-1991 AVV 2.15.71 min
2 Inge Sengers 22-10-1992 AVV 2.28.07 min
3 Cindy van de Avoort 26-6-1990 GAC 2.29.35 min
4 Nikki Tromp 18-11-1991 GVAC 2.37.78 min
5 Maribelle Schout 30-4-1990 Gen.Mich. 3.06.27 min
Meisjes junioren B werpdriekamp Prest.
Plaats Naam Vereniging Kogel Discus Speer Pnt.
1 Eefje Frissen 3-7-1990 GVAC 11.54 27.15 34.48 1851
2 Suzie Noten 27-2-1990 AVV 11.11 27.74 31.71 1789
3 Bianca Schutjes 30-3-1990 AVV 11.61 21.62 31.75 1683
4 Kayandra Schrijvers 9-5-1991 AVV 9.86 22.68 28.83 1541
5 Inge Vehulst Prins Hendrik 11.18 16.72 30.02 1498
6 Suzanne Faasen 22-2-1990 AVV 9.39 22.10 22.10 1426
7 Claudia Schutjes 29-9-1991 AVV 9.72 20.51 26.04 1426
8 Nicole Hoeymans 28-3-1990 AVV 9.58 22.27 23.93 1418
Jongens junioren A 100m.
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Kees Hermans 2-11-1988 AVR '69 12.71 sec
Jongens junioren A 800m.
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Lennart van der Burg 27-1-1989 AVV 2.07.49 min
2 Bas Oorschot 9-3-1989 SHRT 2.08.78 min
Jongens junioren A 10000m.
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Menno Beck 2-5-1988 Avantri (URT) 31.35.31 min
2 Wilbert van Vliet 1989 SHRT 32.06.03 min
Jongens junioren A ver
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Stephan Hoeymans 14-11-1988 AVV 5.81 m
2 Kees Hermans 2-11-1988 AVR '69 5.71 m
Jongens junioren A werpdriekamp Prest.
Plaats Naam Vereniging Kogel Discus Speer Pnt.
1 Stephan Hoeymans 14-11-1988 AVV 9.98 24.48 38.92 1276
Meisjes junioren A 100m.
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Ilse Maas 26-2-1989 AVR '69 14.53 sec
2 Ilse Roest 15-7-1989 AVR '69 15.20 sec
Meisjes junioren A 800m.
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Nicole Jetten 23-8-1989 SHRT 2.20.74 min
Meisjes junioren A  ver
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Ilse Maas 26-2-1989 AVR '69 4.52 m
Meisjes junioren A werpdriekamp Prest.
Plaats Naam Vereniging Kogel Discus Speer Pnt.
1 Ilse Roest 15-7-1989 AVR '69 6.95 17.48 23.00 1080
Mannen Senioren 100 m.
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Arjan Timmers 21-3-1985 PSV 11.42 sec
2 Stijn Wijnen 11-7-1979 AVR '69 13.06 sec
Mannen Senioren 800m.
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Stijn Wijnen 11-7-1979 AVR '69 2.22.39 min
Mannen Senioren 10000m
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Allan Masai Ndiwa 19-9-1974 Loopgr PK 29.58.00 min
2 Mat Lavrijsen 11-12-1980 AVR '69 43.53.40 min
Dorus Arts 1986 SHRT dnf min
Niels de Bruin 1980 BAV/URT dnf min
Mannen Senioren werpdriekamp Prest.
Plaats Naam Vereniging Kogel Discus Speer Pnt.
1 Paul Roest 22-8-1985 AVR '69 8.22 21.30 35.65 1007
Vrouwen Senioren 100m.
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Inge van den  Boom 14-1-1985 GVAC 13.51 sec
Vrouwen Senioren 10000m.
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Mestewat Tufa 1986 ETH 31.00.27 min
2 Etalemahu Kidane 1983 ETH 31.33.49 min
3 Bizunesh Bekele 1983 ETH 31.45.98 min
4 Deriba Alemu 1983 ETH 31.58.44 min
5 Genet Getaneh 1986 ETH 32.09.50 min
6 Rian van de Burgt 25-11-1975 AVV 37.31.86 min
7 Laura Huijbregts 6-6-1980  Asterix 37.40.74 min
Gete Wami 1974 ETH dnf
Belaynesh Fekady 1983 ETH dnf
Zhor El Kamch 1973 MAR dnf
Vrouwen Senioren ver
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Yvonne van Hooff 19-6-1985 AVV 4.44 m
2 Marieke Kwinten-Fiers 18-3-1983 AVR '69 3.85 m
Vrouwen Senioren werpdriekamp Prest.
Plaats Naam Vereniging Kogel Discus Speer Pnt.
1 Yvonne van Hooff 19-6-1985 AVV 10.37 29.18 31.35 1764
2 Ingrid de Haan 29-1-1982  Asterix 8.99 29.84 22.35 1511
3 Marieke Kwinten-Fiers 18-3-1983 AVR '69 7.02 16.90 26.76 1145
Mannen Masters 100m.
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Theo Evers 9-10-1935 AVV 16.21 sec
Mannen Masters 800m.
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Theo Peeters 20-11-1961 AVV 2.09.35 min
2 Hans Peeters 22-1-1958 AVV 2.15.00 min
3 Hans Smeets 23-2-1947  Achilles Top 2.18.38 min
Mannen Masters 10000m.
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Peter van der Velden 29-11-1968 AVV 33.48.78 min
2 Wilfred van Mill 30-10-1969 PSV 34.37.79 min
3 Jan Verhoeven 24-4-1953 AVV 41.08.53 min
4 Hans Wouters 20-2-1945 HAC 43.05.81 min
Mannen Masters werpdriekamp Prest.
Plaats Naam Vereniging Kogel Discus Speer Pnt.
1 Jan Smit 75+ 22-9-1931 PSV 8.15 26.58 17.38 793
2 Harry v.d.Heuvel 60+ 24-6-1943 AVV 7.07 19.95 12.60 449
Vrouwen Masters 800m.
Plaats Naam Vereniging Prest.
1 Anne-Mieke van der Pol 10-7-1964 Nijmegen Atl 2.21.22 min
Vrouwen Masters werpdriekamp Prest.
Plaats Naam Vereniging Kogel Discus Speer Pnt.
1 Moniek Reys 35+ 25-4-1972 De Keien 10.50 32.15 20.33 1619
2 Toos ter Rele 40+ 27-9-1964 De Keien 9.48 30.42 17.80 1457
3 HarriŽt van Lierop 40+ 20-12-1963 Jasper Sport 8.33 23.56 25.13 1382
4 Jacqueline Thijssen 40+ 29-11-1966 GVAC 6.85 16.90 17.21 928