Uitslagen Masterscompetitie 1ste en 2de

24-06-2007

Atletiek vereniging Diomedon Steenbergen


Mannen Masters 1e divisie
100m - 7 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Schaafsma, Kay 30-10-1960 AV Sprint 11.84 sec
2 Suvaal, Marc 07-07-1965 Rotterdam Atletiek 1 12.35 sec
3 Beaart, Eric 30-04-1965 Prins Hendrik 12.70 sec
4 Stroeh, George 25-07-1962 AV'56 13.22 sec
5 Naaktgeboren, Ronald 13-07-1965 AV Groene Ster 13.23 sec
6 Kooyman, Richard 26-12-1963 Rotterdam Atletiek 2 13.94 sec
7 Stappen, Stephan van de 1959 CAV Energie 15.16 sec
400m - 7 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Pelt, Cees van 30-05-1959 Prins Hendrik 53.58 sec
2 Leeuw, Peter de 03-04-1961 AV Sprint 59.99 sec
3 Papamarkou, Jean-Paul 13-04-1971 Rotterdam Atletiek 1 60.63 sec
4 Smits, Ryan 26-12-1955 AV Groene Ster 61.49 sec
5 Kooyman, Richard 26-12-1963 Rotterdam Atletiek 2 65.14 sec
6 Stappen, Stephan van de 1959 CAV Energie 70.41 sec
7 Verbeek, Piet 27-11-1943 AV'56 71.98 sec
800m - 6 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Weevers, Ronald 13-10-1969 Prins Hendrik 1.57.57 min
2 Poppe, Peter 02-04-1966 Rotterdam Atletiek 2 2.00.53 min
3 Potjes, Bennie 07-04-1967 Rotterdam Atletiek 1 2.12.17 min
4 Doorn, Jan van 1967 AV Sprint 2.17.11 min
5 Jacobs, Ruud 02-08-1961 AV Groene Ster 2.25.10 min
6 Voogt, Karel 1968 CAV Energie 2.41.20 min
1500m - 12 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Weevers, Ronald 13-10-1969 Prins Hendrik 4.05.00 min
2 Gent, Leo van 24-06-1963 AV Sprint 4.18.17 min
3 Schulten, Jimmy 13-11-1970 Prins Hendrik 4.29.79 min
4 Jassies, Don 08-04-1962 Rotterdam Atletiek 1 4.30.38 min
5 Ravels, Leo van 15-12-1967 AV Sprint 4.46.94 min
6 Wilde, Rien de 11-08-1960 AV'56 4.53.15 min
7 Valentijn, Frank 05-04-1964 AV Groene Ster 4.59.54 min
8 Rutjes, Robert 10-11-1968 CAV Energie 5.09.05 min
9 Banga, Jeroen 28-08-1970 Rotterdam Atletiek 2 5.12.14 min
10 Varela, Dino 16-09-1970 Rotterdam Atletiek 1 5.17.19 min
11 Bos, Wim 02-07-1961 Rotterdam Atletiek 2 5.51.13 min
12 Francken, Guy 14-06-1965 AV Groene Ster 5.58.19 min
5000m - 13 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Want, Rob van der 12-06-1965 Rotterdam Atletiek 1 16.11.33 min
2 Gent, Leo van 24-06-1963 AV Sprint 16.34.13 min
3 Jassies, Don 08-04-1962 Rotterdam Atletiek 1 16.49.31 min
4 Veer, Ton van 't 29-08-1957 AV Sprint 17.04.91 min
5 Boxtel, Robert van 26-09-1967 Prins Hendrik 17.08.37 min
6 Bruggeman, Rini 28-09-1963 AV'56 17.14.60 min
7 Schumm, Marco 24-06-1961 Rotterdam Atletiek 2 18.59.45 min
8 Rutjes, Robert 10-11-1968 CAV Energie 19.32.25 min
9 Heijden, Pieter van der 30-01-1968 Prins Hendrik 19.47.90 min
10 Kooyman, Michel 29-01-1966 Rotterdam Atletiek 2 20.43.94 min
11 Voogt, Karel 1968 CAV Energie 20.59.88 min
Paulissen, Toon 20-11-1953 AV Groene Ster DNF min
Meer, Jan van 05-08-1937 AV Groene Ster DNF min
zweedse - 24 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 142,143,144,149, Prins Hendrik 2.11.69 min
2 94,103,95,100, AV Sprint 2.21.29 min
3 86,88,91,92, Rotterdam Atletiek 1 2.27.65 min
4 151,152,155,156, AV Groene Ster 2.35.18 min
5 165,167,163,164, AV'56 2.40.47 min
6 36,39,41,37, Rotterdam Atletiek 2 2.52.70 min
hoog - 7 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Naaktgeboren, Ronald 13-07-1965 AV Groene Ster 1.85 m
2 Bronwasser, Jeroen 05-02-1959 Prins Hendrik 1.75 m
3 Papamarkou, Jean-Paul 13-04-1971 Rotterdam Atletiek 1 1.65 m
4 Mallens, Remco 23-02-1970 AV Sprint 1.65 m
5 Giesen, Gerard 03-07-1965 Rotterdam Atletiek 2 1.55 m
6 Ouwens, Ron 03-03-1965 CAV Energie 1.40 m
7 Polderman, Rinus 30-01-1948 AV'56 1.40 m
ver - 7 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Bronwasser, Jeroen 05-02-1959 Prins Hendrik 5.89 m
2 Suvaal, Marc 07-07-1965 Rotterdam Atletiek 1 5.53 m
3 Mallens, Remco 23-02-1970 AV Sprint 5.35 m
4 Jacobs, Ruud 02-08-1961 AV Groene Ster 4.92 m
5 Jong, Ruud de 03-02-1966 AV'56 4.49 m
6 Giesen, Gerard 03-07-1965 Rotterdam Atletiek 2 4.34 m
7 Ouwens, Ron 03-03-1965 CAV Energie 4.15 m
kogel - 7 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Morsink, Maarten 28-05-1970 AV Sprint 11.40 m
2 Blommestijn, Peter 23-05-1942 Rotterdam Atletiek 1 11.00 m
3 Kamman, Erik 13-09-1966 AV Groene Ster 10.30 m
4 Noorlander, Johan de 14-05-1954 Prins Hendrik 10.27 m
5 Tournier, Eric 21-03-1966 Rotterdam Atletiek 2 9.51 m
6 Jong, Ruud de 03-02-1966 AV'56 7.35 m
7 Klooster, v.d. 1950 CAV Energie 6.45 m
discus - 7 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Blommestijn, Peter 23-05-1942 Rotterdam Atletiek 1 38.93 m
2 Smits, Ryan 26-12-1955 AV Groene Ster 32.74 m
3 Morsink, Maarten 28-05-1970 AV Sprint 32.43 m
4 Noorlander, Johan de 14-05-1954 Prins Hendrik 30.45 m
5 Leeuw, Anton de 1964 Rotterdam Atletiek 2 23.93 m
6 Polderman, Rinus 30-01-1948 AV'56 17.76 m
7 Klooster, v.d. 1950 CAV Energie 13.98 m
speer - 6 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Beard, Keith 08-11-1961 Rotterdam Atletiek 1 54.51 m
2 Ruczynski, Roman 06-09-1969 AV Sprint 45.97 m
3 Beaart, Eric 30-04-1965 Prins Hendrik 45.37 m
4 Kamman, Erik 13-09-1966 AV Groene Ster 44.35 m
5 Kooyman, Michel 29-01-1966 Rotterdam Atletiek 2 39.55 m
6 Wilde, Rien de 11-08-1960 AV'56 24.05 m
 

Mannen Masters 2e divisie
100m - 21 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Otten, Arjan 04-04-1969 PSV Atletiek 11.74 sec
2 Ramos, Pedro 20-03-1971 PAC 2 11.97 sec
3 Parren, Peter 22-12-1962 AV Weert 12.22 sec
4 Palacio Serrat, Tony 21-07-1966 PAC 1 12.39 sec
5 B÷mer, David 12-04-1970 DJA 12.44 sec
6 Raak, Ruud van 18-04-1970 ACW'66 12.51 sec
7 Weert, Martien van 07-04-1970 DAK 12.79 sec
8 Wijngaard, Wim van den 18-06-1958 Scorpio 12.96 sec
9 Zaman, Jacques 06-03-1961 AV Scheldesport 12.97 sec
10 Horndt, Friedel 27-04-1964 AV Achilles Top 13.05 sec
11 Broekhoven, Gerard van 15-03-1956 Atledo 13.13 sec
12 Heyligers, Henk 06-03-1958 GVAC 13.43 sec
13 Blok, Martin 27-02-1957 PAC 2 13.49 sec
14 Nijs, Victor de 12-10-1952 AV Fortuna 13.80 sec
15 Koch, Sjo 04-04-1960 AVON 13.83 sec
16 Sergeant, Rob 23-08-1965 Scorpio 13.95 sec
17 Jongh, Thijs de 26-07-1962 DJA 14.00 sec
18 Laat, Ad de 26-03-1953 Atledo 14.51 sec
19 Ven, Kees van de 08-09-1961 AV Atilla 14.55 sec
20 Kroon, Fred 01-07-1956 AV Achilles Top 15.22 sec
Luyendijk, Peter 1968 CAV Energie DNS sec
400m - 20 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Roosen, Marcel 11-09-1970 PSV Atletiek 54.06 sec
2 Vaan, Ron de 12-10-1968 DAK 55.77 sec
3 Zaman, Jacques 06-03-1961 AV Scheldesport 57.11 sec
4 Peeters, Rene 03-05-1967 Atledo 57.85 sec
5 Meer, Wilfried van 10-04-1966 Scorpio 57.90 sec
6 Zee, John 19-10-1955 AVON 57.99 sec
7 Knoops, Martin 10-07-1956 PAC 1 59.20 sec
8 Loo, Hugo van der 22-05-1962 PAC 1 60.71 sec
9 Blom, Deny 25-08-1966 DJA 60.74 sec
10 Jacobs, Eric 26-10-1966 AV Weert 60.79 sec
11 Limpt, Henri van 15-10-1958 GVAC 63.34 sec
12 Nijs, Victor de 12-10-1952 AV Fortuna 63.36 sec
13 Raak, Ruud van 18-04-1970 ACW'66 64.06 sec
14 Blok, Martin 27-02-1957 PAC 2 64.56 sec
15 Hout, Hans van den 18-09-1957 AV Atilla 67.73 sec
16 Lommers, Bert 11-05-1954 Atledo 70.94 sec
17 Dikhooff, Edwin 04-07-1964 GVAC 72.96 sec
18 Clement, RenÚ 25-11-1961 AV Achilles Top 74.82 sec
19 Kruiningen, Gertjan van 1950 CAV Energie 83.21 sec
Jongh, Thijs de 26-07-1962 DJA DNS sec
800m - 17 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 B÷mer, David 12-04-1970 DJA 2.08.42 min
2 Meer, Wilfried van 10-04-1966 Scorpio 2.08.54 min
3 Wiel, Mar-Hein v.d. 26-02-1969 DAK 2.09.14 min
4 Rademaker, Falco 31-03-1963 PSV Atletiek 2.11.43 min
5 Alberts, Nico 24-04-1955 PAC 1 2.11.55 min
6 Kipping, Gerdjan 19-12-1967 Atledo 2.11.56 min
7 Kerkhof, Jan van den 18-08-1961 AV Weert 2.13.18 min
8 Verploegh, Rob 10-06-1966 PAC 2 2.15.72 min
9 Punt, Wil 27-11-1959 GVAC 2.18.27 min
10 Quaedvlieg, Maurice 15-01-1965 AV Achilles Top 2.19.11 min
11 Jonge, Cor de 25-09-1960 AV Scheldesport 2.26.11 min
12 Span, Antoine 05-02-1967 ACW'66 2.26.93 min
13 Hout, Hans van den 18-09-1957 AV Atilla 2.27.65 min
14 Tertoolen, Ronald 11-07-1963 AV Fortuna 2.32.31 min
15 Hool, Frans 23-06-1965 AVON 2.48.97 min
16 Kruiningen, Gertjan van 1950 CAV Energie 3.04.61 min
Heteren, Jan-Willem van 10-04-1955 Atledo DNF min
1500m - 20 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Wiel, Mar-Hein v.d. 26-02-1969 DAK 4.22.61 min
2 Adriaens, Pieter 08-06-1971 AV Weert 4.24.85 min
3 Kempen, CornÚ van 14-04-1967 PAC 1 4.34.76 min
4 Flipsen, Henk 08-06-1957 AV Weert 4.40.28 min
5 Nuenen, Roel van 1968 PSV Atletiek 4.44.76 min
6 Verboven, Ad 14-01-1968 DJA 4.45.48 min
7 Loenhout, Jan van 05-05-1961 Scorpio 4.47.51 min
8 Hooydonk, Piet van 29-01-1961 DJA 4.48.22 min
9 Hurk, Sven van den 11-02-1972 GVAC 4.48.87 min
10 GallÚ, Henk 04-01-1965 AV Atilla 4.49.14 min
11 Visser, John 26-05-1964 AV Fortuna 4.53.20 min
12 Lauret, Tonny 10-06-1960 AV Scheldesport 4.56.81 min
13 Jehae, Michel 12-08-1966 AV Atilla 5.07.62 min
14 Kort, Ton de 16-01-1960 ACW'66 5.08.61 min
15 Lurken, Herman 17-02-1957 AVON 5.21.68 min
16 Heteren, Jan-Willem van 10-04-1955 Atledo 5.22.87 min
17 Kroon, Fred 01-07-1956 AV Achilles Top 5.33.52 min
18 Koning, Peter de 13-09-1952 PAC 2 5.36.09 min
19 Bos, Arjan 1969 CAV Energie 6.09.66 min
Verhagen, Wico 30-08-1954 AV Fortuna DNS min
5000m - 21 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
Verhagen, Wico 30-08-1954 AV Fortuna min
Visser, John 26-05-1964 AV Fortuna min
Lip, Remco 07-06-1962 PAC 2 min
Teigeler, Xander 19-06-1968 Scorpio min
Jong, Friedy de 04-04-1962 Atledo min
Straaten, Johan van 17-02-1957 CAV Energie min
Punt, Wil 27-11-1959 GVAC min
Vink, Aad 27-05-1947 CAV Energie min
Broekhoven, Jack van 04-11-1963 AV Atilla min
Cos, Michel 20-05-1970 AV Weert min
Helmond, Kees van 26-05-1966 Scorpio min
Moltzer, Karel 23-02-1950 PAC 1 min
Verwey, Koos 05-04-1971 DAK min
Koudijs, Richard 16-11-1971 PAC 1 min
Hool, Frans 23-06-1965 AVON min
Slagboom, Joop 07-06-1953 GVAC min
Jonge, Cor de 25-09-1960 AV Scheldesport min
Weijenberg, Rene van de 27-07-1963 PSV Atletiek min
Lauret, Tonny 10-06-1960 AV Scheldesport min
Quaedvlieg, Maurice 15-01-1965 AV Achilles Top min
Oosterhout, Marco van 20-09-1968 DJA min
zweedse - 55 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 122,123,124,125, PSV Atletiek 2.10.52 min
2 61,62,58,59, DAK 2.19.62 min
3 220,222,225,226, AV Weert 2.20.92 min
4 134,135,136,140, Scorpio 2.21.16 min
5 78,80,81,84, DJA 2.21.59 min
6 44,46,47,45, PAC 1 2.21.60 min
7 117,118,119,121, AV Scheldesport 2.27.88 min
8 214,217,218, AV Atilla 2.28.25 min
9 178,182,183,173, Atledo 2.30.48 min
10 26,27,28,29, GVAC 2.31.41 min
11 16,18,19,20, AVON 2.31.81 min
12 184,185,186,189, PAC 2 2.32.24 min
13 65,66,67,70, AV Achilles Top 2.40.52 min
14 228,229,230,231, CAV Energie 3.23.93 min
ver - 16 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Otten, Arjan 04-04-1969 PSV Atletiek 5.44 m
2 Schijfs, Ron 07-04-1960 DJA 5.32 m
3 Zee, John 19-10-1955 AVON 5.15 m
4 Hofmans, Ron 04-06-1964 ACW'66 5.13 m
5 Horndt, Friedel 27-04-1964 AV Achilles Top 4.99 m
6 Cos, Michel 20-05-1970 AV Weert 4.74 m
7 Ramos, Pedro 20-03-1971 PAC 2 4.65 m
8 Rasenberg, Ronald 14-03-1965 AV Scheldesport 4.62 m
9 Krevelen, Alex van 03-11-1968 Atledo 4.49 m
10 Wijngaard, Wim van den 18-06-1958 Scorpio 4.34 m
11 Palacio Serrat, Tony 21-07-1966 PAC 1 4.22 m
12 Limpt, Henri van 15-10-1958 GVAC 4.18 m
13 Ven, Kees van de 08-09-1961 AV Atilla 4.16 m
14 Tertoolen, Ronald 11-07-1963 AV Fortuna 4.04 m
15 Nieuwburg, Koen van 19-03-1971 DAK 3.74 m
16 Bos, Arjan 1969 CAV Energie 3.53 m
kogel - 16 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Hoedt, Cees den 14-01-1956 AV Fortuna 11.91 m
2 Rooij, John van 28-05-1969 GVAC 11.86 m
3 Hissink, Arno 24-09-1950 PAC 1 11.20 m
4 Gentle, Glenn 05-01-1952 AVON 10.98 m
5 Roosen, Marcel 11-09-1970 PSV Atletiek 10.64 m
6 Fabry, Emile 28-08-1966 AV Scheldesport 10.32 m
7 Hellebrekers, Wim 19-02-1950 AV Weert 10.31 m
8 Jansen, Taco 16-12-1969 Scorpio 9.75 m
9 Peeters, Rene 03-05-1967 Atledo 9.74 m
10 Boel, Arnoud van de 02-12-1965 AV Atilla 9.46 m
11 Kort, Ton de 16-01-1960 ACW'66 8.08 m
12 Verwoerd, Hans 18-04-1954 PAC 2 7.98 m
13 Genk, Luc van 06-08-1964 DJA 7.95 m
14 Vaessen, Cor 24-08-1946 AV Achilles Top 6.47 m
15 Nieuwburg, Koen van 19-03-1971 DAK 6.43 m
Luyendijk, Peter 1968 CAV Energie m
discus - 16 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Weert, Martien van 07-04-1970 DAK 39.06 m
2 Maat, Teo 10-03-1948 AV Fortuna 38.98 m
3 Gentle, Glenn 05-01-1952 AVON 34.34 m
4 Piek, Edo 31-01-1966 AV Weert 33.61 m
5 Hissink, Arno 24-09-1950 PAC 1 31.52 m
6 Heyligers, Henk 06-03-1958 GVAC 30.60 m
7 Steenhoven, Fred van der 30-01-1948 Scorpio 29.24 m
8 Wely, Paul van 30-12-1953 PAC 2 28.78 m
9 Ham, Piet van 22-10-1947 Atledo 28.45 m
10 Span, Antoine 05-02-1967 ACW'66 25.57 m
11 Klep, Frans 29-11-1948 PSV Atletiek 25.49 m
12 Rasenberg, Ronald 14-03-1965 AV Scheldesport 24.61 m
13 Clement, RenÚ 25-11-1961 AV Achilles Top 23.28 m
14 Blom, Deny 25-08-1966 DJA 20.68 m
15 Zeegers, Wenzel 11-08-1971 AV Atilla 19.43 m
Leeuwen, Peter van 1948 CAV Energie m
speer - 16 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Rooij, John van 28-05-1969 GVAC 52.84 m
2 Vaan, Ron de 12-10-1968 DAK 42.83 m
3 Koster, Rob 21-05-1961 PAC 2 41.80 m
4 Dijk, Hans van 30-05-1961 AV Weert 41.50 m
5 Houdijk, Michiel 11-07-1964 PAC 1 40.86 m
6 Maat, Teo 10-03-1948 AV Fortuna 40.85 m
7 Hofmans, Ron 04-06-1964 ACW'66 40.65 m
8 Bemelmans, Bert 26-08-1961 AVON 38.68 m
9 Steenhoven, Fred van der 30-01-1948 Scorpio 36.98 m
10 Schijfs, Ron 07-04-1960 DJA 35.92 m
11 Oerlemans, Bernard 31-05-1957 Atledo 35.78 m
12 Fabry, Emile 28-08-1966 AV Scheldesport 34.65 m
13 Klep, Frans 29-11-1948 PSV Atletiek 31.01 m
14 Boel, Arnoud van de 02-12-1965 AV Atilla 30.78 m
15 Smit, Wim 1957 AV Achilles Top 27.90 m
16 Vink, Aad 27-05-1947 CAV Energie 18.51 m
 

Vrouwen Masters 1e divisie
100m - 7 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Klosterman, Valerie 26-07-1965 PAC 13.33 sec
2 Bergmans, Mieke 30-09-1966 Prins Hendrik 13.44 sec
3 Bettonviel, Manon 25-05-1965 AV Atilla 14.03 sec
4 Berg, Maria van den 03-01-1960 DJA 14.44 sec
5 Reijerkerk, Marieta 16-04-1962 PAC 14.50 sec
6 Blommestijn-Euser, laura 02-07-1944 Rotterdam Atletiek 16.13 sec
7 Verlinde, Benita 12-01-1969 Rotterdam Atletiek 16.53 sec
800m - 6 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Hesper-van Peet, mireille 05-02-1970 Rotterdam Atletiek 2.28.70 min
2 Broeder, Winifred 20-10-1964 PAC 2.41.67 min
3 Bergmans, Mieke 30-09-1966 Prins Hendrik 2.42.03 min
4 Gommers-Frijters, Ina 22-12-1965 DJA 2.43.37 min
5 Jonkers, Riet 04-10-1943 AV Atilla 2.48.42 min
Roosmalen, Leontine van 25-07-1969 Prins Hendrik DNF min
3000m - 5 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Bergh, Marijke von 24-02-1964 AV Atilla 10.42.39 min
2 Almeida, Maria 23-09-1971 PAC 11.15.25 min
3 Gommers-Frijters, Ina 22-12-1965 DJA 12.16.86 min
4 Aa, Monique van der 15-12-1967 Prins Hendrik 12.28.78 min
5 Es, Noeleen van 31-12-1960 Rotterdam Atletiek 12.34.79 min
4x100m - 20 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 205,207,208,210, Prins Hendrik 56.74 sec
2 110,111,112,114, PAC 57.80 sec
3 104,105,106,108, Rotterdam Atletiek 59.11 sec
4 71,73,74,76, AV Atilla 59.59 sec
5 198,199,200,201, DJA 61.73 sec
hoog - 5 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Blommestijn, michelle 26-03-1966 Rotterdam Atletiek 1.50 m
2 Kortbeek-v.d. Mortel, Janine 03-05-1953 Prins Hendrik 1.45 m
3 Schellekens-Frijters, Ans 22-12-1965 DJA 1.25 m
4 Jansen, Marielle 11-05-1970 AV Atilla 1.25 m
5 Diederik, carola 11-03-1968 PAC 1.25 m
ver - 5 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Hoogen, MuriŰl van den 08-04-1968 Prins Hendrik 4.75 m
2 Blommestijn, michelle 26-03-1966 Rotterdam Atletiek 4.47 m
3 Jansen, Marielle 11-05-1970 AV Atilla 3.95 m
4 Schellekens-Frijters, Ans 22-12-1965 DJA 3.84 m
5 Reijerkerk, Marieta 16-04-1962 PAC 3.75 m
kogel - 5 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Bremen, mirjam v.d. 07-03-1966 Rotterdam Atletiek 11.09 m
2 Graauw-Kuenen, Monique de 09-04-1971 Prins Hendrik 10.76 m
3 Anholt, Annie van 22-02-1947 AV Atilla 10.35 m
4 Bergen, Diana van 05-06-1961 DJA 6.44 m
5 Luijendijk, Loes 13-11-1962 PAC 6.44 m
discus - 5 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
Berg, Maria van den 03-01-1960 DJA m
Graauw-Kuenen, Monique de 09-04-1971 Prins Hendrik m
Luijendijk, Loes 13-11-1962 PAC m
Anholt, Annie van 22-02-1947 AV Atilla m
Bremen, mirjam v.d. 07-03-1966 Rotterdam Atletiek m
 

Vrouwen Masters 2e divisie
100m - 7 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Habets, Sandra 29-11-1966 Atledo 14.26 sec
2 Oers, Liesbeth van 26-02-1962 AV Groene Ster 14.79 sec
3 Ginneken, Leonie van 27-10-1958 SV Diomedon 15.65 sec
4 Keijzer, Connie 1965 CAV Energie 15.80 sec
5 Steenhoven, Annet van der 20-03-1962 Scorpio 15.84 sec
6 Horndt, Klaudia 09-01-1967 AV Achilles Top 16.27 sec
7 Bouwens, Regine 06-06-1967 AV Achilles Top 17.01 sec
800m - 6 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Ginneken, Loes van 29-03-1963 Scorpio 2.39.56 min
2 Ven, Margot van der 05-06-1966 AV Groene Ster 2.41.90 min
3 Peeters, Rian 14-03-1967 Atledo 2.43.78 min
4 Langelaar, Caroline 26-10-1960 SV Diomedon 2.50.94 min
5 Bouwens, Regine 06-06-1967 AV Achilles Top 3.12.50 min
6 Klooster, Marry v.d. 1951 CAV Energie 3.25.04 min
3000m - 7 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Ven, Margot van der 05-06-1966 AV Groene Ster 11.34.92 min
2 Douven, Sandra 24-12-1971 AV Achilles Top 11.46.57 min
3 Ginneken, Loes van 29-03-1963 Scorpio 11.51.43 min
4 Smilde, Carolien 02-06-1961 Atledo 13.06.16 min
5 Schurer, Ineke 15-09-1959 CAV Energie 13.19.84 min
6 Kock-Suijkerbuijk, Joke de 25-04-1958 SV Diomedon 13.50.51 min
7 Roest, Marian 22-12-1965 AV Groene Ster 13.50.62 min
ver - 6 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Groen, Therry in 't 25-01-1965 Scorpio 4.87 m
2 Habets, Sandra 29-11-1966 Atledo 4.42 m
3 Horndt, Klaudia 09-01-1967 AV Achilles Top 3.85 m
4 Oers, Liesbeth van 26-02-1962 AV Groene Ster 3.50 m
5 Keijzer, Connie 1965 CAV Energie 3.46 m
6 Kock-Suijkerbuijk, Joke de 25-04-1958 SV Diomedon 3.13 m
kogel - 7 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Smilde, Carolien 02-06-1961 Atledo 8.64 m
2 Someren, Dorien van 17-09-1965 AV Groene Ster 8.27 m
3 Langelaar, Caroline 26-10-1960 SV Diomedon 8.21 m
4 Linden, Ine van der 21-07-1971 PSV Atletiek 8.16 m
5 Marcelis-Dikmans, Jenny 10-08-1948 Scorpio 7.92 m
6 Burgers, Ellis 07-09-1967 AV Achilles Top 7.30 m
7 Dahlhaus, Ina 08-01-1953 CAV Energie 5.34 m
discus - 7 deelnemer(s)
pos naam geb vereniging prestatie
1 Peeters, Rian 14-03-1967 Atledo 33.87 m
2 Smit, Marie-JosÚ 05-01-1967 Scorpio 27.05 m
3 Someren, Dorien van 17-09-1965 AV Groene Ster 22.42 m
4 Linden, Ine van der 21-07-1971 PSV Atletiek 21.21 m
5 Burgers, Ellis 07-09-1967 AV Achilles Top 20.76 m
6 Ginneken, Leonie van 27-10-1958 SV Diomedon 20.26 m
7 Dahlhaus, Ina 08-01-1953 CAV Energie 11.87 m
 
Mannen Masters 1e divisie
Plaats Vereniging 100m 400m 800m 1500m 5000m zweedse hoog ver kogel discus speer Punten
1 Prins Hendrik 445 656 790 591 + 775 592 + 359 755 634 580 480 484 569 7710
2 AV Sprint 614 432 489 673 + 482 652 + 598 627 540 456 559 529 578 7229
3 Rotterdam Atletiek 1 511 413 557 320 + 587 694 + 625 552 540 498 532 665 692 7186
4 AV Groene Ster 352 387 389 411 + 143   470 725 352 482 535 555 4801
5 Rotterdam Atletiek 2 238 285 738 345 + 170 423 + 291 308 444 204 424 328 484 4682
6 AV'56 353 121   446 582 418 293 243 252 159 221 3088
7 CAV Energie 67 156 218 360 379 + 273   293 154 172 40   2112
Mannen Masters 2e divisie
Plaats Vereniging 100m 400m 800m 1500m 5000m zweedse ver kogel discus speer Punten
1 PSV Atletiek 635 637 567 495   772 477 506 367 347 4803
2 AV Weert 536 408 543 625   632 307 483 554 513 4601
3 PAC 1 503 457 566 558   624 172 546 508 504 4438
4 DAK 428 574 601 641   648 41 170 667 533 4303
5 Scorpio 398 500 610 479   629 204 442 457 445 4164
6 DJA 493 409 612 491   624 448 302 242 428 4049
7 GVAC 318 334 474 471   510 162 590 488 671 4018
8 Atledo 369 501 566 292   520 243 441 438 426 3796
9 AV Scheldesport 396 526 377 426   549 277 483 345 408 3787
10 AVON 255 497 147 298   506 408 530 570 471 3682
11 PAC 2 587 300 508 233   501 284 304 446 518 3681
12 AV Fortuna 259 333 308 446     124 594 666 504 3234
13 ACW'66 480 314 368 362     403 312 369 501 3109
14 AV Atilla 149 219 360 469   545 156 420 207 343 2868
15 AV Achilles Top 382 62 463 244   417 369 174 311 293 2715
16 CAV Energie     23 100   89       107 319
17 Prins Hendrik                     0
Vrouwen Masters 1e divisie
Plaats Vereniging 100m 800m 3000m 4x100m hoog ver kogel discus Punten
1 Prins Hendrik 599 550 423 478 672 616 640   3978
2 Rotterdam Atletiek 219 686 410 391 726 546 662   3640
3 AV Atilla 503 492 688 375 417 409 613   3497
4 PAC 618 553 597 438 417 354 321   3298
5 DJA 441 537 449 303 417 379 321   2847
Vrouwen Masters 2e divisie
Plaats Vereniging 100m 800m 3000m ver kogel discus Punten
1 Atledo 468 533 347 533 494 621 2996
2 Scorpio 253 573 507 645 440 482 2900
3 AV Groene Ster 391 551 547 284 466 377 2616
4 AV Achilles Top 202 308 518 382 392 337 2139
5 SV Diomedon 277 470 265 174 462 325 1973
6 CAV Energie 258 230 321 272 224 88 1393
7 PSV Atletiek         458 348 806
8 AV Sprint             0
8 PAC             0