Uitslagen Finale Comp jun. C/D

08-09-2007

Jongens Jun C 1e divisie
100m: 25 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
138  Bram Peters  1992  Prins Hendrik  11.20  sec  971  +2.4 
133  Maxim Ouwendijk  1992  PAC  11.50  sec  914  +2.4 
209  Jesse Schuchard  1992  NEA Volharding  12.10  sec  808  +1.7 
194  Pim Smith  1992  GAC Hilversum  12.23  sec  787  +2.4 
161  Dennis Coehoorn  1992  AC TION  12.25  sec  783  +2.4 
322  Koen Theeuwes  1992  Sprint  12.25  sec  783  +1.7 
127  Delano Wouterse  1993  PAC  12.28  sec  779  +1.7 
174  Leroy Bouwmeester  1992  PEC 1910  12.37  sec  764  +1.4 
210  Mitch Schuitema  1992  NEA Volharding  12.44  sec  753  +1.4 
10  185  Coen Disberg  1992  GAC Hilversum  12.45  sec  751  +1.7 
11  314  Maurice Zwart  1993  Sprint  12.49  sec  745  +3.8 
12  143  Dennis Bevers  1992  Prins Hendrik  12.50  sec  744  +1.4 
13  202  Raymon Toussaint  1993  Olympus'70  12.53  sec  739  +1.7 
14  157  Bob van Pelt  1993  Attila  12.53  sec  739  +1.7 
15  169  Laurens Nijenhuis  1992  AC TION  12.68  sec  716  +2.4 
16  162  Frederik Hak  1992  AC TION  12.70  sec  +1.4 
17  186  Eduard Grob  1993  GAC Hilversum  12.72  sec  +3.8 
18  201  Patrick Triep  1992  Olympus'70  12.82  sec  695  +1.7 
19  313  Kai van de Wiel  1993  Sprint  12.83  sec  +1.7 
20  200  Niels Hoogenboom  1993  Olympus'70  12.91  sec  +3.8 
21  140  Jelmer van de Sande  1993  Prins Hendrik  13.00  sec  +3.8 
22  154  Max Spapens  1992  Attila  13.06  sec  660  +1.7 
23  177  Koen Schreur  1992  PEC 1910  13.09  sec  655  +1.4 
24  172  Ingmar van der Lucht  1993  PEC 1910  13.47  sec  +3.8 
25  211  Rick Schagen  1992  NEA Volharding  14.12  sec  +1.7 
800m: 26 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
130  Jordi de Winkel  1992  PAC  2.06.96  min  821   
162  Frederik Hak  1992  AC TION  2.09.52  min  787   
186  Eduard Grob  1993  GAC Hilversum  2.10.84  min  770   
148  Roy van Schendel  1992  Prins Hendrik  2.12.43  min  751   
142  Richard Wijnen  1992  Prins Hendrik  2.13.41  min  739   
319  Tomas Sillekens  1992  Sprint  2.13.93  min  732   
147  Feiko de Lange  1992  Prins Hendrik  2.14.11  min   
187  Daan Hagenstein  1992  GAC Hilversum  2.14.58  min  724   
213  Carlo Struik  1992  NEA Volharding  2.14.62  min  724   
10  210  Mitch Schuitema  1992  NEA Volharding  2.15.66  min  712   
11  199  Max Koedood  1992  Olympus'70  2.15.93  min  709   
12  181  Daan Vos  1993  PEC 1910  2.16.10  min  707   
13  317  Tom van Campenhout  1992  Sprint  2.17.68  min  688   
14  132  Marius Birkenhager  1993  PAC  2.19.04  min  673   
15  131  Pim Bijl  1992  PAC  2.21.30  min   
16  158  Teun Schrover  1993  Attila  2.23.38  min  626   
17  170  Tim Leppink  1993  AC TION  2.23.62  min  623   
18  180  Frank Reuvenkamp  1992  PEC 1910  2.24.26  min  616   
19  164  Fabian ten Kate  1992  AC TION  2.26.34  min   
20  203  Rick van Wingerden  1992  Olympus'70  2.30.16  min  557   
21  190  David Landman  1992  GAC Hilversum  2.30.43  min   
22  198  Marco van der Knaap  1992  Olympus'70  2.30.52  min   
23  211  Rick Schagen  1992  NEA Volharding  2.30.69  min   
24  156  Glenn van Hamond  1992  Attila  2.43.51  min  440   
  152  Matthew de Haan  1992  Attila  dns  min   
  155  Bram Kocx  1992  Attila  dns  min   
100mh: 27 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
316  Pieter Braun  1993  Sprint  14.01  sec  829  +0.4 
151  Rick van Gils  1992  Attila  15.00  sec  726  +0.4 
144  Thomas van Dijck  1992  Prins Hendrik  15.08  sec  718  -1.0 
208  Jasper Huisman  1992  NEA Volharding  15.12  sec  714  -1.0 
176  Tomas Snel  1992  PEC 1910  15.16  sec  710  +0.8 
205  Thomas Kamermans  1992  Olympus'70  15.21  sec  706  -1.0 
127  Delano Wouterse  1993  PAC  15.28  sec  699  -1.0 
133  Maxim Ouwendijk  1992  PAC  15.55  sec  674  -1.0 
157  Bob van Pelt  1993  Attila  15.66  sec  665  +0.4 
10  200  Niels Hoogenboom  1993  Olympus'70  15.90  sec  644  -1.0 
11  185  Coen Disberg  1992  GAC Hilversum  16.08  sec  628  +0.8 
12  161  Dennis Coehoorn  1992  AC TION  16.09  sec  627  +0.8 
13  317  Tom van Campenhout  1992  Sprint  16.16  sec  622  +1.6 
14  145  Dennis van der Donk  1992  Prins Hendrik  16.31  sec  609  -0.1 
15  158  Teun Schrover  1993  Attila  16.78  sec  +0.4 
16  178  Edwin Siebert  1992  PEC 1910  16.87  sec  565  -0.1 
17  139  Joep Janssen  1992  Prins Hendrik  17.01  sec  -0.1 
18  184  Tom Dankers  1992  GAC Hilversum  17.10  sec  547  +0.8 
19  179  Remco van Veluwen  1992  PEC 1910  17.12  sec  +1.6 
20  193  Daniel van Scherpenzeel  1992  GAC Hilversum  17.22  sec  +1.6 
21  197  Ralph den Hartogh  1993  Olympus'70  17.26  sec  -0.1 
22  164  Fabian ten Kate  1992  AC TION  17.29  sec  533  -0.1 
23  128  Jasper Dumas  1993  PAC  17.50  sec  +0.8 
24  212  Dennis Reep  1992  NEA Volharding  17.76  sec  500  +0.8 
25  215  Miek Mulder  1993  NEA Volharding  18.01  sec  +1.6 
  315  Jasper Verplanke  1992  Sprint  dns  sec  +0.4 
  163  Mink Hollander  1993  AC TION  dnf  sec  +1.6 
4x100m: 33 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
127  127,129,130,133  10000  PAC  46.10  sec  824   
207  207,208,210,209  10000  NEA Volharding  46.53  sec  855   
185  185,189,194,186  10000  GAC Hilversum  47.43  sec  816   
138  138,143,146  10000  Prins Hendrik  47.76  sec  802   
175  175,176,177,174  10000  PEC 1910  47.84  sec  799   
313  313,314,316,322  10000  Sprint  47.89  sec  797   
150  150,151,157,158  10000  Attila  48.05  sec  790   
161  161,162,164  10000  AC TION  48.45  sec  774   
201  201,202,205  10000  Olympus'70  48.66  sec  765   
hoog: 18 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
207  Robin Bak  1992  NEA Volharding  1.85  891   
129  Christiaan Meilink  1992  PAC  1.80  854   
146  Jasper Heesbeen  1992  Prins Hendrik  1.75  817   
189  Rens Krommendijk  1992  GAC Hilversum  1.60  702   
175  Jeroen van Calker  1992  PEC 1910  1.60  702   
196  Jelmer Koedood  1994  Olympus'70  1.60  702   
321  Bas Zwartele  1992  Sprint  1.60  702   
206  Yannick Hurkmans  1992  Olympus'70  1.60  702   
173  Bas Wagenmaker  1993  PEC 1910  1.60  702   
10  154  Max Spapens  1992  Attila  1.60  702   
11  148  Roy van Schendel  1992  Prins Hendrik  1.60  702   
12  166  Thomas van Laake  1992  AC TION  1.55  663   
13  315  Jasper Verplanke  1992  Sprint  1.55  663   
14  160  Martijn Kok  1993  Attila  1.55  663   
15  134  Steven van Dordrecht  1993  PAC  1.50  623   
16  212  Dennis Reep  1992  NEA Volharding  1.50  623   
17  193  Daniel van Scherpenzeel  1992  GAC Hilversum  1.50  623   
18  168  Fabian Wolsink  1993  AC TION  1.50  623   
ver: 18 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
138  Bram Peters  1992  Prins Hendrik  6.25  855   
316  Pieter Braun  1993  Sprint  5.99  808   
129  Christiaan Meilink  1992  PAC  5.54  725   
143  Dennis Bevers  1992  Prins Hendrik  5.45  708  +1.1 
150  Sander Broenink  1992  Attila  5.32  683  +0.4 
188  Bas Jenster  1992  GAC Hilversum  5.25  670  +0.5 
201  Patrick Triep  1992  Olympus'70  5.19  658  +0.2 
321  Bas Zwartele  1992  Sprint  5.19  658  +0.7 
209  Jesse Schuchard  1992  NEA Volharding  5.18  656  +0.8 
10  172  Ingmar van der Lucht  1993  PEC 1910  5.11  642  +0.5 
11  136  Sam Kranse  1992  PAC  5.06  632  +1.1 
12  202  Raymon Toussaint  1993  Olympus'70  5.05  631   
13  156  Glenn van Hamond  1992  Attila  4.83  587  +0.6 
14  169  Laurens Nijenhuis  1992  AC TION  4.73  566  +0.2 
15  215  Miek Mulder  1993  NEA Volharding  4.65  550  +0.3 
16  184  Tom Dankers  1992  GAC Hilversum  4.52  523   
17  171  Vincent Koehorst  1993  AC TION  4.39  496  +0.7 
18  179  Remco van Veluwen  1992  PEC 1910  4.30  478  +0.3 
kogel: 18 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
208  Jasper Huisman  1992  NEA Volharding  13.73  687   
136  Sam Kranse  1992  PAC  11.34  585   
135  Joep Voskuilen  1992  PAC  11.26  581   
167  Joris Koenders  1992  AC TION  11.17  577   
216  Bren Simon Meijer  1993  NEA Volharding  11.03  571   
151  Rick van Gils  1992  Attila  10.96  568   
188  Bas Jenster  1992  GAC Hilversum  10.95  567   
197  Ralph den Hartogh  1993  Olympus'70  10.77  559   
195  Pim de Vor  1993  GAC Hilversum  10.16  530   
10  142  Richard Wijnen  1992  Prins Hendrik  10.11  528   
11  165  Djoss Smalen  1993  AC TION  9.67  506   
12  198  Marco van der Knaap  1992  Olympus'70  9.51  499   
13  318  Sander Kil  1992  Sprint  9.18  482   
14  159  Pieter Coppelmans  1993  Attila  9.06  476   
15  322  Koen Theeuwes  1992  Sprint  8.55  450   
16  182  Wilmer Aalbers  1992  PEC 1910  8.22  433   
17  149  Ko Stoffelen  1992  Prins Hendrik  8.15  429   
18  173  Bas Wagenmaker  1993  PEC 1910  8.14  429   
discus: 18 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
206  Yannick Hurkmans  1992  Olympus'70  37.49  582   
261  Fabian Wouters  1993  Sprint  31.97  504   
183  Ruben Coppens  1993  GAC Hilversum  31.79  501   
167  Joris Koenders  1992  AC TION  31.14  492   
320  Rens Veeke  1993  Sprint  30.66  485   
176  Tomas Snel  1992  PEC 1910  30.24  478   
165  Djoss Smalen  1993  AC TION  29.48  467   
216  Bren Simon Meijer  1993  NEA Volharding  29.00  459   
214  Tim Schol  1993  NEA Volharding  28.82  456   
10  137  Sander Boogaard  1992  PAC  28.81  456   
11  153  Kasper Coolen  1992  Attila  28.59  453   
12  149  Ko Stoffelen  1992  Prins Hendrik  28.33  449   
13  130  Jordi de Winkel  1992  PAC  27.29  432   
14  159  Pieter Coppelmans  1993  Attila  26.89  426   
15  145  Dennis van der Donk  1992  Prins Hendrik  26.69  423   
16  182  Wilmer Aalbers  1992  PEC 1910  24.45  386   
17  192  Paul Roor  1992  GAC Hilversum  24.40  385   
18  204  Rolf Koenen  1993  Olympus'70  22.38  350   
speer: 18 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
207  Robin Bak  1992  NEA Volharding  52.70  799   
189  Rens Krommendijk  1992  GAC Hilversum  44.51  699   
314  Maurice Zwart  1993  Sprint  44.12  694   
174  Leroy Bouwmeester  1992  PEC 1910  39.23  629   
128  Jasper Dumas  1993  PAC  38.44  618   
318  Sander Kil  1992  Sprint  37.88  611   
204  Rolf Koenen  1993  Olympus'70  35.40  576   
183  Ruben Coppens  1993  GAC Hilversum  34.50  563   
140  Jelmer van de Sande  1993  Prins Hendrik  34.28  560   
10  146  Jasper Heesbeen  1992  Prins Hendrik  33.84  553   
11  214  Tim Schol  1993  NEA Volharding  33.48  548   
12  137  Sander Boogaard  1992  PAC  33.19  544   
13  170  Tim Leppink  1993  AC TION  32.90  539   
14  205  Thomas Kamermans  1992  Olympus'70  32.25  530   
15  168  Fabian Wolsink  1993  AC TION  31.38  516   
16  150  Sander Broenink  1992  Attila  30.02  496   
17  153  Kasper Coolen  1992  Attila  27.09  449   
18  177  Koen Schreur  1992  PEC 1910  24.78  410   


Jongens Jun D 1e divisie
80m: 25 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
219  Thomas van de Poel  1994  PAC  10.23  sec  755  +3.5 
309  Glenn Boessen  1994  Unitas  10.69  sec  671  +3.5 
312  Rik Jansen  1994  Unitas  10.83  sec  647  +2.1 
222  Gavan Koekkoek-Bal  1994  PAC  10.90  sec  635  +2.1 
254  Marc Licumahuwa  1994  Lycurgus  10.95  sec  627  +2.8 
230  Sebastiaan Mulder  1994  Nijmegen Atletiek  11.07  sec  607  +3.5 
244  Colin Frie  1994  AAC'61  11.12  sec  599  +2.1 
285  Victor Halfide  1994  AV 1923  11.21  sec  585  +3.5 
239  Niels Cloosterman  1994  Nijmegen Atletiek  11.23  sec  581  +1.2 
10  273  Ralf Looze  1994  Phanos  11.23  sec  581  +1.8 
11  287  Rutger Bien  1994  AV 1923  11.24  sec  580  +3.5 
12  300  Noah Heijnen  1995  Delta Sport  11.44  sec  549  +2.1 
13  275  Ruben van Dijk  1995  AV '34  11.53  sec  535  +2.8 
14  297  Patrick Elfrink  1994  Delta Sport  11.54  sec  534  +1.2 
15  257  Andrew Vriend  1994  Lycurgus  11.58  sec  528  +2.8 
16  292  Mike van Bork  1995  AV 1923  11.81  sec  +1.2 
17  217  Lex Berkhout  1995  PAC  11.83  sec  +2.1 
18  247  Rik Drenth  1995  AAC'61  11.89  sec  483  +1.2 
19  284  Simon de Regt  1994  AV '34  12.08  sec  457  +1.8 
20  236  Tristen van Heerde  1995  Nijmegen Atletiek  12.27  sec  +1.2 
21  243  Wouter Westerveld  1994  AAC'61  12.74  sec  +1.8 
22  269  Mart Marconi  1995  Phanos  12.81  sec  363  +2.8 
23  276  Luuk van Empel  1995  AV '34  13.08  sec  +1.8 
24  305  Sam Timmermans  1995  Unitas  13.36  sec  +1.8 
  263  Jules de Bont  1994  Phanos  dns  sec  +2.8 
1000m: 26 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
242  Thomas Ticheloven  1994  AAC'61  2.53.51  min  757   
302  Tommy Staal  1994  Delta Sport  2.55.81  min  736   
239  Niels Cloosterman  1994  Nijmegen Atletiek  3.04.98  min  658   
273  Ralf Looze  1994  Phanos  3.05.15  min  657   
301  Milan Roelofs  1994  Delta Sport  3.06.34  min  647   
252  Nino Kraaijer  1994  Lycurgus  3.08.01  min  634   
220  Milo Koster  1994  PAC  3.10.31  min  616   
275  Ruben van Dijk  1995  AV '34  3.11.25  min  609   
306  Jeffrey Roelands  1995  Unitas  3.15.71  min  576   
10  223  Nils Stok  1994  PAC  3.15.91  min  574   
11  272  Tobias van Zethoven  1994  Phanos  3.15.98  min  574   
12  290  Egbert Weverink  1994  AV 1923  3.16.99  min  567   
13  260  Bas Zwolsman  1995  Lycurgus  3.17.53  min  563   
14  233  Ashwin Wemmers  1994  Nijmegen Atletiek  3.21.18  min  537   
15  249  Freek Wiltvank  1995  AAC'61  3.24.41  min  516   
16  226  Diede Boogerd  1994  PAC  3.24.78  min   
17  299  Emiel van den Bos  1995  Delta Sport  3.25.95  min   
18  278  Lukas Hoes  1995  AV '34  3.27.18  min  498   
19  307  Johannes Lang  1994  Unitas  3.27.19  min  498   
20  262  Thij van Aalst  1995  Phanos  3.30.99  min   
21  229  Floris van Laethem  1995  Nijmegen Atletiek  3.32.81  min   
22  255  Sean Meijer  1995  Lycurgus  3.34.47  min   
23  293  Kasper Hoogervorst  1995  AV 1923  3.34.50  min  452   
24  294  Fabian Angevaare  1995  AV 1923  3.38.62  min   
25  283  Bas Oudenhuijsen  1995  AV '34  3.47.80  min   
  227  Joey Slats  1964  PAC  dns  min   
80mh: 24 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
242  Thomas Ticheloven  1994  AAC'61  12.38  sec  657  +2.3 
309  Glenn Boessen  1994  Unitas  12.62  sec  629  +2.3 
218  L.M. Mens  1994  PAC  12.89  sec  599  +3.0 
286  Alain van Tholl  1994  AV 1923  12.99  sec  588  +2.3 
254  Marc Licumahuwa  1994  Lycurgus  13.11  sec  576  +1.3 
241  Glenn Jones  1994  AAC'61  13.13  sec  574  +2.3 
285  Victor Halfide  1994  AV 1923  13.39  sec  547  +2.3 
302  Tommy Staal  1994  Delta Sport  13.61  sec  525  +3.0 
274  Stan Barelds  1994  AV '34  13.67  sec  519  +3.0 
10  230  Sebastiaan Mulder  1994  Nijmegen Atletiek  13.76  sec  510  +2.3 
11  257  Andrew Vriend  1994  Lycurgus  13.97  sec  491  +1.3 
12  224  Maarten van Domburg  1994  PAC  14.07  sec  481  +1.2 
13  292  Mike van Bork  1995  AV 1923  14.86  sec  +3.0 
14  263  Jules de Bont  1994  Phanos  14.97  sec  404  +1.3 
15  277  Max Halm  1995  AV '34  15.11  sec  393  +1.3 
16  295  Edwin van Bemden  1995  Delta Sport  15.51  sec  362  +3.0 
17  311  Joas Leinders  1994  Unitas  16.00  sec  326  +1.2 
18  231  Merlijn Schellekens  1995  Nijmegen Atletiek  16.02  sec  325  +3.0 
19  217  Lex Berkhout  1995  PAC  16.33  sec  +1.2 
20  237  Joeri van Kuppeveld  1995  Nijmegen Atletiek  16.48  sec  +1.2 
21  300  Noah Heijnen  1995  Delta Sport  16.62  sec  +1.2 
22  269  Mart Marconi  1995  Phanos  16.91  sec  265  +1.3 
23  283  Bas Oudenhuijsen  1995  AV '34  17.72  sec  +1.2 
  270  Kjell Verschuren  1994  Phanos  dns  sec  +1.3 
4x80m: 36 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
309  309,310,311,312  10000  Unitas  41.85  sec  679   
241  241,242,244,245  10000  AAC'61  42.01  sec  672   
218  218,219,222,217,191  10000  PAC  42.15  sec  666   
251  251,254,260  10000  Lycurgus  42.36  sec  657   
285  285,286,287,288  10000  AV 1923  42.60  sec  647   
296  296,297,302,303  10000  Delta Sport  43.34  sec  616   
274  274,275,277,284  10000  AV '34  43.60  sec  605   
230  230,232,236,239  10000  Nijmegen Atletiek  43.92  sec  592   
263  263,264,273,262  10000  Phanos  44.21  sec  581   
hoog: 18 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
293  Kasper Hoogervorst  1995  AV 1923  1.50  623   
296  Tom van de Berg  1995  Delta Sport  1.50  623   
250  Pieter Jan Eilers  1994  AAC'61  1.40  541   
226  Diede Boogerd  1994  PAC  1.40  541   
228  Tim v.d. Himst  1994  Nijmegen Atletiek  1.40  541   
219  Thomas van de Poel  1994  PAC  1.40  541   
253  Daan Kwant  1994  Lycurgus  1.35  499   
308  Stijn Coolen  1994  Unitas  1.35  499   
235  Lex van der Veen  1995  Nijmegen Atletiek  1.35  499   
10  245  Jelmer Bennen  1995  AAC'61  1.35  499   
11  277  Max Halm  1995  AV '34  1.35  499   
12  252  Nino Kraaijer  1994  Lycurgus  1.30  462   
13  289  Andreas de Jong  1995  AV 1923  1.30  462   
14  278  Lukas Hoes  1995  AV '34  1.25  426   
15  271  Floris Willaert  1995  Phanos  1.25  426   
16  267  Tom Kleist  1994  Phanos  1.25  426   
17  295  Edwin van Bemden  1995  Delta Sport  1.25  426   
18  305  Sam Timmermans  1995  Unitas  1.10  316   
ver: 18 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
286  Alain van Tholl  1994  AV 1923  4.87  595  +1.8 
251  Jorrit Blonk  1994  Lycurgus  4.85  591  +2.1 
274  Stan Barelds  1994  AV '34  4.70  560  +2.1 
287  Rutger Bien  1994  AV 1923  4.61  542  +1.9 
244  Colin Frie  1994  AAC'61  4.61  542  +1.5 
312  Rik Jansen  1994  Unitas  4.60  540  +2.2 
245  Jelmer Bennen  1995  AAC'61  4.57  533  +1.6 
222  Gavan Koekkoek-Bal  1994  PAC  4.54  527  +1.3 
296  Tom van de Berg  1995  Delta Sport  4.46  510  +0.7 
10  284  Simon de Regt  1994  AV '34  4.45  508  +2.8 
11  221  Joost Breevoort  1994  PAC  4.44  506  +1.5 
12  310  Max Kuczek  1994  Unitas  4.39  496  +2.0 
13  238  Arjun Wout Aalbers  1994  Nijmegen Atletiek  4.38  494  +1.0 
14  260  Bas Zwolsman  1995  Lycurgus  4.36  490  +2.4 
15  303  Olaf.d Stoutjesdijk  1994  Delta Sport  4.31  480  +0.9 
16  231  Merlijn Schellekens  1995  Nijmegen Atletiek  4.11  440  +1.2 
17  264  Pjotr Buys  1994  Phanos  3.90  398  +1.9 
18  270  Kjell Verschuren  1994  Phanos  3.77  372  +0.2 
kogel: 18 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
227  Joey Slats  1964  PAC  13.81  691   
290  Egbert Weverink  1994  AV 1923  12.40  632   
234  Sander v.d. Wijdeven  1994  Nijmegen Atletiek  10.28  536   
221  Joost Breevoort  1994  PAC  9.67  506   
268  Thomas Lewis  1994  Phanos  8.92  469   
232  Koen Schmitt  1994  Nijmegen Atletiek  8.71  458   
246  M.P. Damsteegt  1995  AAC'61  8.58  452   
266  Erik Huijing  1995  Phanos  8.40  442   
291  David Wijsman  1995  AV 1923  8.27  435   
10  297  Patrick Elfrink  1994  Delta Sport  7.98  420   
11  306  Jeffrey Roelands  1995  Unitas  7.95  418   
12  259  Pepijn Walstra  1995  Lycurgus  7.65  402   
13  298  Bras Faasse  1994  Delta Sport  7.45  391   
14  253  Daan Kwant  1994  Lycurgus  7.38  387   
15  279  Darryn Hoeve  1994  AV '34  7.34  385   
16  280  Mark Hoop  1995  AV '34  6.57  341   
17  248  Wibe Wildebeest  1995  AAC'61  6.56  340   
18  304  Tom Goessens  1995  Unitas  6.09  312   
discus: 18 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
258  Menno Vloon  1994  Lycurgus  23.80  375   
259  Pepijn Walstra  1995  Lycurgus  23.46  369   
234  Sander v.d. Wijdeven  1994  Nijmegen Atletiek  23.43  368   
224  Maarten van Domburg  1994  PAC  22.66  355   
266  Erik Huijing  1995  Phanos  22.51  352   
282  Thijs Mol  1994  AV '34  22.01  343   
291  David Wijsman  1995  AV 1923  20.82  322   
288  Paul Schildmeijer  1995  AV 1923  18.80  284   
303  Olaf.d Stoutjesdijk  1994  Delta Sport  18.62  281   
10  227  Joey Slats  1964  PAC  18.54  279   
11  311  Joas Leinders  1994  Unitas  18.03  269   
12  249  Freek Wiltvank  1995  AAC'61  17.51  259   
13  264  Pjotr Buys  1994  Phanos  17.44  258   
14  279  Darryn Hoeve  1994  AV '34  16.90  247   
15  232  Koen Schmitt  1994  Nijmegen Atletiek  16.08  230   
16  243  Wouter Westerveld  1994  AAC'61  13.63  177   
17  304  Tom Goessens  1995  Unitas  13.59  176   
18  299  Emiel van den Bos  1995  Delta Sport  12.10  141   
speer: 18 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
268  Thomas Lewis  1994  Phanos  39.07  627   
218  L.M. Mens  1994  PAC  35.20  573   
282  Thijs Mol  1994  AV '34  34.10  557   
246  M.P. Damsteegt  1995  AAC'61  33.32  546   
241  Glenn Jones  1994  AAC'61  33.32  546   
289  Andreas de Jong  1995  AV 1923  33.27  545   
223  Nils Stok  1994  PAC  31.05  511   
258  Menno Vloon  1994  Lycurgus  30.30  500   
240  Paulson Leydekker  1994  Nijmegen Atletiek  29.91  494   
10  272  Tobias van Zethoven  1994  Phanos  29.47  487   
11  251  Jorrit Blonk  1994  Lycurgus  29.07  481   
12  228  Tim v.d. Himst  1994  Nijmegen Atletiek  27.82  461   
13  301  Milan Roelofs  1994  Delta Sport  27.36  453   
14  288  Paul Schildmeijer  1995  AV 1923  26.58  440   
15  307  Johannes Lang  1994  Unitas  23.90  395   
16  310  Max Kuczek  1994  Unitas  22.88  377   
17  280  Mark Hoop  1995  AV '34  21.70  356   
18  298  Bras Faasse  1994  Delta Sport  21.64  355   


Meisjes Jun C 2e divisie
80m: 21 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
344  Eva Lubbers  1992  AKU  10.13  sec  774  +1.5 
392  Lisanne de Witte  1992  Trias  10.54  sec  698  +1.5 
376  Rochelle van Gulik  1993  Hercules  10.56  sec  694  +3.2 
387  Sanne Visser  1993  Cialfo  10.68  sec  673  +3.2 
332  Nicola Krukkert  1992  Daventria 1906  10.89  sec  637  +1.6 
360  Yvette van der Worp  1993  PEC 1910  11.00  sec  619  +1.6 
355  Nicole Lucassen  1992  MPM Hengelo  11.02  sec  615  +3.2 
363  Jamely Matthew  1992  AV '40  11.03  sec  614  +3.2 
393  Lenneke Beeldman  1993  Trias  11.15  sec  +1.5 
10  373  Jantien IJpelaar  1994  ARV Achilles  11.17  sec  591  +3.2 
11  324  Sanne Bootsma  1992  av Nop  11.46  sec  546  +1.6 
12  367  Wendy Bijsterveld  1993  AV '40  11.49  sec  +1.6 
13  337  Tiffany Anbeek  1993  Hellas Utrecht  11.60  sec  525  +1.5 
14  329  Roos-Sanne Claassen  1994  av Nop  11.62  sec  +1.6 
15  380  Joyce van Zanten  1993  Hercules  11.89  sec  +1.6 
16  369  Mandij Boeren  1992  ARV Achilles  11.91  sec  +1.6 
17  361  Saskia Bom  1992  PEC 1910  12.01  sec  +1.6 
18  354  Maud van Dalen  1992  MPM Hengelo  12.05  sec  +1.5 
19  336  Jet ten Voorde  1992  Daventria 1906  12.30  sec  +1.6 
20  341  Marleen Zonneveld  1993  Hellas Utrecht  12.69  sec  +1.5 
21  384  Marleen van Heerde  1993  Cialfo  12.79  sec  +1.6 
1000m: 20 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
326  Marleen Loman  1992  av Nop  3.06.74  min  644   
332  Nicola Krukkert  1992  Daventria 1906  3.07.04  min  641   
347  Lotte Krause  1992  AKU  3.15.86  min  575   
355  Nicole Lucassen  1992  MPM Hengelo  3.18.62  min  555   
342  Lindsay Wallenburg  1994  Hellas Utrecht  3.19.92  min  546   
375  Marijke Valk  1992  Hercules  3.20.77  min  540   
345  Githa de Wildt  1993  AKU  3.21.94  min   
361  Saskia Bom  1992  PEC 1910  3.22.15  min  531   
393  Lenneke Beeldman  1993  Trias  3.22.33  min  530   
10  365  Eva van den Born  1992  AV '40  3.27.44  min  496   
11  335  Esther Hofma  1993  Daventria 1906  3.29.24  min   
12  364  Isis van Wijk  1992  AV '40  3.32.08  min   
13  370  Melissa Kolhorn  1992  ARV Achilles  3.34.72  min  451   
14  391  Danique Rietveld  1992  Trias  3.35.14  min   
15  386  Caroline Bijsterbosch  1992  Cialfo  3.35.25  min  447   
16  328  Manon Snellink  1992  av Nop  3.39.69  min   
17  356  Nina Kelder  1993  MPM Hengelo  3.42.54  min   
18  341  Marleen Zonneveld  1993  Hellas Utrecht  3.43.74  min   
19  374  Lotte Bruijns  1995  ARV Achilles  3.45.82  min   
20  382  MichŤle Das  1993  Cialfo  4.01.76  min   
80mh: 21 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
339  Dafne Schippers  1992  Hellas Utrecht  11.95  sec  710  +0.6 
376  Rochelle van Gulik  1993  Hercules  12.20  sec  679  +2.2 
388  Nancy van Petersen  1992  Cialfo  12.62  sec  629  +2.2 
323  Karin van Groningen  1993  av Nop  12.68  sec  622  +2.2 
370  Melissa Kolhorn  1992  ARV Achilles  12.98  sec  589  +2.2 
475  Mayra Werges  1993  Trias  13.21  sec  565  +1.5 
359  Kirsten Kos  1992  PEC 1910  13.49  sec  537  +0.3 
348  Helen van Rossum  1992  AKU  13.84  sec  503  +0.6 
364  Isis van Wijk  1992  AV '40  13.87  sec  500  +0.3 
10  329  Roos-Sanne Claassen  1994  av Nop  14.01  sec  +1.5 
11  385  Willemijn van Laar  1993  Cialfo  14.11  sec  +0.3 
12  369  Mandij Boeren  1992  ARV Achilles  14.16  sec  +0.3 
13  395  Merei Ligteringen  1993  Trias  14.36  sec  +0.6 
14  363  Jamely Matthew  1992  AV '40  14.56  sec  +1.5 
15  353  Lieke Vollebroek  1993  MPM Hengelo  14.73  sec  424  +0.3 
16  331  Winne Vos  1993  Daventria 1906  14.90  sec  410  +2.2 
17  347  Lotte Krause  1992  AKU  15.91  sec  +0.6 
18  381  Anouk Reijers  1993  Hercules  16.02  sec  +1.5 
19  349  Ella Kruse  1993  MPM Hengelo  16.76  sec  +0.6 
20  343  Eileen Vroon  1992  Hellas Utrecht  16.91  sec  +0.6 
21  334  Lisa Preuter  1992  Daventria 1906  16.91  sec  +1.5 
4x80m: 43 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
385  385,386,387,388  10000  Cialfo  41.05  sec  715   
389  389,390,392,393  10000  Trias  41.33  sec  702   
370  370,371,372,373  10000  ARV Achilles  41.70  sec  686   
330  330,331,332  10000  Daventria 1906  41.73  sec  634   
350  350,352,355,357  10000  MPM Hengelo  42.05  sec  620   
323  323,325,326,327  10000  av Nop  42.53  sec  650   
344  344,345,347,348  10000  AKU  42.85  sec  636   
363  363,364,366,367  10000  AV '40  42.89  sec  634   
375  375,376,378,379  10000  Hercules  43.15  sec  624   
10  337  337,338,339,343  10000  Hellas Utrecht  43.62  sec  604   
11  358  358,359,360,362  10000  PEC 1910  45.29  sec  539   
hoog: 11 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
344  Eva Lubbers  1992  AKU  1.70  779   
353  Lieke Vollebroek  1993  MPM Hengelo  1.50  623   
372  Dominick Nouws  1994  ARV Achilles  1.50  623   
359  Kirsten Kos  1992  PEC 1910  1.50  623   
331  Winne Vos  1993  Daventria 1906  1.50  623   
325  Eline de Jong  1992  av Nop  1.45  582   
367  Wendy Bijsterveld  1993  AV '40  1.45  582   
395  Merei Ligteringen  1993  Trias  1.40  541   
338  Laura Mulder  1993  Hellas Utrecht  1.40  541   
10  388  Nancy van Petersen  1992  Cialfo  1.35  499   
11  379  Deide de Blaey  1993  Hercules  1.30  462   
ver: 11 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
339  Dafne Schippers  1992  Hellas Utrecht  5.54  725  +0.5 
358  Maureen Rots  1993  PEC 1910  5.02  625  +1.1 
373  Jantien IJpelaar  1994  ARV Achilles  4.90  601  +0.6 
333  Nadien Kleinjan  1992  Daventria 1906  4.77  574  +0.7 
348  Helen van Rossum  1992  AKU  4.75  570  +0.3 
386  Caroline Bijsterbosch  1992  Cialfo  4.69  558  +0.7 
357  Rebecca Pol  1992  MPM Hengelo  4.63  546  +1.6 
375  Marijke Valk  1992  Hercules  4.62  544  +0.7 
389  Saskia Liefting  1992  Trias  4.61  542  +0.7 
10  326  Marleen Loman  1992  av Nop  4.60  540  +0.7 
11  366  Anouk Kruiswijk  1992  AV '40  4.49  517  +0.6 
kogel: 11 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
327  Corinne Nugter  1992  av Nop  13.47  677   
330  Denise van Herp  1993  Daventria 1906  10.99  569   
340  Ella van der Donk  1993  Hellas Utrecht  10.98  568   
368  Inge Zonneveld  1993  AV '40  10.80  560   
362  Lieke Miltenburg  1993  PEC 1910  10.33  538   
379  Deide de Blaey  1993  Hercules  9.80  513   
346  Anoeska Homan  1992  AKU  9.63  505   
383  Heidy Rodijk  1993  Cialfo  9.29  488   
392  Lisanne de Witte  1992  Trias  9.24  485   
10  371  Judith de Rond  1993  ARV Achilles  8.71  458   
11  357  Rebecca Pol  1992  MPM Hengelo  8.31  438   
discus: 11 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
327  Corinne Nugter  1992  av Nop  38.41  595   
330  Denise van Herp  1993  Daventria 1906  32.55  513   
340  Ella van der Donk  1993  Hellas Utrecht  32.41  511   
368  Inge Zonneveld  1993  AV '40  27.18  431   
387  Sanne Visser  1993  Cialfo  25.33  400   
362  Lieke Miltenburg  1993  PEC 1910  24.69  390   
346  Anoeska Homan  1992  AKU  21.88  341   
351  Joske Nolsen  1993  MPM Hengelo  21.18  329   
390  Suzanne Breed  1992  Trias  20.43  315   
10  377  Lisanne Overkamp  1993  Hercules  20.24  311   
11  371  Judith de Rond  1993  ARV Achilles  18.47  278   
speer: 11 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
372  Dominick Nouws  1994  ARV Achilles  32.55  534   
351  Joske Nolsen  1993  MPM Hengelo  32.03  526   
366  Anouk Kruiswijk  1992  AV '40  30.45  502   
394  Lotte Hageman  1993  Trias  28.07  465   
323  Karin van Groningen  1993  av Nop  26.25  435   
383  Heidy Rodijk  1993  Cialfo  24.89  412   
345  Githa de Wildt  1993  AKU  24.51  406   
337  Tiffany Anbeek  1993  Hellas Utrecht  24.25  401   
358  Maureen Rots  1993  PEC 1910  22.85  376   
10  378  Marte Dekker  1993  Hercules  21.80  358   
11  430  Kristie Hofman  1994  Daventria 1906  21.70  356   


Meisjes Jun D 2e divisie
60m: 24 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
419  Manon van Tongerlo  1994  AV Wijchen  8.48  sec  653  +0.9 
468  Sandra Kleuskens  1995  av Venray Regio  8.55  sec  639  +1.8 
415  Simone Hendriks  1994  AV Wijchen  8.62  sec  +0.9 
467  JulliŽtte Pulles  1994  ACW'66  8.70  sec  608  +0.9 
462  Yarca Schuren  1994  VAV  8.75  sec  598  +0.9 
396  Bianca Welp  1994  DEM  8.78  sec  592  +1.5 
451  Jannetje Kooij  1994  av Atverni  8.80  sec  588  +1.5 
429  Janneke van Raan  1995  av Daventria 1906  8.81  sec  586  +0.9 
411  Vera van den Haak  1995  Sparta  8.83  sec  582  +0.9 
10  407  Anneloes de Roo  1995  Isala'96  8.92  sec  564  +1.5 
11  440  Charlotte de Haan  1995  AAC  8.96  sec  556  +1.8 
12  424  Sophie Rijsman  1995  av Hanzesport  8.98  sec  553  +1.8 
13  431  Eefje Boons  1994  av Daventria 1906  9.04  sec  +1.5 
14  427  Lotte van der Beld  1994  av Hanzesport  9.04  sec  +1.8 
15  446  Charlotte Westbroek  1994  Passaat  9.07  sec  536  +1.5 
16  436  Niobe van Lokhorst  1994  AAC  9.20  sec  +1.8 
17  459  Dianne van Kooten  1995  VAV  9.26  sec  +1.5 
18  466  Daphne van der Lee  1995  ACW'66  9.30  sec  +1.5 
19  397  Danique van Tilburg  1994  DEM  9.33  sec  +1.5 
20  405  Amnon van der Berg  1994  Isala'96  9.35  sec  +1.5 
21  410  Jhenna Vink  1994  Sparta  9.56  sec  +1.5 
22  452  Anne Lamain  1995  av Atverni  9.76  sec  +1.5 
23  471  Linda Riensema  1995  av Venray Regio  9.94  sec  +1.8 
24  448  Tessa Louter  1994  Passaat  10.18  sec  +1.5 
1000m: 22 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
423  Mirthe Overkamp  1994  av Hanzesport  3.15.49  min  578   
398  Marjolein Reitsma  1994  DEM  3.16.36  min  571   
403  Michelle van der Meer  1994  Isala'96  3.16.50  min  570   
411  Vera van den Haak  1995  Sparta  3.18.02  min  559   
432  Amerins Hoogland  1994  av Daventria 1906  3.18.78  min  554   
421  Marlies Huigen  1994  av Hanzesport  3.21.40  min   
447  Marije Severijnen  1994  Passaat  3.25.07  min  511   
449  Julie van den Bout  1995  Passaat  3.25.73  min   
466  Daphne van der Lee  1995  ACW'66  3.26.04  min  505   
10  418  Tessa van Schijndel  1994  AV Wijchen  3.26.20  min  504   
11  470  Lisanne Elshof  1995  av Venray Regio  3.29.95  min  480   
12  463  Chouaref Imane  1994  VAV  3.34.70  min  451   
13  458  Bouchra Hadi  1994  VAV  3.35.92  min   
14  409  Sjoera Tjin A-Lim  1995  Sparta  3.35.96  min   
15  281  Debra Mom  1994  AV Wijchen  3.37.57  min   
16  455  Suzanne Schuurman  1995  av Atverni  3.37.57  min  434   
17  434  Karlijn Rutten  1994  av Daventria 1906  3.40.80  min   
18  436  Niobe van Lokhorst  1994  AAC  3.42.30  min  407   
19  402  Susanne de Boer  1994  DEM  3.45.25  min   
20  454  Jil Robbers  1995  av Atverni  4.06.60  min   
21  225  Livia van Wanrooij  1994  ACW'66  4.10.93  min   
  439  Robin Dienaar  1995  AAC  dns  min   
60mh: 24 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
409  Sjoera Tjin A-Lim  1995  Sparta  10.07  sec  599  +1.5 
438  Elizabeth Zwerver  1994  AAC  10.19  sec  583  +1.3 
399  Irini Gialamatzis  1994  DEM  10.38  sec  558  +1.5 
472  Suzan Stevens  1994  av Venray Regio  10.65  sec  523  +2.8 
404  Michelle Bruins  1994  Isala'96  11.09  sec  471  +2.8 
423  Mirthe Overkamp  1994  av Hanzesport  11.12  sec  467  +1.3 
431  Eefje Boons  1994  av Daventria 1906  11.13  sec  466  +1.5 
414  Jamilla Bouschť  1994  AV Wijchen  11.17  sec  462  +1.5 
407  Anneloes de Roo  1995  Isala'96  11.21  sec  +2.8 
10  450  Linda Hansen  1994  av Atverni  11.48  sec  428  +1.5 
11  443  Esmee Boer  1994  Passaat  11.50  sec  426  +1.5 
12  422  Nettie Sipayung  1994  av Hanzesport  11.65  sec  +1.3 
13  460  Elisabeth de Kleuver  1995  VAV  11.79  sec  396  +1.8 
14  467  JulliŽtte Pulles  1994  ACW'66  11.93  sec  382  +1.8 
15  470  Lisanne Elshof  1995  av Venray Regio  12.08  sec  +1.3 
16  459  Dianne van Kooten  1995  VAV  12.10  sec  +1.8 
17  410  Jhenna Vink  1994  Sparta  12.35  sec  +1.8 
18  401  Roseanne de Vries  1994  DEM  12.36  sec  +2.8 
19  454  Jil Robbers  1995  av Atverni  12.51  sec  +1.8 
20  225  Livia van Wanrooij  1994  ACW'66  12.58  sec  +1.3 
21  437  Tamara Oudwater  1994  AAC  12.79  sec  +1.3 
22  433  Marloes Oosterwegel  1994  av Daventria 1906  12.85  sec  +1.8 
23  444  DaniŽlle Verberkmoes  1994  Passaat  12.89  sec  +2.8 
24  420  Leonie Stoffelen  1994  AV Wijchen  13.27  sec  +2.8 
4x60m: 48 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
414  414,415,417,419  10000  AV Wijchen  32.21  sec  708   
396  396,397,398,399  10000  DEM  32.67  sec  682   
464  464,465,466,467  10000  ACW'66  32.90  sec  670   
428  428,429,431,433  10000  av Daventria 1906  33.22  sec  652   
  436  436,438,440,441  10000  AAC  33.27  sec  650   
  468  468,470,472,474  10000  av Venray Regio  33.27  sec  650   
421  421,422,423,424  10000  av Hanzesport  33.61  sec  632   
408  408,409,410,411  10000  Sparta  33.64  sec  630   
403  403,405,406,407  10000  Isala'96  33.79  sec  622   
10  458  458,459,461,462  10000  VAV  33.87  sec  618   
11  451  451,456,452,453  10000  av Atverni  34.16  sec  603   
12  443  443,444,445,446  10000  Passaat  34.99  sec  562   
hoog: 12 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
465  Tanita Hofmans  1994  ACW'66  1.50  623   
406  Sharon Fidder  1994  Isala'96  1.50  623   
450  Linda Hansen  1994  av Atverni  1.50  623   
472  Suzan Stevens  1994  av Venray Regio  1.45  582   
408  Irene Bennett  1994  Sparta  1.40  541   
425  Esmee Vos  1995  av Hanzesport  1.35  499   
440  Charlotte de Haan  1995  AAC  1.35  499   
416  Merel Kramer  1995  AV Wijchen  1.30  462   
399  Irini Gialamatzis  1994  DEM  1.30  462   
10  435  Anne Koot  1994  av Daventria 1906  1.30  462   
11  445  Evi Terreehorst  1994  Passaat  1.30  462   
12  460  Elisabeth de Kleuver  1995  VAV  1.30  462   
ver: 12 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
403  Michelle van der Meer  1994  Isala'96  4.67  554  +3.3 
419  Manon van Tongerlo  1994  AV Wijchen  4.60  540  +1.8 
461  Kadri Sana  1994  VAV  4.39  496  +1.5 
446  Charlotte Westbroek  1994  Passaat  4.36  490  +1.8 
408  Irene Bennett  1994  Sparta  4.30  478   
424  Sophie Rijsman  1995  av Hanzesport  4.26  470  +0.5 
451  Jannetje Kooij  1994  av Atverni  4.22  462  +1.9 
464  Melanie Herwaarden  1994  ACW'66  4.20  458  +1.8 
396  Bianca Welp  1994  DEM  4.05  428  +0.3 
10  429  Janneke van Raan  1995  av Daventria 1906  4.00  418  +0.2 
11  474  Aukje Michiels  1995  av Venray Regio  3.63  344  +1.0 
12  442  Sofia Faneyte  1995  AAC  3.51  320  +1.3 
kogel: 12 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
438  Elizabeth Zwerver  1994  AAC  12.52  637   
445  Evi Terreehorst  1994  Passaat  10.87  563   
465  Tanita Hofmans  1994  ACW'66  10.46  544   
400  Lisa van den Hoff  1994  DEM  10.26  535   
412  Shereen Heeswijk  1994  Sparta  10.14  529   
457  Janine de Wit  1995  av Atverni  10.09  527   
426  Floor Marsman  1994  av Hanzesport  9.29  488   
417  Kristy Meurs  1994  AV Wijchen  9.16  481   
428  Sharon Rispens  1995  av Daventria 1906  9.08  477   
10  404  Michelle Bruins  1994  Isala'96  8.97  472   
11  468  Sandra Kleuskens  1995  av Venray Regio  8.90  468   
12  461  Kadri Sana  1994  VAV  8.89  468   
speer: 12 deelnemer(s).
Nr Stnr Naam Geb Vereniging Prestatie Pnt
400  Lisa van den Hoff  1994  DEM  28.73  475   
458  Bouchra Hadi  1994  VAV  27.93  462   
457  Janine de Wit  1995  av Atverni  26.81  444   
141  Amber Bothof  1992  Passaat  25.87  429   
412  Shereen Heeswijk  1994  Sparta  25.63  425   
406  Sharon Fidder  1994  Isala'96  24.50  405   
434  Karlijn Rutten  1994  av Daventria 1906  23.28  384   
437  Tamara Oudwater  1994  AAC  22.93  378   
421  Marlies Huigen  1994  av Hanzesport  21.73  356   
10  473  Lynn Vievermans  1994  av Venray Regio  19.81  320   
11  417  Kristy Meurs  1994  AV Wijchen  17.65  278   
12  464  Melanie Herwaarden  1994  ACW'66  16.52  255   


Jongens Jun C 1e divisie
Plaats Vereniging 100m 800m 100mh 4x100m hoog ver kogel discus speer Punten
1 PAC 779 + 914 821 + 673 699 + 674 824 854 + 623 725 + 632 581 + 585 432 + 456 618 + 544 11434
2 Prins Hendrik 971 + 744 739 + 751 718 + 609 802 817 + 702 855 + 708 528 + 429 423 + 449 560 + 553 11358
3 NEA Volharding 808 + 753 712 + 724 714 + 500 855 891 + 623 656 + 550 687 + 571 456 + 459 799 + 548 11306
4 Sprint 745 + 783 688 + 732 829 + 622 797 663 + 702 808 + 658 482 + 450 485 + 504 611 + 694 11253
5 GAC Hilversum 751 + 787 770 + 724 547 + 628 816 702 + 623 670 + 523 567 + 530 501 + 385 563 + 699 10786
6 Olympus'70 695 + 739 709 + 557 644 + 706 765 702 + 702 658 + 631 559 + 499 350 + 582 576 + 530 10604
7 AC TION 783 + 716 787 + 623 627 + 533 774 663 + 623 566 + 496 506 + 577 467 + 492 516 + 539 10288
8 Attila 660 + 739 626 + 440 726 + 665 790 702 + 663 683 + 587 568 + 476 453 + 426 496 + 449 10149
9 PEC 1910 764 + 655 616 + 707 710 + 565 799 702 + 702 642 + 478 429 + 433 478 + 386 629 + 410 10105
Jongens Jun D 1e divisie
Plaats Vereniging 80m 1000m 80mh 4x80m hoog ver kogel discus speer Punten
1 PAC 755 + 635 616 + 574 599 + 481 666 541 + 541 506 + 527 506 + 691 355 + 279 573 + 511 9356
2 AV 1923 585 + 580 567 + 452 547 + 588 647 462 + 623 595 + 542 632 + 435 284 + 322 440 + 545 8846
3 AAC'61 599 + 483 757 + 516 574 + 657 672 499 + 541 542 + 533 452 + 340 177 + 259 546 + 546 8693
4 Lycurgus 627 + 528 634 + 563 576 + 491 657 462 + 499 591 + 490 387 + 402 369 + 375 500 + 481 8632
5 Nijmegen Atletiek 607 + 581 537 + 658 510 + 325 592 541 + 499 440 + 494 458 + 536 230 + 368 494 + 461 8331
6 Delta Sport 534 + 549 647 + 736 362 + 525 616 426 + 623 510 + 480 420 + 391 141 + 281 355 + 453 8049
7 AV '34 535 + 457 609 + 498 519 + 393 605 499 + 426 508 + 560 385 + 341 247 + 343 356 + 557 7838
8 Unitas 671 + 647 576 + 498 629 + 326 679 316 + 499 496 + 540 312 + 418 176 + 269 395 + 377 7824
9 Phanos 363 + 581 574 + 657 404 + 265 581 426 + 426 372 + 398 442 + 469 258 + 352 627 + 487 7682
Meisjes Jun C 2e divisie
Plaats Vereniging 80m 1000m 80mh 4x80m hoog ver kogel discus speer Punten
1 av Nop 546 644 622 650 582 540 677 595 435 5291
2 Hellas Utrecht 525 546 710 604 541 725 568 511 401 5131
3 AKU 774 575 503 636 779 570 505 341 406 5089
4 Daventria 1906 637 641 410 634 623 574 569 513 356 4957
5 Trias 698 530 565 702 541 542 485 315 465 4843
6 AV '40 614 496 500 634 582 517 560 431 502 4836
7 Cialfo 673 447 629 715 499 558 488 400 412 4821
8 ARV Achilles 591 451 589 686 623 601 458 278 534 4811
9 PEC 1910 619 531 537 539 623 625 538 390 376 4778
10 Hercules 694 540 679 624 462 544 513 311 358 4725
11 MPM Hengelo 615 555 424 620 623 546 438 329 526 4676
Meisjes Jun D 2e divisie
Plaats Vereniging 60m 1000m 60mh 4x60m hoog ver kogel speer Punten
1 Sparta 582 559 599 630 541 478 529 425 4343
2 DEM 592 571 558 682 462 428 535 475 4303
3 Isala'96 564 570 471 622 623 554 472 405 4281
4 av Atverni 588 434 428 603 623 462 527 444 4109
5 AV Wijchen 653 504 462 708 462 540 481 278 4088
6 ACW'66 608 505 382 670 623 458 544 255 4045
7 av Hanzesport 553 578 467 632 499 470 488 356 4043
8 AAC 556 407 583 650 499 320 637 378 4030
9 av Venray Regio 639 480 523 650 582 344 468 320 4006
10 av Daventria 1906 586 554 466 652 462 418 477 384 3999
11 Passaat 536 511 426 562 462 490 563 429 3979
12 VAV 598 451 396 618 462 496 468 462 3951