Competitie KNDB 2005-2006

Dutch draughts (checkers-100) teams competition 2005-2006



Hoofdklasse A

Minor League A



Competitieleiding:

Competition management:


Ben Smeenk

Telefoon bondsbureau/phone headquarters:
0(031) 26 495 23 09


Stand per  04 februari 2006

Ranking as of February 04, 2006

 

Hoofdklasse A

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

MP

BP

1

IJmuiden

6

5

10

10

 

6

13

13

8

11

8

8

90

2

Franeker

14

12

8

 

15

10

13

10

8

10

12

13

112

3

Het Noorden

15

8

 

9

13

9

12

14

11

14

12

14

117

4

Witte van Moort 2

10

12

 

6

11

9

10

11

11

12

10

13

102

5

SNA

10

 

11

14

14

8

7

7

13

10

9

10

103

6

Amersfoort

 

5

7

9

6

8

6

6

9

8

6

0

70

7

DVSB

14

10

11

11

12

12

9

12

10

 

14

16

115

8

Huizum

7

7

8

10

13

14

11

9

 

8

9

7

96

9

Apeldoorn

7

10

6

9

13

14

8

11

11

11

 

11

100

10

VAD

12

12

9

9

7

11

10

 

9

9

11

9

99

11

Hiltex 2

9

10

6

8

10

12

 

12

9

11

10

9

97

12

Harderwijk

12

8

8

10

11

14

6

11

 

9

10

10

99



Programma - Schedule

Ronde

Thuis

Uit

Thuis

Uit

Plaats

Gebouw

Datum

Tijd

Round

Host

Guest

Host

Guest

Site

Building

Date

Hour

R01

Harderwijk

Het Noorden

8

12

Harderwijk

Het Mierennest

17.09.2005

12.00

R01

Franeker

Witte van Moort 2

8

12

Franeker

FNV-gebouw

17.09.2005

12.00

R01

IJmuiden

SNA

10

10

IJmuiden

Jan Ligthart

17.09.2005

12.00

R01

Hiltex 2

Amersfoort

12

8

Amsterdam

Buurthuis De Havelaar

17.09.2005

12.00

R01

VAD

DVSB

10

10

Amsterdam

Buurthuis Oosterpark

17.09.2005

12.00

R01

Apeldoorn

Huizum

11

9

Apeldoorn

Pascal Opleidingen

17.09.2005

12.00

R02

Huizum

Harderwijk

9

11

Leeuwarden

Tivoli

01.10.2005

12.00

R02

DVSB

Apeldoorn

12

8

Baarn

Rode Kruis

01.10.2005

12.00

R02

Amersfoort

VAD

9

11

Amersfoort

EmmaŁskerk

01.10.2005

12.00

R02

SNA

Hiltex 2

10

10

Heerhugowaard

OSG Huygenwaard

01.10.2005

12.00

R02

Witte van Moort 2

IJmuiden

10

10

Westerhaar

Asterstraat 28

01.10.2005

12.00

R02

Het Noorden

Franeker

8

12

Groningen

Jannes vd Wal DSC

01.10.2005

12.00

R03

Harderwijk

Franeker

8

12

Harderwijk

Het Mierennest

15.10.2005

12.00

R03

IJmuiden

Het Noorden

5

15

IJmuiden

Jan Ligthart

15.10.2005

12.00

R03

Hiltex 2

Witte van Moort 2

8

12

Amsterdam

Buurthuis De Havelaar

15.10.2005

12.00

R03

VAD

SNA

7

13

Amsterdam

Buurthuis Oosterpark

15.10.2005

12.00

R03

Apeldoorn

Amersfoort

14

6

Apeldoorn

Pascal Opleidingen

15.10.2005

12.00

R03

Huizum

DVSB

11

9

Leeuwarden

Tivoli

15.10.2005

12.00

R04

DVSB

Harderwijk

14

6

Baarn

Rode Kruis

29.10.2005

12.00

R04

Amersfoort

Huizum

6

14

Amersfoort

EmmaŁskerk

29.10.2005

12.00

R04

SNA

Apeldoorn

7

13

Heerhugowaard

OSG Huygenwaard

29.10.2005

12.00

R04

Witte van Moort 2

VAD

11

9

Westerhaar

Asterstraat 28

29.10.2005

12.00

R04

Het Noorden

Hiltex 2

14

6

Groningen

Jannes vd Wal DSC

29.10.2005

12.00

R04

Franeker

IJmuiden

14

6

Franeker

FNV-gebouw

29.10.2005

12.00

R05

Harderwijk

IJmuiden

12

8

Harderwijk

Het Mierennest

12.11.2005

12.00

R05

Hiltex 2

Franeker

10

10

Amsterdam

Buurthuis De Havelaar

12.11.2005

12.00

R05

VAD

Het Noorden

9

11

Amsterdam

Buurthuis Oosterpark

12.11.2005

12.00

R05

Apeldoorn

Witte van Moort 2

9

11

Apeldoorn

Pascal Opleidingen

12.11.2005

12.00

R05

Huizum

SNA

13

7

Leeuwarden

Tivoli

12.11.2005

12.00

R05

DVSB

Amersfoort

12

8

Baarn

Rode Kruis

12.11.2005

12.00

R06

Harderwijk

Amersfoort

14

6

Harderwijk

Het Mierennest

26.11.2005

12.00

R06

SNA

DVSB

8

12

Heerhugowaard

OSG Huygenwaard

26.11.2005

12.00

R06

Witte van Moort 2

Huizum

10

10

Westerhaar

Asterstraat 28

26.11.2005

12.00

R06

Het Noorden

Apeldoorn

14

6

Groningen

Jannes vd Wal DSC

26.11.2005

12.00

R06

Franeker

VAD

8

12

Franeker

FNV-gebouw

26.11.2005

12.00

R06

IJmuiden

Hiltex 2

11

9

IJmuiden

Jan Ligthart

26.11.2005

12.00

R07

Hiltex 2

Harderwijk

10

10

Amstelveen

Go-centrum

10.12.2005

12.00

R07

VAD

IJmuiden

12

8

Amsterdam

Buurthuis Oosterpark

10.12.2005

12.00

R07

Apeldoorn

Franeker

10

10

Apeldoorn

Pascal Opleidingen

10.12.2005

12.00

R07

Huizum

Het Noorden

8

12

Leeuwarden

Tivoli

10.12.2005

12.00

R07

DVSB

Witte van Moort 2

11

9

Baarn

Rode Kruis

10.12.2005

12.00

R07

Amersfoort

SNA

6

14

Amersfoort

EmmaŁskerk

10.12.2005

12.00

R08

Harderwijk

SNA

11

9

Harderwijk

Het Mierennest

07.01.2006

12.00

R08

Witte van Moort 2

Amersfoort

11

9

Westerhaar

Asterstraat 28

07.01.2006

12.00

R08

Het Noorden

DVSB

9

11

Groningen

Jannes vd Wal DSC

07.01.2006

12.00

R08

Franeker

Huizum

13

7

Franeker

FNV-gebouw

07.01.2006

12.00

R08

IJmuiden

Apeldoorn

13

7

IJmuiden

Jan Ligthart

07.01.2006

12.00

R08

Hiltex 2

VAD

11

9

Amsterdam

Buurthuis De Havelaar

07.01.2006

12.00

R09

VAD

Harderwijk

11

9

Amsterdam

Buurthuis Oosterpark

21.01.2006

12.00

R09

Apeldoorn

Hiltex 2

11

9

Apeldoorn

Pascal Opleidingen

21.01.2006

12.00

R09

Huizum

IJmuiden

7

13

Leeuwarden

Tivoli

21.01.2006

12.00

R09

DVSB

Franeker

10

10

Baarn

Rode Kruis

21.01.2006

12.00

R09

Amersfoort

Het Noorden

7

13

Amersfoort

EmmaŁskerk

21.01.2006

12.00

R09

SNA

Witte van Moort 2

14

6

Heerhugowaard

OSG Huygenwaard

21.01.2006

12.00

R10

Harderwijk

Witte van Moort 2

10

10

Harderwijk

Het Mierennest

04.02.2006

12.00

R10

Het Noorden

SNA

9

11

Groningen

Jannes vd Wal DSC

04.02.2006

12.00

R10

Franeker

Amersfoort

15

5

Franeker

FNV-gebouw

04.02.2006

12.00

R10

IJmuiden

DVSB

6

14

IJmuiden

Jan Ligthart

04.02.2006

12.00

R10

Hiltex 2

Huizum

12

8

Amsterdam

Buurthuis De Havelaar

04.02.2006

12.00

R10

VAD

Apeldoorn

9

11

Amsterdam

Buurthuis Oosterpark

04.02.2006

12.00

R11

Apeldoorn

Harderwijk

Apeldoorn

Pascal Opleidingen

18.02.2006

12.00

R11

Huizum

VAD

Leeuwarden

Tivoli

18.02.2006

12.00

R11

DVSB

Hiltex 2

Baarn

Rode Kruis

18.02.2006

12.00

R11

Amersfoort

IJmuiden

Amersfoort

EmmaŁskerk

18.02.2006

12.00

R11

SNA

Franeker

Heerhugowaard

OSG Huygenwaard

18.02.2006

12.00

R11

Witte van Moort 2

Het Noorden

Westerhaar

Asterstraat 28

18.02.2006

12.00


Alle teams tellen 10 spelers

All teams consist of 10 players


Individual scores

 

 


Last update on February 04, 2006 by Michel Franssen


Ga naar hoofdklasse B - Go to minor league B


Terug naar startpagina competities KNDB en PLDB 2005-2006

Back to frontpage of Dutch and Dutch Limburg team competitions 2005-2006