Viertallencompetitie NBB District Zuid-Limburg 2004-2005

Dutch Imp Teams South Limburg District 2004-2005



Recreanten A


Non-competitives A



Competitieleiding:

Competition manager:


Martin Sneepers

Telefoon/phone 0032-89472649




Stand van zaken per 15 maart  2005, 23.45 uur

Cross table as of March 15, 2005, 23:45 hours CET

RA

1

2

3

4

5

6

Totaal

1

Geleen 7

17

15

25

15

8

80

2

Geleen 8

13

11

9

12

10

55

3

Geleen 9

15

19

8

13

14

69

4

Geleen 10

3

21

22

9

10

65

5

Geleen 11

15

18

17

21

12

83

6

Geleen 12

22

20

16

20

18

96

Geen promotie, aangezien iedereen vrij kan inschrijven voor de derde klasse
No pomotion, since any team can freely register for class 3



Programma - Schedule

Ronde

Thuis

Uit

Thuis

Uit

Plaats

Gebouw

Datum

Tijd

Round

Host

Guest

Host

Guest

Site

Building

Date

Time

R01

Geleen 7

Geleen 8

17

13

Geleen

ReŁniegebouw

di 15 februari

20.00

R01

Geleen 9

Geleen 10

8

22

Geleen

ReŁniegebouw

di 15 februari

20.00

R01

Geleen 11

Geleen 12

12

18

Geleen

ReŁniegebouw

di 15 februari

20.00

R02

Geleen 11

Geleen 7

15

15

Geleen

ReŁniegebouw

di 22 februari

20.00

R02

Geleen 10

Geleen 8

21

9

Geleen

ReŁniegebouw

di 22 februari

20.00

R02

Geleen 12

Geleen 9

16

14

Geleen

ReŁniegebouw

di 22 februari

20.00

R03

Geleen 7

Geleen 9

15

15

Geleen

ReŁniegebouw

di 01 maart

20.00

R03

Geleen 8

Geleen 11

12

18

Geleen

ReŁniegebouw

di 01 maart

20.00

R03

Geleen 10

Geleen 12

10

20

Geleen

ReŁniegebouw

di 01 maart

20.00

R04

Geleen 12

Geleen 7

22

8

Geleen

ReŁniegebouw

di 08 maart

20.00

R04

Geleen 9

Geleen 8

19

11

Geleen

ReŁniegebouw

di 08 maart

20.00

R04

Geleen 10

Geleen 11

9

21

Geleen

ReŁniegebouw

di 08 maart

20.00

R05

Geleen 7

Geleen 10

25 3

Geleen

ReŁniegebouw

di 15 maart

20.00

R05

Geleen 8

Geleen 12

10 20

Geleen

ReŁniegebouw

di 15 maart

20.00

R05

Geleen 11

Geleen 9

17 13

Geleen

ReŁniegebouw

di 15 maart

20.00


De recreanten spelen 5 ronden van 24 spellen

Non-competitives play 5 rounds of 24 boards



Spelers - Players

1

Geleen 7

Westgeest

Wald

Van Roij

Willemsen

046-4512919

2

Geleen 8

Koenders

Willems

Mathot

Nieuwhof

 

3

Geleen 9

Cobben

Meertens

Brouns

Meijers

046-4371816

4

Geleen 10

Hamers

Jeurissen

Nabuurs

Engelen

046-4741687

5

Geleen 11

Breekveldt

Breekveldt

Hinderink

Veldhoen

046-4743180

6

Geleen 12

Kars

Moonen

Reker

Smeets

046-4517183


Last update on March 18, 2005 by Michel Franssen


Terug naar startpagina Viertallencompetitie NBB District Zuid-Limburg 2004-2005

Back to frontpage of Dutch South Limburg Imps Teams 2004-2005