Viertallencompetitie NBB District Zuid-Limburg 2004-2005

Dutch Imp Teams South Limburg District 2004-2005




Tweede Klasse B


Class 2B



Competitieleiding:

Competition manager:


Martin Sneepers

Telefoon/phone 0032-89472649




Stand van zaken per 16 maart 2005, 00.15 uur

Cross table as of March 16, 2005, 00:15 hours CET

2B

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Totaal

1

De Brök 2

22

22

17

10

21

2

15

13

18

140

2

De Brök 7

8

9

17

15

12

6

11

13

18

109

3

Sittard 7

8

21

25

14

20

16

20

12

18

154

4

VM 10

13

13

5

22

16

15

23

25

18

150

5

D'Artagnan

20

15

6

8

18

14

25

23

18

147

6

Mijnstreek 9

9

18

10

14

12

14

P

4

18

89

7

Geleen 3

25

24

14

15

16

16

15

25

18

168

8

Geleen 6

15

19

10

7

3

P

15

15

18

102

9

Coriovallum 5

17

17

18

5

7

25

2

15

18

124

10

Bye

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Mijnstreek 9: 10 winstpunten in mindering - 10 victory points penalty;
Geleen 6 - Mijnstreek 9 nog niet gespeeld - still not played



Programma - Schedule

Ronde

Thuis

Uit

Thuis

Uit

Plaats

Gebouw

Datum

Tijd

Round

Host

Guest

Host

Guest

Site

Building

Date

Time

R01

De Brök 2

De Brök 7

22

8

Maastricht

Brunswick Bowling

di 04 januari

20.00

R01

Sittard 7

VM 10

25

5

Sittard

De Baandert

di 04 januari

20.00

R01

D'Artagnan

Mijnstreek 9

18

12

Maastricht

Brunswick Bowling

di 04 januari

20.00

R01

Geleen 3

Geleen 6

15

15

Geleen

Reüniegebouw

di 04 januari

20.00

R01

Coriovallum 5

Bye

18

-

Heerlen

Caumerbron

di 04 januari

20.00

R02

Geleen 6

De Brök 2

15

15

Geleen

Reüniegebouw

di 11 januari

20.00

R02

Geleen 3

De Brök 7

24

6

Geleen

Reüniegebouw

di 11 januari

20.00

R02

Bye

Sittard 7

-

18

Treebeek

Casino Treebeek

di 11 januari

20.00

R02

Mijnstreek 9

VM 10

14

16

Heerlen

't Leiehoes

di 11 januari

20.00

R02

Coriovallum 5

D'Artagnan

7

23

Heerlen

Caumerbron

di 11 januari

20.00

R03

De Brök 2

Geleen 3

2

25

Maastricht

Brunswick Bowling

di 18 januari

20.00

R03

De Brök 7

Geleen 6

11

19

Maastricht

Brunswick Bowling

di 18 januari

20.00

R03

Sittard 7

D'Artagnan

14

6

Sittard

De Baandert

di 18 januari

20.00

R03

VM 10

Coriovallum 5

25

5

Maastricht

Sporthal Randwijck

di 18 januari

20.00

R03

Mijnstreek 9

Bye

18

-

Heerlen

't Leiehoes

di 18 januari

20.00

R04

Sittard 7

De Brök 2

8

22

Sittard

De Baandert

di 25 januari

20.00

R04

Bye

De Brök 7

-

18

Treebeek

Casino Treebeek

di 25 januari

20.00

R04

D'Artagnan

VM 10

8

22

Maastricht

Brunswick Bowling

di 25 januari

20.00

R04

Geleen 3

Mijnstreek 9

16

14

Geleen

Reüniegebouw

di 25 januari

20.00

R04

Coriovallum 5

Geleen 6

15

15

Heerlen

Caumerbron

di 25 januari

20.00

R05

De Brök 2

D'Artagnan

10

20

Maastricht

Brunswick Bowling

di 15 februari

20.00

R05

De Brök 7

Sittard 7

9

21

Maastricht

Brunswick Bowling

di 15 februari

20.00

R05

VM 10

Geleen 3

15

15

Maastricht

Sporthal Randwijck

di 15 februari

20.00

R05

Mijnstreek 9

Coriovallum 5

4

25

Heerlen

't Leiehoes

di 15 februari

20.00

R05

Geleen 6

Bye

18

-

Geleen

Reüniegebouw

di 15 februari

20.00

R06

De Brök 2

Mijnstreek 9

21

9

Maastricht

Brunswick Bowling

di 22 februari

20.00

R06

De Brök 7

VM 10

17

13

Maastricht

Brunswick Bowling

di 22 februari

20.00

R06

Sittard 7

Geleen 6

20

10

Sittard

De Baandert

di 22 februari

20.00

R06

D'Artagnan

Bye

18

-

Maastricht

Brunswick Bowling

di 22 februari

20.00

R06

Geleen 3

Coriovallum 5

25

2

Geleen

Reüniegebouw

di 22 februari

20.00

R07

VM 10

De Brök 2

13

17

Maastricht

Sporthal Randwijck

di 01 maart

20.00

R07

Coriovallum 5

De Brök 7

17

13

Heerlen

Caumerbron

di 01 maart

20.00

R07

Mijnstreek 9

Sittard 7

10

20

Heerlen

't Leiehoes

di 01 maart

20.00

R07

Geleen 6

D'Artagnan

3

25

Geleen

Reüniegebouw

di 01 maart

20.00

R07

Bye

Geleen 3

-

18

Treebeek

Casino Treebeek

di 01 maart

20.00

R08

Coriovallum 5

De Brök 2

17

13

Heerlen

Caumerbron

di 08 maart

20.00

R08

D'Artagnan

De Brök 7

15

15

Maastricht

Brunswick Bowling

di 08 maart

20.00

R08

Geleen 3

Sittard 7

14

16

Geleen

Reüniegebouw

di 08 maart

20.00

R08

Bye

VM 10

-

18

Treebeek

Casino Treebeek

di 08 maart

20.00

R08

Geleen 6

Mijnstreek 9

P

P

Geleen

Reüniegebouw

di 08 maart

20.00

R09

De Brök 2

Bye

18

-

Maastricht

Brunswick Bowling

di 15 maart

20.00

R09

De Brök 7

Mijnstreek 9

12 18

Maastricht

Brunswick Bowling

di 15 maart

20.00

R09

Sittard 7

Coriovallum 5

12 18

Sittard

De Baandert

di 15 maart

20.00

R09

VM 10

Geleen 6

23 7

Maastricht

Sporthal Randwijck

di 15 maart

20.00

R09

D'Artagnan

Geleen 3

14 16

Maastricht

Brunswick Bowling

di 15 maart

20.00



De tweede klasse speelt 9 ronden van 24 spellen


Class Two plays 9 rounds of 24 boards



Spelers - Players

1

De Brök 2

Leufkens

Snakkers

Wevers

Wevers

043-3435815

Koene

Koene

     

2

De Brök 7

De Haas

Aussems

Flendrig

Steur

043-3214318

Boer

Bogels

     

3

Sittard 7

Peeters Weem

Beckers

Cals

Tonglet

046-4586891

Vd Munckhof

Vd Munckhof

     

4

VM 10

Van Os

Van Os

Goossens

Kalhorn

043-3431805

5

D'Artagnan

Harkema

Harkema

Machiels

Machiels

043-3432515

Kessels

Vd Zwam

Rutten

   

6

Mijnstreek 9

Wester

De Koning

Jensen

Jensen

045-5661090

7

Geleen 3

Bex

Prinsen

Helsloot

Vd Gugten

046-4747859

8

Geleen 6

Lemmen

Korsten

Vd Bergh

Schellekens

046-4742904

9

Coriovallum 5

Kockelkorn

Schuyer

Janss

Janss

045-5225729

10

Bye

         

Last update on March 18, 2005 by Michel Franssen


Ga naar 2e Klasse C - Go to Class 2C


Terug naar startpagina Viertallencompetitie NBB District Zuid-Limburg 2004-2005

Back to frontpage of Dutch South Limburg Imps Teams 2004-2005