Viertallencompetitie NBB 2005-2006

Dutch Imp Teams Competitions
2005-2006




Tweede divisie poule 7


2nd Division Heat 7



Regionaal competitieleider

Regional competition leader



Jan van de Vijver

Telefoon/phone 076-5934430



Situatie per 17 december 2005, 17.30 uur

Positions as of December 17, 2005, 17:30 hrs CET

 

Divisie 2.7

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Totaal

1

Bredase BC

13

13

     

13

25

 

22

23

     

109

2

Gorkum

17

 

11

   

7

20

 

23

17

     

95

3

Je Coupe

17

 

14

7

16

   

22

   

18

   

94

4

Je Coupe 2

 

19

16

16

25

23

19

           

118

5

Bridge Beter

   

23

14

24

24

 

20

   

10

   

115

6

Bridge Beter 3

   

14

4

6

 

19

       

24

8

75

7

Bridge Beter 2

17

23

 

7

6

 

25

         

14

92

8

Middelburg

4

10

 

11

 

11

1

       

8

 

45

9

Goirle 3

   

8

 

10

     

13

19

 

11

5

66

10

Goirle

8

7

           

17

22

23

 

15

92

11

Theseus 2

7

13

           

11

8

18

12

 

69

12

Goirle 2

   

12

 

20

       

7

12

10

14

75

13

WAC 2

         

6

 

22

19

 

18

20

14

99

14

WAC

         

22

16

 

25

15

 

16

16

110


Programma - Schedule

Ronde

Thuis

Uit

Thuis

Uit

Plaats

Lokaal

Datum

Tijd

Round

Home

Visit

Home

Visit

Town

Site

Date

Hour

R01

Bredase BC

Gorkum

13

17

Breda

De Poelewei

October 26

19.30 CET

R01

Je Coupe

Je Coupe 2

14

16

Papendrecht

Denksportcentrum

October 27

19.30 CET

R01

Bridge Beter

Bridge Beter 3

24

6

Bergen op Zoom

BC d'Honneur

October 28

19.30 CET

R01

Bridge Beter 2

Middelburg

25

1

Bergen op Zoom

BC d'Honneur

October 29

13.30 CET

R01

Goirle 3

Goirle

13

17

Goirle

Jan van Besouwhuis

October 29

13.30 CET

R01

Theseus 2

Goirle 2

18

12

Tilburg

DC Theseus

October 29

13.30 CET

R01

WAC 2

WAC

14

16

Tilburg

BS Acacia

October 29

13.30 CET

R02

Bredase BC

Theseus 2

23

7

Bergen op Zoom

BC d'Honneur

November 12

10.30 CET

R02

Bridge Beter

Goirle 2

10

20

Bergen op Zoom

BC d'Honneur

November 12

10.30 CET

R02

Bridge Beter 3

WAC 2

24

6

Bergen op Zoom

BC d'Honneur

November 12

10.30 CET

R02

Bridge Beter 2

WAC

14

16

Bergen op Zoom

BC d'Honneur

November 12

10.30 CET

R02

Je Coupe

Goirle 3

22

8

Bergen op Zoom

BC d'Honneur

November 12

10.30 CET

R02

Gorkum

Goirle

23

7

Bergen op Zoom

BC d'Honneur

November 12

10.30 CET

R02

Middelburg

Je Coupe 2

11

19

Bergen op Zoom

BC d'Honneur

November 12

10.30 CET

R03

Theseus 2

Gorkum

13

17

Bergen op Zoom

BC d'Honneur

November 12

14.30 CET

R03

Goirle 2

Je Coupe

12

18

Bergen op Zoom

BC d'Honneur

November 12

14.30 CET

R03

WAC 2

Middelburg

22

8

Bergen op Zoom

BC d'Honneur

November 12

14.30 CET

R03

WAC

Bridge Beter 3

22

8

Bergen op Zoom

BC d'Honneur

November 12

14.30 CET

R03

Goirle 3

Bridge Beter

10

20

Bergen op Zoom

BC d'Honneur

November 12

14.30 CET

R03

Goirle

Bredase BC

8

22

Bergen op Zoom

BC d'Honneur

November 12

14.30 CET

R03

Je Coupe 2

Bridge Beter 2

23

7

Bergen op Zoom

BC d'Honneur

November 12

14.30 CET

R04

Je Coupe

Bredase BC

17

13

Papendrecht

Denksportcentrum

November 24

19.30 CET

R04

Je Coupe 2

Gorkum

19

11

Papendrecht

Denksportcentrum

November 24

19.30 CET

R04

Bridge Beter

Bridge Beter 2

24

6

Bergen op Zoom

BC d'Honneur

November 25

19.30 CET

R04

Bridge Beter 3

Middelburg

19

11

Bergen op Zoom

BC d'Honneur

November 25

19.30 CET

R04

Goirle

Goirle 2

23

7

Goirle

Jan van Besouwhuis

November 26

13.30 CET

R04

Goirle 3

WAC

5

25

Goirle

Jan van Besouwhuis

November 26

13.30 CET

R04

WAC 2

Theseus 2

18

12

Tilburg

BS Acacia

November 26

13.30 CET

R05

Goirle 3

Theseus 2

19

11

Tilburg

BS Acacia

December 17

10.30 CET

R05

Goirle 2

WAC 2

10

20

Tilburg

BS Acacia

December 17

10.30 CET

R05

WAC

Goirle

15

15

Tilburg

BS Acacia

December 17

10.30 CET

R05

Bridge Beter 2

Bredase BC

17

13

Tilburg

BS Acacia

December 17

10.30 CET

R05

Middelburg

Gorkum

10

20

Tilburg

BS Acacia

December 17

10.30 CET

R05

Bridge Beter

Je Coupe

23

7

Tilburg

BS Acacia

December 17

10.30 CET

R05

Bridge Beter 3

Je Coupe 2

4

25

Tilburg

BS Acacia

December 17

10.30 CET

R06

Theseus 2

Goirle

8

22

Tilburg

BS Acacia

December 17

14.30 CET

R06

WAC

Goirle 2

16

14

Tilburg

BS Acacia

December 17

14.30 CET

R06

WAC 2

Goirle 3

19

11

Tilburg

BS Acacia

December 17

14.30 CET

R06

Bredase BC

Middelburg

25

4

Tilburg

BS Acacia

December 17

14.30 CET

R06

Gorkum

Bridge Beter 2

7

23

Tilburg

BS Acacia

December 17

14.30 CET

R06

Je Coupe

Bridge Beter 3

16

14

Tilburg

BS Acacia

December 17

14.30 CET

R06

Je Coupe 2

Bridge Beter

16

14

Tilburg

BS Acacia

December 17

14.30 CET

R07

Bredase BC

Je Coupe 2

Breda

De Poelewei

January 11

19.30 CET

R07

Bridge Beter 2

Bridge Beter 3

Bergen op Zoom

BC d'Honneur

January 14

13.30 CET

R07

Goirle

WAC 2

Goirle

Jan van Besouwhuis

January 14

13.30 CET

R07

Goirle 2

Goirle 3

Goirle

Jan van Besouwhuis

January 14

13.30 CET

R07

Middelburg

Bridge Beter

Middelburg

Breede School

January 14

13.30 CET

R07

Theseus 2

WAC

Tilburg

DC Theseus

January 14

13.30 CET

R07

Gorkum

Je Coupe

Gorinchem

De Bannehof

January 19

19.30 CET

R08

Je Coupe

Theseus 2

Papendrecht

Denksportcentrum

February 18

10.30 CET

R08

Bridge Beter 2

Goirle 2

Papendrecht

Denksportcentrum

February 18

10.30 CET

R08

Je Coupe 2

WAC 2

Papendrecht

Denksportcentrum

February 18

10.30 CET

R08

Bredase BC

WAC

Papendrecht

Denksportcentrum

February 18

10.30 CET

R08

Middelburg

Goirle 3

Papendrecht

Denksportcentrum

February 18

10.30 CET

R08

Bridge Beter

Goirle

Papendrecht

Denksportcentrum

February 18

10.30 CET

R08

Bridge Beter 3

Gorkum

Papendrecht

Denksportcentrum

February 18

10.30 CET

R09

Theseus 2

Je Coupe 2

Papendrecht

Denksportcentrum

February 18

14.30 CET

R09

Goirle 2

Bridge Beter 3

Papendrecht

Denksportcentrum

February 18

14.30 CET

R09

WAC 2

Bridge Beter 2

Papendrecht

Denksportcentrum

February 18

14.30 CET

R09

WAC

Middelburg

Papendrecht

Denksportcentrum

February 18

14.30 CET

R09

Goirle 3

Bredase BC

Papendrecht

Denksportcentrum

February 18

14.30 CET

R09

Goirle

Je Coupe

Papendrecht

Denksportcentrum

February 18

14.30 CET

R09

Gorkum

Bridge Beter

Papendrecht

Denksportcentrum

February 18

14.30 CET

R10

Bridge Beter 2

Theseus 2

Tilburg

BS Acacia

March 11

10.30 CET

R10

Je Coupe 2

Goirle 2

Tilburg

BS Acacia

March 11

10.30 CET

R10

Bredase BC

WAC 2

Tilburg

BS Acacia

March 11

10.30 CET

R10

Bridge Beter

WAC

Tilburg

BS Acacia

March 11

10.30 CET

R10

Gorkum

Goirle 3

Tilburg

BS Acacia

March 11

10.30 CET

R10

Bridge Beter 3

Goirle

Tilburg

BS Acacia

March 11

10.30 CET

R10

Middelburg

Je Coupe

Tilburg

BS Acacia

March 11

10.30 CET

R11

Theseus 2

Middelburg

Tilburg

BS Acacia

March 11

14.30 CET

R11

Goirle 2

Bredase BC

Tilburg

BS Acacia

March 11

14.30 CET

R11

WAC 2

Bridge Beter

Tilburg

BS Acacia

March 11

14.30 CET

R11

WAC

Gorkum

Tilburg

BS Acacia

March 11

14.30 CET

R11

Goirle 3

Bridge Beter 3

Tilburg

BS Acacia

March 11

14.30 CET

R11

Goirle

Je Coupe 2

Tilburg

BS Acacia

March 11

14.30 CET

R11

Je Coupe

Bridge Beter 2

Tilburg

BS Acacia

March 11

14.30 CET

R12

Bridge Beter

Theseus 2

Tilburg

BS Acacia

March 12

10.30 CET

R12

Middelburg

Goirle 2

Tilburg

BS Acacia

March 12

10.30 CET

R12

Gorkum

WAC 2

Tilburg

BS Acacia

March 12

10.30 CET

R12

Je Coupe

WAC

Tilburg

BS Acacia

March 12

10.30 CET

R12

Je Coupe 2

Goirle 3

Tilburg

BS Acacia

March 12

10.30 CET

R12

Bridge Beter 2

Goirle

Tilburg

BS Acacia

March 12

10.30 CET

R12

Bridge Beter 3

Bredase BC

Tilburg

BS Acacia

March 12

10.30 CET

R13

Theseus 2

Bridge Beter 3

Tilburg

BS Acacia

March 12

14.30 CET

R13

Goirle 2

Gorkum

Tilburg

BS Acacia

March 12

14.30 CET

R13

WAC 2

Je Coupe

Tilburg

BS Acacia

March 12

14.30 CET

R13

WAC

Je Coupe 2

Tilburg

BS Acacia

March 12

14.30 CET

R13

Goirle 3

Bridge Beter 2

Tilburg

BS Acacia

March 12

14.30 CET

R13

Goirle

Middelburg

Tilburg

BS Acacia

March 12

14.30 CET

R13

Bredase BC

Bridge Beter

Tilburg

BS Acacia

March 12

14.30 CET


De tweede divisie speelt 13 matches van 28 spellen


Second Division plays 13 matches of   28 boards


Teams en Spelers - Teams and Players

Bredase BC

Herman van Gurp

Erik vd Berg

Felix Bielars

Christine van Gurp

Breda

Andries vd Vegt

Marco Verloove

Bridge Beter

Luk vd Velde

Geert Arts

Nic vd Bergh

Guy Geens

Bergen op Zoom

Prith Roy

YaŽl Topiol

Bridge Beter 2

Johan de Grave

Alon Amsel

Johan Govaerts

Greet de Grave

Bergen op Zoom

Hubert Janssens

Rudi van Mol

Bridge Beter 3

Irma Brouwer

Maurice Boone

Paul Brouwer

Leen Coosemans

Bergen op Zoom

Nice vd Hijligenber

Walter Kockx

Goirle

Will Voogt

Toon van Nunen

Willem Spoeltman

Mignonne Teklenburg

Tilburg

Joke vd Ven

Goirle 2

Marc van Beijsterveldt

Lucas Cunnen

Maria vd List

Roy Reshef

Tilburg

Goirle 3

Gert van Staalduinen

Bert Bernts

Kees Diekhorst

Gert-Jan ten Hacken

Tilburg

Bert Piersma

Jos Pouwels

Gorkum

Hans Stoel

Theo Dokman

Frank vd Heuvel

Pieter Koenen

Papendrecht

Je Coupe

Durk Fekkes

Frans vd Laan

Dennis Stuurman

Chris Vermeulen

Papendrecht

Je Coupe 2

Ronald Guit

Kees Griffioen

John Sonneveld

Maarten Stam

Papendrecht

Harm vd Veen

Jan vd Wild

Middelburg

Nel vd Laan

Bart van Dijk

Marty van Dijk

Christien Hurkmans

Middelburg

Jan Louwerse

Wessel Schulting

Theseus 2

Peter Konings

C. Hendriks

J. van Kampen

R. Leenders

Tilburg

B. van Peer

R. vd Veeken

WAC

Ine Snepvangers

Marlies Buskens

Bart Hoekstra

Con Holzscherer

Tilburg

Jan Kolen

Mart Mommers

WAC 2

Martin Kimenai

Frank van Heeswijk

Wiro Jansen

Gerard Mees ten Oever

Tilburg


Last update on December 25, 2005, by Michel Franssen



Ga naar 2e divisie groep 8


Go to 2nd division group 8



Terug naar startpagina NBB 4-tallen 2005-2006


Back to frontpage of DBF teams competition 2005-2006