Viertallencompetitie NBB 2005-2006

Dutch Imp Teams Competitions
2005-2006




Tweede divisie poule 5


2nd Division Heat 5



Regionaal competitieleider

Regional competition leader



Peter Hoogweg

Telefoon/phone 070-3990874



Situatie per 25 november 2005, 00.00 uur

Positions as of November 25, 2005, 00:00 hrs CET

 

Divisie 2.5

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Totaal

1

ZBC-ZIA

8

 

13

         

19

15

19

23

25

122

2

ZBC-ZIA 2

22

 

23

       

19

 

25

14

9

15

127

3

Delftse BC 2

   

23

14

   

10

   

8

17

13

9

94

4

Delftse BC 3

17

7

7

           

19

14

19

14

97

5

De Lombard 3

   

16

 

14

8

20

23

7

   

14

 

102

6

De Lombard 4

       

16

21

21

25

9

P

11

   

103

7

HEV

       

22

9

12

11

5

24

21

   

104

8

HEV 2

   

20

 

10

9

18

17

20

   

14

 

108

9

HEV 3

 

11

   

7

3

19

13

18

     

16

87

10

Bridgekring'35

11

     

23

21

25

10

12

     

18

120

11

Leidschenhage

15

4

22

11

 

P

6

     

13

   

71

12

Leidschenhage 2

11

16

13

16

 

19

9

     

17

   

101

13

Studiekring'66

7

21

17

11

16

   

16

       

15

103

14

VIVA 3

5

15

21

16

       

14

12

   

15

98


Programma - Schedule

Ronde

Thuis

Uit

Thuis

Uit

Plaats

Lokaal

Datum

Tijd

Round

Home

Visit

Home

Visit

Town

Site

Date

Hour

R01

ZBC-ZIA

ZBC-ZIA 2

8

22

Zoetermeer

Bridgehome

October 10

19.30 CET

R01

Delftse BC 2

Delftse BC 3

23

7

Delft

Het Witte Huis

October 11

19.30 CET

R01

De Lombard 3

De Lombard 4

14

16

Rotterdam

De Lombard

October 12

19.30 CET

R01

HEV

HEV 2

12

18

Hellevoetsluis

Partyfarm Steenbeek

October 13

19.30 CET

R01

HEV 3

Bridgekring'35

18

12

Hellevoetsluis

Partyfarm Steenbeek

October 13

19.30 CET

R01

Leidschenhage

Leidschenhage 2

13

17

Leidschendam

Bridgehome L'hage

October 15

13.30 CET

R01

Studiekring'66

VIVA 3

15

15

Schiedam

BridgesociŽteit

October 15

13.30 CET

R02

De Lombard 3

Bridgekring'35

7

23

Rotterdam

De Lombard

October 26

19.30 CET

R02

De Lombard 4

HEV 2

21

9

Rotterdam

De Lombard

October 26

19.30 CET

R02

Delftse BC 2

Leidschenhage

8

22

Delft

Het Witte Huis

October 26

19.30 CET

R02

Delftse BC 3

Leidschenhage 2

14

16

Delft

Het Witte Huis

October 26

19.30 CET

R02

HEV 3

HEV

19

11

Hellevoetsluis

Partyfarm Steenbeek

October 27

19.30 CET

R02

VIVA 3

ZBC-ZIA 2

15

15

The Hague

Marina Bridge Club

October 28

19.30 CET

R02

Studiekring'66

ZBC-ZIA

7

23

Schiedam

BridgesociŽteit

October 29

13.30 CET

R03

HEV

Bridgekring'35

5

25

Rotterdam

De Lombard

November 12

10.30 CET

R03

HEV 2

De Lombard 3

10

20

Rotterdam

De Lombard

November 12

10.30 CET

R03

De Lombard 4

HEV 3

25

3

Rotterdam

De Lombard

November 12

10.30 CET

R03

Leidschenhage

Delftse BC 3

11

19

Rotterdam

De Lombard

November 12

10.30 CET

R03

Leidschenhage 2

Delftse BC 2

13

17

Rotterdam

De Lombard

November 12

10.30 CET

R03

ZBC-ZIA

VIVA 3

25

5

Rotterdam

De Lombard

November 12

10.30 CET

R03

ZBC-ZIA 2

Studiekring'66

9

21

Rotterdam

De Lombard

November 12

10.30 CET

R04

De Lombard 3

HEV

8

22

Rotterdam

De Lombard

November 12

14.30 CET

R04

HEV 2

HEV 3

17

13

Rotterdam

De Lombard

November 12

14.30 CET

R04

Bridgekring'35

De Lombard 4

21

9

Rotterdam

De Lombard

November 12

14.30 CET

R04

ZBC-ZIA

Leidschenhage

15

15

Rotterdam

De Lombard

November 12

14.30 CET

R04

ZBC-ZIA 2

Leidschenhage 2

14

16

Rotterdam

De Lombard

November 12

14.30 CET

R04

Studiekring'66

Delftse BC 2

17

13

Rotterdam

De Lombard

November 12

14.30 CET

R04

VIVA 3

Delftse BC 3

16

14

Rotterdam

De Lombard

November 12

14.30 CET

R05

HEV

De Lombard 4

9

21

Rotterdam

De Lombard

November 13

10.30 CET

R05

Bridgekring'35

HEV 2

10

20

Rotterdam

De Lombard

November 13

10.30 CET

R05

HEV 3

De Lombard 3

7

23

Rotterdam

De Lombard

November 13

10.30 CET

R05

Leidschenhage

ZBC-ZIA 2

4

25

Rotterdam

De Lombard

November 13

10.30 CET

R05

Leidschenhage 2

ZBC-ZIA

11

19

Rotterdam

De Lombard

November 13

10.30 CET

R05

Delftse BC 2

VIVA 3

9

21

Rotterdam

De Lombard

November 13

10.30 CET

R05

Delftse BC 3

Studiekring'66

19

11

Rotterdam

De Lombard

November 13

10.30 CET

R06

Leidschenhage

HEV

6

24

Rotterdam

De Lombard

November 13

14.30 CET

R06

Studiekring'66

HEV 2

16

14

Rotterdam

De Lombard

November 13

14.30 CET

R06

VIVA 3

HEV 3

14

16

Rotterdam

De Lombard

November 13

14.30 CET

R06

ZBC-ZIA

Bridgekring'35

19

11

Rotterdam

De Lombard

November 13

14.30 CET

R06

Delftse BC 2

De Lombard 3

14

16

Rotterdam

De Lombard

November 13

14.30 CET

R06

Leidschenhage 2

De Lombard 4

19

11

Rotterdam

De Lombard

November 13

14.30 CET

R06

ZBC-ZIA 2

Delftse BC 3

23

7

Rotterdam

De Lombard

November 13

14.30 CET

R07

Bridgekring'35

VIVA 3

18

12

Rotterdam

De Goede Kerderkerk

November 21

19.30 CET

R07

De Lombard 3

Studiekring'66

14

16

Rotterdam

De Lombard

November 23

19.30 CET

R07

Leidschenhage

De Lombard 4

P

P

Leidschendam

Bridgehome L'hage

November 23

19.30 CET

R07

Delftse BC 3

ZBC-ZIA

17

13

Delft

Het Witte Huis

November 23

19.30 CET

R07

Leidschenhage 2

HEV

9

21

Leidschendam

Bridgehome L'hage

November 24

19.30 CET

R07

HEV 2

Delftse BC 2

20

10

Hellevoetsluis

Partyfarm Steenbeek

November 24

19.30 CET

R07

HEV 3

ZBC-ZIA 2

11

19

Hellevoetsluis

Partyfarm Steenbeek

November 24

19.30 CET

R08

ZBC-ZIA

HEV 2

Zoetermeer

Bridgehome

December 12

19.30 CET

R08

ZBC-ZIA 2

De Lombard 3

Zoetermeer

Bridgehome

December 12

19.30 CET

R08

Delftse BC 2

HEV

Delft

Het Witte Huis

December 14

19.30 CET

R08

Delftse BC 3

HEV 3

Delft

Het Witte Huis

December 14

19.30 CET

R08

VIVA 3

Leidschenhage 2

The Hague

Marina Bridge Club

December 16

19.30 CET

R08

Leidschenhage

Bridgekring'35

Leidschendam

Bridgehome L'hage

December 17

13.30 CET

R08

Studiekring'66

De Lombard 4

Schiedam

BridgesociŽteit

December 17

13.30 CET

R09

Bridgekring'35

ZBC-ZIA 2

Rotterdam

De Goede Kerderkerk

January 09

19.30 CET

R09

Leidschenhage 2

Studiekring'66

Leidschendam

Bridgehome L'hage

January 10

19.30 CET

R09

De Lombard 3

Leidschenhage

Rotterdam

De Lombard

January 11

19.30 CET

R09

De Lombard 4

Delftse BC 2

Rotterdam

De Lombard

January 11

19.30 CET

R09

HEV

Delftse BC 3

Hellevoetsluis

Partyfarm Steenbeek

January 12

19.30 CET

R09

HEV 2

VIVA 3

Hellevoetsluis

Partyfarm Steenbeek

January 12

19.30 CET

R09

HEV 3

ZBC-ZIA

Hellevoetsluis

Partyfarm Steenbeek

January 12

19.30 CET

R10

ZBC-ZIA

HEV

Rotterdam

De Lombard

January 21

10.30 CET

R10

Delftse BC 3

HEV 2

Rotterdam

De Lombard

January 21

10.30 CET

R10

Leidschenhage

HEV 3

Rotterdam

De Lombard

January 21

10.30 CET

R10

Studiekring'66

Bridgekring'35

Rotterdam

De Lombard

January 21

10.30 CET

R10

Leidschenhage 2

De Lombard 3

Rotterdam

De Lombard

January 21

10.30 CET

R10

VIVA 3

De Lombard 4

Rotterdam

De Lombard

January 21

10.30 CET

R10

ZBC-ZIA 2

Delftse BC 2

Rotterdam

De Lombard

January 21

10.30 CET

R11

HEV

ZBC-ZIA 2

Rotterdam

De Lombard

January 21

14.30 CET

R11

HEV 2

Leidschenhage

Rotterdam

De Lombard

January 21

14.30 CET

R11

HEV 3

Studiekring'66

Rotterdam

De Lombard

January 21

14.30 CET

R11

Bridgekring'35

Leidschenhage 2

Rotterdam

De Lombard

January 21

14.30 CET

R11

De Lombard 3

VIVA 3

Rotterdam

De Lombard

January 21

14.30 CET

R11

De Lombard 4

Delftse BC 3

Rotterdam

De Lombard

January 21

14.30 CET

R11

Delftse BC 2

ZBC-ZIA

Rotterdam

De Lombard

January 21

14.30 CET

R12

Studiekring'66

HEV

Rotterdam

De Lombard

January 22

10.30 CET

R12

ZBC-ZIA 2

HEV 2

Rotterdam

De Lombard

January 22

10.30 CET

R12

Leidschenhage 2

HEV 3

Rotterdam

De Lombard

January 22

10.30 CET

R12

Delftse BC 2

Bridgekring'35

Rotterdam

De Lombard

January 22

10.30 CET

R12

Delftse BC 3

De Lombard 3

Rotterdam

De Lombard

January 22

10.30 CET

R12

ZBC-ZIA

De Lombard 4

Rotterdam

De Lombard

January 22

10.30 CET

R12

VIVA 3

Leidschenhage

Rotterdam

De Lombard

January 22

10.30 CET

R13

HEV

VIVA 3

Rotterdam

De Lombard

January 22

14.30 CET

R13

HEV 2

Leidschenhage 2

Rotterdam

De Lombard

January 22

14.30 CET

R13

HEV 3

Delftse BC 2

Rotterdam

De Lombard

January 22

14.30 CET

R13

Bridgekring'35

Delftse BC 3

Rotterdam

De Lombard

January 22

14.30 CET

R13

De Lombard 3

ZBC-ZIA

Rotterdam

De Lombard

January 22

14.30 CET

R13

De Lombard 4

ZBC-ZIA 2

Rotterdam

De Lombard

January 22

14.30 CET

R13

Leidschenhage

Studiekring'66

Rotterdam

De Lombard

January 22

14.30 CET


De tweede divisie speelt 13 matches van 28 spellen


Second Division plays 13 matches of   28 boards


Teams en Spelers - Teams and Players

Bridgekring'35

Hans Hage

Theo Bakker

Jan Bing

Hanneke Kreijns

Rotterdam

Hans Kreijns

Jeanne vd Meiracker

Delftse BC 2

Peter Ladan

Rob Dankers

Peter vd Stap

Ron vd Werf

Delft

Delftse BC 3

Kees Schipper

Fred Heemskerk

Sicco Verwer

Marten Wortel

Delft

HEV

Rob Donkersloot

Aris Bremer

Marijn Huber

Jan Mulder

Hellevoetsluis

Nico Verhoef

HEV 2

Frank Veger

Eimert Doedens

Marius Klop

Leo Stok

Hellevoetsluis

Paul Swart

HEV 3

Bavo vd Poel

Tonny van Eysden

Rinus Koole

Rinus Noordhoek

Hellevoetsluis

Leidschenhage

M. van Os

J. Bourquin

J. Meulenbeld

P. Worm

Leidschendam

Leidschenhage

C. van Leeuwen

M. d'Ancona

E. Barendregt

F. Bloemen

Leidschendam

B. de Jong

A. van Uitert

De Lombard 3

Renť Stienen

Claartje Bak

Inez van Eijck

Catja Guijs

Rotterdam

Ed Klein

Marinus Verseput

De Lombard 4

Ton Verschuur

Rob vd Brugge

Eef Meijer

Erik van Roermund

Rotterdam

Paul vd Veire

Steven vd Veire

Studiekring'66

Jasper Lombert

Frans vd Heuvel

Leon vd Torre

Ton de Vries

Schiedam

VIVA 3

Jack van Voorn

Piet Borst

Rosalind Hengeveld

Gerard IJsebrands

The Hague

Rob Meulenbeld

ZBC-ZIA

Martin Holling

Marcel Felix

Henk Steer

Martin Schreurs

Zoetermeer

Ellen vd Zwan

ZBC-ZIA 2

Rob Clerc

Arie Bruggeling

Fred van Emmerik

Gerard den Hartog

Zoetermeer

Pieter Pijper


Last update on December 07, 2005, by Michel Franssen



Ga naar 2e divisie groep 6


Go to 2nd division group 6



Terug naar startpagina NBB 4-tallen 2005-2006


Back to frontpage of DBF teams competition 2005-2006