Viertallencompetitie NBB 2005-2006

Dutch Imp Teams Competitions
2005-2006




Tweede divisie poule 1


2nd Division Heat 1



Regionaal competitieleider

Regional competition leader



Frits Magendans

Telefoon/phone 050-5775553



Situatie per 11 december 2005, 18.30 uur

Positions as of December 11, 2005, 18:30 hrs CET

 

Divisie 2.1

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Totaal

1

APIH

17

15

25

11

14

16

16

25

25

       

164

2

't Turfschip

13

14

2

23

8

   

12

 

3

 

9

5

89

3

Groningen

15

16

19

16

21

     

22

9

15

 

14

147

4

Groningen 2

4

25

11

11

13

19

     

9

6

 

13

111

5

De Zeerob

19

7

14

19

16

10

 

21

   

8

4

 

118

6

De Zeerob 2

16

22

9

17

14

 

15

11

     

25

 

129

7

Leeuwarden

14

   

11

20

25

25

25

22

18

16

   

176

8

Leeuwarden 2

14

       

15

3

6

19

3

15

16

3

94

9

Workum

5

18

   

9

19

3

24

21

   

15

18

132

10

Rolde

2

 

8

     

8

11

9

4

6

12

14

74

11

EGBC 3

 

25

21

21

   

12

25

 

25

25

24

25

203

12

EGBC 4

   

15

24

22

 

14

15

 

24

 

7

12

133

13

EGBC 5

 

21

   

25

4

 

14

15

18

6

23

18

144

14

EGBC 6

 

25

16

17

     

25

12

16

4

18

12

145


Programma - Schedule

Ronde

Thuis

Uit

Thuis

Uit

Plaats

Lokaal

Datum

Tijd

Round

Home

Visit

Home

Visit

Town

Site

Date

Hour

R01

APIH

't Turfschip

17

13

Groningen

De Holm

< November 12

R01

Groningen

Groningen 2

19

11

Groningen

Jannes vd Wal DC

< November 12

R01

De Zeerob

De Zeerob 2

16

14

Groningen

SociŽteit De Walrus

< November 12

R01

Leeuwarden

Leeuwarden 2

25

3

Leeuwarden

Kalverdijkje

< November 12

R01

Workum

Rolde

21

9

Workum

unknown

< November 12

R01

EGBC 3

EGBC 4

25

0

Groningen

Jannes vd Wal DC

< November 12

R01

EGBC 5

EGBC 6

18

12

Groningen

Jannes vd Wal DC

< November 12

R02

Groningen

APIH

15

15

Groningen

Jannes vd Wal DC

November 12

11.00 CET

R02

De Zeerob 2

't Turfschip

22

8

Groningen

Jannes vd Wal DC

November 12

11.00 CET

R02

De Zeerob

Groningen 2

19

11

Groningen

Jannes vd Wal DC

November 12

11.00 CET

R02

Workum

Leeuwarden

3

25

Groningen

Jannes vd Wal DC

November 12

11.00 CET

R02

Rolde

Leeuwarden 2

11

19

Groningen

Jannes vd Wal DC

November 12

11.00 CET

R02

EGBC 5

EGBC 3

6

24

Groningen

Jannes vd Wal DC

November 12

11.00 CET

R02

EGBC 6

EGBC 4

18

12

Groningen

Jannes vd Wal DC

November 12

11.00 CET

R03

APIH

Groningen 2

25

4

Groningen

Jannes vd Wal DC

November 12

15.00 CET

R03

't Turfschip

De Zeerob

23

7

Groningen

Jannes vd Wal DC

November 12

15.00 CET

R03

De Zeerob 2

Groningen

9

21

Groningen

Jannes vd Wal DC

November 12

15.00 CET

R03

Leeuwarden

Rolde

22

8

Groningen

Jannes vd Wal DC

November 12

15.00 CET

R03

Leeuwarden 2

Workum

6

24

Groningen

Jannes vd Wal DC

November 12

15.00 CET

R03

EGBC 3

EGBC 6

25

4

Groningen

Jannes vd Wal DC

November 12

15.00 CET

R03

EGBC 4

EGBC 5

7

23

Groningen

Jannes vd Wal DC

November 12

15.00 CET

R04

De Zeerob

APIH

19

11

Groningen

Jannes vd Wal DC

November 13

11.00 CET

R04

't Turfschip

Groningen

14

16

Groningen

Jannes vd Wal DC

November 13

11.00 CET

R04

Groningen 2

De Zeerob 2

13

17

Groningen

Jannes vd Wal DC

November 13

11.00 CET

R04

EGBC 3

Leeuwarden

12

18

Groningen

Jannes vd Wal DC

November 13

11.00 CET

R04

EGBC 4

Leeuwarden 2

15

15

Groningen

Jannes vd Wal DC

November 13

11.00 CET

R04

EGBC 5

Workum

15

15

Groningen

Jannes vd Wal DC

November 13

11.00 CET

R04

EGBC 6

Rolde

16

14

Groningen

Jannes vd Wal DC

November 13

11.00 CET

R05

APIH

De Zeerob 2

14

16

Groningen

Jannes vd Wal DC

November 13

15.00 CET

R05

Groningen 2

't Turfschip

25

2

Groningen

Jannes vd Wal DC

November 13

15.00 CET

R05

Groningen

De Zeerob

16

14

Groningen

Jannes vd Wal DC

November 13

15.00 CET

R05

Leeuwarden

EGBC 4

16

14

Groningen

Jannes vd Wal DC

November 13

15.00 CET

R05

Leeuwarden 2

EGBC 3

3

25

Groningen

Jannes vd Wal DC

November 13

15.00 CET

R05

Workum

EGBC 6

18

12

Groningen

Jannes vd Wal DC

November 13

15.00 CET

R05

Rolde

EGBC 5

12

18

Groningen

Jannes vd Wal DC

November 13

15.00 CET

R06

Leeuwarden

APIH

14

16

Leeuwarden

Kalverdijkje

December 10

11.00 CET

R06

EGBC 5

't Turfschip

21

9

Leeuwarden

Kalverdijkje

December 10

11.00 CET

R06

EGBC 6

Groningen

16

14

Leeuwarden

Kalverdijkje

December 10

11.00 CET

R06

EGBC 3

Groningen 2

21

9

Leeuwarden

Kalverdijkje

December 10

11.00 CET

R06

Workum

De Zeerob

9

21

Leeuwarden

Kalverdijkje

December 10

11.00 CET

R06

Leeuwarden 2

De Zeerob 2

15

15

Leeuwarden

Kalverdijkje

December 10

11.00 CET

R06

EGBC 4

Rolde

24

6

Leeuwarden

Kalverdijkje

December 10

11.00 CET

R07

APIH

Leeuwarden 2

16

14

Leeuwarden

Kalverdijkje

December 10

15.00 CET

R07

't Turfschip

Workum

12

18

Leeuwarden

Kalverdijkje

December 10

15.00 CET

R07

Groningen

EGBC 4

15

15

Leeuwarden

Kalverdijkje

December 10

15.00 CET

R07

Groningen 2

EGBC 6

13

17

Leeuwarden

Kalverdijkje

December 10

15.00 CET

R07

De Zeerob

EGBC 5

4

25

Leeuwarden

Kalverdijkje

December 10

15.00 CET

R07

De Zeerob 2

Leeuwarden

0

25

Leeuwarden

Kalverdijkje

December 10

15.00 CET

R07

Rolde

EGBC 3

4

25

Leeuwarden

Kalverdijkje

December 10

15.00 CET

R08

Workum

APIH

5

25

Leeuwarden

Kalverdijkje

December 11

11.00 CET

R08

EGBC 3

't Turfschip

25

3

Leeuwarden

Kalverdijkje

December 11

11.00 CET

R08

Rolde

Groningen

8

22

Leeuwarden

Kalverdijkje

December 11

11.00 CET

R08

Leeuwarden

Groningen 2

11

19

Leeuwarden

Kalverdijkje

December 11

11.00 CET

R08

EGBC 4

De Zeerob

22

8

Leeuwarden

Kalverdijkje

December 11

11.00 CET

R08

EGBC 5

De Zeerob 2

4

25

Leeuwarden

Kalverdijkje

December 11

11.00 CET

R08

EGBC 6

Leeuwarden 2

25

3

Leeuwarden

Kalverdijkje

December 11

11.00 CET

R09

APIH

Rolde

25

2

Leeuwarden

Kalverdijkje

December 11

15.00 CET

R09

't Turfschip

EGBC 6

5

25

Leeuwarden

Kalverdijkje

December 11

15.00 CET

R09

Groningen

EGBC 3

9

21

Leeuwarden

Kalverdijkje

December 11

15.00 CET

R09

Groningen 2

EGBC 4

6

24

Leeuwarden

Kalverdijkje

December 11

15.00 CET

R09

De Zeerob

Leeuwarden

10

20

Leeuwarden

Kalverdijkje

December 11

15.00 CET

R09

De Zeerob 2

Workum

11

19

Leeuwarden

Kalverdijkje

December 11

15.00 CET

R09

Leeuwarden 2

EGBC 5

16

14

Leeuwarden

Kalverdijkje

December 11

15.00 CET

R10

EGBC 3

APIH

Groningen

Jannes vd Wal DC

January 14

11.00 CET

R10

Rolde

't Turfschip

Groningen

Jannes vd Wal DC

January 14

11.00 CET

R10

Leeuwarden

Groningen

Groningen

Jannes vd Wal DC

January 14

11.00 CET

R10

EGBC 5

Groningen 2

Groningen

Jannes vd Wal DC

January 14

11.00 CET

R10

Leeuwarden 2

De Zeerob

Groningen

Jannes vd Wal DC

January 14

11.00 CET

R10

EGBC 6

De Zeerob 2

Groningen

Jannes vd Wal DC

January 14

11.00 CET

R10

EGBC 4

Workum

Groningen

Jannes vd Wal DC

January 14

11.00 CET

R11

APIH

EGBC 4

Groningen

Jannes vd Wal DC

January 14

15.00 CET

R11

't Turfschip

Leeuwarden

Groningen

Jannes vd Wal DC

January 14

15.00 CET

R11

Groningen

EGBC 5

Groningen

Jannes vd Wal DC

January 14

15.00 CET

R11

Groningen 2

Leeuwarden 2

Groningen

Jannes vd Wal DC

January 14

15.00 CET

R11

De Zeerob

EGBC 6

Groningen

Jannes vd Wal DC

January 14

15.00 CET

R11

De Zeerob 2

Rolde

Groningen

Jannes vd Wal DC

January 14

15.00 CET

R11

Workum

EGBC 3

Groningen

Jannes vd Wal DC

January 14

15.00 CET

R12

EGBC 5

APIH

Groningen

Jannes vd Wal DC

January 15

11.00 CET

R12

EGBC 4

't Turfschip

Groningen

Jannes vd Wal DC

January 15

11.00 CET

R12

Leeuwarden 2

Groningen

Groningen

Jannes vd Wal DC

January 15

11.00 CET

R12

Workum

Groningen 2

Groningen

Jannes vd Wal DC

January 15

11.00 CET

R12

Rolde

De Zeerob

Groningen

Jannes vd Wal DC

January 15

11.00 CET

R12

EGBC 3

De Zeerob 2

Groningen

Jannes vd Wal DC

January 15

11.00 CET

R12

EGBC 6

Leeuwarden

Groningen

Jannes vd Wal DC

January 15

11.00 CET

R13

APIH

EGBC 6

Groningen

Jannes vd Wal DC

January 15

15.00 CET

R13

't Turfschip

Leeuwarden 2

Groningen

Jannes vd Wal DC

January 15

15.00 CET

R13

Groningen

Workum

Groningen

Jannes vd Wal DC

January 15

15.00 CET

R13

Groningen 2

Rolde

Groningen

Jannes vd Wal DC

January 15

15.00 CET

R13

De Zeerob

EGBC 3

Groningen

Jannes vd Wal DC

January 15

15.00 CET

R13

De Zeerob 2

EGBC 4

Groningen

Jannes vd Wal DC

January 15

15.00 CET

R13

Leeuwarden

EGBC 5

Groningen

Jannes vd Wal DC

January 15

15.00 CET


De tweede divisie speelt 13 matches van 28 spellen


Second Division plays 13 matches of   28 boards



Teams en Spelers - Teams and Players

 

APIH

Martijn Termaat

Lars de Groot

Niels de Groot

Hauke de Vries

Groningen

EGBC 3

Sjoerd Zandvoort

Evert Benthem

Harm Everts

Rieks Mulder

Groningen

EGBC 4

Dick Jeronimus

Auke Bos

Gert Ligterink

Johan Hidskes

Groningen

EGBC 5

Margriet Jonkman

Anton Scheltinga

Herman Schoenmacker

Aukje Schuil

Groningen

EGBC 6

Gerard vd Berg

Gjalt de Boer

Kees Rietberg

Rinus Spit

Groningen

Groningen

Marcel vd Weide

Geert Jansen

Michel Jansen

Dick Zelhorst

Groningen

Groningen 2

Fred den Hoed

Matthijs Meijer

Andre Sikkema

Wim Stel

Groningen

Leeuwarden

Piet Bruinsma

Harry Burmania

Willem Flisijn

Hans vd Heijde

Leeuwarden

Leeuwarden 2

Rina Jacobs

Joost Herweyer

Gerrit Ooiman

Wim Ooiman

Leeuwarden

Teuntje Wolfswinkel

Rolde

Jacob Drijftholt

Harald Emanuels

Olav Kristiansen

Dick Lont

Rolde

Jan Paas

Eduard de Weerd

‘t Turfschip

Jan Wolthuis

Anneke van Dijk

Erik Hoeksema

Inge Reisberman

Groningen

Workum

Jacob de Boer

Alie de Boer

Tonie vd Heuvel

John Linse

Workum

Petra de Swart

Koos Woudstra

De Zeerob

Joost Lobstein

Ingmar Beijl

Herman Hofstede

Hans Weerkamp

Groningen

De Zeerob 2

Teijo Doornkamp

Jan Feringa

Ad van 't Hoenderda

Engbert Krist

Groningen


Last update on December 25, 2005, by Michel Franssen



Ga naar 2e divisie groep 2


Go to 2nd division group 2



Terug naar startpagina NBB 4-tallen 2005-2006


Back to frontpage of DBF teams competition 2005-2006