Viertallencompetitie NBB 2000

Tweede divisie poule 8

Dutch 2nd Division #8 Imp Teams


Competitieleiding en arbitrage:


Gea en Gijsbert Westra telefoon 046-4376831


Eindsituatie per 17 december 2000, 19.15 uur


  2e Divisie 8 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Totaal Rang
1 BC'70 2   14 13 8 9 16 14 19 12 20 11 25 23 18 202 7
2 BC'70 3 16   14 21 12 17 19 21 13 16 19 8 24 18 218 3
3 BC'70 4 17 16   20 6 9 18 17 21 12 19 23 19 18 215 4
4 Centrum 2 22 9 10   9 8 18 16 15 11 10 15 5 18 166 13
5 VM 21 18 24 21   8 18 13 25 19 9 11 22 18 227 2
6 VM 2 14 13 21 22 22  

23

22

22

13

11

18

24

18

243 1
7 Cuijk 16 11 12 12 12 7   15 12 7 12 19 14 18 135 12
8 De Meierij 11 9 13 14 17 8 15   15 11 18 23 11 18 183 8
9 De Meierij 2 18 17 9 15 2 8 18 15   16 7 16 20 18 179 9
10 De Meierij 3 10 14 18 19 11 17 23 19 14   16 7 18 18 204 6
11 Sittard 2 19 11 11 20 21 19 18 12 21 14   11 14 18 209 5
12 Weert 3 22 7 15 19 12 9 7 14 23 19   8 18 176 10
13 Weert 2 7 6 11 25 8 6 16 19 10 12 16 22   18 176 10
14 Bye - - - - - - - - - - - - -   - -



Vrijthof Maasvogels 2 (Elbert Fliek, Harry van de Peppel, Peter RoŽll en Marcel Timmers) promoveert naar Eerste Divisie.

Weert 3 heeft zich teruggetrokken en degradeert naar de hoofdklasse van district Noord- en Midden-Limburg. Cuijk en Centrum 2 degraderen als nummers 12 en 13. Weert 1 en Weert 2 spelen een beslissingswedstrijd om de vierde degradatieplaats te ontlopen. Als gevolg van de degradatie van Centrum 1 uit de eerste divisie, degradeert namelijk ook de nummer 11 uit de tweede divisie poule 8.

De Meierij 2 en Sittard 2 elk 1 winstpunt straf voor te langzaam spelen.

Uitslagen in blauw kunnen veranderen in verband met lopende protesten.
De PK heeft het protest uit de wedstrijd VM-BC'70 2 verworpen.


Speelschema:

za 16 september

Bij thuisclub

01

1- 2

3- 4

5- 6

7- 8

9-10

11-12

13-14

zo 17 september

Eindhoven

11.00

02

3- 1

6- 2

5- 4

9- 7

10- 8

13-11

14-12

zo 17 september

Eindhoven

15.00

03

1- 4

2- 5

6- 3

7-10

8- 9

11-14

12-13

zo 1 oktober

Den Dungen

11.00

04

5- 1

2- 3

4- 6

11- 7

12- 8

13- 9

14-10

zo 1 oktober

Den Dungen

15.00

05

1- 6

4- 2

3- 5

7-12

8-11

9-14

10-13

za 28 oktober

Eindhoven

11.00

06

7- 1

13- 2

14- 3

11- 4

9- 5

8- 6

12-10

za 28 oktober

Eindhoven

15.00

07

1- 8

2- 9

3-12

4-14

5-13

6- 7

10-11

zo 26 november

Eindhoven

11.00

08

9- 1

11- 2

10- 3

7- 4

12- 5

13- 6

14- 8

zo 26 november

Eindhoven

15.00

09

1-10

2-14

3-11

4-12

5- 7

6- 9

8-13

za 9 december

Sittard

11.00

10

11- 1

10- 2

7- 3

13- 4

8- 5

14- 6

12- 9

za 9 december

Sittard

15.00

11

1-12

2- 7

3-13

4- 8

5-14

6-10

9-11

zo 17 december

Weert

11.00

12

13- 1

12- 2

8- 3

9- 4

10- 5

11- 6

14- 7

zo 17 december

Weert

15.00

13

1-14

2- 8

3- 9

4-10

5-11

6-12

7-13


De tweede divisie speelt 13 matches van 28 spellen



Locaties centrale speeldagen:

Eindhoven

Ambassadeur

Lod. Napoleonplein 21

040-2520673

Den Dungen

De Jonge Boer

Bosscheweg 2

073-5941261

Sittard

De Baandert

Frans Erensstraat 12

046-4513536

Weert

Groene Woud

Graaf Hornelaan 32

0495-532300



Spelers:


BC'70 2 Paul de Lange (040-2418264); H. Bos; T. van Hoof; G. Teeuwen
BC'70 3 Ton Lucassen (0495-494265); A. Bootsma; Cees de Groot; K. Gunter;
S. Roufs; Paul Wouters
BC'70 4 Jo Beljaars (040-2233927); A. Klerks; R. O'Brien; T. van Woerden
Centrum 2 F. Peeters (040-2861000); E. Bosklopper; C. Franssen; J. vd Heuvel;
A. Rooijakkers
Vrijthof Maasvogels Joris vd Klundert (043-3630974); Marvin Bouvrie; Anton Kolen;
Rob Wagenvoord
Vrijthof Maasvogels 2 Marcel Timmers (043-3641165); Elbert Fliek; Harry vd Peppel;
Peter RoŽll
Cuijk J. Greve (0486-474528); P. Beumer; W. van Iersel; Martin Ott
De Meierij L. Stehmann (0418-680676); C. Gondrie; P. Gondrie; Ton de Jong
De Meierij 2 H. Baron (0413-332800); P. Kamsma; C. Pompen; G. Schellen
De Meierij 3 M. de Meer (0412-690845); J. van Dijk; W. Groenendaal; T. de Laat
Sittard 2 Wiel Gielkens (046-4745795); R. vd Bichelaar; Johnny Daemen;
L. Hanekroot; P. Liesker
Weert Hans van Maasakkers (0495-534014); W. Cambrť; M. Kums; Rob Maas
Weert 2 Fon Beerens (0495-534200); H. Bos; P. van Goor; H. vd Nieuwenhuyzen;
P. Wijen






Voor het laatst bijgewerkt op 12-03-2001
door Michel Franssen



Terug naar startpagina NBB 4-tallen 2000

Back to frontpage of DBF teams competition 2000


Terug naar startpagina Bridge Archieven

Back to frontpage of Bridge Archives



Terug naar homepage van mijn Bridge Archieven

Back to homepage of my Bridge Archives